|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
01.01.2006 20:30:30
Müstiline 6600gt!!! |
|
|
ühesõnaga kui temp on 32 ja alla siis on fps peaaegu igalpool 66 jne
aga kui temp läheb üle 36 siis hakkab kaart alles normaalselt tööle!!!
mis selle põhjustab
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
01.01.2006 20:31:51
|
|
|
| See umbes sama nagu mul r9600xt, kylmalt pilt segamini kohati, vibab jne.. Saab soojaks on pilt puhas..
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
01.01.2006 20:32:52
|
|
|
no aga mis selle põhjustab
kui mul zalman peal siis kaardi temp üle 35 ei lähe
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
01.01.2006 20:40:25
|
|
|
warm bug paljudel 6600gt on selline bug
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
01.01.2006 20:42:55
|
|
|
| kutsa99 kirjutas: |
no aga mis selle põhjustab
kui mul zalman peal siis kaardi temp üle 35 ei lähe  |
Eriti hea kaart siis kui temp üle 35C ei lähe. Endal läks 6600GT Zalman jahutiga temp täis koormusega (3x 3Dmark03 järjest) vabalt 50 peale ja isegi 60C sai kätte (kaart jooksis mingi 560/1123 vms kelladel).
Aga ma soovitan sul selle kaardi garantiise viia kuna suht jama kui pead ootama "soojenemist" enne kui asi korralikult tööle hakkab.
Mudeks mis sul 3Dmark03 score on? Enne ja pärast soojenemist
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arthurio
HV vaatleja
liitunud: 26.12.2003
|
01.01.2006 20:48:55
|
|
|
| võta heatpipe ja ühenda gpu cpu-ga ... mõnus 50 kraadi kogu aeg no probs ;P
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
01.01.2006 20:55:57
Re: Müstiline 6600gt!!! |
|
|
| kutsa99 kirjutas: |
ühesõnaga kui temp on 32 ja alla siis on fps peaaegu igalpool 66 jne
aga kui temp läheb üle 36 siis hakkab kaart alles normaalselt tööle!!!
mis selle põhjustab  |
mul 6200 oli selline anomaalia, wesi jahutas liiga maha asja, aga lannil oli kuum ja siis seal klokkisin ja läks kaugemale kui kodus vms aga peale seda asi hakkas toimima kah, aga btw keela temp sensor nibitroriga ära ja flashi peale
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
01.01.2006 21:37:07
Re: Müstiline 6600gt!!! |
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
| kutsa99 kirjutas: |
ühesõnaga kui temp on 32 ja alla siis on fps peaaegu igalpool 66 jne
aga kui temp läheb üle 36 siis hakkab kaart alles normaalselt tööle!!!
mis selle põhjustab  |
mul 6200 oli selline anomaalia, wesi jahutas liiga maha asja, aga lannil oli kuum ja siis seal klokkisin ja läks kaugemale kui kodus vms aga peale seda asi hakkas toimima kah, aga btw keela temp sensor nibitroriga ära ja flashi peale  |
ee mis see temp andur seda parandab
EDIT:nii ma võtsin selle temp anduri ära ja flashisin üle,nüüd kõik töötab peale anduri
viimati muutis RKsilver 01.01.2006 21:55:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
01.01.2006 21:55:41
|
|
|
mis mõttega seda saasta üldse osta okse
pole probleemsemat kaarti kui nvidia 6600 seeria, kõik foorumid nende probleeme täis.
tore kaart küll oma raha eest aga see ajun*ss ei tasu ennast ära
viimati muutis Winterwind 01.01.2006 21:56:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
01.01.2006 21:56:23
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| mis mõttega seda saasta üldse osta okse |
muidugi kui raha on siis 7800gtx 512mb aga kui raha pole siis peab sellega leppima
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
01.01.2006 22:04:45
|
|
|
Kas mitte uuemad draiverid seda probleemi ei peaks parandama
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
01.01.2006 22:05:43
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Kas mitte uuemad draiverid seda probleemi ei peaks parandama  |
kuidas driverid saavad riistvara vigu parandada
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
01.01.2006 22:07:01
|
|
|
enda 6600GT-l ka see cold-bug.
Kui temp langeb lahtise-akna-modiga alla 39 C, on asi nagu jääs. Siis korraga, kui saab soojaks, lendab fps nagu püssist lastult üles.
Imelik kaart jah.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
01.01.2006 22:11:15
|
|
|
| kutsa99 kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
Kas mitte uuemad draiverid seda probleemi ei peaks parandama  |
kuidas driverid saavad riistvara vigu parandada  |
Ähmaselt meenub et kui GTX välja tuli oli nendega sama probleem kuid väidetavalt selle probleemi lahendas uus draveir versioon (või oli see uus bios?)
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weedstone
HV veteran

liitunud: 26.11.2004
|
01.01.2006 22:11:40
|
|
|
mul küll enda 6600gt kaardiga probleeme pole olnd, temp on idle 35-40*C ja seda põhimõtteliselt peaaegu seisma keeratud vendi ja stock jahutusega, lisaks on 1 80x80 vent 900rpm peal kõrvalt puhuma pandud ja mängimise ajaks peab videole loomulikult väheke rohkem õhku näitama.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
01.01.2006 22:31:43
|
|
|
ma soovitaks ikkagist selle 6600GT garantiise viia. Öelda et jahutus liiga hea seega fps jamab.
Mudeks ega juhuslikult 7800GT seerial sellist jama ei ole? Endal kaardi temp ei tahagi üle 36 C eriti minna (kaarti seljalt katsudes on tunda et kaart on suht külm pidevalt) aga 3Dmark03 tulemus paistab paigas olevat
Kudas seda "Cold bug" värki üldse testida? Või on siis nõnda et selle bugi puhul ei pane kaart 3D rakenduste puhul õiged kellad peale (teema algataja võiks kontrollida mis kellad on 3Dmark03 tehes kasutades rivatuner proge) ? Ehk siis fps on igalpool nähtavalt jama (nii 3Dmark is kui mängudes) ?
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
01.01.2006 22:32:48
|
|
|
| angel kirjutas: |
ma soovitaks ikkagist selle 6600GT garantiise viia. Öelda et jahutus liiga hea seega fps jamab.
Mudeks ega juhuslikult 7800GT seerial sellist jama ei ole? Endal kaardi temp ei tahagi üle 36 C eriti minna (kaarti seljalt katsudes on tunda et kaart on suht külm pidevalt) aga 3Dmark03 tulemus paistab paigas olevat
Kudas seda "Cold bug" värki üldse testida? Või on siis nõnda et selle bugi puhul ei pane kaart 3D rakenduste puhul õiged kellad peale (teema algataja võiks kontrollida mis kellad on 3Dmark03 tehes kasutades rivatuner proge) ? Ehk siis fps on igalpool nähtavalt jama (nii 3Dmark is kui mängudes)  |
rivatuner näitas 501mhz coret nii lihtsalt netis olles ja kui ka 3dmark03 tehes
ning jah fps on igalpool jama
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
01.01.2006 22:34:32
|
|
|
| kutsa99 kirjutas: |
| angel kirjutas: |
ma soovitaks ikkagist selle 6600GT garantiise viia. Öelda et jahutus liiga hea seega fps jamab.
Mudeks ega juhuslikult 7800GT seerial sellist jama ei ole? Endal kaardi temp ei tahagi üle 36 C eriti minna (kaarti seljalt katsudes on tunda et kaart on suht külm pidevalt) aga 3Dmark03 tulemus paistab paigas olevat
Kudas seda "Cold bug" värki üldse testida? Või on siis nõnda et selle bugi puhul ei pane kaart 3D rakenduste puhul õiged kellad peale (teema algataja võiks kontrollida mis kellad on 3Dmark03 tehes kasutades rivatuner proge) ? Ehk siis fps on igalpool nähtavalt jama (nii 3Dmark is kui mängudes)  |
rivatuner näitas 501mhz coret nii lihtsalt netis olles ja kui ka 3dmark03 tehes
ning jah fps on igalpool jama  |
Nagu pidevalt ainult 500MHz core rivatuner andmetel? Ehk siis nVidia kaartidele tuntud alla kellamist niisama netis käijes ei olegi ? Siis IMO su kaart suht piixus seega garantii värk juba. Võid niisama proovida kõige uuemaid drivusid ja rivatuner proge.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
02.01.2006 16:43:24
|
|
|
| angel kirjutas: |
| kutsa99 kirjutas: |
| angel kirjutas: |
ma soovitaks ikkagist selle 6600GT garantiise viia. Öelda et jahutus liiga hea seega fps jamab.
Mudeks ega juhuslikult 7800GT seerial sellist jama ei ole? Endal kaardi temp ei tahagi üle 36 C eriti minna (kaarti seljalt katsudes on tunda et kaart on suht külm pidevalt) aga 3Dmark03 tulemus paistab paigas olevat
Kudas seda "Cold bug" värki üldse testida? Või on siis nõnda et selle bugi puhul ei pane kaart 3D rakenduste puhul õiged kellad peale (teema algataja võiks kontrollida mis kellad on 3Dmark03 tehes kasutades rivatuner proge) ? Ehk siis fps on igalpool nähtavalt jama (nii 3Dmark is kui mängudes)  |
rivatuner näitas 501mhz coret nii lihtsalt netis olles ja kui ka 3dmark03 tehes
ning jah fps on igalpool jama  |
Nagu pidevalt ainult 500MHz core rivatuner andmetel? Ehk siis nVidia kaartidele tuntud alla kellamist niisama netis käijes ei olegi ? Siis IMO su kaart suht piixus seega garantii värk juba. Võid niisama proovida kõige uuemaid drivusid ja rivatuner proge. |
ma saatsin juba garantiisse kirja muidu ostetud beestingust,loodame,et seal hea kliendi teenindus.
eks homme saab mindud linna reisile 8)
eile saatsin juba 2 kirja täna on tagasi tulnud 0 kirja
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
04.01.2006 18:03:24
|
|
|
AMD Athlon XP 2500+ @ 3200+
Spire WhisperRock IV
Motherboard Epox 8RDA3I SocA./nForce2 400 U/DDR/U2/H/A1333/L/ATX
Kingston 1GB DDRAM 400Mhz PC3200
Club 3D GeForce 6600GT 128MB DDR3 8 x AGP CRT+DVI+TV-OUT (CGN-G668TVD)
HDD 80GB Seagate B 7200.7 UDMA
Midi Tower ATX Codegen 300W, lownoise
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
3DMarks03 siis selline tulemus 7567..
Kas see on rahuldav?
Ja kuidas saaks parema kätte?
_________________ Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
04.01.2006 18:42:37
|
|
|
täiesti norm tulemus
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
05.01.2006 01:26:56
|
|
|
| TruePlaya, sul kaart oli klokkimata oletan. Muidu peaks 9k saama küll (endal oli sama konf varem).
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Melks
HV vaatleja
liitunud: 09.10.2004
|
05.01.2006 01:36:15
|
|
|
Vinged vennad. Ma saan oma AXP 3000+, 1GB Kingston DDR333, Asus mingi mobo on, Club 3d 6600GT 128MB AGP asjaga umbes 8.1K kelladel 510/1000. Ei saa juba pikemat aega aru mis peetis võiks olla (varem sain ilma kellamiseta 8.6 kätte 512 megaga) aga aja möödudes sain aina vähem ja vähem lausa 6.9K.
Draivereid olen erinevaid proovinud, vahe on mingi +/-200 punkti.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
05.01.2006 11:21:14
|
|
|
| Melks, 512 megaga olid ehk timingud teised, see ka natuke mõjutab.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Melks
HV vaatleja
liitunud: 09.10.2004
|
05.01.2006 13:10:42
|
|
|
Samad timingud peaks olema...
Sorry for OT.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rudolf112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2003
|
05.01.2006 18:07:28
|
|
|
| TruePlaya kirjutas: |
AMD Athlon XP 2500+ @ 3200+
Spire WhisperRock IV
Motherboard Epox 8RDA3I SocA./nForce2 400 U/DDR/U2/H/A1333/L/ATX
Kingston 1GB DDRAM 400Mhz PC3200
Club 3D GeForce 6600GT 128MB DDR3 8 x AGP CRT+DVI+TV-OUT (CGN-G668TVD)
HDD 80GB Seagate B 7200.7 UDMA
Midi Tower ATX Codegen 300W, lownoise
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
3DMarks03 siis selline tulemus 7567..
Kas see on rahuldav?
Ja kuidas saaks parema kätte?  |
Jube vend, sellise kasti peale 300W Codegeni toide.
Ise sain ka defis mingi 7,6k punkte, kellatuna läks 8,4k ära. Masin profiilis, kui huvitab.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-m.a.r.x-
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.06.2004
|
05.01.2006 18:27:48
|
|
|
TruePlaya soovitan sul kiiremas korras toiteka välja vahetada kuna varsti on oodata pauku ja sädemeid...
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
05.01.2006 21:03:36
|
|
|
| -m.a.r.x- kirjutas: |
TruePlaya soovitan sul kiiremas korras toiteka välja vahetada kuna varsti on oodata pauku ja sädemeid...  |
endal a64 3000+@2200
r9600xt
gigabyte k8nsc-939 nf3 250
160 sata vint,
cdrw, paar usb vidinad
sblive
768 pc3200
ning elab ka 300W 15A@12V, eks ta yks "rotilõks" on.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
05.01.2006 21:58:19
|
|
|
| raido357 kirjutas: |
| -m.a.r.x- kirjutas: |
TruePlaya soovitan sul kiiremas korras toiteka välja vahetada kuna varsti on oodata pauku ja sädemeid...  |
endal a64 3000+@2200
r9600xt
gigabyte k8nsc-939 nf3 250
160 sata vint,
cdrw, paar usb vidinad
sblive
768 pc3200
ning elab ka 300W 15A@12V, eks ta yks "rotilõks" on.  |
godegen we
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
08.01.2006 21:59:19
|
|
|
minuteada tal miski "Viking"-i taoline karbike, aga riskantne sellegipoolest
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
08.01.2006 22:37:36
|
|
|
| aix17 kirjutas: |
minuteada tal miski "Viking"-i taoline karbike, aga riskantne sellegipoolest  |
JNC
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Boot
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2001
|
12.01.2006 19:00:02
|
|
|
aga mul on sarnase bugiga PNY 6800GS
3dmarki tulemused:
fan 25%, max temp 77C, skoor 5102
fan 53%, max temp 66C, skoor 4472 (joppas lihtsalt, et test sai kohe peale seda 25%-st tehtud ja GPU oli veel soe, muidu tuli sellise fan kiirusega tavaliseks tulemuseks ~1800)
fan 100%, max temp 57C, skoor 2155
sai natuke temperatuure jälgitud ja jäi mulje, nagu ~50C on see kriitiline punkt, kus 3dmarkis hüppab fps hetkeliselt 3 pealt 30 peale
eriti imelik on veel see, et 40C kandis töötab veel normaalselt, siis hakkab surema-surema, fps langeb nähtavalt 3dmarki esimeses testis 30-20-15 kuni 3-ni ja siis ühe hetkega hops 30 kanti ja kõik on kõige paremas korras
testitud kahes suht erinevas masinas ja kahe suhtkoht viimase driveriga
(ati chipiga MSI mobo x2 3800-ga ja nf4 epox 9npa+ultra 3000+iga)
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
12.01.2006 19:03:17
|
|
|
mul oli just,et 35 veel joppas siis 40 hakkas tööle ning 50 juba jõnksutab
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanx
HV veteran

liitunud: 09.02.2004
|
17.01.2006 11:25:05
|
|
|
| -m.a.r.x- kirjutas: |
TruePlaya soovitan sul kiiremas korras toiteka välja vahetada kuna varsti on oodata pauku ja sädemeid...  |
Minu 300W Codegen on küll siiani vastu pidanud Konf. järgmine:
Athlon64 Venice 3000+ @ 2.0Ghz jahutab Freezer64
MSI K8N SLI Platinum
GeForce 6600GT, jahutab Zalmani VF700-Cu
Maxtor 80gb, cache 8mb
2x512mb dt-d43 @224mhz def. volt
Codegen 300W toitekas
Lite-On DVD-RW
Kuid seda teemat lugedes tuli tahtmine oma 6600gt kaardiga ka soov katsetada, et kas ikka asi töötab norm. nimelt pole mul pikemat aega ühtegi vihasemat mängu peale solitaire arvutis olnud. Et täielik ressursi raiskamine
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
17.01.2006 11:25:31
|
|
|
6600gt-l tuleb koguaeg hing kinni hoida muidu asi ei tööta hästi
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alternate
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.10.2003
|
19.01.2006 10:13:37
|
|
|
Ma küll pole avastanud yhtegi probleemi.
Athlon 64 3000+ Venice + Freezer
Sparkle 6600GT + Arctic Silencer 43C
2*512 Kingston 3200
430W toide
3mark 03 default: 8156
3dmark 03 501@1200: 9100
Kas tootjafirmas ei või asi kinni olla ?
_________________ ... Lihtsalt haige ABITI fänn ... |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
19.01.2006 10:21:57
|
|
|
Ma küsin siia vahele ühe tehnilise küsimuse, et kas seda jahutit on "kollanokal" väga raske välja vahetada, kui ma seda kunagi varem teinud pole?
Enda Club 3D 6600GT-l on ka idles temp ~50 ringis ja mängudes (nt. Call of Duty 2) ~70 peal. Võiks suts jahedam olla vist ja natuke palju mühiseb ka see stock-jahutus. Tahaks vaiksemat.
Kas see Zalmani VF700-Cu on hea või on paremaid? Soovitusi?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alternate
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.10.2003
|
19.01.2006 19:47:58
|
|
|
ei oska võrrelda zalmaniga, aga arcitc silenceriga olen väga rahul.
yldjuhul on nende vahetamine lihtne.
_________________ ... Lihtsalt haige ABITI fänn ... |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
19.01.2006 20:12:05
|
|
|
| Draax kirjutas: |
Ma küsin siia vahele ühe tehnilise küsimuse, et kas seda jahutit on "kollanokal" väga raske välja vahetada, kui ma seda kunagi varem teinud pole?
Enda Club 3D 6600GT-l on ka idles temp ~50 ringis ja mängudes (nt. Call of Duty 2) ~70 peal. Võiks suts jahedam olla vist ja natuke palju mühiseb ka see stock-jahutus. Tahaks vaiksemat.
Kas see Zalmani VF700-Cu on hea või on paremaid? Soovitusi? |
ennem räägi mis kaart on kas agp või pci-e
muidu originaal radika eemaldamine on lihtne
need nagad lükkad küüntega sisse ja lükkad läbi pcb plaadi vendi juhe küljest ka ära
ning silenceril on õpetus kaasas kuda installida seda peale
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
19.01.2006 20:12:27
|
|
|
| Draax kirjutas: |
Ma küsin siia vahele ühe tehnilise küsimuse, et kas seda jahutit on "kollanokal" väga raske välja vahetada, kui ma seda kunagi varem teinud pole?
Enda Club 3D 6600GT-l on ka idles temp ~50 ringis ja mängudes (nt. Call of Duty 2) ~70 peal. Võiks suts jahedam olla vist ja natuke palju mühiseb ka see stock-jahutus. Tahaks vaiksemat.
Kas see Zalmani VF700-Cu on hea või on paremaid? Soovitusi? |
lihtne vahetada ja jahutus on väga hea
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
11.12.2007 22:34:06
|
|
|
| TruePlaya kirjutas: |
AMD Athlon XP 2500+ @ 3200+
Spire WhisperRock IV
Motherboard Epox 8RDA3I SocA./nForce2 400 U/DDR/U2/H/A1333/L/ATX
Kingston 1GB DDRAM 400Mhz PC3200
Club 3D GeForce 6600GT 128MB DDR3 8 x AGP CRT+DVI+TV-OUT (CGN-G668TVD)
HDD 80GB Seagate B 7200.7 UDMA
Midi Tower ATX Codegen 300W, lownoise
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
3DMarks03 siis selline tulemus 7567..
Kas see on rahuldav?
Ja kuidas saaks parema kätte?  |
Klokkisin kaarti riva tuneriga veits (507@1105)
vahetasin codegeni 300 toiteka codegeni 350 vastu
ja nüüd sain skoori 8150
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|