|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
25.07.2005 11:28:14
|
|
|
Kuidagi kergemini ei saaks seda asja tehtud ?
Floppy ei taha mul töötada millegi pärast enam.
Aga kui muud moodi ei saa võib ka niimoodi ära teha....
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
25.07.2005 11:30:18
|
|
|
| Totu user kirjutas: |
Kuidagi kergemini ei saaks seda asja tehtud ?
Floppy ei taha mul töötada millegi pärast enam.
Aga kui muud moodi ei saa võib ka niimoodi ära teha.... |
ainuke mure ongi flopi saada. ülejäänud on lihtne
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
25.07.2005 11:37:11
|
|
|
Õhtu poole hakkan tegelema sellega.
Tänud saverker.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
25.07.2005 15:36:44
|
|
|
Flopit pole vaja, tee kasvõi cd või kõvaketta pealt.
Ise pole küll kunagi flopy pealt teinud
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
25.07.2005 15:45:15
|
|
|
| Kui partitsioon NTFS, siis dosi system disk ei oska sellega midagi peale hakata.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
25.07.2005 16:41:05
|
|
|
õige teha küll siis oskab
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
25.07.2005 18:22:50
|
|
|
| Noname kirjutas: |
| õige teha küll siis oskab |
kust sa saad bootdiski, kui sul flopit pole? tähendab bootdisk.com saadav nõuab ju flopit, et bootfailid kuhugi kirjutada. ehk oskad nõu anda.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
25.07.2005 18:41:05
|
|
|
ise lasin kord win 98 bootdiski cd-le, kuna oli vaja läpakaga mässata.
aga biosi vahetamiseks kõlbab vist nii, nero expressist valid bootabledisc ja paned sinna peale nvflash ja rom faili ja ok, aga backupi ei saa teha vist biosist siis.
soovitaks lasta sama biosi mis oli(muudad lihtsalt), mitte ei kasuta mingeid muid.
õpetus biosi vahetamiseks
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vambola
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
25.07.2005 20:48:35
|
|
|
| tsitaat: |
Tegelt vaevab mind hoopis see, et oleks soov teada mida see plaadil olev asjandus teeb (pilt2) ehk siis mis ta ülesanne on
|
See on choke (pool või drossel vist eestikeeli). Istub toiteahelas ja silub pinget. Lihtne passiivelement, peaks kuumust ikka üsna hästi taluma.
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
25.07.2005 21:14:28
|
|
|
| vambola kirjutas: |
| tsitaat: |
Tegelt vaevab mind hoopis see, et oleks soov teada mida see plaadil olev asjandus teeb (pilt2) ehk siis mis ta ülesanne on
|
See on choke (pool või drossel vist eestikeeli). Istub toiteahelas ja silub pinget. Lihtne passiivelement, peaks kuumust ikka üsna hästi taluma. |
Aga ega sa juhuslikult ei tea palju mosfet (ei tea kuda see eesti keeli on) kuumust talub? Need on ka tavaliselt pahalased, mis armastavad kole kuumaks minna.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vambola
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
25.07.2005 21:30:18
|
|
|
mosfet on nagu iga teine pooljuhtseade
parem kui ta ikka max 60-70 c peal istub
aga mõõta tuleb ikka seadet ennast mitte radikat või mõnda väljaulatuvat plastikust osa
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
25.07.2005 21:48:19
|
|
|
| vambola kirjutas: |
mosfet on nagu iga teine pooljuhtseade
parem kui ta ikka max 60-70 c peal istub
aga mõõta tuleb ikka seadet ennast mitte radikat või mõnda väljaulatuvat plastikust osa |
Lihtsalt videokaardil leidub neid ime tillukesi mosfet eid igal pool. Ja käega katsudes on suht kuumad teised. Ühele sai kudagi 10x suurem radikas termoteibiga peale pandud aga ei tea kas tast kasu kah on. Oleks nad suuremad siis poleks proboleemi jahutamisega aga nad on nii kuradima väiksed (mingi 3-4 mm)
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
25.07.2005 21:51:50
|
|
|
| angel kirjutas: |
| vambola kirjutas: |
mosfet on nagu iga teine pooljuhtseade
parem kui ta ikka max 60-70 c peal istub
aga mõõta tuleb ikka seadet ennast mitte radikat või mõnda väljaulatuvat plastikust osa |
Lihtsalt videokaardil leidub neid ime tillukesi mosfet eid igal pool. Ja käega katsudes on suht kuumad teised. Ühele sai kudagi 10x suurem radikas termoteibiga peale pandud aga ei tea kas tast kasu kah on. Oleks nad suuremad siis poleks proboleemi jahutamisega aga nad on nii kuradima väiksed (mingi 3-4 mm) |
siis ei tohiks probleeme tekkida, kui tehases pole neile midagi pandud.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
25.07.2005 21:58:56
|
|
|
| SA:VERkid kirjutas: |
| angel kirjutas: |
| vambola kirjutas: |
mosfet on nagu iga teine pooljuhtseade
parem kui ta ikka max 60-70 c peal istub
aga mõõta tuleb ikka seadet ennast mitte radikat või mõnda väljaulatuvat plastikust osa |
Lihtsalt videokaardil leidub neid ime tillukesi mosfet eid igal pool. Ja käega katsudes on suht kuumad teised. Ühele sai kudagi 10x suurem radikas termoteibiga peale pandud aga ei tea kas tast kasu kah on. Oleks nad suuremad siis poleks proboleemi jahutamisega aga nad on nii kuradima väiksed (mingi 3-4 mm) |
siis ei tohiks probleeme tekkida, kui tehases pole neile midagi pandud. |
hm kuda võtta. Kaart on kellatud sellepärast ma natuke muretsengi. Aga point selles, et ennem kellamist läksid need kivid minuteada sama kuumaks.
Tavaliselt on märgata, et hinna alla hoidmise mõttes lihtsalt vorbitakse kaart valmis ning jäetakse ta temperatuurid suht piiri peale. GPU default jahutiga jooksis isegi vahest 90-100C peale välja Aga selle sai kenasti teise jahutiga 60 piiri peale surutud (tava temp mängudes on 50 C ringis.)
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abc9
HV Guru

liitunud: 28.04.2004
|
26.07.2005 02:33:27
|
|
|
Mingil 9800-l oli ka kuumal kivil radikas peal tehase poolt. Ise radika panek perfoormanzit kindlasti ei anna aga võibolla pikendab see kaardi eluiga.
_________________ ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░ |
|
| Kommentaarid: 194 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vambola
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
26.07.2005 14:17:13
|
|
|
| tsitaat: |
Oleks nad suuremad siis poleks proboleemi jahutamisega aga nad on nii kuradima väiksed (mingi 3-4 mm)
|
Siis ei jää sul muud üle, kui vent peale puhuma panna.
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
26.07.2005 23:15:09
|
|
|
| ega kellelgi pole linki, kus mingi nvsilenceri versioon oli aetud 6600GT AGP selga? või kui linki pole anda, siis võiks rääkida, mis silencer oli ning palju modimistööd oli. rakvere ORDIs iga versiooni müügil ning tahaks võimalust kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abc9
HV Guru

liitunud: 28.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 194 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vambola
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
27.07.2005 00:37:08
|
|
|
| tsitaat: |
NV silencer 6 ronib 6600 gt otsa
|
Aga ainult pci-e, mitte agp.
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragface
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2004
|
28.07.2005 21:55:04
|
|
|
kui 6600gt kaart viimase piirini ajada, siis hakkab core ennast ise downclockima... poole testi pealt veab core clocki alla ja enam üles ei lähe enne rebooti. plaat on dfi nf4 ultra-d ning 20-pin -> 24-pin üleminekuga anteci 550w psu... coolbits teatab, et test failed vms ja rivatuner klokib ainult 20 MHzi...
kas dfi kasutajad on seda lisamolexit (chipseti cooleri pistiku kõrval) testinud ja kas sellest sõltub pci-e parem toide ning kas see on jumperiga sisselülitatav vms? veebist lugedes tundub nagu tuleks probleem pci-e vähesest toitest, sest jahutus on korralik... oskab keegi äkki kommenteerida midagi?
_________________ -
\R |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
28.07.2005 22:28:20
|
|
|
| ragface kirjutas: |
kui 6600gt kaart viimase piirini ajada, siis hakkab core ennast ise downclockima... poole testi pealt veab core clocki alla ja enam üles ei lähe enne rebooti. plaat on dfi nf4 ultra-d ning 20-pin -> 24-pin üleminekuga anteci 550w psu... coolbits teatab, et test failed vms ja rivatuner klokib ainult 20 MHzi...
kas dfi kasutajad on seda lisamolexit (chipseti cooleri pistiku kõrval) testinud ja kas sellest sõltub pci-e parem toide ning kas see on jumperiga sisselülitatav vms? veebist lugedes tundub nagu tuleks probleem pci-e vähesest toitest, sest jahutus on korralik... oskab keegi äkki kommenteerida midagi? |
Mis kellad sa siis oma 6600GT peale surusid? Endal viskab kaart lihtsalt malet ja pildi tasku kui liiga talle teha. Seega ennem on masin omadega kokku jooksnud kui kaart ennast alla kellata saaks. Pealegi temp üle 60C kaardil ei lähe testide ajal. Ise olen leidnud enda kaardi core piiri kusagil 560 ja 570 vahel. Võimalik et midagi muud peale core lihtslt läheb sutsu liialt tuliseks (v.a mälud)
kasutan DFI nF4 SLI-D mobot.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragface
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2004
|
28.07.2005 22:46:43
|
|
|
juba sain korda... oli servicite killimisega liiga hoogu mindud.
_________________ -
\R |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
30.07.2005 08:45:24
|
|
|
ETC PARTY
93% GPU OC sai tehtud siis 300@580
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2rdik
HV vaatleja
liitunud: 06.11.2004
|
30.07.2005 09:54:55
|
|
|
hmm kellelgi club3d agp verisooni jahutust pole üle? vent tegi jubedat häält ja avastasin siis et asjal on mõra sees, ning tsentrist suht väljas (kuidagi loperdab) viskasin praegu 80x80@5V peale .. aga see ei suuda teda vist ära jahutada.. igastahes koormust saab anda u ~5sec ja jookseb kokku
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
30.07.2005 14:26:58
|
|
|
| 6600Gt'le mõnda hääd biosi ka leidub ?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
30.07.2005 15:46:51
|
|
|
| p2rdik kirjutas: |
hmm kellelgi club3d agp verisooni jahutust pole üle? vent tegi jubedat häält ja avastasin siis et asjal on mõra sees, ning tsentrist suht väljas (kuidagi loperdab) viskasin praegu 80x80@5V peale .. aga see ei suuda teda vist ära jahutada.. igastahes koormust saab anda u ~5sec ja jookseb kokku |
Endal vahetatud zalmani vastu ja vent koos radikaga üle (y)Club3d AGP oma.
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2rdik
HV vaatleja
liitunud: 06.11.2004
|
30.07.2005 19:34:03
|
|
|
mkay.. lippan esmaspäeval poodi ostma igastahes
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
06.08.2005 07:59:25
|
|
|
Kas alla 3000 eest ka kuskil AGP kaarti saab ?
PCI nägin vaid.
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
upper
HV kasutaja
liitunud: 26.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
06.08.2005 08:26:54
|
|
|
| upper kirjutas: |
| ise ostsin peebust ,aga mul mingi kamm traiveritega ,pilt ikka jube vilets,nigu polekski õiget graafikat.ehk oskab keegi soovitada traiverit.praegu 77,72.quake3 pilt on nii niru,et hirm tuleb peale. |
proovi vanemaid draivereid nagu mina näiteks: 76.45
ning mis mõttes pilt on niru? kvaliteet või fps?
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
06.08.2005 09:12:38
|
|
|
Viskaks mõne kivi kapsaaeda.
Kõik ruttu Doctorpeepu, seal müüakse Club 3D Radeon 9800 PRO AIWi 1990.-
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
06.08.2005 09:16:45
|
|
|
| LauriTed kirjutas: |
Viskaks mõne kivi kapsaaeda.
Kõik ruttu Doctorpeepu, seal müüakse Club 3D Radeon 9800 PRO AIWi 1990.-  |
33EEk hinnalangus pole teabmis hinnapomm muidu odav küll
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
06.08.2005 09:40:14
|
|
|
Kiire sel Club 3D omal nneed mälud om ? 1.6 ?
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
06.08.2005 10:06:26
|
|
|
| LauriTed kirjutas: |
Viskaks mõne kivi kapsaaeda.
Kõik ruttu Doctorpeepu, seal müüakse Club 3D Radeon 9800 PRO AIWi 1990.-  |
ega see kivi nüüd eriti suur küll pole
kasutatud gt-d ka umbes samas hinnas.
ja see aiw- müügifoorumis on tore teema
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
06.08.2005 10:08:47
|
|
|
Ütle, kas kaardi enda pealt ka neid mälu kiirusi kuskil näeb?
Siis võiksin järele vaadata
rewer, soodent ju jättis müügi katki, kuna leidsis õiged driverid ülesse.
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
06.08.2005 10:08:52
|
|
|
| mälukivide numbrite pealt?
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cafez
HV vaatleja
liitunud: 19.12.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
07.08.2005 16:30:25
|
|
|
|
dual dvi paneb hinda juurde. aga eks ta hea asi ikka ole kui kaht lcd monitori korraga kasutad
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cafez
HV vaatleja
liitunud: 19.12.2003
|
07.08.2005 16:50:06
|
|
|
kas sellega saab siis pildi jaotada 2 LCD-le ?
Kas keegi tv-in ja out-i on kasutanud sellel ? on need korralikud ?
ja mängimiseks kõlbab ka see ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
07.08.2005 17:29:29
|
|
|
| Praegu jooksutab see kõik mängud veel välja.
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
07.08.2005 17:40:29
|
|
|
| tsitaat: |
| kas sellega saab siis pildi jaotada 2 LCD-le ? |
jah windowsis töö teeb eriti mugavaks
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cafez
HV vaatleja
liitunud: 19.12.2003
|
07.08.2005 18:42:54
|
|
|
| küsiks veel, et kas VIVO kaardiga TV pilt arvutisse on kehvem kui näiteks osta TV kaart eraldi ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
07.08.2005 18:55:30
|
|
|
| Cafez kirjutas: |
| küsiks veel, et kas VIVO kaardiga TV pilt arvutisse on kehvem kui näiteks osta TV kaart eraldi ? |
oleneb tv- kaardist millega võrrelda. keskmiste puhul on kvaliteet üsna sama
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cafez
HV vaatleja
liitunud: 19.12.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
07.08.2005 19:19:41
|
|
|
Ma lugesin kuskilt ,et Gainwardi kaartidel pidi biosiga probleeme olema.
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cafez
HV vaatleja
liitunud: 19.12.2003
|
07.08.2005 19:22:42
|
|
|
mis teised arvavad ? on sellel tõepõhi all ?
Tahaks kangesti teada, kas kellelgi on antud isendid ja kuidas ta sellega rahul on ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
07.08.2005 19:24:56
|
|
|
mul on Gainwardi 6600. mingeid biosi ega muid probleeme pole küll märganud.
mida see biosi probleem endalst üldse peaks kujutama?
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
viimati muutis Nu 07.08.2005 19:25:46, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
07.08.2005 19:25:38
|
|
|
| ei usu mina ka. biosi flashimine pole ka eriti suur probleem
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|