Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Enemy Territory märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 117, 118, 119  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2005 10:55:12 vasta tsitaadiga

hentz kirjutas:
Tek1, palju seal siis tavaliselt rahvast on ning mis tavaline ping sul on?

213.228.215.145:27970 on igatahes etpub(shrub) servu, inimesi vist maks 32, mängijaid on suht palju, olenemata kellaajast, õhtuti tihti täis. mul ping 100 juures. ise leidsin selle servu, kui sai isu täis eesti servudest(mõlisemine, kickimine, tapad mingi "owneri" kisa lahti icon_confused.gif )
see snli servu muidu täitsa fun(soovitan proovida normaalsetel inimestel) mind võib kohata seal õhtuti nimega OD1N
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stinger
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2005 21:42:19 vasta tsitaadiga

Niih, Üle pika aja proovisin täna jälle mängida. Päeval sai ilusti tehtud mõned kenad mängud, aga nüüd õhtupoole saan igast servust mingi 2. minutiks bänni, mingi cd-key jama.
Et wolfiga asi ühelpool? või on selle vastu ka mingi rohi olemas...

http://www.zone.ee/txtbase/et.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 31.05.2005 21:43:55 vasta tsitaadiga

pb on putsis hetkel , keegi ei saa
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2005 21:44:15 vasta tsitaadiga

mine program files / sealt wolf ja siis etmain kausta, sealt kustuta ära etkey.pk3 vms midagi taolist ning mine pane wolf tööle. Ava konsool ~ nupuga ning kirjuta sinna /pb_regcdkey vist. targemad täpsustage seda mida peab kirjutama.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 31.05.2005 21:44:23 vasta tsitaadiga

mine pb kausta ja tee pb update, kui see ei aita siis kustuta etmain kaustast etkey maha ja toksi konsooli pb_cdkeyreg
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stinger
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2005 09:42:42 vasta tsitaadiga

Sai proovitud küll neid nippe, aga ei...Ja siiani asi ei tööta :Sˇ

Ütles küll, et cdkey registreeritud edukalt vms!
Aga kui serveritesse ronin, saan disconnecti ja 2min bann.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 01.06.2005 10:11:00 vasta tsitaadiga

proovi uuesti peale lasta wolf
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2005 13:29:50 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
pb on putsis hetkel , keegi ei saa


tuleb siis seda võtta....ehk siis lihtsalt oodata.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naab
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2005 14:46:49 vasta tsitaadiga

213.114.207.18:27960 <-- see suht norm server, 40 või 32 mängijat ja ping mul alla 40
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkki
Kreisi kasutaja
erkki

liitunud: 27.11.2003




sõnum 01.06.2005 15:13:55 vasta tsitaadiga

naab, imo 40kesi mappi mängida on väga pointless :/
ei taha seda vana teemat küll üles kergitada, aga <16kohalised servud on norm imo
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 01.06.2005 17:25:55 vasta tsitaadiga

erkki kirjutas:
naab, imo 40kesi mappi mängida on väga pointless :/
ei taha seda vana teemat küll üles kergitada, aga <16kohalised servud on norm imo


mortaariga lõbutseda on päris norm. 8)
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 01.06.2005 18:51:02 vasta tsitaadiga

Mortaar on imo nõme..
Spawnkillerid sellega põhiliselt.. :/

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 01.06.2005 18:59:34 vasta tsitaadiga

Mortaar ei ole nõme.Spawnkill ei ole ka nõme, kui ise seda teed.Aga kui ise sind spawnkillitakse siis pikapeale võib jah närvidele hakata käima.
Aga mortaariga sellistes suurtes servudes saab päris ropult sõimata.Aga nojah, BG-s whinevad nad veel rohkem icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 01.06.2005 19:00:21 vasta tsitaadiga

mortar mehed üldse nõmedad, ise umbes sõjas ei ole ja mingit skilli ei oma aga saavad kille
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 01.06.2005 19:02:59 vasta tsitaadiga

ee...kus sa tead, et mingit skilli ei oma?Äkki nad lihtsalt ei viitsi medicuna ringi joosta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 01.06.2005 19:04:20 vasta tsitaadiga

kuidagi nõme ikka kui tuleb 30-ne spree ja siis mingi mortar kukub pähe
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 01.06.2005 19:07:05 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
kuidagi nõme ikka kui tuleb 30-ne spree ja siis mingi mortar kukub pähe

irw. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reciver
Kreisi kasutaja
reciver

liitunud: 27.07.2004




sõnum 01.06.2005 20:57:06 vasta tsitaadiga

Sirius kirjutas:
silver010 kirjutas:
kuidagi nõme ikka kui tuleb 30-ne spree ja siis mingi mortar kukub pähe

irw. icon_biggrin.gif

ei nojah unistada võib ju icon_wink.gif

_________________
Mees kes leiab alati vabanduse...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 01.06.2005 21:04:17 vasta tsitaadiga

täiesti juhtunud, kuid mitte minuga, mingis soome servus
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naab
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2005 21:49:52 vasta tsitaadiga

Ma pelan tavaliselt field opsina saab normilt frage, mortali vennad käivad vahest pinda küll, ise olen mingi 2 kuud max mänginud olen ise ka mortaliga proovinud aga ei saa pihta kuidas see skaala süsteem toimib
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2005 21:56:06 vasta tsitaadiga

Sirius kirjutas:
silver010 kirjutas:
kuidagi nõme ikka kui tuleb 30-ne spree ja siis mingi mortar kukub pähe

irw. icon_biggrin.gif


Kunagi saab kõik hea otsa icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif

_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
13gERt
HV vaatleja

liitunud: 31.05.2005




sõnum 01.06.2005 22:28:42 vasta tsitaadiga

mulle ET ei meeldi, kuidagi liiga segane mäng icon_rolleyes.gif
_________________
darkeden rlz:D
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2005 22:35:49 vasta tsitaadiga

Mis muutujaga saaks tekstuure teravamaks? Mul Wiz-i conf, tekstuurikvaliteet on suht saast.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reciver
Kreisi kasutaja
reciver

liitunud: 27.07.2004




sõnum 01.06.2005 22:37:46 vasta tsitaadiga

mhh.

r_picmip 0

options->system-> seal näpid ka ühtteist

_________________
Mees kes leiab alati vabanduse...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2005 22:39:04 vasta tsitaadiga

Picmip on juba. Ma ei taha sealt näppida, read-only on failil peal. ET kirjutab saastaks confi.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 01.06.2005 22:54:03 vasta tsitaadiga

et selline küsimus et mis mis käsuga tuleks selline crosshair, et punkt keskel ja peenike ring ümber
ja et see punkt oleks roheline ja ring punane

Edit: ja et seda ka, et kui vaatan seda serverlisti siis tühjasid ja täis servusid kohe algselt näha ei oleks, et ei peaks igakord neid filtreid peale panema kui conf read only
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2005 23:21:55 vasta tsitaadiga

crosshairi värki muuda options->view alt,
Serverlistis saad asja nii et seal kus on näiteks numbrid 10/16 , seal üleval selle nupu peale vajuta 2 korda, siis järjestab ära et all tühjad serverid ja ülevalpool aina täis rohkem. ,

Configa nii et, otsi etpro ja etmain kaustast profiles->etconfig.cfg fail, paremklikk ja linnuke read-only ette.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 01.06.2005 23:56:44 vasta tsitaadiga

mul on valmis confi fail, kui ma sealt menüüst panen siis see on aint selle mängu ajaks, enda arust seletasin kyllalt selgelt et oleks käsku vaja. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2005 00:02:23 vasta tsitaadiga

nu kui read only etconfigult maha võtad siis ta salvestab ilusti muudatused ära.
commandid on muidu
cg_crosshair *number*
cg_crosshaircolor *n. green, red*
cg_crosshaircoloralt *n. green, red*
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 02.06.2005 03:30:13 vasta tsitaadiga

naab kirjutas:
Ma pelan tavaliselt field opsina saab normilt frage, mortali vennad käivad vahest pinda küll, ise olen mingi 2 kuud max mänginud olen ise ka mortaliga proovinud aga ei saa pihta kuidas see skaala süsteem toimib


Kui lased mortaariga, siis hoia "g" tähte all.See on kaart ja näitab kuhu su mortaar kukub.


ja jälle on üks spawnkiller välja õpetatud icon_razz1.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naab
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2005 06:28:21 vasta tsitaadiga

Sirius kirjutas:
naab kirjutas:
Ma pelan tavaliselt field opsina saab normilt frage, mortali vennad käivad vahest pinda küll, ise olen mingi 2 kuud max mänginud olen ise ka mortaliga proovinud aga ei saa pihta kuidas see skaala süsteem toimib


Kui lased mortaariga, siis hoia "g" tähte all.See on kaart ja näitab kuhu su mortaar kukub.


ja jälle on üks spawnkiller välja õpetatud icon_razz1.gif

hehehe tänks
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reciver
Kreisi kasutaja
reciver

liitunud: 27.07.2004




sõnum 02.06.2005 12:58:04 vasta tsitaadiga

lased mingi 2 lasku siis enamvähem kordinaadid käes icon_wink.gif
_________________
Mees kes leiab alati vabanduse...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2005 15:34:44 vasta tsitaadiga

Nojah, ja kui vastase spawni aja ja nende jõudmise kindlasse kohta välja arvutad siis on eriti bueno thumbs_up.gif
_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 02.06.2005 17:19:44 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
nu kui read only etconfigult maha võtad siis ta salvestab ilusti muudatused ära.
commandid on muidu
cg_crosshair *number*
cg_crosshaircolor *n. green, red*
cg_crosshaircoloralt *n. green, red*

tüüpi saab määrata sellise käsuga nagu:
cg_drawCrosshair, minul on seal 4
selle käsuga "cg_crosshair" nagu ei teinudki midagi
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Life's god
HV vaatleja


liitunud: 19.02.2005




sõnum 03.06.2005 22:44:29 vasta tsitaadiga

Aidake mind, mind kckib igas servus see punkbuster valja et mingi pB error ja nii, mis käsk tuleb consoli sisestada et sellest lahti saada
_________________
Ei ole ja ei vajagi(ma valetan:P)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 03.06.2005 22:51:09 vasta tsitaadiga

Life's god kirjutas:
Aidake mind, mind kckib igas servus see punkbuster valja et mingi pB error ja nii, mis käsk tuleb consoli sisestada et sellest lahti saada
pb_security 0
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2005 23:33:22 vasta tsitaadiga

Sirius kirjutas:
naab kirjutas:
Ma pelan tavaliselt field opsina saab normilt frage, mortali vennad käivad vahest pinda küll, ise olen mingi 2 kuud max mänginud olen ise ka mortaliga proovinud aga ei saa pihta kuidas see skaala süsteem toimib


Kui lased mortaariga, siis hoia "g" tähte all.See on kaart ja näitab kuhu su mortaar kukub.


ja jälle on üks spawnkiller välja õpetatud icon_razz1.gif


Mh. Aga seda ju kaardil ei näita, et kui kraade muudad, et siis mapil ka vastavalt
muudaks vms. ses mõttes et seal see target oli minuarust koguaeg üks, et ei muutunud
nagu ega ei saanud muuta :/

_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2005 23:58:51 vasta tsitaadiga

lased esimese laksu umbes nii nagu arvad et on õige,siis vaatad "g"-ga kuhu kukkus,sätid natuke (niikaua on eelmise lasu märk kaardil ikka ega ei ligu kuskile) lased teise litri teele ja "g" jällegi siis on juba uus maandumsikoht kaardil. Nagu jube lihtne oleks kui see kohe muutub kui sihikut muudad icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2005 01:45:41 vasta tsitaadiga

nojah...proovisin seda mortarit ja kasutasin kaarti...millegipärast jäid mitmed teamikaaslased ette kuigi lasin täpselt vastase spawni juurde ja sinna kus oma mehi omaarust polnud icon_biggrin.gif igatahes teamkille tuli mingi üle 10'e ja igaks juhuks läksin mängust välja icon_razz1.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 04.06.2005 07:27:13 vasta tsitaadiga

Life's god kirjutas:
Aidake mind, mind kckib igas servus see punkbuster valja et mingi pB error ja nii, mis käsk tuleb consoli sisestada et sellest lahti saada

Mingi jama on endalgi, alates sellest ajast mil sai prooviks peale pandud 2.60 päts ja 3.2.0 ETPro
Mõnest serverist viskab õite käbe välja, väites et PB vananenud. Ometi uuendasin sed just enne mängu sisenemist.
Vahepeal oli ka selline probleem, et ei ühendanud osade serveritega vaid jäi ette "awaiting gamestate" ja kõik.
Konsoolis muuseas nüüd koguaeg kõikide *.pk3 - failide kohta kommentaar "not in the pure list" icon_rolleyes.gif tegin uue installi ET'le ja ikka sama lugu - "not on the pure list", ent vähemalt nüüd ühendab serveritega ära.

Veel üks "tore" fenomen. Iga mõne aja tagant pean klaviatuuri-draiverid peale lükkama, põhjus : ET's tekib veider lag', kõik vastased liiguvad mõnusa jõnksuga. Ise liigun üsna selgelt, ent süstemaatiliselt tekib pilti väike paus, ning laseb kohe vabalt edasi pildil voolata.
Muuseas kui siis ET'st väljuda siis näiteks winamp tööle panna ning klaviatuuril mõnda nuppu all hoida, siis tekib täpselt sama vahega muusikasse paus.
Lasen taas Logitechi klaviatuuri tüürlid peale ja pärast re-starti asi korras. Ilma klave tüürleid panemata on pärast re-starti ikka too "lääg"

UFO'd ?
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 04.06.2005 08:00:34 vasta tsitaadiga

AMD Sempron 2400+ (jookseb hetkel 10 x 143) kuna mobo ei saa selle prosega hästi hakkama icon_smile.gif
Soltek SL-75DRV5 (KT333)
ATI RADEON 9500PRO @ 9700PRO @ ( 295/305 )
Apacer 512MB pc2700 Cl 2,5 (jookseb @ cl 2 )
40GB Quantum Fireball AS Plus (7200rpm)

Et nagu 1024x768 ja detailid on high, aga ikka vähegi suuremates tegevuspiirkondades läheb FPS isegi kuskil 26 peale. Et nagu ülirõve mängida sellise FPS -ga

Ennem oli mul GF3 ti200 ja kehvem prose (Duron 1400) ja praegu küll nagu mingit eriti märgatavat vahet pole icon_confused.gif

Kas see mäng oli neil siis tõesti nii vigaselt tehtud, et ka suht hea arvutiga ei anna normaalset FPS -i ?

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stinger
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2005 10:51:13 vasta tsitaadiga

Profiilis nr1 arvuti jooksutab mul probleemideta 1280x960 @ ~90fps graafika põhjas ära.
Proovi siis mingi 800x600 peale panna, ehk abiks.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2005 11:46:51 vasta tsitaadiga

arvutisõber,
sellise video ja prosega vahel isegi võib 26 fpsi peale minna. aga confi nati.... igastasju pole ka vaja näha (plahvatused?; /r_picmip 2?)
1430 mhzi on tõesti masendav... ja see veel sempron. wolfis loeb prose räigelt.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2005 15:05:20 vasta tsitaadiga

Õhtul lähen proovin selle mortari ära siis icon_razz.gif, soldier classi
vist üldse mai tea paar korda elus mängind, enamuses FDOP või MED.

_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erkki
Kreisi kasutaja
erkki

liitunud: 27.11.2003




sõnum 04.06.2005 15:26:27 vasta tsitaadiga

arvutisõber, proovi näiteks neid kahte konfi:
http://www.wizsrealm.pri.ee/CFG/wiz.zip <--norm pilt ja hea fps
http://www.zone.ee/interface/ET%20cfg/highfps.cfg <-- suhteliselt sitt pilt, aga super fps
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2005 16:03:44 vasta tsitaadiga

mul fps tõusis timedemos selle interi yber low-ga 2 võrra (3-me testi keskmine nagu ) icon_biggrin.gif mul ei tasu eriti ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2005 17:11:33 vasta tsitaadiga

erkki, imo interi konf on ülipask, Wizi oma ka.. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 04.06.2005 17:25:02 vasta tsitaadiga

interface konf on hea põhi muudatusteks, algselt väga saast
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkki
Kreisi kasutaja
erkki

liitunud: 27.11.2003




sõnum 04.06.2005 17:58:57 vasta tsitaadiga

hentz, ehk põhjendad ära miks? ma võin öelda ka, et opel on pask icon_neutral.gif
silver010, kui ma ise veel et'd pelasin, siis ehitasin oma konfi wizi ja interi omadest kokku ja sai väga hea pildiga fps-booster (ti4200 klokitud, p4 2.4@2.9 GHz, 512 ram - 135fps @ r_mode7 timedemos)
ma pakkusin neid konfe välja, sest mõlematel suhteliselt hea fps, arvutikasutaja 26fps tõi lihtsalt pisara silmanurka.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2005 18:04:48 vasta tsitaadiga

erkki, opel ongi pask icon_biggrin.gif
No ma ei tea, lihtsalt minu arvamus on see et need konfid on pasad...ma ei teagi miks, lihtsalt minule need ei sobinud..
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Enemy Territory mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 117, 118, 119  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.