|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
zzzzz
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2003
|
02.06.2005 13:06:49
|
|
|
selline lugu:
kontoris on meil wc võti veeautomadi peal koguaeg ja harjund seda võtit sinna panema. Jõdsin kontorisse autovõtmed näpus ja lajatasin need sinna veeautomaadi peale rõõmsalt. Enne aru ei saanud kui hakkasin juba välja minema, et kurat kus võtmed on Lõpuks leidsin sealt üles kuhu ma nad ise pannud olin.
_________________ -puudub- |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
02.06.2005 13:09:54
|
|
|
| oli vaja võrgus olevast arvutist üks asi kätte saada. tegin siis arvuti lahti. sharesin ära ja tegin shut down. ise jumala rahuga lähen teise aruvti taha ja mõtlen et raisk, kopeerimatta jäi.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
02.06.2005 14:53:47
|
|
|
| sumpz kirjutas: |
ükskord sai ingliskeele tunnis mingit teksti tõlgitud..
tuli mingi selline lause et a "bbc gives out licenses" vms.
ma siis rõõmsalt üle klassi et "bbc annab välja litse" ..  |
Kahh sarnast asja muidugi juhtunud.. samamoodi inglise keele tunnis
Juttu oli mustast merest, ing. "Black Sea". Tõlkisin mina siis seal ja juhuslikult oli tarvis öelda "Black Sea". Ütlen siis, "mustast seast"
Ma tänini naeran selle peale
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
02.06.2005 15:35:56
|
|
|
Mul klassivend ütles prosecutori asemel prostitute...
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamzzz
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2005
|
02.06.2005 20:33:44
|
|
|
enda põhiline viga on et kirjutan hv.ee kuigi tahtsin kirjutada googel.com siis mõtlen mingi 1 mint mis jama on et läheb HV avalehele need on need harjumused
tihti on ka nii et on vaja paaki tühjentada hakkan wc poole liikuma ja kui lõpuks seal olen pööran paremal ja istun köökis maha teen ühe suitsu ja mõtlen mida ma teha tahtsin siis mingi hetk tuleb meelde
_________________ I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristo.
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.04.2004
|
02.06.2005 22:15:40
|
|
|
Mul on komme oma HV parooli kõikjale kirjutada(kogemata loomulikult), sest seda kasutan kõige tihedamini.
Kunagi vist isegi kirjutasin mingisse kirjandisse , ilmselt olin mõtetega HV's 8) .
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
02.06.2005 22:58:41
|
|
|
| Celllu kirjutas: |
Mul on komme oma HV parooli kõikjale kirjutada(kogemata loomulikult), sest seda kasutan kõige tihedamini.
Kunagi vist isegi kirjutasin mingisse kirjandisse , ilmselt olin mõtetega HV's 8) . |
ei saa olla.
Okei kui firefoxi kasutad ma kirjutan sinna Google searchbari asju ja vastupidi, aga käsitsi ja kirjandisse see nati ülepingutatud juba
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MotorHead
HV veteran

liitunud: 11.06.2004
|
02.06.2005 23:05:07
|
|
|
Endal oli täna emakeele tunnis väike aps, kui kirjutasin etteütlusesse professor asemele protsessor. Lisaks oli sõna puhvet ja mina kirjutasin puhv.eeet, kuid juba oli järgmine lause vaja kirjutada.
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamzzz
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2005
|
24.06.2005 10:03:33
|
|
|
paar päeva tagasi läksin cpu jahutust ostma (aga kuna endal on 3 arvutit kodus) siis ajasin sassi ning ostsin vale jahutuse aga noh nüüd sai sellest video jahutus
_________________ I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reitz90
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2004
|
10.07.2005 20:44:53
|
|
|
mu ema tegi maasikatest moosi jm. ja köögis askeldades tahtis ta kuhugi nõudepesuvahendit panna aga hoopis pani näpu otsapeale ja maitses nõudepesuvahendit (nagu vahepeal moosi misllega näpud koos olid)
ja proovis veel jahu aasikate peale panna aga enne jõudis kohale.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g2pard
HV vaatleja
liitunud: 18.09.2004
|
11.07.2005 01:07:35
|
|
|
oli kh siis paar nädalat tagasi kui isaga käisin tööl kaasas sis ta kah parkis auto mina jäin autosse ja kui isa poest tagasi tuli vaatasin algul te tahab mõnd asja minu kätte anda et minu ukse poole tuleb, a siis aga läks oopis kõrval olevasse autosse sissamurdma, ike päris tykk aega sääl mudis tglt, ming 5sek ike vähemalt, kuni taipas et vale auto( ja kusjuures autod plnd yldse sarnasedki, ukse link oli isegi teistmoodi ) põhjuseks tal aga olnd see et alati tal sääl auto olnd
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
11.07.2005 01:59:16
|
|
|
praegu just võtsin kõlarid korraks lahti, ühendan uuesti ära kõik, toide ja kõllide ots supakasse jne. lülitan sisse, aga kõik tumm.
hmm.. wtf. mis nüüd läbi läks. *mõtleb 30sek* Äkki aitaks see, kui ühe otsa arvuti heli auku ka paneks
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telempe
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
11.07.2005 17:05:59
|
|
|
| tsitaat: |
Paar nädalat tagasi, kui isaga poodi läksime, jäin autosse ootama. Kui ta tagasi tuli, vaatasin algul, et tahab mõnda asja minu kätte anda, sest ta minu uksele lähenes, kuid seevastu hoopis kõrvalolevasse autosse proovis siseneda. Tal läks aega vähemalt viis sekundit, kuni taipas, et ta vale auto juures toimetab, kusjuures masinad polnud sarnasedki, ukselinkki oli teistsugune. Hiljem selgus, et põhjuseks olevat olnud see, et tema auto pea alati selle koha peal seisab.
|
Neile, kellele g2pardi jutt segaseks jäi.
_________________ ORLY? I hardly know her! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
11.07.2005 17:15:43
|
|
|
| zilwer kirjutas: |
| tsitaat: |
Paar nädalat tagasi, kui isaga poodi läksime, jäin autosse ootama. Kui ta tagasi tuli, vaatasin algul, et tahab mõnda asja minu kätte anda, sest ta minu uksele lähenes, kuid seevastu hoopis kõrvalolevasse autosse proovis siseneda. Tal läks aega vähemalt viis sekundit, kuni taipas, et ta vale auto juures toimetab, kusjuures masinad polnud sarnasedki, ukselinkki oli teistsugune. Hiljem selgus, et põhjuseks olevat olnud see, et tema auto pea alati selle koha peal seisab.
|
Neile, kellele g2pardi jutt segaseks jäi. |
keep up the good work!
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
11.07.2005 23:29:10
|
|
|
[ot]
Ooo... keelemoderaatorid teevad tööd
{/ot]
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
12.07.2005 01:02:22
|
|
|
| gamzzz kirjutas: |
enda põhiline viga on et kirjutan hv.ee kuigi tahtsin kirjutada googel.com siis mõtlen mingi 1 mint mis jama on et läheb HV avalehele need on need harjumused  |
Seoses sellega, ma olen mitu korda kirjutanud aadressiribale www.googel.com ja siis mõelnud, et mis värk on, miks kohale ei lähe
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamzzz
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2005
|
12.07.2005 14:28:15
|
|
|
eile kui käisin ühes pubis ,läksin korra wc ja unustasin oma seljakotti sinna ,läksin umbes 10 minti pärst tagasi õnneks oli seljakott alles , täna siis läksin poodi sama seljakott seljas ostsin õlle hakkan maksma ja näe rahakott kadunud (krt jäin õllest ilma) siis umbes 10 minti tagasi helistasin hansa panka et kaart kinni pannakse ja selgus selline asi et 4600 eeku oli minu kaarti pealt ära raisatut loo moraal on ära mine pubise seljakottiga
_________________ I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
12.07.2005 14:31:43
|
|
|
Las ma arvan, PIN ja kaart olid korraga rahakotis?
Kui nii siis saad süüdistada ainult iseennast.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamzzz
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2005
|
12.07.2005 14:35:19
|
|
|
ei ostetud oli ja makstud kaardiga
_________________ I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
12.07.2005 14:39:48
|
|
|
| gamzzz kirjutas: |
| ei ostetud oli ja makstud kaardiga |
Sellisel puhul peab pood selle kinni maksma, kuna nemad peavad küsima isikut tõendavat dokumenti.
Olen korra kokku puutunud sellise asjaga ja vist oli asi nii.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erxe
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2002
|
12.07.2005 20:17:26
|
|
|
| Väikeste summade puhul ei küsita dokumente. Kunagi kirjutas kuskil ajalehes sellest, siis nimetati ära, et kokkuleppeliselt pankadega hakkavad kaupmehed dokumente küsima kuskil 500-600 kroonist. Aga see sõltub panga ja kaupmehe vahel sõlmitud lepingust.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
12.07.2005 23:16:02
|
|
|
Kurat just oli.....vaatasin palju rahakotis raha on ja kõndisin sellega külmkapi juurde ,panin rahakoti külmikusse ja võtsin toiduained välja.
Mingi 30min otsisin rahakotti
|
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
15.07.2005 13:41:45
|
|
|
peale pikemat tegelemist Photoshopiga on tahtmine igal pool mujal ka "undo" teha
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
15.07.2005 22:09:26
|
|
|
külm toit külmkapist välja
taldrikule
taldrik külma toiduga külmkappi
mikrolaineahi külmkapi peal
10 minutit. teises toas...
otsingud
kaua...kaua...
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArturTT
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
16.07.2005 00:25:16
|
|
|
Juhtus kunagi talvel üks vägagi halb lugu.Õhtul Tartust tulles ja kodus(jõgeval) ust avades selgus et olin võtme tartusse unustanud...(ja teised pidid alles hommikul koju jõudma)Raha tagasisõiduks oli ka otsas... egas midagi heitsin trepile magama ja ootasin hommikut
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamzzz
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2005
|
16.07.2005 00:43:30
|
|
|
endal oli ka 2 aastat tagasi nii ,et kaotasin võtmed ära ja naine pidi tulema alles 2 nädala pärast aga õnneks on sõber "luksepp" (aga ma ikka imestan ,et minul on suur raud uks 3 lukkuga ja tema tegi mõne mindiga lahti ei kuiuda ette kui ta varkaks hakkab)
_________________ I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarantel
HV veteran

liitunud: 08.03.2003
|
19.07.2005 17:37:41
|
|
|
Loetud tunnid tagasi jätsin rahakoti 45 euroga Hamburgi lennujaama turvaväravasse
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
20.07.2005 02:37:49
|
|
|
Okei nüüd. 3 aasta eest, käisin ma veel viiendast klassis. Olid jõulud ja jube m8ll, kõik olid kohustatud üksteisele kinke tegema(sõpradele ikka niisama ka ).. Mina tegin ühele tüdrukule kingi siis, ja kaardile kirjutas oma Runescape kasutaja nime. Nüüdsest peale suhtutakse minusse imelikult . Ja veel samal ajal, kui meie koolis Runescape hullus oli (andke andeks, tol ajal polnud paremat masinat) küsisin ma keset vestlust suvaliste inimestega, et mis nende mining on vms .
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
20.07.2005 05:35:23
|
|
|
Äh, asjad kadunud, tuulan terve maja läbi, sügan kukkalt ning kui lähen tagasi mõne remonditava asja juurde, vaatan et kohe käe ulatuses vedeleb otsitav ese.
Sai päikeseprille taga otsitud, endal ees , hakkan vist pimedaks jääma 8)
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
20.07.2005 05:40:23
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Äh, asjad kadunud, tuulan terve maja läbi, sügan kukkalt ning kui lähen tagasi mõne remonditava asja juurde, vaatan et kohe käe ulatuses vedeleb otsitav ese.
Sai päikeseprille taga otsitud, endal ees , hakkan vist pimedaks jääma 8) |
tüüpiline juhtum ju..
Aga mul oli paar tunnikest tagasi hädajuhus..
Nimelt WC asub väljaspool korterit..
natukene trepist alla.. Trepikojas..
Ise teadsin rahulikult, et uks on lahti ja sammun WC poole, aga näe imet..
Ema kurivaim oli ära läinud ja kukse kinni keeranud.
Mina siis otsin võtit..
möödub minut.. teinegi.. 10 minutit möödas.. istun lootusetult ja mõtlen, kas kutsuda ema nüüd maalt koju tagasi ust avama kell 3 öösel?
Mõtlesin veel natukene kannatada, et pärast uuesti otsida..
Hakkasin taas ETd pelama ja liigutasin hiirt liiga palju vastu kõlarit.. Ja miski kolises..
Muidugi mitte kõlar vaid see saatuslik VÕTI!
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
08.12.2005 17:56:59
|
|
|
ok, vana thread aga ikkagi
Ise andsin paar nädalat tagasi bussijuhile raha pileti eest. Ise veel vaatasin palju pilet maksab ja kas mees mulle raha õigesti tagasi annab. Saan siis raha kätte juba ja siis pahase näoga küsin bussijuhilt kas raha ka tagasi saan või mitte. Mees ütleb, et just andis mulle Ma vaatan, et on jah hunnik raha käes, vabandan ja lähen edasi bussi...
Täiesti tüüpilised on olukorrad, kus otsid mingit asja ja see vahib otse nina all aga võta näpust, ei leia üles.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
08.12.2005 18:34:32
|
|
|
| tsitaat: |
Täiesti tüüpilised on olukorrad, kus otsid mingit asja ja see vahib otse nina all aga võta näpust, ei leia üles.
|
Eile hakkasin kodust minema, toavõtmed taskus, kott käes.
Jõuan välisukse juurde, võtan välisukse võtme taskust (panen ühele eendile), panen koti maha ja katsun ust - lukus.
Kus võti on ? Kindlasti unustasin tuppa. Otsin kogu toa läbi, pole kuskil. Keegi teine kindlasti ukse ees olnud võtmed kaasa võtnud, pidades neid enda omadeks.
Lähen siis esikust kotti tagasi tooma ja koti kõrval eendil võtmed - kogu tegevus tuleb tagantjärele meelde.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
08.12.2005 18:58:46
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
Krt nägin praegust seda teemat ja tahtsin kirjutada.. Lugesin TanElofJi posti läbi ja enam ei mäleta..  |
Hea laks
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpeedy
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.07.2005
|
08.12.2005 19:01:25
|
|
|
| Mul on vahest selline asi ,et kui ilge põiekas on jooksen kööki ja teen külmkapi ukse lahti ja hakkan mõtlema ,et mida kuradit ma siint külmikust tahan.Selliseid juhtumeid on ka olnud ,et kui kooli lähen siis poole tee peal on selline tunne ,et korteri uks jäi lukku panemata ja jooksen koju tagasi ja tuleb välja,.et uks on ilusti lukus.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
08.12.2005 19:13:44
|
|
|
| zpeedy kirjutas: |
| Selliseid juhtumeid on ka olnud ,et kui kooli lähen siis poole tee peal on selline tunne ,et korteri uks jäi lukku panemata ja jooksen koju tagasi ja tuleb välja,.et uks on ilusti lukus. |
Mul on alati kodust lahkudes 5 minuti jooksul selline tunne, et seekord jäi nüüd küll uks lukustamata. Hoolimata sellest, et ma alati kontrollin ukse üle
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vladimir
HV kasutaja

liitunud: 03.09.2004
|
08.12.2005 21:10:35
|
|
|
Mina suutsin ühel hommikul võileiva ära kaotada. Tegin kolm võilieiba, panin taldrikule. Juustud-vorstid panin külmikusse, võtsin taldriku kahe võileivaga ja jäin neid kahte juhmi näoga vahtima ja kukalt kratsima. Kolmandat võileiba lihtsalt polnud enam. Otsisin kümme minutit kogu kööki läbi, ei midagi. Lõpuks avastasin kadunukese külmikust vorstipakist.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marttisiitsman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2003
|
08.12.2005 21:29:59
|
|
|
| vladimir kirjutas: |
Mina suutsin ühel hommikul võileiva ära kaotada. Tegin kolm võilieiba, panin taldrikule. Juustud-vorstid panin külmikusse, võtsin taldriku kahe võileivaga ja jäin neid kahte juhmi näoga vahtima ja kukalt kratsima. Kolmandat võileiba lihtsalt polnud enam. Otsisin kümme minutit kogu kööki läbi, ei midagi. Lõpuks avastasin kadunukese külmikust vorstipakist.  |
OT: Mul ka vahest nii, teen hommikul võileivad, hüppan kiiresti tualetist läbi, võtan kohvi näppu ning lähen vaatama terevisiooni. siis mõtlen et kus võileivad? ning märkan, isa matsutab kõtval rõõmsa näoga ning koer vaatab ka seda ilastades pealt
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
08.12.2005 21:40:15
|
|
|
Mis te hommikul kõige eismesena selga panete?
Mul käivad sokid, siis vaatan kus see kuradi neetud pluus on
Vahest on hea kild:
Kõik värk söödud joodud kustud jms. Ootan aega kuna toast lahkuda... Ootan ootan kell 7:23 juba (25 pean lahkuma) aega on lalala kossid jalas nstuff ja siis ÄKKi piixu! hambad jäid pesemata no ffs!
Vot see ajab närvi.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marttisiitsman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2003
|
08.12.2005 21:56:05
|
|
|
mulle on eriti vastukarva see kui tuleb mingi ülimalt hea mõte aga siis keegi kõnetab korraks, või pastakas kukub maha, või mida iganes mis hetkeks mõtte mujale viib ning plaksti mõte kadunud nagu poleks seda olnudki. veab kui mäletatab veel mida enne seda mõtles, saab vahest mõttekäiguga samale järjele.
või kuulen koolis mingist suuremat sorti kontrolltööst ning luban endale, et õpin kindlasti, siis saabub aeg ning õpetaja paneb töölehe lauale ning, ai raisk, tahaks pea põmst läbi laua lüüa
või arvestad, et 7.40 minek, et jõuab täpselt õigeks ajaks kohale, ning siis hakkad 7.40 riietuma, siis meenub, et asjad kokkupanemata, hambad pesemata ning veel sada asja tegemata
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soovija
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
08.12.2005 22:04:46
|
|
|
| marttisiitsman kirjutas: |
mulle on eriti vastukarva see kui tuleb mingi ülimalt hea mõte aga siis keegi kõnetab korraks, või pastakas kukub maha, või mida iganes mis hetkeks mõtte mujale viib ning plaksti mõte kadunud nagu poleks seda olnudki. veab kui mäletatab veel mida enne seda mõtles, saab vahest mõttekäiguga samale järjele.
või kuulen koolis mingist suuremat sorti kontrolltööst ning luban endale, et õpin kindlasti, siis saabub aeg ning õpetaja paneb töölehe lauale ning, ai raisk, tahaks pea põmst läbi laua lüüa
või arvestad, et 7.40 minek, et jõuab täpselt õigeks ajaks kohale, ning siis hakkad 7.40 riietuma, siis meenub, et asjad kokkupanemata, hambad pesemata ning veel sada asja tegemata  |
tuleb ette Ise on nagu deja vu Näen et hetk tagasi lasin köögis tule ära ja uuesti vaadates see põleb ja jälle kustutan täna sama asi kardinatega
Damn
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blas
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002
|
09.12.2005 10:30:37
|
|
|
elasime 2-e teise tüübiga kalamajas, vets asus koridoris ja käis lukku. kamba peale oli meil 1 võti. balti jaamani on sealt umbes pool kilti kuni kilt. miks see fakt oluline on selgub hiljem:)
nädalavahetuseks maale minnes suutsin vähemalt kahel korral selle võtme enda taskusse unustada ja avastasin selle koletu fakti umbes poolel teel lõuna-eestisse.
nii nad siis 2 päeva käisid naabritelt võtit nuiamas või lidusid balta peldikusse, kui naabreid käepärast ei olnud:D
mõlemal korral oli mul linna tagasi tulles tõsine hirm oma elu pärast. päästsin end sellega, et kohale jõudes lükkasin ukse vahelt moonakoti sisse, ootasin hetke ja astusin ise järele.
tüüpilise rahahädas poolnälgiva tudengi võlub selle trikiga ära küll:D
_________________ The truth is out there |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
09.12.2005 10:39:30
|
|
|
mul oli selline juhtum, et sai just sõbra poolt pirniraksust tuldud ja auto tagaiste oli pirne täis. läksime siis tankalsse ja hakkasime müüjatega iba ajama. sõime pirne ja värki. keerasin siis auto uksed kah lukku, kuna mina elan kahtlases kandis . siis kui pirnid hakkasid otsa saama taskutest läksin autost juurde tooma. võtsin taskust võtmed ja väikse juba hapnenud pirni. kõndisin prügikastist mööda, viskasin pirni sinna sisse ja kõndisin auto juurde. hakkan ust lahti tegema ja avastan et hoopis pirn on käes. hakkasin siis võtmeid otsima, aga mida pole seda pole. jõudsin siis järeldusele et prügikastis on.
noh, ostsin siis tanklast prügikoti ja pikad kummikindad ja hakkasin prügi ümber sorteerima, sest ainsad võtmed olin just ära visanud. õnneks pidin vähe prügi sorteerima. leidsin ülesse võtme küsisin tanklast sooja vett. pesin võtme ära ja sõime rõõmuga pirne edasi. 8)
ahjaa. umbes 4 minti peale sorteerimise lõppu tulid tanklasse mendid kah.
_________________ raidi suu ei valeta! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OFFF
HV veteran

liitunud: 29.07.2004
|
09.12.2005 11:14:47
|
|
|
See on vana hea trikk prygikastiga. Ma olen ka vahel hommikuti teinud seda liigutust, et tyhi kohupiimakreemitops hakkab minama kraanikaussi ja lusikas prygikasti... enamasti saan küll poolel teel pidama.
A.
_________________ Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame! |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
09.12.2005 13:53:34
|
|
|
kohupiimakreemitopsist niipalju, et tavaliselt tahab ta koos lusikaga käitlusse minna. siiamaani on õnneks me kõik 6 lusikat veel alles
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
09.12.2005 19:28:59
|
|
|
mäletan et läksin pärnus nüüdseks kadunud UUs Nova söögikohta, vaatasin menüüd, seal seisis "Ahjukana praad" vms, ja siis oma alati hajalioleva peaga küsisin "milles see ahjukana seisneb?" .
Kui veel 3ndal sai elatud, siis olin ikka päris totu, hakkan korterist lahkuma - sulgen ukse ning lukustan. jõuan esimesele, mõtlen - kurat kas ikka panin ukse lukku? :S. okei üles tagasi. katsun - uks lukus. jõudes jälle esimesele m'tlen uuesti - oot oli ikka lukus? aga siiski suudan RASKE südamega minema sammuda, lootes et uks jäi lukku
Ahjah, mul siuke wireless hiir, millel külje peal volüüm+ - nupud. Suures toas läppariga lebotades ning tv -d vahtides suht tihti krabasin hiire laualt selleks et tv häält reguleerida, ning siis kirusin tehnikat, et kurat miks kõik ei ole ühtse süsteemiga.
muidu ma vägagi hajameelne. enamus asjad mida luban teha või pean tegema, tulevad meelde alles viimasel hetkel või jäävad üldse tegemata. lihtsalt pea on pidevalt tühi.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muhvn
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2002
|
09.12.2005 19:41:16
|
|
|
| Kord malevõistlustele minnes suvel palava ilmaga, lühikesed püksid ja särk jõusin kohale panin nagu tavaliselt mobla välja paremale käele ja hakkasin vaikse peale panema. Kui armas oli oma telekapulti laual silmitseda.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OFFF
HV veteran

liitunud: 29.07.2004
|
09.12.2005 19:57:13
|
|
|
Muhvini jutt tuletab mulle meele, et ma olen ikka paar korda t88lt minema jalutanud, mobla asemel traadita toru taskus. 6nneks on see sihuke toru, et hakkab piuksuma, kui levist v2lja j6uab.
A.
_________________ Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame! |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonu89
HV veteran

liitunud: 08.03.2004
|
10.12.2005 17:25:57
|
|
|
| Vahest unise peaga saab hommikul kruusi tagurpidi laua peale pandud, kuid õnneks pole kohvi peale kallanud....
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|