|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.01.2006 13:06:02
|
|
|
kle jah... need "head" versioonid olid jah päris kobedad ja tegelikult mingi teatud mängu fänni jaoks ideaalne ost, kuid üldkiiruse osas jääks ma nvidia poolepeale... iseenest huvitav, et ati minetab oma stabiilset esinemist... kohati saab süüdistada softi kirjutajaid ja ka mängude tegijaid...
samas muidugi hetkel tundub, et vähemalt kasumi osas kaevab ATI endale vaikselt auku - et turuosas säilitada müüakse ju sisuliselt endisi tippmudeleid võileivahinnaga...
aga jah parem, kui mitte midagi - ATI'l ju valusad kogemused laojääkidega
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madex
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2005
|
03.01.2006 19:05:50
|
|
|
Kuid milline järgnevatet oleks parim valik:
X800 GTO 256MB Fireblade
X800 GTO 256MB Ultimate
X800 GTO 256MB
ärge võhikliku küsimuse eest näkku lööge
Edit: klokkima hakkan ikka,see,et mu nime all on uus kasutaja ei tähenda et ma loll olen(no offence)
viimati muutis madex 03.01.2006 19:45:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dimmu B
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2004
|
03.01.2006 19:22:24
|
|
|
madex, Fireblade on X850PRO cooleriga mis on ülimalt vaikne aga ultimate on passiivjahutusega
ise võtaks Fireblade kuna klokkaks, aga arvan, et sa algul ei klokka niiet võta Ultimate
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.01.2006 19:53:25
|
|
|
| tsitaat: |
| Fireblade on X850PRO cooleriga mis on ülimalt vaikne |
lubage naerda
Kui tegu on Sapphire toodetega ikka.. vent oli isegi 3% peal töötades kõige valjem komponent...
Fireblade'l on nänni ka vist veidi rohkem kaasas kui tavalisel (2 mängu saad aktiveerida 4st nt.)
Ultimate peaks olema veidi väiksemate kelladega, samas passiivist vaiksemaks ei saa...
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
03.01.2006 21:04:21
|
|
|
wicked, sul oli küll vist mingi vigane isend.
30% peal on selline jahutus nagu Firebladel on täiesti hääletu.
usu mul on masin ikka väga vaikne ja seda kaarti pole küll kuulda.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
03.01.2006 21:19:27
|
|
|
Mina jagan wicked'i arvamust. Väga vali jahutus. Ammu seisab kapinurgas teine.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
03.01.2006 21:22:35
|
|
|
ju siis sapphire kasutab sama jahutust + ekstra kräppi venti.
igatahes selline jahutus X850PRO peal oli väga asjalik ja vaikne
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
03.01.2006 21:34:52
|
|
|
x850pro pidi ikka suht hääleka jahutusega olema võrreldes x850xt kaartidega näiteks
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dimmu B
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2004
|
03.01.2006 21:37:12
|
|
|
| KrikU, vastupidu, just X850XT'l on ülilärmakas vent, PROl on rämedalt vaikne
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
04.01.2006 00:25:37
|
|
|
Mul on juhe koos juba netist FEAR-i perfomance numbrite otsimisest Ati kaardiga, et nagu... kas NII nigel ongi:
http://www.tomshardware.com/2005/12/02/vga_charts_viii/page16.html
Et davai siis, laksige siia skoore VIIMASTE 5.13 DRIVERITEGA (ja rääkige kas fear.exe nime muutus ka muutis midagi) - 1024x768 kõik põhjas soft shadows peal ja AA ja AF maas. Ja pange siis default kelladel ja oma klokkide juures (soovitavalt modimata kaartide max klokk default jahutuse või miski silenceriga) mida kasutate IGAPÄEVASELT (mingi artifaktidega max klokide minge per.. eksole )
huvitavad GTO poiste tulemused ja ka X800XL ja x850xt tulemused.
Ja siis tehke mulle ka headmeelt niimoodi, et settingutest võtate soft shadowsi maha ja keerate AF-i 8x peale, muud asjad samaks (kõik max) ja pange skoorid. Ma uurin mis laadi perfomancet võiks võrreldes praeguse kaardiga leida (prose kiirus õnneks mitteoluline FEAR-is niiet laksige julgelt)
Enda skoorid siis vastavalt profiilis kaardiga:
min: 29
average: 37
max: 79
7%, 60%, 33%
min: 28
average: 50
nax: 111
0%, 39%, 61%
FEAR-i testide jaoks kasutage kasvõi MP demo mille saab http://www.gameland.ee/index.php?page=fileinfo&id=1616
Testisin ise nii full 1.02-ga kui MP demoga ja skoorid jäävad ikka samaks enamvähem. Kasutage siis options perfomance all olevat testi klipikest nagu ikka
Kõik 5.13 modimata catalystiga, tahaks kinnitust saada sellele, et kas nii kaka see perfomance ongi fear-is nagu seal tomsi testis ja kas saab mu kaardil ka pexa See suht tähtis kuna vaatan järgmist kaarti ja tõesti netist ei saa selle mängu kohta adekvaatseid benche x800 seeria kaartide kohta... Muidu tean x800 heasi-halbasi külgi, Source rock solid perfomance meelitab. SM3.0 enam nii oluline pole mulle vaadates Tomsi AOE3 teste - SM 3.0-ga 6800 seeria isendid poputavad 20-30 fpsi samas SM 2.0-ga Ati x800-d rallivad nagu 7800GTX SM3.0-ga... panin endal ka siis AOE Shader "very high" pealt "high" peale ja noh HDR kadus aga kuradi palju perfomancet tuli juurde. Seega pole mulle seda vaja. FEAR-is tahaks samas ikka normaalset perfomancet...
piilun Ati poole... vaatan kaarti vastavalt enda mängitavatele mängudele
viimati muutis KrikU 04.01.2006 00:34:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Känguru
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2004
|
04.01.2006 00:28:36
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
ei ole... jutt käis X800-st, aga see post kadus eest ära...
see seotud tommi arvamusega, et mis kart on parima kiiruse/hinna suhtega  |
no ja 170 taala eest X800GTO on ikka väga hea ost küll  |
Kuskohast see gto üldse 170 taala eest osteti? Oleks endal ka uue kaardi ostu soov.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
04.01.2006 00:34:49
|
|
|
GTO maksab usas/euroopas ~170 taala, eestis 2,85k eeku
KrikU, mu FEAR-i testid juba on siin kuskil, jooksis suht korralikult imho
see siis:
mis see on normaalne fps ve?
peliks siis F.E.A.R kõik max, soft shadows ja muu jura peal, 1024x768 4x aa/16x af jne
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
04.01.2006 00:35:47
|
|
|
Kuule ma ei viitsi neid 16x/8xaa teste vahtida, ma tahan ka võrdlust selle Toms hardware tabelitega (miks küll tom ilma soft shadowsita ainult Ati kaarte testinud on ja sedagi mingi 1280x960 4xAA ja 8xAF mis niigi killer)
Ja kuna sa pasted siia soft shadows + AA tulemuse siis kas see üldse saab olla adekvaatne - miks Tomi testides AA + soft shadows tulemusi pole Ati kaartidega?
viimati muutis KrikU 04.01.2006 00:42:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
04.01.2006 00:36:55
|
|
|
| KrikU kirjutas: |
Kuule ma ei viitsi neid 16x/8xaa teste vahtida, ma tahan ka võrdlust selle Toms hardware tabelitega  |
ja arvad, et seal on õiged tulemused kui mul oli aa/afiga 2x kiirem?
| KrikU kirjutas: |
miks Tomi testides AA + soft shadows tulemusi pole Ati kaartidega?  |
kus ma tean? ss teeb aeglasemaks küll igatahes
viimati muutis Winterwind 04.01.2006 00:43:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
04.01.2006 00:43:47
|
|
|
Ära unusta, et su profiil ka näitab aiatejbajd
Aga sa vist GTO2-ga olid ja 16/6 töötas tundmatutel kelladel. Ootan ka teiste tulemusi muidugi
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
04.01.2006 00:45:48
|
|
|
| tsitaat: |
| CPU AMD Athlon 64 FX-57 2800 MHz |
mul oli 2800mhz Dothan see umbes sama kiire kui FX samal kellal
aga mul oli mem 166mhz
ja radeon oli 520/540 ehk siis X850XT klokkidel
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
04.01.2006 01:01:16
|
|
|
CPU kohta pole vaja hakata rääkima praeguses kontekstis (eks ta mul mingi amd 3000+ asja peale esialgu tuleks), sellepärast, et http://www.firingsquad.com/hardware/fear_cpu_performance/default.asp on kirjas, et CPU ei mõjuta FEAR-is midagi, asi puhtalt GPU intensive mäng.
Kuna sinu pildil tulemus nagu mul kõik full + af8x siis võib järeldada, et väga sujuv see pilt pole sellisel puhul (just alumine fps-i ots hakkab ju silma, sul ülemine jah palju kõrgem aga see on savi)... ma ise nõuan MP-s mängu tegemiseks ikka veel tunduvalt paremat fpsi (keeran volumetric lightsi mediumile, texture res. medium, soft shadows off ja AF ka 4x peale siis on mul juba tulemus: min35 avg57 max122 0%,25%,75%)
Niiet võid ka mulle visata tulemuse kus see Ati kaart siis üle 40 fps-i 75% ajast teeb selle testi jooksul Kas 1280x960 peal ilma soft shadowsi, AA-ta ja 8xAF-ga teeb ära? Või tuleks veel AF maha korjata ja medium textures panna ja edasi juba volumetric lights medium panna?)
viimati muutis KrikU 04.01.2006 01:05:03, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
04.01.2006 01:04:28
|
|
|
mu on ainult X700PRO ja sellega saab 1024x768 pelada küll kui settingud mõistuse piirides on...
ja muidugi mp-d mängida max grafaga... eks inimesi ole igasuguseid aga mulle ei istu asi kohe vabsee mitte
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
04.01.2006 01:06:39
|
|
|
No jah, ma laksin tõesti MPd (ja ka SP-d) peaaegu max settingutel (sellistel nagu mainisin) ja mulle meeldib nii Ma naudsin head graafikat hea fps-iga ka MP puhul
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
04.01.2006 01:09:11
|
|
|
| tsitaat: |
| 1280x960 peal ilma soft shadowsi, AA-ta ja 8xAF-ga teeb ära? |
usun, et GTO ei jää sellega hätta, ammugi siis 16 piibuga XL/XT
btw Auron-il pidi GTO olema(kellegi sõbra masinas), las proovib
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005

|
04.01.2006 12:50:40
|
|
|
| wicked kirjutas: |
| tsitaat: |
| Fireblade on X850PRO cooleriga mis on ülimalt vaikne |
lubage naerda
Kui tegu on Sapphire toodetega ikka.. vent oli isegi 3% peal töötades kõige valjem komponent...
Fireblade'l on nänni ka vist veidi rohkem kaasas kui tavalisel (2 mängu saad aktiveerida 4st nt.)
Ultimate peaks olema veidi väiksemate kelladega, samas passiivist vaiksemaks ei saa... |
Ära nüüd ühte ventikat kõikide sapphire toodetega võrdle. Mul X800 XT jahutus alla 60% ei tee mingit häält, üle selle on jah kuulda aga siis arvatavasti on tegu mängimisega, nii et mängu helidest ta ikka üle ei karju. Filmi vaadates eriti 100% peale venti ei hoia
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Iron miki
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2004
|
04.01.2006 13:16:21
|
|
|
Minu F.E.A.R -i test: Powercolor X800XL defoultis
vers1: min: 15 av:29 max:58 42% 46% 12%
vers2: min: 28 av:56 max: 128
0% 30% 70%
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
04.01.2006 13:36:57
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| tsitaat: |
| 1280x960 peal ilma soft shadowsi, AA-ta ja 8xAF-ga teeb ära? |
usun, et GTO ei jää sellega hätta, ammugi siis 16 piibuga XL/XT
btw Auron-il pidi GTO olema(kellegi sõbra masinas), las proovib  |
"Kellegi sõbra" masin sai eila (teisipäev) kokku pandud aga testida ei jõudnud.Mis te teada tahate, et kuda Ph33r jookseb vä? Homme võin proovida.
PS:Kas mingi commandi või asjaga saab benchida mängus?
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
04.01.2006 13:37:33
|
|
|
Tänud Iron miki
Tulemused on pettumus küll veits
Ühesõnaga juhe.ee
Vaatame kas veel keegi postitab
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
04.01.2006 13:41:43
|
|
|
| tsitaat: |
Minu F.E.A.R -i test: Powercolor X800XL defoultis
vers1: min: 15 av:29 max:58 42% 46% 12% |
kuidagi way liiga aeglane..
mis taktil pennu jooksis?
| Auron kirjutas: |
PS:Kas mingi commandi või asjaga saab benchida mängus?  |
seal kus settinguid muudad on "test"
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
04.01.2006 13:45:12
|
|
|
Point vist selles, et Ati konkreetselt köhib verd soft shadowsiga - ka 5.13 driveritega kui Iron Miki nii testis, tema esimene skoor sarnaneb Tom-i testides olevaga...
Nüüd ongi huvitav minul teada palju x850xt (at x850xt) teises minu antud settingutega testis skoorib (nagu näha siis minu praegune kaart = x800xl default kelladel)... selle järgi vaatab kas on üldse mõtet Ati osta või mitte (muus osas on x850xt päris hea asjapulk ikka - 6800 Ultraga võrdne ja Source mängudes väga hea kiirus)
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
04.01.2006 13:52:19
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| tsitaat: |
Minu F.E.A.R -i test: Powercolor X800XL defoultis
vers1: min: 15 av:29 max:58 42% 46% 12% |
kuidagi way liiga aeglane..
mis taktil pennu jooksis? |
heh, kas "loodad" et pennu võtab kiiruse siis umbes 2x maha tolles mängus
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
04.01.2006 13:53:57
|
|
|
| Soft shadowsiga köhivad usutavalt enamus mitte tippkaardidi verd.See on high end kaartide optsioon.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Iron miki
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2004
|
04.01.2006 14:25:31
|
|
|
Minu P4 oli defoult kiiruse peal ehk siis 3 GHz-i peal. Proovida ka ei saa palju sellele mingi klokk juurde annaks ,sest praegu kõige odavam tavaline silikonpasta vahel ja prose kuumeneb pidevalt üle
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
06.01.2006 01:05:34
|
|
|
Kodanikud, ma ootan benchmarke, julgemalt palun...
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
11.01.2006 22:09:28
|
|
|
| Kus praegu müügil võib sellist asja olla.....ATI Silencer 5 (Rev. 2)
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
11.01.2006 22:26:28
|
|
|
peatselt jõuab minu kätte x800xt VIVO R423 corega(ei tea kas muu corega ka on ) ja kuna teemat lapates vastust ei leidnud siis küsin juba varakult: kas seda annab PE-ks ka flashida? kas on üldse mõtet?
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prophet
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
12.01.2006 08:35:25
|
|
|
Sain ka omale siis Sapphire x800gto Fireblade.. ei viitsinud kogu teemat läbi lapata, kuid kui kaugele teil kellad on läinud sellega? ise esialgu proovisin 500/1200, töötas ilma artifactideta... aja nappuse tõttu rohkem pole jõudnud
_________________ Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
12.01.2006 09:21:29
|
|
|
| prophet kirjutas: |
Sain ka omale siis Sapphire x800gto Fireblade.. ei viitsinud kogu teemat läbi lapata, kuid kui kaugele teil kellad on läinud sellega? ise esialgu proovisin 500/1200, töötas ilma artifactideta... aja nappuse tõttu rohkem pole jõudnud  |
Ma keeran nfs:mw jaoks 550/550 peale - üle selle ei saa, sest toide jääb nõrgaks. Korraliku toitega pole kindlasti 600/600 probleemiks. 550 peal core temp mängus ca 67-68, jahutab Zalmani VF700Cu.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
12.01.2006 14:40:59
|
|
|
Kas X850XT on kehvem kui 6800GT või parem.
SM3-me puudumise poolest(x850xt) kehvem kindlasti, aga kas testides ja mängudes on parem või halvem
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
12.01.2006 14:43:59
|
|
|
| 850 seerial ju peaks SM3 tugi olema? ja x850xt peaks ikka parem olema..
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004

|
12.01.2006 14:50:18
|
|
|
x1x00 on sm3 tugi
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
12.01.2006 14:54:38
|
|
|
SM3 tugi on alates x1k seeriast.
Üldkeskmiselt tundub et x850xt on suts kiirem kui 6800gt
http://techreport.com/reviews/2004q4/radeon-x850xt/index.x?pg=1
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
12.01.2006 15:03:27
|
|
|
X850XT on kohe kindlasti kiirem kui 6800GT.Mitmetes asjades (DX põhiliselt) kiirem kui ultra.Ainuke asi on jah SM3 aga nuh ega sellest niiväga praegu puudust tunnegi.Uutes mängudes efektid ON rebib kõvasti üldist perfi alla kui kaart mingi viimane sõna pole.
viimati muutis Auron 12.01.2006 15:04:16, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
12.01.2006 15:03:34
|
|
|
1,5 aastat vana reviewi leidsid. FEAR-is sakib x800 seeria sajaga igaljuhul <- väide selleks, et nüüd oleks ju soodne võimalus väide ümber lükata ilusate benchmarkidega mida ma ikka eriti pole näinud
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
12.01.2006 15:20:49
|
|
|
Enda sapphire x800gto-ga sain profiilis oleva masinaga suvalise test benchi tulemuseks 25252 punni ( lahe punktisumma )kart def kelladel (400/490), Adatad jooksid auto settingute peal ja opty mingi 2.3-2.4GHz, rohkemat ei mäleta. Hetkel pole saand suuremaid skoore ka saada, kuna kaart garantiis ja koolis oli kiire ja ple jõudnud õiget OC-d kah teha
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005

|
12.01.2006 15:47:01
|
|
|
Põhiliselt teeb ultrale ka suht ära. Ärge nüüd kaklema hakake. Mõned asjad on ultral kiiremad. Aga kindlasti on parem kui GT
Väike muutus enne kui keegi siin pühaviha täis läheb. Doom3`s oli x850XT kiirem kui 6800GT ja seda isegi 1600x1200 (Ultra Quality 4xAA). Ja enamus testides kippus Ultraga suht lähedal olema. Kuid suuremates resodes ,kui veel AA ja AF peale lükati, said mõlemad enamus testides kolakat.
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
12.01.2006 16:07:23
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
peatselt jõuab minu kätte x800xt VIVO R423 corega(ei tea kas muu corega ka on ) ja kuna teemat lapates vastust ei leidnud siis küsin juba varakult: kas seda annab PE-ks ka flashida? kas on üldse mõtet? |
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diisel2.0
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
12.01.2006 16:57:44
|
|
|
| enda sapphire x800gto-st sain vf700-alcuga max 612/1190 , 24/7 595/1150 ,veega max 634/1190
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
12.01.2006 17:09:48
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
 |
peaks andma küll.. mälu on küll XT-l tavaliselt 2.0ns vs PE 1.6ns-ile aga muidu on kaardid identsed
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
12.01.2006 17:11:20
|
|
|
| aga pm pole ju vahet kas ma flashin kõrgemate kelladega biosi(PE) või tõstan niisama nt atitoologa või rivaga kellasid?
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
12.01.2006 17:12:17
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
| aga pm pole ju vahet kas ma flashin kõrgemate kelladega biosi(PE) või tõstan niisama nt atitoologa või rivaga kellasid? |
vahe puudub
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
12.01.2006 21:22:35
|
|
|
Ega kellelgi mõnda linki pole anda kus samm-sammult näitab x850xt-le ATI Silencer 5 (Rev. 2) paigaldust.
Ja üldsegi millist pastat sinna osta jne. Pole ausaltöeldes veel ühelegi paigaldanud
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tolm
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
12.01.2006 22:07:42
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| ceemic kirjutas: |
| aga pm pole ju vahet kas ma flashin kõrgemate kelladega biosi(PE) või tõstan niisama nt atitoologa või rivaga kellasid? |
vahe puudub |
biose peale pannes ei pea peale formateid ja värke uuesti kellasid peale panema : >
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|