Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto: San Andreas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 133, 134, 135  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2005 21:59:52 vasta tsitaadiga

naljapärast kohe mainiks vahelduseks, et isegi minu läpakas suutis subjekti täitsa kenaste tööle panna 800x600@16, kellad viled said muidugi maha keeratud, aga kellele neid ikka vaja on.. minu jaoks käib küll.. icon_wink.gif

vbl muidugi asi selles ka, et ma pole kunagi inimlikku mänguri arvutit omanud, millega heast pildist maitse hamba alla saaks.. ei oska tahtagi.. icon_razz.gif

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 20.06.2005 22:38:01 vasta tsitaadiga

Fukiku, oleme samal plangul icon_biggrin.gif Kui visata pilk meie profiilidesse icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaivo
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 20.06.2005 22:44:09 vasta tsitaadiga

Rong on ikka väga lahe asi.Kas rööbaste radu saab vahetada?
Äkki saab rongiga oma autot ka vedada.

_________________
Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<-------------------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2005 22:47:53 vasta tsitaadiga

Kaivo kirjutas:
Rong on ikka väga lahe asi.Kas rööbaste radu saab vahetada?
Äkki saab rongiga oma autot ka vedada.
Radu vahetada ei saa. Kui kuskile oleks autot peale panna siis ehk saaks vedada ka aga sellel on ju ainult reisivagunid, neil oleks ainuke koht katusel, aga teele jäävad ka ju tunnelid kust see auto katusel küll läbi ei mahuks. Tee niisama Freight train-i missioone ja ära rööbastelt välja põruta, suht lihtsad on.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaivo
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 20.06.2005 22:49:59 vasta tsitaadiga

kauba vedamis vagunid on ka olemas.
Kiirus oli umbes 53 ja panin välja icon_biggrin.gif

_________________
Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<-------------------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2005 23:00:04 vasta tsitaadiga

algul mängis ilusti aga peale seda kui ma uuemad driverid peale lasin siis mingil hetkel jokseb pilt kokku ja tuleb error aga siis kas pean restardi tegema või saan edasi mängida,hiljem kui ma mängimise lõpetan on reso 1152x864 asemel hoopis 1280x1024 ja pean hakkama uuesti muutma.mis seda põhjustab?pean uued driverid laskma?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arsestar
HV kasutaja
arsestar

liitunud: 23.01.2004




sõnum 20.06.2005 23:41:32 vasta tsitaadiga

mul on mänguga probleem, nimelt ei saa saveda icon_sad.gif , lööb ette "there is a error in savegame directory".... mis probleem on !?
ma olen nii õnnetu, et mine või lolliks peast :S
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjand
HV kasutaja
bjand

liitunud: 12.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2005 23:42:10 vasta tsitaadiga

ajab aktsiooni küll see mäng. hetkel töötegemisest ei ole mõtet rääkidagi.

Tsiklitega kihutada ja pollaritele kuuli - viimase 5 tunni tegevus icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kangur
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 20.06.2005 23:44:56 vasta tsitaadiga

Sellele elukale sai ideaalselt oma bike peale aetud. Ainuke kala on see, et tsikkel kipub kurvides maha libisema. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DexXxter
HV kasutaja
DexXxter

liitunud: 23.11.2003




sõnum 21.06.2005 00:22:26 vasta tsitaadiga

Ja veel üks mure, mul on 1.5GHz P4, 768MB RAM-i ja ATi Radeon 9250 128MB graafikakaaart ja venitab nii mis hirmus, draw distance on maas, detailid low, reso 800x600x16, kui minimaalne on 1GHz siis mis seal on? 1 kaader paari sekundi järel? Oskate ehk nõu anda? icon_cry.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2005 00:24:36 vasta tsitaadiga

UUSIMAD DRAIVERID!
see peaks enesestmõistetav tegu olema!
kui see aga tehtud, siis otsi probleemi allikat op sysist mis saasta täis, või siis üliaeglasest hdd-st

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 21.06.2005 02:42:46 vasta tsitaadiga

Whoohoo!! Nägin hullult vaeva, kuid sain autokoolis kõik kulla peale. Lennuki kool oli kõvasti lihtsam...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2005 09:04:09 vasta tsitaadiga

Autokoolis läks siis sit* keema kui jõudsin sinna testini kus pidi nagu seda barrel roll'i tegema.See lihtsalt niivõrd joppamise asi, et seda ei annagi vist nii teha, et lihtsalt võtad ja mõistusega teed kullapeale icon_evil.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2005 09:16:49 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Autokoolis läks siis sit* keema kui jõudsin sinna testini kus pidi nagu seda barrel roll'i tegema.See lihtsalt niivõrd joppamise asi, et seda ei annagi vist nii teha, et lihtsalt võtad ja mõistusega teed kullapeale icon_evil.gif

icon_lol.gif hästi öeldud
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 21.06.2005 09:32:37 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Autokoolis läks siis sit* keema kui jõudsin sinna testini kus pidi nagu seda barrel roll'i tegema.See lihtsalt niivõrd joppamise asi, et seda ei annagi vist nii teha, et lihtsalt võtad ja mõistusega teed kullapeale icon_evil.gif


Minu arust enamus auto kooli asju on sellised icon_confused.gif . Tuleb lihtsalt üritada kuni välja tuleb...
See barren roll oli minu arust tunduvalt lihtsam, kui kahel rattal sõitmine ja paraleel parkimine.

Ma hakkasin maas olevate õlilaikude järgi välja arvestama, millal mingit nuppu vajutada. Siis kui sain sellise kombinatsiooni, et enamus kordadest tuleb enam-vähem välja, hakkasin sama asja tegema, kuni tuli 100%.

Selle kahe ratta värgil ma jälgisin hoolikalt, kuidas ta näites sõidab ja proovisin võimalikult sama moodi järgi teha...

Barren rollil on tähtis, et saad trampliini peale täpselt sellise kauguse, et teed täpselt ringi ära. Kui selle leiad, siis lihtsalt hüppad selllelt kauguselt, kuni välja tuleb. Ja õhus olles hoia all w (või oli see s) tähte, et tagarattad enne maha kukuksid, kui esirattad.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2005 10:21:49 vasta tsitaadiga

Mul läks ka selle barrel rolliga päris kaua aega aga kui nõks selege siis tuleb kenasti.
1) Gaas põhja ja kiirenda.
2) Sihi auto parempoolsete ratastega trampliini vasakut serva.
3) Kui auto parem esiratas on juba üle poole trampliini siis rool paremale et viskaks rohkem spinni.
4) Lennus olles rool vasakule et otse maanduks ja et üle vasaku külje ei keeraks.
5) Suund otseks ja pidur.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2005 11:00:11 vasta tsitaadiga

Ohohh, oli mingi autasu ka selle eest?
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Luury
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005




sõnum 21.06.2005 11:26:48 vasta tsitaadiga

Fraps. Hakkan mängu lindistama, siis tõmbab 4 - 5 freimini sekis. Mida teha? Muidu on ilusti 30 fps i peal. Vahetevahel ka 40. Ei ole tõgistamist tunda. Aga lindistada tahaks natuke.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TD@
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 12.07.2003




sõnum 21.06.2005 11:29:31 vasta tsitaadiga

Eino kõige jamam oli ikkagi see linnas sõitmine. 2 min ja edasi-tagasi ja no damage at all. Väga närvi ajas, kui keset ristmikku keegi otsustab järsku ette keerata icon_confused.gif
_________________
If i start murdering people...there would be none of you left.
-Charles Manson
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Luury
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005




sõnum 21.06.2005 11:35:30 vasta tsitaadiga

TD@ kirjutas:
Eino kõige jamam oli ikkagi see linnas sõitmine. 2 min ja edasi-tagasi ja no damage at all. Väga närvi ajas, kui keset ristmikku keegi otsustab järsku ette keerata icon_confused.gif


Alguses tundus see jah natuke rõve aga sain 3. korraga hakkama, kusjuures mitte ükski kord ei teinud ma dämmi endale. Kogemata keeras auto külje ette ja sõit oli läbi. Aega on piisavalt, et ristmikelhoog maha võtta.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 21.06.2005 11:41:48 vasta tsitaadiga

Kui kedagi huvitab, siis mul 1,5 aastat vana masin, reso 1024x768, kõik ülejäänud vidinad põhjas ja lippab probleemideta.
Mängitavus oli minumeelest vice cityl parem. Suvaliste tänavapostide rohkus häirib.

Ei saa aru tegelikult, miks osad mängud raskustasemeid ei paku?! Friigi ja "pühapäeva mänguri" ootused mängule on ju väga erinevad - esimene soovib karmi ja pingsat mängu, teine lihtsalt fun-i. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j22lind
HV kasutaja

liitunud: 31.03.2004




sõnum 21.06.2005 11:42:40 vasta tsitaadiga

Aega oli piisavalt, aga siis sa ei saa ju 100% kui sa hoogu hakkad maha võtma. Mul on 100% tegemata 5 ringi alla 40seki ja siis see linnaring. Auto parkimise ma tegin esimese korraga ära 100%
_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjand
HV kasutaja
bjand

liitunud: 12.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2005 11:42:49 vasta tsitaadiga

Väike tech tip:

Kuna mul oli hiirega probleeme - rot. view ei töötanud ja nupud ka, kuid menüüs kursor liikus - siis süüdistasin M$i hiirt aga tegelt on kolb milleskis muus.
Taski vahetades ja igast muud lollust tehes vahepeal hakkas hiir tööle aga nii kui savesid nii läks metsa jälle. Kuid ühest foorumist leidsin, et

kui mängus on hiirega probleeme, siis tuleks panna "Win98 compatiibel" exe preferentsidest. Mul igatahes aitas - selle jama pärast sain ikka päris mitu korda "wastetud" ja närvid läksid ka läbi icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaivo
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 21.06.2005 11:58:22 vasta tsitaadiga

Paned korra esc ja lähed tagasi siis hakkab uuesti tööle.
_________________
Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<-------------------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2005 12:21:40 vasta tsitaadiga

Kaivo kirjutas:
kauba vedamis vagunid on ka olemas.
Kiirus oli umbes 53 ja panin välja icon_biggrin.gif
Kui kiirus üle 44 läheb, lendad juba robinal rööbastelt maha icon_lol.gif
Luury kirjutas:
Fraps. Hakkan mängu lindistama, siis tõmbab 4 - 5 freimini sekis. Mida teha? Muidu on ilusti 30 fps i peal. Vahetevahel ka 40. Ei ole tõgistamist tunda. Aga lindistada tahaks natuke.
Fraps on ainult FPS-i vaatamiseks IMO, sest lindistades võtabki fraps meeletult ressurse. Ise soovitanb lindistamiseks programmi nagu GameCam, kuna sellega on lindistamise ajal FPS-i langus max. 3-4 FPS. thumbs_up.gif

Autokoolist nii palju, et viimane, "city slickin'" raskust ei pakkunud, küll aga loobusin kõikidest kuldadest "parallel parking" ja "burn and lap" ülesannete pärst, nendes lihtsalt üle hõbeda ei saanud icon_sad.gif Lemmikud ülesanded olidki "alley-oop" ja see nö "two-wheel-drive"
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2005 14:05:47 vasta tsitaadiga

Karr000 kirjutas:
Kaivo kirjutas:
kauba vedamis vagunid on ka olemas.
Kiirus oli umbes 53 ja panin välja icon_biggrin.gif
Kui kiirus üle 44 läheb, lendad juba robinal rööbastelt maha icon_lol.gif
No on ka kurve kus 35-ga läbi ei saa kuid sirgetel tallasin küll koguaeg 50 juures ja välja ei lennanud, kui rong värisema hakkab siis on kiirus liiga suur.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 21.06.2005 14:17:44 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
Ohohh, oli mingi autasu ka selle eest?


Kõik hõbedad: siis tuli Bullet
Kõik kullad: mingi veider vedrudega auto.

j22lind kirjutas:
Aega oli piisavalt, aga siis sa ei saa ju 100% kui sa hoogu hakkad maha võtma. Mul on 100% tegemata 5 ringi alla 40seki ja siis see linnaring. Auto parkimise ma tegin esimese korraga ära 100%

Seda viite ringi ma tegin auto seestvaates. Algul üritasin teha tagantvaates, aga kaamera keeras kurvides nii vastiku nurga alla, et ei saanud hästi aru, kuhu auto nina täpselt suunatud on.

Linna sõitu vist tegin mingi 4h enne kui 100% sain. Kulla saamiseks peab sõitma alla 100sec ja üldse ei tohi viga saada.
Algul ma üritasin linna sõidus teha ringi. Et lähen mööda trammiteega teed kontrollpunkti ja siis mööda mereäärt tagasi. Aga kõige parem on vist ikkagi minna mööda trammi teed sinnna ja siis sama teed mööda tagasi... Närvi ajas see, et mul õnnestus enne läbi tegemist kahel korral saada 99%. Siis tekib ahastus, et miks ei oleks võinud selle pool sekundit kusagilt kiiremini sõita
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GFX4
HV vaatleja

liitunud: 13.08.2004




sõnum 21.06.2005 14:34:46 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/airw4lk/UFO.avi 8)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2005 17:21:42 vasta tsitaadiga

huvitav... PS2 peal võib tervele mapile rongiga ringi peale teha, et kiirus on koguaeg 45 ja rööbastelt maha ei sõida. aga võibolla see oleneb ka rongist - neid on ju vähemalt 3 erinevat seal (1 reisi ja 2 kauba vist).
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2005 17:42:04 vasta tsitaadiga

üks kaubakas on platformvagunitega, ise sõitsin sellega ja kuskil sillal viskas rööbastelt maha, vagunid lendasid kus kurat - kiirus oli väga suur
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sander86
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2005




sõnum 21.06.2005 17:48:09 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
huvitav... PS2 peal võib tervele mapile rongiga ringi peale teha, et kiirus on koguaeg 45 ja rööbastelt maha ei sõida. aga võibolla see oleneb ka rongist - neid on ju vähemalt 3 erinevat seal (1 reisi ja 2 kauba vist).

ma sõitsin reisirongiga koguaeg umbes 43 ja ei läinud rööbastelt maha
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaivo
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 21.06.2005 18:20:09 vasta tsitaadiga

1 hävitaja missioon oli lahe.
Krt algul ei saand selle asjale pihta ,lasin pidevalt Flare icon_biggrin.gif
Krt maandusin siis lendas lennuk õhku icon_sad.gif

_________________
Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<-------------------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2005 19:54:53 vasta tsitaadiga

Sander86 kirjutas:
Skeptik kirjutas:
huvitav... PS2 peal võib tervele mapile rongiga ringi peale teha, et kiirus on koguaeg 45 ja rööbastelt maha ei sõida. aga võibolla see oleneb ka rongist - neid on ju vähemalt 3 erinevat seal (1 reisi ja 2 kauba vist).

ma sõitsin reisirongiga koguaeg umbes 43 ja ei läinud rööbastelt maha
ma olen kõik korrad rööbastel välja ajand icon_razz.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kangur
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 21.06.2005 20:43:14 vasta tsitaadiga

GFX4 kirjutas:
http://www.zone.ee/airw4lk/UFO.avi 8)

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 21.06.2005 23:41:33 vasta tsitaadiga

omg..ma tegin selle esimese korraga kullale :/
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 22.06.2005 09:18:44 vasta tsitaadiga

http://www.gamershell.com/news/22840.html
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2005 11:57:37 vasta tsitaadiga

link :: video

ei ole otseselt GTA'ga seotud kuid läheb hästi kokku see neegrite ja mentide teema icon_biggrin.gif

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 22.06.2005 12:09:03 vasta tsitaadiga

mutabor kirjutas:
ei ole otseselt GTA'ga seotud kuid läheb hästi kokku see neegrite ja mentide teema icon_biggrin.gif


icon_biggrin.gif väga ehe. see autojuht näeb oma habemega välja täpselt selline nagu minu tegelane GTA's on icon_lol.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 22.06.2005 12:20:46 vasta tsitaadiga

Karr000 kirjutas:
Kui kiirus üle 44 läheb, lendad juba robinal rööbastelt maha
Ma hoian kiirust 49-50 peal ja siis on hea sõita. Ei lenda rööbastelt maha, ainult värisema hakkab. Ma pidurdan ka jumala täpselt, ma ei tea miks. Ega rong ju auto pole, et 80km/h pealt 10sekiga saab seisma jääda. Üks vagun kaalub ~25t ja vedur ~100t.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snap3
Kreisi kasutaja
snap3

liitunud: 20.04.2004




sõnum 22.06.2005 12:23:57 vasta tsitaadiga

http://web.starman.ee/technoboy/gta_sa.JPG

miks pilt on selline? icon_rolleyes.gif icon_neutral.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reitz90
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004




sõnum 22.06.2005 12:27:26 vasta tsitaadiga

mis on teie lemmik asi mida teile San Andreases teha meeldib?

mulle meeldib varastada hydra ja siis keelatud alale lennata. saab 4 tärni, paar helikopterit ja ühe hydra sappa. siis pööran järsult ümber, võtan hydrale sappa ja hakkan alla tulistama. niikaua kuni uus hydra tuleb, tulistan helikoptereid. 8)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2005 12:30:05 vasta tsitaadiga

meeldib BMX-iga rekordeid stundis teha icon_lol.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GFX4
HV vaatleja

liitunud: 13.08.2004




sõnum 22.06.2005 13:03:55 vasta tsitaadiga

No irw, Radio X pealt tuleb ikka selline huumor et jube.

"I Smoke , I smoke cigarettes, i smoke cloves and all what can go up flames, im crazy, That was Danzig - Ive slept with all band."


Peale Danzig - Mother laulu siis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 22.06.2005 13:18:51 vasta tsitaadiga

See on ka hea, et kui kellelegi sisse söidad siis
ütlevad, et u better be drunk icon_lol.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2005 13:19:35 vasta tsitaadiga

ming yks hea kild oli veel kuksil kus poiss kisab emale et vaata ma sõidan rattaga käed lahti siis käib käna ja ema ytle:vsjo enam rattaga ei sõida. poiss:aga ema,ma armastan oma ratast. ema:ei,ma ostan sulle nüüd auto et sa enam kunagi ohtu ei satuks. või umbes nii oli,ja siis mingi mängu reklaam kus on et see võib põhjustada pimedaks jäämist icon_lol.gif icon_lol.gif nagu need reklaamid on ikka nii head naera või herneks icon_razz1.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2005 13:22:51 vasta tsitaadiga

snap3, need peaksid nö taimed olema "lähivaates", vahel muutuvad selliseks

mutabor, siiamaani kõht kõveras sellest. "What the f**k do u want, madafaka??!!"
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 22.06.2005 14:13:58 vasta tsitaadiga

t-force kirjutas:
nagu need reklaamid on ikka nii head naera või herneks icon_razz1.gif
GTA-seerial on reklaamid ja talkshowd alati väga head olnud. DJ-de jutt on muidugi ka päris hea thumbs_up.gif

San Andrease juures üks paremaid asju on aeg-ajalt tänaval seisatada ja kuulata, mida jalakäijad omavahel räägivad - mõned panevad ikka tõsiselt häid kilde maha...
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DexXxter
HV kasutaja
DexXxter

liitunud: 23.11.2003




sõnum 22.06.2005 14:23:01 vasta tsitaadiga

mul on 1.5GHz P4, 768MB RAM-i ja ATi Radeon 9250 128MB graafikakaart ja venitab nii mis hirmus, draw distance on maas, detailid low, reso 800x600x16, catalyst 5.6 peal, aga ikka venitab sitaks.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reitz90
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004




sõnum 22.06.2005 14:34:07 vasta tsitaadiga

DexXxter kirjutas:
mul on 1.5GHz P4, 768MB RAM-i ja ATi Radeon 9250 128MB graafikakaart ja venitab nii mis hirmus, draw distance on maas, detailid low, reso 800x600x16, catalyst 5.6 peal, aga ikka venitab sitaks.


mul on celeron 2.0GHz 256MB ram (mul on ka plaanis osta 512 MB juurde) ATI Radeon 9200 256MB ja fps püsin 10 ringis nii miinimum, kui ka max graafikaga icon_confused.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DexXxter
HV kasutaja
DexXxter

liitunud: 23.11.2003




sõnum 22.06.2005 14:48:06 vasta tsitaadiga

Täpselt sama siin, kas mängin 640x480x16 või ka 1600x1200x32
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto: San Andreas mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 133, 134, 135  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.