Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Arvuti kalab tõsiselt! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 29.12.2005 23:23:43 Arvuti kalab tõsiselt! vasta tsitaadiga

Üldiselt mul arvuti ainult kalab.Nimelt enda arvutis ei saa ma originaal mänge ka käima,samas lähen sõbra poole ja nagu niuhti on peal.100%igal setupil annab ta mulle errori cancel/retry/ignore.See ajab juba tõsiselt marru,arvasin et asi cd/dvd lugejas kui teise lugejaga oli sama jama.Igal setupil paneb minu pc ainult erroreid icon_cry.gif icon_evil.gif .Olen proovinud biose updatet kuid asjatult,erinevaid drivereid kõikidel asjadel,kuid samuti asjatult.Ehk oskab keegi aidata.
Conf:Cpu:3000mhz prescott@default
Gpu:6600gt@default
Ddr:2*256 pc3200@default
Psu:400w code
Mobo:dfi ps85-bc/bl
Hdd:hitachi 160gb
Tembid on kõikidel asjadel ok.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2005 23:38:00 vasta tsitaadiga

Ehk sa oledki "üle proovinud" ning oma wini täiesti sinnasamusesse kohta keeranud?!
Hakka aga riistvara testima siis: Nero CD-DVD Speed kontrollib plaadi ja ketta üle, 3dMark lase ka ära käia, mälud kontrolli ära memtest86'ga, prime näitab üldist stabiilsust, mingi kettatootja utiliidiga kontrolli ketas ära.
Sellega peaks riistvaralised ebasobivused vast välistama...

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 29.12.2005 23:41:01 vasta tsitaadiga

3dmarki olen läbi lasknud ja puhas korras,skoor igati normaalne.Mälud on korras.Win on jälle uus peal,alles eelmine nädal panin jasellega jama ei ole.Eks ma vaatan veel,keegi oskab veel midagi soovitada?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hashi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 29.12.2005 23:58:34 vasta tsitaadiga

prigo kirjutas:
3dmarki olen läbi lasknud ja puhas korras,skoor igati normaalne.Mälud on korras.Win on jälle uus peal,alles eelmine nädal panin jasellega jama ei ole.Eks ma vaatan veel,keegi oskab veel midagi soovitada?
Heips!
Riistvara(emaplate ja lisakaartide) draiverid, OSsi kõik-võimalikud pätsud jne...
Onu-Billi soft(eeldan, et Iiks-Piiks) kipub riistvarale oma juht-ajureid toppima, millega ei pruugi head nahka saada ja OS ise on ka @default suht auklik nigu Šveitsi juust(loe: vigu täis). Seda nii draiverite, ku ka rakenduste osas.

_________________
Seniks...
---
Hashi
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 30.12.2005 00:07:40 vasta tsitaadiga

Drivereid olen erinevadi palju proovinud ja eelnevalt vanad korralikult eemaldanud aga ei ole leidnud kuskilt uuesi emaplaadi drivereid.Pahategelasi masinas ei ole,firefox peal ja teeb oma töö hästi ära,samas on ka lastud ka nod32 üle ja ad aware.Ise kahtlustan et mingi mitte riistvaraline kokkusobivus on,kuid mis seda ma ei mõista.Või peaks proovima mälusi erinevatesse pesadesse panna.Suht halb on proovida,sest siis peab koguaeg midagi installima masinasse.Suht masendab on et pole mitte ühtegi mängu veatult peale pannud mu pc.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 00:15:12 vasta tsitaadiga

taifunk kirjutas:
Nero CD-DVD Speed kontrollib plaadi ja ketta üle


aarghh...

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 30.12.2005 01:55:28 vasta tsitaadiga

Oota mis moodi ta plaadi üle kontrollib?Eks ma vaata ehk leian üless.Tegin ära ja kõik korras thumbs_up.gif .Aga memtest86,tolle tõmbasin juba masinaase,see ju rar fail,kuidas ma seda tööle panen.Lahti pakkida ei saa nagu oleks tühi fail,see tuleb nagu isona plaadi peale kirjitada ja restrat ja siis buutida?
EDIT:Ei saanud mina seda memtesti tööle.
EDIT:Cd toorikud otsas ja ei saa enam proovida.Üle jääb vaid fdd,millel mul on kaablid küljes,kuid see ei tööta.Alguses kui ostsin asja siis töötas aga nüüd peale miskit formati on ära kadunud.Et kas keegi oskab aidata kuidas seda fdd´d tööle saada?!
EDIT:Tra küll see arvuti viksab nii üle et vähe ei ole. icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif HV olen teinud paar teemat kus on tõsisem probleem ja tavaliselt alati vastab ainult üks inimene sellel.Kui küsitakse mis värvi on sinu arvuti klaver siis vastavad kõik,kuigi siin on ikka mõni teadja mees. icon_cry.gif masendav icon_cry.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 02:02:26 vasta tsitaadiga

prigo, kas sa tõesti arvad, et roppuste pildumine ja närvitsemine meelitab rohkem abistajaid siia?? - Mõtle uuesti...
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonQ
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2005




sõnum 30.12.2005 02:05:52 vasta tsitaadiga

Vaheta IDE kaabel ära.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 30.12.2005 02:07:26 vasta tsitaadiga

Ei aidanud!Ma ei saa aru kõik kaablid on nagu ennem olid,kuid järsku laksult ei tööta enam,ennem lihtsalt ei tundnud piuudust temast.Aga kas memtesti iso faili saan kirjutada ka plaadile mis on jäetud poolikuks?

viimati muutis prigo 30.12.2005 02:10:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 02:10:55 vasta tsitaadiga

zpeedy kirjutas:
Pole mõtet oma väikest ajunupukest selle mängimise peale vaevata,Ise müüsin vidokaardi maha nüüd vaatan filme ja lõõgastun arvuti taga ning panen külma õlle kõrist alla ja söön küüslaugu levakesi.Asja tuleb rahulikult võtta CHill OUt dude.Müü see fuking video maha ja tee sõpradele kingitusi nagu mina tegin ja elu läheb kohe rõõmsamaks ja paremaks.
Õlu ja filmid...all i need for living.
Peace out.
Ta ju alles ostis selle videoka. icon_rolleyes.gif

Teemasse küsimus: kas arvuti kalas ka vana videokaardiga, mis oli enne 6600GT-d?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 30.12.2005 02:12:48 vasta tsitaadiga

zpeedy kirjutas:
Pole mõtet oma väikest ajunupukest selle mängimise peale vaevata,Ise müüsin vidokaardi maha nüüd vaatan filme ja lõõgastun arvuti taga ning panen külma õlle kõrist alla ja söön küüslaugu leivakesi.Asja tuleb rahulikult võtta CHill OUt dude.Müü see fuking video maha ja tee sõpradele kingitusi nagu mina tegin ja elu läheb kohe rõõmsamaks ja paremaks.
Õlu ja filmid...all i need for living.
Peace out.
Eks ta näha ole.Lao ainult selle arvuti alla raha ja näe vaeva aga asja ma temast ei saa. icon_cry.gif
Aga proovisn neroga kirjutda seda kuid img faili nero ei tunnista mis on just nimelt see sama memtest.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 02:14:58 vasta tsitaadiga

prigo kirjutas:
zpeedy kirjutas:
Pole mõtet oma väikest ajunupukest selle mängimise peale vaevata,Ise müüsin vidokaardi maha nüüd vaatan filme ja lõõgastun arvuti taga ning panen külma õlle kõrist alla ja söön küüslaugu leivakesi.Asja tuleb rahulikult võtta CHill OUt dude.Müü see fuking video maha ja tee sõpradele kingitusi nagu mina tegin ja elu läheb kohe rõõmsamaks ja paremaks.
Õlu ja filmid...all i need for living.
Peace out.
Eks ta näha ole.Lao ainult selle arvuti alla raha ja näe vaeva aga asja ma temast ei saa. icon_cry.gif
Aga proovisn neroga kirjutda seda kuid img faili nero ei tunnista mis on just nimelt see sama memtest.

Rename img iso-ks ümber, works for me anyways.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 30.12.2005 02:15:34 vasta tsitaadiga

Rudolf112 kirjutas:
zpeedy kirjutas:
Pole mõtet oma väikest ajunupukest selle mängimise peale vaevata,Ise müüsin vidokaardi maha nüüd vaatan filme ja lõõgastun arvuti taga ning panen külma õlle kõrist alla ja söön küüslaugu levakesi.Asja tuleb rahulikult võtta CHill OUt dude.Müü see fuking video maha ja tee sõpradele kingitusi nagu mina tegin ja elu läheb kohe rõõmsamaks ja paremaks.
Õlu ja filmid...all i need for living.
Peace out.
Ta ju alles ostis selle videoka. icon_rolleyes.gif

Teemasse küsimus: kas arvuti kalas ka vana videokaardiga, mis oli enne 6600GT-d?

Kalas ka vana videokaardiga.3dmark skoor on korras 3384punkti sain 05es mis on @default tulemus suht norm.3dmark skoorid on ainukesed asjad mis mul suht ok,kuid 3dmark´i peale laskmisel tuli jälle minu arvuti poolt sirka 10errorit mis ma ignore panin ja selle pärast pean nüüd seda vahepal sirka 10korda läbi jooksutama ja alles siis teeb korralikult lõpuni ära.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 02:16:50 vasta tsitaadiga

Äkki oleks tark lugeda olnud, mis need errorid jutustasid? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 30.12.2005 02:19:48 vasta tsitaadiga

Jah neid olen ma korduvalt lugenud et antakse faili täpne asukoht plaadil või siis kaustas et see fail on vigastatud edasisesk tegevusesk vajuta kas retry-install läheb lõpuni kuid siis asja tööle ei saa mitte mingil juhul cancel-siis läheb install sulgemisele ja ignore-siis jätab faili vahele mida mina tavaliselt vajutan igal installil sirka 10korda.Ma võin ka pildi teha,kui soovi on?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 02:20:37 vasta tsitaadiga

Lõhnab väga katkise ROMi järele imo. Ma ei saanud ükskord sedasi XP-dki arvutile peale.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 30.12.2005 02:27:03 vasta tsitaadiga

Ei saa see rom olla.Kuna võin ju ka kõvaketta pealt isosid installida kuid ikka on täpselt sama jama.
EDIT:Panin nero alt burn iso ja renamesin memtesti ära,nüüd lubas kirjutada,kohe lähen proovin kas asi funkab.Ise miski pärats arvan et mäludes ongi jama.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
insekas
HV Guru
insekas

liitunud: 12.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 02:28:22 vasta tsitaadiga

paistab, et sul masinas 2 mälupulka - kui võimalik siis proovi neid ühekaupa siis - äkki on üks mäludest kõlbmatu?
_________________
Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null
Kommentaarid: 558 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 468
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 30.12.2005 02:33:11 vasta tsitaadiga

Eks ma hakka homme katsetam jah aga memtesti ei saanud ikkagi tööle.Ma ei saa aru mis kuradi kala on,et ma seda memtesti tööle ei saa,enda arust tegin kõig õieti.
EDIT:Olen juba ühe dvd tooriku ja ühe cd tooriku ära raisanud,ikka pole asja saandu ja enam pole toorikuid kah.Fdd ka ei tööta icon_cry.gif .
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
insekas
HV Guru
insekas

liitunud: 12.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 02:34:46 vasta tsitaadiga

kas floppy on lubatud ikka BIOS'ist - äkki vaikimisi keelati peale BIOS'i uuendamist ära?
_________________
Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null
Kommentaarid: 558 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 468
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 02:35:09 vasta tsitaadiga

No mis juhtme ja mälu vigu te siin pakute icon_confused.gif
prigo'le anti üsna täpselt programmid ette mida ta jooksutama peaks, et välistada riistvaralist viga! Niikaua kuni ta pole vaevunud neid juhiseid täitma tekib mul hirmus tahtmine selle teemaga midagi ette võtta...


http://www.memtest86.com/#install

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rossa
HV Guru

liitunud: 13.02.2004




sõnum 30.12.2005 02:35:56 vasta tsitaadiga

Terekest.
Tekkis selline küsimus, et kui olete Windowsi uuesti peale pannud, kas olete operatsioonisüsteemi partitsiooni täiesti puhtaks formatiga teinud või lihtsalt parandanud?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 02:36:41 vasta tsitaadiga

rossa kirjutas:
Terekest.
Tekkis selline küsimus, et kui olete Windowsi uuesti peale pannud, kas olete operatsioonisüsteemi partitsiooni täiesti puhtaks formatiga teinud või lihtsalt parandanud?
Ise olen 1 korra parandanud, file system intact siis.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 30.12.2005 02:41:07 vasta tsitaadiga

Jah olen täiesti puhtaks formatinud.Memtesti lasin nii nagu peab cd plaadi peale,kuid kui teen restradi plaat sess(first boot cd drive)siis tuleb kiri boot from cd ja siis seisab seal kohas natuke aega ja kõik,edasi hakkab juba winni buutima.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 02:42:32 vasta tsitaadiga

Mina katsetaks teist ROMi ja/või ketast.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.12.2005 02:45:46 vasta tsitaadiga

prigo kirjutas:
kuid kui teen restradi plaat sess(first boot cd drive)siis tuleb kiri boot from cd ja siis seisab seal kohas natuke aega ja kõik,edasi hakkab juba winni buutima.


"press any key" kui see boot from cd kiri ees on...

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 30.12.2005 02:45:49 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/prigo/error.JPG?2
Sellise errori paneb ta igal installil vähemalt paar korda.
Teist ketast olen proovinud,kuid asjatult,romi ka olen proovind tesit ja cd´d pealt vähelt andis mulle ikka ja jälle errori,dvd ei saandu katsetada,kuna pole teist dvd rommi kuskilt võtta.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
insekas
HV Guru
insekas

liitunud: 12.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 02:50:11 vasta tsitaadiga

viitab konkreetselt mälu probleemile !
_________________
Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null
Kommentaarid: 558 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 468
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 30.12.2005 02:52:26 vasta tsitaadiga

OCUser kirjutas:
prigo kirjutas:
kuid kui teen restradi plaat sess(first boot cd drive)siis tuleb kiri boot from cd ja siis seisab seal kohas natuke aega ja kõik,edasi hakkab juba winni buutima.


"press any key" kui see boot from cd kiri ees on...

Ei ole seda kirja ees.On lihtsalt boot from cd ja kõik peale seda tuleb korraks black screen ja siis hakkan juba winni üless laadima.
Homme peab kuskilt sebima veel toorikudi ja katsetama veel,enda arust tegin kõik õieti.Kirjutasin neroga(iso burning)memtesti cd peale,kirutas edukalt ära,kuid tööle ikka ei lähe.Ma ei teaks otsima,järsku on mul veel üks cd rw olemas.
EDIT:Millest sa seda järeldad et viitab konkreetselt mäludele?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 02:52:34 vasta tsitaadiga

Mida sa krt jamad mingite CD-dega, kui sulle öeldi, et katseta mõlemat mälupulka eraldi?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 30.12.2005 02:53:45 vasta tsitaadiga

Ja siis katsetan niimoodi installides?Et kuna annab errori?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul55
HV kasutaja
raul55

liitunud: 04.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 02:53:59 vasta tsitaadiga

Mul oli sama asi ja viga oli mälus. Muidu kõik töötas laitmaltult, aga kui midagi installida tahtsid siis sama error ees.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 02:54:17 vasta tsitaadiga

Jaa
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
insekas
HV Guru
insekas

liitunud: 12.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 02:55:44 vasta tsitaadiga

CRC viga on enamikel juhtudel kas mälumooduli või mälukontrolleri vea tunnus
_________________
Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null
Kommentaarid: 558 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 468
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 30.12.2005 03:07:10 vasta tsitaadiga

Jah.Oodake ma saan kohe memtesti ka proovida.
EDIT:Loodan hetkel et üks pulk ainult vussis on.
EDIT:Ei saanud ka memtesti icon_lol.gif (hea on enda üle naerda)Ärge veel magama minge.Ma hakkan veel pulkasi ükshaaval testima.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nophyte16
HV vaatleja
nophyte16

liitunud: 03.11.2004




sõnum 30.12.2005 03:25:13 vasta tsitaadiga

kui oled kettaid, romme, mälusid, videosid ja mida veel proovind selle emme peal siis proovid äkki mõnda muud emmet nende juppidega, arvatavasti emme piixus.

sõbral oli sama jama, installida midagi ei saand, kuna tekis failid koppimisega kettale probleeme, proovis kõik asjad ära, lõpuks jäi emaplaat ja see oli piixus.

EDIT: mälu kontroller ei tohiks piixus olla, kuna siis ei läheks pc üldse tööle (aint voolu võtaks taha), loomulikult on võimalus et pc läheb selle piixus mälu kontrolleriga tööle kuid see võimalus on väike.


viimati muutis nophyte16 30.12.2005 03:28:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 30.12.2005 13:04:37 vasta tsitaadiga

Mälusi ei ole ma proovinud.Alles nüüd testin neid ja loodan et asi mäludes.Emaplaat oleks natuke kallim lõbu.
EDIT:Sain masina tööle korralikult.Üks 256mb mälupulk oli omadega pees.Suured tänud kõikidele kes aitasid.HV rocks! icon_lol.gif thumbs_up.gif
EDIT:Oskab keegi öelda palju peaks olema minu confi juures mälu?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2005 00:56:42 vasta tsitaadiga

eeldatavasti oleks parim variant 2x256MB PC3200 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2005 01:10:06 vasta tsitaadiga

Julgeks 1GB soovitada, kui sa juba 6600GT ostsid ja mängida tahad. icon_smile.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 31.12.2005 14:14:02 vasta tsitaadiga

No mul praegu üks pc3200 256mb pulk on ja tunneb kohe kuidas masin uimab.Ma arvan et esialgu panan ühe 512mb pc3200 pulga ja siis saan kohe nädala pärasr uuesti pappi ja sisi ostan ühe 512mb ps3200 pulga veel juurde.Kokku siis 256+512+512
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Arvuti kalab tõsiselt!
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.