Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Hajameelne nagu professor märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
zzzzz
HV kasutaja
zzzzz

liitunud: 07.10.2003




sõnum 02.06.2005 13:06:49 vasta tsitaadiga

selline lugu:
kontoris on meil wc võti veeautomadi peal koguaeg ja harjund seda võtit sinna panema. Jõdsin kontorisse autovõtmed näpus ja lajatasin need sinna veeautomaadi peale rõõmsalt. Enne aru ei saanud kui hakkasin juba välja minema, et kurat kus võtmed on icon_lol.gif Lõpuks leidsin sealt üles kuhu ma nad ise pannud olin.

_________________
-puudub-
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2005 13:09:54 vasta tsitaadiga

oli vaja võrgus olevast arvutist üks asi kätte saada. tegin siis arvuti lahti. sharesin ära ja tegin shut down. ise jumala rahuga lähen teise aruvti taha ja mõtlen et raisk, kopeerimatta jäi.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 02.06.2005 14:53:47 vasta tsitaadiga

sumpz kirjutas:
ükskord sai ingliskeele tunnis mingit teksti tõlgitud..
tuli mingi selline lause et a "bbc gives out licenses" vms.
ma siis rõõmsalt üle klassi et "bbc annab välja litse" .. icon_lol.gif


Kahh sarnast asja muidugi juhtunud.. samamoodi inglise keele tunnis icon_biggrin.gif
Juttu oli mustast merest, ing. "Black Sea". Tõlkisin mina siis seal ja juhuslikult oli tarvis öelda "Black Sea". Ütlen siis, "mustast seast" icon_lol.gif
Ma tänini naeran selle peale icon_razz1.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 02.06.2005 15:35:56 vasta tsitaadiga

Mul klassivend ütles prosecutori asemel prostitute...
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gamzzz
HV kasutaja
gamzzz

liitunud: 03.01.2005




sõnum 02.06.2005 20:33:44 vasta tsitaadiga

enda põhiline viga on et kirjutan hv.ee kuigi tahtsin kirjutada googel.com siis mõtlen mingi 1 mint mis jama on et läheb HV avalehele icon_lol.gif icon_rolleyes.gif need on need harjumused icon_razz1.gif
tihti on ka nii et on vaja paaki tühjentada hakkan wc poole liikuma ja kui lõpuks seal olen pööran paremal ja istun köökis maha teen ühe suitsu ja mõtlen mida ma teha tahtsin siis mingi hetk tuleb meelde icon_lol.gif

_________________
I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2005 22:15:40 vasta tsitaadiga

Mul on komme oma HV parooli kõikjale kirjutada(kogemata loomulikult), sest seda kasutan kõige tihedamini.
Kunagi vist isegi kirjutasin mingisse kirjandisse icon_lol.gif, ilmselt olin mõtetega HV's 8) .
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 02.06.2005 22:58:41 vasta tsitaadiga

Celllu kirjutas:
Mul on komme oma HV parooli kõikjale kirjutada(kogemata loomulikult), sest seda kasutan kõige tihedamini.
Kunagi vist isegi kirjutasin mingisse kirjandisse icon_lol.gif, ilmselt olin mõtetega HV's 8) .

ei saa olla.
Okei kui firefoxi kasutad ma kirjutan sinna Google searchbari asju ja vastupidi, aga käsitsi ja kirjandisse icon_smile.gif see nati ülepingutatud juba icon_smile.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MotorHead
HV veteran
MotorHead

liitunud: 11.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2005 23:05:07 vasta tsitaadiga

Endal oli täna emakeele tunnis väike aps, kui kirjutasin etteütlusesse professor asemele protsessor. Lisaks oli sõna puhvet ja mina kirjutasin puhv.eeet, kuid juba oli järgmine lause vaja kirjutada. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamzzz
HV kasutaja
gamzzz

liitunud: 03.01.2005




sõnum 24.06.2005 10:03:33 vasta tsitaadiga

paar päeva tagasi läksin cpu jahutust ostma (aga kuna endal on 3 arvutit kodus) siis ajasin sassi ning ostsin vale jahutuse icon_lol.gif aga noh nüüd sai sellest video jahutus icon_wink.gif
_________________
I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reitz90
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004




sõnum 10.07.2005 20:44:53 vasta tsitaadiga

mu ema tegi maasikatest moosi jm. ja köögis askeldades tahtis ta kuhugi nõudepesuvahendit panna aga hoopis pani näpu otsapeale ja maitses nõudepesuvahendit icon_lol.gif (nagu vahepeal moosi misllega näpud koos olid)

ja proovis veel jahu aasikate peale panna aga enne jõudis kohale.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g2pard
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2004




sõnum 11.07.2005 01:07:35 vasta tsitaadiga

oli kh siis paar nädalat tagasi kui isaga käisin tööl kaasas sis ta kah parkis auto mina jäin autosse ja kui isa poest tagasi tuli vaatasin algul te tahab mõnd asja minu kätte anda et minu ukse poole tuleb, a siis aga läks oopis kõrval olevasse autosse sissamurdma, ike päris tykk aega sääl mudis tglt, ming 5sek ike vähemalt, kuni taipas et vale auto( ja kusjuures autod plnd yldse sarnasedki, ukse link oli isegi teistmoodi icon_lol.gif ) põhjuseks tal aga olnd see et alati tal sääl auto olnd
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2005 01:59:16 vasta tsitaadiga

praegu just võtsin kõlarid korraks lahti, ühendan uuesti ära kõik, toide ja kõllide ots supakasse jne. lülitan sisse, aga kõik tumm.
hmm.. wtf. mis nüüd läbi läks. *mõtleb 30sek* Äkki aitaks see, kui ühe otsa arvuti heli auku ka paneks icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 11.07.2005 17:05:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Paar nädalat tagasi, kui isaga poodi läksime, jäin autosse ootama. Kui ta tagasi tuli, vaatasin algul, et tahab mõnda asja minu kätte anda, sest ta minu uksele lähenes, kuid seevastu hoopis kõrvalolevasse autosse proovis siseneda. Tal läks aega vähemalt viis sekundit, kuni taipas, et ta vale auto juures toimetab, kusjuures masinad polnud sarnasedki, ukselinkki oli teistsugune. Hiljem selgus, et põhjuseks olevat olnud see, et tema auto pea alati selle koha peal seisab.

Neile, kellele g2pardi jutt segaseks jäi.

_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2005 17:15:43 vasta tsitaadiga

zilwer kirjutas:
tsitaat:

Paar nädalat tagasi, kui isaga poodi läksime, jäin autosse ootama. Kui ta tagasi tuli, vaatasin algul, et tahab mõnda asja minu kätte anda, sest ta minu uksele lähenes, kuid seevastu hoopis kõrvalolevasse autosse proovis siseneda. Tal läks aega vähemalt viis sekundit, kuni taipas, et ta vale auto juures toimetab, kusjuures masinad polnud sarnasedki, ukselinkki oli teistsugune. Hiljem selgus, et põhjuseks olevat olnud see, et tema auto pea alati selle koha peal seisab.

Neile, kellele g2pardi jutt segaseks jäi.


icon_lol.gif beer_yum.gif

keep up the good work!

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 11.07.2005 23:29:10 vasta tsitaadiga

[ot]
Ooo... keelemoderaatorid teevad tööd icon_lol.gif
{/ot]

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 12.07.2005 01:02:22 vasta tsitaadiga

gamzzz kirjutas:
enda põhiline viga on et kirjutan hv.ee kuigi tahtsin kirjutada googel.com siis mõtlen mingi 1 mint mis jama on et läheb HV avalehele icon_lol.gif icon_rolleyes.gif need on need harjumused icon_razz1.gif

Seoses sellega, ma olen mitu korda kirjutanud aadressiribale www.googel.com ja siis mõelnud, et mis värk on, miks kohale ei lähe icon_wink.gif

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamzzz
HV kasutaja
gamzzz

liitunud: 03.01.2005




sõnum 12.07.2005 14:28:15 vasta tsitaadiga

eile kui käisin ühes pubis ,läksin korra wc ja unustasin oma seljakotti sinna ,läksin umbes 10 minti pärst tagasi õnneks oli seljakott alles , täna siis läksin poodi sama seljakott seljas ostsin õlle hakkan maksma ja näe rahakott kadunud (krt jäin õllest ilma) siis umbes 10 minti tagasi helistasin hansa panka et kaart kinni pannakse ja selgus selline asi et 4600 eeku oli minu kaarti pealt ära raisatut icon_evil.gif icon_evil.gif loo moraal on ära mine pubise seljakottiga icon_cry.gif
_________________
I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.07.2005 14:31:43 vasta tsitaadiga

Las ma arvan, PIN ja kaart olid korraga rahakotis?

Kui nii siis saad süüdistada ainult iseennast.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamzzz
HV kasutaja
gamzzz

liitunud: 03.01.2005




sõnum 12.07.2005 14:35:19 vasta tsitaadiga

ei ostetud oli ja makstud kaardiga
_________________
I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2005 14:39:48 vasta tsitaadiga

gamzzz kirjutas:
ei ostetud oli ja makstud kaardiga

Sellisel puhul peab pood selle kinni maksma, kuna nemad peavad küsima isikut tõendavat dokumenti.
Olen korra kokku puutunud sellise asjaga ja vist oli asi nii.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erxe
HV kasutaja


liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2005 20:17:26 vasta tsitaadiga

Väikeste summade puhul ei küsita dokumente. Kunagi kirjutas kuskil ajalehes sellest, siis nimetati ära, et kokkuleppeliselt pankadega hakkavad kaupmehed dokumente küsima kuskil 500-600 kroonist. Aga see sõltub panga ja kaupmehe vahel sõlmitud lepingust.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2005 23:16:02 vasta tsitaadiga

Kurat just oli.....vaatasin palju rahakotis raha on ja kõndisin sellega külmkapi juurde ,panin rahakoti külmikusse ja võtsin toiduained välja.
Mingi 30min otsisin rahakotti icon_evil.gif
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 15.07.2005 13:41:45 vasta tsitaadiga

peale pikemat tegelemist Photoshopiga on tahtmine igal pool mujal ka "undo" teha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 15.07.2005 22:09:26 vasta tsitaadiga

külm toit külmkapist välja
taldrikule
taldrik külma toiduga külmkappi

mikrolaineahi külmkapi peal

10 minutit. teises toas...


otsingud


kaua...kaua...


thumbs_down.gif
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 16.07.2005 00:25:16 vasta tsitaadiga

Juhtus kunagi talvel üks vägagi halb lugu.Õhtul Tartust tulles ja kodus(jõgeval) ust avades selgus et olin võtme tartusse unustanud...(ja teised pidid alles hommikul koju jõudma)Raha tagasisõiduks oli ka otsas... egas midagi heitsin trepile magama ja ootasin hommikut icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamzzz
HV kasutaja
gamzzz

liitunud: 03.01.2005




sõnum 16.07.2005 00:43:30 vasta tsitaadiga

endal oli ka 2 aastat tagasi nii ,et kaotasin võtmed ära ja naine pidi tulema alles 2 nädala pärast icon_rolleyes.gif aga õnneks on sõber "luksepp" icon_lol.gif (aga ma ikka imestan ,et minul on suur raud uks 3 lukkuga ja tema tegi mõne mindiga lahti icon_eek.gif ei kuiuda ette kui ta varkaks hakkab)
_________________
I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2005 17:37:41 vasta tsitaadiga

Loetud tunnid tagasi jätsin rahakoti 45 euroga Hamburgi lennujaama turvaväravasse icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 20.07.2005 02:37:49 vasta tsitaadiga

Okei nüüd. 3 aasta eest, käisin ma veel viiendast klassis. Olid jõulud ja jube m8ll, kõik olid kohustatud üksteisele kinke tegema(sõpradele ikka niisama ka icon_wink.gif ).. Mina tegin ühele tüdrukule kingi siis, ja kaardile kirjutas oma Runescape kasutaja nime. Nüüdsest peale suhtutakse minusse imelikult icon_biggrin.gif. Ja veel samal ajal, kui meie koolis Runescape hullus oli (andke andeks, tol ajal polnud paremat masinat) küsisin ma keset vestlust suvaliste inimestega, et mis nende mining on vms icon_wink.gif .
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2005 05:35:23 vasta tsitaadiga

Äh, asjad kadunud, tuulan terve maja läbi, sügan kukkalt ning kui lähen tagasi mõne remonditava asja juurde, vaatan et kohe käe ulatuses vedeleb otsitav ese.

Sai päikeseprille taga otsitud, endal ees icon_lol.gif , hakkan vist pimedaks jääma 8)

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 20.07.2005 05:40:23 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Äh, asjad kadunud, tuulan terve maja läbi, sügan kukkalt ning kui lähen tagasi mõne remonditava asja juurde, vaatan et kohe käe ulatuses vedeleb otsitav ese.

Sai päikeseprille taga otsitud, endal ees icon_lol.gif , hakkan vist pimedaks jääma 8)

tüüpiline juhtum ju.. icon_smile.gif

Aga mul oli paar tunnikest tagasi hädajuhus..
Nimelt WC asub väljaspool korterit.. icon_smile.gif
natukene trepist alla.. Trepikojas..
Ise teadsin rahulikult, et uks on lahti ja sammun WC poole, aga näe imet..
Ema kurivaim oli ära läinud ja kukse kinni keeranud. icon_biggrin.gif
Mina siis otsin võtit..
möödub minut.. teinegi.. 10 minutit möödas.. istun lootusetult ja mõtlen, kas kutsuda ema nüüd maalt koju tagasi ust avama kell 3 öösel?
Mõtlesin veel natukene kannatada, et pärast uuesti otsida..
Hakkasin taas ETd pelama ja liigutasin hiirt liiga palju vastu kõlarit.. Ja miski kolises..
Muidugi mitte kõlar vaid see saatuslik VÕTI! icon_evil.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.12.2005 17:56:59 vasta tsitaadiga

ok, vana thread aga ikkagi icon_smile.gif

Ise andsin paar nädalat tagasi bussijuhile raha pileti eest. Ise veel vaatasin palju pilet maksab ja kas mees mulle raha õigesti tagasi annab. Saan siis raha kätte juba ja siis pahase näoga küsin bussijuhilt kas raha ka tagasi saan või mitte. Mees ütleb, et just andis mulle icon_lol.gif Ma vaatan, et on jah hunnik raha käes, vabandan ja lähen edasi bussi...

Täiesti tüüpilised on olukorrad, kus otsid mingit asja ja see vahib otse nina all aga võta näpust, ei leia üles.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 08.12.2005 18:34:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Täiesti tüüpilised on olukorrad, kus otsid mingit asja ja see vahib otse nina all aga võta näpust, ei leia üles.

thumbs_up.gif
Eile hakkasin kodust minema, toavõtmed taskus, kott käes.
Jõuan välisukse juurde, võtan välisukse võtme taskust (panen ühele eendile), panen koti maha ja katsun ust - lukus.
Kus võti on ? Kindlasti unustasin tuppa. Otsin kogu toa läbi, pole kuskil. Keegi teine kindlasti ukse ees olnud võtmed kaasa võtnud, pidades neid enda omadeks.
Lähen siis esikust kotti tagasi tooma ja koti kõrval eendil võtmed - kogu tegevus tuleb tagantjärele meelde.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 08.12.2005 18:51:39 vasta tsitaadiga

Krt nägin praegust seda teemat ja tahtsin kirjutada.. Lugesin TanElofJi posti läbi ja enam ei mäleta.. icon_mad.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2005 18:58:46 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Krt nägin praegust seda teemat ja tahtsin kirjutada.. Lugesin TanElofJi posti läbi ja enam ei mäleta.. icon_mad.gif

icon_lol.gif Hea laks icon_lol.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpeedy
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2005 19:01:25 vasta tsitaadiga

Mul on vahest selline asi ,et kui ilge põiekas on jooksen kööki ja teen külmkapi ukse lahti ja hakkan mõtlema ,et mida kuradit ma siint külmikust tahan.Selliseid juhtumeid on ka olnud ,et kui kooli lähen siis poole tee peal on selline tunne ,et korteri uks jäi lukku panemata ja jooksen koju tagasi ja tuleb välja,.et uks on ilusti lukus.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.12.2005 19:13:44 vasta tsitaadiga

zpeedy kirjutas:
Selliseid juhtumeid on ka olnud ,et kui kooli lähen siis poole tee peal on selline tunne ,et korteri uks jäi lukku panemata ja jooksen koju tagasi ja tuleb välja,.et uks on ilusti lukus.


Mul on alati kodust lahkudes 5 minuti jooksul selline tunne, et seekord jäi nüüd küll uks lukustamata. Hoolimata sellest, et ma alati kontrollin ukse üle icon_razz.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vladimir
HV kasutaja
vladimir

liitunud: 03.09.2004




sõnum 08.12.2005 21:10:35 vasta tsitaadiga

Mina suutsin ühel hommikul võileiva ära kaotada. Tegin kolm võilieiba, panin taldrikule. Juustud-vorstid panin külmikusse, võtsin taldriku kahe võileivaga ja jäin neid kahte juhmi näoga vahtima ja kukalt kratsima. Kolmandat võileiba lihtsalt polnud enam. Otsisin kümme minutit kogu kööki läbi, ei midagi. Lõpuks avastasin kadunukese külmikust vorstipakist. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marttisiitsman
Kreisi kasutaja
marttisiitsman

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2005 21:29:59 vasta tsitaadiga

vladimir kirjutas:
Mina suutsin ühel hommikul võileiva ära kaotada. Tegin kolm võilieiba, panin taldrikule. Juustud-vorstid panin külmikusse, võtsin taldriku kahe võileivaga ja jäin neid kahte juhmi näoga vahtima ja kukalt kratsima. Kolmandat võileiba lihtsalt polnud enam. Otsisin kümme minutit kogu kööki läbi, ei midagi. Lõpuks avastasin kadunukese külmikust vorstipakist. thumbs_up.gif


OT: Mul ka vahest nii, teen hommikul võileivad, hüppan kiiresti tualetist läbi, võtan kohvi näppu ning lähen vaatama terevisiooni. siis mõtlen et kus võileivad? ning märkan, isa matsutab kõtval rõõmsa näoga ning koer vaatab ka seda ilastades pealt icon_lol.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 08.12.2005 21:40:15 vasta tsitaadiga

Mis te hommikul kõige eismesena selga panete?
Mul käivad sokid, siis vaatan kus see kuradi neetud pluus on icon_biggrin.gif

Vahest on hea kild:
Kõik värk söödud joodud kustud jms. Ootan aega kuna toast lahkuda... Ootan ootan kell 7:23 juba (25 pean lahkuma) aega on lalala kossid jalas nstuff ja siis ÄKKi piixu! hambad jäid pesemata no ffs! icon_biggrin.gif
Vot see ajab närvi.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marttisiitsman
Kreisi kasutaja
marttisiitsman

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2005 21:56:05 vasta tsitaadiga

mulle on eriti vastukarva see kui tuleb mingi ülimalt hea mõte aga siis keegi kõnetab korraks, või pastakas kukub maha, või mida iganes mis hetkeks mõtte mujale viib ning plaksti mõte kadunud nagu poleks seda olnudki. veab kui mäletatab veel mida enne seda mõtles, saab vahest mõttekäiguga samale järjele.
või kuulen koolis mingist suuremat sorti kontrolltööst ning luban endale, et õpin kindlasti, siis saabub aeg ning õpetaja paneb töölehe lauale ning, ai raisk, tahaks pea põmst läbi laua lüüa icon_lol.gif

või arvestad, et 7.40 minek, et jõuab täpselt õigeks ajaks kohale, ning siis hakkad 7.40 riietuma, siis meenub, et asjad kokkupanemata, hambad pesemata ning veel sada asja tegemata icon_neutral.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 08.12.2005 22:04:46 vasta tsitaadiga

marttisiitsman kirjutas:
mulle on eriti vastukarva see kui tuleb mingi ülimalt hea mõte aga siis keegi kõnetab korraks, või pastakas kukub maha, või mida iganes mis hetkeks mõtte mujale viib ning plaksti mõte kadunud nagu poleks seda olnudki. veab kui mäletatab veel mida enne seda mõtles, saab vahest mõttekäiguga samale järjele.
või kuulen koolis mingist suuremat sorti kontrolltööst ning luban endale, et õpin kindlasti, siis saabub aeg ning õpetaja paneb töölehe lauale ning, ai raisk, tahaks pea põmst läbi laua lüüa icon_lol.gif

või arvestad, et 7.40 minek, et jõuab täpselt õigeks ajaks kohale, ning siis hakkad 7.40 riietuma, siis meenub, et asjad kokkupanemata, hambad pesemata ning veel sada asja tegemata icon_neutral.gif


tuleb ette icon_biggrin.gif Ise on nagu deja vu icon_biggrin.gif Näen et hetk tagasi lasin köögis tule ära ja uuesti vaadates see põleb ja jälle kustutan icon_biggrin.gif täna sama asi kardinatega icon_razz.gif
Damn thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 09.12.2005 10:30:37 vasta tsitaadiga

elasime 2-e teise tüübiga kalamajas, vets asus koridoris ja käis lukku. kamba peale oli meil 1 võti. balti jaamani on sealt umbes pool kilti kuni kilt. miks see fakt oluline on selgub hiljem:)
nädalavahetuseks maale minnes suutsin vähemalt kahel korral selle võtme enda taskusse unustada ja avastasin selle koletu fakti umbes poolel teel lõuna-eestisse.
nii nad siis 2 päeva käisid naabritelt võtit nuiamas või lidusid balta peldikusse, kui naabreid käepärast ei olnud:D
mõlemal korral oli mul linna tagasi tulles tõsine hirm oma elu pärast. päästsin end sellega, et kohale jõudes lükkasin ukse vahelt moonakoti sisse, ootasin hetke ja astusin ise järele.
tüüpilise rahahädas poolnälgiva tudengi võlub selle trikiga ära küll:D

_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait
Kreisi kasutaja
rait

liitunud: 28.01.2004




sõnum 09.12.2005 10:39:30 vasta tsitaadiga

mul oli selline juhtum, et sai just sõbra poolt pirniraksust tuldud ja auto tagaiste oli pirne täis. läksime siis tankalsse ja hakkasime müüjatega iba ajama. sõime pirne ja värki. keerasin siis auto uksed kah lukku, kuna mina elan kahtlases kandis icon_rolleyes.gif . siis kui pirnid hakkasid otsa saama taskutest läksin autost juurde tooma. võtsin taskust võtmed ja väikse juba hapnenud pirni. kõndisin prügikastist mööda, viskasin pirni sinna sisse ja kõndisin auto juurde. hakkan ust lahti tegema ja avastan et hoopis pirn on käes. hakkasin siis võtmeid otsima, aga mida pole seda pole. jõudsin siis järeldusele et prügikastis on.
noh, ostsin siis tanklast prügikoti ja pikad kummikindad ja hakkasin prügi ümber sorteerima, sest ainsad võtmed olin just ära visanud. õnneks pidin vähe prügi sorteerima. leidsin ülesse võtme küsisin tanklast sooja vett. pesin võtme ära ja sõime rõõmuga pirne edasi. icon_lol.gif 8)

ahjaa. umbes 4 minti peale sorteerimise lõppu tulid tanklasse mendid kah.

_________________
raidi suu ei valeta!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2005 11:14:47 vasta tsitaadiga

See on vana hea trikk prygikastiga. Ma olen ka vahel hommikuti teinud seda liigutust, et tyhi kohupiimakreemitops hakkab minama kraanikaussi ja lusikas prygikasti... enamasti saan küll poolel teel pidama.

A.

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 09.12.2005 13:53:34 vasta tsitaadiga

kohupiimakreemitopsist niipalju, et tavaliselt tahab ta koos lusikaga käitlusse minna. siiamaani on õnneks me kõik 6 lusikat veel alles icon_smile.gif
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2005 18:53:33 vasta tsitaadiga

Veidi professoritest- noppeid ajakirja "Horisont" huumorikülgedelt
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2005 19:28:59 vasta tsitaadiga

mäletan et läksin pärnus nüüdseks kadunud UUs Nova söögikohta, vaatasin menüüd, seal seisis "Ahjukana praad" vms, ja siis oma alati hajalioleva peaga küsisin "milles see ahjukana seisneb?" .
Kui veel 3ndal sai elatud, siis olin ikka päris totu, hakkan korterist lahkuma - sulgen ukse ning lukustan. jõuan esimesele, mõtlen - kurat kas ikka panin ukse lukku? :S. okei üles tagasi. katsun - uks lukus. jõudes jälle esimesele m'tlen uuesti - oot oli ikka lukus? aga siiski suudan RASKE südamega minema sammuda, lootes et uks jäi lukku icon_lol.gif
Ahjah, mul siuke wireless hiir, millel külje peal volüüm+ - nupud. Suures toas läppariga lebotades ning tv -d vahtides suht tihti krabasin hiire laualt selleks et tv häält reguleerida, ning siis kirusin tehnikat, et kurat miks kõik ei ole ühtse süsteemiga.
muidu ma vägagi hajameelne. enamus asjad mida luban teha või pean tegema, tulevad meelde alles viimasel hetkel või jäävad üldse tegemata. lihtsalt pea on pidevalt tühi.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muhvn
Kreisi kasutaja
muhvn

liitunud: 28.10.2002




sõnum 09.12.2005 19:41:16 vasta tsitaadiga

Kord malevõistlustele minnes suvel palava ilmaga, lühikesed püksid ja särk jõusin kohale panin nagu tavaliselt mobla välja paremale käele ja hakkasin vaikse peale panema. Kui armas oli oma telekapulti laual silmitseda.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2005 19:57:13 vasta tsitaadiga

Muhvini jutt tuletab mulle meele, et ma olen ikka paar korda t88lt minema jalutanud, mobla asemel traadita toru taskus. 6nneks on see sihuke toru, et hakkab piuksuma, kui levist v2lja j6uab.

A.

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 10.12.2005 17:25:57 vasta tsitaadiga

Vahest unise peaga saab hommikul kruusi tagurpidi laua peale pandud, kuid õnneks pole kohvi peale kallanud....
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Hajameelne nagu professor mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.