Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto: San Andreas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 133, 134, 135  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sander86
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2005




sõnum 16.06.2005 20:12:59 vasta tsitaadiga

kas pärast lennukooli läbimist ei tulnud selle esimese angaari juurde missiooni võimalus, minu arust küll tuli
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 16.06.2005 20:18:15 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
kui suur siis dvd'l on?


3.94 kui ma ei eksi, Pea 4 GB

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2005 20:35:22 vasta tsitaadiga

Sander86 kirjutas:
kas pärast lennukooli läbimist ei tulnud selle esimese angaari juurde missiooni võimalus, minu arust küll tuli

nu mai tea. mul on vähemalt 1 missioon veel seal lennu värgis , aga load ütles et sain kätte ja et acces on olemas kõikidesse lennu jaamadesse. mingit missiooni märki pole ma küll tähendanud.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2005 20:42:06 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
Sander86 kirjutas:
kas pärast lennukooli läbimist ei tulnud selle esimese angaari juurde missiooni võimalus, minu arust küll tuli

nu mai tea. mul on vähemalt 1 missioon veel seal lennu värgis , aga load ütles et sain kätte ja et acces on olemas kõikidesse lennu jaamadesse. mingit missiooni märki pole ma küll tähendanud.

nu tule sealt ülevalt pukist alla ja esimese hangaari alla icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2005 20:52:09 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Tahan teada, kuidas saab 100Hz peale 1024 reso juures pildi. Praegu on 60Hz ja see rikub väga silmi. Optionsis pole sellist valikult.
Videokaart on nvidia. Tänan.
mina kasutan seda
http://riivo.j005u.net/RefreshLock.exe
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2005 23:23:23 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
ajuNolk kirjutas:
Tahan teada, kuidas saab 100Hz peale 1024 reso juures pildi. Praegu on 60Hz ja see rikub väga silmi. Optionsis pole sellist valikult.
Videokaart on nvidia. Tänan.
mina kasutan seda
http://riivo.j005u.net/RefreshLock.exe

Sellega on mul mingi probleem. Panin refreshi paika(monitor kannatab). Tegin restardi nagu kästi. Enam SA käima ei läinud. Midagi ei juhtunud lihtsalt. Kliki palju tahad ikoonil. Aitas videokaardi draiverite reinstall. 60hz pwns icon_razz.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 16.06.2005 23:29:43 vasta tsitaadiga

mul on üks küsimus. ühel tuttaval on GF FX5200 ja algul ei läinud tal GTA SA üldse tööle,
siis pani uusimad omegad peale ja töötas korra väga hästi. nüüd ei lase aga mäng enam käima
panna ennast ja pidi ütlema "Sync,out of range", mida peaks muutma, et jälle tööle saada?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2005 23:31:49 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
mul on üks küsimus. ühel tuttaval on GF FX5200 ja algul ei läinud tal GTA SA üldse tööle,
siis pani uusimad omegad peale ja töötas korra väga hästi. nüüd ei lase aga mäng enam käima
panna ennast ja pidi ütlema "Sync,out of range", mida peaks muutma, et jälle tööle saada?
refresh rate liiga kõrge.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 16.06.2005 23:34:39 vasta tsitaadiga

Proovinuna mängu ja tagantjärgi öeldes või teatada et isiklikult mulle ei meeldinud. Liiga palju oli musta rassi ( icon_redface.gif ) ja kuidagi igav. Nüüdseks mu masinast käesolev mäng läinud.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 16.06.2005 23:38:48 vasta tsitaadiga

reso madalamaks
või refresh rate

monitor ei kannata

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 16.06.2005 23:38:56 vasta tsitaadiga

gamer kirjutas:
Proovinuna mängu ja tagantjärgi öeldes või teatada et isiklikult mulle ei meeldinud. Liiga palju oli musta rassi ( icon_redface.gif ) ja kuidagi igav. Nüüdseks mu masinast käesolev mäng läinud.


haha...your loss
hiljem alles läheb huvitavaks
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 16.06.2005 23:44:54 vasta tsitaadiga

stoory on nagu küll hea...mulle hakkas alles sealtmaalt meeldima kus see vend ja CY nende kahe mendiga jamama hakkasid mägedes...kui need mendid liiga "ülbeteks" läksid....ja vot sealtmaalt norm..ahjaa..see kah kui see green sabre misioon...sealtmaalt isegi...siis kui välja tuli et need kaks on tüssajad... thumbs_up.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firedragon
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2004




sõnum 16.06.2005 23:55:42 vasta tsitaadiga

Mul oleks selline küsimus, et kust saaks Nvidia riva tnt2 64 pro kaardile drivereid?OP süsteem on XP-home.Ma proovisin juba nvidia.com lehelt aga seal ütles et valed driverid koguaeg.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 17.06.2005 00:18:00 vasta tsitaadiga

Firedragon kirjutas:
Mul oleks selline küsimus, et kust saaks Nvidia riva tnt2 64 pro kaardile drivereid?OP süsteem on XP-home.Ma proovisin juba nvidia.com lehelt aga seal ütles et valed driverid koguaeg.
kas need oomega draiverid ei kõlband mitte enamus kõntsale icon_razz.gif Ära võta kõiki sõnu siis kohe arvesse palun icon_smile.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel112
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 17.06.2005 01:12:21 vasta tsitaadiga

need tantu ja autoga kargamis emissioonid ajavad südama pahaks.Kas klõbistan suvalisi nuppe või proovin korralikult teha,ahet pole punktid on ikka samad
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 17.06.2005 01:16:42 vasta tsitaadiga

Tahaks küsida, kas see San Fierro autokool on kohustuslik?

Ja muidu ma ei saa aru kas keypad'i nuppe on siis nii raske vajutada?



Proovige NumLociga ja ilma.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum


viimati muutis Getomees 17.06.2005 01:19:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2005 01:18:31 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
Tahaks küsida, kas see San Fierro autokool on kohustuslik?

kõik pronksid saada pole ju teab mis raske... seda siis igas koolis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 17.06.2005 01:20:36 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Getomees kirjutas:
Tahaks küsida, kas see San Fierro autokool on kohustuslik?

kõik pronksid saada pole ju teab mis raske... seda siis igas koolis icon_rolleyes.gif

Ei saanud küsimusele vastust? Aga sinu jutust võiks järeldada, et on kohustuslik. Ma selle viimase sõiduga (ühest linna otsast teise) ei saanud kuidagi hakkama. Eks hommikul üritan siis uuesti.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tanel112
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 17.06.2005 01:23:01 vasta tsitaadiga

mida ma neist klõpin. """To late ,,to early""
Sellist sitta ei tohiks mängu panna
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 17.06.2005 01:24:41 vasta tsitaadiga

tanel112 kirjutas:
need tantu ja autoga kargamis emissioonid ajavad südama pahaks.Kas klõbistan suvalisi nuppe või proovin korralikult teha,ahet pole punktid on ikka samad

Need on ju nii kerged? Mulju siis nuppu kui see nool seal ringi sees ikka on...
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 17.06.2005 01:26:09 vasta tsitaadiga

tanel112 kirjutas:
mida ma neist klõpin. """To late ,,to early""
Sellist sitta ei tohiks mängu panna

Sa pead seda nuppu vajutama mis parajasti ringi sees on.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tanel112
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 17.06.2005 01:26:52 vasta tsitaadiga

Sellest ma saan isegi aru

"hea öelda"
Vice city lõpp missioon/missioonud olil ka palju lihtsamad.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 17.06.2005 01:30:44 vasta tsitaadiga

tanel112 kirjutas:
Sellest ma saan isegi aru

"hea öelda"
Vice city lõpp missioon/missioonud olil ka palju lihtsamad.

Kui see on raske siis lõpeta kohe SA mängimine, nii ei tee sa lennukooligi läbi...
võimalik, et isegi mitte autokooli
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel112
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 17.06.2005 01:36:45 vasta tsitaadiga

need ei saa nii ...... olla.???
tegin VC ,Mafia läbi teen selle si*a ka
(loomulikult ilma kooditeta)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
draggo
HV kasutaja
draggo

liitunud: 08.01.2004




sõnum 17.06.2005 01:53:45 vasta tsitaadiga

Tantsimisel tuli millegipärast kasutada klahve w,s,d ja a. Proovige ka neid.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2005 01:57:31 vasta tsitaadiga

ma kah hetkel seal lowrideri missiooni juures icon_biggrin.gif väga *itt on tõesti...alguses läheb kõik hästi,pärast lõpus tuleb mingi paar vigast sisse siis kohe bad ja mission failed icon_mad.gif icon_biggrin.gif a no poogens...cruisin hetkel niisama ringi,aretasin püstoli skilli põhja(dual pistols) ja rattaga saab kah lõdvalt maja katustele hüpata icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
r32
Kreisi kasutaja
r32

liitunud: 15.01.2005




sõnum 17.06.2005 08:30:15 vasta tsitaadiga

käisin linnapeal cruisimas icon_lol.gif http://www.zone.ee/r32/GtaSanAndreas/photos/photo4.html
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 17.06.2005 08:54:57 vasta tsitaadiga

krt ei ole need tantsu ja lowrideri missioonid nii rasked ja need nooled ei teki lambist sinna- kõik käib rütmi järgi.
lihtsalt ole rahulik, kuula muusika rütmi ja vajuta vastavat noolekest mis näidatakse. niggatitt saab ka klaverit pekstes läbi selle, võta ainult rahulikult, ei tohi rabistama hakata

lennukooli tegin just läbi, hõbemedalile. nüüd oleks vaja kuldmedali kätte saada et isikliku apachiga ringi vurrama hakata 8)
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2005 09:07:24 vasta tsitaadiga

natuke on selle niggamänguga (tervitused kõigile räpifännidest valgetele neegritele icon_lol.gif ) ikka üle pingutatud, esiteks täiega vastikuim konsoolimängu osa see nuppudega tants ja trall, teiseks nii suurte vahemaadega karjub lihtsalt kiirsalvestuse järele, 3. mõttetud simsi lisad. pole niipalju mängiud, et rohkem saasta välja tuua.
parim osa on soundtrack, musta kräppi, muud sodi ja kui õige raadiojaam, siis stone temple pilots, alice in chains, helmet, ozzy... rokib täiega, kantri on ka ok. õnneks saab mustale tegelasele panna pearäti ja näoräti siis on täiesti ok manki, muu on nagu vana hea gta ikka.
algul arvasin et jätan boiling pointi pooleli gta-sa tõttu aga nüüd on vastupidi ja kui peaks midagi lahedamat välja tulema jääb veel ootele.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 17.06.2005 09:18:22 vasta tsitaadiga

ha! minu nigga käib hokimaskiga, siis on kõik korras. nägu valge ja puha.
ning kuulab user trackidest Tharapitat, Metallicat ja muud head-paremat icon_razz.gif

kuigi Radio Los Santos on vahest hea mängufiilingu tekitamiseks vajalik sisse kruttida
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2005 09:22:26 vasta tsitaadiga

rassistid olete! icon_razz1.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 17.06.2005 09:45:24 vasta tsitaadiga

minu character on ikka tõeline gangsta: ilma särgita, tatöveeritud, ketside ja roheliste pükstega, pearätik nagu 2pacil peas, kaelas kett ja käel kell, muskel ülespumbatud, sõidab lahtise ameerika autoga ja kuulab räppi icon_biggrin.gif nuga vaikselt välgub ja nii saab võõrastelt natuke pappi koguda, missioonidega ei viitsi väga veel jurada, niisama cruisin ja avastan icon_biggrin.gif
ikka õige nigga.
vahest teen drive-by-d ka: väiksele seltskonnale autoga kõrvale, autost tina, hopsti välja raha koguma ja autoga põgenema, et ment ei leiaks.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 17.06.2005 09:52:34 vasta tsitaadiga

Kurat mulle pela päris meeldib, aga ma ei ole eriti masinatega sõitmises osav icon_razz.gif Sõitnud seda esimest mota missiooni 10x
_________________
UTFG
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pioneeros
HV kasutaja
pioneeros

liitunud: 01.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2005 09:55:11 vasta tsitaadiga

Öelge palun kus San Andreast(PC) müügil on juba?Palju maksab?
Äitah.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2005 09:58:10 vasta tsitaadiga

eriti gay on lennukoolis see missioon kus pead mingi chopteriga veokaid ja liikuvaid autosid laskma. aega jääb ka räigelt väheks. oskad keegi öelda mitu missiooni veel on?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.06.2005 10:43:22 vasta tsitaadiga

pioneeros kirjutas:
Öelge palun kus San Andreast(PC) müügil on juba?Palju maksab?
Äitah.


Stockmannis oli 750 EEK...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2005 10:48:42 vasta tsitaadiga

http://www.enter.ee/insert_lisa.htm

seal on ikka kirjas: ilmub 10. juuni. aga ju ta siis kohal juba on icon_wink.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyz
HV vaatleja
eyz

liitunud: 21.04.2005




sõnum 17.06.2005 10:51:17 vasta tsitaadiga

Hea mäng aga sooviks teada et kas mu 900mhz protsessoriga nii võrd kui võrd seda mängida saaks et kui mingi avariii tekib siis mul lihtsalt hakib ja täiega...Kui aga sõidan ise rahulikult autoga on normaalne

Mängule hinne 9/10 natuke loogikat rohkem aga muidu thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2005 10:52:56 vasta tsitaadiga

eyz kirjutas:
Hea mäng aga sooviks teada et kas mu 900mhz protsessoriga nii võrd kui võrd seda mängida saaks et kui mingi avariii tekib siis mul lihtsalt hakib ja täiega...Kui aga sõidan ise rahulikult autoga on normaalne

Mängule hinne 9/10 natuke loogikat rohkem aga muidu thumbs_up.gif
see mäng peabki mõnes mõttes paroodia olema icon_wink.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 17.06.2005 11:16:27 vasta tsitaadiga

Mawrec kirjutas:
Kas siis Fraps ei näita?


töötab thumbs_up.gif

aga nii nagu mulle ilma fps'i nägemattagi tundus, et vahet pole mis reso ja muude seadetega mängin ikka
jookseb kangesti ühtemoodi ja suht puiselt. 640x480 low details ja draw distance täiesti maas siis on
linnapeal ringisõites fps 20-25, panen 1024x768x32, very high details ja draw distance põhja ning ikka
on fps ikka 20-25 icon_rolleyes.gif , frame limiter on väljas... kuidas ma seda fps'i kõrgemaks saaks, kui kõik põhjas
seadetega jõuab fps'i 20 peal hoida miks ma siis mingite nõrgemate seadetega suuremat fps'i saada ei võiks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2005 11:22:52 vasta tsitaadiga

kaspar00, arvutis on peale graafikakaardi veel komponente icon_rolleyes.gif Protsessor näiteks icon_rolleyes.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 17.06.2005 11:30:00 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
kaspar00, arvutis on peale graafikakaardi veel komponente icon_rolleyes.gif Protsessor näiteks icon_rolleyes.gif


tegelikult ma sinna rohkem oma jutuga jõuda tahtsingi, et kui fps on igasuguste seadetega ühesugune, siis
on mingi muu asi piduriks mitte graafikakaart? mul profiilis kõik kirjas ka, mis seda mängu kiirust nii madalaks
mul teha võiks siis?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2005 11:31:16 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
Renka kirjutas:
kaspar00, arvutis on peale graafikakaardi veel komponente icon_rolleyes.gif Protsessor näiteks icon_rolleyes.gif


tegelikult ma sinna rohkem oma jutuga jõuda tahtsingi, et kui fps on igasuguste seadetega ühesugune, siis
on mingi muu asi piduriks mitte graafikakaart? mul profiilis kõik kirjas ka, mis seda mängu kiirust nii madalaks
mul teha võiks siis?

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2005 11:37:49 vasta tsitaadiga

Kaspar00 CPU ja SDRAM on sul t6eliseks piduriks
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kangur
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 17.06.2005 11:52:12 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
eriti gay on lennukoolis see missioon kus pead mingi chopteriga veokaid ja liikuvaid autosid laskma. aega jääb ka räigelt väheks. oskad keegi öelda mitu missiooni veel on?

Kui ma ei eksi, siis langevarjuhüpe peakski ainult veel olema.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2005 12:19:19 vasta tsitaadiga

Paganarh kirjutas:
kuigi Radio Los Santos on vahest hea mängufiilingu tekitamiseks vajalik sisse kruttida


Eks Los Santos'e raadiojaamast tulebki siukesi rohkem tuntuid lugusid kõige rohkem nagu snoop feat. Dr.Dre-G thang, Icu cube-today was a good day part II ja veel mõned.Nürid on mõned old skool lood nagu mingid easy e omad ja siuke pask.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2005 13:53:22 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
minu character on ikka tõeline gangsta: ilma särgita, tatöveeritud, ketside ja roheliste pükstega, pearätik nagu 2pacil peas, kaelas kett ja käel kell, muskel ülespumbatud, sõidab lahtise ameerika autoga ja kuulab räppi icon_biggrin.gif nuga vaikselt välgub ja nii saab võõrastelt natuke pappi koguda, missioonidega ei viitsi väga veel jurada, niisama cruisin ja avastan icon_biggrin.gif
ikka õige nigga.
vahest teen drive-by-d ka: väiksele seltskonnale autoga kõrvale, autost tina, hopsti välja raha koguma ja autoga põgenema, et ment ei leiaks.
sinu char on samasugune nagu mul tundub icon_biggrin.gif Aga mul käib taustaks getto räpp icon_razz.gif 50 cent, snoop dogg, g unit valge nigga eminem, d12, obie trice 2 pac jne MÕNUS eriti niisama low rideriga kruisida icon_razz.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
skydiver0
HV vaatleja

liitunud: 04.07.2004




sõnum 17.06.2005 17:30:03 vasta tsitaadiga

mul viskab selles rannas tantsimise missioonis välja, hakkab muusika käima too tsikk ütleb show me what u got ja siis viskab välja. sain 10% savegame´i aga kuidas selle tööle saab panna-kopin user files kataloogi aga kui savegame loadimise lõpetab siis viskab mängust välja(gta sa has encountered a problem ...) kuda ma neid savegame tööle saan panna?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 17.06.2005 17:53:29 vasta tsitaadiga

skydiver0 kirjutas:
mul viskab selles rannas tantsimise missioonis välja, hakkab muusika käima too tsikk ütleb show me what u got ja siis viskab välja. sain 10% savegame´i aga kuidas selle tööle saab panna-kopin user files kataloogi aga kui savegame loadimise lõpetab siis viskab mängust välja(gta sa has encountered a problem ...) kuda ma neid savegame tööle saan panna?

Kui ma ei eksi siis ilmselt probleem asendatud MAIN.SCM failis.
Ise jõudsin sama-kaugele ning proovisin alul toda "100%" save'i.
Tegin puhta installi ja alustasin otsast peale.

Mul aga järgnev jama nüüd :
Alustasin otsast peale mängu ja otsustasin esimese asjana läbi teha parameediku missiooni.
Võttis aega aga sai tehtud.
Nüüd aga selline lugu, et ei saa save 'da icon_mad.gif
Panin enne uuesti alustamist peale pätsi, mis pidavat parandama heliprobleeme pisut.
Ent alul ei pannud tähelegi .reg-faili sisu, mis lõpuks oli tarvis käivitada.
Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Shell Folders]
"Gtasasav"="C:\\Documents and Settings\\Gtasasav"



Pärast vaatasin, et kaasasolevas .nfo failis kirjas aga
tsitaat:
3. Open gta_sa.reg with a Text-editor
4. Replace the String 'Documents and Settings' with the one on your system
language.
5. Run gta_sa.reg.

6. You may need to restart your machine.
7. Fire up the game.


Jätsin tolle "Gtasasav"="C:\\Documents and Settings\\Gtasasav" nii nagu ta oli. Ilmselt see keeraski asja nässu.
Ehk keegi viitsiks järgi vaadata kuidas peab tegelikult olema - HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Shell Folders
all too "Gtasasav" määratletud.

Endal käed seotud - mängust väljuda ei taha kuna parameediku missioon sai just edukalt lõpetatud. Ei tahaks seameelega täna kolmandat korda seda läbi hakkama tegema.
riivo21 kirjutas:
http://riivo.j005u.net/gtasasav.JPG

mõtled sa seda? seal polegi gtasasav icon_rolleyes.gif

Jap. Nii ta on.
Vaatasin ise natuke ringi ja leidsin lahenduse.
Kui keegi sama lollusega hakkama saab siis tuleb luua \Documents and Settings\ kausta alla \Gtasasav\ kaust mille alla omakorda copy'da \GTA San Andreas User Files\ kaust oma õigest kohast.


viimati muutis Elof 17.06.2005 18:08:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2005 18:00:29 vasta tsitaadiga

http://riivo.j005u.net/gtasasav.JPG

mõtled sa seda? seal polegi gtasasav icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto: San Andreas mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 133, 134, 135  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.