Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  pov 8500 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 22.01.2003 05:06:58 pov 8500 vasta tsitaadiga

rääkige oma Point of View ati radeon8500 kaartides natu..
on kellelgi uusi traiverid peale lastud?
imelik, et karbil pole maärgitud LE (ei lugenudki kuskilt seda LE´d välja)
ja vendukas undab suht edukalt...on ka teistel kaartidel nii?
mida teha annaks...uus propa?

äitäh...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Surnu
HV kasutaja


liitunud: 30.01.2002




sõnum 22.01.2003 11:52:11 Re: pov 8500 vasta tsitaadiga

g-nome kirjutas:
rääkige oma Point of View ati radeon8500 kaartides natu..
on kellelgi uusi traiverid peale lastud?
imelik, et karbil pole maärgitud LE (ei lugenudki kuskilt seda LE´d välja)
ja vendukas undab suht edukalt...on ka teistel kaartidel nii?
mida teha annaks...uus propa?

äitäh...


Tean ainult nii palju vendi kohta, et ühel tuttaval töötas see nii 2 kuud ja siis viskas sussid nurka, nii et varu endale aegsasti blue orb või crystal orb icon_smile.gif
Ahjaa aga noh tal oli küll tegu POV Radeon 9000 (Pro vist), aga no igaksjuhuks soovitan varuda ning ennatlike järeldusi nüüd palun mitte möla meestel teha (ala POV on pask).
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2003 12:21:44 vasta tsitaadiga

siin foorumis r22giti vahepeal, et powercolor on sama mis pov... seega julgen siin oma powercolor radeon 8500le-d mainida icon_wink.gif
mul on olnud kaart juba yle 7 kuu ja mingeid probleeme pole olnud.
liimisin mäludele radikad ja nüüd t88tab asi stabiilselt 250/250 @ 285/290.. rohkem lihtsalt ei l2he kuna pliiatsitrikk tegemata ja voolu j22b v2heks icon_neutral.gif

crystal orbi soovitas siis kui klokkida ei taha, kui aga klokkija oled siis areta sinna peaöe mingi prose vent thumbs_up.gif
niisama kärab aga cyrstal orb küll thumbs_up.gif
samas v6id proovida sinna kaardile aretada ka thermaltake geforce 4ja kuulerit thumbs_up.gif
see oleks juba oluliselt parem kui crystal orb - myra oleks kah rohkem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
juser
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2001




sõnum 22.01.2003 18:12:10 pov 8500 vasta tsitaadiga

Olin paar kuud selle kaardi omanik. Vendiga küll probleeme polnud. Töötas stabiilselt 275/275 ka viimaste ATI draiveritega, klokkida rohkem ei proovinud. 3DMark 2001se sain 8200 punkti (Win98se). Probleemid olid draiveritega nagu ikka, pilt 60 Hz ja muuta ei saanud. Abiks olid RefreshFix ja RefreshLock nimega proged.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2003 18:25:39 Re: pov 8500 vasta tsitaadiga

juser kirjutas:
Olin paar kuud selle kaardi omanik. Vendiga küll probleeme polnud. Töötas stabiilselt 275/275 ka viimaste ATI draiveritega, klokkida rohkem ei proovinud. 3DMark 2001se sain 8200 punkti (Win98se). Probleemid olid draiveritega nagu ikka, pilt 60 Hz ja muuta ei saanud. Abiks olid RefreshFix ja RefreshLock nimega proged.


sul see skoor kuidagi lahja...
mul lahjem arvuti ja kaarti klokkimata on skoor win 98se-ga 8300 punkti icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2003 19:08:03 vasta tsitaadiga

oman ise seda PoV 8500, klokid on vägagi huvitavad, core 275 ja mem 250, st ei ole ei liha ega kala...(st taval 8500 oleks 275/275 ja LE 250/250), reklaamitakse küll 8500'na (st mitte-LE)...
a muidu norm kaart, ei kurda, klokkub suht norm (290/290), kuid siis lähevad mälud ikka VÄGA tuliseks, niiet ei julge esialgu hoida selle kloki peal, millaski kui viicimist on aretan ehk mäludele radikad peale, eks siis näeb edasi...
draiveritest on peal esialgu Catalyst 2.3 (ATI reference), kärab küll...
mis aga ventikasse puutub, siis kipub jah vidike tüütult undama, hetkel kõige valjum komponent arvutis (v.a. kõvaketta ragin), proset jahutav coolermaster + suvaline toiteka 80x80 cooler on kokku ka vaiksemad (sellise vaikse vuhinaga 8500 ventika pinina vastu)...
3DMargi tulemused ja konf profiilis...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 22.01.2003 20:20:12 vasta tsitaadiga

"millaski" icon_lol.gif ....aiaiai...see on vigane sõna kulla eix

aga kuida te niipallu pointse saate??
mul xp1700+
256 ddr 2700
emme aopen ak77-333
kaart siis pov 8500
ja mul skoor 8020 (originaal draiveritega 7980)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 22.01.2003 20:23:25 vasta tsitaadiga

Kuulge andke nüüd küll andeks...
ma ei saa aru, mis pull on...mul nett peaks korralik olema aga HV pidevalt jamab...küll ei leia üles...ei sisesta vms
kui pärast vajutust nupul "sisesta" error 404 ette viskas siis vihahoos klõbistasin "sisesta klaffi" mingi 100x ja siin on tulemus...sry
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2003 20:26:57 vasta tsitaadiga

missa gnome läxid vähe segasex v? ühest postist aitab küll, ma saan aru tuleb kogemata 2 tykki icon_eek.gif
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Faramir
HV kasutaja
Faramir

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.01.2003 20:37:36 vasta tsitaadiga

Sama kaardi omanik, kuna ootan korpus ootab emaplaati ja mälu, siis momendil karbis.
Profiilis oleval masinal sain mingi 5700 punkti ilma klokkimata, klokkides tuli üle 6000 natuke, eks asi jäänud vist chipseti/prose/sdram taha pidama. Aga jah, arvuti hakkas kõvemat häält küll tegema kui see kaart sees.
Kuidas muide seda ventilaatorit maha võtta saaks, et paremat panna? Tundub teine mingi liimimoodi asjaga üsna kõvasti (ja suhteliselt kehvasti) peal olevat!

_________________
Need HV-lased on ikka hullud...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 22.01.2003 21:56:24 vasta tsitaadiga

fak ma ei tea mis pull on... kui paned www.hinnavaatlus.ee/foorum
näitab puhast toorikut (ilma piltideta) sisse logid on kõik korras...
nuja ma võin pea anda, et ma nägin, kuidas minu poste oli ca. 10 tükki

kusjuures kasutame ise ka seda sama foorumi põhja ja too paneb viimasel ajal ka näkku

a ja üks asi veel: kui ma ostsin selle 8500 siis fan koos radikaga sõitis kilekotis ringi...egas midagi võtsin välja ja lükkasin paika tagasi...
tahaks ka küsida nende videoventude kohta...kuda ja milliseid paigaldada (ohutult...mul garantii veel kestab)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Faramir
HV kasutaja
Faramir

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.01.2003 22:51:44 vasta tsitaadiga

g-nome kirjutas:

a ja üks asi veel: kui ma ostsin selle 8500 siis fan koos radikaga sõitis kilekotis ringi...egas midagi võtsin välja ja lükkasin paika tagasi...


Ei saa aru, mida sa silmas pead sellega. Mul kaart praegast laua peal ja radikas on nii kõvasti kinni kui kinni. Ventilaator võis ju lahti olla, kuigi seegi oleks imelik...

_________________
Need HV-lased on ikka hullud...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 23.01.2003 00:01:14 vasta tsitaadiga

tõsi jutt noh...mul prose ja radikas koos..ja olid lahti ....valge plöks ka laiali icon_sad.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
me_
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2003 00:18:02 vasta tsitaadiga

g-nome kirjutas:
tõsi jutt noh...mul prose ja radikas koos..ja olid lahti ....valge plöks ka laiali :(

hmmm...kuida sa ta siis tõõle said kui juba prose kaardi küljest lahti tuli?
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 23.01.2003 05:46:43 vasta tsitaadiga

eiei....fa´k...ma alati ajan sele sassi: prose all mõtlen ma kuulerit. ehk siis kuuler ja radikas olid lahti
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2003 11:17:28 vasta tsitaadiga

g-nome kirjutas:
eiei....fa´k...ma alati ajan sele sassi: prose all mõtlen ma kuulerit. ehk siis kuuler ja radikas olid lahti


by the way ma sain sellest juba ennam aru, muud asjad lihtsalt ei tule niimoodi lahti icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 23.01.2003 12:48:27 vasta tsitaadiga

a mine nüüd....tuleb igasugi vidinaid lahti icon_smile.gif
ntkse kui neid hercules bulki meil siin hulgi soteti, siis oli jam kui palju...ntks ühel olid kondekad kilekotis täiesti vabaduses...sai vel omanikku narritud, et no sa kõva tinutaja..pole hullu tinuta tagasi )
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2003 12:58:47 vasta tsitaadiga

g-nome kirjutas:
a mine nüüd....tuleb igasugi vidinaid lahti icon_smile.gif
ntkse kui neid hercules bulki meil siin hulgi soteti, siis oli jam kui palju...ntks ühel olid kondekad kilekotis täiesti vabaduses...sai vel omanikku narritud, et no sa kõva tinutaja..pole hullu tinuta tagasi )


njaah.. k6ige lihtsamini tuleb ikka fan radika kyljest lahti... kui inimene on juba nii hooletu, et kondekad 2ra tulevad siis pole ka ime kui m6nel varsti kaart kilekotis lihtsalt lambist pooleks l2heb icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 23.01.2003 16:50:37 vasta tsitaadiga

...see oli tehase praak....
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
susi
HV veteran

liitunud: 24.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2003 10:00:24 vasta tsitaadiga

Oman kah pov 8500le-d, aga närvidele kõib vendi pinin.
Ja siit küsimus, kas keegi oskab oletada/teab, kas näiteks
Thermaltake mõni Orb on vaiksem?
Kommentaarid: 263 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2003 12:50:33 vasta tsitaadiga

susi kirjutas:
Oman kah pov 8500le-d, aga närvidele kõib vendi pinin.
Ja siit küsimus, kas keegi oskab oletada/teab, kas näiteks
Thermaltake mõni Orb on vaiksem?


no ma ei tea, mul küll vent absoluutselt häält ei tee... ju siis on sul sellel vendil midagi viga ja ta ei käi normaalselt...
sellisel juhul julgen pakkuda, et kõik orb'id on väiksemad icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fre:zer
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2002




sõnum 24.01.2003 13:39:09 vasta tsitaadiga

ma ei sa aru mis mul siis valesti on sest ma saan ainult 7600punni 3d mark 2001se-s. icon_cry.gif äkkist keegi nõustaks et mis asjad ma peaks üle vaatama(ja kust üle vaatama).(kaari core 275 ja mem250)
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2003 13:43:26 vasta tsitaadiga

Fre:zer kirjutas:
ma ei sa aru mis mul siis valesti on sest ma saan ainult 7600punni 3d mark 2001se-s. icon_cry.gif äkkist keegi nõustaks et mis asjad ma peaks üle vaatama(ja kust üle vaatama).(kaari core 275 ja mem250)

Ja miks Sa arvad, et peaksid rohkem saama?

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marxim
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2002




sõnum 24.01.2003 16:02:30 vasta tsitaadiga

Mina oma clockitud duroniga1.2@1411MHz 8,5*166 ja clockitud Hercules 8500LEga 8415p saand.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2003 16:07:01 vasta tsitaadiga

Marxim kirjutas:
Mina oma clockitud duroniga1.2@1411MHz 8,5*166 ja clockitud Hercules 8500LEga 8415p saand.

Aga Fre:zer'il ilmselt ei ole midagi klokitud? Muide kaardi mälu klokk annab antud kaardil üsna palju juurde.

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2003 18:03:39 vasta tsitaadiga

Raiku kirjutas:
Marxim kirjutas:
Mina oma clockitud duroniga1.2@1411MHz 8,5*166 ja clockitud Hercules 8500LEga 8415p saand.

Aga Fre:zer'il ilmselt ei ole midagi klokitud? Muide kaardi mälu klokk annab antud kaardil üsna palju juurde.


Raiku ta peaks k6vasti rohkem punkte saama icon_smile.gif
mul sama konf aga radeon 8500le klokkidega 250/250 ja saan 3dmark 2001se-s defauldiga yle 8300 punkti thumbs_up.gif
kuigi jah... peale biosi flashimist läks mul midagi konkreetselt ***** ja nüüd saan defauldis 7500 punkti thumbs_down.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fre:zer
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2002




sõnum 24.01.2003 18:10:23 vasta tsitaadiga

ei clockinud ma ple,defauldiga saan ma 7500punni.(öelge et mis ma näiteks kas või bios-is panema pean settingud).
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Tuhak-
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2002




sõnum 24.01.2003 18:22:57 vasta tsitaadiga

Tegin millaski mõõduka kloki nii masinale kui kaardile - arvuti AXP 1600+@170/170, kaart POV 8500LE 250/250@290/290 ja sain 3DMargis punne kui õigesti mäletan ~9980, tiba jäi 10000 puudu.
Nüüd uuemad Tbred AXP 1700+ jooksevad 2GHz välja ja kui jahutid mäludele ka panna, saaks selle POV kaardiga päris kena numbri juba.
Ka minu POV jahutusvent on üsna vaikne...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2003 18:28:09 vasta tsitaadiga

-Tuhak- kirjutas:
Tegin millaski mõõduka kloki nii masinale kui kaardile - arvuti AXP 1600+@170/170, kaart POV 8500LE 250/250@290/290 ja sain 3DMargis punne kui õigesti mäletan ~9980, tiba jäi 10000 puudu.
Nüüd uuemad Tbred AXP 1700+ jooksevad 2GHz välja ja kui jahutid mäludele ka panna, saaks selle POV kaardiga päris kena numbri juba.


norm tulemus... tee kaardile pliiatsitrikki ja pane radikad kylge, vaata mis tulemuse siis saad icon_wink.gif
olen saanud xp1800+, 256ddr ram-iga proset mitte yle klokates vaid ainult kaarti yle 9000 punkti
siis olid kaardi klokid 300/300 icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fre:zer
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2002




sõnum 24.01.2003 19:09:32 vasta tsitaadiga

äkkist ütle mis ver draivereid kasutate?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2003 19:15:40 vasta tsitaadiga

Fre:zer kirjutas:
äkkist ütle mis ver draivereid kasutate?


erinevate draiveritega on olnud tulemus sama... esineb vaid paarikymne punktist k6ikumist
ise kasutan muidu catalyst 3.0-i ja dx 9-t icon_smile.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fre:zer
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2002




sõnum 24.01.2003 19:17:58 vasta tsitaadiga

endal ka samad asjad olemas.a äkkist on bios-is midagi vääga tähtsat mida muuta saab või kudas õieti asjad seal olema peavad
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xerom
HV kasutaja

liitunud: 03.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2003 19:29:59 vasta tsitaadiga

oki siis.. kui juba teema selle kaardi 3d marki skooride peale läks.. nimelt mul ka see PoV 8500 275/250 klokiga.. 3dmarkis skoor 7000.. arvuti konf profiilis, mille taha see skoor mul jääb või ongi nii normaalne?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marx016
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2002




sõnum 25.01.2003 02:15:16 vasta tsitaadiga

Kas Radeon 8500 on parem kui Geforce 4 MX440.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2003 02:25:22 vasta tsitaadiga

jah, on küll
_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xerom
HV kasutaja

liitunud: 03.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2003 13:04:19 vasta tsitaadiga

siis üks küsimus veel selle kaardi kasutajatele. kas peale Catalyst 2.5 või 3.0 draiverite installimist te veel video klippe ka saate vaata? mul nimelt viskab nende uuemate draiverite peale mõne minu mängimist blue screeni ning seal on kirjas et see ati2dvag.dll vms jamab.. hetkel kasutan catalyst 2.4 versiooni draivereid.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2003 13:25:04 vasta tsitaadiga

xerom kirjutas:
siis üks küsimus veel selle kaardi kasutajatele. kas peale Catalyst 2.5 või 3.0 draiverite installimist te veel video klippe ka saate vaata? mul nimelt viskab nende uuemate draiverite peale mõne minu mängimist blue screeni ning seal on kirjas et see ati2dvag.dll vms jamab.. hetkel kasutan catalyst 2.4 versiooni draivereid.


mul küll m2ngudega ja filmidega mingeid probleeme pole icon_wink.gif
t6mba endale v2hemalt catalyst 2.5-d kui mitte 3.0 8)
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xerom
HV kasutaja

liitunud: 03.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2003 15:24:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:
mul küll m2ngudega ja filmidega mingeid probleeme pole icon_wink.gif
t6mba endale v2hemalt catalyst 2.5-d kui mitte 3.0 8)

sul pole ju üldse täpselt see sama kaart mis mul..
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2003 17:53:32 vasta tsitaadiga

xerom kirjutas:
tsitaat:
mul küll m2ngudega ja filmidega mingeid probleeme pole icon_wink.gif
t6mba endale v2hemalt catalyst 2.5-d kui mitte 3.0 8)

sul pole ju üldse täpselt see sama kaart mis mul..


vahepeal r22giti siin foorumis pikalt ja laialt, et pov kaardid on samad mis powercolor... myyakse ainult teise nimega--- seega on ikka samad kaardid icon_smile.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xerom
HV kasutaja

liitunud: 03.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2003 18:13:55 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
vahepeal r22giti siin foorumis pikalt ja laialt, et pov kaardid on samad mis powercolor... myyakse ainult teise nimega--- seega on ikka samad kaardid icon_smile.gif

et siis nagu PoV R8500 = PowerColor R8500LE ????????
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2003 18:43:14 vasta tsitaadiga

pov 8500 = powercolor 8500
pov 8500le = powercolor 8500le
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xerom
HV kasutaja

liitunud: 03.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2003 01:13:00 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
pov 8500 = powercolor 8500
pov 8500le = powercolor 8500le

aga kui nüüd ikkagi sinu profiili vaadata, siis seal kirjas et powercolor 8500LE ning minul selgelt et pov 8500.. icon_wink.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2003 01:16:22 vasta tsitaadiga

kaart on sama, lihtsalt sul biosiga core ja m2lu 25 mhzi rohkem kellatud icon_razz.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TaivoS
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 26.01.2003 04:15:19 vasta tsitaadiga

Mitte päris. ATi kiviga kaardid on tavaliselt tõesti PowerColori tehasest pärit, kuid on ka olnud "maiuspalasid" Sapphire või ATi enda näol. Samas Sapphire pidigi suure osa nendest kaartidest tootma, mida ATi built by ATi nime all müüb.

voltc kirjutas:
xerom kirjutas:
tsitaat:
mul küll m2ngudega ja filmidega mingeid probleeme pole icon_wink.gif
t6mba endale v2hemalt catalyst 2.5-d kui mitte 3.0 8)

sul pole ju üldse täpselt see sama kaart mis mul..


vahepeal r22giti siin foorumis pikalt ja laialt, et pov kaardid on samad mis powercolor... myyakse ainult teise nimega--- seega on ikka samad kaardid icon_smile.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2003 13:08:58 vasta tsitaadiga

TaivoS kirjutas:
Mitte päris. ATi kiviga kaardid on tavaliselt tõesti PowerColori tehasest pärit, kuid on ka olnud "maiuspalasid" Sapphire või ATi enda näol. Samas Sapphire pidigi suure osa nendest kaartidest tootma, mida ATi built by ATi nime all müüb.

voltc kirjutas:
xerom kirjutas:
tsitaat:
mul küll m2ngudega ja filmidega mingeid probleeme pole icon_wink.gif
t6mba endale v2hemalt catalyst 2.5-d kui mitte 3.0 8)

sul pole ju üldse täpselt see sama kaart mis mul..


vahepeal r22giti siin foorumis pikalt ja laialt, et pov kaardid on samad mis powercolor... myyakse ainult teise nimega--- seega on ikka samad kaardid icon_smile.gif


siinkohal r6hutaks, et jutt pole mu enda v2lja m6eldud, vaid seda on rääkinud herr HighQ mitmel korral icon_wink.gif
kuigi jah
suurem osa tuleb t6esti powercolori tehasest icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fre:zer
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2002




sõnum 26.01.2003 14:27:02 vasta tsitaadiga

leidsin vist esimese kala milles viga võib olla, et ma nii vähe punkte saan 3d mark-is. nimelt biosis on fast writes on aga aga ati settingutes on off. nüüd on probleem selles et kui seal ka muudas fast writes on-i peale siis käsib ta restardi teha. teen ära selle.nii siis vaatan uuesti samasse kohta ja jälle on asi off peal icon_confused.gif .seega küs,milles viga?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2003 14:28:37 vasta tsitaadiga

Fre:zer kirjutas:
leidsin vist esimese kala milles viga võib olla, et ma nii vähe punkte saan 3d mark-is. nimelt biosis on fast writes on aga aga ati settingutes on off. nüüd on probleem selles et kui seal ka muudas fast writes on-i peale siis käsib ta restardi teha. teen ära selle.nii siis vaatan uuesti samasse kohta ja jälle on asi off peal icon_confused.gif .seega küs,milles viga?


nagu siingi foorumis on korduvalt arutatud, ei toeta ati kaardid fast writet icon_wink.gif

sul on see kala ikka kuskil mujal icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zooter
Kreisi kasutaja
Zooter

liitunud: 27.12.2001




sõnum 26.01.2003 16:47:17 vasta tsitaadiga

Ma saan oma Powermagic 8500LE-ga (250/250) ilma midagi clockimata max 6700-6800 punni. Ülejäänd conf profiilis. Nagu ma siiamaani aru olen saanud, siis kiip on kõigil Radeon8500 kaartidel üks ja peaks toetama ametlikult kuni 275MHz kiirust? Mälude võimed on erinevad(mul 4ns=250Mhz). Seega põhimõtteliselt ei tohiks nagu mingit ohtu olla, kui GPU lükata 275 peale(iseasi palju see juurde annaks)? Kas kõigil Radeonidel on radikas GPU peale liimitud?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fre:zer
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2002




sõnum 26.01.2003 17:56:08 vasta tsitaadiga

nii kaks asja lahendasin ära:1. keelasin bios selle fast writes-i ära. 2.keelasin ära power strip-is refresh locki(nüüd tegi 3d mar testi 60hz mitte 85hz peal).
tulemuseks oli 7900punni. andke veel mõni näpu näide mida ma teha võiksin või mõni asi mida peaks ülevaatama:)
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2003 18:06:14 vasta tsitaadiga

Zooter kirjutas:
Ma saan oma Powermagic 8500LE-ga (250/250) ilma midagi clockimata max 6700-6800 punni. Ülejäänd conf profiilis. Nagu ma siiamaani aru olen saanud, siis kiip on kõigil Radeon8500 kaartidel üks ja peaks toetama ametlikult kuni 275MHz kiirust? Mälude võimed on erinevad(mul 4ns=250Mhz). Seega põhimõtteliselt ei tohiks nagu mingit ohtu olla, kui GPU lükata 275 peale(iseasi palju see juurde annaks)? Kas kõigil Radeonidel on radikas GPU peale liimitud?


ma usun, et sellest küll midagi ei juhtu kui sa lykkad oma core 275mhz-i peale
v6id proovida ka m2lusid 275 peal t88le lykata icon_wink.gif

mul oma powercoloriga kannatas niimoodi küll... polnud h2da midagi, m2lud olid küll tulised aga selleslt polnud midagi, artefakte polnud icon_wink.gif

core ja memory clock 250/250 @ 275/275 annab umbes 600 punkti 3d margis juurde(minu konfiga)
head katsetamist icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  pov 8500 mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.