|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
11.03.2006 23:09:25
ASRock Socket 939 939Dual-SATA2 |
|
|
| on kellelgi HV-st selle emaplaadiga kogemusi? tasub koju osta? eriti huvitab AGP võimekus (istub ju emaplaadil koos PCIe-ga) tundub nagu ideaalilähedane emaplaat odavaks üleminekuks vanemalt süsteemilt uuemale..
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
11.03.2006 23:16:25
|
|
|
| usun, et korralik ja stabiilne plaat, kuid kellamiseks tõenäoliselt mitte
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
11.03.2006 23:29:45
|
|
|
kellata ei soovigi..olemasolevad pc3200 mälud ka selleks parimad pole.
viimati muutis aht0 11.03.2006 23:31:14, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
11.03.2006 23:31:29
|
|
|
| heikis kirjutas: |
| usun, et korralik ja stabiilne plaat, kuid kellamiseks tõenäoliselt mitte |
Sul on täiesti õigus - kellamiseks eeskujulik, kui vaid tiba tinutada - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=227405&highlight=
Oma raha eest parim. Ning ka kallimaid plaate on vähe, mis sarnaselt tublid oleks.
AGP ja PCI-E töötavad mõlemad selle plaadiga normaalselt
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
11.03.2006 23:38:39
|
|
|
tänud viimasest postist ja lingist sain enamvähem kõik info mida vaja..
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
11.03.2006 23:49:21
|
|
|
Muide ilma tinutamata peaks ka saama.
Kuskil foorumis nägin kuidas tüübid said selle plaadiga 300fsb kätte seda küll moditud biosega
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
12.03.2006 05:08:20
|
|
|
ei peagi väga kaugele foorumisse minema selle jaoks, et taolisi tüüpe näha jooksutan praegu 300 peal asja...net problem
heikis, ei saa nõustuda sinuga! plaat sobib kellamiseks samahästi, kui mõningad PALJU kallimad ja idee poolest palju "kellasõbralikumad" mobod. tuleb vaid end konkreetse mudeli eripäradega kurssi viia, teada õigeid settinguid, kasutada õiget biosi. mälule saab anda 3.3, prosele ~1,6 (mingi karmima modiga vist rohkemgi). nendest numbritest üldjuhul piisab, ja modid on seejuures ülilihtsad, põhimõtteliselt vaid klemmi külge juhtme ühendamise küsimus.
aht0, üks asi millega arvestama pead- agp ja kasvõi 1 tavalist pci kaarti koos kasutades jääb nende vahele väga vähe ruumi, seega ei ole custom made graafika jahutused eriti option agp kaartide puhul pci-e'ga seda probleemi ei tohiks samas tekkida!
kavatsesin sellele tootele väikse review kah kirjutada HV'sse, eks näis kas leiab piisavalt aega, asi ise on igatahes review'd väärt täie raha eest 8)
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
13.03.2006 18:49:14
|
|
|
Wiltz, mingeid stabiilsuse probleeme ega midagi ei ole?
Endal ka plaanis üks mobo muretseda
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
13.03.2006 20:12:42
|
|
|
hmm...see on huvitav küsimus! stabiilsuse probleeme otseselt ei ole, kuid väga extreem htt'ga mängides tuli mul alguses paar korda päevas ette BSOD'd: machine check exception. see tuli kusjuures TÄIESTI juhuslikult, tavaliselt mitte loadi ajal, vaid kas päris idle's või niisama umbes netis istudes. samas nüüd paari viimase päeva jooksul pole ma seda asja enam kordagi näinud, tegin ka uue win'i installi teisele kettale (esimene oli ajutine, niisama prooviks)...kuid vaevalt see asjaga seotud on biosist sai enableitud sata2 kontroller, varem oli see disabled, äkki oli see kuidagi asjaga seotud.
aga jah, default 200'se htt'ga polegi kordagi jooksutanud asja, peaks mõnikord huvipärast proovima
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.03.2006 12:10:50
|
|
|
mnjaa... juba algul jäi silma... seda toredam on näha kodumaist ülevaadet
isiklikult pole seda julgenud väga soovitada - tulemusi on olnud mujal seinast seina ja kehvad tulemused on enamasti tingitud "tihendist"... seega parem soovitada sellist, millega pärast turja ei karata, et nii ja naa hoopis.
Mul vennal s754 asrock ja väga stabiilne ja hea plaat seega isiklikult pole selle vastu midagi. Seda enam, et too lisakaardi võimalusega isend - saab ka kõige võimsama s939 prose peale ajada
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CommandsRef
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
15.03.2006 17:24:44
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Seda enam, et too lisakaardi võimalusega isend - saab ka kõige võimsama s939 prose peale ajada  |
Mitte võimsamat s939 proset, vaid AM2. Kui sa plaanid AM2-le üle minna, siis on sul senised prose ja mälu vaja 'realiseerida'. Pealegi selleks ajaks, kui sa tahad AM2 prosega masinat, on PALJU paremaid emaplaate (kasvõi (epoxi) M1697 chipsetil). Ma tahan öelda, et pole mõtet upgradeda nii, et vanast süsteemist jääb vaid pool emaplaati alles. Kui on ikka kange tahtmine AGP kaarti kasutada, siis on see muidugi ainus võimalus.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.03.2006 18:08:34
|
|
|
| CommandsRef kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
Seda enam, et too lisakaardi võimalusega isend - saab ka kõige võimsama s939 prose peale ajada  |
Mitte võimsamat s939 proset, vaid AM2. Kui sa plaanid AM2-le üle minna, siis on sul senised prose ja mälu vaja 'realiseerida'. Pealegi selleks ajaks, kui sa tahad AM2 prosega masinat, on PALJU paremaid emaplaate (kasvõi (epoxi) M1697 chipsetil). Ma tahan öelda, et pole mõtet upgradeda nii, et vanast süsteemist jääb vaid pool emaplaati alles. Kui on ikka kange tahtmine AGP kaarti kasutada, siis on see muidugi ainus võimalus. |
ma rääkisin s754 plaadist tol s939 lisakaart
Loe ikka mõttega läbi
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
15.03.2006 18:50:14
|
|
|
| Magic kirjutas: |
ma rääkisin s754 plaadist tol s939 lisakaart
|
Et siis 754 --> 939 pin?
Asrock selline suht imeüllitiste tootja 8)
Edit: Oh sa raizk. Ja ongi Plaadi nimi Asrock K8 Combo
img.ferra.ru/pubimages/78810.jpg
_________________ ¯\_(ツ)_/¯
viimati muutis riaak 16.03.2006 12:52:57, muudetud 4 korda |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CommandsRef
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
16.03.2006 10:29:48
|
|
|
| Magic kirjutas: |
ma rääkisin s754 plaadist tol s939 lisakaart Loe ikka mõttega läbi  |
Oi pagan, panin mööda jah Aga ikkagi pean sellist upgrademist totraks
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
16.03.2006 20:35:03
|
|
|
mis sellisest kombinatsioonist arvata:
http://www.asrock.com/product/775i65PE.htm
Intel Pentium D 805, 2.6GHz, BOX
nende kahe hind kokku peaks tulema ~3000 eeku
tundub suht odava variandina AXP pealt dualcorele ümber liikumiseks
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
17.03.2006 22:56:31
|
|
|
Sai kah siis see plaat ostetud. Max voldi peal üle 237 ei taha kohe kuidagi minna (Ühe korra sain 238'ga pildi ette )
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
18.03.2006 10:22:40
|
|
|
selle peaks ära tegema
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
18.03.2006 11:40:26
|
|
|
Krdi sita kohapeal on Peab vist prose selleks eemaldama, aga ei tahaks eriti
Pliiatsi trikk sobib ka või siis peab ikka midagi reaalset sinna vahele suskama?
Keegi ClockGeni sellle platega tööle on saanud?
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
18.03.2006 11:44:34
|
|
|
clockgeni pole ULi chippidele... ja kõik
harilik võib kehvasti ühendada, pinged kõikuma ajada
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
18.03.2006 11:52:34
|
|
|
| korndog412 kirjutas: |
clockgeni pole ULi chippidele... ja kõik
harilik võib kehvasti ühendada, pinged kõikuma ajada |
Muide GlockGen supportis vist küll mingeid ULI chippe
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
18.03.2006 12:42:52
|
|
|
No näiteks minu plaadil ongi ALi tsipp (M1695)
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
18.03.2006 12:59:35
|
|
|
Igatahes mul näitab CPU-Z teda ALi chipina
http://www.hot.ee/riaak/cpu-z.JPG
Pealegi mulle silma jäänud, et ULi ja ALi on samad
| tsitaat: |
| ULi Electronics Inc. (ULi), is a subsidiary company of ALi Corporation |
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
20.03.2006 04:24:17
|
|
|
see on siis nii, et ali on tootja ja uli on umbes midagi sellist nagu mudeli nimi or somethin...vb oli vastupidi, ei ole oluline tegelt aga jah, võib küll öelda ka, et uli ja ali on sama asi, kuna erinevad asjad(tootjad) nad igatahes ei ole!
winis klokkimiseks ja mem settingute muutmiseks kasuta systooli!
riaak, mida sa harilikuga ühendama tahad hakata seal? pin lühistamist 1,55 saamiseks? mina seda küll harilikuga tegema ei soovitaks hakata mismõttes tuleb prose eemalada? prose ei tule seal ühegi modi jaoks eemaldada, kinnitusraam tuleb kruvidest korra lahti keerata küll jah pinmodi võin sul ära teha põmst, kui plaadi tood...ja kui 1.55'st väheks jääb, võin ka sealt edasi modida teha saab ka northbridge'i, southbridge, vmem ja vref modi...isegi agp ja pcie toitepinge modi
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
20.03.2006 08:54:03
|
|
|
jõhkralt saab modida jah, oma hinna kohta äärmiselt ahvatlev ka
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
20.03.2006 09:26:19
|
|
|
| Kas sellele plaadile drivereid 64-bitise wini jaoks ka leidub? Kui on olemas, siis kuidas toimivad?
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
31.03.2006 00:10:55
|
|
|
No plaadi peal olid CPU, lani ja heli draiverid (64 bitised) Plaat on muideks bootiv, kust saab endale Sata kontrolleri draiverite diski teha - suht mõttetu värk, nad oleks võinud pigem niisama disketi kaasa karpi panna
Ma istun praegu 64bitise wini taga Cool n' Quiet läks ka kergelt ning ruttu tööle
Edit: Keegi mingi softi on leidnud millega saab vente kontrollida?
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
31.03.2006 00:43:57
|
|
|
mõtlesin, et teataks siia teemasse ka lihtsalt info mõttes, minul pani teemaks olev plaat miski poolteist nädalat tagasi portfelli nurka! stabiilsuse jamasid oli asjaga tegelikult algusest peale, vahepeal juba tundus, et sain neist lahti...njah, ju siiski mitte muidu tuli seda ka aegajalt ette, et wini bootides viskas pildi värviliseks või hoopis mustaks, aga üks hommik lihtsalt jäigi wini bootides pilti värviliseks loopima lõpuks kui mul kopa ette viskas ja otsustasin teise ketta/teise winiga huvi pärast proovida, jäi plaat peale teise ketta ühendamist ja power nupu vajutamist lihtsalt pimedaks ja sellega oli asi kokku võetud!
pärast mõõtsin vcore'i, see ei tõusnud enam oma õige väärtuseni, vireles väga suure ja suvalise kõikumisega kuskil 0,1 ja 0,5 voldi vahel. ei tea, mis selle plaadiga juhtus, kõik väiksemad ja suuremad komponendid vaatasin hiljem luubiga üle, midagi nagu ära kärssand ka ei olnud. kaua just ei elanud, ei saanud vist 2 nädalatki rõõmu tunda asjast, aga ju siis oli surmale määratud
mainiks veel seda, et enne surma jõudsin jälile (no olen vähemalt 95% kindel ) ka suvaliste restartide põhjusele, tegelikult vast kõigest nende eeldusele! masin tegi täiesti suvalistel hetkedel ise reboote (kõigepealt BSOD, ja siis automaatne resakas), mingi aja jooksul aga sain aru, et blue screen oli täiesti 100% kindel tulema iga kord kui ma näiteks laualampi sisse välja lülisin, ühesõnaga oli mobo järelikult ÜLIMALT tundlik mingitele häiretele või voolukõikumistele vooluvõrgus, mis veel läbi toiteka järelikult siis natuke tunda andsid ...ja viga EI OLE toitekas, sama psu'ga on mul töötanud masinad enne, ja töötavad praegu mina sellele asjale mingit lahendust välja ei leiutanud, kuigi ega selleks ei olnud ka eriti aega enne plaadi surma!
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
31.03.2006 00:47:12
|
|
|
Muditud plaat ?
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
31.03.2006 00:55:02
|
|
|
no eelmine kasutaja, HVlane, kelle käest ma selle ostsin oli asjale teinud tõepoolest vmem modi, et saada ramile midagi 3v kanti. ma ise tegin vcore modi, selle pini ühendamise meetodiga...või noh, kas seda saab modiks nimetada, kuivõrd plaadil on täiesti ametlikult olemas need kuni 1,55v pinged, ainult et need toimivad teiste prosedega ehk siis on lukus uuemate A64'de puhul, mille default pinge on madalam.
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
31.03.2006 15:29:55
|
|
|
Paari kuu kasutamise järel pole probleeme esinenud. Ainus probleem on selles, et prose volt on lukus ja tinutama ei taha hakata.
Kust leida sellist biosi, mis laseks rohkem panna?
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
31.03.2006 15:36:46
|
|
|
ei ole sellist biosi! ja kui tinutama ei taha hakata, võid need kõrvuti olevad pinid ju kasvõi mingi pisikese juhtmejupi ja liimipüstoli abiga ära ühendada.
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martinti
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2004
|
31.03.2006 20:10:05
|
|
|
| milline oleks siis norm bios selle platele.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
31.03.2006 20:53:06
|
|
|
mis tähendab norm bios??? kõik biosid töötavad, kõige rohkem võimalikke bug'e on loomulikult parandatud kõige viimases, nagu see ikka käib!
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
31.03.2006 21:03:40
|
|
|
OCWBeta1 peaks olema selline, millel pole HTT 274 "pidurit" ... võibolla ka OCWBeta2, ent uuemate betadega üle 274 väidetavalt võimatu saada
http://www.ocworkbench.com/2005/asrock/bios/betabios.htm
| http://www.ocworkbench.com/ocwb/ultimatebb.php?/topic/30/5271.html kirjutas: |
System will not post if I set HTT higher than 274MHz, why?
BIOS v1.20 AND NEWER have a block on HTT, max working HTT you can get is 274MHz. If you want to get around that problem, use BIOS OCWBeta1. We have seen OCWBeta1 BIOS go as high as 400 HTT.
BIOS with HTT capped @ 274
- v1.20
- v1.30
- v1.40
- OCWBeta3 <- It's based on BIOS v1.40, so YES, it has the cap.
- v1.50
- OCWBeta4 <- It's based on BIOS v1.50, so YES, it has the cap.
- v1.60
- OCWBeta5 <- It's based on BIOS v1.60, so YES, it has the cap.
BIOS without HTT cap
- OCWBeta1 <- cpu speed on POST screen is wrong, you have to check cpu speed in windows.
- OCWBeta2 ? <- I have not tried this myself, can someone confirm it? |
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
01.04.2006 00:58:08
|
|
|
OCWBeta1 on vist jah hetkel parim kellamiseks Endal v1.60 peal
Keegi teab siis millega vente kontrollida saaks?
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
01.04.2006 02:38:45
|
|
|
beta2 läheb ka üle 274 (minul läks!), ja see pidur on tegelikult vist hoopis selline, mis katab mingit range'i...pidavat mõnede andmete põhjal üle 300 jälle pildi ette võtma
vente saab kontrollida takistitega
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
02.04.2006 01:59:26
|
|
|
Takisti takistiks, aga tahaks pigem softi
Hetke seisuga pole leidnud ühtegi softi
Mul üks probleem ka. Nimelt ma kasutan proget nimega Intelligent Shutdown ja tihti peale jätan ööseks tõmbama ning panen selle progele sellised sätted, et kui neti kiirus on minut alla 10kb's siis on shutdown. Probleem selles, et masin mitte ei tee shutdowni vaid ta jääb mingisse väärakasse asendisse - hiir kustub ära, monitori lülib välja...
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
02.04.2006 09:11:43
|
|
|
| riaak kirjutas: |
Takisti takistiks, aga tahaks pigem softi
Hetke seisuga pole leidnud ühtegi softi
Mul üks probleem ka. Nimelt ma kasutan proget nimega Intelligent Shutdown ja tihti peale jätan ööseks tõmbama ning panen selle progele sellised sätted, et kui neti kiirus on minut alla 10kb's siis on shutdown. Probleem selles, et masin mitte ei tee shutdowni vaid ta jääb mingisse väärakasse asendisse - hiir kustub ära, monitori lülib välja... |
standby äkki?
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
02.04.2006 16:54:23
|
|
|
link :: ASRock 939SLI32-eSATA2
saasta review
The 939SLI32-eSATA2 costs around 80 USD, which makes this board the new candidate for best budget board of 2006.
plussid
Awesome price
SLI support
Good overclocking
Quiet, only passive cooling
eSATA
Can be upgraded to AM2
miinused
Few voltage options in BIOS
Only two fan headers
Very low audio quality
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
02.04.2006 17:18:01
|
|
|
kui nad mingi normull Conroe plaadi mingi aeg valmis saaks, siis kaaluks täiesti ostu
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
02.04.2006 19:04:12
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
kui nad mingi normull Conroe plaadi mingi aeg valmis saaks, siis kaaluks täiesti ostu  |
kui ostad siis osta selline millele AMD prosed ka lähevad, või veelgi parem, äkki saaks Intel-it ja AMD-d koos jooksutada..
vägev dual cpu süsteem oleks
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
02.04.2006 20:01:15
|
|
|
high-end super OC plaadina see peekivi siiski parim valik ei tundu, 2nd arvuti plaadina kergelt klokituna aga tundub toimivat küll (mingi socketA on mul olemas...)
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodybadg
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2005
|
05.04.2006 20:32:43
|
|
|
Probleem: Protsessori jahutust ei saa paigaldada, AC Silencer 64 Ultra TC, nimelt see passiiv jääb ette!
Mis jahutused teil peal on, et ära mahuvad?
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CommandsRef
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
06.04.2006 09:32:37
|
|
|
| bloodybadg kirjutas: |
Probleem: Protsessori jahutust ei saa paigaldada, AC Silencer 64 Ultra TC, nimelt see passiiv jääb ette!
Mis jahutused teil peal on, et ära mahuvad? |
Arctic cooling cooler Freezer 64 Pro mahub hästi.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JannoSee
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2006
|
07.04.2006 14:10:17
|
|
|
mul probleem selline, et jahuti kinnitusele(see nimelt, mille pead alla suruma) jääb ette passiiv
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
08.04.2006 04:55:20
|
|
|
pane jahuti teistpidi peale siis
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JannoSee
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2006
|
08.04.2006 08:42:24
|
|
|
| mõlemal pool on need kinnitused ju...plastikkinnitused , mis alla tuleb suruda saan üheltpoolt kinni, aga teisel pool läheb vastu emaplaadi passiivi.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|