|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
31.05.2005 10:55:12
|
|
|
| hentz kirjutas: |
| Tek1, palju seal siis tavaliselt rahvast on ning mis tavaline ping sul on? |
213.228.215.145:27970 on igatahes etpub(shrub) servu, inimesi vist maks 32, mängijaid on suht palju, olenemata kellaajast, õhtuti tihti täis. mul ping 100 juures. ise leidsin selle servu, kui sai isu täis eesti servudest(mõlisemine, kickimine, tapad mingi "owneri" kisa lahti )
see snli servu muidu täitsa fun(soovitan proovida normaalsetel inimestel) mind võib kohata seal õhtuti nimega OD1N
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stinger
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
31.05.2005 21:42:19
|
|
|
Niih, Üle pika aja proovisin täna jälle mängida. Päeval sai ilusti tehtud mõned kenad mängud, aga nüüd õhtupoole saan igast servust mingi 2. minutiks bänni, mingi cd-key jama.
Et wolfiga asi ühelpool? või on selle vastu ka mingi rohi olemas...
http://www.zone.ee/txtbase/et.gif
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
31.05.2005 21:43:55
|
|
|
| pb on putsis hetkel , keegi ei saa
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
31.05.2005 21:44:15
|
|
|
| mine program files / sealt wolf ja siis etmain kausta, sealt kustuta ära etkey.pk3 vms midagi taolist ning mine pane wolf tööle. Ava konsool ~ nupuga ning kirjuta sinna /pb_regcdkey vist. targemad täpsustage seda mida peab kirjutama.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
31.05.2005 21:44:23
|
|
|
| mine pb kausta ja tee pb update, kui see ei aita siis kustuta etmain kaustast etkey maha ja toksi konsooli pb_cdkeyreg
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stinger
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
01.06.2005 09:42:42
|
|
|
Sai proovitud küll neid nippe, aga ei...Ja siiani asi ei tööta :Sˇ
Ütles küll, et cdkey registreeritud edukalt vms!
Aga kui serveritesse ronin, saan disconnecti ja 2min bann.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
01.06.2005 10:11:00
|
|
|
| proovi uuesti peale lasta wolf
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
01.06.2005 13:29:50
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
| pb on putsis hetkel , keegi ei saa |
tuleb siis seda võtta....ehk siis lihtsalt oodata.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naab
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
01.06.2005 14:46:49
|
|
|
| 213.114.207.18:27960 <-- see suht norm server, 40 või 32 mängijat ja ping mul alla 40
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkki
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2003
|
01.06.2005 15:13:55
|
|
|
naab, imo 40kesi mappi mängida on väga pointless :/
ei taha seda vana teemat küll üles kergitada, aga <16kohalised servud on norm imo
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sirius
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2004
|
01.06.2005 17:25:55
|
|
|
| erkki kirjutas: |
naab, imo 40kesi mappi mängida on väga pointless :/
ei taha seda vana teemat küll üles kergitada, aga <16kohalised servud on norm imo |
mortaariga lõbutseda on päris norm. 8)
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sirius
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2004
|
01.06.2005 18:59:34
|
|
|
Mortaar ei ole nõme.Spawnkill ei ole ka nõme, kui ise seda teed.Aga kui ise sind spawnkillitakse siis pikapeale võib jah närvidele hakata käima.
Aga mortaariga sellistes suurtes servudes saab päris ropult sõimata.Aga nojah, BG-s whinevad nad veel rohkem
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
01.06.2005 19:00:21
|
|
|
| mortar mehed üldse nõmedad, ise umbes sõjas ei ole ja mingit skilli ei oma aga saavad kille
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sirius
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2004
|
01.06.2005 19:02:59
|
|
|
ee...kus sa tead, et mingit skilli ei oma?Äkki nad lihtsalt ei viitsi medicuna ringi joosta
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
01.06.2005 19:04:20
|
|
|
| kuidagi nõme ikka kui tuleb 30-ne spree ja siis mingi mortar kukub pähe
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sirius
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2004
|
01.06.2005 19:07:05
|
|
|
| silver010 kirjutas: |
| kuidagi nõme ikka kui tuleb 30-ne spree ja siis mingi mortar kukub pähe |
irw.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reciver
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.07.2004
|
01.06.2005 20:57:06
|
|
|
| Sirius kirjutas: |
| silver010 kirjutas: |
| kuidagi nõme ikka kui tuleb 30-ne spree ja siis mingi mortar kukub pähe |
irw.  |
ei nojah unistada võib ju
_________________ Mees kes leiab alati vabanduse... |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
01.06.2005 21:04:17
|
|
|
| täiesti juhtunud, kuid mitte minuga, mingis soome servus
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naab
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
01.06.2005 21:49:52
|
|
|
| Ma pelan tavaliselt field opsina saab normilt frage, mortali vennad käivad vahest pinda küll, ise olen mingi 2 kuud max mänginud olen ise ka mortaliga proovinud aga ei saa pihta kuidas see skaala süsteem toimib
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
01.06.2005 21:56:06
|
|
|
| Sirius kirjutas: |
| silver010 kirjutas: |
| kuidagi nõme ikka kui tuleb 30-ne spree ja siis mingi mortar kukub pähe |
irw.  |
Kunagi saab kõik hea otsa
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
13gERt
HV vaatleja
liitunud: 31.05.2005
|
01.06.2005 22:28:42
|
|
|
mulle ET ei meeldi, kuidagi liiga segane mäng
_________________ darkeden rlz:D |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
01.06.2005 22:35:49
|
|
|
| Mis muutujaga saaks tekstuure teravamaks? Mul Wiz-i conf, tekstuurikvaliteet on suht saast.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reciver
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.07.2004
|
01.06.2005 22:37:46
|
|
|
mhh.
r_picmip 0
options->system-> seal näpid ka ühtteist
_________________ Mees kes leiab alati vabanduse... |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
01.06.2005 22:39:04
|
|
|
| Picmip on juba. Ma ei taha sealt näppida, read-only on failil peal. ET kirjutab saastaks confi.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
01.06.2005 22:54:03
|
|
|
et selline küsimus et mis mis käsuga tuleks selline crosshair, et punkt keskel ja peenike ring ümber
ja et see punkt oleks roheline ja ring punane
Edit: ja et seda ka, et kui vaatan seda serverlisti siis tühjasid ja täis servusid kohe algselt näha ei oleks, et ei peaks igakord neid filtreid peale panema kui conf read only
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
01.06.2005 23:21:55
|
|
|
crosshairi värki muuda options->view alt,
Serverlistis saad asja nii et seal kus on näiteks numbrid 10/16 , seal üleval selle nupu peale vajuta 2 korda, siis järjestab ära et all tühjad serverid ja ülevalpool aina täis rohkem. ,
Configa nii et, otsi etpro ja etmain kaustast profiles->etconfig.cfg fail, paremklikk ja linnuke read-only ette.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
01.06.2005 23:56:44
|
|
|
mul on valmis confi fail, kui ma sealt menüüst panen siis see on aint selle mängu ajaks, enda arust seletasin kyllalt selgelt et oleks käsku vaja.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
02.06.2005 00:02:23
|
|
|
nu kui read only etconfigult maha võtad siis ta salvestab ilusti muudatused ära.
commandid on muidu
cg_crosshair *number*
cg_crosshaircolor *n. green, red*
cg_crosshaircoloralt *n. green, red*
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sirius
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2004
|
02.06.2005 03:30:13
|
|
|
| naab kirjutas: |
| Ma pelan tavaliselt field opsina saab normilt frage, mortali vennad käivad vahest pinda küll, ise olen mingi 2 kuud max mänginud olen ise ka mortaliga proovinud aga ei saa pihta kuidas see skaala süsteem toimib |
Kui lased mortaariga, siis hoia "g" tähte all.See on kaart ja näitab kuhu su mortaar kukub.
ja jälle on üks spawnkiller välja õpetatud
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naab
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
02.06.2005 06:28:21
|
|
|
| Sirius kirjutas: |
| naab kirjutas: |
| Ma pelan tavaliselt field opsina saab normilt frage, mortali vennad käivad vahest pinda küll, ise olen mingi 2 kuud max mänginud olen ise ka mortaliga proovinud aga ei saa pihta kuidas see skaala süsteem toimib |
Kui lased mortaariga, siis hoia "g" tähte all.See on kaart ja näitab kuhu su mortaar kukub.
ja jälle on üks spawnkiller välja õpetatud  |
hehehe tänks
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reciver
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.07.2004
|
02.06.2005 12:58:04
|
|
|
lased mingi 2 lasku siis enamvähem kordinaadid käes
_________________ Mees kes leiab alati vabanduse... |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
02.06.2005 15:34:44
|
|
|
Nojah, ja kui vastase spawni aja ja nende jõudmise kindlasse kohta välja arvutad siis on eriti bueno
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
02.06.2005 17:19:44
|
|
|
| project kirjutas: |
nu kui read only etconfigult maha võtad siis ta salvestab ilusti muudatused ära.
commandid on muidu
cg_crosshair *number*
cg_crosshaircolor *n. green, red*
cg_crosshaircoloralt *n. green, red* |
tüüpi saab määrata sellise käsuga nagu:
cg_drawCrosshair, minul on seal 4
selle käsuga "cg_crosshair" nagu ei teinudki midagi
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Life's god
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2005
|
03.06.2005 22:44:29
|
|
|
Aidake mind, mind kckib igas servus see punkbuster valja et mingi pB error ja nii, mis käsk tuleb consoli sisestada et sellest lahti saada
_________________ Ei ole ja ei vajagi(ma valetan:P) |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
03.06.2005 22:51:09
|
|
|
| Life's god kirjutas: |
| Aidake mind, mind kckib igas servus see punkbuster valja et mingi pB error ja nii, mis käsk tuleb consoli sisestada et sellest lahti saada |
pb_security 0
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
03.06.2005 23:33:22
|
|
|
| Sirius kirjutas: |
| naab kirjutas: |
| Ma pelan tavaliselt field opsina saab normilt frage, mortali vennad käivad vahest pinda küll, ise olen mingi 2 kuud max mänginud olen ise ka mortaliga proovinud aga ei saa pihta kuidas see skaala süsteem toimib |
Kui lased mortaariga, siis hoia "g" tähte all.See on kaart ja näitab kuhu su mortaar kukub.
ja jälle on üks spawnkiller välja õpetatud  |
Mh. Aga seda ju kaardil ei näita, et kui kraade muudad, et siis mapil ka vastavalt
muudaks vms. ses mõttes et seal see target oli minuarust koguaeg üks, et ei muutunud
nagu ega ei saanud muuta :/
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
03.06.2005 23:58:51
|
|
|
lased esimese laksu umbes nii nagu arvad et on õige,siis vaatad "g"-ga kuhu kukkus,sätid natuke (niikaua on eelmise lasu märk kaardil ikka ega ei ligu kuskile) lased teise litri teele ja "g" jällegi siis on juba uus maandumsikoht kaardil. Nagu jube lihtne oleks kui see kohe muutub kui sihikut muudad
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
04.06.2005 01:45:41
|
|
|
nojah...proovisin seda mortarit ja kasutasin kaarti...millegipärast jäid mitmed teamikaaslased ette kuigi lasin täpselt vastase spawni juurde ja sinna kus oma mehi omaarust polnud igatahes teamkille tuli mingi üle 10'e ja igaks juhuks läksin mängust välja
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
04.06.2005 07:27:13
|
|
|
| Life's god kirjutas: |
| Aidake mind, mind kckib igas servus see punkbuster valja et mingi pB error ja nii, mis käsk tuleb consoli sisestada et sellest lahti saada |
Mingi jama on endalgi, alates sellest ajast mil sai prooviks peale pandud 2.60 päts ja 3.2.0 ETPro
Mõnest serverist viskab õite käbe välja, väites et PB vananenud. Ometi uuendasin sed just enne mängu sisenemist.
Vahepeal oli ka selline probleem, et ei ühendanud osade serveritega vaid jäi ette "awaiting gamestate" ja kõik.
Konsoolis muuseas nüüd koguaeg kõikide *.pk3 - failide kohta kommentaar "not in the pure list" tegin uue installi ET'le ja ikka sama lugu - "not on the pure list", ent vähemalt nüüd ühendab serveritega ära.
Veel üks "tore" fenomen. Iga mõne aja tagant pean klaviatuuri-draiverid peale lükkama, põhjus : ET's tekib veider lag', kõik vastased liiguvad mõnusa jõnksuga. Ise liigun üsna selgelt, ent süstemaatiliselt tekib pilti väike paus, ning laseb kohe vabalt edasi pildil voolata.
Muuseas kui siis ET'st väljuda siis näiteks winamp tööle panna ning klaviatuuril mõnda nuppu all hoida, siis tekib täpselt sama vahega muusikasse paus.
Lasen taas Logitechi klaviatuuri tüürlid peale ja pärast re-starti asi korras. Ilma klave tüürleid panemata on pärast re-starti ikka too "lääg"
UFO'd ?
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
04.06.2005 08:00:34
|
|
|
AMD Sempron 2400+ (jookseb hetkel 10 x 143) kuna mobo ei saa selle prosega hästi hakkama
Soltek SL-75DRV5 (KT333)
ATI RADEON 9500PRO @ 9700PRO @ ( 295/305 )
Apacer 512MB pc2700 Cl 2,5 (jookseb @ cl 2 )
40GB Quantum Fireball AS Plus (7200rpm)
Et nagu 1024x768 ja detailid on high, aga ikka vähegi suuremates tegevuspiirkondades läheb FPS isegi kuskil 26 peale. Et nagu ülirõve mängida sellise FPS -ga
Ennem oli mul GF3 ti200 ja kehvem prose (Duron 1400) ja praegu küll nagu mingit eriti märgatavat vahet pole
Kas see mäng oli neil siis tõesti nii vigaselt tehtud, et ka suht hea arvutiga ei anna normaalset FPS -i ?
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stinger
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
04.06.2005 10:51:13
|
|
|
Profiilis nr1 arvuti jooksutab mul probleemideta 1280x960 @ ~90fps graafika põhjas ära.
Proovi siis mingi 800x600 peale panna, ehk abiks.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
04.06.2005 11:46:51
|
|
|
arvutisõber,
sellise video ja prosega vahel isegi võib 26 fpsi peale minna. aga confi nati.... igastasju pole ka vaja näha (plahvatused?; /r_picmip 2?)
1430 mhzi on tõesti masendav... ja see veel sempron. wolfis loeb prose räigelt.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
04.06.2005 15:05:20
|
|
|
Õhtul lähen proovin selle mortari ära siis , soldier classi
vist üldse mai tea paar korda elus mängind, enamuses FDOP või MED.
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkki
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
04.06.2005 16:03:44
|
|
|
mul fps tõusis timedemos selle interi yber low-ga 2 võrra (3-me testi keskmine nagu ) mul ei tasu eriti ära
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
04.06.2005 17:11:33
|
|
|
erkki, imo interi konf on ülipask, Wizi oma ka..
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
04.06.2005 17:25:02
|
|
|
| interface konf on hea põhi muudatusteks, algselt väga saast
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkki
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2003
|
04.06.2005 17:58:57
|
|
|
hentz, ehk põhjendad ära miks? ma võin öelda ka, et opel on pask
silver010, kui ma ise veel et'd pelasin, siis ehitasin oma konfi wizi ja interi omadest kokku ja sai väga hea pildiga fps-booster (ti4200 klokitud, p4 2.4@2.9 GHz, 512 ram - 135fps @ r_mode7 timedemos)
ma pakkusin neid konfe välja, sest mõlematel suhteliselt hea fps, arvutikasutaja 26fps tõi lihtsalt pisara silmanurka.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
04.06.2005 18:04:48
|
|
|
erkki, opel ongi pask
No ma ei tea, lihtsalt minu arvamus on see et need konfid on pasad...ma ei teagi miks, lihtsalt minule need ei sobinud..
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|