|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
20.06.2005 21:59:52
|
|
|
naljapärast kohe mainiks vahelduseks, et isegi minu läpakas suutis subjekti täitsa kenaste tööle panna 800x600@16, kellad viled said muidugi maha keeratud, aga kellele neid ikka vaja on.. minu jaoks käib küll..
vbl muidugi asi selles ka, et ma pole kunagi inimlikku mänguri arvutit omanud, millega heast pildist maitse hamba alla saaks.. ei oska tahtagi..
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
20.06.2005 22:38:01
|
|
|
Fukiku, oleme samal plangul Kui visata pilk meie profiilidesse 
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
20.06.2005 22:44:09
|
|
|
Rong on ikka väga lahe asi.Kas rööbaste radu saab vahetada?
Äkki saab rongiga oma autot ka vedada.
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
20.06.2005 22:47:53
|
|
|
| Kaivo kirjutas: |
Rong on ikka väga lahe asi.Kas rööbaste radu saab vahetada?
Äkki saab rongiga oma autot ka vedada. |
Radu vahetada ei saa. Kui kuskile oleks autot peale panna siis ehk saaks vedada ka aga sellel on ju ainult reisivagunid, neil oleks ainuke koht katusel, aga teele jäävad ka ju tunnelid kust see auto katusel küll läbi ei mahuks. Tee niisama Freight train-i missioone ja ära rööbastelt välja põruta, suht lihtsad on.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
20.06.2005 22:49:59
|
|
|
kauba vedamis vagunid on ka olemas.
Kiirus oli umbes 53 ja panin välja
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anonymic
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2004
|
20.06.2005 23:00:04
|
|
|
| algul mängis ilusti aga peale seda kui ma uuemad driverid peale lasin siis mingil hetkel jokseb pilt kokku ja tuleb error aga siis kas pean restardi tegema või saan edasi mängida,hiljem kui ma mängimise lõpetan on reso 1152x864 asemel hoopis 1280x1024 ja pean hakkama uuesti muutma.mis seda põhjustab?pean uued driverid laskma?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arsestar
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2004
|
20.06.2005 23:41:32
|
|
|
mul on mänguga probleem, nimelt ei saa saveda , lööb ette "there is a error in savegame directory".... mis probleem on !?
ma olen nii õnnetu, et mine või lolliks peast :S
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjand
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2002
|
20.06.2005 23:42:10
|
|
|
ajab aktsiooni küll see mäng. hetkel töötegemisest ei ole mõtet rääkidagi.
Tsiklitega kihutada ja pollaritele kuuli - viimase 5 tunni tegevus
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kangur
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
20.06.2005 23:44:56
|
|
|
Sellele elukale sai ideaalselt oma bike peale aetud. Ainuke kala on see, et tsikkel kipub kurvides maha libisema.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DexXxter
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2003
|
21.06.2005 00:22:26
|
|
|
Ja veel üks mure, mul on 1.5GHz P4, 768MB RAM-i ja ATi Radeon 9250 128MB graafikakaaart ja venitab nii mis hirmus, draw distance on maas, detailid low, reso 800x600x16, kui minimaalne on 1GHz siis mis seal on? 1 kaader paari sekundi järel? Oskate ehk nõu anda?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
21.06.2005 00:24:36
|
|
|
UUSIMAD DRAIVERID!
see peaks enesestmõistetav tegu olema!
kui see aga tehtud, siis otsi probleemi allikat op sysist mis saasta täis, või siis üliaeglasest hdd-st
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
21.06.2005 02:42:46
|
|
|
| Whoohoo!! Nägin hullult vaeva, kuid sain autokoolis kõik kulla peale. Lennuki kool oli kõvasti lihtsam...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
21.06.2005 09:04:09
|
|
|
Autokoolis läks siis sit* keema kui jõudsin sinna testini kus pidi nagu seda barrel roll'i tegema.See lihtsalt niivõrd joppamise asi, et seda ei annagi vist nii teha, et lihtsalt võtad ja mõistusega teed kullapeale
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
21.06.2005 09:16:49
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Autokoolis läks siis sit* keema kui jõudsin sinna testini kus pidi nagu seda barrel roll'i tegema.See lihtsalt niivõrd joppamise asi, et seda ei annagi vist nii teha, et lihtsalt võtad ja mõistusega teed kullapeale  |
hästi öeldud
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
21.06.2005 09:32:37
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Autokoolis läks siis sit* keema kui jõudsin sinna testini kus pidi nagu seda barrel roll'i tegema.See lihtsalt niivõrd joppamise asi, et seda ei annagi vist nii teha, et lihtsalt võtad ja mõistusega teed kullapeale  |
Minu arust enamus auto kooli asju on sellised . Tuleb lihtsalt üritada kuni välja tuleb...
See barren roll oli minu arust tunduvalt lihtsam, kui kahel rattal sõitmine ja paraleel parkimine.
Ma hakkasin maas olevate õlilaikude järgi välja arvestama, millal mingit nuppu vajutada. Siis kui sain sellise kombinatsiooni, et enamus kordadest tuleb enam-vähem välja, hakkasin sama asja tegema, kuni tuli 100%.
Selle kahe ratta värgil ma jälgisin hoolikalt, kuidas ta näites sõidab ja proovisin võimalikult sama moodi järgi teha...
Barren rollil on tähtis, et saad trampliini peale täpselt sellise kauguse, et teed täpselt ringi ära. Kui selle leiad, siis lihtsalt hüppad selllelt kauguselt, kuni välja tuleb. Ja õhus olles hoia all w (või oli see s) tähte, et tagarattad enne maha kukuksid, kui esirattad.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
21.06.2005 10:21:49
|
|
|
Mul läks ka selle barrel rolliga päris kaua aega aga kui nõks selege siis tuleb kenasti.
1) Gaas põhja ja kiirenda.
2) Sihi auto parempoolsete ratastega trampliini vasakut serva.
3) Kui auto parem esiratas on juba üle poole trampliini siis rool paremale et viskaks rohkem spinni.
4) Lennus olles rool vasakule et otse maanduks ja et üle vasaku külje ei keeraks.
5) Suund otseks ja pidur.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
21.06.2005 11:00:11
|
|
|
| Ohohh, oli mingi autasu ka selle eest?
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Luury
HV kasutaja
liitunud: 30.03.2005
|
21.06.2005 11:26:48
|
|
|
Fraps. Hakkan mängu lindistama, siis tõmbab 4 - 5 freimini sekis. Mida teha? Muidu on ilusti 30 fps i peal. Vahetevahel ka 40. Ei ole tõgistamist tunda. Aga lindistada tahaks natuke.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TD@
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2003
|
21.06.2005 11:29:31
|
|
|
Eino kõige jamam oli ikkagi see linnas sõitmine. 2 min ja edasi-tagasi ja no damage at all. Väga närvi ajas, kui keset ristmikku keegi otsustab järsku ette keerata
_________________ If i start murdering people...there would be none of you left.
-Charles Manson |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Luury
HV kasutaja
liitunud: 30.03.2005
|
21.06.2005 11:35:30
|
|
|
| TD@ kirjutas: |
Eino kõige jamam oli ikkagi see linnas sõitmine. 2 min ja edasi-tagasi ja no damage at all. Väga närvi ajas, kui keset ristmikku keegi otsustab järsku ette keerata  |
Alguses tundus see jah natuke rõve aga sain 3. korraga hakkama, kusjuures mitte ükski kord ei teinud ma dämmi endale. Kogemata keeras auto külje ette ja sõit oli läbi. Aega on piisavalt, et ristmikelhoog maha võtta.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
21.06.2005 11:41:48
|
|
|
Kui kedagi huvitab, siis mul 1,5 aastat vana masin, reso 1024x768, kõik ülejäänud vidinad põhjas ja lippab probleemideta.
Mängitavus oli minumeelest vice cityl parem. Suvaliste tänavapostide rohkus häirib.
Ei saa aru tegelikult, miks osad mängud raskustasemeid ei paku?! Friigi ja "pühapäeva mänguri" ootused mängule on ju väga erinevad - esimene soovib karmi ja pingsat mängu, teine lihtsalt fun-i.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j22lind
HV kasutaja
liitunud: 31.03.2004
|
21.06.2005 11:42:40
|
|
|
Aega oli piisavalt, aga siis sa ei saa ju 100% kui sa hoogu hakkad maha võtma. Mul on 100% tegemata 5 ringi alla 40seki ja siis see linnaring. Auto parkimise ma tegin esimese korraga ära 100%
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjand
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2002
|
21.06.2005 11:42:49
|
|
|
Väike tech tip:
Kuna mul oli hiirega probleeme - rot. view ei töötanud ja nupud ka, kuid menüüs kursor liikus - siis süüdistasin M$i hiirt aga tegelt on kolb milleskis muus.
Taski vahetades ja igast muud lollust tehes vahepeal hakkas hiir tööle aga nii kui savesid nii läks metsa jälle. Kuid ühest foorumist leidsin, et
kui mängus on hiirega probleeme, siis tuleks panna "Win98 compatiibel" exe preferentsidest. Mul igatahes aitas - selle jama pärast sain ikka päris mitu korda "wastetud" ja närvid läksid ka läbi
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
21.06.2005 11:58:22
|
|
|
Paned korra esc ja lähed tagasi siis hakkab uuesti tööle.
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
21.06.2005 12:21:40
|
|
|
| Kaivo kirjutas: |
kauba vedamis vagunid on ka olemas.
Kiirus oli umbes 53 ja panin välja  |
Kui kiirus üle 44 läheb, lendad juba robinal rööbastelt maha
| Luury kirjutas: |
| Fraps. Hakkan mängu lindistama, siis tõmbab 4 - 5 freimini sekis. Mida teha? Muidu on ilusti 30 fps i peal. Vahetevahel ka 40. Ei ole tõgistamist tunda. Aga lindistada tahaks natuke. |
Fraps on ainult FPS-i vaatamiseks IMO, sest lindistades võtabki fraps meeletult ressurse. Ise soovitanb lindistamiseks programmi nagu GameCam, kuna sellega on lindistamise ajal FPS-i langus max. 3-4 FPS.
Autokoolist nii palju, et viimane, "city slickin'" raskust ei pakkunud, küll aga loobusin kõikidest kuldadest "parallel parking" ja "burn and lap" ülesannete pärst, nendes lihtsalt üle hõbeda ei saanud Lemmikud ülesanded olidki "alley-oop" ja see nö "two-wheel-drive"
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
21.06.2005 14:05:47
|
|
|
| Karr000 kirjutas: |
| Kaivo kirjutas: |
kauba vedamis vagunid on ka olemas.
Kiirus oli umbes 53 ja panin välja  |
Kui kiirus üle 44 läheb, lendad juba robinal rööbastelt maha  |
No on ka kurve kus 35-ga läbi ei saa kuid sirgetel tallasin küll koguaeg 50 juures ja välja ei lennanud, kui rong värisema hakkab siis on kiirus liiga suur.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
21.06.2005 14:17:44
|
|
|
| riivo21 kirjutas: |
| Ohohh, oli mingi autasu ka selle eest? |
Kõik hõbedad: siis tuli Bullet
Kõik kullad: mingi veider vedrudega auto.
| j22lind kirjutas: |
| Aega oli piisavalt, aga siis sa ei saa ju 100% kui sa hoogu hakkad maha võtma. Mul on 100% tegemata 5 ringi alla 40seki ja siis see linnaring. Auto parkimise ma tegin esimese korraga ära 100% |
Seda viite ringi ma tegin auto seestvaates. Algul üritasin teha tagantvaates, aga kaamera keeras kurvides nii vastiku nurga alla, et ei saanud hästi aru, kuhu auto nina täpselt suunatud on.
Linna sõitu vist tegin mingi 4h enne kui 100% sain. Kulla saamiseks peab sõitma alla 100sec ja üldse ei tohi viga saada.
Algul ma üritasin linna sõidus teha ringi. Et lähen mööda trammiteega teed kontrollpunkti ja siis mööda mereäärt tagasi. Aga kõige parem on vist ikkagi minna mööda trammi teed sinnna ja siis sama teed mööda tagasi... Närvi ajas see, et mul õnnestus enne läbi tegemist kahel korral saada 99%. Siis tekib ahastus, et miks ei oleks võinud selle pool sekundit kusagilt kiiremini sõita
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GFX4
HV vaatleja
liitunud: 13.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
21.06.2005 17:21:42
|
|
|
| huvitav... PS2 peal võib tervele mapile rongiga ringi peale teha, et kiirus on koguaeg 45 ja rööbastelt maha ei sõida. aga võibolla see oleneb ka rongist - neid on ju vähemalt 3 erinevat seal (1 reisi ja 2 kauba vist).
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
21.06.2005 17:42:04
|
|
|
üks kaubakas on platformvagunitega, ise sõitsin sellega ja kuskil sillal viskas rööbastelt maha, vagunid lendasid kus kurat - kiirus oli väga suur
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sander86
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2005
|
21.06.2005 17:48:09
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| huvitav... PS2 peal võib tervele mapile rongiga ringi peale teha, et kiirus on koguaeg 45 ja rööbastelt maha ei sõida. aga võibolla see oleneb ka rongist - neid on ju vähemalt 3 erinevat seal (1 reisi ja 2 kauba vist). |
ma sõitsin reisirongiga koguaeg umbes 43 ja ei läinud rööbastelt maha
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
21.06.2005 18:20:09
|
|
|
1 hävitaja missioon oli lahe.
Krt algul ei saand selle asjale pihta ,lasin pidevalt Flare
Krt maandusin siis lendas lennuk õhku
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
21.06.2005 19:54:53
|
|
|
| Sander86 kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
| huvitav... PS2 peal võib tervele mapile rongiga ringi peale teha, et kiirus on koguaeg 45 ja rööbastelt maha ei sõida. aga võibolla see oleneb ka rongist - neid on ju vähemalt 3 erinevat seal (1 reisi ja 2 kauba vist). |
ma sõitsin reisirongiga koguaeg umbes 43 ja ei läinud rööbastelt maha |
ma olen kõik korrad rööbastel välja ajand
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kangur
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
21.06.2005 23:41:33
|
|
|
| omg..ma tegin selle esimese korraga kullale :/
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
22.06.2005 11:57:37
|
|
|
link :: video
ei ole otseselt GTA'ga seotud kuid läheb hästi kokku see neegrite ja mentide teema
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
22.06.2005 12:09:03
|
|
|
| mutabor kirjutas: |
ei ole otseselt GTA'ga seotud kuid läheb hästi kokku see neegrite ja mentide teema  |
väga ehe. see autojuht näeb oma habemega välja täpselt selline nagu minu tegelane GTA's on
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pokk
HV Guru
liitunud: 31.08.2003
|
22.06.2005 12:20:46
|
|
|
| Karr000 kirjutas: |
| Kui kiirus üle 44 läheb, lendad juba robinal rööbastelt maha |
Ma hoian kiirust 49-50 peal ja siis on hea sõita. Ei lenda rööbastelt maha, ainult värisema hakkab. Ma pidurdan ka jumala täpselt, ma ei tea miks. Ega rong ju auto pole, et 80km/h pealt 10sekiga saab seisma jääda. Üks vagun kaalub ~25t ja vedur ~100t.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
snap3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reitz90
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2004
|
22.06.2005 12:27:26
|
|
|
mis on teie lemmik asi mida teile San Andreases teha meeldib?
mulle meeldib varastada hydra ja siis keelatud alale lennata. saab 4 tärni, paar helikopterit ja ühe hydra sappa. siis pööran järsult ümber, võtan hydrale sappa ja hakkan alla tulistama. niikaua kuni uus hydra tuleb, tulistan helikoptereid. 8)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm
HV veteran

liitunud: 30.08.2004
|
22.06.2005 12:30:05
|
|
|
meeldib BMX-iga rekordeid stundis teha
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GFX4
HV vaatleja
liitunud: 13.08.2004
|
22.06.2005 13:03:55
|
|
|
No irw, Radio X pealt tuleb ikka selline huumor et jube.
"I Smoke , I smoke cigarettes, i smoke cloves and all what can go up flames, im crazy, That was Danzig - Ive slept with all band."
Peale Danzig - Mother laulu siis
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
22.06.2005 13:18:51
|
|
|
See on ka hea, et kui kellelegi sisse söidad siis
ütlevad, et u better be drunk
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
22.06.2005 13:19:35
|
|
|
ming yks hea kild oli veel kuksil kus poiss kisab emale et vaata ma sõidan rattaga käed lahti siis käib käna ja ema ytle:vsjo enam rattaga ei sõida. poiss:aga ema,ma armastan oma ratast. ema:ei,ma ostan sulle nüüd auto et sa enam kunagi ohtu ei satuks. või umbes nii oli,ja siis mingi mängu reklaam kus on et see võib põhjustada pimedaks jäämist nagu need reklaamid on ikka nii head naera või herneks
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
22.06.2005 13:22:51
|
|
|
snap3, need peaksid nö taimed olema "lähivaates", vahel muutuvad selliseks
mutabor, siiamaani kõht kõveras sellest. "What the f**k do u want, madafaka??!!"
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bad Sector
HV veteran
liitunud: 15.04.2002
|
22.06.2005 14:13:58
|
|
|
| t-force kirjutas: |
nagu need reklaamid on ikka nii head naera või herneks  |
GTA-seerial on reklaamid ja talkshowd alati väga head olnud. DJ-de jutt on muidugi ka päris hea
San Andrease juures üks paremaid asju on aeg-ajalt tänaval seisatada ja kuulata, mida jalakäijad omavahel räägivad - mõned panevad ikka tõsiselt häid kilde maha...
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DexXxter
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2003
|
22.06.2005 14:23:01
|
|
|
| mul on 1.5GHz P4, 768MB RAM-i ja ATi Radeon 9250 128MB graafikakaart ja venitab nii mis hirmus, draw distance on maas, detailid low, reso 800x600x16, catalyst 5.6 peal, aga ikka venitab sitaks.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reitz90
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2004
|
22.06.2005 14:34:07
|
|
|
| DexXxter kirjutas: |
| mul on 1.5GHz P4, 768MB RAM-i ja ATi Radeon 9250 128MB graafikakaart ja venitab nii mis hirmus, draw distance on maas, detailid low, reso 800x600x16, catalyst 5.6 peal, aga ikka venitab sitaks. |
mul on celeron 2.0GHz 256MB ram (mul on ka plaanis osta 512 MB juurde) ATI Radeon 9200 256MB ja fps püsin 10 ringis nii miinimum, kui ka max graafikaga
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DexXxter
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2003
|
22.06.2005 14:48:06
|
|
|
| Täpselt sama siin, kas mängin 640x480x16 või ka 1600x1200x32
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|