Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Müstiline 6600gt!!! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2006 20:30:30 Müstiline 6600gt!!! vasta tsitaadiga

ühesõnaga kui temp on 32 ja alla siis on fps peaaegu igalpool 66 jne

aga kui temp läheb üle 36 siis hakkab kaart alles normaalselt tööle!!!

mis selle põhjustab icon_eek.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2006 20:31:51 vasta tsitaadiga

See umbes sama nagu mul r9600xt, kylmalt pilt segamini kohati, vibab jne.. Saab soojaks on pilt puhas..
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2006 20:32:52 vasta tsitaadiga

no aga mis selle põhjustab icon_eek.gif

kui mul zalman peal siis kaardi temp üle 35 ei lähe icon_sad.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2006 20:40:25 vasta tsitaadiga

warm bug paljudel 6600gt on selline bug
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2006 20:42:55 vasta tsitaadiga

kutsa99 kirjutas:
no aga mis selle põhjustab icon_eek.gif

kui mul zalman peal siis kaardi temp üle 35 ei lähe icon_sad.gif


Eriti hea kaart siis kui temp üle 35C ei lähe. Endal läks 6600GT Zalman jahutiga temp täis koormusega (3x 3Dmark03 järjest) vabalt 50 peale ja isegi 60C sai kätte (kaart jooksis mingi 560/1123 vms kelladel).

Aga ma soovitan sul selle kaardi garantiise viia kuna suht jama kui pead ootama "soojenemist" enne kui asi korralikult tööle hakkab.

Mudeks mis sul 3Dmark03 score on? Enne ja pärast soojenemist icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arthurio
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 01.01.2006 20:48:55 vasta tsitaadiga

võta heatpipe ja ühenda gpu cpu-ga ... mõnus 50 kraadi kogu aeg no probs ;P
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2006 20:55:57 Re: Müstiline 6600gt!!! vasta tsitaadiga

kutsa99 kirjutas:
ühesõnaga kui temp on 32 ja alla siis on fps peaaegu igalpool 66 jne

aga kui temp läheb üle 36 siis hakkab kaart alles normaalselt tööle!!!

mis selle põhjustab icon_eek.gif
mul 6200 oli selline anomaalia, wesi jahutas liiga maha asja, aga lannil oli kuum ja siis seal klokkisin ja läks kaugemale kui kodus vms icon_biggrin.gif aga peale seda asi hakkas toimima kah, aga btw keela temp sensor nibitroriga ära ja flashi peale icon_wink.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2006 21:37:07 Re: Müstiline 6600gt!!! vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
kutsa99 kirjutas:
ühesõnaga kui temp on 32 ja alla siis on fps peaaegu igalpool 66 jne

aga kui temp läheb üle 36 siis hakkab kaart alles normaalselt tööle!!!

mis selle põhjustab icon_eek.gif
mul 6200 oli selline anomaalia, wesi jahutas liiga maha asja, aga lannil oli kuum ja siis seal klokkisin ja läks kaugemale kui kodus vms icon_biggrin.gif aga peale seda asi hakkas toimima kah, aga btw keela temp sensor nibitroriga ära ja flashi peale icon_wink.gif


ee mis see temp andur seda parandab icon_rolleyes.gif

EDIT:nii ma võtsin selle temp anduri ära ja flashisin üle,nüüd kõik töötab peale anduri icon_sad.gif


viimati muutis RKsilver 01.01.2006 21:55:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2006 21:55:41 vasta tsitaadiga

mis mõttega seda saasta üldse osta okse

pole probleemsemat kaarti kui nvidia 6600 seeria, kõik foorumid nende probleeme täis.
tore kaart küll oma raha eest aga see ajun*ss ei tasu ennast ära


viimati muutis Winterwind 01.01.2006 21:56:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2006 21:56:23 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
mis mõttega seda saasta üldse osta okse


muidugi kui raha on siis 7800gtx 512mb aga kui raha pole siis peab sellega leppima icon_wink.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.01.2006 22:04:45 vasta tsitaadiga

Kas mitte uuemad draiverid seda probleemi ei peaks parandama icon_rolleyes.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2006 22:05:43 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Kas mitte uuemad draiverid seda probleemi ei peaks parandama icon_rolleyes.gif


kuidas driverid saavad riistvara vigu parandada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2006 22:07:01 vasta tsitaadiga

enda 6600GT-l ka see cold-bug.
Kui temp langeb lahtise-akna-modiga alla 39 C, on asi nagu jääs. Siis korraga, kui saab soojaks, lendab fps nagu püssist lastult üles.
Imelik kaart jah.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.01.2006 22:11:15 vasta tsitaadiga

kutsa99 kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Kas mitte uuemad draiverid seda probleemi ei peaks parandama icon_rolleyes.gif


kuidas driverid saavad riistvara vigu parandada icon_rolleyes.gif
Ähmaselt meenub et kui GTX välja tuli oli nendega sama probleem kuid väidetavalt selle probleemi lahendas uus draveir versioon (või oli see uus bios?)
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 01.01.2006 22:11:40 vasta tsitaadiga

mul küll enda 6600gt kaardiga probleeme pole olnd, temp on idle 35-40*C ja seda põhimõtteliselt peaaegu seisma keeratud vendi ja stock jahutusega, lisaks on 1 80x80 vent 900rpm peal kõrvalt puhuma pandud ja thumbs_up.gif mängimise ajaks peab videole loomulikult väheke rohkem õhku näitama.
_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2006 22:31:43 vasta tsitaadiga

ma soovitaks ikkagist selle 6600GT garantiise viia. Öelda et jahutus liiga hea seega fps jamab. icon_lol.gif


Mudeks ega juhuslikult 7800GT seerial sellist jama ei ole? Endal kaardi temp ei tahagi üle 36 C eriti minna (kaarti seljalt katsudes on tunda et kaart on suht külm pidevalt) aga 3Dmark03 tulemus paistab paigas olevat icon_rolleyes.gif

Kudas seda "Cold bug" värki üldse testida? Või on siis nõnda et selle bugi puhul ei pane kaart 3D rakenduste puhul õiged kellad peale (teema algataja võiks kontrollida mis kellad on 3Dmark03 tehes kasutades rivatuner proge) ? Ehk siis fps on igalpool nähtavalt jama (nii 3Dmark is kui mängudes) icon_rolleyes.gif ?
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2006 22:32:48 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
ma soovitaks ikkagist selle 6600GT garantiise viia. Öelda et jahutus liiga hea seega fps jamab. icon_lol.gif


Mudeks ega juhuslikult 7800GT seerial sellist jama ei ole? Endal kaardi temp ei tahagi üle 36 C eriti minna (kaarti seljalt katsudes on tunda et kaart on suht külm pidevalt) aga 3Dmark03 tulemus paistab paigas olevat icon_rolleyes.gif

Kudas seda "Cold bug" värki üldse testida? Või on siis nõnda et selle bugi puhul ei pane kaart 3D rakenduste puhul õiged kellad peale (teema algataja võiks kontrollida mis kellad on 3Dmark03 tehes kasutades rivatuner proge) ? Ehk siis fps on igalpool nähtavalt jama (nii 3Dmark is kui mängudes) icon_rolleyes.gif


rivatuner näitas 501mhz coret nii lihtsalt netis olles ja kui ka 3dmark03 tehes icon_confused.gif

ning jah fps on igalpool jama icon_confused.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2006 22:34:32 vasta tsitaadiga

kutsa99 kirjutas:
angel kirjutas:
ma soovitaks ikkagist selle 6600GT garantiise viia. Öelda et jahutus liiga hea seega fps jamab. icon_lol.gif


Mudeks ega juhuslikult 7800GT seerial sellist jama ei ole? Endal kaardi temp ei tahagi üle 36 C eriti minna (kaarti seljalt katsudes on tunda et kaart on suht külm pidevalt) aga 3Dmark03 tulemus paistab paigas olevat icon_rolleyes.gif

Kudas seda "Cold bug" värki üldse testida? Või on siis nõnda et selle bugi puhul ei pane kaart 3D rakenduste puhul õiged kellad peale (teema algataja võiks kontrollida mis kellad on 3Dmark03 tehes kasutades rivatuner proge) ? Ehk siis fps on igalpool nähtavalt jama (nii 3Dmark is kui mängudes) icon_rolleyes.gif


rivatuner näitas 501mhz coret nii lihtsalt netis olles ja kui ka 3dmark03 tehes icon_confused.gif

ning jah fps on igalpool jama icon_confused.gif


Nagu pidevalt ainult 500MHz core rivatuner andmetel? Ehk siis nVidia kaartidele tuntud alla kellamist niisama netis käijes ei olegi ? Siis IMO su kaart suht piixus seega garantii värk juba. Võid niisama proovida kõige uuemaid drivusid ja rivatuner proge.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2006 16:43:24 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
kutsa99 kirjutas:
angel kirjutas:
ma soovitaks ikkagist selle 6600GT garantiise viia. Öelda et jahutus liiga hea seega fps jamab. icon_lol.gif


Mudeks ega juhuslikult 7800GT seerial sellist jama ei ole? Endal kaardi temp ei tahagi üle 36 C eriti minna (kaarti seljalt katsudes on tunda et kaart on suht külm pidevalt) aga 3Dmark03 tulemus paistab paigas olevat icon_rolleyes.gif

Kudas seda "Cold bug" värki üldse testida? Või on siis nõnda et selle bugi puhul ei pane kaart 3D rakenduste puhul õiged kellad peale (teema algataja võiks kontrollida mis kellad on 3Dmark03 tehes kasutades rivatuner proge) ? Ehk siis fps on igalpool nähtavalt jama (nii 3Dmark is kui mängudes) icon_rolleyes.gif


rivatuner näitas 501mhz coret nii lihtsalt netis olles ja kui ka 3dmark03 tehes icon_confused.gif

ning jah fps on igalpool jama icon_confused.gif


Nagu pidevalt ainult 500MHz core rivatuner andmetel? Ehk siis nVidia kaartidele tuntud alla kellamist niisama netis käijes ei olegi ? Siis IMO su kaart suht piixus seega garantii värk juba. Võid niisama proovida kõige uuemaid drivusid ja rivatuner proge.


ma saatsin juba garantiisse kirja muidu ostetud beestingust,loodame,et seal hea kliendi teenindus.
eks homme saab mindud linna reisile 8)

eile saatsin juba 2 kirja täna on tagasi tulnud 0 kirja icon_confused.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 04.01.2006 18:03:24 vasta tsitaadiga

AMD Athlon XP 2500+ @ 3200+
Spire WhisperRock IV
Motherboard Epox 8RDA3I SocA./nForce2 400 U/DDR/U2/H/A1333/L/ATX
Kingston 1GB DDRAM 400Mhz PC3200
Club 3D GeForce 6600GT 128MB DDR3 8 x AGP CRT+DVI+TV-OUT (CGN-G668TVD)
HDD 80GB Seagate B 7200.7 UDMA
Midi Tower ATX Codegen 300W, lownoise
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
3DMarks03 siis selline tulemus 7567..

Kas see on rahuldav?

Ja kuidas saaks parema kätte? icon_smile.gif

_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 18:42:37 vasta tsitaadiga

täiesti norm tulemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 01:26:56 vasta tsitaadiga

TruePlaya, sul kaart oli klokkimata oletan. Muidu peaks 9k saama küll (endal oli sama konf varem).
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Melks
HV vaatleja

liitunud: 09.10.2004




sõnum 05.01.2006 01:36:15 vasta tsitaadiga

Vinged vennad. Ma saan oma AXP 3000+, 1GB Kingston DDR333, Asus mingi mobo on, Club 3d 6600GT 128MB AGP asjaga umbes 8.1K kelladel 510/1000. Ei saa juba pikemat aega aru mis peetis võiks olla (varem sain ilma kellamiseta 8.6 kätte 512 megaga) aga aja möödudes sain aina vähem ja vähem lausa 6.9K.

Draivereid olen erinevaid proovinud, vahe on mingi +/-200 punkti.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 11:21:14 vasta tsitaadiga

Melks, 512 megaga olid ehk timingud teised, see ka natuke mõjutab.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Melks
HV vaatleja

liitunud: 09.10.2004




sõnum 05.01.2006 13:10:42 vasta tsitaadiga

Samad timingud peaks olema...

Sorry for OT.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 18:07:28 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
AMD Athlon XP 2500+ @ 3200+
Spire WhisperRock IV
Motherboard Epox 8RDA3I SocA./nForce2 400 U/DDR/U2/H/A1333/L/ATX
Kingston 1GB DDRAM 400Mhz PC3200
Club 3D GeForce 6600GT 128MB DDR3 8 x AGP CRT+DVI+TV-OUT (CGN-G668TVD)
HDD 80GB Seagate B 7200.7 UDMA
Midi Tower ATX Codegen 300W, lownoise
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
3DMarks03 siis selline tulemus 7567..

Kas see on rahuldav?

Ja kuidas saaks parema kätte? icon_smile.gif

Jube vend, sellise kasti peale 300W Codegeni toide. icon_lol.gif
Ise sain ka defis mingi 7,6k punkte, kellatuna läks 8,4k ära. Masin profiilis, kui huvitab.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-m.a.r.x-
Kreisi kasutaja
-m.a.r.x-

liitunud: 18.06.2004




sõnum 05.01.2006 18:27:48 vasta tsitaadiga

TruePlaya soovitan sul kiiremas korras toiteka välja vahetada kuna varsti on oodata pauku ja sädemeid... icon_lol.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 21:03:36 vasta tsitaadiga

-m.a.r.x- kirjutas:
TruePlaya soovitan sul kiiremas korras toiteka välja vahetada kuna varsti on oodata pauku ja sädemeid... icon_lol.gif


endal a64 3000+@2200
r9600xt
gigabyte k8nsc-939 nf3 250
160 sata vint,
cdrw, paar usb vidinad
sblive
768 pc3200

ning elab ka 300W 15A@12V, eks ta yks "rotilõks" on. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 21:58:19 vasta tsitaadiga

raido357 kirjutas:
-m.a.r.x- kirjutas:
TruePlaya soovitan sul kiiremas korras toiteka välja vahetada kuna varsti on oodata pauku ja sädemeid... icon_lol.gif


endal a64 3000+@2200
r9600xt
gigabyte k8nsc-939 nf3 250
160 sata vint,
cdrw, paar usb vidinad
sblive
768 pc3200

ning elab ka 300W 15A@12V, eks ta yks "rotilõks" on. icon_razz1.gif


godegen we icon_eek.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2006 21:59:19 vasta tsitaadiga

minuteada tal miski "Viking"-i taoline karbike, aga riskantne sellegipoolest icon_razz.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2006 22:37:36 vasta tsitaadiga

aix17 kirjutas:
minuteada tal miski "Viking"-i taoline karbike, aga riskantne sellegipoolest icon_razz.gif


JNC icon_razz1.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Boot
HV kasutaja


liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 19:00:02 vasta tsitaadiga

aga mul on sarnase bugiga PNY 6800GS icon_razz.gif
3dmarki tulemused:
fan 25%, max temp 77C, skoor 5102
fan 53%, max temp 66C, skoor 4472 (joppas lihtsalt, et test sai kohe peale seda 25%-st tehtud ja GPU oli veel soe, muidu tuli sellise fan kiirusega tavaliseks tulemuseks ~1800)
fan 100%, max temp 57C, skoor 2155 icon_razz.gif

sai natuke temperatuure jälgitud ja jäi mulje, nagu ~50C on see kriitiline punkt, kus 3dmarkis hüppab fps hetkeliselt 3 pealt 30 peale icon_razz.gif
eriti imelik on veel see, et 40C kandis töötab veel normaalselt, siis hakkab surema-surema, fps langeb nähtavalt 3dmarki esimeses testis 30-20-15 kuni 3-ni ja siis ühe hetkega hops 30 kanti ja kõik on kõige paremas korras icon_lol.gif

testitud kahes suht erinevas masinas ja kahe suhtkoht viimase driveriga
(ati chipiga MSI mobo x2 3800-ga ja nf4 epox 9npa+ultra 3000+iga)
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 19:03:17 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif mul oli just,et 35 veel joppas siis 40 hakkas tööle ning 50 juba jõnksutab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanx
HV veteran
jaanx

liitunud: 09.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2006 11:25:05 vasta tsitaadiga

-m.a.r.x- kirjutas:
TruePlaya soovitan sul kiiremas korras toiteka välja vahetada kuna varsti on oodata pauku ja sädemeid... icon_lol.gif


Minu 300W Codegen on küll siiani vastu pidanud icon_biggrin.gif Konf. järgmine:
Athlon64 Venice 3000+ @ 2.0Ghz jahutab Freezer64
MSI K8N SLI Platinum
GeForce 6600GT, jahutab Zalmani VF700-Cu
Maxtor 80gb, cache 8mb
2x512mb dt-d43 @224mhz def. volt
Codegen 300W toitekas icon_biggrin.gif
Lite-On DVD-RW

Kuid seda teemat lugedes tuli tahtmine oma 6600gt kaardiga ka soov katsetada, et kas ikka asi töötab norm. nimelt pole mul pikemat aega ühtegi vihasemat mängu peale solitaire arvutis olnud. Et täielik ressursi raiskamine icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2006 11:25:31 vasta tsitaadiga

6600gt-l tuleb koguaeg hing kinni hoida muidu asi ei tööta hästi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alternate
Kreisi kasutaja
alternate

liitunud: 07.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 10:13:37 vasta tsitaadiga

Ma küll pole avastanud yhtegi probleemi.

Athlon 64 3000+ Venice + Freezer
Sparkle 6600GT + Arctic Silencer 43C
2*512 Kingston 3200
430W toide

3mark 03 default: 8156
3dmark 03 501@1200: 9100

Kas tootjafirmas ei või asi kinni olla ?

_________________
... Lihtsalt haige ABITI fänn ...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 10:21:57 vasta tsitaadiga

Ma küsin siia vahele ühe tehnilise küsimuse, et kas seda jahutit on "kollanokal" väga raske välja vahetada, kui ma seda kunagi varem teinud pole?
Enda Club 3D 6600GT-l on ka idles temp ~50 ringis ja mängudes (nt. Call of Duty 2) ~70 peal. Võiks suts jahedam olla vist icon_rolleyes.gif ja natuke palju mühiseb ka see stock-jahutus. Tahaks vaiksemat.
Kas see Zalmani VF700-Cu on hea või on paremaid? Soovitusi?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alternate
Kreisi kasutaja
alternate

liitunud: 07.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 19:47:58 vasta tsitaadiga

ei oska võrrelda zalmaniga, aga arcitc silenceriga olen väga rahul.
yldjuhul on nende vahetamine lihtne.

_________________
... Lihtsalt haige ABITI fänn ...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 20:12:05 vasta tsitaadiga

Draax kirjutas:
Ma küsin siia vahele ühe tehnilise küsimuse, et kas seda jahutit on "kollanokal" väga raske välja vahetada, kui ma seda kunagi varem teinud pole?
Enda Club 3D 6600GT-l on ka idles temp ~50 ringis ja mängudes (nt. Call of Duty 2) ~70 peal. Võiks suts jahedam olla vist icon_rolleyes.gif ja natuke palju mühiseb ka see stock-jahutus. Tahaks vaiksemat.
Kas see Zalmani VF700-Cu on hea või on paremaid? Soovitusi?


ennem räägi mis kaart on kas agp või pci-e

muidu originaal radika eemaldamine on lihtne

need nagad lükkad küüntega sisse ja lükkad läbi pcb plaadi vendi juhe küljest ka ära
ning silenceril on õpetus kaasas kuda installida seda peale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 20:12:27 vasta tsitaadiga

Draax kirjutas:
Ma küsin siia vahele ühe tehnilise küsimuse, et kas seda jahutit on "kollanokal" väga raske välja vahetada, kui ma seda kunagi varem teinud pole?
Enda Club 3D 6600GT-l on ka idles temp ~50 ringis ja mängudes (nt. Call of Duty 2) ~70 peal. Võiks suts jahedam olla vist icon_rolleyes.gif ja natuke palju mühiseb ka see stock-jahutus. Tahaks vaiksemat.
Kas see Zalmani VF700-Cu on hea või on paremaid? Soovitusi?
lihtne vahetada ja jahutus on väga hea
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 11.12.2007 22:34:06 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
AMD Athlon XP 2500+ @ 3200+
Spire WhisperRock IV
Motherboard Epox 8RDA3I SocA./nForce2 400 U/DDR/U2/H/A1333/L/ATX
Kingston 1GB DDRAM 400Mhz PC3200
Club 3D GeForce 6600GT 128MB DDR3 8 x AGP CRT+DVI+TV-OUT (CGN-G668TVD)
HDD 80GB Seagate B 7200.7 UDMA
Midi Tower ATX Codegen 300W, lownoise
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
3DMarks03 siis selline tulemus 7567..

Kas see on rahuldav?

Ja kuidas saaks parema kätte? icon_smile.gif


Klokkisin kaarti riva tuneriga veits (507@1105)

vahetasin codegeni 300 toiteka codegeni 350 vastu

ja nüüd sain skoori 8150 icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Müstiline 6600gt!!!
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.