Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 120, 121, 122  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 24.09.2005 12:48:52 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
a) mitte keegi pole ostnud/ei osta seda oma uute mängude jaoks
Mõned on siiski ostnud.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2005 12:51:16 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Scart kirjutas:
a) mitte keegi pole ostnud/ei osta seda oma uute mängude jaoks
Mõned on siiski ostnud.


tõesti jah, mõned thumbs_up.gif

ma ei suudaks enam kokku lugeda, mitu firmat on ostnud u3 litsentsi ja mis laineid hakkab FEARi mootor lähikuudel lööma, source on lihtsalt öeldes "finished"- mitte, et see oleks kunagi lendu tõusnudki. hl2, vampire, mingi retail mod ja rohkem mina sortsu mänge ei teagi
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 24.09.2005 12:52:44 vasta tsitaadiga

Miski MMORPG oli vist kah
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 24.09.2005 12:55:00 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Scart kirjutas:
a) mitte keegi pole ostnud/ei osta seda oma uute mängude jaoks
Mõned on siiski ostnud.

Näiteks Vampire:Bloodlines,mis oli väga hea mäng,kuid tehniliselt suht vilets.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2005 12:58:04 vasta tsitaadiga

Valdars kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Scart kirjutas:
a) mitte keegi pole ostnud/ei osta seda oma uute mängude jaoks
Mõned on siiski ostnud.

Näiteks Vampire:Bloodlines,mis oli väga hea mäng,kuid tehniliselt suht vilets.


oleksin pidanud väljendama ennast paremini, vampires on loomulikult sortsu peal.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 24.09.2005 13:01:26 vasta tsitaadiga

Aga ometigi on HL2 üks räägitumaid teemasid icon_wink.gif Ei tea miks küll - sest see ja selle mootor on üks parimaid mis välja lastud. Ning raudselt on Valvel plaanis midaig veel suuremat icon_smile.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2005 13:05:46 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
Aga ometigi on HL2 üks räägitumaid teemasid icon_wink.gif Ei tea miks küll - sest see ja selle mootor on üks parimaid mis välja lastud. Ning raudselt on Valvel plaanis midaig veel suuremat icon_smile.gif


ja x1800xt on parem kaart, sest tal on rohkem featuure, mis siis, et asi on jäänud pool aastat hiljaks ja kiirus on sama mis 7800gtxil icon_rolleyes.gif

ise kah pihta saad, millist mulli ajad? threadis kommenteerivate inimeste hulk = mootori headus? minupoolest võib valvel olla ükskõik, mis plaanis- Lost Coast pidi valmima 5 kuud pärast hl2'te... ehk siis märtsiks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 24.09.2005 13:13:05 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
Ei tea miks küll
~1 kuu peale HL2 väljalaset on siia teemasse tehtud 850 postitust, kuu peale D3 väljalaset selle teemas ~700. Samas D3 mootorit litsentseeritakse miskipärast rohkem kui HL2 oma. Huvitav millest see tuleb?
Samas võiksid ka ära seletada kuidas ainult postituste arvu järgi saab otsustada kui hea mootor o.n

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 24.09.2005 13:17:10 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
madedog kirjutas:
Ei tea miks küll
Samas D3 mootorit litsentseeritakse miskipärast rohkem kui HL2 oma. Huvitav millest see tuleb?


Kust võtad, et D3 mootorit rohkem kasutatakse? Pole neid pelasid üldse palju (võrreldes Source'ga)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 24.09.2005 13:29:13 vasta tsitaadiga

Paljud konsoolimängud kasutavad näiteks D3 mootorit icon_rolleyes.gif

[edit]

http://en.wikipedia.org/wiki/Doom_3_engine

* Doom 3
o Doom 3: Resurrection of Evil
* Quake 4
* Prey
* Enemy Territory: Quake Wars
* A sequel to Return to Castle Wolfenstein
* A new game by id Software, with a new intellectual property and update to the MegaTexture rendering technology. includes new technical features a high dynamic range, displacement mapping, soft shadows

ning neid peaks veel olema, eriti konsoolide peal.
http://en.wikipedia.org/wiki/Source_engine

Kui source mootorist maha arvata valve tehtud asjad jääb alles umbes selline nimekiri:

* Dark Messiah of Might & Magic
* Realms of Valhallon: Age of Nations [1]
* SiN Episodes
* Twilight War: After the Fall
* Vampire: The Masquerade - Bloodlines


Valve omad on:
# Counter-Strike: Source
# Day of Defeat: Source
# Half-Life: Source
# Half-Life: Source Deathmatch
# Half-Life 2
# Half-Life 2: Aftermath
# Half-Life 2: Deathmatch
# Team Fortress 2
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 24.09.2005 14:20:25 vasta tsitaadiga

Miks valve omadest nende endi tehtud maha võtsid, D3 omadest ka pooled vähemalt id tehtud/tehtavad ju icon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 24.09.2005 14:27:51 vasta tsitaadiga

Mina lugesin kokku et ID tüübid on teinud/teevad oma mootori otsa kaks mängu ja ühe expansioni
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2005 18:07:09 vasta tsitaadiga

Mulle ka source mootor eriti ei meeldi, närvi ajab nii kuradi mustaks, et nende mootor ei toeta 'triple buffering' optionit millest oleks siis abi kui v-sync panna 'enabled', ehk saaks sellest kaadrite lõikumisest ekraanil lahti CRT monitoriga... Kuna sellist lihtsat asja pole suudetud neil oma mootorisse programmeerida siis ei saa ka v-synci kasutada kuna double buffering meetodi korral muutub fps selliseks, et kas ta on sul hetkel 100 või järgmine nõks 50 - vahepealseid kiirusi lihtsalt ei näidata ja see muudab fpsi väga ebastabiilseks ja kõikuvaks suurte erinevate väärtuste vahel.
Samuti ei ole source mootoris dünaamilisi varje mis praegu olemas igas teises mängumootoris - doom3, fear, bf2, act of war jne. On ainult dünaamiline valgustus mis on tõesti ehk senistest mootoritest parimal tasemel. Ehk siis see, et kõnnid erinevat värvi valgustusega ruumidest läbi ja valguspeegeldus su relval muutub vastavalt sellele.
Ahjaa, see Far Cry HDR oli ka üks sitanikerdis mis lisas lihtsalt päikese 'bloom' effekti ja eriti muud midagi. HL2 HDR tuleb vähe karmim ja sellega saab ka AA reziime kasutada erinevalt Far Cryst. HL2 HDR tähendab ka muud kui bloom efekt.
Kuigi olgem ausad - HDR oleks võinud juba HL2 välja tulekuga kaasas olla icon_neutral.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2005 19:11:26 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:

Ahjaa, see Far Cry HDR oli ka üks sitanikerdis mis lisas lihtsalt päikese 'bloom' effekti ja eriti muud midagi. HL2 HDR tuleb vähe karmim ja sellega saab ka AA reziime kasutada erinevalt Far Cryst. HL2 HDR tähendab ka muud kui bloom efekt.
|


tohoh, sa natuke ikka cryengine'i suhtes liiga kriitiline pole?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 24.09.2005 19:39:16 vasta tsitaadiga

tohoh, sa natuke ikka Source'i suhtes liiga kriitiline pole?

(kehtib sinu kohta Scart icon_lol.gif sina kaitsed nutvaid poisse, mina kaitsen algkoodipoisse icon_biggrin.gif)

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 24.09.2005 19:48:23 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
HL2 HDR tuleb vähe karmim
Kui antialias välja arvata siis mis neil HDR'i seisukohast veel erinevat on?
Sacrt kirjutas:
HL2 HDR tuleb vähe karmim ja sellega saab ka AA reziime kasutada erinevalt Far Cryst.
Ehk oli see tingitud sellest et tol hetkel kui FC HDR'i pach välja tuli ei toetanud seda ükski videokaart?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2005 19:58:10 vasta tsitaadiga

HDR tuli ju koos patchiga 1.3 ja 6800 tuli välja omajagu varem.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 24.09.2005 20:08:13 vasta tsitaadiga

aga 6800 seeria ei toeta minu teada 64bit floating point antialiast icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2005 20:23:52 vasta tsitaadiga

Ma ei kujuta eriti täpselt ette mis pistmist on sellel HDR ja AA mitte ühilduvusega FC's
aga HL2 saab mõlemat korraga enableda ka 6seeria GeForce kaartidel ju või kuidas?

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 24.09.2005 20:26:00 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
Ma ei kujuta eriti täpselt ette mis pistmist on sellel HDR ja AA mitte ühilduvusega FC's
HDR'i jaoks on tarvis iga värvikanali jaoks 16bit ujukoma arvu, 7800 seeria oli esimene mis toetas 64bit ujukoma puhvrite AA'd
Nu kirjutas:
aga HL2 saab mõlemat korraga enableda ka 6seeria GeForce kaartidel ju või kuidas?
Ma arvan et koos HDR'iga saab AA'd kasutada ainult 7800/x1800 seeria kaartidega
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2005 20:28:46 vasta tsitaadiga

Siis on jama muidugi aga samas 6600/6800 poleks nii kui nii nii võimsad, et HDR ja AA'd korraga jooksutada suudaksid
piisavalt sujuvalt.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2005 21:03:45 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
tohoh, sa natuke ikka Source'i suhtes liiga kriitiline pole?

(kehtib sinu kohta Scart icon_lol.gif sina kaitsed nutvaid poisse, mina kaitsen algkoodipoisse icon_biggrin.gif)


ma ei kaitse kedagi, cryengine on sama surnud kui sorts- mõlematel puudub tulevik, sest u3 on vallutanud ilmselt kõik võimaliku. vähemalt teevad nutupoisid tööd uue mootori kallal, mis seninähtu põhjal saab küll põhjapanev paugutaja olema, HL3 pidavat aga ikka samale vanale Sortsule tulema või nii vähemalt Gabe mingi aeg väitis

HDR on HDR, ükskõik kas saab AA'd enableda või mitte, soovitan natuke lugeda nvidia dokustaate selle koha pealt
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpeedy
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2005 21:55:01 vasta tsitaadiga

Lost Coast tundus päris hea aga kas seal mingi stoori ka on või lihtsat graafika näitamine.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 24.09.2005 22:04:52 vasta tsitaadiga

Nojah, U3 mootor on tulevik 8)
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2005 03:00:19 vasta tsitaadiga

Ärge ajage pask icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_lol.gif

Source HDR-i hakkavad oskama kõik vähegi dx9-t oskavad graafikakaardid (alates radeon 9500 ja nvidia 6200), va. geforce fx seeria mis source mootorit saab ainult dx8.1 mode-is normaalselt jooksutatud. Ja kõigiga saab samuti ka AA-d kaustada koos HDR-iga! icon_evil.gif

tsitaat:

"The fourth incarnation (HDR method) is the current one, which will be used in games released in the not-too-distant future. This version supports MSAA and can be played on all DirectX 9 hardware with good performane, only taking a slight performance hit on top of the shipped Half-Life 2 LDR implementation."
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.09.2005 09:45:06 vasta tsitaadiga

Hmm, tundub et tõepoolest suutsid valve tüübid oma HDR'i implementatsioonis sel viisil häkkida et ka MSAA on toetatud:
http://arstechnica.com/articles/culture/lostcoast.ars/3
tsitaat:
The second method Valve tried was used for the first Lost Coast demos. It essentially stored two different versions of each MRT (Multiple Render to Texture) map and render target, one with regular data, the other with overbright data. It too had the advantage of working with all DirectX9 hardware, but had two very important disadvantages: it would not work with MSAA, and it took up twice as much video card memory as a regular game. In addition, it would not work with video card fog effects. The need for extra texture memory could have been ignored (by simply bumping up the requirements of the game) but the lack of MSAA was a deal-breaker. As Gabe said, MSAA makes all images look so much nicer that having to remove it just to add HDR effects would be an overall step backwards. Further work was needed.

The third technique was showcased at E3 2005. It used a technique where floating point data was used for the RGB values instead of the traditional integers, allowing full storage of HDR data. (Most games running in 24-bit color use 8-bit integers—numbers from 0 to 255—for each value of red, green and blue.) This was the most accurate rendering technique, but also had the most drawbacks. For one, only NVIDIA cards supported floating-point RGB operations, leaving ATI owners out in the cold. Performance was a concern even on supported video hardware. And again, the deal breaker: no MSAA.

But Valve just wouldn't give up. Somehow, they found a compromise method that allowed almost everything they wanted to work, and with a very small performance hit. It is most similar to the second method they tried, using two different versions of each MRT map and render target, but doesn't store overbright information for every texture. Instead, only textures that require HDR are stored, along with bloom buffers. Essentially, it works by taking each map and analyzing where HDR will be used (which sources of light will have bloom effects, and which textures will have greater reflection of that light) and only storing those values.

On NVIDIA cards, it stores these values as 16-bit floating point data (what is known as a "linear color space," as opposed to separate RGB values), and on ATI cards stores it as a 4.12 integer value (again a linear space). The advantages of this technique are many. All DirectX9 hardware is supported, and because it does not require that much extra texture memory the performance hit is small even on an ATI 9600. Fog effects work, and so does FSAA. The only real downside is that HDR effects are not supported with refraction, so while light will still stream in nicely through stained-glass windows, you won't see the HDR effects when looking directly through the window at the sun. It is a small price to pay, however. This technique will be shipping with the Lost Coast, and the upcoming Day of Defeat: Source (the latter of which is already partially available for preloading via Steam, awaiting only the final code).
Nii palju kui ma aru sain kasutatakse enamus asjade jaoks mitut puhvrit ning neid mida saab tasandada tasandatakse, neid mida ei saa vist renderdatakse lihtsalt suuremal resolutsioonil(selles võin eksida). Selline tehnika lubab kasutada MSAA'd kuid mõningaid HDR'i efekte pole võimalik saavutada.

Aga seda et erilist kiirusekadu ei ole ma küll ei tahaks uskuda. Võibolla nad mõtlesid et kiirus ei ole eriti palju aeglasem võrreldes traditsioonilise HDR'iga.


Lisaks sellele tundub et taoliste häkkide tõttu peab varasemad kaardid tõepoolest ümber kompileerima:
tsitaat:
Building levels to support this new HDR technology was a lot of work. Skyboxes (the extremely large 3D shapes, texture-mapped on the inside, that simulate the sky when in an outdoor level) had to be hand-painted in both normal and HDR-enhanced modes, as well as HDR versions of the standard Source engine cube maps (cube maps are special texture maps, six per object in the shape of a cube, that can be used to accurately simulate reflection on a shiny object). The biggest difficulty Valve found in creating these images was the lack of an HDR-equipped Photoshop. Even the most recent version, CS2, does not support HDR technology. Instead, Photoshop had to be used in conjunction with a third-party image editor called HDR Shop. This was the single biggest gripe that Valve engineers and artists had in the development of HDR content. As Gabe said, 3D video cards already support this in hardware, so why hasn't Adobe gotten around to supporting it in software?
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2005 04:56:52 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
KrikU kirjutas:

Ahjaa, see Far Cry HDR oli ka üks sitanikerdis mis lisas lihtsalt päikese 'bloom' effekti ja eriti muud midagi. HL2 HDR tuleb vähe karmim ja sellega saab ka AA reziime kasutada erinevalt Far Cryst. HL2 HDR tähendab ka muud kui bloom efekt.
|


tohoh, sa natuke ikka cryengine'i suhtes liiga kriitiline pole?


Ma ei kritiseerinud cryenginet (mis on minu hinnangul parim toimiv graafikamootor siiani) vaid nende varianti HDR-ist.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2005 09:57:18 vasta tsitaadiga

Nu FC HDR polnudki see päris õige HDR vaid mingi nö.glimpse sellest patchiga asja juurdepookimise näol.True HDR vajab nats rohkem koodi kribamist kui patchiga lisada saaks.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 26.09.2005 19:56:22 vasta tsitaadiga

koliks äkki progemise foorumisse selle teemaga ?
mulle paraku ytleb se jutt mootorite teemal suht vähe tehke parem midagi kasulikku mitte ärge vaielge peaks ju nigu nutti jaguma vähemalt jutujärgi tundub nii.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2005 21:33:01 vasta tsitaadiga

piq kirjutas:
koliks äkki progemise foorumisse selle teemaga ?
mulle paraku ytleb se jutt mootorite teemal suht vähe tehke parem midagi kasulikku mitte ärge vaielge peaks ju nigu nutti jaguma vähemalt jutujärgi tundub nii.


Mängumootor on osa mängust, kuidas selle saab siis kõrvale jätta! Õige asi õiges kohas!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 27.09.2005 15:04:36 vasta tsitaadiga

paraku jutuks hoopis teiste mängude mootorid ju täiesti erinevate tootjate poolt
seega natuke vale koht ikkagi
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 27.09.2005 15:11:24 vasta tsitaadiga

Siin võrreldi mitmeid teisi mootoreid Source'ga. Ei saa ju mootorit iseendaga võrrelda icon_rolleyes.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hitimees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 30.09.2005 17:01:13 vasta tsitaadiga

ma ei mäleta enam kuidas kostüüm mängu alguses selga saada?keegi aitab äkki icon_rolleyes.gif

viimati muutis hitimees 30.09.2005 17:40:41, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 30.09.2005 17:15:35 vasta tsitaadiga

kuidas selle stiimist ostmisega on
krediitkaardi inff sisse ja siis saab kohe pela tirida ?
ta kui ma ostan hl2:silveri kas mulle misgine karp kah saadetakse
vistmitte icon_biggrin.gif
ja palju see +tax on

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 30.09.2005 17:19:59 vasta tsitaadiga

Krediitkaardi inff sisse jah ja kui pöörtšiss läbi läheb, saad tirida. Mingit karpi ei saadeta. Ainult kullaga saad.
tax... ei teagi icon_biggrin.gif aga

Day of Defeat: Source $ 19.95
Tax (Estonia) $ 3.59

niiet... vist sõltub riigist ja eesti taks on 3,59$... ei tea icon_biggrin.gif võin eksida, võimalik, et sõltub mängu enda hinnast icon_razz.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hitimees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 30.09.2005 17:40:49 vasta tsitaadiga

hitimees kirjutas:
ma ei mäleta enam kuidas kostüüm mängu alguses selga saada?keegi aitab äkki icon_rolleyes.gif

icon_question.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2005 17:43:43 vasta tsitaadiga

hitimees kirjutas:
hitimees kirjutas:
ma ei mäleta enam kuidas kostüüm mängu alguses selga saada?keegi aitab äkki icon_rolleyes.gif

icon_question.gif


Kui ise ei viitsi kapi lahti teha, siis seda tehakse ka ju sinu eest ja siis pole muud kui kappi astuda ja ongi kostüüm seljas. Ma ei saa probleemist hästi aru icon_eek.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2005 17:45:00 vasta tsitaadiga

sai omalegi poest Half Life 2 ostetud
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aare2
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 30.09.2005 18:44:54 vasta tsitaadiga

ppg kirjutas:
sai omalegi poest Half Life 2 ostetud
Kus müüakse ja palju maksta võiks?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
servechill
HV kasutaja
servechill

liitunud: 15.03.2004




sõnum 30.09.2005 18:59:35 vasta tsitaadiga

Noh, mina astuksin stockmanni, kaubamajja või prismasse ja vaatkasin ringi....
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 30.09.2005 19:09:44 vasta tsitaadiga

eks ta mingine ~600 eeku maksab.
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hitimees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 30.09.2005 19:29:12 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
hitimees kirjutas:
hitimees kirjutas:
ma ei mäleta enam kuidas kostüüm mängu alguses selga saada?keegi aitab äkki icon_rolleyes.gif

icon_question.gif


Kui ise ei viitsi kapi lahti teha, siis seda tehakse ka ju sinu eest ja siis pole muud kui kappi astuda ja ongi kostüüm seljas. Ma ei saa probleemist hästi aru icon_eek.gif

lihtsalt astun?midagi ei toimu icon_confused.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 30.09.2005 19:46:12 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif ega sul juhuslikult mingi "100" või midagi sellist kuskil ekraani allosas pole? icon_biggrin.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2005 19:47:00 vasta tsitaadiga

Ma ka mäletan nagu, et läksin lihtsalt vastu ja oligi seljas või oli selle kabri küljes milles kostüüm oli ping nupuke, keskel kuskil, kui üldse oli.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
servechill
HV kasutaja
servechill

liitunud: 15.03.2004




sõnum 05.10.2005 06:50:33 vasta tsitaadiga

Barney avab kapi ja sina astud sisse !
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 12.10.2005 14:43:12 vasta tsitaadiga

Steam 3 siis väljas.


Tehke steamile restart näete ise icon_smile.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.10.2005 14:57:52 vasta tsitaadiga

Keegi rag doll kung fu'd pole proovinud? Videot olen ma näinud ning peaks ütlema et pullimat mängu pole ma ammu näinud.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2005 15:13:17 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
Steam 3 siis väljas.


Tehke steamile restart näete ise icon_smile.gif


Veidii nagu kenamaks läks küll thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2005 15:13:29 vasta tsitaadiga

ei vaatand videotki kuigi looppis seda reklaami küll
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 12.10.2005 15:51:06 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Keegi rag doll kung fu'd pole proovinud? Videot olen ma näinud ning peaks ütlema et pullimat mängu pole ma ammu näinud.


eks sa katsu midagi proovida mida veel väljagi pole lastud icon_lol.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 120, 121, 122  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.