Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Hallvatt
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2006 01:00:49 vasta tsitaadiga

abit kirjutas:
ostjal ei tohiks mingit vahet olla...mul ei ole probleemi sellega küll olnud


väike vahe on... põmst võin krediitkaardimakse panga kaudu tagantjärgi tühistada. misjärel küsib paypal müüjalt ka raha tagasi. ehkki see on juba kauba teele saatnud. see on ränk protsess, aga võimalik. ja mõned ebay müüjad (eriti saksmannid), vähe arad nagu nad on, kujutavad seda meie pangandust siin endale muidugi väga anarhiana ette ning arvavad, et idaeurooplased teevad kohe esimesel võimalusel neile tünga. eks nad taha oma riske lihtsalt maandada ja hirmu minimiseerida...

põmst ma saan tühistada ka paypali makse muidugi - esitades pretensiooni jne. aga see on samuti keeruline protsess, kus ka müüja saab sekka kobiseda. krediitkaardiga üle paypali läind papi puhul on müüja aga jõuetu.

ausalt öeldes olen ka korra elus ebays tünga saand - ja seda justnimelt sakslaselt, kes raha sai, aga kaupa ei saatnud. ja siis on problesid olnud paari saksas elava türgiga. ühegi teise maa ebaytajaga mul negatiivset kogemust pole. pole ka osta.ee-s ega siingi ühtki negatiivset ärikogemust. sestap võin öelda et sakslaste hirm muude maade tüngategijate ees on alusetu, otsigu parem endi hulgast pätte. aga ega nad ei kuulaks seda juttu niikuinii...

kokkuvõttes on tark müüjaga enne pakkuma hakkamist ikkagi maksmise variandid selgeks rääkida. ja kui ta ei taha üle paypali krediitkaardi raha, siis tuleb lihtsalt kelleltki teiselt osta. ükski pakkumine pole ainulaadne ja kordumatu, nii et nui neljaks peab kätte saama. isegi haruldasemad asjad tulevad ikka väikese vahega jälle müüki. tuleb lihtsalt kannatlik olla - ükskord müüb vajalikku asja ka kutt, kes maksmismeetoditest probleemi ei tekita.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viidikas
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2004




sõnum 03.03.2006 16:58:38 vasta tsitaadiga

Sain asja makstud juba icon_smile.gif

Aga kui kaua tuleb umbes pakk inglismaalt Royal AirMailiga ?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2006 13:35:06 vasta tsitaadiga

Selline asi veel et kui ma võidan oksjoni, siis saadetakse automaatselt e-mail kus on siis see "pay now" nupp.
Aga kui mul omal pole paypali kontot ja tahaks et keegi teine maksab oma paypali kontoga, kas siis saab nii, et siis see teine inimene lihtsalt saadab oma paypali kontolt müüja kontole või peab kõik toimuma läbi selle mulle saadetud e-maili?
Ma ise millegipärast arvan, et peab ise kasutama ikka seda pay now nuppu peale oksjoni lõppu saadetud emailis. On keegi aidanud kellelgi nii makset teha?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hallvatt
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2006 14:09:22 vasta tsitaadiga

mar6 kirjutas:
Selline asi veel et kui ma võidan oksjoni, siis saadetakse automaatselt e-mail kus on siis see "pay now" nupp.
Aga kui mul omal pole paypali kontot ja tahaks et keegi teine maksab oma paypali kontoga, kas siis saab nii, et siis see teine inimene lihtsalt saadab oma paypali kontolt müüja kontole või peab kõik toimuma läbi selle mulle saadetud e-maili?
Ma ise millegipärast arvan, et peab ise kasutama ikka seda pay now nuppu peale oksjoni lõppu saadetud emailis. On keegi aidanud kellelgi nii makset teha?


kui sa ise ei maksa, ei ole sul selle pay-it-now'ga midagi pihta hakata.

see kutt, kes maksab, peab alustama lihtsalt paypalis makset müüjale ja makse märkeks panema selle sinu võidetud oksjoni nr-i. ühtlasi sa võiks müüjat teavitada, et teine mees maksab sinu oksjoni. sellega oiad palju jama ära
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2006 14:14:28 vasta tsitaadiga

Hallvatt kirjutas:
mar6 kirjutas:
Selline asi veel et kui ma võidan oksjoni, siis saadetakse automaatselt e-mail kus on siis see "pay now" nupp.
Aga kui mul omal pole paypali kontot ja tahaks et keegi teine maksab oma paypali kontoga, kas siis saab nii, et siis see teine inimene lihtsalt saadab oma paypali kontolt müüja kontole või peab kõik toimuma läbi selle mulle saadetud e-maili?
Ma ise millegipärast arvan, et peab ise kasutama ikka seda pay now nuppu peale oksjoni lõppu saadetud emailis. On keegi aidanud kellelgi nii makset teha?


kui sa ise ei maksa, ei ole sul selle pay-it-now'ga midagi pihta hakata.

see kutt, kes maksab, peab alustama lihtsalt paypalis makset müüjale ja makse märkeks panema selle sinu võidetud oksjoni nr-i. ühtlasi sa võiks müüjat teavitada, et teine mees maksab sinu oksjoni. sellega oiad palju jama ära


Müüjat teavitaks jah enne, aga tekkis lihtsalt selline küsimus, et mis sellest "ripakil" e-mailist saab, mis teatab et ma võitsin ja ootab nagu sealt nupu kaudu maksmist. icon_confused.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hallvatt
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2006 14:29:26 vasta tsitaadiga

mar6 kirjutas:

Müüjat teavitaks jah enne, aga tekkis lihtsalt selline küsimus, et mis sellest "ripakil" e-mailist saab, mis teatab et ma võitsin ja ootab nagu sealt nupu kaudu maksmist. icon_confused.gif


viska minema. või hoia alles, ükskõik. sa ei saa seda nuppu lihtsalt kasutada.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 06.03.2006 16:47:07 vasta tsitaadiga

Hallvatt kirjutas:
mar6 kirjutas:

Müüjat teavitaks jah enne, aga tekkis lihtsalt selline küsimus, et mis sellest "ripakil" e-mailist saab, mis teatab et ma võitsin ja ootab nagu sealt nupu kaudu maksmist. icon_confused.gif

viska minema. või hoia alles, ükskõik. sa ei saa seda nuppu lihtsalt kasutada.


Aga see "teine mees" ju saab, kui ta sama masina tagant seda teeb?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hallvatt
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2006 16:59:17 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
Aga see "teine mees" ju saab, kui ta sama masina tagant seda teeb?


Oeh. Puust ja punaseks. See 'nupp' on link, mis viib kohale, kus sina (st sinu kasutaja ebays ja ka sama meiliga kasutaja paypalis) maksab müüjale (tema kasutajanimi ebays ja paypalis) selle konkreetse ostu eest. Kui üks asjadest ei klapi - müüja pole see, ostja pole see, ost pole see, summa pole see - siis ei saa seda linki kasutada. Sest seal ei saa andmeid muuta. Punkt. Kui aru ei saanud, kasuta seda nuppu, vaata, mis juhtub. Mis krdi vajadus on tingimata igasugu nuppe vajutada, eriti kui on öeldud, et sest pole abi?! On siis nii raske käsitsi andmeid paypali sisse toksida?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXacTy
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2004




sõnum 06.03.2006 17:36:01 vasta tsitaadiga

Mul paypalis hetkel selline probleem, et enam ei saa tasuda asjade eest. Annab sellist kirja
"To send more than your sending limit, add a Mastercard, Discover, or American Express card and enroll in PayPal's Expanded Use Program."
Tegin U-kaardi ja panin limiidi 30000.- ja sellest olen maxnud mingi 300-500.- Nii et selle kaardi limiit ei saa täis olla ja mina ei leidnud baypalist ka et mul oleks limiit peal kuskil vms... icon_sad.gif
Tegin uue U-kaardi ja ütleb et ikka limiit täis icon_rolleyes.gif Tähendab viga on paypalis... icon_question.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 06.03.2006 17:51:07 vasta tsitaadiga

eXacTy kirjutas:
and enroll in PayPal's Expanded Use Program.

Selle tegid ära ikka?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXacTy
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2004




sõnum 06.03.2006 18:05:35 vasta tsitaadiga

Ei aga mis asi see on ja kuida seda teha saab?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit26
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2003




sõnum 06.03.2006 18:34:25 vasta tsitaadiga

eXacTy kirjutas:
Ei aga mis asi see on ja kuida seda teha saab?


Loe siit minu posti järgset juttu:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=63430&postdays=0&postorder=asc&start=500
Ja kui see verified asi tehtud ja ikka limiit, siis loe veel edasi ja saad teada, kuidas mina sellest jamast jagu sain icon_wink.gif
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 288
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXacTy
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2004




sõnum 06.03.2006 19:20:23 vasta tsitaadiga

Tänud, kustutasin konto ära tegin uue ja toimib icon_smile.gif
Ma juba mõtlesin, et ei saagi maxtud. Hea et siin niipalju abivalmis inimesi on thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 06.03.2006 22:05:22 vasta tsitaadiga

Hallvatt kirjutas:
p2ep kirjutas:
Aga see "teine mees" ju saab, kui ta sama masina tagant seda teeb?

Oeh. Puust ja punaseks. See 'nupp' on link, mis viib kohale, kus sina (st sinu kasutaja ebays ja ka sama meiliga kasutaja paypalis) maksab müüjale (tema kasutajanimi ebays ja paypalis) selle konkreetse ostu eest. < ... >


Vat krtteab, mul on eBays ja PayPalis küll erineva e-mailiga kasutajad tehtud. Ise kah ei tea, miks. Aga toimib.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hela
HV vaatleja
hela

liitunud: 01.02.2004




sõnum 06.03.2006 22:18:24 vasta tsitaadiga

Mina proovisin kunagi Ühispanga virtuaalse kaardiga läbi BidPay ameerikasse maksta. Tehing aga ebaõnnestus.
Ühispangast vastati selle peale, et ameerikasse pole võimalik maksta. thumbs_down.gif

Seda teemat sirvides jäi justkui tunne, et seda on siiski tehtud?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 06.03.2006 22:23:01 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:

Vat krtteab, mul on eBays ja PayPalis küll erineva e-mailiga kasutajad tehtud. Ise kah ei tea, miks. Aga toimib.


sama siin. ja loomulikult peabki toimima. tuleb ainult ebay ja paypal kontod omavahel ebay all siduda.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hallvatt
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2006 02:16:00 vasta tsitaadiga

Tupsu kirjutas:
sama siin. ja loomulikult peabki toimima. tuleb ainult ebay ja paypal kontod omavahel ebay all siduda.


Jah, seda küll. Aga vaevalt saab siduda teise mehe paypali oma ebayga - kui teisel mehel on see juba oma ebayga seotud. Kui keegi tõestab, et saab, siis ma vabandan muidugi ja rohkem ei kobise.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 07.03.2006 02:25:20 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
Hallvatt kirjutas:
p2ep kirjutas:
Aga see "teine mees" ju saab, kui ta sama masina tagant seda teeb?

Oeh. Puust ja punaseks. See 'nupp' on link, mis viib kohale, kus sina (st sinu kasutaja ebays ja ka sama meiliga kasutaja paypalis) maksab müüjale (tema kasutajanimi ebays ja paypalis) selle konkreetse ostu eest. < ... >


Vat krtteab, mul on eBays ja PayPalis küll erineva e-mailiga kasutajad tehtud. Ise kah ei tea, miks. Aga toimib.


Makset tehes pead sa nagunii sisse logima ju igalepoole, nii ebaysse kui ka paypali, niiet nende paroole teadmata ei saa keegi maksta salaja sinu masina taga olles vmt. Kirjad mis tulevad sinu maili postkasti, dubleeritakse nagunii ka ebay postkasti saates ja kui on mingi "pay now" nupp, siis sellele klikates suunatakse sind nagunii sinu MyEbaysse
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2006 14:54:07 vasta tsitaadiga

Teab keegi selle kasutaja nime, kes vahepeal ärifoorumites reklaamis võimalust saksa ebay'st tellimist.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 07.03.2006 14:56:23 vasta tsitaadiga

isonts
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2006 14:57:44 vasta tsitaadiga

DoS kirjutas:
isonts


Suured tänud icon_smile.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viidikas
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2004




sõnum 10.03.2006 19:06:19 vasta tsitaadiga

Kaua umbes pakk lendab Royal AirMailiga Eestisse UKst? Tellisin 2 märtsil ja pole veel kohale jõudnud . Vaatasin seal listis lendas pakk soome näiteks 2,2 tööpäeva. On kellelgi Royal AirMailiga tegemist olnud ?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martinti
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2004




sõnum 10.03.2006 19:14:05 vasta tsitaadiga

alla nädala ei tule mingil juhul.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 10.03.2006 19:25:55 vasta tsitaadiga

Mu pakk tuli GB-st kuningliku õhupostiga 8 päeva.
Ja järgmine "maapostiga" täpselt 4 nädalat.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viidikas
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2004




sõnum 10.03.2006 19:28:01 vasta tsitaadiga

Mnjah . 8 päeva möödas mul , no loodetavasti tuleb siis lähipäevil . Tänud !
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2006 16:10:22 vasta tsitaadiga

Ja selline asi veel, et üks inimene ütles, et ma ei saa saksamaale maksta kuna mul pole pankas eurosid vaid on kroonid.


Aga mul ühispankas näitab nii eurosid kui ka kroone. Minu meelest peaks pank ju automaatselt kroonid eurodeks tegema kui ma raha saadan.... eriti veel euroopa liitus.

Või on midagi muutunud? Keegi kes on saatnud raha oskab äkki kommenteerida? icon_eek.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hallvatt
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2006 16:41:57 vasta tsitaadiga

mar6 kirjutas:
Ja selline asi veel, et üks inimene ütles, et ma ei saa saksamaale maksta kuna mul pole pankas eurosid vaid on kroonid.


Aga mul ühispankas näitab nii eurosid kui ka kroone. Minu meelest peaks pank ju automaatselt kroonid eurodeks tegema kui ma raha saadan.... eriti veel euroopa liitus.

Või on midagi muutunud? Keegi kes on saatnud raha oskab äkki kommenteerida? icon_eek.gif


Pank vahetab su raha ära. Oma kursiga, mille leiad vastava panga valuutakursside leheküljelt, ülekandekursside alt. Kui teed välismaale mineva makse, saad maksekorraldust tehes panna ka maksevaluuta: eurod, dinaarid, tugrikud, mida iganes - peaasi, et pank seda valuutat konverteerib, siis vahetab ta selle ära kah.

Niiet su 'üks inimene' ei ole piisavalt informeeritud.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2006 17:16:18 vasta tsitaadiga

Hallvatt kirjutas:
mar6 kirjutas:
Ja selline asi veel, et üks inimene ütles, et ma ei saa saksamaale maksta kuna mul pole pankas eurosid vaid on kroonid.


Aga mul ühispankas näitab nii eurosid kui ka kroone. Minu meelest peaks pank ju automaatselt kroonid eurodeks tegema kui ma raha saadan.... eriti veel euroopa liitus.

Või on midagi muutunud? Keegi kes on saatnud raha oskab äkki kommenteerida? icon_eek.gif


Pank vahetab su raha ära. Oma kursiga, mille leiad vastava panga valuutakursside leheküljelt, ülekandekursside alt. Kui teed välismaale mineva makse, saad maksekorraldust tehes panna ka maksevaluuta: eurod, dinaarid, tugrikud, mida iganes - peaasi, et pank seda valuutat konverteerib, siis vahetab ta selle ära kah.

Niiet su 'üks inimene' ei ole piisavalt informeeritud.


Seal ühispanga lehel ma paneks jah euro, seal vist oligi see ainus valik kui ma teen makset euroopa liitu.
Sellega ei tohiks siis nagu probleeme olla.

Siis mul õigus ikka selles asjas õnneks. icon_smile.gif
Hakkasin juba arvama, et ei saagi oma pangaarvelt raha kanda, vaid peab sinna enne eurosid toppima icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viidikas
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2004




sõnum 16.03.2006 22:54:57 vasta tsitaadiga

Hmm tekkis probleem. Olen ostnud eBayst juba paar asja . Seni on läinud kõik hästi , kuid nüüd esines läbi paypal makstes üks jama : Tahan maksta , aga :

"This payment cannot be completed because your credit card has been denied by your credit card issuer. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. You may want to try using a different credit card or choose eCheck instead. To do this, please click the More Payment Options link."

Unetis pole midagi kirjas , et kaart oleks kuidagi moodi blokeeritud või kinni . Milles probla ?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2006 09:01:34 vasta tsitaadiga

Viidikas, ega sa vahepeal uut kaarti pole teinud?
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 17.03.2006 09:01:40 vasta tsitaadiga

Viidikas kirjutas:
Hmm tekkis probleem....

SEB Eesti Ühispank
Kontaktid
Kliendiabi: 665 5100
info@seb.ee

Parem helista sinna ja loe see teade ette.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viidikas
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2004




sõnum 17.03.2006 13:54:42 vasta tsitaadiga

Ei ole teinud , aga pärast seda jama tegin uue kaardi , kuid ei kirjutanud neid security koode üles jne . Enam ei leia neid ka kuskilt ..
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 21.03.2006 10:54:04 vasta tsitaadiga

Mis security codes? Tegid U-netis virtual visa? CVV2 koodi näed kui võtad ülevalt lepingud->kaardid->minu pangakaardid, sealt saad muuta limiiti ja kõike. Aga minul on hoopis teine küssa. Nimelt et kas Eesti kodanikule on paypalis mingi makselimiit palju ta võib üle kanda 1 kuu jooksul? Ostsin märtsis ühe asja paypali kaudu, paar nädalat hiljem uuesti ostes ütles et lisa uus krediitkaart või ühine expanded use programmiga et saaksid maksta aga isegi uue kaardi lisamisel ütles ikka sedasama. Kokku oleks läinud koos eelmise maksega summa napilt üle 300£, tea kas see on mingi limiit idaeurooplastele?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit26
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2003




sõnum 21.03.2006 11:44:06 vasta tsitaadiga

Jorsik kirjutas:
Mis security codes? Tegid U-netis virtual visa? CVV2 koodi näed kui võtad ülevalt lepingud->kaardid->minu pangakaardid, sealt saad muuta limiiti ja kõike. Aga minul on hoopis teine küssa. Nimelt et kas Eesti kodanikule on paypalis mingi makselimiit palju ta võib üle kanda 1 kuu jooksul? Ostsin märtsis ühe asja paypali kaudu, paar nädalat hiljem uuesti ostes ütles et lisa uus krediitkaart või ühine expanded use programmiga et saaksid maksta aga isegi uue kaardi lisamisel ütles ikka sedasama. Kokku oleks läinud koos eelmise maksega summa napilt üle 300£, tea kas see on mingi limiit idaeurooplastele?


Sellest on siin eespool juttu ka olnud. Miks paypal sellist jama korraldab, ei oska öelda. Kustuta oma paypal-i konto ära ja tee uus, siis peaksid jamast lahti saama.
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 288
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 21.03.2006 12:45:55 vasta tsitaadiga

tiit26 kirjutas:
Sellest on siin eespool juttu ka olnud. Miks paypal sellist jama korraldab, ei oska öelda. Kustuta oma paypal-i konto ära ja tee uus, siis peaksid jamast lahti saama.


Kurat küll, ei saa kustutada ka praegu, mul on open dispute ühe ebay müüjaga. Paypal ka ei viitsi vastata mu järelpärimisele ja 2 päeva on veel aega et maksta ebayst ostetud asja eest icon_evil.gif on kuradi tropid icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit26
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2003




sõnum 21.03.2006 14:18:25 vasta tsitaadiga

Jorsik kirjutas:
tiit26 kirjutas:
Sellest on siin eespool juttu ka olnud. Miks paypal sellist jama korraldab, ei oska öelda. Kustuta oma paypal-i konto ära ja tee uus, siis peaksid jamast lahti saama.


Kurat küll, ei saa kustutada ka praegu, mul on open dispute ühe ebay müüjaga. Paypal ka ei viitsi vastata mu järelpärimisele ja 2 päeva on veel aega et maksta ebayst ostetud asja eest icon_evil.gif on kuradi tropid icon_rolleyes.gif


Ega mul oli sama lugu, päris vähe närvi ajas. Aga ega meili teel neilt kiiret vastust ei saa. Kui inglise keel suus, siis mõttekam helistada.
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 288
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 21.03.2006 14:48:05 vasta tsitaadiga

tiit26 kirjutas:
Jorsik kirjutas:
tiit26 kirjutas:
Sellest on siin eespool juttu ka olnud. Miks paypal sellist jama korraldab, ei oska öelda. Kustuta oma paypal-i konto ära ja tee uus, siis peaksid jamast lahti saama.


Kurat küll, ei saa kustutada ka praegu, mul on open dispute ühe ebay müüjaga. Paypal ka ei viitsi vastata mu järelpärimisele ja 2 päeva on veel aega et maksta ebayst ostetud asja eest icon_evil.gif on kuradi tropid icon_rolleyes.gif


Ega mul oli sama lugu, päris vähe närvi ajas. Aga ega meili teel neilt kiiret vastust ei saa. Kui inglise keel suus, siis mõttekam helistada.


Kusjuures ma sain nüüd vastuse, 1 päevaga, wow icon_eek.gif Seal soovitati teine paypali account teha. No ma siis tegin. Aga ma ei leia kohta ebays, kus saaks muuta paypali andmeid. Või on sellest pohhui? Et ma tahaks maksta oksjonil võidetud asja eest, teine paypal on ka minu oma ju, kas ma saaks sellega ka makstud? Ja kui saan, kas siis see buyers protection kehtib ikka?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit26
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2003




sõnum 21.03.2006 22:34:48 vasta tsitaadiga

Jorsik kirjutas:
tiit26 kirjutas:
Jorsik kirjutas:
tiit26 kirjutas:
Sellest on siin eespool juttu ka olnud. Miks paypal sellist jama korraldab, ei oska öelda. Kustuta oma paypal-i konto ära ja tee uus, siis peaksid jamast lahti saama.


Kurat küll, ei saa kustutada ka praegu, mul on open dispute ühe ebay müüjaga. Paypal ka ei viitsi vastata mu järelpärimisele ja 2 päeva on veel aega et maksta ebayst ostetud asja eest icon_evil.gif on kuradi tropid icon_rolleyes.gif


Ega mul oli sama lugu, päris vähe närvi ajas. Aga ega meili teel neilt kiiret vastust ei saa. Kui inglise keel suus, siis mõttekam helistada.


Kusjuures ma sain nüüd vastuse, 1 päevaga, wow icon_eek.gif Seal soovitati teine paypali account teha. No ma siis tegin. Aga ma ei leia kohta ebays, kus saaks muuta paypali andmeid. Või on sellest pohhui? Et ma tahaks maksta oksjonil võidetud asja eest, teine paypal on ka minu oma ju, kas ma saaks sellega ka makstud? Ja kui saan, kas siis see buyers protection kehtib ikka?


No lähed paypal-i lehele, seal Pay for eBay, sisestad vajalikud andmed ja peaksid makstud küll saama. Ja see buyers protection peaks ikka kehtima, kuna makstes ju jääb näha, et sina oled maksnud.
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 288
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viidikas
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2004




sõnum 22.03.2006 16:42:12 vasta tsitaadiga

Minul on selline probleem , et maksin ühe PSP mängu eest raha ära ca 10 päeva tagasi ning saatsin ka emaili , et makstud. Saatsin 3 emaili , kuid 10ne päeva jooksul pole ühelegi vastatud. Sama enne , kui ma ostma hakkasin vastas ta igale mu emailile. Ootan veel paar päeva . Kuid mida teha , kui pakk ei jõuagi kohale ?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 12:48:32 vasta tsitaadiga

Viidikas, file a claim @ paypal.
Samas on mul endal analoogne case olnud. Jaanuari lõpus maksin asja eest raha (£13) ära. Kolme nädala pärast küsisin müüjalt, et kus kraam on. Müüja tsiteeris aadressi ja ütles, et kaup on teel. Aadress oli õige ja rahunesin maha. Kaks nädalat hiljem mainisin meilis müüjale, et kaupa pole ikka veel kohal. Kokku saatsin vist 3 meili ja 2 teadet ebays - ei vastatud. Siis pöördusin paypali poole ja nädalaga oli raha arvel tagasi, müüjast polnud aga midagi kuulda. Eks see, et pakk oli kindlustatud, aitas kindlasti kaasa. Ja arvake ära, mis pakikene mulle umbes nädal peale raha tagasisaamist postkasti potsatas!! Sealt sain välja lugeda, et jaanuari lõpus oli ka postitatud. Müüjalt pole siiamaani midagi kuulda olnud.
Vahel võib paki UK'st Estoniasse jõudmine krdi kaua aega võtta...

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 23.03.2006 21:42:03 vasta tsitaadiga

Viidikas kirjutas:
Minul on selline probleem , et maksin ühe PSP mängu eest raha ära ca 10 päeva tagasi ning saatsin ka emaili , et makstud. Saatsin 3 emaili , kuid 10ne päeva jooksul pole ühelegi vastatud. Sama enne , kui ma ostma hakkasin vastas ta igale mu emailile. Ootan veel paar päeva . Kuid mida teha , kui pakk ei jõuagi kohale ?

Mismoodi sa maksid, paypali kaudu? kust see pakk teele saadeti, sellest oleneb kaua tuleb? Aga jah, file a claim, kui on buyers protection programi alt müüdud see mäng, siis peaks raha tagasi saama.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Polt
HV vaatleja

liitunud: 30.11.2005




sõnum 03.04.2006 16:52:01 vasta tsitaadiga

Sooviks siis saksamaalt ühe autovõimendi osta, umbes 50 eurose, päris hea peaks saama.Niipalju kui olen arusaanud läheb postikulu kuskil 20-30 eurot otsa?Kui ma olen müüjalt saanud arvenumbri ja papi ülekandnud siis kas ma pean talle ka selle saatekulu maksma või maksan selle mina?Tõenöoliselt toimub see DHL-ga, kas need vennad toovad mulle selle raha eest ka ukse taha või pean ma kuhugi sellele järgi minema jne

Kui kellelgi on teemaga kogemusi oleks väike abi väga teretulnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hallvatt
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2006 18:27:55 vasta tsitaadiga

Polt kirjutas:
Sooviks siis saksamaalt ühe autovõimendi osta, umbes 50 eurose, päris hea peaks saama.Niipalju kui olen arusaanud läheb postikulu kuskil 20-30 eurot otsa?Kui ma olen müüjalt saanud arvenumbri ja papi ülekandnud siis kas ma pean talle ka selle saatekulu maksma või maksan selle mina?Tõenöoliselt toimub see DHL-ga, kas need vennad toovad mulle selle raha eest ka ukse taha või pean ma kuhugi sellele järgi minema jne

Kui kellelgi on teemaga kogemusi oleks väike abi väga teretulnud.


Postikulu maksmisest - vaata, mis oksjonikirjelduses selle kohta öeldud on. Enamasti, nii 99% juhtudel maksab ostja.

Paki saatmise hind oleneb mis teenust ta kasutab, võib 20-30 euri olla küll.

DHL ei ole aint kullerifirma, saksamaal veab ta laiali kõik pakid. Kui müüja ütleb sulle, et tuleb DHLiga, siis kontrolli, kas see on kulleriteenus või tavaline postipakk. Kui kuller, siis toob ta sulle ukse taha jah. Kui tavapost, pead postkontorisse järele minema, kui koju pakiteatis tuleb.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.04.2006 18:38:13 vasta tsitaadiga

mis krediit kaardid siis kehitvad seal. kas on mingid erilised nõuded. Proovisin ego nr panna aga ei tunnistanud. mis ma valesti tegin. äkki peab mingi rahvusvahelise süsteemi aktiveerima
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmg
Kreisi kasutaja
rmg

liitunud: 27.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2006 20:07:56 vasta tsitaadiga

Hansapanga tudengikaart toimib
_________________
|V|355 VV17|-| 7}{3 |3357, [)13 (_1|<3 7]-[3 R357
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 03.04.2006 20:15:11 vasta tsitaadiga

ego ei ole õige krediitkaart imo, mina olen kasutanud ühispanga u-kaarti, saab teha u-neti kaudu ja kohe toimib
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
112
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2006 12:14:34 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
Proovisin ego nr panna aga ei tunnistanud.

Mul ka EGO nr pandud ja toimib icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2006 11:45:18 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on veel selline probleem, et ebay lehte nagu ei laadi ära vahel vaid nagu ühendus kaoks?
Vahepeal on kõikide müüdavate asjade taga nullid(näitab palju asju müügis) ja siis jälle töötab ja siis jälle nullis.
Ise kasutan muidu firefoxi. Üldiselt olen seda täheldanud saksa ebays ja niipalju kui saksa keelest aru saan siis kirjutab nagu mingist nende serveri veast, aga see jama on juba kestnud mitu kuud...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit26
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2003




sõnum 20.04.2006 13:55:40 vasta tsitaadiga

mar6 kirjutas:
Kas kellelgi on veel selline probleem, et ebay lehte nagu ei laadi ära vahel vaid nagu ühendus kaoks?
Vahepeal on kõikide müüdavate asjade taga nullid(näitab palju asju müügis) ja siis jälle töötab ja siis jälle nullis.
Ise kasutan muidu firefoxi. Üldiselt olen seda täheldanud saksa ebays ja niipalju kui saksa keelest aru saan siis kirjutab nagu mingist nende serveri veast, aga see jama on juba kestnud mitu kuud...


Mul IE-ga küll kõik toimib icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 288
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hallvatt
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2006 16:10:07 vasta tsitaadiga

mar6 kirjutas:
Kas kellelgi on veel selline probleem, et ebay lehte nagu ei laadi ära vahel vaid nagu ühendus kaoks?
Vahepeal on kõikide müüdavate asjade taga nullid(näitab palju asju müügis) ja siis jälle töötab ja siis jälle nullis.
Ise kasutan muidu firefoxi. Üldiselt olen seda täheldanud saksa ebays ja niipalju kui saksa keelest aru saan siis kirjutab nagu mingist nende serveri veast, aga see jama on juba kestnud mitu kuud...


mul (firefox) viskab ka vahepeal vigu sisse ja vahepeal ajab lehekülje layouti paigast. aga reload või edasi-tagasi on alati probleemi lahendanud.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.