Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  ASRock Socket 939 939Dual-SATA2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2006 23:09:25 ASRock Socket 939 939Dual-SATA2 vasta tsitaadiga

on kellelgi HV-st selle emaplaadiga kogemusi? tasub koju osta? eriti huvitab AGP võimekus (istub ju emaplaadil koos PCIe-ga) tundub nagu ideaalilähedane emaplaat odavaks üleminekuks vanemalt süsteemilt uuemale..
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2006 23:16:25 vasta tsitaadiga

usun, et korralik ja stabiilne plaat, kuid kellamiseks tõenäoliselt mitte
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2006 23:29:45 vasta tsitaadiga

kellata ei soovigi..olemasolevad pc3200 mälud ka selleks parimad pole.

viimati muutis aht0 11.03.2006 23:31:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 11.03.2006 23:31:29 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
usun, et korralik ja stabiilne plaat, kuid kellamiseks tõenäoliselt mitte

Sul on täiesti õigus - kellamiseks eeskujulik, kui vaid tiba tinutada - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=227405&highlight=

Oma raha eest parim. Ning ka kallimaid plaate on vähe, mis sarnaselt tublid oleks.
AGP ja PCI-E töötavad mõlemad selle plaadiga normaalselt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2006 23:38:39 vasta tsitaadiga

tänud viimasest postist ja lingist sain enamvähem kõik info mida vaja.. thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2006 23:49:21 vasta tsitaadiga

Muide ilma tinutamata peaks ka saama.

Kuskil foorumis nägin kuidas tüübid said selle plaadiga 300fsb kätte thumbs_up.gif seda küll moditud biosega icon_rolleyes.gif

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2006 05:08:20 vasta tsitaadiga

ei peagi väga kaugele foorumisse minema selle jaoks, et taolisi tüüpe näha icon_biggrin.gif jooksutan praegu 300 peal asja...net problem icon_razz1.gif

heikis, ei saa nõustuda sinuga! plaat sobib kellamiseks samahästi, kui mõningad PALJU kallimad ja idee poolest palju "kellasõbralikumad" mobod. tuleb vaid end konkreetse mudeli eripäradega kurssi viia, teada õigeid settinguid, kasutada õiget biosi. mälule saab anda 3.3, prosele ~1,6 (mingi karmima modiga vist rohkemgi). nendest numbritest üldjuhul piisab, ja modid on seejuures ülilihtsad, põhimõtteliselt vaid klemmi külge juhtme ühendamise küsimus.

aht0, üks asi millega arvestama pead- agp ja kasvõi 1 tavalist pci kaarti koos kasutades jääb nende vahele väga vähe ruumi, seega ei ole custom made graafika jahutused eriti option agp kaartide puhul icon_wink.gif pci-e'ga seda probleemi ei tohiks samas tekkida!

kavatsesin sellele tootele väikse review kah kirjutada HV'sse, eks näis kas leiab piisavalt aega, asi ise on igatahes review'd väärt täie raha eest 8)

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2006 18:49:14 vasta tsitaadiga

Wiltz, mingeid stabiilsuse probleeme ega midagi ei ole?

Endal ka plaanis üks mobo muretseda icon_rolleyes.gif

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2006 20:12:42 vasta tsitaadiga

hmm...see on huvitav küsimus! stabiilsuse probleeme otseselt ei ole, kuid väga extreem htt'ga mängides tuli mul alguses paar korda päevas ette BSOD'd: machine check exception. see tuli kusjuures TÄIESTI juhuslikult, tavaliselt mitte loadi ajal, vaid kas päris idle's või niisama umbes netis istudes. samas nüüd paari viimase päeva jooksul pole ma seda asja enam kordagi näinud, tegin ka uue win'i installi teisele kettale (esimene oli ajutine, niisama prooviks)...kuid vaevalt see asjaga seotud on icon_rolleyes.gif biosist sai enableitud sata2 kontroller, varem oli see disabled, äkki oli see kuidagi asjaga seotud.
aga jah, default 200'se htt'ga polegi kordagi jooksutanud asja, peaks mõnikord huvipärast proovima icon_lol.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.03.2006 12:10:50 vasta tsitaadiga

mnjaa... juba algul jäi silma... seda toredam on näha kodumaist ülevaadet thumbs_up.gif
isiklikult pole seda julgenud väga soovitada - tulemusi on olnud mujal seinast seina ja kehvad tulemused on enamasti tingitud "tihendist"... seega parem soovitada sellist, millega pärast turja ei karata, et nii ja naa hoopis.
Mul vennal s754 asrock ja väga stabiilne ja hea plaat seega isiklikult pole selle vastu midagi. Seda enam, et too lisakaardi võimalusega isend - saab ka kõige võimsama s939 prose peale ajada icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CommandsRef
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 17:24:44 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Seda enam, et too lisakaardi võimalusega isend - saab ka kõige võimsama s939 prose peale ajada icon_razz.gif

Mitte võimsamat s939 proset, vaid AM2. Kui sa plaanid AM2-le üle minna, siis on sul senised prose ja mälu vaja 'realiseerida'. Pealegi selleks ajaks, kui sa tahad AM2 prosega masinat, on PALJU paremaid emaplaate (kasvõi (epoxi) M1697 chipsetil). Ma tahan öelda, et pole mõtet upgradeda nii, et vanast süsteemist jääb vaid pool emaplaati alles. Kui on ikka kange tahtmine AGP kaarti kasutada, siis on see muidugi ainus võimalus.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.03.2006 18:08:34 vasta tsitaadiga

CommandsRef kirjutas:
Magic kirjutas:
Seda enam, et too lisakaardi võimalusega isend - saab ka kõige võimsama s939 prose peale ajada icon_razz.gif

Mitte võimsamat s939 proset, vaid AM2. Kui sa plaanid AM2-le üle minna, siis on sul senised prose ja mälu vaja 'realiseerida'. Pealegi selleks ajaks, kui sa tahad AM2 prosega masinat, on PALJU paremaid emaplaate (kasvõi (epoxi) M1697 chipsetil). Ma tahan öelda, et pole mõtet upgradeda nii, et vanast süsteemist jääb vaid pool emaplaati alles. Kui on ikka kange tahtmine AGP kaarti kasutada, siis on see muidugi ainus võimalus.

ma rääkisin s754 plaadist icon_wink.gif tol s939 lisakaart icon_smile.gif
Loe ikka mõttega läbi icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 18:50:14 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:

ma rääkisin s754 plaadist icon_wink.gif tol s939 lisakaart icon_smile.gif

Et siis 754 --> 939 pin? icon_eek.gif
Asrock selline suht imeüllitiste tootja 8) thumbs_up.gif
Edit: Oh sa raizk. Ja ongi icon_razz.gif Plaadi nimi Asrock K8 Combo
img.ferra.ru/pubimages/78810.jpg

_________________
¯\_(ツ)_/¯


viimati muutis riaak 16.03.2006 12:52:57, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CommandsRef
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2006 10:29:48 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
ma rääkisin s754 plaadist icon_wink.gif tol s939 lisakaart icon_smile.gif Loe ikka mõttega läbi icon_razz.gif


Oi pagan, panin mööda jah icon_redface.gif Aga ikkagi pean sellist upgrademist totraks icon_neutral.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2006 20:35:03 vasta tsitaadiga

mis sellisest kombinatsioonist arvata:
http://www.asrock.com/product/775i65PE.htm
Intel Pentium D 805, 2.6GHz, BOX

nende kahe hind kokku peaks tulema ~3000 eeku

tundub suht odava variandina AXP pealt dualcorele ümber liikumiseks

_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2006 22:56:31 vasta tsitaadiga

Sai kah siis see plaat ostetud. Max voldi peal üle 237 ei taha kohe kuidagi minna icon_eek.gif (Ühe korra sain 238'ga pildi ette icon_lol.gif )
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 18.03.2006 10:17:06 vasta tsitaadiga

riaak,

http://www.techpowerup.com/articles/overclocking/voltmods/130/2
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2006 10:22:40 vasta tsitaadiga

selle peaks ära tegema icon_biggrin.gif
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2006 11:40:26 vasta tsitaadiga

Krdi sita kohapeal on icon_neutral.gif Peab vist prose selleks eemaldama, aga ei tahaks eriti icon_rolleyes.gif
Pliiatsi trikk sobib ka või siis peab ikka midagi reaalset sinna vahele suskama?

Keegi ClockGeni sellle platega tööle on saanud? icon_rolleyes.gif

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 18.03.2006 11:44:34 vasta tsitaadiga

clockgeni pole ULi chippidele... ja kõik

harilik võib kehvasti ühendada, pinged kõikuma ajada
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2006 11:52:34 vasta tsitaadiga

korndog412 kirjutas:
clockgeni pole ULi chippidele... ja kõik

harilik võib kehvasti ühendada, pinged kõikuma ajada

Muide GlockGen supportis vist küll mingeid ULI chippe icon_rolleyes.gif

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 18.03.2006 12:09:31 vasta tsitaadiga

ALi mitte ULi

http://www.cpuid.com/clockgen.php
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2006 12:42:52 vasta tsitaadiga

No näiteks minu plaadil ongi ALi tsipp icon_rolleyes.gif (M1695)
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 18.03.2006 12:48:33 vasta tsitaadiga

emmm... Guess again

Chipset

- Northbridge: ULi M1695
- Southbridge: ULI M1567

http://www.asrock.com/product/939Dual-SATA2.htm

http://www.uli.com.tw/eng/products/product_solution.php?ssn=4
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2006 12:59:35 vasta tsitaadiga

Igatahes mul näitab CPU-Z teda ALi chipina
http://www.hot.ee/riaak/cpu-z.JPG

Pealegi mulle silma jäänud, et ULi ja ALi on samad icon_confused.gif
tsitaat:
ULi Electronics Inc. (ULi), is a subsidiary company of ALi Corporation

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 04:24:17 vasta tsitaadiga

see on siis nii, et ali on tootja ja uli on umbes midagi sellist nagu mudeli nimi or somethin...vb oli vastupidi, ei ole oluline tegelt icon_biggrin.gif aga jah, võib küll öelda ka, et uli ja ali on sama asi, kuna erinevad asjad(tootjad) nad igatahes ei ole! icon_wink.gif
winis klokkimiseks ja mem settingute muutmiseks kasuta systooli!
riaak, mida sa harilikuga ühendama tahad hakata seal? pin lühistamist 1,55 saamiseks? mina seda küll harilikuga tegema ei soovitaks hakata icon_confused.gif mismõttes tuleb prose eemalada? prose ei tule seal ühegi modi jaoks eemaldada, kinnitusraam tuleb kruvidest korra lahti keerata küll jah icon_wink.gif pinmodi võin sul ära teha põmst, kui plaadi tood...ja kui 1.55'st väheks jääb, võin ka sealt edasi modida icon_wink.gif teha saab ka northbridge'i, southbridge, vmem ja vref modi...isegi agp ja pcie toitepinge modi icon_biggrin.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.03.2006 08:54:03 vasta tsitaadiga

jõhkralt saab modida jah, oma hinna kohta äärmiselt ahvatlev ka icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 09:26:19 vasta tsitaadiga

Kas sellele plaadile drivereid 64-bitise wini jaoks ka leidub? Kui on olemas, siis kuidas toimivad?
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2006 00:10:55 vasta tsitaadiga

No plaadi peal olid CPU, lani ja heli draiverid (64 bitised) icon_rolleyes.gif Plaat on muideks bootiv, kust saab endale Sata kontrolleri draiverite diski teha - suht mõttetu värk, nad oleks võinud pigem niisama disketi kaasa karpi panna icon_rolleyes.gif
Ma istun praegu 64bitise wini taga icon_wink.gif Cool n' Quiet läks ka kergelt ning ruttu tööle thumbs_up.gif

Edit: Keegi mingi softi on leidnud millega saab vente kontrollida? icon_rolleyes.gif

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2006 00:43:57 vasta tsitaadiga

mõtlesin, et teataks siia teemasse ka lihtsalt info mõttes, minul pani teemaks olev plaat miski poolteist nädalat tagasi portfelli nurka! stabiilsuse jamasid oli asjaga tegelikult algusest peale, vahepeal juba tundus, et sain neist lahti...njah, ju siiski mitte icon_neutral.gif muidu tuli seda ka aegajalt ette, et wini bootides viskas pildi värviliseks või hoopis mustaks, aga üks hommik lihtsalt jäigi wini bootides pilti värviliseks loopima icon_confused.gif lõpuks kui mul kopa ette viskas ja otsustasin teise ketta/teise winiga huvi pärast proovida, jäi plaat peale teise ketta ühendamist ja power nupu vajutamist lihtsalt pimedaks ja sellega oli asi kokku võetud!
pärast mõõtsin vcore'i, see ei tõusnud enam oma õige väärtuseni, vireles väga suure ja suvalise kõikumisega kuskil 0,1 ja 0,5 voldi vahel. ei tea, mis selle plaadiga juhtus, kõik väiksemad ja suuremad komponendid vaatasin hiljem luubiga üle, midagi nagu ära kärssand ka ei olnud. kaua just ei elanud, ei saanud vist 2 nädalatki rõõmu tunda asjast, aga ju siis oli surmale määratud icon_lol.gif

mainiks veel seda, et enne surma jõudsin jälile (no olen vähemalt 95% kindel icon_wink.gif ) ka suvaliste restartide põhjusele, tegelikult vast kõigest nende eeldusele! masin tegi täiesti suvalistel hetkedel ise reboote (kõigepealt BSOD, ja siis automaatne resakas), mingi aja jooksul aga sain aru, et blue screen oli täiesti 100% kindel tulema iga kord kui ma näiteks laualampi sisse välja lülisin, ühesõnaga oli mobo järelikult ÜLIMALT tundlik mingitele häiretele või voolukõikumistele vooluvõrgus, mis veel läbi toiteka järelikult siis natuke tunda andsid icon_eek.gif ...ja viga EI OLE toitekas, sama psu'ga on mul töötanud masinad enne, ja töötavad praegu icon_wink.gif mina sellele asjale mingit lahendust välja ei leiutanud, kuigi ega selleks ei olnud ka eriti aega enne plaadi surma! icon_biggrin.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 31.03.2006 00:47:12 vasta tsitaadiga

Muditud plaat ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2006 00:55:02 vasta tsitaadiga

no eelmine kasutaja, HVlane, kelle käest ma selle ostsin oli asjale teinud tõepoolest vmem modi, et saada ramile midagi 3v kanti. ma ise tegin vcore modi, selle pini ühendamise meetodiga...või noh, kas seda saab modiks nimetada, kuivõrd plaadil on täiesti ametlikult olemas need kuni 1,55v pinged, ainult et need toimivad teiste prosedega ehk siis on lukus uuemate A64'de puhul, mille default pinge on madalam.
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2006 15:29:55 vasta tsitaadiga

Paari kuu kasutamise järel pole probleeme esinenud. Ainus probleem on selles, et prose volt on lukus ja tinutama ei taha hakata.
Kust leida sellist biosi, mis laseks rohkem panna?

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2006 15:36:46 vasta tsitaadiga

ei ole sellist biosi! ja kui tinutama ei taha hakata, võid need kõrvuti olevad pinid ju kasvõi mingi pisikese juhtmejupi ja liimipüstoli abiga ära ühendada.
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martinti
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2004




sõnum 31.03.2006 20:10:05 vasta tsitaadiga

milline oleks siis norm bios selle platele.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2006 20:53:06 vasta tsitaadiga

mis tähendab norm bios??? kõik biosid töötavad, kõige rohkem võimalikke bug'e on loomulikult parandatud kõige viimases, nagu see ikka käib!
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 31.03.2006 21:03:40 vasta tsitaadiga

OCWBeta1 peaks olema selline, millel pole HTT 274 "pidurit" ... võibolla ka OCWBeta2, ent uuemate betadega üle 274 väidetavalt võimatu saada icon_rolleyes.gif
http://www.ocworkbench.com/2005/asrock/bios/betabios.htm


http://www.ocworkbench.com/ocwb/ultimatebb.php?/topic/30/5271.html kirjutas:
System will not post if I set HTT higher than 274MHz, why?
BIOS v1.20 AND NEWER have a “block” on HTT, max working HTT you can get is 274MHz. If you want to get around that problem, use BIOS OCWBeta1. We have seen OCWBeta1 BIOS go as high as 400 HTT.

BIOS with HTT capped @ 274
- v1.20
- v1.30
- v1.40
- OCWBeta3 <- It's based on BIOS v1.40, so YES, it has the cap.
- v1.50
- OCWBeta4 <- It's based on BIOS v1.50, so YES, it has the cap.
- v1.60
- OCWBeta5 <- It's based on BIOS v1.60, so YES, it has the cap.

BIOS without HTT cap
- OCWBeta1 <- cpu speed on POST screen is wrong, you have to check cpu speed in windows.
- OCWBeta2 ? <- I have not tried this myself, can someone confirm it?
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2006 00:58:08 vasta tsitaadiga

OCWBeta1 on vist jah hetkel parim kellamiseks icon_rolleyes.gif Endal v1.60 peal

Keegi teab siis millega vente kontrollida saaks?

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2006 02:38:45 vasta tsitaadiga

beta2 läheb ka üle 274 (minul läks!), ja see pidur on tegelikult vist hoopis selline, mis katab mingit range'i...pidavat mõnede andmete põhjal üle 300 jälle pildi ette võtma icon_biggrin.gif
vente saab kontrollida takistitega thumbs_up.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2006 01:59:26 vasta tsitaadiga

Takisti takistiks, aga tahaks pigem softi icon_neutral.gif
Hetke seisuga pole leidnud ühtegi softi icon_mad.gif
Mul üks probleem ka. Nimelt ma kasutan proget nimega Intelligent Shutdown ja tihti peale jätan ööseks tõmbama ning panen selle progele sellised sätted, et kui neti kiirus on minut alla 10kb's siis on shutdown. Probleem selles, et masin mitte ei tee shutdowni vaid ta jääb mingisse väärakasse asendisse - hiir kustub ära, monitori lülib välja...

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2006 09:11:43 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
Takisti takistiks, aga tahaks pigem softi icon_neutral.gif
Hetke seisuga pole leidnud ühtegi softi icon_mad.gif
Mul üks probleem ka. Nimelt ma kasutan proget nimega Intelligent Shutdown ja tihti peale jätan ööseks tõmbama ning panen selle progele sellised sätted, et kui neti kiirus on minut alla 10kb's siis on shutdown. Probleem selles, et masin mitte ei tee shutdowni vaid ta jääb mingisse väärakasse asendisse - hiir kustub ära, monitori lülib välja...


standby äkki?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2006 16:54:23 vasta tsitaadiga

link :: ASRock 939SLI32-eSATA2

saasta review icon_biggrin.gif

The 939SLI32-eSATA2 costs around 80 USD, which makes this board the new candidate for best budget board of 2006.

plussid
Awesome price
SLI support
Good overclocking
Quiet, only passive cooling
eSATA
Can be upgraded to AM2

miinused
Few voltage options in BIOS
Only two fan headers
Very low audio quality

Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2006 17:18:01 vasta tsitaadiga

kui nad mingi normull Conroe plaadi mingi aeg valmis saaks, siis kaaluks täiesti ostu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2006 19:04:12 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
kui nad mingi normull Conroe plaadi mingi aeg valmis saaks, siis kaaluks täiesti ostu thumbs_up.gif

kui ostad siis osta selline millele AMD prosed ka lähevad, või veelgi parem, äkki saaks Intel-it ja AMD-d koos jooksutada..
vägev dual cpu süsteem oleks icon_eek.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2006 20:01:15 vasta tsitaadiga

high-end super OC plaadina see peekivi siiski parim valik ei tundu, 2nd arvuti plaadina kergelt klokituna aga tundub toimivat küll (mingi socketA on mul olemas...)
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodybadg
HV kasutaja
bloodybadg

liitunud: 29.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2006 20:32:43 vasta tsitaadiga

Probleem: Protsessori jahutust ei saa paigaldada, AC Silencer 64 Ultra TC, nimelt see passiiv jääb ette!
Mis jahutused teil peal on, et ära mahuvad?
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CommandsRef
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2006 09:32:37 vasta tsitaadiga

bloodybadg kirjutas:
Probleem: Protsessori jahutust ei saa paigaldada, AC Silencer 64 Ultra TC, nimelt see passiiv jääb ette!
Mis jahutused teil peal on, et ära mahuvad?

Arctic cooling cooler Freezer 64 Pro mahub hästi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoSee
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2006




sõnum 07.04.2006 14:10:17 vasta tsitaadiga

mul probleem selline, et jahuti kinnitusele(see nimelt, mille pead alla suruma) jääb ette passiiv icon_eek.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2006 04:55:20 vasta tsitaadiga

pane jahuti teistpidi peale siis icon_biggrin.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoSee
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2006




sõnum 08.04.2006 08:42:24 vasta tsitaadiga

mõlemal pool on need kinnitused ju...plastikkinnitused , mis alla tuleb suruda saan üheltpoolt kinni, aga teisel pool läheb vastu emaplaadi passiivi.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  ASRock Socket 939 939Dual-SATA2 mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.