Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon X800 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 123, 124, 125  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.01.2006 13:06:02 vasta tsitaadiga

kle jah... need "head" versioonid olid jah päris kobedad ja tegelikult mingi teatud mängu fänni jaoks ideaalne ost, kuid üldkiiruse osas jääks ma nvidia poolepeale... iseenest huvitav, et ati minetab oma stabiilset esinemist... kohati saab süüdistada softi kirjutajaid ja ka mängude tegijaid...
samas muidugi hetkel tundub, et vähemalt kasumi osas kaevab ATI endale vaikselt auku - et turuosas säilitada müüakse ju sisuliselt endisi tippmudeleid võileivahinnaga...
aga jah parem, kui mitte midagi - ATI'l ju valusad kogemused laojääkidega
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 03.01.2006 19:05:50 vasta tsitaadiga

Kuid milline järgnevatet oleks parim valik:

X800 GTO 256MB Fireblade
X800 GTO 256MB Ultimate
X800 GTO 256MB

ärge võhikliku küsimuse eest näkku lööge icon_biggrin.gif

Edit: klokkima hakkan ikka,see,et mu nime all on uus kasutaja ei tähenda et ma loll olen(no offence)


viimati muutis madex 03.01.2006 19:45:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dimmu B
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 12.12.2004




sõnum 03.01.2006 19:22:24 vasta tsitaadiga

madex, Fireblade on X850PRO cooleriga mis on ülimalt vaikne aga ultimate on passiivjahutusega
ise võtaks Fireblade kuna klokkaks, aga arvan, et sa algul ei klokka niiet võta Ultimate
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 03.01.2006 19:53:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Fireblade on X850PRO cooleriga mis on ülimalt vaikne

lubage naerda

Kui tegu on Sapphire toodetega ikka.. vent oli isegi 3% peal töötades kõige valjem komponent...
Fireblade'l on nänni ka vist veidi rohkem kaasas kui tavalisel (2 mängu saad aktiveerida 4st nt.)
Ultimate peaks olema veidi väiksemate kelladega, samas passiivist vaiksemaks ei saa...

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.01.2006 21:04:21 vasta tsitaadiga

wicked, sul oli küll vist mingi vigane isend.
30% peal on selline jahutus nagu Firebladel on täiesti hääletu.
usu mul on masin ikka väga vaikne ja seda kaarti pole küll kuulda.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 03.01.2006 21:19:27 vasta tsitaadiga

Mina jagan wicked'i arvamust. Väga vali jahutus. Ammu seisab kapinurgas teine.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.01.2006 21:22:35 vasta tsitaadiga

ju siis sapphire kasutab sama jahutust + ekstra kräppi venti.
igatahes selline jahutus X850PRO peal oli väga asjalik ja vaikne icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2006 21:34:52 vasta tsitaadiga

x850pro pidi ikka suht hääleka jahutusega olema võrreldes x850xt kaartidega näiteks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dimmu B
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 12.12.2004




sõnum 03.01.2006 21:37:12 vasta tsitaadiga

KrikU, vastupidu, just X850XT'l on ülilärmakas vent, PROl on rämedalt vaikne
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 00:25:37 vasta tsitaadiga

Mul on juhe koos juba netist FEAR-i perfomance numbrite otsimisest Ati kaardiga, et nagu... kas NII nigel ongi:

http://www.tomshardware.com/2005/12/02/vga_charts_viii/page16.html

Et davai siis, laksige siia skoore VIIMASTE 5.13 DRIVERITEGA (ja rääkige kas fear.exe nime muutus ka muutis midagi) - 1024x768 kõik põhjas soft shadows peal ja AA ja AF maas. Ja pange siis default kelladel ja oma klokkide juures (soovitavalt modimata kaartide max klokk default jahutuse või miski silenceriga) mida kasutate IGAPÄEVASELT (mingi artifaktidega max klokide minge per.. icon_evil.gif eksole icon_lol.gif )
huvitavad GTO poiste tulemused ja ka X800XL ja x850xt tulemused.
Ja siis tehke mulle ka headmeelt niimoodi, et settingutest võtate soft shadowsi maha ja keerate AF-i 8x peale, muud asjad samaks (kõik max) ja pange skoorid. Ma uurin mis laadi perfomancet võiks võrreldes praeguse kaardiga leida icon_lol.gif (prose kiirus õnneks mitteoluline FEAR-is niiet laksige julgelt)

Enda skoorid siis vastavalt profiilis kaardiga:

min: 29
average: 37
max: 79

7%, 60%, 33%

min: 28
average: 50
nax: 111

0%, 39%, 61%

FEAR-i testide jaoks kasutage kasvõi MP demo mille saab http://www.gameland.ee/index.php?page=fileinfo&id=1616

Testisin ise nii full 1.02-ga kui MP demoga ja skoorid jäävad ikka samaks enamvähem. Kasutage siis options perfomance all olevat testi klipikest nagu ikka icon_smile.gif

Kõik 5.13 modimata catalystiga, tahaks kinnitust saada sellele, et kas nii kaka see perfomance ongi fear-is nagu seal tomsi testis ja kas saab mu kaardil ka pexa icon_eek.gif See suht tähtis kuna vaatan järgmist kaarti ja tõesti netist ei saa selle mängu kohta adekvaatseid benche x800 seeria kaartide kohta... Muidu tean x800 heasi-halbasi külgi, Source rock solid perfomance meelitab. SM3.0 enam nii oluline pole mulle vaadates Tomsi AOE3 teste - SM 3.0-ga 6800 seeria isendid poputavad 20-30 fpsi samas SM 2.0-ga Ati x800-d rallivad nagu 7800GTX SM3.0-ga... panin endal ka siis AOE Shader "very high" pealt "high" peale ja noh HDR kadus aga kuradi palju perfomancet tuli juurde. Seega pole mulle seda vaja. FEAR-is tahaks samas ikka normaalset perfomancet...

piilun Ati poole... vaatan kaarti vastavalt enda mängitavatele mängudele icon_smile.gif icon_lol.gif


viimati muutis KrikU 04.01.2006 00:34:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Känguru
HV kasutaja
Känguru

liitunud: 19.11.2004




sõnum 04.01.2006 00:28:36 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Magic kirjutas:
ei ole... jutt käis X800-st, aga see post kadus eest ära...
see seotud tommi arvamusega, et mis kart on parima kiiruse/hinna suhtega icon_wink.gif

no ja 170 taala eest X800GTO on ikka väga hea ost küll icon_wink.gif

Kuskohast see gto üldse 170 taala eest osteti? Oleks endal ka uue kaardi ostu soov.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.01.2006 00:34:49 vasta tsitaadiga

GTO maksab usas/euroopas ~170 taala, eestis 2,85k eeku

KrikU, mu FEAR-i testid juba on siin kuskil, jooksis suht korralikult imho icon_lol.gif

see siis:

mis see on normaalne fps ve?


peliks siis F.E.A.R kõik max, soft shadows ja muu jura peal, 1024x768 4x aa/16x af jne
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 00:35:47 vasta tsitaadiga

Kuule ma ei viitsi neid 16x/8xaa teste vahtida, ma tahan ka võrdlust selle Toms hardware tabelitega icon_lol.gif icon_lol.gif (miks küll tom ilma soft shadowsita ainult Ati kaarte testinud on ja sedagi mingi 1280x960 4xAA ja 8xAF mis niigi killer)

Ja kuna sa pasted siia soft shadows + AA tulemuse siis kas see üldse saab olla adekvaatne - miks Tomi testides AA + soft shadows tulemusi pole Ati kaartidega? icon_evil.gif


viimati muutis KrikU 04.01.2006 00:42:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.01.2006 00:36:55 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
Kuule ma ei viitsi neid 16x/8xaa teste vahtida, ma tahan ka võrdlust selle Toms hardware tabelitega icon_lol.gif icon_lol.gif

ja arvad, et seal on õiged tulemused kui mul oli aa/afiga 2x kiirem? icon_lol.gif thumbs_up.gif

KrikU kirjutas:
miks Tomi testides AA + soft shadows tulemusi pole Ati kaartidega? icon_evil.gif

kus ma tean? ss teeb aeglasemaks küll igatahes icon_lol.gif


viimati muutis Winterwind 04.01.2006 00:43:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 00:43:47 vasta tsitaadiga

Ära unusta, et su profiil ka näitab aiatejbajd icon_lol.gif
Aga sa vist GTO2-ga olid ja 16/6 töötas tundmatutel kelladel. Ootan ka teiste tulemusi muidugi icon_wink.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.01.2006 00:45:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:
CPU AMD Athlon 64 FX-57 2800 MHz

mul oli 2800mhz Dothan see umbes sama kiire kui FX samal kellal
aga mul oli mem 166mhz

ja radeon oli 520/540 ehk siis X850XT klokkidel
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 01:01:16 vasta tsitaadiga

CPU kohta pole vaja hakata rääkima praeguses kontekstis (eks ta mul mingi amd 3000+ asja peale esialgu tuleks), sellepärast, et http://www.firingsquad.com/hardware/fear_cpu_performance/default.asp on kirjas, et CPU ei mõjuta FEAR-is midagi, asi puhtalt GPU intensive mäng.

Kuna sinu pildil tulemus nagu mul kõik full + af8x siis võib järeldada, et väga sujuv see pilt pole sellisel puhul (just alumine fps-i ots hakkab ju silma, sul ülemine jah palju kõrgem aga see on savi)... ma ise nõuan MP-s mängu tegemiseks ikka veel tunduvalt paremat fpsi (keeran volumetric lightsi mediumile, texture res. medium, soft shadows off ja AF ka 4x peale siis on mul juba tulemus: min35 avg57 max122 0%,25%,75%)
Niiet võid ka mulle visata tulemuse kus see Ati kaart siis üle 40 fps-i 75% ajast teeb selle testi jooksul icon_biggrin.gif Kas 1280x960 peal ilma soft shadowsi, AA-ta ja 8xAF-ga teeb ära? Või tuleks veel AF maha korjata ja medium textures panna ja edasi juba volumetric lights medium panna?)


viimati muutis KrikU 04.01.2006 01:05:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.01.2006 01:04:28 vasta tsitaadiga

mu on ainult X700PRO ja sellega saab 1024x768 pelada küll kui settingud mõistuse piirides on...
ja muidugi mp-d mängida max grafaga... eks inimesi ole igasuguseid aga mulle ei istu asi kohe vabsee mitte icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 01:06:39 vasta tsitaadiga

No jah, ma laksin tõesti MPd (ja ka SP-d) peaaegu max settingutel (sellistel nagu mainisin) ja mulle meeldib nii icon_biggrin.gif icon_lol.gif Ma naudsin head graafikat hea fps-iga ka MP puhul icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.01.2006 01:09:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:
1280x960 peal ilma soft shadowsi, AA-ta ja 8xAF-ga teeb ära?

usun, et GTO ei jää sellega hätta, ammugi siis 16 piibuga XL/XT icon_rolleyes.gif
btw Auron-il pidi GTO olema(kellegi sõbra masinas), las proovib icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 04.01.2006 12:50:40 vasta tsitaadiga

wicked kirjutas:
tsitaat:
Fireblade on X850PRO cooleriga mis on ülimalt vaikne

lubage naerda

Kui tegu on Sapphire toodetega ikka.. vent oli isegi 3% peal töötades kõige valjem komponent...
Fireblade'l on nänni ka vist veidi rohkem kaasas kui tavalisel (2 mängu saad aktiveerida 4st nt.)
Ultimate peaks olema veidi väiksemate kelladega, samas passiivist vaiksemaks ei saa...


Ära nüüd ühte ventikat kõikide sapphire toodetega võrdle. Mul X800 XT jahutus alla 60% ei tee mingit häält, üle selle on jah kuulda aga siis arvatavasti on tegu mängimisega, nii et mängu helidest ta ikka üle ei karju. Filmi vaadates eriti 100% peale venti ei hoia icon_wink.gif

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 04.01.2006 13:16:21 vasta tsitaadiga

Minu F.E.A.R -i test: Powercolor X800XL defoultis
vers1: min: 15 av:29 max:58 42% 46% 12%

vers2: min: 28 av:56 max: 128
0% 30% 70%
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 13:36:57 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
tsitaat:
1280x960 peal ilma soft shadowsi, AA-ta ja 8xAF-ga teeb ära?

usun, et GTO ei jää sellega hätta, ammugi siis 16 piibuga XL/XT icon_rolleyes.gif
btw Auron-il pidi GTO olema(kellegi sõbra masinas), las proovib icon_biggrin.gif


"Kellegi sõbra" icon_biggrin.gif masin sai eila (teisipäev) kokku pandud aga testida ei jõudnud.Mis te teada tahate, et kuda Ph33r jookseb vä? icon_biggrin.gif Homme võin proovida.

PS:Kas mingi commandi või asjaga saab benchida mängus? icon_confused.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 13:37:33 vasta tsitaadiga

Tänud Iron miki

Tulemused on pettumus küll veits icon_confused.gif icon_sad.gif

Ühesõnaga juhe.ee icon_neutral.gif
Vaatame kas veel keegi postitab beer_yum.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.01.2006 13:41:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Minu F.E.A.R -i test: Powercolor X800XL defoultis
vers1: min: 15 av:29 max:58 42% 46% 12%


kuidagi way liiga aeglane..
mis taktil pennu jooksis?


Auron kirjutas:
PS:Kas mingi commandi või asjaga saab benchida mängus? icon_confused.gif

seal kus settinguid muudad on "test"
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 13:45:12 vasta tsitaadiga

Point vist selles, et Ati konkreetselt köhib verd soft shadowsiga - ka 5.13 driveritega kui Iron Miki nii testis, tema esimene skoor sarnaneb Tom-i testides olevaga...
Nüüd ongi huvitav minul teada palju x850xt (at x850xt) teises minu antud settingutega testis skoorib (nagu näha siis minu praegune kaart = x800xl default kelladel)... selle järgi vaatab kas on üldse mõtet Ati osta või mitte (muus osas on x850xt päris hea asjapulk ikka - 6800 Ultraga võrdne ja Source mängudes väga hea kiirus)
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 04.01.2006 13:52:19 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
tsitaat:
Minu F.E.A.R -i test: Powercolor X800XL defoultis
vers1: min: 15 av:29 max:58 42% 46% 12%


kuidagi way liiga aeglane..
mis taktil pennu jooksis?
heh, kas "loodad" et pennu võtab kiiruse siis umbes 2x maha tolles mängus icon_lol.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 13:53:57 vasta tsitaadiga

Soft shadowsiga köhivad usutavalt enamus mitte tippkaardidi verd.See on high end kaartide optsioon.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 04.01.2006 14:25:31 vasta tsitaadiga

Minu P4 oli defoult kiiruse peal ehk siis 3 GHz-i peal. Proovida ka ei saa palju sellele mingi klokk juurde annaks ,sest praegu kõige odavam tavaline silikonpasta vahel ja prose kuumeneb pidevalt üle icon_sad.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2006 01:05:34 vasta tsitaadiga

Kodanikud, ma ootan benchmarke, julgemalt palun... icon_lol.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 11.01.2006 22:09:28 vasta tsitaadiga

Kus praegu müügil võib sellist asja olla.....ATI Silencer 5 (Rev. 2)
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2006 22:26:28 vasta tsitaadiga

peatselt jõuab minu kätte x800xt VIVO R423 corega(ei tea kas muu corega ka on icon_redface.gif ) ja kuna teemat lapates vastust ei leidnud siis küsin juba varakult: kas seda annab PE-ks ka flashida? kas on üldse mõtet?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 11.01.2006 22:58:25 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
Kus praegu müügil võib sellist asja olla.....ATI Silencer 5 (Rev. 2)


Ordist saab tellida: http://www.ordi.ee/pood/fanvgaacatis5.html?id=VCn344sv&mv_pc=507
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 12.01.2006 08:35:25 vasta tsitaadiga

Sain ka omale siis Sapphire x800gto Fireblade.. ei viitsinud kogu teemat läbi lapata, kuid kui kaugele teil kellad on läinud sellega? ise esialgu proovisin 500/1200, töötas ilma artifactideta... aja nappuse tõttu rohkem pole jõudnud icon_rolleyes.gif
_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 12.01.2006 09:21:29 vasta tsitaadiga

prophet kirjutas:
Sain ka omale siis Sapphire x800gto Fireblade.. ei viitsinud kogu teemat läbi lapata, kuid kui kaugele teil kellad on läinud sellega? ise esialgu proovisin 500/1200, töötas ilma artifactideta... aja nappuse tõttu rohkem pole jõudnud icon_rolleyes.gif


Ma keeran nfs:mw jaoks 550/550 peale - üle selle ei saa, sest toide jääb nõrgaks. Korraliku toitega pole kindlasti 600/600 probleemiks. 550 peal core temp mängus ca 67-68, jahutab Zalmani VF700Cu.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 12.01.2006 14:40:59 vasta tsitaadiga

Kas X850XT on kehvem kui 6800GT või parem.
SM3-me puudumise poolest(x850xt) kehvem kindlasti, aga kas testides ja mängudes on parem või halvem icon_question.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 14:43:59 vasta tsitaadiga

850 seerial ju peaks SM3 tugi olema? ja x850xt peaks ikka parem olema..
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 14:50:18 vasta tsitaadiga

x1x00 on sm3 tugi
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.01.2006 14:54:38 vasta tsitaadiga

SM3 tugi on alates x1k seeriast.
Üldkeskmiselt tundub et x850xt on suts kiirem kui 6800gt
http://techreport.com/reviews/2004q4/radeon-x850xt/index.x?pg=1

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 15:03:27 vasta tsitaadiga

X850XT on kohe kindlasti kiirem kui 6800GT.Mitmetes asjades (DX põhiliselt) kiirem kui ultra.Ainuke asi on jah SM3 aga nuh ega sellest niiväga praegu puudust tunnegi.Uutes mängudes efektid ON rebib kõvasti üldist perfi alla kui kaart mingi viimane sõna pole.

viimati muutis Auron 12.01.2006 15:04:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 15:03:34 vasta tsitaadiga

1,5 aastat vana reviewi leidsid. FEAR-is sakib x800 seeria sajaga igaljuhul icon_mad.gif <- väide selleks, et nüüd oleks ju soodne võimalus väide ümber lükata ilusate benchmarkidega mida ma ikka eriti pole näinud icon_lol.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 12.01.2006 15:20:49 vasta tsitaadiga

Enda sapphire x800gto-ga sain profiilis oleva masinaga suvalise test benchi tulemuseks 25252 punni ( lahe punktisumma icon_razz.gif )kart def kelladel (400/490), Adatad jooksid auto settingute peal ja opty mingi 2.3-2.4GHz, rohkemat ei mäleta. Hetkel pole saand suuremaid skoore ka saada, kuna kaart garantiis ja koolis oli kiire ja ple jõudnud õiget OC-d kah teha
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 12.01.2006 15:47:01 vasta tsitaadiga

Põhiliselt teeb ultrale ka suht ära. Ärge nüüd kaklema hakake. Mõned asjad on ultral kiiremad. Aga kindlasti on parem kui GT thumbs_up.gif
Väike muutus enne kui keegi siin pühaviha täis läheb. Doom3`s oli x850XT kiirem kui 6800GT ja seda isegi 1600x1200 (Ultra Quality 4xAA). Ja enamus testides kippus Ultraga suht lähedal olema. Kuid suuremates resodes ,kui veel AA ja AF peale lükati, said mõlemad enamus testides kolakat.

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 16:07:23 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
peatselt jõuab minu kätte x800xt VIVO R423 corega(ei tea kas muu corega ka on icon_redface.gif ) ja kuna teemat lapates vastust ei leidnud siis küsin juba varakult: kas seda annab PE-ks ka flashida? kas on üldse mõtet?


icon_question.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 12.01.2006 16:57:44 vasta tsitaadiga

enda sapphire x800gto-st sain vf700-alcuga max 612/1190 , 24/7 595/1150 ,veega max 634/1190
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.01.2006 17:09:48 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
icon_question.gif

peaks andma küll.. mälu on küll XT-l tavaliselt 2.0ns vs PE 1.6ns-ile aga muidu on kaardid identsed
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 17:11:20 vasta tsitaadiga

aga pm pole ju vahet kas ma flashin kõrgemate kelladega biosi(PE) või tõstan niisama nt atitoologa või rivaga kellasid?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.01.2006 17:12:17 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
aga pm pole ju vahet kas ma flashin kõrgemate kelladega biosi(PE) või tõstan niisama nt atitoologa või rivaga kellasid?

vahe puudub
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 12.01.2006 21:22:35 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi mõnda linki pole anda kus samm-sammult näitab x850xt-le ATI Silencer 5 (Rev. 2) paigaldust.
Ja üldsegi millist pastat sinna osta jne. Pole ausaltöeldes veel ühelegi paigaldanud icon_confused.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 12.01.2006 22:07:42 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
ceemic kirjutas:
aga pm pole ju vahet kas ma flashin kõrgemate kelladega biosi(PE) või tõstan niisama nt atitoologa või rivaga kellasid?

vahe puudub

biose peale pannes ei pea peale formateid ja värke uuesti kellasid peale panema : >
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon X800 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 123, 124, 125  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.