Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 179, 180, 181  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 09.02.2006 21:50:45 vasta tsitaadiga

Mul on vesijahutus: Mingi akvaariumipump (päris võimas teine, 1200-1300l/h), KAKS vasest radikat, üks nendest mingi salongiradikas, mis ei ole eriti hea, teine thermaltake pilt radikas.... Ja siis veel zalmani veeplokk, mis sai ostetud peebust.. süsteemi mahtuvus kuskil 3-4l icon_biggrin.gif....

Kas on normaalne, kui idle temp on 35 ja max on 59, kui toas on kuskil ca 25*C? Mulle on siis sattunud p4 2.8ghz ht "palav versioon"... Mille õhkjahutuse temp oli max üle 80 veits....
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marttisiitsman
Kreisi kasutaja
marttisiitsman

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 21:57:45 vasta tsitaadiga

prophet kirjutas:
Tbit kirjutas:
soc a vist minumäletamist mööda küll pole seal auke kinnituseks icon_biggrin.gif


mingid augud on selle soceti ümber, aga need jäävad cpupipe talla alla icon_rolleyes.gif


Kui võimalik, siis puuri läbi. Ning siis neljaste poltidega kinni. Selle kolakaga läheb kindlasti ka shimmi vaja. icon_wink.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.02.2006 22:06:26 vasta tsitaadiga

puuri läbi millest, plaadist ? icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 09.02.2006 22:07:34 vasta tsitaadiga

marttisiitsman kirjutas:
prophet kirjutas:
Tbit kirjutas:
soc a vist minumäletamist mööda küll pole seal auke kinnituseks icon_biggrin.gif


mingid augud on selle soceti ümber, aga need jäävad cpupipe talla alla icon_rolleyes.gif


Kui võimalik, siis puuri läbi. Ning siis neljaste poltidega kinni. Selle kolakaga läheb kindlasti ka shimmi vaja. icon_wink.gif


ma ei hakka jamama selle pasaga, kui perfoomansit pole, nagu revage ütles icon_razz1.gif

_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 09.02.2006 22:26:57 vasta tsitaadiga

lahe, nalja sai.... üks radikavooli hüppas lahti.... arvutikast tilkus veest... klaviatuur on siiamaani veeloikudega.. kõik sa veega üle kastetud peale enamuse arvuti sisust..(mul kast lahti külje pealt) täielik vedamine....
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 09.02.2006 22:53:22 vasta tsitaadiga

ma juba sain aru,et järgmine vesijahutuse ohver:P
lucky!
tbit,plaadist puurin läbi jah...
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 09.02.2006 23:51:39 vasta tsitaadiga

kuna korpus ni v2ike oli siis oli plaan teha eraldi kast vesijahutusele
kuna radikas suht suur oli siis pidi kah kasti suure tegema icon_wink.gif
Kast Siin
kasti sisse tuleb siis 4 x 120mm venti kaks sisse kaks v2lja
plaan oli siis teha suht vaikne jahutus teha siis m6tlesin panna
kasti seinad NB-Evolution EQ Platinium
ventide ja pumpa vahele tuleb vahesein ni et pump peaks j22ma
p2ris vaikne pumpaks siis swiftech MCP655 ja paisupaak
aga eks n2ha ole milline v2lja tuleb nüüd siis asi v2rvimisele
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2006 00:05:04 vasta tsitaadiga

q321 kirjutas:
lahe, nalja sai.... üks radikavooli hüppas lahti.... arvutikast tilkus veest... klaviatuur on siiamaani veeloikudega.. kõik sa veega üle kastetud peale enamuse arvuti sisust..(mul kast lahti külje pealt) täielik vedamine....

Nagu juba PS-s mainisin püüa oma jämedam voolik selle "kuum-sikutus-meetodiga" peenemaks (loe õigesse mõõtu) venitada. Klambri võid teha vasktraadist või vasksest kirjaklambrisr (paar keerdu+spiraalsilmus).

Kui esmakordselt veega jamad, siis tea et õhu väljalaskmine on igavesti tüütu, kuid oluline osa asja juures.
Edu!
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 10.02.2006 00:22:43 vasta tsitaadiga

keegi-Hannes kirjutas:
q321 kirjutas:
lahe, nalja sai.... üks radikavooli hüppas lahti.... arvutikast tilkus veest... klaviatuur on siiamaani veeloikudega.. kõik sa veega üle kastetud peale enamuse arvuti sisust..(mul kast lahti külje pealt) täielik vedamine....

Nagu juba PS-s mainisin püüa oma jämedam voolik selle "kuum-sikutus-meetodiga" peenemaks (loe õigesse mõõtu) venitada. Klambri võid teha vasktraadist või vasksest kirjaklambrisr (paar keerdu+spiraalsilmus).

Kui esmakordselt veega jamad, siis tea et õhu väljalaskmine on igavesti tüütu, kuid oluline osa asja juures.
Edu!

ma panin klambriga... venitasin kuuma käes toru ka.. Kuid asi oli selles, et surve muutus ennem seda radikat nii suureks, et see lihtsalt lendas lahti.. (pump liiga võimas) radikal on torude läbimõõt vaat, et 2x väiksem, kui voolikul.. ma vist liiga nõrgalt panin..
Pean ikka õige pumba muretsema icon_biggrin.gif

Õnneks midagi tuksi ei läinud.. Mu mp3-mängija sai vett, seda pole veel proovinud... telefoni kuivatasin ära ja töötas ilusti icon_razz.gif
aa ja riided vettisid tosooliveest läbi.. see toru lendas mulle otse sülle peaaegu... Mul vesijahutus mööda tuba laiali, peaks kuidagi komplekteerima seda värki siin...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2006 00:32:13 vasta tsitaadiga

Ei tahaks uskuda et pumba surve (max=ca 0,5-0,7Bar-i) siin rolli mängib (kordi tugevam on autodel klaasipuhastite-veepumbad ja see ava kust vesi tuleb nõelpeen ning ei lenda need voolikud sugugi küljest ära). Pigem õhk mis süsteemi jääb hakkab selliselt "vedrutama" et tekitab hüdrolööke.
Aga kui vahetusplaan sul kindel, siis võiksime arutada pumbavahetust (pakuks seda AquariusII) pumpa.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 10.02.2006 00:37:11 vasta tsitaadiga

pump pole sul midagi nii võimas,milliste vitsadega sa selle kinni panid
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 10.02.2006 00:38:02 vasta tsitaadiga

no ma räägin, et nõrgalt oli klamber.. sellel pumbal on veesamba kõrguseks 1m
aga pumbast..
sa mõtled seda pilt? Mis hinda tahaksid muidu? Mis seisus on?


viimati muutis q321 10.02.2006 00:41:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 10.02.2006 00:39:45 vasta tsitaadiga

vitsad on ikka kruvikaga pingutatavad?
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 10.02.2006 00:44:12 vasta tsitaadiga

jep.. vb oli klamber lihtsalt liiga suur, ei surunud piisavalt kõvasti kinni. a savi sellega, kui ma tahan seda kinni saada, siis ma ka saan
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marttisiitsman
Kreisi kasutaja
marttisiitsman

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2006 01:11:19 vasta tsitaadiga

vxpsv,
Kust kohast sa oled oma jupid hankinud?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 10.02.2006 02:32:55 vasta tsitaadiga

marttisiitsman kirjutas:
vxpsv,
Kust kohast sa oled oma jupid hankinud?


Mis juppe sa m6tled icon_question.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 10.02.2006 03:03:55 vasta tsitaadiga

ma arvan,et ta mõtles neid:
http://www.systemcooling.com/swiftech_mcp655-01.html
http://www.sidewindercomputers.com/swmcre1.html
http://www.noiseblocker.de/produkt_schalldaemmung_nb-evolutioneqplatinum.php#
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 10.02.2006 03:35:13 vasta tsitaadiga

põhilised kohad kust tellin icon_wink.gif

http://only4pro.com/
http://www2.jimmspc-store.fi/index.html
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 10.02.2006 11:06:51 vasta tsitaadiga

ei jaga soome keelt :/
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 10.02.2006 14:46:44 vasta tsitaadiga

http://only4pro.com/index.php?id=listcat&index=4
teises komponentit ->vesijäähdytys
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 10.02.2006 14:52:17 vasta tsitaadiga

q321 kirjutas:
ei jaga soome keelt :/


ma kah ei jaga aga selle õpib päris kiiresti ära icon_razz1.gif thumbs_up.gif (vähemalt arvuti juppide juures)kui ei tea siis võta kõik ykshaaval läbi ja siis näed mis asjad sinna tulevad ja siis jääbki meelde icon_wink.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 10.02.2006 17:59:59 vasta tsitaadiga

siin nendel lehekülgedel pole kusgail sokk 370 blokki?ma ei leia,ei tea ka,et mis socketite blokid võiksid veel sobida
edit:1-he leidsin:http://only4pro.com/index.php?id=showitem&index=833
äkki keeig leiab veel?kelle kaudu tellida saaks,ja palju hinnale lisandux?
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marttisiitsman
Kreisi kasutaja
marttisiitsman

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2006 18:44:46 vasta tsitaadiga

Kas mitte socket 370-le sobi kõik Socket A plokid?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 10.02.2006 20:51:23 vasta tsitaadiga

ozooner kirjutas:
siin nendel lehekülgedel pole kusgail sokk 370 blokki?ma ei leia,ei tea ka,et mis socketite blokid võiksid veel sobida
edit:1-he leidsin:http://only4pro.com/index.php?id=showitem&index=833
äkki keeig leiab veel?kelle kaudu tellida saaks,ja palju hinnale lisandux?


ma v6iks mingid asjad m2rtsi keskel eesti poole teele saada icon_wink.gif
hinnale lisandud mingi 6 euri
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 10.02.2006 21:49:42 vasta tsitaadiga

kas mitte socket A veeblokkidel ei ole enamasti kinnitus mitte poltidega?(läbi aukude)
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marttisiitsman
Kreisi kasutaja
marttisiitsman

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2006 23:18:06 vasta tsitaadiga

ozooner kirjutas:
kas mitte socket A veeblokkidel ei ole enamasti kinnitus mitte poltidega?(läbi aukude)

http://only4pro.com/index.php?id=showitem&index=833
http://only4pro.com/index.php?id=showitem&index=458
http://only4pro.com/index.php?id=showitem&index=339
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 10.02.2006 23:35:34 vasta tsitaadiga

hakkan juba otsusele lähemale jõudma
kumba blokki soovitaksid siinsed inimesed?
http://only4pro.com/index.php?id=showitem&index=833
või
http://only4pro.com/index.php?id=showitem&index=339

hind on mõlemal ala lastud
preformance poolt on vist alumine blokk parem
aga ilu poolest ülemine blokk?
rääkige kõigest..
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 11.02.2006 00:07:12 vasta tsitaadiga

hinna ja juttu poolest mis seal kirjas oli Magnum 390, Socket A
http://only4pro.com/index.php?id=showitem&index=339
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 11.02.2006 00:12:02 vasta tsitaadiga

hinna poolest jääb ikka alla(sellel on küll rohkem soodust)
kaal on tol muidu jah suurem,ikkagi täisvask(eks see pealmine kaaski võtab osa vee külmusest endasse)
vähemalt rohkem kui plex
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 11.02.2006 00:34:45 vasta tsitaadiga

letsin veel sellise
http://koti.mbnet.fi/xps/Arvuti/Xccc.JPG
18.90Euri hind pole enam k6ige hullem kui ise viitsib kinnitused teha icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 11.02.2006 00:45:51 vasta tsitaadiga

kui taha poole vaadata,siis mul ka blokk olemas,aga kinnitused puuduvad,neid üsna jama teha kah...
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marttisiitsman
Kreisi kasutaja
marttisiitsman

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 00:55:36 vasta tsitaadiga

ozooner kirjutas:
hakkan juba otsusele lähemale jõudma
kumba blokki soovitaksid siinsed inimesed?
http://only4pro.com/index.php?id=showitem&index=833
või
http://only4pro.com/index.php?id=showitem&index=339

hind on mõlemal ala lastud
preformance poolt on vist alumine blokk parem
aga ilu poolest ülemine blokk?
rääkige kõigest..


Aquacomputeri oma eelistaksin, kunagi ma lugesin selle Magnum 390 kohta midagi negatiivset, kuid see oli aastal 2002 icon_lol.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 11.02.2006 01:06:57 vasta tsitaadiga

krt raske veel otsustada...kohati tahaks paremat tempi-aga kui hea tembi ma ikka saan,kui 4 veeblokki arvutisse 2 radikaga tuleb
ilu oleks jällegi tähtsam...
äkki oskad täpsustada,et mis seal negatiivset oli?
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
moser
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 02:40:53 vasta tsitaadiga

quote="vxpsv"]letsin veel sellise
http://koti.mbnet.fi/xps/Arvuti/Xccc.JPG
18.90Euri hind pole enam k6ige hullem kui ise viitsib kinnitused teha icon_wink.gif[/quote]

Selle plokiga kaasnev kinnitus peaks endal isegi kusagil vist olemas olema. Sai omal ajal ühest soome hardwarefoorumist käest-kätte plokiga koos ostetud. Nüüd kasutan sama plokki juba socket 939 prose jahutamiseks ja seega see socket a kinnitus täiesti mittevajalik.

_________________
Me oleme rüütlid, kes ütlevad NI!!!
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 11.02.2006 03:20:37 vasta tsitaadiga

moser, oled lahke,ja annad mulle?
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
moser
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 03:24:16 vasta tsitaadiga

ozooner kirjutas:
moser, oled lahke,ja annad mulle?


Pole selle vastu midagi, teine täiesti üle. Ja see plokk muidu täitsa norm

_________________
Me oleme rüütlid, kes ütlevad NI!!!
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 11.02.2006 11:55:25 vasta tsitaadiga

vxpsv kirjutas:
letsin veel sellise
http://koti.mbnet.fi/xps/Arvuti/Xccc.JPG
18.90Euri hind pole enam k6ige hullem kui ise viitsib kinnitused teha icon_wink.gif

märtsi keskel saaks umbes sellise bloki kätte?
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 11.02.2006 15:07:04 vasta tsitaadiga

no 2kki on veel kellelgi huvi selle plokki vastu
telliks siis juba rohkem neid icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paaver
HV veteran

liitunud: 07.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 15:22:21 vasta tsitaadiga

magnum 390 i telliks isegi.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 11.02.2006 18:22:58 vasta tsitaadiga

kui keegi soovib saab ka minu kaudu kiiremini, eestisse tulen laupäeval
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 21:56:17 vasta tsitaadiga

Kui paksust vasest veeplokid tavaliselt tehtud on? 1mm? icon_rolleyes.gif
Ja keegi oskab öelda, mis hinda oleks inimesed nõus home-made ploki eest maksma?

_________________
¯\_(ツ)_/¯


viimati muutis riaak 11.02.2006 22:29:56, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allar4
Kreisi kasutaja
allar4

liitunud: 18.12.2004




sõnum 11.02.2006 22:27:22 vasta tsitaadiga

Kas see pump ongi selline, kui sealt selle ostan, et neid katteid ei ole: http://www.alphacool.de/xt/product_info.php?products_id=658&cPath=5_26_28 Või on ikka need katted ka kaasas, nagu siin pildil http://www.aquashop.com.pl/catalog/images/eheim/1048.jpg
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 11.02.2006 23:57:40 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
Kui paksust vasest veeplokid tavaliselt tehtud on? 1mm? icon_rolleyes.gif
Ja keegi oskab öelda, mis hinda oleks inimesed nõus home-made ploki eest maksma?

1mm paksusest vasest need blokid vaevalt tehtud on.
homemade bloki hind sõltub tema suurusest,materjalist,meetodist,väljanäegmisest,klambritest jpms
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
moser
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 13:11:13 vasta tsitaadiga

vxpsv kirjutas:
letsin veel sellise
http://koti.mbnet.fi/xps/Arvuti/Xccc.JPG
18.90Euri hind pole enam k6ige hullem kui ise viitsib kinnitused teha icon_wink.gif


Kuna see plokk näib tänu odavale hinnale inimesi huvitavat, siis lisan huviliste jaoks lingi, mille abil võimalik end selle plokiga kurssi viia. http://www.rbmods.com/Articles/Jimmspc/Waterblock/1.php

Selle magnumiga on omaette lood. Sellel oli vähemalt vanasti probleemne kinnitus, mis ei võimaldanud ideaalset kontakti prosega. Aga samas olen muidugi üsna kindel, et see probleem peaks nüüdseks juba uute plokkide puhul parandatud olema. Seega uusi tasub osta, aga ei soovita osta käest-kätte vanu magnumeid.

_________________
Me oleme rüütlid, kes ütlevad NI!!!
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marttisiitsman
Kreisi kasutaja
marttisiitsman

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 15:12:57 vasta tsitaadiga

moser kirjutas:
vxpsv kirjutas:
letsin veel sellise
http://koti.mbnet.fi/xps/Arvuti/Xccc.JPG
18.90Euri hind pole enam k6ige hullem kui ise viitsib kinnitused teha icon_wink.gif


Kuna see plokk näib tänu odavale hinnale inimesi huvitavat, siis lisan huviliste jaoks lingi, mille abil võimalik end selle plokiga kurssi viia. http://www.rbmods.com/Articles/Jimmspc/Waterblock/1.php

Selle magnumiga on omaette lood. Sellel oli vähemalt vanasti probleemne kinnitus, mis ei võimaldanud ideaalset kontakti prosega. Aga samas olen muidugi üsna kindel, et see probleem peaks nüüdseks juba uute plokkide puhul parandatud olema. Seega uusi tasub osta, aga ei soovita osta käest-kätte vanu magnumeid.


Jah, meenus, et kinnitusklambriga oli see viga.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 12.02.2006 17:07:32 vasta tsitaadiga

kes nüüd neid plokke tahab andke teada tellin siis 2ra
hetkel neil laos vist neid enam 4 j2rgi
http://koti.mbnet.fi/xps/Arvuti/Xccc.JPG
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serz47
HV veteran
serz47

liitunud: 11.02.2004




sõnum 12.02.2006 17:09:26 vasta tsitaadiga

mis 1 plokki hinnaks tuleb umbes kokku?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 12.02.2006 17:18:46 vasta tsitaadiga

ise midagi vahelt ei taha aga miinusesse j22da ka ei taha ni et postikulud(9euri) jagan inimeste vahel 2ra icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2006 17:38:27 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2612496#2612496

keegi single radikat vesijahutusele soovib ?
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
allar4
Kreisi kasutaja
allar4

liitunud: 18.12.2004




sõnum 24.02.2006 11:56:41 vasta tsitaadiga

palju tuleb dest veele panna dosooli?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 179, 180, 181  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.