|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
12.06.2005 22:57:46
|
|
|
lehm, oleneb peltierist.
250w tahab ikka 30A vms.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm
HV veteran

liitunud: 30.08.2004
|
12.06.2005 22:59:49
|
|
|
| margusser kirjutas: |
lehm, oleneb peltierist.
250w tahab ikka 30A vms. |
nja.. see härmatis vms rikub kogulõbu ära tglt paar ideed peas aga ei tea kas on mõtet kõigepealt eab mingi toite saama. 250w aopen ei ole just kõige toredam
kuskil UV voolikud ei müüda?
viimati muutis lehm 12.06.2005 23:01:19, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
12.06.2005 23:00:00
|
|
|
| q321 kirjutas: |
| või leidub mõni hea pood? |
Veeplokke saad vaatamas/ostmas käia ka firmas Grant computers (Nexuse plokid).
Soome poodide kraami saad firma arvutipood.ee kaudu hankida.
Pumpasid saad lemmikloomapoodidest, voolikuid ostsin ise hiljuti Kadaka teelt Beestingust paarsada meetrit edasi pumbapoest, auto salongikütte vaskradika jahutuseks saad autojupipoest või kasutatult lammarist.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
12.06.2005 23:05:17
|
|
|
lehm, Usu mind see peltieri jant ei tasu ennast ära. Jahuta seda peltieri jne. Siis läheb see vesi kuumaks jne ja tulemus 0.
Parem teed kohe nii, et vesi peale ja radikas jäävanni vms.
Rogue pool sai proovitud. kaks tk üksteise otsa jne. Mõttetu.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
q321
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2005
|
12.06.2005 23:22:47
|
|
|
| Oioi kirjutas: |
| q321 kirjutas: |
| või leidub mõni hea pood? |
Veeplokke saad vaatamas/ostmas käia ka firmas Grant computers (Nexuse plokid).
Soome poodide kraami saad firma arvutipood.ee kaudu hankida.
Pumpasid saad lemmikloomapoodidest, voolikuid ostsin ise hiljuti Kadaka teelt Beestingust paarsada meetrit edasi pumbapoest, auto salongikütte vaskradika jahutuseks saad autojupipoest või kasutatult lammarist. |
ook, need akvaariumi pumbad sobivad jah?
Mis need hinnad umbes on?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm
HV veteran

liitunud: 30.08.2004
|
12.06.2005 23:28:50
|
|
|
| q321 kirjutas: |
| Oioi kirjutas: |
| q321 kirjutas: |
| või leidub mõni hea pood? |
Veeplokke saad vaatamas/ostmas käia ka firmas Grant computers (Nexuse plokid).
Soome poodide kraami saad firma arvutipood.ee kaudu hankida.
Pumpasid saad lemmikloomapoodidest, voolikuid ostsin ise hiljuti Kadaka teelt Beestingust paarsada meetrit edasi pumbapoest, auto salongikütte vaskradika jahutuseks saad autojupipoest või kasutatult lammarist. |
ook, need akvaariumi pumbad sobivad jah?
Mis need hinnad umbes on? |
hydor 20l
| margusser kirjutas: |
lehm, Usu mind see peltieri jant ei tasu ennast ära. Jahuta seda peltieri jne. Siis läheb see vesi kuumaks jne ja tulemus 0.
Parem teed kohe nii, et vesi peale ja radikas jäävanni vms.
Rogue pool sai proovitud. kaks tk üksteise otsa jne. Mõttetu. |
no veega vaevalt 0 kraadi saaks. peltieriga aga ehk oleks võimalik. aga no okey.
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
12.06.2005 23:38:34
|
|
|
| q321 kirjutas: |
| Mis need hinnad umbes on? |
Hydor L20 oli miskit 350-400 vahel ja Hydor L30 alla 600, kui ammusi asju õigesti mäletan.
On muidugi ka pisemaid Hydoreid.
Mingi .pdf Hydoritest:
Link
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm
HV veteran

liitunud: 30.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Iron miki
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2004
|
13.06.2005 07:07:57
|
|
|
| tsitaat: |
mis tempil härmatis cpu / torude peale hakkab tulema? 10kraadi?
|
härmatis tekib ikka miinus kraadidel, 10 kraadi juures tekib alles tavaline kondents
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
13.06.2005 09:41:26
|
|
|
| lehm kirjutas: |
| no veega vaevalt 0 kraadi saaks. peltieriga aga ehk oleks võimalik. aga no okey. |
Aga ära siis plaanigi vett.
Näiteks piiritus või vast ka 80 kraadine viin peaksid süsihappejää temperatuuri -79 kraadi välja kannatama. Muidugi kõik sellised saja kraadised külmaerinevused (toas +25 ja vedelik -75 ) tähendavad voolikutele-plokkidele jäiga vammuse selga ehitamist ja samasuguseid härmatisevastasid karme meetmeid, nagu Peltieride puhulgi.
Süsihappejääd saab eestis nii lume kui graanulite kujul AGAst. Graanulite (sihukesed kolmesentimeetrised mugulad) miinimum müügikogus oli vist kolm kilo.
Asi, miile suhtes mul aimdus puudub, on muidugi sellise plastikust pumba tervis niisuguste temperatuuride käes.
viimati muutis Oioi 13.06.2005 09:42:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm
HV veteran

liitunud: 30.08.2004
|
13.06.2005 09:44:29
|
|
|
| Iron miki kirjutas: |
| tsitaat: |
mis tempil härmatis cpu / torude peale hakkab tulema? 10kraadi?
|
härmatis tekib ikka miinus kraadidel, 10 kraadi juures tekib alles tavaline kondents |
ehk siis sama teeb välja. aga ikkagi mis tolle stuffi nimi mis senna cpu ja emaplaadi taha pannakse? ning mis lõga senna cpu aukudesse pannakse?
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
13.06.2005 10:01:38
|
|
|
| lehm kirjutas: |
| ning mis lõga senna cpu aukudesse pannakse? |
Panin googli aknasse kaks sõna Peltier condensation ning juttu on kui jõge.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm
HV veteran

liitunud: 30.08.2004
|
16.06.2005 21:25:12
|
|
|
| panin lõpuks vesij. prose peale ära ning tulemus masendav. hullem kui hyper6. isegi kellamata
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
16.06.2005 21:29:33
|
|
|
kui palju hullem siis? ja millist watersystemit kasutad?
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm
HV veteran

liitunud: 30.08.2004
|
16.06.2005 23:05:16
|
|
|
kiili plokk. hydor 20l mingi golfi radikas (hetkel ka 8cm vent kuskil otsas 5v peal. kaks voolikut 2meetrit pikad (kui mitte rohkem) ei tea. võibolla sitt kontakt. 1.8g@1.36v idle temp 38-39C, hyper6 @ 12cm @ 7v oli paarpäeva tagasi full loadis 36C @ 2,6-2,7@ 1.4. ehk olid ilmad niiskemad külmemad.
edit: http://www.zone.ee/e64/woh.JPG?2 kedas uskuda keda mitte.
edit. nüüd korras. reinstallisin everesti ning näitab nagu teised proged.
hmm.. pannes prime käima siis sekunmurdosal läheb temp 36c (ning jääb püsima 37c) ning kinni pannes on jälle poolesekundi jooksul 27c
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
16.06.2005 23:25:06
|
|
|
| lehm, Klokkub prose rohkem ka? Proovi suure mhz ja suure voldi juures. Siis tuleb see vee mõte alles välja vms.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm
HV veteran

liitunud: 30.08.2004
|
17.06.2005 00:19:55
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| lehm, Klokkub prose rohkem ka? Proovi suure mhz ja suure voldi juures. Siis tuleb see vee mõte alles välja vms. |
no mõttetu proovida kui prime/superpii tööle pannes n kohe raksti 36c sees(sama mis enne(h6)).võibolla kehv kontakt. vaatab millalgi üle.
edit: tald puutub ikka korralikult prose . selline tunne et proged valetavad idle tempi. ehk kellelgi mingi lahendus? homme käib ehk ploki talla üle.
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telempe
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
17.06.2005 12:12:45
|
|
|
Mis kujundusega CPU plokk on kogemuste järgi kõige tõhusam?
_________________ ORLY? I hardly know her! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm
HV veteran

liitunud: 30.08.2004
|
17.06.2005 14:27:24
|
|
|
| edit sai targemaks ning tundub et kõik siis korras.
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
17.06.2005 17:54:46
|
|
|
| zilwer, Eks see millel on jahutuspindala kõige suurem. Nt hulga ribisi vms
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telempe
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
17.06.2005 21:09:27
|
|
|
zilwer, Kui raha on siis lase käia
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannyy
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004
|
19.06.2005 11:23:04
|
|
|
lehm: kas sul mitte see idle ja full loadi kraadide vahe liiga suur pole, sest mul oli max 5 kraadi vahe.
Miskit nagu oleks viltu.. sekundiga ikka 10 kraadi vett soojemaks ei tee küll
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telempe
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
19.06.2005 11:57:17
|
|
|
| margusser kirjutas: |
zilwer, Kui raha on siis lase käia  |
ma ei kavatse osta valmistoodangut
_________________ ORLY? I hardly know her! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm
HV veteran

liitunud: 30.08.2004
|
19.06.2005 15:15:10
|
|
|
| jannyy kirjutas: |
lehm: kas sul mitte see idle ja full loadi kraadide vahe liiga suur pole, sest mul oli max 5 kraadi vahe.
Miskit nagu oleks viltu.. sekundiga ikka 10 kraadi vett soojemaks ei tee küll  |
sensor pidavat olema tuumas, seega peaks normaalne olema nüüd.
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laadur
HV vaatleja
liitunud: 18.01.2005
|
02.07.2005 23:53:45
|
|
|
Plaanisin ka oma vesijahutuse ehitada erilist vajadust ei ole aga mõte juba ammu ja plokk peaks siis midagi sellist tulemahttp://www.hardocp.com/image.html?image=MTAzODc4NTk2MWxDRWFDaGNXaExfMV82X2wuanBn Midagi olen ka valmis teinud mis valmis tehtud näed siit http://www.pilt.ee/kirka72 Mida arvata sellest ?Kindlasti on ka lihtsamaid plokke aga mina valisin selle .Sai natuke liiga suur tehtud, trein sealt viis ribi maha ja talla ka natuke õhemaks .Kaalusin junni ära kurask 350g palju juu arvan kui väiksemaks teen peaks 150 g hakkama saama .Ja siis korpus vaja teha selle teen mitte kandilise vaid ümmarguse sest pole muud materjali.Panen siis mõned pildid ka kui asi edeneb .Kes midagi tarka arvab öelgu välja.[url][/url]
_________________ hommikust peale kopp ees |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6sa
HV Guru

liitunud: 29.01.2004
|
03.07.2005 09:35:40
|
|
|
see on päris hea idee
_________________ Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laadur
HV vaatleja
liitunud: 18.01.2005
|
03.07.2005 12:13:48
|
|
|
TÄNAN! ESIMENE KES KIIDAB, KARTSIN ,ET HAKKAB TULEMA UMBES NII ,ET JAMA EI KÕLBA JA MÕTLE KA NATUKE .IGATAHES PANEN EDASI.
_________________ hommikust peale kopp ees |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2002
|
03.07.2005 12:17:11
|
|
|
to Laadur! soovitan ainult erinevalt Hardcop lingilt nähtule: selle "kattepurgi" avad ära tee ülesse sest alumiste ribide vahelt ei voola siis vett piisavalt läbi. Püüa vooliku-väljaviigud teha Purgi külje keskaohta kumbki teineteise vastasküljele. Ja kui see kumer pind peaks häirima siis võid ju selle "purgi" kandilise teha, kandiline oli ka seal lingis nähtud variant. või siis vähemalt üks sisseviik vii prose poolsele ehk alumisele küljele lähemale ja teine siis purgi pealpoolsel küljele nagu pildil.
Põhjuseks see et vasksüdamik kannab küll hästi soojust edasi aga see prose poolne ots ehk südamiku alumise osa piirkonnas ei voola vesi sest ülevalt poolt on vedelikul lihtsam läbi voolata ja nii ka juhtub.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
03.07.2005 12:20:26
|
|
|
Sa arvad, et soe vesi jääb kuskile lõksu? Vask on selleks liiga hea soojusjuhtivusega ja üldse on siuke lahendus total overkill. See on peaaegu õhkjahutuseks sobiv.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
03.07.2005 13:37:11
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| ja üldse on siuke lahendus total overkill. |
Vot see on nüüd vesijahutuse foorumi jaoks küll üks väljapaistev tähelepanek
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laadur
HV vaatleja
liitunud: 18.01.2005
|
03.07.2005 16:51:41
|
|
|
Selle nn. "purgiga" lugu nii ,et täpselt veel ei ole selge kust vesi sisse tuleb aga plaan oli ikka ülevalt sisse ja ülevalt välja kah. Kandilist ei sa, pole sellist materjali ainult ümarat on.Mõtlesin et puurin 10 mm puuriga läbi kaane võimalikult seina ligidalt läbi ribide põhjani välja, et vesi saaks vabalt põhjani ja teiselt poolt sama moodi.Vot nii!
_________________ hommikust peale kopp ees |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliver112
HV veteran
liitunud: 13.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hiiemae
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
03.07.2005 21:19:06
|
|
|
| hiiemae kirjutas: |
| kumb radikatest oleks mõttekam ja kas üldse sobiks? |
Suur kulub talvisel ajal küll ära, eriti kui mõni presskott seda korralikult kütma panna...
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
03.07.2005 21:20:03
|
|
|
| Oioi kirjutas: |
| Suur kulub talvisel ajal küll ära, eriti kui mõni presskott seda korralikult kütma panna... |
lisaks on ta palju viisakama välimusega kui see väike...
too väike tundub eriti pees olevat
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliver112
HV veteran
liitunud: 13.01.2004
|
03.07.2005 21:29:10
|
|
|
| Oioi kirjutas: |
| hiiemae kirjutas: |
| kumb radikatest oleks mõttekam ja kas üldse sobiks? |
Suur kulub talvisel ajal küll ära, eriti kui mõni presskott seda korralikult kütma panna... |
Sellele suurele võiks terve arvutiklassi preskotid taha panna.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
03.07.2005 21:32:28
|
|
|
| lehm kirjutas: |
nja.. see härmatis vms rikub kogulõbu ära tglt paar ideed peas aga ei tea kas on mõtet kõigepealt eab mingi toite saama. 250w aopen ei ole just kõige toredam
|
156w peldi jaoks piisas 350w codegenist.. muidugi se tiris 12v 10.5v peale ära ka
muidu mul on dangerdenist ostetud spets 12v toide.. 200w+ jaoks sobis küll..
btw, suvi "hea" aeg peldiga möllamiseks.
2a tagasi juulis muutus coldplate 200w peldiga selliseks, aega kulus max ~1min:
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
03.07.2005 21:46:45
|
|
|
aga mis temp teiselpool oli?
...1 minutiga
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
03.07.2005 21:53:09
|
|
|
| zbx kirjutas: |
aga mis temp teiselpool oli?
...1 minutiga |
ma kahtlustan, et kraanivesi.. ehk siis nii ~18C
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
03.07.2005 21:59:44
|
|
|
| lamp kirjutas: |
| zbx kirjutas: |
aga mis temp teiselpool oli?
...1 minutiga |
ma kahtlustan, et kraanivesi.. ehk siis nii ~18C |
kauaks seda oli? kas vett liiga kuumaks ei küta?
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
03.07.2005 22:08:58
|
|
|
| zbx kirjutas: |
| lamp kirjutas: |
| zbx kirjutas: |
aga mis temp teiselpool oli?
...1 minutiga |
ma kahtlustan, et kraanivesi.. ehk siis nii ~18C |
kauaks seda oli? kas vett liiga kuumaks ei küta? |
klokitud prescott+200w peltier combol on imetlusväärne omadus 10L pangetäis vett suht kiirelt 45-50C peale ajada
aga jah, jama on ka see, et madalate tempidega peltieri efektiivsus kahaneb kordades.
et kui "kuum pool" juba pakase kanti ajada, siis "kylm pool" eriti miinusesse ei tahagi minna..
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
04.07.2005 16:28:40
|
|
|
| Öelge palun mõni koht Tallinnas/Tartus kus müüakse normaalseid pumpe(ei taha uputatavaid akvaariumi pumpe)
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laadur
HV vaatleja
liitunud: 18.01.2005
|
04.07.2005 17:13:10
|
|
|
Tere.Miks mitte uputatav pump ,mina just sellist otsin vee sees olev pump on vaiksem ,igasugused värinad ja põrinad summutab ümbritsev vesi.Tegin oma veeploki ehituses mõningad muudatused kaalus ju 350 g. nüüd ainult 160g.Võtsin pool maha ja põhja ka poole õhemaks.Homme loodan "purgi" ka valmis saada.Keda huvitab vaadakuhttp://www.pilt.ee/view/481181/
_________________ hommikust peale kopp ees |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
04.07.2005 19:19:27
|
|
|
sest sellega kaasneb si**ks ümberehitust. Pump kuhugi ''purki'' vaja pista. Tee veel sinna eraldi vee sisse/välja vool + Lisatutsid jne. Lihtsam on tavaline pump ja korras. Loodan et sinna saab 9-10mm siseläbimõõduga voolikut otsa pista ja olemas. Veeplokk mul on, radikas, paisupaagi saan ka. Voolikud olemas. Kui juurde vaja siis kohe kättesaadaval. Kahju et ükski arvuti pood Eestis enam eraldi ei myy. www.arvutipood.ee müüs kunagi eraldi aga seal vist käis kuri rott ja nüüd pankrot ?
Hydor SELTZ S10 - 300l/h- isegi selline sobiks
http://www.hot.ee/taxpayer/10.jpg
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
04.07.2005 19:40:49
|
|
|
Kui kellel GPU plokki müümise tahtmine tuleb võiks mulle teada anda
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hiiemae
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
04.07.2005 20:02:57
|
|
|
tuli mõte millest valmistada h2o jahutuse blokk: võrri kolvist , mis Al'ust
pealt tuleks natuke töödelda, sisse mingid vaheseinad teha et vesi otse läbi ei voolaks, akende juurde ka midagi juurde teha torude tarvis, paras väike võibolla saab termoliimiga hakkamagi
_________________ %HOMEDRIVE%%HOMEPATH% |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laadur
HV vaatleja
liitunud: 18.01.2005
|
04.07.2005 20:39:19
|
|
|
indu-vaata sa pole päris aru saanud se nn. "purk" on minu veeploki korpuse ülemine osa mille ristis purgiks kasutaja keegi-Hannes las ta siis olla "purk"ja sellel purgil pole mingist pistmist pumbaga Mingit pumpa ma purkki ei pista. Pumba panen paisupaaki või reservuaari või nimetage kuda tahate ,sina te kuidas parem või lihtsam ,mina tahan et pump oleks vee sees ja nii ka teen.Jõudu tööle!
_________________ hommikust peale kopp ees |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
05.07.2005 00:45:00
|
|
|
| indu kirjutas: |
| Öelge palun mõni koht Tallinnas/Tartus kus müüakse normaalseid pumpe(ei taha uputatavaid akvaariumi pumpe) |
Mustamäel Vilde/Ehitajate nurgal lemmikloomapoes on nii Hydor L20 kui L30 endiselt täiesti saadaval.
Oli ka lahjemaid, kui need liiga äkilised tunduvad.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
05.07.2005 03:04:59
|
|
|
tänud Oioi
ja sõna''purk'' pole halvas mõttes. Lihtsalt olen laisk ja tahan lihtsamalt teha
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|