Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 179, 180, 181  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 12.06.2005 22:57:46 vasta tsitaadiga

lehm, oleneb peltierist.
250w tahab ikka 30A vms.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 22:59:49 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
lehm, oleneb peltierist.
250w tahab ikka 30A vms.


nja.. see härmatis vms rikub kogulõbu ära icon_confused.gif tglt paar ideed peas aga ei tea kas on mõtet icon_lol.gif kõigepealt eab mingi toite saama. 250w aopen ei ole just kõige toredam icon_lol.gif

kuskil UV voolikud ei müüda?


viimati muutis lehm 12.06.2005 23:01:19, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 12.06.2005 23:00:00 vasta tsitaadiga

q321 kirjutas:
või leidub mõni hea pood?

Veeplokke saad vaatamas/ostmas käia ka firmas Grant computers (Nexuse plokid).
Soome poodide kraami saad firma arvutipood.ee kaudu hankida.
Pumpasid saad lemmikloomapoodidest, voolikuid ostsin ise hiljuti Kadaka teelt Beestingust paarsada meetrit edasi pumbapoest, auto salongikütte vaskradika jahutuseks saad autojupipoest või kasutatult lammarist.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 12.06.2005 23:05:17 vasta tsitaadiga

lehm, Usu mind see peltieri jant ei tasu ennast ära. Jahuta seda peltieri jne. Siis läheb see vesi kuumaks jne ja tulemus 0.
Parem teed kohe nii, et vesi peale ja radikas jäävanni vms.

Rogue pool sai proovitud. kaks tk üksteise otsa jne. Mõttetu.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 12.06.2005 23:22:47 vasta tsitaadiga

Oioi kirjutas:
q321 kirjutas:
või leidub mõni hea pood?

Veeplokke saad vaatamas/ostmas käia ka firmas Grant computers (Nexuse plokid).
Soome poodide kraami saad firma arvutipood.ee kaudu hankida.
Pumpasid saad lemmikloomapoodidest, voolikuid ostsin ise hiljuti Kadaka teelt Beestingust paarsada meetrit edasi pumbapoest, auto salongikütte vaskradika jahutuseks saad autojupipoest või kasutatult lammarist.


ook, need akvaariumi pumbad sobivad jah?

Mis need hinnad umbes on?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 23:28:50 vasta tsitaadiga

q321 kirjutas:
Oioi kirjutas:
q321 kirjutas:
või leidub mõni hea pood?

Veeplokke saad vaatamas/ostmas käia ka firmas Grant computers (Nexuse plokid).
Soome poodide kraami saad firma arvutipood.ee kaudu hankida.
Pumpasid saad lemmikloomapoodidest, voolikuid ostsin ise hiljuti Kadaka teelt Beestingust paarsada meetrit edasi pumbapoest, auto salongikütte vaskradika jahutuseks saad autojupipoest või kasutatult lammarist.


ook, need akvaariumi pumbad sobivad jah?

Mis need hinnad umbes on?


hydor 20l

margusser kirjutas:
lehm, Usu mind see peltieri jant ei tasu ennast ära. Jahuta seda peltieri jne. Siis läheb see vesi kuumaks jne ja tulemus 0.
Parem teed kohe nii, et vesi peale ja radikas jäävanni vms.

Rogue pool sai proovitud. kaks tk üksteise otsa jne. Mõttetu.


no veega vaevalt 0 kraadi saaks. peltieriga aga ehk oleks võimalik. aga no okey.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 12.06.2005 23:38:34 vasta tsitaadiga

q321 kirjutas:
Mis need hinnad umbes on?

Hydor L20 oli miskit 350-400 vahel ja Hydor L30 alla 600, kui ammusi asju õigesti mäletan.
On muidugi ka pisemaid Hydoreid.

Mingi .pdf Hydoritest:
Link
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2005 01:57:47 vasta tsitaadiga

mis tempil härmatis cpu / torude peale hakkab tulema? 10kraadi? mis selle mõksi ning materjali nimeed on millega emplaadi tagant määritakse ja oandakse ning cpu ümber ploki. http://www.phase-change.com/index.php?action=Articles_page&cat=Guides&id=25&page=3
niiet reuse jääb ära prosel ja mobol
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 13.06.2005 07:07:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mis tempil härmatis cpu / torude peale hakkab tulema? 10kraadi?

härmatis tekib ikka miinus kraadidel, 10 kraadi juures tekib alles tavaline kondents
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 13.06.2005 09:41:26 vasta tsitaadiga

lehm kirjutas:
no veega vaevalt 0 kraadi saaks. peltieriga aga ehk oleks võimalik. aga no okey.

Aga ära siis plaanigi vett.
Näiteks piiritus või vast ka 80 kraadine viin peaksid süsihappejää temperatuuri -79 kraadi välja kannatama. Muidugi kõik sellised saja kraadised külmaerinevused (toas +25 ja vedelik -75 icon_exclaim.gif ) tähendavad voolikutele-plokkidele jäiga vammuse selga ehitamist ja samasuguseid härmatisevastasid karme meetmeid, nagu Peltieride puhulgi.
Süsihappejääd saab eestis nii lume kui graanulite kujul AGAst. Graanulite (sihukesed kolmesentimeetrised mugulad) miinimum müügikogus oli vist kolm kilo.
Asi, miile suhtes mul aimdus puudub, on muidugi sellise plastikust pumba tervis niisuguste temperatuuride käes.


viimati muutis Oioi 13.06.2005 09:42:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2005 09:44:29 vasta tsitaadiga

Iron miki kirjutas:
tsitaat:

mis tempil härmatis cpu / torude peale hakkab tulema? 10kraadi?

härmatis tekib ikka miinus kraadidel, 10 kraadi juures tekib alles tavaline kondents


ehk siis sama teeb välja. aga ikkagi mis tolle stuffi nimi mis senna cpu ja emaplaadi taha pannakse? ning mis lõga senna cpu aukudesse pannakse?
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 13.06.2005 10:01:38 vasta tsitaadiga

lehm kirjutas:
ning mis lõga senna cpu aukudesse pannakse?

Panin googli aknasse kaks sõna Peltier condensation ning juttu on kui jõge.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2005 21:25:12 vasta tsitaadiga

panin lõpuks vesij. prose peale ära ning tulemus masendav. hullem kui hyper6. isegi kellamata
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2005 21:29:33 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif kui palju hullem siis? ja millist watersystemit kasutad?
_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2005 23:05:16 vasta tsitaadiga

kiili plokk. hydor 20l mingi golfi radikas (hetkel ka 8cm vent kuskil otsas 5v peal. kaks voolikut 2meetrit pikad (kui mitte rohkem) ei tea. võibolla sitt kontakt. 1.8g@1.36v idle temp 38-39C, hyper6 @ 12cm @ 7v oli paarpäeva tagasi full loadis 36C @ 2,6-2,7@ 1.4. ehk olid ilmad niiskemad külmemad.

edit: http://www.zone.ee/e64/woh.JPG?2 kedas uskuda keda mitte.

edit. nüüd korras. reinstallisin everesti ning näitab nagu teised proged.


hmm.. pannes prime käima siis sekunmurdosal läheb temp 36c (ning jääb püsima 37c) ning kinni pannes on jälle poolesekundi jooksul 27c icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 16.06.2005 23:25:06 vasta tsitaadiga

lehm, Klokkub prose rohkem ka? Proovi suure mhz ja suure voldi juures. Siis tuleb see vee mõte alles välja vms.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2005 00:19:55 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
lehm, Klokkub prose rohkem ka? Proovi suure mhz ja suure voldi juures. Siis tuleb see vee mõte alles välja vms.


no mõttetu proovida kui prime/superpii tööle pannes n kohe raksti 36c sees(sama mis enne(h6)).võibolla kehv kontakt. vaatab millalgi üle.

edit: tald puutub ikka korralikult prose . selline tunne et proged valetavad idle tempi. icon_rolleyes.gif ehk kellelgi mingi lahendus? homme käib ehk ploki talla üle.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 17.06.2005 12:12:45 vasta tsitaadiga

Mis kujundusega CPU plokk on kogemuste järgi kõige tõhusam?
_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2005 14:27:24 vasta tsitaadiga

edit sai targemaks ning tundub et kõik siis korras.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 17.06.2005 17:54:46 vasta tsitaadiga

zilwer, Eks see millel on jahutuspindala kõige suurem. Nt hulga ribisi vms
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 17.06.2005 21:07:11 vasta tsitaadiga

http://www.nexustek.nl/images/H2O2000_coverpic.gif

Mida sellisest arvata?

_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 17.06.2005 21:09:27 vasta tsitaadiga

zilwer, Kui raha on siis lase käia icon_wink.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannyy
HV kasutaja
jannyy

liitunud: 15.10.2004




sõnum 19.06.2005 11:23:04 vasta tsitaadiga

lehm: kas sul mitte see idle ja full loadi kraadide vahe liiga suur pole, sest mul oli max 5 kraadi vahe.
Miskit nagu oleks viltu.. sekundiga ikka 10 kraadi vett soojemaks ei tee küll icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 19.06.2005 11:57:17 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
zilwer, Kui raha on siis lase käia icon_wink.gif

ma ei kavatse osta valmistoodangut

_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2005 15:15:10 vasta tsitaadiga

jannyy kirjutas:
lehm: kas sul mitte see idle ja full loadi kraadide vahe liiga suur pole, sest mul oli max 5 kraadi vahe.
Miskit nagu oleks viltu.. sekundiga ikka 10 kraadi vett soojemaks ei tee küll icon_lol.gif


sensor pidavat olema tuumas, seega peaks normaalne olema nüüd.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laadur
HV vaatleja

liitunud: 18.01.2005




sõnum 02.07.2005 23:53:45 vasta tsitaadiga

Plaanisin ka oma vesijahutuse ehitada erilist vajadust ei ole aga mõte juba ammu ja plokk peaks siis midagi sellist tulemahttp://www.hardocp.com/image.html?image=MTAzODc4NTk2MWxDRWFDaGNXaExfMV82X2wuanBn Midagi olen ka valmis teinud mis valmis tehtud näed siit http://www.pilt.ee/kirka72 Mida arvata sellest ?Kindlasti on ka lihtsamaid plokke aga mina valisin selle .Sai natuke liiga suur tehtud, trein sealt viis ribi maha ja talla ka natuke õhemaks .Kaalusin junni ära kurask 350g palju juu arvan kui väiksemaks teen peaks 150 g hakkama saama .Ja siis korpus vaja teha selle teen mitte kandilise vaid ümmarguse sest pole muud materjali.Panen siis mõned pildid ka kui asi edeneb .Kes midagi tarka arvab öelgu välja.[url][/url]
_________________
hommikust peale kopp ees
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6sa
HV Guru
v6sa

liitunud: 29.01.2004




sõnum 03.07.2005 09:35:40 vasta tsitaadiga

see on päris hea idee
_________________
Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laadur
HV vaatleja

liitunud: 18.01.2005




sõnum 03.07.2005 12:13:48 vasta tsitaadiga

TÄNAN! thumbs_up.gif ESIMENE KES KIIDAB, KARTSIN ,ET HAKKAB TULEMA UMBES NII ,ET JAMA EI KÕLBA JA MÕTLE KA NATUKE .IGATAHES PANEN EDASI. icon_smile.gif icon_smile.gif
_________________
hommikust peale kopp ees
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2005 12:17:11 vasta tsitaadiga

to Laadur! soovitan ainult erinevalt Hardcop lingilt nähtule: selle "kattepurgi" avad ära tee ülesse sest alumiste ribide vahelt ei voola siis vett piisavalt läbi. Püüa vooliku-väljaviigud teha Purgi külje keskaohta kumbki teineteise vastasküljele. Ja kui see kumer pind peaks häirima siis võid ju selle "purgi" kandilise teha, kandiline oli ka seal lingis nähtud variant. või siis vähemalt üks sisseviik vii prose poolsele ehk alumisele küljele lähemale ja teine siis purgi pealpoolsel küljele nagu pildil.

Põhjuseks see et vasksüdamik kannab küll hästi soojust edasi aga see prose poolne ots ehk südamiku alumise osa piirkonnas ei voola vesi sest ülevalt poolt on vedelikul lihtsam läbi voolata ja nii ka juhtub.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2005 12:20:26 vasta tsitaadiga

Sa arvad, et soe vesi jääb kuskile lõksu? Vask on selleks liiga hea soojusjuhtivusega ja üldse on siuke lahendus total overkill. See on peaaegu õhkjahutuseks sobiv.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 03.07.2005 13:37:11 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
ja üldse on siuke lahendus total overkill.
icon_eek.gif
Vot see on nüüd vesijahutuse foorumi jaoks küll üks väljapaistev tähelepanek icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laadur
HV vaatleja

liitunud: 18.01.2005




sõnum 03.07.2005 16:51:41 vasta tsitaadiga

Selle nn. "purgiga" lugu nii ,et täpselt veel ei ole selge kust vesi sisse tuleb aga plaan oli ikka ülevalt sisse ja ülevalt välja kah. Kandilist ei sa, pole sellist materjali ainult ümarat on.Mõtlesin et puurin 10 mm puuriga läbi kaane võimalikult seina ligidalt läbi ribide põhjani välja, et vesi saaks vabalt põhjani ja teiselt poolt sama moodi.Vot nii!
_________________
hommikust peale kopp ees
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2005 17:29:12 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=186460&highlight=

Kui kellelgi pumpa tarvis. icon_smile.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 03.07.2005 20:59:09 vasta tsitaadiga

tuli endalgi tuju midagi kokku klopsida

kumb radikatest oleks mõttekam ja kas üldse sobiks?

suur: pole kasutuses olnud/uus
http://images.koffer.ee/uploads/dd8aff9bdd.jpg
http://images.koffer.ee/uploads/434f8fb633.jpg
u m b e s 1,5 pikk 0,2 lai ja 0,35 meetrit kõrge
8) ärge naerge, peidupaik oleks olemas
väike: külmiku oma olevat, üks äär roostes, mille saaks üldse ära saagida, toru ots väike
http://images.koffer.ee/uploads/66813cb031.jpg
http://images.koffer.ee/uploads/89c143bfca.jpg
tiba väiksem kui raali küljekarp

soovitage pumpa icon_question.gif
torud voolikud katsun "jämmed" icon_razz.gif soetada
blokkiks sobiks? 1/2icon_question.gif (aga surve?) sigareti paki suurune vask kamakas, millele "S" pealt sisse puurida ja pleks või miskit kaaneks panna<vesi otstest?
misviisi taoline blokk kinnitada?

ette tänades beer_yum.gif

_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 03.07.2005 21:19:06 vasta tsitaadiga

hiiemae kirjutas:
kumb radikatest oleks mõttekam ja kas üldse sobiks?

Suur kulub talvisel ajal küll ära, eriti kui mõni presskott seda korralikult kütma panna...
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.07.2005 21:20:03 vasta tsitaadiga

Oioi kirjutas:
Suur kulub talvisel ajal küll ära, eriti kui mõni presskott seda korralikult kütma panna...

lisaks on ta palju viisakama välimusega kui see väike...
too väike tundub eriti pees olevat icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2005 21:29:10 vasta tsitaadiga

Oioi kirjutas:
hiiemae kirjutas:
kumb radikatest oleks mõttekam ja kas üldse sobiks?

Suur kulub talvisel ajal küll ära, eriti kui mõni presskott seda korralikult kütma panna...


Sellele suurele võiks terve arvutiklassi preskotid taha panna. icon_lol.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2005 21:32:28 vasta tsitaadiga

lehm kirjutas:

nja.. see härmatis vms rikub kogulõbu ära icon_confused.gif tglt paar ideed peas aga ei tea kas on mõtet icon_lol.gif kõigepealt eab mingi toite saama. 250w aopen ei ole just kõige toredam icon_lol.gif


156w peldi jaoks piisas 350w codegenist.. muidugi se tiris 12v 10.5v peale ära ka icon_wink.gif
muidu mul on dangerdenist ostetud spets 12v toide.. 200w+ jaoks sobis küll..

btw, suvi "hea" aeg peldiga möllamiseks.
2a tagasi juulis muutus coldplate 200w peldiga selliseks, aega kulus max ~1min:


_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 03.07.2005 21:46:45 vasta tsitaadiga

aga mis temp teiselpool oli?


...1 minutiga
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2005 21:53:09 vasta tsitaadiga

zbx kirjutas:
aga mis temp teiselpool oli?
...1 minutiga


ma kahtlustan, et kraanivesi.. ehk siis nii ~18C

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 03.07.2005 21:59:44 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
zbx kirjutas:
aga mis temp teiselpool oli?
...1 minutiga


ma kahtlustan, et kraanivesi.. ehk siis nii ~18C

kauaks seda oli? kas vett liiga kuumaks ei küta?
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2005 22:08:58 vasta tsitaadiga

zbx kirjutas:
lamp kirjutas:
zbx kirjutas:
aga mis temp teiselpool oli?
...1 minutiga


ma kahtlustan, et kraanivesi.. ehk siis nii ~18C

kauaks seda oli? kas vett liiga kuumaks ei küta?


klokitud prescott+200w peltier combol on imetlusväärne omadus 10L pangetäis vett suht kiirelt 45-50C peale ajada icon_smile.gif
aga jah, jama on ka see, et madalate tempidega peltieri efektiivsus kahaneb kordades.
et kui "kuum pool" juba pakase kanti ajada, siis "kylm pool" eriti miinusesse ei tahagi minna..

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2005 16:28:40 vasta tsitaadiga

Öelge palun mõni koht Tallinnas/Tartus kus müüakse normaalseid pumpe(ei taha uputatavaid akvaariumi pumpe)
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laadur
HV vaatleja

liitunud: 18.01.2005




sõnum 04.07.2005 17:13:10 vasta tsitaadiga

Tere.Miks mitte uputatav pump ,mina just sellist otsin vee sees olev pump on vaiksem ,igasugused värinad ja põrinad summutab ümbritsev vesi.Tegin oma veeploki ehituses mõningad muudatused kaalus ju 350 g. nüüd ainult 160g.Võtsin pool maha ja põhja ka poole õhemaks.Homme loodan "purgi" ka valmis saada.Keda huvitab vaadakuhttp://www.pilt.ee/view/481181/
_________________
hommikust peale kopp ees
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2005 19:19:27 vasta tsitaadiga

sest sellega kaasneb si**ks ümberehitust. Pump kuhugi ''purki'' vaja pista. Tee veel sinna eraldi vee sisse/välja vool + Lisatutsid jne. Lihtsam on tavaline pump ja korras. Loodan et sinna saab 9-10mm siseläbimõõduga voolikut otsa pista ja olemas. Veeplokk mul on, radikas, paisupaagi saan ka. Voolikud olemas. Kui juurde vaja siis kohe kättesaadaval. Kahju et ükski arvuti pood Eestis enam eraldi ei myy. www.arvutipood.ee müüs kunagi eraldi aga seal vist käis kuri rott ja nüüd pankrot ? icon_evil.gif



Hydor SELTZ S10 - 300l/h- isegi selline sobiks
http://www.hot.ee/taxpayer/10.jpg
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 04.07.2005 19:40:49 vasta tsitaadiga

Kui kellel GPU plokki müümise tahtmine tuleb võiks mulle teada anda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 04.07.2005 20:02:57 vasta tsitaadiga

tuli mõte millest valmistada h2o jahutuse blokk: võrri kolvist icon_biggrin.gif , mis Al'ust
pealt tuleks natuke töödelda, sisse mingid vaheseinad teha et vesi otse läbi ei voolaks, akende juurde ka midagi juurde teha torude tarvis, paras väike võibolla saab termoliimiga hakkamagi

_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laadur
HV vaatleja

liitunud: 18.01.2005




sõnum 04.07.2005 20:39:19 vasta tsitaadiga

indu-vaata sa pole päris aru saanud se nn. "purk" on minu veeploki korpuse ülemine osa mille ristis purgiks kasutaja keegi-Hannes las ta siis olla "purk"ja sellel purgil pole mingist pistmist pumbaga Mingit pumpa ma purkki ei pista. Pumba panen paisupaaki või reservuaari või nimetage kuda tahate ,sina te kuidas parem või lihtsam ,mina tahan et pump oleks vee sees ja nii ka teen.Jõudu tööle!
_________________
hommikust peale kopp ees
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 05.07.2005 00:45:00 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:
Öelge palun mõni koht Tallinnas/Tartus kus müüakse normaalseid pumpe(ei taha uputatavaid akvaariumi pumpe)

Mustamäel Vilde/Ehitajate nurgal lemmikloomapoes on nii Hydor L20 kui L30 endiselt täiesti saadaval.
Oli ka lahjemaid, kui need liiga äkilised tunduvad.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2005 03:04:59 vasta tsitaadiga

tänud Oioi
ja sõna''purk'' pole halvas mõttes. Lihtsalt olen laisk ja tahan lihtsamalt teha icon_neutral.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 179, 180, 181  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.