Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  kõvaketta räige hääl märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 10.02.2005 15:32:27 kõvaketta räige hääl vasta tsitaadiga

mul mingi imelik kõvaketas, sain selle arvutiga kaasa migni2 aastat tagasi..see kuidagi imelikult piniseb, k6rvul6igavalt..raginat ei ole, mis selle vstu aitax peale uue ostmise??
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina ise
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2005




sõnum 15.02.2005 18:48:18 vasta tsitaadiga

müü maha kui palju tahad ???
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 15.02.2005 20:55:18 vasta tsitaadiga

hhmm..mai taha..mul raha muu jaox vaja kui uue ostmisex ja siis windows uuesti piale ja ilge n*ss on sellega..mul kõvketas igast asju ka täis, uuesti piale laskmine võtax palju ega ja vaeva
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.02.2005 20:58:54 vasta tsitaadiga

üke võimalus, pane kummist rõngad kruvide ja kõvaketta vahele, mis hoiaks teda paremini. või siis üldse kõvaketas kummiribade peale rippu. icon_wink.gif
_________________
ayo one two one two
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 15.02.2005 21:02:02 vasta tsitaadiga

need kummiseibid hea idee..aga äkki täpsustaxid seda kummiribade piale rippu panekut thumbs_up.gif beer_yum.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.02.2005 21:09:19 vasta tsitaadiga

et kummiribad paned sinna auku kus kõvaketas käib, mõlemasse serva kinni, ning sinna peale ketta lihtsalt lamama. icon_razz1.gif
/___[__]___ / _ kummiriba; [ ] ketas
/................../

muhe joonis. icon_biggrin.gif

_________________
ayo one two one two
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 15.02.2005 21:39:37 vasta tsitaadiga

okei..ex ma proovin ära millalgi
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rike
HV vaatleja
rike

liitunud: 15.02.2005




sõnum 16.02.2005 02:59:22 vasta tsitaadiga

tõmba lihtsalt ujumismyc ümber, kohe lainetab vähem... beer_yum.gif thumbs_up.gif icon_lol.gif
_________________
kannatad intensiivset stressi, tunned protsessori elu...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 16.02.2005 22:09:55 vasta tsitaadiga

aga kas sellele siis õhku ei pea ligi pääsema vms??
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 20.02.2005 20:53:16 vasta tsitaadiga

up.thumbs_up.gif ???
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdeep
HV kasutaja
djdeep

liitunud: 19.02.2005




sõnum 20.02.2005 22:37:17 vasta tsitaadiga

natuke jahutust võiks olla küll asjal mul lamab endal ketas lihtsalt porolooni peal korpuses icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 21.02.2005 00:03:28 vasta tsitaadiga

ja myraaste väiksem?
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati_p
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2005 15:00:48 vasta tsitaadiga

minul on nii lahendatud, müra puudub ja temperatuur normis, kettal otsest jahutust ei ole. ketta all on leht kleepuva põhjaga tihedat porolooni, mille peal kaks samast materjalist riba, mille peal lebab ketas.



(vabandan näruse kvaliteedi pärast, ainult veebikaamera oli käepärast)
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdeep
HV kasutaja
djdeep

liitunud: 19.02.2005




sõnum 21.02.2005 19:04:37 vasta tsitaadiga

only kirjutas:
ja myraaste väiksem?


ei kuulegi et töötaks...müratase minimaalne...
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 21.02.2005 22:58:01 vasta tsitaadiga

djdeep a ma ei tea neid kummiribasid pole naq majas eriti..kas neid kuidagi asendada ei saa või kui paks see kumm umbes olema peaks
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdeep
HV kasutaja
djdeep

liitunud: 19.02.2005




sõnum 21.02.2005 23:30:35 vasta tsitaadiga

kui sa eriti kasti ei transpordi siis saad panna ka lihtsalt millegi pehme peale ketta nagu näiteks porolooni jupp, mullikile või mitmekordseks volditud riie...kui naissoost isikute meigikotid ligidal siis seal on mingid puuderdamis poroloone icon_lol.gif need on väga head thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 21.02.2005 23:34:22 vasta tsitaadiga

no ma proovin..siis ytlen kui tulemust on' või ei ole
EDIT: kartulisalongis on mingi teenus mürablokkide paigaldamine..pole plaanis lasta paigaldada aga äkki saan ise hakkama kui nüüd see porolooni asi ei peaks mõjuma...btw mis arvate nendest nö blokkidest?
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 24.02.2005 14:32:49 vasta tsitaadiga

NII sain ketta ära võetud ja sinna alla pandud..aint et mul toiteka juhe ei ulata..see mul naq üks juhe mis haruneb vist kolmeks(igayhel oma otsik) : cd-rom/kirjutaja, floppy ja hdd..kas hdd-le võin erraldi juhtme panna?..praegu sama juhtme taga ja nii et hdd piaaegu õhus..yhe nurgaga toetab selle kosmeetika nö poroloonile...vaiksem on küll a ma kardan seda et see võib sialt alla lennata või midgi juhtuda sellega..tahaxin ta täie pinnaga sinna korpuse põhjale selle porolooni peale panna...BTW...asi on nüüd sitax vaiksem(Y)
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdeep
HV kasutaja
djdeep

liitunud: 19.02.2005




sõnum 24.02.2005 15:58:38 vasta tsitaadiga

Kui Sa mõtled seda voolujuhet, mis tuleb toitekast siis võid loomulikult panna teise juhtme peale.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.02.2005 16:05:06 vasta tsitaadiga

Üks võimalus on vertikaalis kinnitada amortisaatoritele, siis pääseb õhk igalt poolt ligi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 25.02.2005 00:32:23 vasta tsitaadiga

djpeep okei..siis saan selle korralikult maha(korpuse põhjale panna)
tahanteada..amortisaatorite all mõtlesid vedrusid või mida??
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdeep
HV kasutaja
djdeep

liitunud: 19.02.2005




sõnum 25.02.2005 01:34:13 vasta tsitaadiga

Mingitele amortisaatoritlele ju palju halvem panna ketast kui porolooni peale.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 25.02.2005 10:26:11 vasta tsitaadiga

nojah=)
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati_p
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2005 11:10:38 vasta tsitaadiga

tehke niimoodi parem : )

Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MozMan
HV vaatleja
MozMan

liitunud: 14.02.2005




sõnum 25.02.2005 11:49:47 vasta tsitaadiga

ketas vaikseks

_________________
* "Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe."

* Albert Einstein
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 25.02.2005 18:25:51 vasta tsitaadiga

niii sellised amordid on raske panna..kuna asjad puuduvad..
nööriteeema vägagi hea mõte thumbs_up.gif proovin millalgi ära..kui viitsimist on =)
ma küsin igaxjuhux yle et siis põhimõtteliselt ükskõik milline toiteka juhe hdd.ga yhendada..et naq ma m6tlen neid mis otsikult sobivad, see siis naq ei loe kas see juhe on kaheks hargnenud jne? ärge pange pahax mu lolle küsimusi beer_yum.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 25.02.2005 18:33:02 vasta tsitaadiga

only kirjutas:
niii sellised amordid on raske panna..kuna asjad puuduvad..
nööriteeema vägagi hea mõte thumbs_up.gif proovin millalgi ära..kui viitsimist on =)
ma küsin igaxjuhux yle et siis põhimõtteliselt ükskõik milline toiteka juhe hdd.ga yhendada..et naq ma m6tlen neid mis otsikult sobivad, see siis naq ei loe kas see juhe on kaheks hargnenud jne? ärge pange pahax mu lolle küsimusi beer_yum.gif
Kulla ekstreemsportlane, pane neisse ajutiselt sinna kohta kus on näiteks punane juhe mõned metallvardakesed ja kui arvuti on sees, siis proovi kas on vahet surakal, kui ühe käega hoiad arvuti korpusest ja teisega katsud järjekorras neid vardakesi icon_wink.gif Loomulikult tee seda omal vastutusel ja soovitav oleks ka med teenistus eelnevalt kohale kutsuda icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 25.02.2005 20:24:31 vasta tsitaadiga

Panin nyyyd cd romi piale need kosmeetika padjakesed ja hdd nende piale...nüüd teeb h22lt ainult üks ventilaator seal vaja volte alla võtta..tähh kõigile icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdeep
HV kasutaja
djdeep

liitunud: 19.02.2005




sõnum 25.02.2005 20:28:22 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Vent punase ja kollase juhtme peale. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 25.02.2005 20:30:15 vasta tsitaadiga

must yldse kontaktist ära?
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdeep
HV kasutaja
djdeep

liitunud: 19.02.2005




sõnum 25.02.2005 21:41:56 vasta tsitaadiga

must ja kollane on 12 volti
must ja punane on 5 volti
kollane ja punane on 7 volti

Minu arust oli nii. 8)
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 25.02.2005 21:44:48 vasta tsitaadiga

okei =)
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hollywer
HV kasutaja
hollywer

liitunud: 01.01.2005




sõnum 28.04.2005 10:11:38 vasta tsitaadiga

Kas kummiseibid ära ei sula?
Svammi ega porolooni ka ei julgeks ümber panna, sest ka need võivad ära sulada, üldse on kuumus suureks probleemiks.
Kas kuskil poes ei müüda kõvaketta summutamiseks midagi?
Ordis oli mingi kõvaketta jahutaja, millel pidi summutav omadus ka olema, aga ma ei kujuta ette, kuidas saab ventilaatoriga riistapuu müra summutada icon_confused.gif icon_biggrin.gif


viimati muutis hollywer 28.04.2005 11:13:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 28.04.2005 10:22:18 vasta tsitaadiga

Jälle hakkad otsast peale vana juttu nämmutama, selle asemel, et korralikult juba arutatuid läbi lugeda? Olgu siis, annan ühe lingi eriliselt saamatule otsijale
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hollywer
HV kasutaja
hollywer

liitunud: 01.01.2005




sõnum 28.04.2005 11:18:44 vasta tsitaadiga

Mis vana juttu ma jälle otsast peale nämmutan?
Ma ei leidnud sealt kummiseibide ja porolooni/svammi sulamise kohta ühtegi kirjet icon_confused.gif
Mõni on siin kirjaoskamatu icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 28.04.2005 11:40:19 vasta tsitaadiga

hollywer kirjutas:
Mis vana juttu ma jälle otsast peale nämmutan?
Ma ei leidnud sealt kummiseibide ja porolooni/svammi sulamise kohta ühtegi kirjet icon_confused.gif
Mõni on siin kirjaoskamatu icon_rolleyes.gif
Sinu sulamised on üldse haige värk!
Jahutamiste kohta leiad jutte viidatud teemas ja siit foorumist!!!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hollywer
HV kasutaja
hollywer

liitunud: 01.01.2005




sõnum 28.04.2005 11:44:18 vasta tsitaadiga

Öeldakse, et küsija suu pihta ei lööda, kuid mõni vend siin muudkui virutaks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2005 11:52:56 vasta tsitaadiga

sulama? raali temp selles kohas ei t6use never nii k6rgele, et seal midagi sulama hakkaks. kui ketas toetab, n2itab siuke proge nagu SpeedFan (google abiks ikka) ketta temperatuuri 2ra. Nendest kummiribadest veel, et kui on"kartus ketta kuhugi kukkumise kohta" v6ib ribad tiheduse m6ttes kummagi rahapaki kummiga pealt tihedamalt vastu ketast suruda. kumm on ideeliselt suhteliselt tugev h66rdumise suhtes, et isegi kergel transpordil ei tohiks midagi juhtuda. Raalidega seoses käibib suht palju selliseid fyysikaseadusi nii et põhikooli fysika6piku v6ib sarnaste kysimustepuhul ligi hoida.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 28.04.2005 11:56:34 vasta tsitaadiga

hollywer kirjutas:
Öeldakse, et küsija suu pihta ei lööda, kuid mõni vend siin muudkui virutaks icon_rolleyes.gif
Sulle info andmine, et võiksid vaid lugeda ja ootamise asemel saaksid kohe vajalikku teavet on suu pihta löömine?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 28.04.2005 15:16:00 vasta tsitaadiga

Kui mõni on siin selline "ohutusinspektsioon" siis võib ju inimesele seletada, et svammi ja porolooniga ei juhtu 70C juures mitte-kui-midagi. Ja kuna hdd 70C mitte iialgi ei jõua siis pole ka vaja paanitseda!!! A´la salvopanni kandevõime on 80kg, aga mis siis juhtub kui sinna peale ronib 80.01kg kaaluv inimene?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hollywer
HV kasutaja
hollywer

liitunud: 01.01.2005




sõnum 29.04.2005 12:35:23 vasta tsitaadiga

Ma siiski arvan, et mu kõvaketast need abivahendid oluliselt vaiksemax ei tee. Ketas teeb sellist häält nagu ventikas, kuid tugevamalt ning viliseb veel lisaks.
Korpuse seinte summutamine vbl isegi annax midagi, siis tuleks kindlalt esipaneel ka ära summutada, sest sealt see müra välja tulebki icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohakaoskar
Kreisi kasutaja
Ohakaoskar

liitunud: 28.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2005 13:07:36 vasta tsitaadiga

Nexus disktwin aitas üsna edukalt kõvaketta müra vastu. Olen ise juba mitmele masinale selle paigaldanud ja oluliselt parem sai. karvutis on müügil 195kr.
_________________
Punk on lahe ja Rock'n'Roll ei sure!!!
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 187
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 29.04.2005 14:29:39 vasta tsitaadiga

mati_p kirjutas:
minul on nii lahendatud, müra puudub ja temperatuur normis, kettal otsest jahutust ei ole. ketta all on leht kleepuva põhjaga tihedat porolooni, mille peal kaks samast materjalist riba, mille peal lebab ketas.



(vabandan näruse kvaliteedi pärast, ainult veebikaamera oli käepärast)


kuule see variant on vist isegi parem,mavist ostangi vast pesunuustiku ja panenalla,see juu veel parema mõjuga,või keegi vastu ,minu arust see pildi peal olnu võib vaikselt hüppama hakata icon_biggrin.gif

_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hollywer
HV kasutaja
hollywer

liitunud: 01.01.2005




sõnum 29.04.2005 15:34:24 vasta tsitaadiga

Mul on mingi augukene seal pool ketast, mis pildil svammiga on kaetud ning kirjas on "Do not cover this hole"
Ei tasuks ikka katta, kui keelatud on.
peaks ka Nexus disktwin-i proovima icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 29.04.2005 16:14:04 vasta tsitaadiga

aa,arvata jahutuse pärast ,sis jah see pesukäsna variant vist jääks ära,tegelt kui kummi ribad paned veel alla ,noh sellisest tugevamast materjalist,sis ju õhu läbivool täiesti bueno? icon_idea.gif
ot jah sulada jah voib kah ,kurat ikka sellist materjali ka on mis ei sula ,tuleb svammi ja kõvaketta vahele sokutada ,ühesõnaga mul tundub kui kastis ruumi on,vindil ju seal all hea munasid jahutada,üleval mul kurrat õhuliikuvus väike ja üsnagi kitsas icon_neutral.gif

_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hollywer
HV kasutaja
hollywer

liitunud: 01.01.2005




sõnum 30.04.2005 16:04:35 vasta tsitaadiga

Ostsin nüüd Nexus disktwin-i ära ja paigaldasin ketta külge. See kumm haiseb ikka kohtavalt, mis vibratsiooni vastu on. Nagu karta oligi, selle kettapöörlemisvilina vastu see ei aidanud. Seega ei aitax siin ka mingi svamm ega kummiseib. Loodetavasti täidab see DiscTwin siis jahutusülesannetki icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 30.04.2005 16:20:44 vasta tsitaadiga

njah..mina panin kosmeetika prolooni peale nii et see metalli osa oli naqvastu seda porolooni, ja palju vaiksemaks muutus, sul see hääl pole ilmselt vibratsioonist vadi millesgist muust icon_neutral.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 30.04.2005 16:45:24 vasta tsitaadiga

selge see ju et vilina vastu va vibratsiooni vastaste võtetega ei saagi icon_eek.gif
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hollywer
HV kasutaja
hollywer

liitunud: 01.01.2005




sõnum 30.04.2005 16:48:32 vasta tsitaadiga

Vibratsiooni üle tõesti ei kurda. Toiteploki suur ventilaator teeb ainsana madalat surinat. Ketta hääl ongi sarnane ventilaatori suminaga. Kõvaketta tootjad peavad vist hakkama mõtlema mingi uuema tehnoloogia peale, sest see sumin on tingitud ilmselt suurest mahust. Mul on praegu esimene kokkupuude nii suure kettaga - 160 Gb icon_biggrin.gif
Aga mis aitaks vilina vastu?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 30.04.2005 16:51:12 vasta tsitaadiga

uus kõvaketas icon_lol.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  kõvaketta räige hääl mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.