|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
04.10.2005 18:32:01
|
|
|
Järgneb "väikene" ülevaade ühest haruldasemast klassist L2s:
Otsustasin lõpuks Orc Tyranti kasuks, hetkel 46 lvl ja kuna endale on fighterid maagidest alati rohkem meeldinud siis enam-vähem teadsin, mis ees ootab (poole aeglasem grind, ss spam, pvp's hea märklaud jne.) See eest on tal mitmeid erinevaid skille ja totemeid, mida kasutada ja minu mängustiiliga langeb ta ilusti kokku. Enam ei tahtnud Gladit teha, aga midagi sarnast õnneks Tyranti näol leidsin.
Kui peo tuju tuleb, siis keegi ära ei ütle. Eriti tihedalt on bishopid ja prophetid partisse kutsunud, lisaks veel 1 destroyer ja pidu võib alata. Esimest korda Crumas full buffidega, puma totemi, fist fury ja alacrity potioniga askeldades jäin ise ka suu lahti vaatama, mis toimub. Atk.speed tõusis peaaegu 700ni ja rusikad käisid ringi nagu tuuleveskid. Lisaks annab liikumisele kaasa "agile movement" skill, sel juhul on vajalik light armori olemasolu. Tyrantil ongi ainult light armor mastery ja siiamaani pole küll põhjust nt. brigi muretseda. Päris pikalt ajasin läbi Manticore setiga, andis kenasti +92 MP bonust ja "avoided attack" tekst oli päris tihe... Järgmine on Theca set.
Peamine põhjus, miks Tyrantit Destroyerile või mõnele teisele fighterile eelistasin, oli väiksem populaarsus ja seega suurem teadmatus, mis temaga kaasneb. Tyrant võib olla üks keerulisemaid tegelasi mängus, eriti kui võrrelda üsna sirgjooneliste destro või DAga, kellel on ainult stun ja p.def. Neile, kellele meeldib kiiresti damaget teha ja kiiresti ringi liduda, sobib Tyrant suurepäraselt. Samas Ogre totem tõstab päris korralikult p.defi ja annab juurde päris hea hulga HP'd, nii et kui vaja, siis võib ta muutuda väga aeglaseks tankiks. Eriti hea juhul, kui partis ei juhtu hetkel ühtegi tanki olema.
Üks miinus, mis hetkel pähe tuleb, on solotamine. Aga see on praktiliselt kõikide charide nuhtluseks, kerge pole kellelgi. Gladiga oli täpselt sama olukord nii et ma sellega juba harjunud. Ise olen leveldanud ikkagi partys olles, solotades tuleb soulshotid ja health potionid appi võtta. Samas on ka võimalik ilma shotidetta hakkama saada, aga ainult roheliseid mobe killides.
Väga hea asi on stun skill. Kui see peale läheb, siis pole mõtet shottidega spammida.
Siiamaani on huvitav olnud. Olen proovinud high-rate serverites erinevaid klasse ja lõpuks otsustasin lõplikult tyranti ja madalama serveri kasuks. Minu jaoks ainuõige lahendus.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
04.10.2005 18:51:04
|
|
|
sa ei spamigi SS'i?
L2W oli mul BD'l atk.speed üle 800 full buffidega ja critical rate sama hea kui BoP'iga. Tegin umbes 5 lööki sekundis neist 2-3 oli enamasti critical. Kui vedas siis tulid ainult criticalid teistele mängijatele tegi 1 minu critical 200-600 damaget kujuta juba ise ette, aga 1 suur miinus BD juures on see et ta ei saa mitte mingisugust Armor Masterit. See tähendab et 36 peal saad sa oma viimase armor mastery. Level 69 juures oli mu Doom setiga BD'l P.def mingi 850.
Minul ei ole midagi selle vastu et enamustel on klannis SR, täiesti ok! M.def buffid + spirit barrier (kas see töötab nii, vähemalt ei saa attack aurat ja might'i näiteks korraga peale panna). Metsik M.def ja maagide vastu on see hea ning loomulikult ka PW....Metsik M.def, väga kiire, self heal jne. Hea dagger, keegi võiks teha mõne PW.
Kes Propheti teeb?
Paar Tippi veel BD kohta:
1) Õppige poison alati ära, sest sellega on hea leveldada crumas, laksad poisoni ühele peale ja lähed teist peksma, mobid on nii aeglased, et seni kuni ta sinuni jõuab oled sa juba teise mobi ära tapnud ja saad teda tapma hakata. Ronge saab ka teha, laksad igale Kratorile ja Portale poisoni peale ja jooksed eest ära, vahepeal teed Draini või midagi, las teised tapavad, sina saad poisoni pealt Exp'i.
2) Kasutage UD'd leveldamise juures! Lairis võtke kari mobe peale, siis UD, siis poison blade dance.
3) Poison + Sting + Poison Blade Dance = Kõige haigem combo üldse siin mängus
4) Kasutage Hex'i ja Power Breaki, -20% P.def ja P.atk on väga suur vahe.
5) Valige Doom armor, sest BW ei ole eriti hea BD'le
6) Alati kasuta Blessed Spiritshot'e, kui castid midagi kellelegi midagi.
7) Ära kunagi ütle ära mage buffidele (empower, etc) BD teeb metsikut damaget oma Drain'iga.
8) Muretse endale vibu, kui rahaga midai enam teha pole.
Väiksed Tippid Gladiaatoritele:
1) Kasuta oma Weakness skille ja levelda seal kus neist kasu on. -20% p.def on suur eelis.
2) Sul on 2 Stun skilli, osta endale blunt ja kasuta neid.
3) Warcry 2...mis muud...metsik skill, kasuta alati, regennib kiiresti.
4) Battle roar level 1, mis siis et ainult level 1, kasuta ikka, tõstab HP taset ja healib nata.
5) Muutud tugevaks alles 55 peal.
6) Madal M.def, katsu mageide eest hoiduda.
7) Muretse endale ka vibu kui saad.
8) Alates 60 peal soovitan üle minna Light Armori peale (C1 oli parem nii, C3 kohta ei oska öelda)
Loodan, et sellest on abi kellelegi.
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant
viimati muutis No_Limit 04.10.2005 19:10:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
04.10.2005 19:09:03
|
|
|
dstar, Tyrant pole C3 official serveris enam sugugi nii haruldane. Tead miks? Sest ta on täielik anti-archer klass. Rabbit totem teeb temast mängu kiireima klassi ja lisaks sellele on tal väga kiire attack speed ja orcidele omane kõrge p.atk. Kuid mis põhiline on neil palju HP'd. Igati huvitav klass tegelikult, nii et edu sulle temaga.
No_limit, see 800+ atk. speed BD'ga on võimalik tänu neile über tattoodele, mis L2W's on. Ma julgeks arvata, et Tyrantitel on L2W's mingi 1000-1200 atk.speed.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
04.10.2005 19:12:13
|
|
|
Tyrantid on tugevad jah, ma pole AW'ga varem mänginud, ei tea mis taktikat kasutada. BD'ga oli mul iga classi jaoks oma taktika
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
04.10.2005 19:21:55
|
|
|
Ega AW'ga erilist taktikat polegi. Rohkem kui TH'ga, kuid dagger on ikka dagger . 1vs1 PvP alustad drainiga või siis Power Break ja Hex ja palvetad, et landib . Massive PvP's vibu kätte ja teed möllu. Aga noh.. sa nagunii teadsid juba seda kõike.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
04.10.2005 19:24:09
|
|
|
Yeh.
Tegin L2 jutuka ka mIRC'us:
irc.zone.ee
#Lineage2
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mythic
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2004
|
05.10.2005 07:32:34
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| mythic kirjutas: |
| TK on mängu parim tank |
Ei ole. Ta on parim tank raid bosside vastu, kuna tal on kõrgeim p.def. Üldiselt on ta aga kõige kehvem tank, kuna peale p.defi tal suurt midagi polegi. DA'l on panter, rohkem HP'd ja p.atk (isegi ilma pantrita). SK'l on paremad kuubikud, palju parem p.atk, drainid ja debuffid. |
Lol? Ma ütlesin mängu parim tank, teeb traine, tead mis need on ikka? Ma pole näinud ühtegi DA'd kunagi trainimas. Jah, mitte kunagi. Vb mingid väikesed trainid on, 2-5 mobi. Aga ikkagi, TK = Best p def, best speed (tankidest)
ja TK'l on ka kuubikud
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
05.10.2005 08:45:43
|
|
|
| mythic kirjutas: |
| LightsabeR kirjutas: |
| mythic kirjutas: |
| TK on mängu parim tank |
Ei ole. Ta on parim tank raid bosside vastu, kuna tal on kõrgeim p.def. Üldiselt on ta aga kõige kehvem tank, kuna peale p.defi tal suurt midagi polegi. DA'l on panter, rohkem HP'd ja p.atk (isegi ilma pantrita). SK'l on paremad kuubikud, palju parem p.atk, drainid ja debuffid. |
Lol? Ma ütlesin mängu parim tank, teeb traine, tead mis need on ikka? Ma pole näinud ühtegi DA'd kunagi trainimas. Jah, mitte kunagi. Vb mingid väikesed trainid on, 2-5 mobi. Aga ikkagi, TK = Best p def, best speed (tankidest)
ja TK'l on ka kuubikud |
heh, ma suht kindel et sa hsc-s niipalju lairis ikka käisid et sa mind DA-ga vahest trainimas nägid. asi selles et DA-ga saab ka soloda ja pvp pole ka paha, aga TK on suuremalt osalt ainult party char
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
05.10.2005 10:41:17
|
|
|
| mythic kirjutas: |
Lol? Ma ütlesin mängu parim tank, teeb traine, tead mis need on ikka? Ma pole näinud ühtegi DA'd kunagi trainimas. Jah, mitte kunagi. Vb mingid väikesed trainid on, 2-5 mobi. Aga ikkagi, TK = Best p def, best speed (tankidest)
ja TK'l on ka kuubikud |
No ma ka mõtlesin kunagi ammu nii (siis, kui mänguga veel eriti tuttav polnud). Et oh äge.. kõrge p.def ja kiire ja puha ning m.def ka hea jne. Vaatame lähemalt:
TK vs SK
SK Vampiric cubic ja Poltergeist cubic on ikka palju paremad, kui TK Storm ja Life kuubikud. Poltergeist debuffib vastase (olgu see siis mob või teine player). See tagab selle, et sulle tehakse vähem damaget (debuffib p.atk/atk speed) ja sina ja su party teevad vastasele rohkem damaget (debuffib p.def). Vampiric toimib nagu TK Life cubic, kuid lisaks sinu healimisele drainib see ka vastase HP'd. TK Storm cubic teeb küll natuke damaget, kuid temast on palju vähem kasu, kui Vampiric cubicu damagest ja Poltergeisti debuffidest.
Kiiruse vahe on TK ja SK puhul peaaegu olematu (TK on natuke kiirem). SK p.atk on parem tänu kõrgemale strenghtile.
PvP seisukohast ma ei hakka üldse rääkima, sest TK võib isegi dwarfide käest pähe saada, kui dwarfil natukenegi õnne on ja stunid landivad.
TK vs DA
TK p.def on kõrgem, kuid samas on DA HP kõrgem. DA'l on Drain health ja shield stun, mis võivad kriitilistes olukordades väga kasulikud olla (PvE puhul). TK on küll kiirem, kuid korralikus partys on DA'l nagunii WW2 ja Song of Wind peal, mis on täiesti piisav, et mobe trainida.
Üldiselt, kui sa tahad ainult trainida, olles ise täiesti võimetu damaget tegema, siis on TK midagi sinu jaoks. PvP's on ta üks nõrgemaid klasse (vaata, et mitte kõige nõrgem). Samas on TK väga haruldane klass. Kui on soovi olla eriline (kuigi samas kasutu), siis võib ka TK teha.
Edit:
Ja see, et sa pole kunagi näinud ühtegi DA'd trainimas on küll puhtalt su oma viga. Ma olen näinud lisaks tankidele ka Dagger/archer klasse trainimas, lihtsalt kui rong jaama jõuab pannakse sleeping cloud ja AoE party asub tööle.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
05.10.2005 13:09:55
|
|
|
Ma tegin BD'ga 10'neseid traine lairis (kõik mobid tulipunased). Aga noh väga kriitiliseks läks...
Kurat, ma loodan et meie klanni OL leveldab kiiresti, siis saaks lairis metsikult kiiresti leveldada, oleks veel 1-3 warlordi ka, siis oleme me #1 klann 1 päevaga.
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
05.10.2005 14:31:40
|
|
|
| No_Limit kirjutas: |
Ma tegin BD'ga 10'neseid traine lairis (kõik mobid tulipunased). Aga noh väga kriitiliseks läks...
Kurat, ma loodan et meie klanni OL leveldab kiiresti, siis saaks lairis metsikult kiiresti leveldada, oleks veel 1-3 warlordi ka, siis oleme me #1 klann 1 päevaga. |
kas sa oma BD-ga SK vastu oled PvP nud kunagi ...umb võrdsed lvlid kah ...ma siin mõtlen et kui see enrage kunagi üles tuleb siis vaja nende 2 vahel valida....mõlemad tunduvad head klassid olevat...aint see on veits jama et BD armor skill ei arene edasi....mingi võrdlus oleks hea + - neil
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
05.10.2005 15:01:30
|
|
|
Üldjuhul saab BD pähe. SK skillid sarnanevad BD omadega, BD paneb UD level 1, SK vastab sellele UD level 2'ega. BD Drainib, SK Drainib tugevamini vastu + tal veel cubicud, HP'd peaks samapalju olema. Vibuga sa SK'le suht midagi ei tee, sest tal Shield Mastery level 4 ja deflect Arrow.
Mis ma teeks?
Taoks Freezing Strike, kuni landib, siis panen Poison + Sting ja loodan et tal pole lappe ega potte ja siis Freezing Strike ja Drain. Lähedalt pole mõtet, sest siis hakkavad kubikud tööle, suure vahemaa pealt nad ei tööta (vist, ma ei tea, parandage mind keegi, kui ma eksin). See nagu ainuke lootus, kuid SK'l on paralyse, mis toimib nagu Sleep ainult et kestab vist kauem.
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
05.10.2005 16:07:55
|
|
|
| No_Limit kirjutas: |
Ma tegin BD'ga 10'neseid traine lairis (kõik mobid tulipunased). Aga noh väga kriitiliseks läks...
Kurat, ma loodan et meie klanni OL leveldab kiiresti, siis saaks lairis metsikult kiiresti leveldada, oleks veel 1-3 warlordi ka, siis oleme me #1 klann 1 päevaga. |
OL'i leveldamine pole mitte kohe kerge, see on natuke aeganõudvam tegevus, kui mingi DD või tanki leveldamine just selle pärast, et ta on selline keskne tegelane praegu (drain on, aga mitte väga tugev...killida suudab, aga mitte väga kiirelt)
ma püüan teha võimalikult kokkuhoidlikult leveleid (et ei pea istuma ja saaks nonstop teha) ja tänu mafka asjadele peaks mul nüüd leveldamine palju kiiremini ednema ka
aga noh, asi selles ka, et tulevased partyd just minu jaoks väga sõbralikud pole (ei saa kokku ajada AoE partyt)
aga noh, ma loodan, et rahvas on mõistlik ja saab aru, et C3 ei ole enam solo gaming vaid partydes olemine (saab bonust) ning kuna mul on clan buffid, siis peaks äkki minust kasu ka olema (kõrgemates levelites saan veel parima heali kah, aga selleni on aega)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
05.10.2005 17:08:42
|
|
|
| No_Limit kirjutas: |
Üldjuhul saab BD pähe. SK skillid sarnanevad BD omadega, BD paneb UD level 1, SK vastab sellele UD level 2'ega. BD Drainib, SK Drainib tugevamini vastu + tal veel cubicud, HP'd peaks samapalju olema. Vibuga sa SK'le suht midagi ei tee, sest tal Shield Mastery level 4 ja deflect Arrow.
Mis ma teeks?
Taoks Freezing Strike, kuni landib, siis panen Poison + Sting ja loodan et tal pole lappe ega potte ja siis Freezing Strike ja Drain. Lähedalt pole mõtet, sest siis hakkavad kubikud tööle, suure vahemaa pealt nad ei tööta (vist, ma ei tea, parandage mind keegi, kui ma eksin). See nagu ainuke lootus, kuid SK'l on paralyse, mis toimib nagu Sleep ainult et kestab vist kauem. |
nägin ühte päris head BD + SK videot ...SK tegi ära suht ...annan ka lingi saad vaadata kui näinud pole, mulle video meeldib
PvP : BD Vs SK http://files.filefront.com/BD_vs_SK/;3948789;;/fileinfo.html
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
05.10.2005 17:28:52
|
|
|
keegi siit l2 extreamis ka mängib ?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
05.10.2005 18:30:38
|
|
|
| biomehanik kirjutas: |
| No_Limit kirjutas: |
Ma tegin BD'ga 10'neseid traine lairis (kõik mobid tulipunased). Aga noh väga kriitiliseks läks...
Kurat, ma loodan et meie klanni OL leveldab kiiresti, siis saaks lairis metsikult kiiresti leveldada, oleks veel 1-3 warlordi ka, siis oleme me #1 klann 1 päevaga. |
kas sa oma BD-ga SK vastu oled PvP nud kunagi ...umb võrdsed lvlid kah ...ma siin mõtlen et kui see enrage kunagi üles tuleb siis vaja nende 2 vahel valida....mõlemad tunduvad head klassid olevat...aint see on veits jama et BD armor skill ei arene edasi....mingi võrdlus oleks hea + - neil |
No PvP's, kui on full buff, siis kindlalt SK. Kui on self buff, siis usun, et BD'l on isegi võimalust. BD ikkagi support klass, kuigi tal on päris huvitavaid PvP skille ka.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Demonium
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2005
|
05.10.2005 23:17:40
|
|
|
BD-l see mingi critical buff vms......see võib päris kasulikuks osutuda, + veel kiire attack speed, kuid jah....üldjuhul ikka BD support class
Mitte mingi tapamasin. SK, aga on just nimelt tapamasin.
_________________ The future will be a vast black memory on your grave! |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
06.10.2005 00:07:02
|
|
|
Mass PvP's on BD täielik tapamasin, poison blade dance? köhh köhh full buffidega on ta nii kiire ja ta attack speed ja crit on nii kõrged et jube. 5 lööki sekundis, kujutad sa seda speedi ette? BoP'iga ma tegin level 75 charridele 500-1500crit olenevalt siis klassist ja Empower level 3 ja Drainiga tegin üle 1000 damage. Empower level 3 landis peaaegu iga spell vastasele. Freezing Strike, Hex 2 ja kukkusid BoP'iga kütma.
DE on kiire ja tugev, just see on tema eelis. Hit and run.
Ja kurat kui te teete DE siis kasutage ta spelle, need on sigatugevad.
Mina level 68 BD, self buffed VS. level 67 HE, fully buffed (tal oli BoP).
Tüüp hakkas nokkima, siis panin talle pulli pärast poisoni peale. Tüüp hakkas taga ajama ja tapma, panin Freezing Strike, poiss vastas mulle stunniga ja see landis, stun läks maha panin Freezing Strike, siis veel Drain otsa, tüüp hakkas ära jooksma, kuid Freezing Strikeiga sittagi sa jooksed Veel korra Freezing Strike ja tüüp langes.
Kui teil on sitt M.def siis ei soovita DE'ega möllama minna
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maarjuzz
HV vaatleja
liitunud: 08.08.2005
|
06.10.2005 09:38:04
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| mythic kirjutas: |
Lol? Ma ütlesin mängu parim tank, teeb traine, tead mis need on ikka? Ma pole näinud ühtegi DA'd kunagi trainimas. Jah, mitte kunagi. Vb mingid väikesed trainid on, 2-5 mobi. Aga ikkagi, TK = Best p def, best speed (tankidest)
ja TK'l on ka kuubikud |
No ma ka mõtlesin kunagi ammu nii (siis, kui mänguga veel eriti tuttav polnud). Et oh äge.. kõrge p.def ja kiire ja puha ning m.def ka hea jne. Vaatame lähemalt:
TK vs SK
SK Vampiric cubic ja Poltergeist cubic on ikka palju paremad, kui TK Storm ja Life kuubikud. Poltergeist debuffib vastase (olgu see siis mob või teine player). See tagab selle, et sulle tehakse vähem damaget (debuffib p.atk/atk speed) ja sina ja su party teevad vastasele rohkem damaget (debuffib p.def). Vampiric toimib nagu TK Life cubic, kuid lisaks sinu healimisele drainib see ka vastase HP'd. TK Storm cubic teeb küll natuke damaget, kuid temast on palju vähem kasu, kui Vampiric cubicu damagest ja Poltergeisti debuffidest.
Kiiruse vahe on TK ja SK puhul peaaegu olematu (TK on natuke kiirem). SK p.atk on parem tänu kõrgemale strenghtile.
PvP seisukohast ma ei hakka üldse rääkima, sest TK võib isegi dwarfide käest pähe saada, kui dwarfil natukenegi õnne on ja stunid landivad.
TK vs DA
TK p.def on kõrgem, kuid samas on DA HP kõrgem. DA'l on Drain health ja shield stun, mis võivad kriitilistes olukordades väga kasulikud olla (PvE puhul). TK on küll kiirem, kuid korralikus partys on DA'l nagunii WW2 ja Song of Wind peal, mis on täiesti piisav, et mobe trainida.
Üldiselt, kui sa tahad ainult trainida, olles ise täiesti võimetu damaget tegema, siis on TK midagi sinu jaoks. PvP's on ta üks nõrgemaid klasse (vaata, et mitte kõige nõrgem). Samas on TK väga haruldane klass. Kui on soovi olla eriline (kuigi samas kasutu), siis võib ka TK teha.
Edit:
Ja see, et sa pole kunagi näinud ühtegi DA'd trainimas on küll puhtalt su oma viga. Ma olen näinud lisaks tankidele ka Dagger/archer klasse trainimas, lihtsalt kui rong jaama jõuab pannakse sleeping cloud ja AoE party asub tööle. |
Ära jaura.. norm char on.. ja üldse..liiga palju oled sõna hakanud võtma ma vaatan
Dont spank your monky behind my door plzz...
PS! Meenus kui kunagi ammu ei peetud orkidest lugu..ei tahtnud ju keegi
nendega eriti mängida ja kõik tegid maha(ei pea silmas seda et nad lollid loomad on jne.)
Nüüd on tuuled hoopis teiselt poolt
Eks see ole rohkem see et mis on IN ja mis OUT kellegi jaoks ja kes millega jaurata tahab 8)
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
06.10.2005 11:17:42
|
|
|
| maarjuzz kirjutas: |
Ära jaura.. norm char on.. ja üldse..liiga palju oled sõna hakanud võtma ma vaatan
Dont spank your monky behind my door plzz... |
norm char on ta jah, väga norm tank isegi, kuid mitte parim.
Ja mulle meeldib sõna võtta . Mida sa üldse räägid... kvitter selline!
And I don't spank monkies, I milk lizards!
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hallo
HV vaatleja
liitunud: 04.10.2004
|
06.10.2005 12:11:00
|
|
|
Kas keegi oskaks sarnase ülevaate AW/TH ja PW kohta teha, kui need characterid oleks näiteks l2enrages.Mis on+ ja -, ning nii sama võrdlus.
Tänud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
06.10.2005 14:11:57
|
|
|
| hallo kirjutas: |
Kas keegi oskaks sarnase ülevaate AW/TH ja PW kohta teha, kui need characterid oleks näiteks l2enrages.Mis on+ ja -, ning nii sama võrdlus.
Tänud  |
http://www.l2enraged.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2268
Loe seda. See on küll TH vs PW võrdlus, kuid räägitakse AW'st ka. Palju infot, ära ainult kõike usu.
Üldiselt
TH teeb kõige rohkem damaget, on samas kõige aeglasem. Tal on kõrgeim CON => kõrgeim HP ja stun ei lähe kergelt peale. Tal on Dash skill, mis tõstab kiirust, kuid seda vaid lühikeseks ajaks. Pole self buffe.
PW on kõige kiirem. CON on madalam, kui TH'l, kuid kõrgem, kui AW. Tal on parim crit. chanse, parim m.def (spirit barrier skill) ja sprint 2 buff (ka attack ja defence aura buffid). PW on magede ja archerite vastu väga hea (kiirus>archer, m.def>mage). Täielik hit-and-run klass.
AW on kõrgeima strenghtiga (nagu kõik DE'd). Selle tõttu on tal ka kõregim p.atk. See, miks TH rohkem damaget teeb on tingitud sellest, et AW crit rate on väga madal. AW plussideks on tema debuffid ja drain health skill.
http://www.l2orphus.com/cmp_skills.php <- siin saad skille võrrelda.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
06.10.2005 17:37:14
|
|
|
Dagger skillidega teeb AW rohkem damaget, sest tal kõrgeim P.Atk
P.def on kõrgeim, kiire, tugevad mage skillid ja meeeen kuidas mulle meeldib archeritele Power Breaki panna
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hallo
HV vaatleja
liitunud: 04.10.2004
|
06.10.2005 20:03:20
|
|
|
aga kuidas mõjutab AW-d ta kõige väiksem CON ? (oli vist hp,ja stun resistance) et kas tema ja TH hp vahe läheb väga suureks? Ja ma lugesin et ta missib blowsi kuna tal ei ole critical chansi skilli...Et kas see on tõsi?
Enrages sain sellest tatoo süsteemist aru, aga kas SA-d on relvadel olemas ja ikka ostetavad või peab neid ka koguma ?
ongi kõik oleks tore kui keegi vastaks.
ps.ja kui panna AW-le doom light siis see võtab veel ju Coni alla, siis seda vist ei ole mõttekas talle panna?
Tänud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
06.10.2005 20:16:07
|
|
|
ise soovitaksin palju rohkem teha PW (see minu isiklik arvamus ainult)
blowde missimine pole privaatserverites eriline probleem, ainult retailis
kõige väiksemat con'i saab muuta tattoo'ga (näiteks -3str/+3con), aga jah, eks see suht nõme ole...kuigi dagger peaks olema hit 'n run char rohkem (tänu oma debuffidele pole see stun ka just suur probleem juhul kui debuffid peale lähevad)
ja light armorites on põmst 2 valikut (DLM ja zubei)...ma ei usu, et keegi paneb avadoni või BWLM peale
DLM annab natuke evasionit ja defence'i, zubei annab rohkem evasionit, aga mitte midagi muud peale selle (zubeid on kergem kokku ajada, kohe palju palju kergem)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
06.10.2005 21:09:14
|
|
|
| Djomka kirjutas: |
ise soovitaksin palju rohkem teha PW (see minu isiklik arvamus ainult)
blowde missimine pole privaatserverites eriline probleem, ainult retailis
kõige väiksemat con'i saab muuta tattoo'ga (näiteks -3str/+3con), aga jah, eks see suht nõme ole...kuigi dagger peaks olema hit 'n run char rohkem (tänu oma debuffidele pole see stun ka just suur probleem juhul kui debuffid peale lähevad)
ja light armorites on põmst 2 valikut (DLM ja zubei)...ma ei usu, et keegi paneb avadoni või BWLM peale
DLM annab natuke evasionit ja defence'i, zubei annab rohkem evasionit, aga mitte midagi muud peale selle (zubeid on kergem kokku ajada, kohe palju palju kergem) |
daggeril oleks ikka põhiliseks tatooks +4 DEX -4 CON või +4 DEX -4 STR ja teiseks tatooks kas +4 MEN -4 INT või +4 MEN -4 WIT
armori valikus DLM , BWLM , DPA või zubei
ja DLM ei anna defi juurde, (BWLM anna defi juurde) DLM annab patki mp regeni ja +3dexi juurde ja võta 1str ja 2con maha
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
06.10.2005 21:14:21
|
|
|
| Snaxez kirjutas: |
daggeril oleks ikka põhiliseks tatooks +4 DEX -4 CON või +4 DEX -4 STR ja teiseks tatooks kas +4 MEN -4 INT või +4 MEN -4 WIT
armori valikus DLM , BWLM , DPA või zubei |
L2ER'is saab jah ainult ühe "fighter" tattoo ja ühe "mage" tattoo korraga panna.. kahju tegelt .
Ja armorite koha pealt niipalju, et tee Zubei set. Palju lihtsam, nagu Djomka mainis, ning +4 evasion on igati kasulik (evasion tank ftw ).
DPA on täielik TH (saan nüüd kasutada ühte lahedat väljendit, mida L2Orphuses nägin ) FOTM (flavor of the month). Vaese mehe armor TH'le . BWLM>DPA ... aga jah.. TH'le on DLM kindlalt parim. PW... seal oleneb stiilist/soovist/olukorrast/vastasest jne . AW kohta ei tea... arvatavasti DLM ikka.
Ah jaa..
DLM - Doom Light Mail
DPA - Doom Plate Armor
BWLM - Blue Wolf Light Mail
viimati muutis LightsabeR 06.10.2005 22:58:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
06.10.2005 22:20:56
|
|
|
| Snaxez kirjutas: |
| Djomka kirjutas: |
ise soovitaksin palju rohkem teha PW (see minu isiklik arvamus ainult)
blowde missimine pole privaatserverites eriline probleem, ainult retailis
kõige väiksemat con'i saab muuta tattoo'ga (näiteks -3str/+3con), aga jah, eks see suht nõme ole...kuigi dagger peaks olema hit 'n run char rohkem (tänu oma debuffidele pole see stun ka just suur probleem juhul kui debuffid peale lähevad)
ja light armorites on põmst 2 valikut (DLM ja zubei)...ma ei usu, et keegi paneb avadoni või BWLM peale
DLM annab natuke evasionit ja defence'i, zubei annab rohkem evasionit, aga mitte midagi muud peale selle (zubeid on kergem kokku ajada, kohe palju palju kergem) |
daggeril oleks ikka põhiliseks tatooks +4 DEX -4 CON või +4 DEX -4 STR ja teiseks tatooks kas +4 MEN -4 INT või +4 MEN -4 WIT
armori valikus DLM , BWLM , DPA või zubei
ja DLM ei anna defi juurde, (BWLM anna defi juurde) DLM annab patki mp regeni ja +3dexi juurde ja võta 1str ja 2con maha |
SS'ide peal olen näinud, et 1 defence on juures, kui DLM on peal
ja seda con'i tattoo'd soovitasin vaid selleks, kui ta kardab, et see võib tal mingiks probleemiks olla (tavaliselt läheb daggeril ikka +4dex/-4str, TH kohta eriti ei oska öelda, sest tal on con ka suht kõrge)
light, PW kohta olen nii palju lugenud, et seal soovitatakse võtta +4dex/-4str ja panna zubei set peale ning evasion tank on valma edit; krt, ise ka eksisin selle DLM asjus...siin suht alguses on pic'id, kus on näha PW'd (esimese pic'i peal niisama ja teise pic'i peal DLM setiga)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
06.10.2005 23:18:32
|
|
|
nende tatoo'de saamine enrages hakkab huvitav olema,miski dye'de kogumistfest
võiks kohe miskid grupid moodustada ja kamba peale neid saada.Mulle(Hawkeye) oleks vaja atk.speedi ja running speed tatood + veel miski mage tatoo?
2 tatood korraga on miski c3 feature? enne pole näinud et 2te saaks korraga kanda vanasti vahetasid neid pidevalt 2'e vahel vms.
keegi miskit uut teab serveri kohta btw? ise olen kuulnud ainult et Aeon'il pole erilist raha et normi ISP'd saada vms?
Snaxez sa ju pidevalt IRC'us neil,kuuled midagi huvitavat kah?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
06.10.2005 23:42:19
|
|
|
| Need "tattood" mis enamikes privaat serverite hetkel kasutuses on on väga kaugel officialist. Õiged tattood muudavad base statse, mitte ei anna mingi a' la 50%+ m.atk, 50%+ atk. speed või siis nagu L2W's oli, et sisuliselt "run speed tattoo" = WW2 ja siis see "m.atk tattoo"= empower 3 jne. hiljem tehti nõrgemaks.. aga ikkagi. Infot nende õigete tattoode kohta leiab igalt poolt.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
07.10.2005 02:09:41
|
|
|
Nojah,sellepärast võikski rahvaga lairi või giant cave minna kuna seal pidi enamus dye'si leidma...+ veel see et mind ei võetud kaasa BQ huntile >.< bastards
põmst kui enraged üleval oli siis mingi solo grind käis pidevalt,lõpupäeval sai ainult sinu ja teise vibukaga laggiga partytud veidi.
Seal BD vs. SK videos oli CP juures a noh kellel neid kuubikuid ikka vaja on
viimati muutis Dominus 07.10.2005 15:14:36, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
07.10.2005 15:12:15
|
|
|
Muide ma panin alles nüüd tähele...
See BD vs. SK pvp video......see pole nagu eriti õige värk, sest SK isegi ei kasutanud oma kuubikuid.
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TonisU
HV vaatleja
liitunud: 16.04.2005
|
07.10.2005 16:05:08
|
|
|
njah ilma kuubikuteta SK ei tee eriti midagi
aga niipalju kui ma kunagi uurisin seda SK vs BD aint selfbuffed.. peaks SK võitma
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
07.10.2005 16:19:29
|
|
|
Võidabki, videos ei olnud SK'l isegi kuubikuid ja võitis.
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
07.10.2005 17:19:04
|
|
|
| pole tähele pannud, aga kas SK videos üleüldse LS'igi kasutas, või oli puhtalt drain+hit ?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TonisU
HV vaatleja
liitunud: 16.04.2005
|
07.10.2005 17:57:59
|
|
|
LS'iga on selline asi, et kui sa pole mingi 70+ siis ei lähe see eriti hästi peale samas oleneb see ka relvas ja relva SA'st
nii palju kui uurisin siis dama*focus(vms ei mäleta hästi) ja mingi 70+ siis oli mingi 50% võimalus vist et see PvP's sama lvl tyybile peale läeb
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
07.10.2005 18:10:50
|
|
|
No kui ei lähe peale, siis head damaget teeb see ikkagi, peaaegu sama mis Drain.
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lordscorp
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2005
|
08.10.2005 08:20:08
|
|
|
Vaatasin ka seda videot ja märkasin et tal need soulshotid on naq automaatsele laadimisele pandud tal noh et ise paneb soulshoti pele.
Et seal see joon jookseb peal naq Restil ja mõnedel muudel skillidel.. et kuida ma saan seda nii panna ????
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZAndlamb
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.02.2003
|
08.10.2005 08:31:06
|
|
|
| See on originaal c3's nii(l2 pvpx servus kus ma mängin on ka), vead ss shortcut barile ja right clickid peale, siis ta ise automaatselt spämmib
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lordscorp
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2005
|
08.10.2005 10:59:24
|
|
|
| ZAndlamb kirjutas: |
| See on originaal c3's nii(l2 pvpx servus kus ma mängin on ka), vead ss shortcut barile ja right clickid peale, siis ta ise automaatselt spämmib |
aa ok.. ahh sa oledgi see ork.. mäletad me käisime kolmekesi seal dragon walley's (ma olin see Cl0wn)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZAndlamb
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.02.2003
|
08.10.2005 14:13:25
|
|
|
Mul on sellest ajast 4 chari olnud , praegu olen bishop nimega Kiiksuga.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
11.10.2005 00:44:16
|
|
|
| [HGM]Aeon kirjutas: |
Monday, October 10th, 2005
New Host
I have selected a new host and I am getting the details straightened out. If I can get one more issue with the server taken care of quickly, I am hoping to have the server there soon. I will not post an ETA, until I have the other issue fixed.
The other issue was the lag spike caused by the raid drivers not caching correctly. I will be working on this and then work on getting the server shipped. I will post more updates as they come available.
Side note: all those who screamed netscam, don't bother coming back, you won't have an account to come back too. |
Lõpuks ometi natuke häid uudiseid.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
11.10.2005 15:11:49
|
|
|
kuule jah, kuigi see side note on veitsa kahtlane...selles suhtes, et osad nendest, kes kriiskasid, olid olid ka donatorid, kes muretsesid oma "investeeringu" pärast
loodetavasti neil veel piisavalt raha on, et server vähemalt püsti ajada...siis hakkab ka playerite poolt raha sise veerema
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
11.10.2005 15:42:09
|
|
|
| Djomka kirjutas: |
kuule jah, kuigi see side note on veitsa kahtlane...selles suhtes, et osad nendest, kes kriiskasid, olid olid ka donatorid, kes muretsesid oma "investeeringu" pärast
loodetavasti neil veel piisavalt raha on, et server vähemalt püsti ajada...siis hakkab ka playerite poolt raha sise veerema |
side noteiga liitus ka hiljem see:
First... I did not say anyone was getting banned except for those who cried netscam. They know who they are, because they have already been banned from the forums. Shortbus has been very helpful to the server, both financially and community. No one from the ERL2 staff singled out Shortbus.
The people getting banned are those who sent me PM's via MSN, and accused me of running a netscam, etc etc while I was in the middle of busting my arse. I have very thick skin, but there are only certain things you can say and keep your place here.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
11.10.2005 15:44:43
|
|
|
jap, ma alles nüüd lugesin selle teema täielikult läbi...alguses juhindusin puhtalt Lighti sõnadest
aga nagu näha, ma polnud ainuke, kes nõnda arvas seal foorumis enne teise sidenote'i tegemist
PS: hea näha, et Snax ka veel elus on, pole ammu siin sind sõna võtmas näinud
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
11.10.2005 17:08:54
|
|
|
| Djomka kirjutas: |
jap, ma alles nüüd lugesin selle teema täielikult läbi...alguses juhindusin puhtalt Lighti sõnadest
aga nagu näha, ma polnud ainuke, kes nõnda arvas seal foorumis enne teise sidenote'i tegemist
PS: hea näha, et Snax ka veel elus on, pole ammu siin sind sõna võtmas näinud  |
klaver oli vahepeal katki...ei viitsind eriti midagi kuskile kirjutada kui osad nupud ei töödand, koguaeg ctrl+c/v
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
11.10.2005 17:13:15
|
|
|
| Snaxez kirjutas: |
| Djomka kirjutas: |
jap, ma alles nüüd lugesin selle teema täielikult läbi...alguses juhindusin puhtalt Lighti sõnadest
aga nagu näha, ma polnud ainuke, kes nõnda arvas seal foorumis enne teise sidenote'i tegemist
PS: hea näha, et Snax ka veel elus on, pole ammu siin sind sõna võtmas näinud  |
klaver oli vahepeal katki...ei viitsind eriti midagi kuskile kirjutada kui osad nupud ei töödand, koguaeg ctrl+c/v |
hea noob... katkise klaveriga... 1337 h2x0r nagu sa oled.. sul peaks ikka 4-5 varu klaverit olema sahtlis .
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
11.10.2005 19:39:40
|
|
|
mul 3tk
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
11.10.2005 21:02:16
|
|
|
| No_Limit kirjutas: |
mul 3tk  |
teame teame et sa neid suuremal hulgal varusid kui sul vanemad klaveri 2ra v6tsid et sa vähem arvutitaga istuks
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
11.10.2005 21:44:58
|
|
|
See on loll iba et ma palju arvuti taga istun, pigem saatsin ema sinna kuhu päike ei paista ja ÜLLA ÜLLA järgmisel päeval klaver läinud ja kõik varu klaverid samuti.
Eks nad tahtsid mind öeldu eest kuidagi karistada ja vabanduseks tõid liigse arvuti taga istumise.
Imelik, mõnikord istun liiga palju kodus ja mõnikord tõmban liigapalju väljas ringi ning ma pakun et paljudel on samasugune prääksumine
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|