|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Sander86
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2005
|
16.06.2005 20:12:59
|
|
|
| kas pärast lennukooli läbimist ei tulnud selle esimese angaari juurde missiooni võimalus, minu arust küll tuli
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
16.06.2005 20:18:15
|
|
|
| riaak kirjutas: |
| kui suur siis dvd'l on? |
3.94 kui ma ei eksi, Pea 4 GB
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
16.06.2005 20:35:22
|
|
|
| Sander86 kirjutas: |
| kas pärast lennukooli läbimist ei tulnud selle esimese angaari juurde missiooni võimalus, minu arust küll tuli |
nu mai tea. mul on vähemalt 1 missioon veel seal lennu värgis , aga load ütles et sain kätte ja et acces on olemas kõikidesse lennu jaamadesse. mingit missiooni märki pole ma küll tähendanud.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
16.06.2005 20:42:06
|
|
|
| project kirjutas: |
| Sander86 kirjutas: |
| kas pärast lennukooli läbimist ei tulnud selle esimese angaari juurde missiooni võimalus, minu arust küll tuli |
nu mai tea. mul on vähemalt 1 missioon veel seal lennu värgis , aga load ütles et sain kätte ja et acces on olemas kõikidesse lennu jaamadesse. mingit missiooni märki pole ma küll tähendanud. |
nu tule sealt ülevalt pukist alla ja esimese hangaari alla
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
16.06.2005 20:52:09
|
|
|
| ajuNolk kirjutas: |
Tahan teada, kuidas saab 100Hz peale 1024 reso juures pildi. Praegu on 60Hz ja see rikub väga silmi. Optionsis pole sellist valikult.
Videokaart on nvidia. Tänan. |
mina kasutan seda
http://riivo.j005u.net/RefreshLock.exe
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
16.06.2005 23:23:23
|
|
|
| riivo21 kirjutas: |
| ajuNolk kirjutas: |
Tahan teada, kuidas saab 100Hz peale 1024 reso juures pildi. Praegu on 60Hz ja see rikub väga silmi. Optionsis pole sellist valikult.
Videokaart on nvidia. Tänan. |
mina kasutan seda
http://riivo.j005u.net/RefreshLock.exe |
Sellega on mul mingi probleem. Panin refreshi paika(monitor kannatab). Tegin restardi nagu kästi. Enam SA käima ei läinud. Midagi ei juhtunud lihtsalt. Kliki palju tahad ikoonil. Aitas videokaardi draiverite reinstall. 60hz pwns
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
16.06.2005 23:29:43
|
|
|
mul on üks küsimus. ühel tuttaval on GF FX5200 ja algul ei läinud tal GTA SA üldse tööle,
siis pani uusimad omegad peale ja töötas korra väga hästi. nüüd ei lase aga mäng enam käima
panna ennast ja pidi ütlema "Sync,out of range", mida peaks muutma, et jälle tööle saada?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
16.06.2005 23:31:49
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
mul on üks küsimus. ühel tuttaval on GF FX5200 ja algul ei läinud tal GTA SA üldse tööle,
siis pani uusimad omegad peale ja töötas korra väga hästi. nüüd ei lase aga mäng enam käima
panna ennast ja pidi ütlema "Sync,out of range", mida peaks muutma, et jälle tööle saada? |
refresh rate liiga kõrge.
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
16.06.2005 23:34:39
|
|
|
Proovinuna mängu ja tagantjärgi öeldes või teatada et isiklikult mulle ei meeldinud. Liiga palju oli musta rassi ( ) ja kuidagi igav. Nüüdseks mu masinast käesolev mäng läinud.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
16.06.2005 23:38:48
|
|
|
reso madalamaks
või refresh rate
monitor ei kannata
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
16.06.2005 23:38:56
|
|
|
| gamer kirjutas: |
Proovinuna mängu ja tagantjärgi öeldes või teatada et isiklikult mulle ei meeldinud. Liiga palju oli musta rassi ( ) ja kuidagi igav. Nüüdseks mu masinast käesolev mäng läinud. |
haha...your loss
hiljem alles läheb huvitavaks
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
16.06.2005 23:44:54
|
|
|
stoory on nagu küll hea...mulle hakkas alles sealtmaalt meeldima kus see vend ja CY nende kahe mendiga jamama hakkasid mägedes...kui need mendid liiga "ülbeteks" läksid....ja vot sealtmaalt norm..ahjaa..see kah kui see green sabre misioon...sealtmaalt isegi...siis kui välja tuli et need kaks on tüssajad...
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firedragon
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2004
|
16.06.2005 23:55:42
|
|
|
| Mul oleks selline küsimus, et kust saaks Nvidia riva tnt2 64 pro kaardile drivereid?OP süsteem on XP-home.Ma proovisin juba nvidia.com lehelt aga seal ütles et valed driverid koguaeg.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
17.06.2005 00:18:00
|
|
|
| Firedragon kirjutas: |
| Mul oleks selline küsimus, et kust saaks Nvidia riva tnt2 64 pro kaardile drivereid?OP süsteem on XP-home.Ma proovisin juba nvidia.com lehelt aga seal ütles et valed driverid koguaeg. |
kas need oomega draiverid ei kõlband mitte enamus kõntsale Ära võta kõiki sõnu siis kohe arvesse palun
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel112
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2003
|
17.06.2005 01:12:21
|
|
|
| need tantu ja autoga kargamis emissioonid ajavad südama pahaks.Kas klõbistan suvalisi nuppe või proovin korralikult teha,ahet pole punktid on ikka samad
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
17.06.2005 01:16:42
|
|
|
Tahaks küsida, kas see San Fierro autokool on kohustuslik?
Ja muidu ma ei saa aru kas keypad'i nuppe on siis nii raske vajutada?
Proovige NumLociga ja ilma.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
viimati muutis Getomees 17.06.2005 01:19:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
17.06.2005 01:18:31
|
|
|
| Getomees kirjutas: |
| Tahaks küsida, kas see San Fierro autokool on kohustuslik? |
kõik pronksid saada pole ju teab mis raske... seda siis igas koolis
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
17.06.2005 01:20:36
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| Getomees kirjutas: |
| Tahaks küsida, kas see San Fierro autokool on kohustuslik? |
kõik pronksid saada pole ju teab mis raske... seda siis igas koolis  |
Ei saanud küsimusele vastust? Aga sinu jutust võiks järeldada, et on kohustuslik. Ma selle viimase sõiduga (ühest linna otsast teise) ei saanud kuidagi hakkama. Eks hommikul üritan siis uuesti.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel112
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2003
|
17.06.2005 01:23:01
|
|
|
mida ma neist klõpin. """To late ,,to early""
Sellist sitta ei tohiks mängu panna
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
17.06.2005 01:24:41
|
|
|
| tanel112 kirjutas: |
| need tantu ja autoga kargamis emissioonid ajavad südama pahaks.Kas klõbistan suvalisi nuppe või proovin korralikult teha,ahet pole punktid on ikka samad |
Need on ju nii kerged? Mulju siis nuppu kui see nool seal ringi sees ikka on...
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
17.06.2005 01:26:09
|
|
|
| tanel112 kirjutas: |
mida ma neist klõpin. """To late ,,to early""
Sellist sitta ei tohiks mängu panna |
Sa pead seda nuppu vajutama mis parajasti ringi sees on.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel112
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2003
|
17.06.2005 01:26:52
|
|
|
Sellest ma saan isegi aru
"hea öelda"
Vice city lõpp missioon/missioonud olil ka palju lihtsamad.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
17.06.2005 01:30:44
|
|
|
| tanel112 kirjutas: |
Sellest ma saan isegi aru
"hea öelda"
Vice city lõpp missioon/missioonud olil ka palju lihtsamad. |
Kui see on raske siis lõpeta kohe SA mängimine, nii ei tee sa lennukooligi läbi...
võimalik, et isegi mitte autokooli
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel112
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2003
|
17.06.2005 01:36:45
|
|
|
need ei saa nii ...... olla.???
tegin VC ,Mafia läbi teen selle si*a ka
(loomulikult ilma kooditeta)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
draggo
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2004
|
17.06.2005 01:53:45
|
|
|
| Tantsimisel tuli millegipärast kasutada klahve w,s,d ja a. Proovige ka neid.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
17.06.2005 01:57:31
|
|
|
ma kah hetkel seal lowrideri missiooni juures väga *itt on tõesti...alguses läheb kõik hästi,pärast lõpus tuleb mingi paar vigast sisse siis kohe bad ja mission failed a no poogens...cruisin hetkel niisama ringi,aretasin püstoli skilli põhja(dual pistols) ja rattaga saab kah lõdvalt maja katustele hüpata
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r32
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
17.06.2005 08:54:57
|
|
|
krt ei ole need tantsu ja lowrideri missioonid nii rasked ja need nooled ei teki lambist sinna- kõik käib rütmi järgi.
lihtsalt ole rahulik, kuula muusika rütmi ja vajuta vastavat noolekest mis näidatakse. niggatitt saab ka klaverit pekstes läbi selle, võta ainult rahulikult, ei tohi rabistama hakata
lennukooli tegin just läbi, hõbemedalile. nüüd oleks vaja kuldmedali kätte saada et isikliku apachiga ringi vurrama hakata 8)
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
17.06.2005 09:07:24
|
|
|
natuke on selle niggamänguga (tervitused kõigile räpifännidest valgetele neegritele ) ikka üle pingutatud, esiteks täiega vastikuim konsoolimängu osa see nuppudega tants ja trall, teiseks nii suurte vahemaadega karjub lihtsalt kiirsalvestuse järele, 3. mõttetud simsi lisad. pole niipalju mängiud, et rohkem saasta välja tuua.
parim osa on soundtrack, musta kräppi, muud sodi ja kui õige raadiojaam, siis stone temple pilots, alice in chains, helmet, ozzy... rokib täiega, kantri on ka ok. õnneks saab mustale tegelasele panna pearäti ja näoräti siis on täiesti ok manki, muu on nagu vana hea gta ikka.
algul arvasin et jätan boiling pointi pooleli gta-sa tõttu aga nüüd on vastupidi ja kui peaks midagi lahedamat välja tulema jääb veel ootele.
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
17.06.2005 09:18:22
|
|
|
ha! minu nigga käib hokimaskiga, siis on kõik korras. nägu valge ja puha.
ning kuulab user trackidest Tharapitat, Metallicat ja muud head-paremat
kuigi Radio Los Santos on vahest hea mängufiilingu tekitamiseks vajalik sisse kruttida
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
17.06.2005 09:22:26
|
|
|
rassistid olete!
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
17.06.2005 09:45:24
|
|
|
minu character on ikka tõeline gangsta: ilma särgita, tatöveeritud, ketside ja roheliste pükstega, pearätik nagu 2pacil peas, kaelas kett ja käel kell, muskel ülespumbatud, sõidab lahtise ameerika autoga ja kuulab räppi nuga vaikselt välgub ja nii saab võõrastelt natuke pappi koguda, missioonidega ei viitsi väga veel jurada, niisama cruisin ja avastan
ikka õige nigga.
vahest teen drive-by-d ka: väiksele seltskonnale autoga kõrvale, autost tina, hopsti välja raha koguma ja autoga põgenema, et ment ei leiaks.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
17.06.2005 09:52:34
|
|
|
Kurat mulle pela päris meeldib, aga ma ei ole eriti masinatega sõitmises osav Sõitnud seda esimest mota missiooni 10x
_________________ UTFG |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pioneeros
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004
|
17.06.2005 09:55:11
|
|
|
Öelge palun kus San Andreast(PC) müügil on juba?Palju maksab?
Äitah.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
17.06.2005 09:58:10
|
|
|
| eriti gay on lennukoolis see missioon kus pead mingi chopteriga veokaid ja liikuvaid autosid laskma. aega jääb ka räigelt väheks. oskad keegi öelda mitu missiooni veel on?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mawrec
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.04.2002
|
17.06.2005 10:43:22
|
|
|
| pioneeros kirjutas: |
Öelge palun kus San Andreast(PC) müügil on juba?Palju maksab?
Äitah. |
Stockmannis oli 750 EEK...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eyz
HV vaatleja

liitunud: 21.04.2005
|
17.06.2005 10:51:17
|
|
|
Hea mäng aga sooviks teada et kas mu 900mhz protsessoriga nii võrd kui võrd seda mängida saaks et kui mingi avariii tekib siis mul lihtsalt hakib ja täiega...Kui aga sõidan ise rahulikult autoga on normaalne
Mängule hinne 9/10 natuke loogikat rohkem aga muidu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
17.06.2005 10:52:56
|
|
|
| eyz kirjutas: |
Hea mäng aga sooviks teada et kas mu 900mhz protsessoriga nii võrd kui võrd seda mängida saaks et kui mingi avariii tekib siis mul lihtsalt hakib ja täiega...Kui aga sõidan ise rahulikult autoga on normaalne
Mängule hinne 9/10 natuke loogikat rohkem aga muidu  |
see mäng peabki mõnes mõttes paroodia olema
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
17.06.2005 11:16:27
|
|
|
| Mawrec kirjutas: |
| Kas siis Fraps ei näita? |
töötab
aga nii nagu mulle ilma fps'i nägemattagi tundus, et vahet pole mis reso ja muude seadetega mängin ikka
jookseb kangesti ühtemoodi ja suht puiselt. 640x480 low details ja draw distance täiesti maas siis on
linnapeal ringisõites fps 20-25, panen 1024x768x32, very high details ja draw distance põhja ning ikka
on fps ikka 20-25 , frame limiter on väljas... kuidas ma seda fps'i kõrgemaks saaks, kui kõik põhjas
seadetega jõuab fps'i 20 peal hoida miks ma siis mingite nõrgemate seadetega suuremat fps'i saada ei võiks
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
17.06.2005 11:22:52
|
|
|
kaspar00, arvutis on peale graafikakaardi veel komponente Protsessor näiteks
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
17.06.2005 11:30:00
|
|
|
| Renka kirjutas: |
kaspar00, arvutis on peale graafikakaardi veel komponente Protsessor näiteks  |
tegelikult ma sinna rohkem oma jutuga jõuda tahtsingi, et kui fps on igasuguste seadetega ühesugune, siis
on mingi muu asi piduriks mitte graafikakaart? mul profiilis kõik kirjas ka, mis seda mängu kiirust nii madalaks
mul teha võiks siis?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
17.06.2005 11:31:16
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
kaspar00, arvutis on peale graafikakaardi veel komponente Protsessor näiteks  |
tegelikult ma sinna rohkem oma jutuga jõuda tahtsingi, et kui fps on igasuguste seadetega ühesugune, siis
on mingi muu asi piduriks mitte graafikakaart? mul profiilis kõik kirjas ka, mis seda mängu kiirust nii madalaks
mul teha võiks siis? |
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
17.06.2005 11:37:49
|
|
|
Kaspar00 CPU ja SDRAM on sul t6eliseks piduriks
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kangur
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
17.06.2005 11:52:12
|
|
|
| project kirjutas: |
| eriti gay on lennukoolis see missioon kus pead mingi chopteriga veokaid ja liikuvaid autosid laskma. aega jääb ka räigelt väheks. oskad keegi öelda mitu missiooni veel on? |
Kui ma ei eksi, siis langevarjuhüpe peakski ainult veel olema.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
17.06.2005 12:19:19
|
|
|
| Paganarh kirjutas: |
| kuigi Radio Los Santos on vahest hea mängufiilingu tekitamiseks vajalik sisse kruttida |
Eks Los Santos'e raadiojaamast tulebki siukesi rohkem tuntuid lugusid kõige rohkem nagu snoop feat. Dr.Dre-G thang, Icu cube-today was a good day part II ja veel mõned.Nürid on mõned old skool lood nagu mingid easy e omad ja siuke pask.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
17.06.2005 13:53:22
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
minu character on ikka tõeline gangsta: ilma särgita, tatöveeritud, ketside ja roheliste pükstega, pearätik nagu 2pacil peas, kaelas kett ja käel kell, muskel ülespumbatud, sõidab lahtise ameerika autoga ja kuulab räppi nuga vaikselt välgub ja nii saab võõrastelt natuke pappi koguda, missioonidega ei viitsi väga veel jurada, niisama cruisin ja avastan
ikka õige nigga.
vahest teen drive-by-d ka: väiksele seltskonnale autoga kõrvale, autost tina, hopsti välja raha koguma ja autoga põgenema, et ment ei leiaks. |
sinu char on samasugune nagu mul tundub Aga mul käib taustaks getto räpp 50 cent, snoop dogg, g unit valge nigga eminem, d12, obie trice 2 pac jne MÕNUS eriti niisama low rideriga kruisida
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skydiver0
HV vaatleja
liitunud: 04.07.2004
|
17.06.2005 17:30:03
|
|
|
| mul viskab selles rannas tantsimise missioonis välja, hakkab muusika käima too tsikk ütleb show me what u got ja siis viskab välja. sain 10% savegame´i aga kuidas selle tööle saab panna-kopin user files kataloogi aga kui savegame loadimise lõpetab siis viskab mängust välja(gta sa has encountered a problem ...) kuda ma neid savegame tööle saan panna?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
17.06.2005 17:53:29
|
|
|
| skydiver0 kirjutas: |
| mul viskab selles rannas tantsimise missioonis välja, hakkab muusika käima too tsikk ütleb show me what u got ja siis viskab välja. sain 10% savegame´i aga kuidas selle tööle saab panna-kopin user files kataloogi aga kui savegame loadimise lõpetab siis viskab mängust välja(gta sa has encountered a problem ...) kuda ma neid savegame tööle saan panna? |
Kui ma ei eksi siis ilmselt probleem asendatud MAIN.SCM failis.
Ise jõudsin sama-kaugele ning proovisin alul toda "100%" save'i.
Tegin puhta installi ja alustasin otsast peale.
Mul aga järgnev jama nüüd :
Alustasin otsast peale mängu ja otsustasin esimese asjana läbi teha parameediku missiooni.
Võttis aega aga sai tehtud.
Nüüd aga selline lugu, et ei saa save 'da
Panin enne uuesti alustamist peale pätsi, mis pidavat parandama heliprobleeme pisut.
Ent alul ei pannud tähelegi .reg-faili sisu, mis lõpuks oli tarvis käivitada.
Windows Registry Editor Version 5.00
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Shell Folders]
"Gtasasav"="C:\\Documents and Settings\\Gtasasav"
|
Pärast vaatasin, et kaasasolevas .nfo failis kirjas aga
| tsitaat: |
3. Open gta_sa.reg with a Text-editor
4. Replace the String 'Documents and Settings' with the one on your system
language.
5. Run gta_sa.reg.
6. You may need to restart your machine.
7. Fire up the game. |
Jätsin tolle "Gtasasav"="C:\\Documents and Settings\\Gtasasav" nii nagu ta oli. Ilmselt see keeraski asja nässu.
Ehk keegi viitsiks järgi vaadata kuidas peab tegelikult olema - HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Shell Folders
all too "Gtasasav" määratletud.
Endal käed seotud - mängust väljuda ei taha kuna parameediku missioon sai just edukalt lõpetatud. Ei tahaks seameelega täna kolmandat korda seda läbi hakkama tegema.
Jap. Nii ta on.
Vaatasin ise natuke ringi ja leidsin lahenduse.
Kui keegi sama lollusega hakkama saab siis tuleb luua \Documents and Settings\ kausta alla \Gtasasav\ kaust mille alla omakorda copy'da \GTA San Andreas User Files\ kaust oma õigest kohast.
viimati muutis Elof 17.06.2005 18:08:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|