Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  NV43 ehk GeForce 6600 Seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 105, 106, 107  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2005 11:28:14 vasta tsitaadiga

Kuidagi kergemini ei saaks seda asja tehtud ?
Floppy ei taha mul töötada millegi pärast enam.
Aga kui muud moodi ei saa võib ka niimoodi ära teha....

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2005 11:30:18 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
Kuidagi kergemini ei saaks seda asja tehtud ?
Floppy ei taha mul töötada millegi pärast enam.
Aga kui muud moodi ei saa võib ka niimoodi ära teha....


ainuke mure ongi flopi saada. ülejäänud on lihtne
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2005 11:37:11 vasta tsitaadiga

Õhtu poole hakkan tegelema sellega.
Tänud saverker.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2005 15:36:44 vasta tsitaadiga

Flopit pole vaja, tee kasvõi cd või kõvaketta pealt.
Ise pole küll kunagi flopy pealt teinud icon_rolleyes.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 25.07.2005 15:45:15 vasta tsitaadiga

Kui partitsioon NTFS, siis dosi system disk ei oska sellega midagi peale hakata.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2005 16:41:05 vasta tsitaadiga

õige teha küll siis oskab
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2005 18:22:50 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
õige teha küll siis oskab


kust sa saad bootdiski, kui sul flopit pole? tähendab bootdisk.com saadav nõuab ju flopit, et bootfailid kuhugi kirjutada. ehk oskad nõu anda.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2005 18:41:05 vasta tsitaadiga

ise lasin kord win 98 bootdiski cd-le, kuna oli vaja läpakaga mässata.
aga biosi vahetamiseks kõlbab vist nii, nero expressist valid bootabledisc ja paned sinna peale nvflash ja rom faili ja ok, aga backupi ei saa teha vist biosist siis.
soovitaks lasta sama biosi mis oli(muudad lihtsalt), mitte ei kasuta mingeid muid.
õpetus biosi vahetamiseks icon_smile.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 25.07.2005 20:48:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tegelt vaevab mind hoopis see, et oleks soov teada mida see plaadil olev asjandus teeb (pilt2) ehk siis mis ta ülesanne on

See on choke (pool või drossel vist eestikeeli). Istub toiteahelas ja silub pinget. Lihtne passiivelement, peaks kuumust ikka üsna hästi taluma.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2005 21:14:28 vasta tsitaadiga

vambola kirjutas:
tsitaat:

Tegelt vaevab mind hoopis see, et oleks soov teada mida see plaadil olev asjandus teeb (pilt2) ehk siis mis ta ülesanne on

See on choke (pool või drossel vist eestikeeli). Istub toiteahelas ja silub pinget. Lihtne passiivelement, peaks kuumust ikka üsna hästi taluma.


Aga ega sa juhuslikult ei tea palju mosfet (ei tea kuda see eesti keeli on) kuumust talub? Need on ka tavaliselt pahalased, mis armastavad kole kuumaks minna. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 25.07.2005 21:30:18 vasta tsitaadiga

mosfet on nagu iga teine pooljuhtseade
parem kui ta ikka max 60-70 c peal istub
aga mõõta tuleb ikka seadet ennast mitte radikat või mõnda väljaulatuvat plastikust osa
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2005 21:48:19 vasta tsitaadiga

vambola kirjutas:
mosfet on nagu iga teine pooljuhtseade
parem kui ta ikka max 60-70 c peal istub
aga mõõta tuleb ikka seadet ennast mitte radikat või mõnda väljaulatuvat plastikust osa


Lihtsalt videokaardil leidub neid ime tillukesi mosfet eid igal pool. Ja käega katsudes on suht kuumad teised. Ühele sai kudagi 10x suurem radikas termoteibiga peale pandud aga ei tea kas tast kasu kah on. Oleks nad suuremad siis poleks proboleemi jahutamisega aga nad on nii kuradima väiksed (mingi 3-4 mm)
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2005 21:51:50 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
vambola kirjutas:
mosfet on nagu iga teine pooljuhtseade
parem kui ta ikka max 60-70 c peal istub
aga mõõta tuleb ikka seadet ennast mitte radikat või mõnda väljaulatuvat plastikust osa


Lihtsalt videokaardil leidub neid ime tillukesi mosfet eid igal pool. Ja käega katsudes on suht kuumad teised. Ühele sai kudagi 10x suurem radikas termoteibiga peale pandud aga ei tea kas tast kasu kah on. Oleks nad suuremad siis poleks proboleemi jahutamisega aga nad on nii kuradima väiksed (mingi 3-4 mm)


siis ei tohiks probleeme tekkida, kui tehases pole neile midagi pandud.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2005 21:58:56 vasta tsitaadiga

SA:VERkid kirjutas:
angel kirjutas:
vambola kirjutas:
mosfet on nagu iga teine pooljuhtseade
parem kui ta ikka max 60-70 c peal istub
aga mõõta tuleb ikka seadet ennast mitte radikat või mõnda väljaulatuvat plastikust osa


Lihtsalt videokaardil leidub neid ime tillukesi mosfet eid igal pool. Ja käega katsudes on suht kuumad teised. Ühele sai kudagi 10x suurem radikas termoteibiga peale pandud aga ei tea kas tast kasu kah on. Oleks nad suuremad siis poleks proboleemi jahutamisega aga nad on nii kuradima väiksed (mingi 3-4 mm)


siis ei tohiks probleeme tekkida, kui tehases pole neile midagi pandud.


hm kuda võtta. Kaart on kellatud sellepärast ma natuke muretsengi. Aga point selles, et ennem kellamist läksid need kivid minuteada sama kuumaks.

Tavaliselt on märgata, et hinna alla hoidmise mõttes lihtsalt vorbitakse kaart valmis ning jäetakse ta temperatuurid suht piiri peale. GPU default jahutiga jooksis isegi vahest 90-100C peale välja icon_lol.gif Aga selle sai kenasti teise jahutiga 60 piiri peale surutud (tava temp mängudes on 50 C ringis.)
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abc9
HV Guru
abc9

liitunud: 28.04.2004




sõnum 26.07.2005 02:33:27 vasta tsitaadiga

Mingil 9800-l oli ka kuumal kivil radikas peal tehase poolt. Ise radika panek perfoormanzit kindlasti ei anna aga võibolla pikendab see kaardi eluiga.
_________________
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 26.07.2005 14:17:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Oleks nad suuremad siis poleks proboleemi jahutamisega aga nad on nii kuradima väiksed (mingi 3-4 mm)

Siis ei jää sul muud üle, kui vent peale puhuma panna.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2005 23:15:09 vasta tsitaadiga

ega kellelgi pole linki, kus mingi nvsilenceri versioon oli aetud 6600GT AGP selga? või kui linki pole anda, siis võiks rääkida, mis silencer oli ning palju modimistööd oli. rakvere ORDIs iga versiooni müügil ning tahaks võimalust kasutada.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abc9
HV Guru
abc9

liitunud: 28.04.2004




sõnum 27.07.2005 00:35:48 vasta tsitaadiga

NV silencer 6 ronib 6600 gt otsa
http://www.ordi.ee/pood/fanvgaacnvs6.html?id=bpJGKM7J&mv_pc=364

Edit: ainult PCI-e, sain aru juba

_________________
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░


viimati muutis abc9 27.07.2005 00:38:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 27.07.2005 00:37:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

NV silencer 6 ronib 6600 gt otsa

Aga ainult pci-e, mitte agp.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragface
HV kasutaja
ragface

liitunud: 28.04.2004




sõnum 28.07.2005 21:55:04 vasta tsitaadiga

kui 6600gt kaart viimase piirini ajada, siis hakkab core ennast ise downclockima... poole testi pealt veab core clocki alla ja enam üles ei lähe enne rebooti. plaat on dfi nf4 ultra-d ning 20-pin -> 24-pin üleminekuga anteci 550w psu... coolbits teatab, et test failed vms ja rivatuner klokib ainult 20 MHzi...

kas dfi kasutajad on seda lisamolexit (chipseti cooleri pistiku kõrval) testinud ja kas sellest sõltub pci-e parem toide ning kas see on jumperiga sisselülitatav vms? veebist lugedes tundub nagu tuleks probleem pci-e vähesest toitest, sest jahutus on korralik... oskab keegi äkki kommenteerida midagi?

_________________
-
\R
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2005 22:28:20 vasta tsitaadiga

ragface kirjutas:
kui 6600gt kaart viimase piirini ajada, siis hakkab core ennast ise downclockima... poole testi pealt veab core clocki alla ja enam üles ei lähe enne rebooti. plaat on dfi nf4 ultra-d ning 20-pin -> 24-pin üleminekuga anteci 550w psu... coolbits teatab, et test failed vms ja rivatuner klokib ainult 20 MHzi...

kas dfi kasutajad on seda lisamolexit (chipseti cooleri pistiku kõrval) testinud ja kas sellest sõltub pci-e parem toide ning kas see on jumperiga sisselülitatav vms? veebist lugedes tundub nagu tuleks probleem pci-e vähesest toitest, sest jahutus on korralik... oskab keegi äkki kommenteerida midagi?


Mis kellad sa siis oma 6600GT peale surusid? Endal viskab kaart lihtsalt malet ja pildi tasku kui liiga talle teha. Seega ennem on masin omadega kokku jooksnud kui kaart ennast alla kellata saaks. Pealegi temp üle 60C kaardil ei lähe testide ajal. Ise olen leidnud enda kaardi core piiri kusagil 560 ja 570 vahel. Võimalik et midagi muud peale core lihtslt läheb sutsu liialt tuliseks (v.a mälud)

kasutan DFI nF4 SLI-D mobot.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragface
HV kasutaja
ragface

liitunud: 28.04.2004




sõnum 28.07.2005 22:46:43 vasta tsitaadiga

juba sain korda... oli servicite killimisega liiga hoogu mindud.
_________________
-
\R
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2005 08:45:24 vasta tsitaadiga

ETC PARTY
93% GPU OC sai tehtud siis icon_razz.gif 300@580
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2rdik
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2004




sõnum 30.07.2005 09:54:55 vasta tsitaadiga

hmm kellelgi club3d agp verisooni jahutust pole üle? icon_biggrin.gif vent tegi jubedat häält ja avastasin siis et asjal on mõra sees, ning tsentrist suht väljas (kuidagi loperdab) viskasin praegu 80x80@5V peale .. aga see ei suuda teda vist ära jahutada.. igastahes koormust saab anda u ~5sec ja jookseb kokku
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2005 14:26:58 vasta tsitaadiga

6600Gt'le mõnda hääd biosi ka leidub ?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2005 15:46:51 vasta tsitaadiga

p2rdik kirjutas:
hmm kellelgi club3d agp verisooni jahutust pole üle? icon_biggrin.gif vent tegi jubedat häält ja avastasin siis et asjal on mõra sees, ning tsentrist suht väljas (kuidagi loperdab) viskasin praegu 80x80@5V peale .. aga see ei suuda teda vist ära jahutada.. igastahes koormust saab anda u ~5sec ja jookseb kokku


Endal vahetatud zalmani vastu ja vent koos radikaga üle (y)Club3d AGP oma.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2rdik
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2004




sõnum 30.07.2005 19:34:03 vasta tsitaadiga

mkay.. lippan esmaspäeval poodi ostma igastahes icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaivo
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 06.08.2005 07:59:25 vasta tsitaadiga

Kas alla 3000 eest ka kuskil AGP kaarti saab ?
PCI nägin vaid.

_________________
Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<-------------------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
upper
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2001




sõnum 06.08.2005 08:14:53 vasta tsitaadiga

link :: http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=118&id=224226

ise ostsin peebust ,aga mul mingi kamm traiveritega ,pilt ikka jube vilets,nigu polekski õiget graafikat.ehk oskab keegi soovitada traiverit.praegu 77,72.quake3 pilt on nii niru,et hirm tuleb peale.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2005 08:26:54 vasta tsitaadiga

upper kirjutas:
ise ostsin peebust ,aga mul mingi kamm traiveritega ,pilt ikka jube vilets,nigu polekski õiget graafikat.ehk oskab keegi soovitada traiverit.praegu 77,72.quake3 pilt on nii niru,et hirm tuleb peale.


proovi vanemaid draivereid nagu mina näiteks: 76.45

ning mis mõttes pilt on niru? kvaliteet või fps?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2005 09:12:38 vasta tsitaadiga

Viskaks mõne kivi kapsaaeda.
Kõik ruttu Doctorpeepu, seal müüakse Club 3D Radeon 9800 PRO AIWi 1990.- thumbs_up.gif
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2005 09:16:45 vasta tsitaadiga

LauriTed kirjutas:
Viskaks mõne kivi kapsaaeda.
Kõik ruttu Doctorpeepu, seal müüakse Club 3D Radeon 9800 PRO AIWi 1990.- thumbs_up.gif


33EEk hinnalangus pole teabmis hinnapomm icon_biggrin.gif muidu odav küll thumbs_up.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaivo
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 06.08.2005 09:40:14 vasta tsitaadiga

Kiire sel Club 3D omal nneed mälud om ? 1.6 ?
_________________
Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<-------------------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2005 10:06:26 vasta tsitaadiga

LauriTed kirjutas:
Viskaks mõne kivi kapsaaeda.
Kõik ruttu Doctorpeepu, seal müüakse Club 3D Radeon 9800 PRO AIWi 1990.- thumbs_up.gif

ega see kivi nüüd eriti suur küll pole icon_rolleyes.gif
kasutatud gt-d ka umbes samas hinnas.
ja see aiw- müügifoorumis on tore teema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2005 10:08:47 vasta tsitaadiga

Ütle, kas kaardi enda pealt ka neid mälu kiirusi kuskil näeb?
Siis võiksin järele vaadata icon_wink.gif
rewer, soodent ju jättis müügi katki, kuna leidsis õiged driverid ülesse.
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2005 10:08:52 vasta tsitaadiga

mälukivide numbrite pealt?
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2005 10:18:58 vasta tsitaadiga

Sellised olid - http://www.comptest.ru/articles2/FX59009800Pro/ati-mem.jpg
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2005 11:23:53 vasta tsitaadiga

LauriTed kirjutas:
Sellised olid - http://www.comptest.ru/articles2/FX59009800Pro/ati-mem.jpg
http://www.samsung.com/Products/Semiconductor/GraphicsMemory/TechnicalInfo/graphic_product_guide_jun_05.pdf
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cafez
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2003




sõnum 07.08.2005 16:29:46 vasta tsitaadiga

oleks selline küsimus, kas kellelgi on kokkupuuteid selle isendiga ja mida te sellest arvate ? Ja küsiks, et mis see dual dvi on ? Miks see hea või halb on ?

http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=117&id=217744
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2005 16:30:25 vasta tsitaadiga

Cafez kirjutas:
oleks selline küsimus, kas kellelgi on kokkupuuteid selle isendiga ja mida te sellest arvate ?

http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=117&id=217744
dual dvi paneb hinda juurde. aga eks ta hea asi ikka ole kui kaht lcd monitori korraga kasutad
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cafez
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2003




sõnum 07.08.2005 16:50:06 vasta tsitaadiga

kas sellega saab siis pildi jaotada 2 LCD-le ?
Kas keegi tv-in ja out-i on kasutanud sellel ? on need korralikud ?
ja mängimiseks kõlbab ka see ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2005 17:29:29 vasta tsitaadiga

Praegu jooksutab see kõik mängud veel välja.
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2005 17:40:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:
kas sellega saab siis pildi jaotada 2 LCD-le ?
jah thumbs_up.gif windowsis töö teeb eriti mugavaks
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cafez
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2003




sõnum 07.08.2005 18:42:54 vasta tsitaadiga

küsiks veel, et kas VIVO kaardiga TV pilt arvutisse on kehvem kui näiteks osta TV kaart eraldi ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2005 18:55:30 vasta tsitaadiga

Cafez kirjutas:
küsiks veel, et kas VIVO kaardiga TV pilt arvutisse on kehvem kui näiteks osta TV kaart eraldi ?
oleneb tv- kaardist millega võrrelda. keskmiste puhul on kvaliteet üsna sama
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cafez
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2003




sõnum 07.08.2005 19:00:27 vasta tsitaadiga

jutt käib sellest kaardist !
http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=117&id=217744

tahaks teada kas DDR3 kiirus on sellel 1,6 ns või 2,0 ns !

Dr peepus kirjutab, et 2.0 aga vaatan gainwardi product guidest, et 6619 tootekoodi all on kiirus 1,6 ns
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaivo
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 07.08.2005 19:19:41 vasta tsitaadiga

Ma lugesin kuskilt ,et Gainwardi kaartidel pidi biosiga probleeme olema.
_________________
Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<-------------------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cafez
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2003




sõnum 07.08.2005 19:22:42 vasta tsitaadiga

mis teised arvavad ? on sellel tõepõhi all ?
Tahaks kangesti teada, kas kellelgi on antud isendid ja kuidas ta sellega rahul on ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2005 19:24:56 vasta tsitaadiga

mul on Gainwardi 6600. mingeid biosi ega muid probleeme pole küll märganud.
mida see biosi probleem endalst üldse peaks kujutama?

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss


viimati muutis Nu 07.08.2005 19:25:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2005 19:25:38 vasta tsitaadiga

ei usu mina ka. biosi flashimine pole ka eriti suur probleem
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  NV43 ehk GeForce 6600 Seeria mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 105, 106, 107  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.