Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Winning Eleven & Pro Evolution Soccer märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2005 13:15:02 vasta tsitaadiga

Ise teen ManU-ga, samuti Match Mode players. 6 raskusastmega. Mängijaid ei ole eriti vahetanud, olen ostnud Nihati, Gerrardi, Van Hooijdonki ja Zola. Gerrard on hea, valusaid pomme lööb ikka thumbs_up.gif Hooijdonk ja Zola ostsin karistuslöökide lööjateks icon_smile.gif

------------------------------------Van der Sar------------------------------------
G.Neville---------Ferdinand-----------------------------Brown------------Heinze
--------------------------------------Gerrard---------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------Scholes------------------Rooney--------------------
--------------------------------------------------------------------------Nihat-------
-------------C.Ronaldo--------------------------------------------------------------
-----------------------------------Nistelrooy----------------------------------------
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sharkman
Aeg maha 10
sharkman

liitunud: 08.02.2003




sõnum 06.11.2005 14:45:07 vasta tsitaadiga

ok mu barca taktika siis... paljudes kohtades on eri mängudes erinevad mängijad.. olenevalt vormist....
.............................................Valdes/Jorguera......................................
..........................Puyol/Edmilson................Pena/Marguez......................
..Belleti/Puyol.................................................................Pena/Sylvinho..
..................................Van Bommel/Xavi/Motta.......................................
.........Deco/Xavi/Bronckhorst..................................................................
...............................................Xavi/Deco/.............................................
....C.Ronaldo/Ezeguerro/Giuly...................................Ronaldinho/Robinho.
....................................Larsson/Eto/Robinho...........................................

+pingil on veel palju mehi.....
Suurim petumus on Deco...
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2005 15:10:52 vasta tsitaadiga

Kust sa seda vormi vaatad veel?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sharkman
Aeg maha 10
sharkman

liitunud: 08.02.2003




sõnum 07.11.2005 23:26:31 vasta tsitaadiga

jooksu nuppuga... taktikaid sättides...
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ImZ
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2003




sõnum 10.11.2005 15:52:09 vasta tsitaadiga

kas aint mulle tundub nii või ongi PE5 palju raskem kui eelmine osa :S....driblada on palju raskem ja löögile saada on ka raskem
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2005 14:13:36 vasta tsitaadiga

Jep suht palju raskem, hetkel olen Arsenaliga juba teist hooaega 2'ses divisioonis kinni ja ei saa esimesse, esimene aasta olin 4'jas viimane 3'as, ehks siis järgmine olen teine icon_smile.gif. Üldine mängu pilt muidu suht palju parem, ma mõtlen just animatsiooni poole pealt, vigastused on ka head, vennad kukuvad hüppavad püsti, ei midagi ja alles nati ajapärats lööb vigastus välja icon_biggrin.gif Üldiselt on väga hea mäng.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ImZ
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2003




sõnum 14.11.2005 16:52:43 vasta tsitaadiga

Detailid on väga hästi tehtud välja....viimati oli mäng kuskil talvisel perioodil ja siis oli näha kuidas mängijate suud aurasid rääkides külmast õhust:)
Aga keegi ei tea kas mingi patch ka tulekul on mis klubide nimed ja logod õigeks muudaks:S
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BrutaH
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2005 17:24:56 vasta tsitaadiga

ImZ kirjutas:
Detailid on väga hästi tehtud välja....viimati oli mäng kuskil talvisel perioodil ja siis oli näha kuidas mängijate suud aurasid rääkides külmast õhust:)
Aga keegi ei tea kas mingi patch ka tulekul on mis klubide nimed ja logod õigeks muudaks:S
Ammu olemas. Link
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 25.11.2005 16:52:06 vasta tsitaadiga

..keegi siin enne mainis, et mängijad ei kukku enam nii kergelt persili....krt minuarust mängiks nagu mingi kolmanda liiga naistevõistkonnad koguaeg, ainult pikali ollaksegi, jooksed kõrval ja 100 võimalusest 99 korda kukud(kukub) pikali. Kui asja kätte sain siis paar esimest päeva oli küll selline vasikainnustus, aga siis hakkas vaikselt ära tyytama see pudijalgade jama. Eriti tore on veel see systeem ehitatud, et mida raskema vastasega mängid seda vähem vigu kohtunik neile vilistab ja andestab praktiliselt kõik suluseisud, see on tavaliselt neil ainuke variant väravat saada. Vaatame, ootame kuuneda osa ära, ehk siis on asi nati korralikumaks tehtud. Seniks kolime PES 4-ja peale tagasi.

[Suht mõttetu raharaiskamine, kui neljas osa on olemas]

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajupea
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2005




sõnum 25.11.2005 23:15:27 vasta tsitaadiga

See on jama, et skoorid jäävad suht alati 1:0, suuremad tulevad vaid lihtsama tasemega, aga see mõttetu, kui kogu aeg võidad. Öeldi, et kaugväravaid on lihtne lüüa, kuid mulle küll nii ei tundu. Olen aint latti põrutand kaugelt ning mõned imelikud kobinad veits kastist väljas, kuid mingeid korrelikke väravaid küll pole tulnud. See meeste kukkumine tõesti pisut liiga kerge. Muidu kas siin mängus tõesti vahel on nö ''kohtunike näpukad'' et sulukaid ei võeta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2005 01:14:58 vasta tsitaadiga

Ka minu vasikavaimustu hakkab üle minema, no krt ei saa ma kohe kuidagi Arsenaliga teisest divisonist edasi. Enamsti on mängud 0:0, 1:1 või äärmise kobaga võidan. Pagan jah mehed peaks seal rohkem putru sööma hakkama, koguaeg kõhuli, samalajal vastased saavad kuidagi kergelt ilma vigadegemata palli kätte. Peab ka vist neljanda tagasi panema.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 27.11.2005 06:07:13 vasta tsitaadiga

ma mängin selliseid mänge küll aint sõpradega kuna minuarust selles kogu fun resideerubki kuid skoorimisega meil probleeme pole - kuigi on ka nn kinniseid mänge juhtub siiski et suht tihti lõpevad mängud mingi 3:5 seisuga või nii, samuti on nö viimase minuti viigiväravaid ning mõned mängud kohe trügivad penaltiteni välja beer_yum.gif

StarLight, ma pidasin silmas sõna otseses mõttes perseli kukkumist st. seda tobedat PES4 animatsiooni, mis PES5s pea olematu - ka ei jaga ma arvamust et mehed kukuvad liiga kergelt või et kohtunik on ära ostetud icon_lol.gif

kui PES5 sain mingi kuu aega tagasi siis esimeste mängudega küll tundus et mingi pudijalgne rahvas on vastas kellele on vilemees oma õla alla pannud kuid suht ruttu sai selgeks et enamikes situatsioonides on vastase pikali lükkamine täielikult enda valik icon_wink.gif

krt kell on 5, õlts on otsas ja viimased mehed on ka ära kustunud - selleks nädalavahetuseks on jalkamängud mängitud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ImZ
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2003




sõnum 27.11.2005 16:05:06 vasta tsitaadiga

Ise ka algul ei saanud üldse hakkama, koguaeg kaotasin 1-0 või viik 0-0...ärmisel juhul võitsin 1-0 või 2-1, aga nüüd ma juba saan vabalt hakkama, asja võlu ongi selles et mäng on väga reaalseks tehtud. Päriselt, kui jalkat vaatad ei näe ka sellist asja et üks mees väga pikalt palliga joosta saab (va Ronaldinho:D). Kui mängid head söödumängu ja kiiret söödumängu...vahetad ääri pikkade söötudega ja tsenderdustega ajad vastase meeskonna segadusse siis tulevad kollid ka ära. Mulle hakkas see mäng nüüd kll täiega meeldima, sest siin on ikka väga reaalseks tehtud kõik....tundubki nagu mängiksid ise jalkat....väga kõva peala on...peab ikka pingutama ka et väravat lüüa...PES 4-s ma võitsin vahepeal juba skooridaga 7-1 jms...siin sellist asja juba ei näe kõvemate tiimide vastu.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 27.12.2005 20:58:17 vasta tsitaadiga

tegin siis ka esimest korda prooviks ühe single player matši arvuti vastu, valisin poolaja pikkuseks 10 mintsa ja raskusastmeks maksimumi - 6 tärni, kuna võõrastavalt kinnise mängu ja lühikese ajaperioodi tõttu jäid mõlemad väravad ka lisaajal tühjaks, läks asi penaltiteni mille arvuti kaotas kuna lõi lihtsalt ühe korra väravast mööda - naljakas oli muidugi see et mängu jooksul tegi arvuti mulle mingi 4 korda rohkem vigu icon_lol.gif

imo arvuti vastu on tegelt ikka suht kuiv ja mõttetu mängida kui sõbrad olemas, kunagi esimest korda PES2 proovides tekkis mingi üllatusmoment kui arvuti tegi keskväljalt järjest kolm täpset peasöötu mis lõppesid väravaga, hilisemates osades pole neis vähestes matšides selliseid imetrikke näinud aga nõustun kasutajaga ImZ et PES4 arvuti oli ikka täielik kusik icon_smile.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajupea
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2005




sõnum 27.12.2005 22:08:04 vasta tsitaadiga

Mida paremaks ma ise muutun, seda mõnusam on mängida. Enam ei kaota ma alati, vaid ikka enamasti võidan icon_lol.gif . Ainus viga on mul see, et ründajad mängivad kuidagi väga passiivselt. Nad nagu eriti ei osalekski mängud. Muidugi oleneb ikka võistkonnast ja selle taktikast ka. Sõprade vastu on ikka väga lahe mängida. Nüüd ootan statside patchi, et oleks suurem heade meeste valik, kui tuleb transferite aeg.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2006 23:47:24 vasta tsitaadiga

Nüüd ka suht palju seda mänginud ja peab tõdema, et väga hea mäng ikka. Algul ei tundunud edasiminek võrreldes PES4-jaga eritit suur aga mida rohkem mängid seda rohkem meeldima hakkab icon_wink.gif
Üks probleem ainult, nimelt ükskõik mis option faili ma proovin siis ikka mingi aja pärast viskab "don't send" errori ette icon_rolleyes.gif Teab keegi mis jama võib olla?

Lasin enda parima värava ka ülesse:

R.Carlos 41M pealt risnurka (FK)

http://www.zone.ee/malcom2002/carlos41m.avi
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajupea
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2005




sõnum 26.03.2006 20:01:51 vasta tsitaadiga

http://forums.evo-web.co.uk/showthread.php?t=22775&page=189
Minge vaadake sinna teemasse. Selle teema tegija tegi option file'i ja parandas seal kõik meeste statsid ära (hetkel veel beta). Ma olen üks õnnelikest, kes saavad proovida seda file'i ning pean ütlema, et see muudab mängu täielikult teistsuguseks. See on lihtsalt niiiiii reaalne. Mängin praegult Master League'i Liverpooliga ning see on täpselt nagu päriselt. Eriti see, kuidas poolikud teevad kõik hästi ning siis ebakindlad ründajad vussivad kõik ära. Kõige restultatiivsem ründaja siiani (umbes 6 mängu) on Fowler, kes on platsil uimane söötja, kuid kasutab oma olukorrad ära. Ma olen suhteliselt kaua osalenud seal teemas ja see muudab kõik arvamused. Enam ei tundu mulle, et ainsad head mängijad on need, kellel on vähemalt pooled näitajad kollased. Näiteks Fowleri statsid on halvemad kui default failis, mis tähendab, et ainult shooting statsid on tal "head" ja attack samuti, aga ta on täiesti hea mängija. Soovitan teilgi seda teemat jälgida. Sharkman, kas mingeid uudiseid netis mängimise kohalt pole?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 05.04.2006 07:58:08 vasta tsitaadiga

Vided minu poolt ,kuna olen selle mängu suur fänn


http://www.zone.ee/Abec7-4/Hardcore%20video%20by%20SOOVIJA.rar

http://www.zone.ee/Ragnarz23/Soovija%20video2.rar

Loodame ,et teile meeldib -->Soovija Corp. licensed sentence.

All rights reserved. This sentence cannot copy ,sale ,buy etc.



Eriti tuus on videos Manpe aka Henry kukkumine ja eksimine


http://files.filefront.com/Soovija_video_3rar/;4953280;;/fileinfo.html

BTW SUPERPATCH 3 on väljas PES5-le icon_razz.gif
Selleks on vaja ka Superpatch 2.0 ja minu käest saab abi igas küsimuses thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 14.04.2006 12:48:59 vasta tsitaadiga

=====================
Features of Winning Eleven 10
=====================

- Licenses have been added for the national teams of Argentina, England,
Italy, Netherlands, Spain and Sweden.
- International Challenge mode, allowing you to take any side through
all the qualifications for a World Cup.
- Passing, shooting and through balls all become 'simpler' allowing more
fluid gameplay.
- Referee's are less likely to give free-kicks for niggly fouls.
- Quick free-kicks can be performed using R1+L1.
- New "Random Selection" match mode.
- More responsive manual player switching.

=====================
Movies of Winning Eleven 10
=====================

http://www.gamershell.com/download_13233.shtml

3:35 minutes of gameplay footage

http://www.gamershell.com/download_13232.shtml

6:21 minutes of gameplay footage

http://www.gamershell.com/download_13231.shtml

1:34 minutes of cinematic footage

=====================

...Ehk siis PES 6 on tegemisel. Hetkel plaanitut reliis on 2006 sygis pleikarile.

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 10.06.2006 00:06:46 vasta tsitaadiga

EESTI PATCH ON VALMIS :

Tere! Oli alles kuu tagasi ,kui tulin mõttele teha EESTI mängu. See oli küll üks pöörane idee aga näete nii need tunnid ja päevad kulusid. Patchiga ilmnesid ka probleemid ,millega me ka hakkama saime :=)

Patchi tegin koos lest68-ga kes tänu oma tarkusele ja tahtmisele tegi väga mahuka töö. Muutsime kõike pea koos, tema oli muidugi kitides parem

Nii: Tegime siis järgmist:

*lisasime Eesti mängu
*formatsioon
*näod
*oskused
*bännerid
*muusika
*fännihääled
*kitid



Esimene link TORUPATCH 2006-le :


http://rapidshare.de/files/22573658/ToruPatch.rar.html


Kaasas on ka lest68 readme ,mis on nii lihtne isegi suurimale n00bile-teie seda muidugi ei ole


Helipatch:
http://www.zone.ee/ragnar25/New%20Folder%20(2)/Helipatch%202006.dkz

UUS OPTIONSFILE !!!

http://www.zone.ee/ragnar25/New%20Folder%20(2)/Parandatud%20oskused%20ja%20eemaldatud%20manpe.rar

_________________


viimati muutis soovija 15.06.2006 09:29:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajupea
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2005




sõnum 15.06.2006 00:08:03 vasta tsitaadiga

Kas Eestit saab lisada kuidagi ka ilma, et peaks uue optionsfile'i panema?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 15.06.2006 09:27:17 vasta tsitaadiga

ajupea kirjutas:
Kas Eestit saab lisada kuidagi ka ilma, et peaks uue optionsfile'i panema?


Ei saa icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajupea
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2005




sõnum 15.06.2006 13:41:24 vasta tsitaadiga

Siis ei hakka seda tõmbama. Mul see jalkageeniuse optionfile. Sellega on lihtsalt imeline mängida. Kõik meeskonnad mängivad oma õiget mängustiili.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 15.06.2006 13:57:15 vasta tsitaadiga

Mis liigad siin mängus on täiesti litsenseeritud?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sharkman
Aeg maha 10
sharkman

liitunud: 08.02.2003




sõnum 22.07.2006 14:57:21 vasta tsitaadiga

Winning Eleven: Pro Evolution Soccer 2007 (PS2) Preview
http://ps2.gamespy.com/playstation-2/world-soccer-winning-eleven-10/717395p1.html
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Winning Eleven & Pro Evolution Soccer mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.