|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
10.02.2005 15:32:27
kõvaketta räige hääl |
|
|
| mul mingi imelik kõvaketas, sain selle arvutiga kaasa migni2 aastat tagasi..see kuidagi imelikult piniseb, k6rvul6igavalt..raginat ei ole, mis selle vstu aitax peale uue ostmise??
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mina ise
HV vaatleja
liitunud: 15.02.2005
|
15.02.2005 18:48:18
|
|
|
| müü maha kui palju tahad ???
|
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
15.02.2005 20:55:18
|
|
|
| hhmm..mai taha..mul raha muu jaox vaja kui uue ostmisex ja siis windows uuesti piale ja ilge n*ss on sellega..mul kõvketas igast asju ka täis, uuesti piale laskmine võtax palju ega ja vaeva
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistong
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.08.2004
|
15.02.2005 20:58:54
|
|
|
üke võimalus, pane kummist rõngad kruvide ja kõvaketta vahele, mis hoiaks teda paremini. või siis üldse kõvaketas kummiribade peale rippu.
_________________ ayo one two one two |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
15.02.2005 21:02:02
|
|
|
need kummiseibid hea idee..aga äkki täpsustaxid seda kummiribade piale rippu panekut
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistong
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.08.2004
|
15.02.2005 21:09:19
|
|
|
et kummiribad paned sinna auku kus kõvaketas käib, mõlemasse serva kinni, ning sinna peale ketta lihtsalt lamama.
/___[__]___ / _ kummiriba; [ ] ketas
/................../
muhe joonis.
_________________ ayo one two one two |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
15.02.2005 21:39:37
|
|
|
| okei..ex ma proovin ära millalgi
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rike
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2005
|
16.02.2005 02:59:22
|
|
|
tõmba lihtsalt ujumismyc ümber, kohe lainetab vähem...
_________________ kannatad intensiivset stressi, tunned protsessori elu... |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
16.02.2005 22:09:55
|
|
|
| aga kas sellele siis õhku ei pea ligi pääsema vms??
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
20.02.2005 20:53:16
|
|
|
up. ???
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdeep
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005
|
20.02.2005 22:37:17
|
|
|
natuke jahutust võiks olla küll asjal mul lamab endal ketas lihtsalt porolooni peal korpuses
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
21.02.2005 00:03:28
|
|
|
| ja myraaste väiksem?
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mati_p
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.09.2002
|
21.02.2005 15:00:48
|
|
|
minul on nii lahendatud, müra puudub ja temperatuur normis, kettal otsest jahutust ei ole. ketta all on leht kleepuva põhjaga tihedat porolooni, mille peal kaks samast materjalist riba, mille peal lebab ketas.
(vabandan näruse kvaliteedi pärast, ainult veebikaamera oli käepärast)
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdeep
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005
|
21.02.2005 19:04:37
|
|
|
| only kirjutas: |
| ja myraaste väiksem? |
ei kuulegi et töötaks...müratase minimaalne...
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
21.02.2005 22:58:01
|
|
|
| djdeep a ma ei tea neid kummiribasid pole naq majas eriti..kas neid kuidagi asendada ei saa või kui paks see kumm umbes olema peaks
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdeep
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005
|
21.02.2005 23:30:35
|
|
|
kui sa eriti kasti ei transpordi siis saad panna ka lihtsalt millegi pehme peale ketta nagu näiteks porolooni jupp, mullikile või mitmekordseks volditud riie...kui naissoost isikute meigikotid ligidal siis seal on mingid puuderdamis poroloone need on väga head
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
21.02.2005 23:34:22
|
|
|
no ma proovin..siis ytlen kui tulemust on' või ei ole
EDIT: kartulisalongis on mingi teenus mürablokkide paigaldamine..pole plaanis lasta paigaldada aga äkki saan ise hakkama kui nüüd see porolooni asi ei peaks mõjuma...btw mis arvate nendest nö blokkidest?
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
24.02.2005 14:32:49
|
|
|
| NII sain ketta ära võetud ja sinna alla pandud..aint et mul toiteka juhe ei ulata..see mul naq üks juhe mis haruneb vist kolmeks(igayhel oma otsik) : cd-rom/kirjutaja, floppy ja hdd..kas hdd-le võin erraldi juhtme panna?..praegu sama juhtme taga ja nii et hdd piaaegu õhus..yhe nurgaga toetab selle kosmeetika nö poroloonile...vaiksem on küll a ma kardan seda et see võib sialt alla lennata või midgi juhtuda sellega..tahaxin ta täie pinnaga sinna korpuse põhjale selle porolooni peale panna...BTW...asi on nüüd sitax vaiksem(Y)
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdeep
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005
|
24.02.2005 15:58:38
|
|
|
| Kui Sa mõtled seda voolujuhet, mis tuleb toitekast siis võid loomulikult panna teise juhtme peale.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
24.02.2005 16:05:06
|
|
|
Üks võimalus on vertikaalis kinnitada amortisaatoritele, siis pääseb õhk igalt poolt ligi
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
25.02.2005 00:32:23
|
|
|
djpeep okei..siis saan selle korralikult maha(korpuse põhjale panna)
tahanteada..amortisaatorite all mõtlesid vedrusid või mida??
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdeep
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005
|
25.02.2005 01:34:13
|
|
|
| Mingitele amortisaatoritlele ju palju halvem panna ketast kui porolooni peale.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
25.02.2005 10:26:11
|
|
|
| nojah=)
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mati_p
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.09.2002
|
25.02.2005 11:10:38
|
|
|
tehke niimoodi parem : )
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MozMan
HV vaatleja

liitunud: 14.02.2005
|
25.02.2005 11:49:47
|
|
|
ketas vaikseks
_________________ * "Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe."
* Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
25.02.2005 18:25:51
|
|
|
niii sellised amordid on raske panna..kuna asjad puuduvad..
nööriteeema vägagi hea mõte proovin millalgi ära..kui viitsimist on =)
ma küsin igaxjuhux yle et siis põhimõtteliselt ükskõik milline toiteka juhe hdd.ga yhendada..et naq ma m6tlen neid mis otsikult sobivad, see siis naq ei loe kas see juhe on kaheks hargnenud jne? ärge pange pahax mu lolle küsimusi
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
25.02.2005 18:33:02
|
|
|
| only kirjutas: |
niii sellised amordid on raske panna..kuna asjad puuduvad..
nööriteeema vägagi hea mõte proovin millalgi ära..kui viitsimist on =)
ma küsin igaxjuhux yle et siis põhimõtteliselt ükskõik milline toiteka juhe hdd.ga yhendada..et naq ma m6tlen neid mis otsikult sobivad, see siis naq ei loe kas see juhe on kaheks hargnenud jne? ärge pange pahax mu lolle küsimusi  |
Kulla ekstreemsportlane, pane neisse ajutiselt sinna kohta kus on näiteks punane juhe mõned metallvardakesed ja kui arvuti on sees, siis proovi kas on vahet surakal, kui ühe käega hoiad arvuti korpusest ja teisega katsud järjekorras neid vardakesi Loomulikult tee seda omal vastutusel ja soovitav oleks ka med teenistus eelnevalt kohale kutsuda
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
25.02.2005 20:24:31
|
|
|
Panin nyyyd cd romi piale need kosmeetika padjakesed ja hdd nende piale...nüüd teeb h22lt ainult üks ventilaator seal vaja volte alla võtta..tähh kõigile
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdeep
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005
|
25.02.2005 20:28:22
|
|
|
Vent punase ja kollase juhtme peale.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
25.02.2005 20:30:15
|
|
|
| must yldse kontaktist ära?
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdeep
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005
|
25.02.2005 21:41:56
|
|
|
must ja kollane on 12 volti
must ja punane on 5 volti
kollane ja punane on 7 volti
Minu arust oli nii. 8)
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
25.02.2005 21:44:48
|
|
|
| okei =)
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hollywer
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
28.04.2005 10:11:38
|
|
|
Kas kummiseibid ära ei sula?
Svammi ega porolooni ka ei julgeks ümber panna, sest ka need võivad ära sulada, üldse on kuumus suureks probleemiks.
Kas kuskil poes ei müüda kõvaketta summutamiseks midagi?
Ordis oli mingi kõvaketta jahutaja, millel pidi summutav omadus ka olema, aga ma ei kujuta ette, kuidas saab ventilaatoriga riistapuu müra summutada
viimati muutis hollywer 28.04.2005 11:13:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
28.04.2005 10:22:18
|
|
|
| Jälle hakkad otsast peale vana juttu nämmutama, selle asemel, et korralikult juba arutatuid läbi lugeda? Olgu siis, annan ühe lingi eriliselt saamatule otsijale
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hollywer
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
28.04.2005 11:18:44
|
|
|
Mis vana juttu ma jälle otsast peale nämmutan?
Ma ei leidnud sealt kummiseibide ja porolooni/svammi sulamise kohta ühtegi kirjet
Mõni on siin kirjaoskamatu
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
28.04.2005 11:40:19
|
|
|
| hollywer kirjutas: |
Mis vana juttu ma jälle otsast peale nämmutan?
Ma ei leidnud sealt kummiseibide ja porolooni/svammi sulamise kohta ühtegi kirjet
Mõni on siin kirjaoskamatu  |
Sinu sulamised on üldse haige värk!
Jahutamiste kohta leiad jutte viidatud teemas ja siit foorumist!!!
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hollywer
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
28.04.2005 11:44:18
|
|
|
Öeldakse, et küsija suu pihta ei lööda, kuid mõni vend siin muudkui virutaks
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
28.04.2005 11:52:56
|
|
|
sulama? raali temp selles kohas ei t6use never nii k6rgele, et seal midagi sulama hakkaks. kui ketas toetab, n2itab siuke proge nagu SpeedFan (google abiks ikka) ketta temperatuuri 2ra. Nendest kummiribadest veel, et kui on"kartus ketta kuhugi kukkumise kohta" v6ib ribad tiheduse m6ttes kummagi rahapaki kummiga pealt tihedamalt vastu ketast suruda. kumm on ideeliselt suhteliselt tugev h66rdumise suhtes, et isegi kergel transpordil ei tohiks midagi juhtuda. Raalidega seoses käibib suht palju selliseid fyysikaseadusi nii et põhikooli fysika6piku v6ib sarnaste kysimustepuhul ligi hoida.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
28.04.2005 11:56:34
|
|
|
| hollywer kirjutas: |
Öeldakse, et küsija suu pihta ei lööda, kuid mõni vend siin muudkui virutaks  |
Sulle info andmine, et võiksid vaid lugeda ja ootamise asemel saaksid kohe vajalikku teavet on suu pihta löömine?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2003
|
28.04.2005 15:16:00
|
|
|
| Kui mõni on siin selline "ohutusinspektsioon" siis võib ju inimesele seletada, et svammi ja porolooniga ei juhtu 70C juures mitte-kui-midagi. Ja kuna hdd 70C mitte iialgi ei jõua siis pole ka vaja paanitseda!!! A´la salvopanni kandevõime on 80kg, aga mis siis juhtub kui sinna peale ronib 80.01kg kaaluv inimene?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hollywer
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
29.04.2005 12:35:23
|
|
|
Ma siiski arvan, et mu kõvaketast need abivahendid oluliselt vaiksemax ei tee. Ketas teeb sellist häält nagu ventikas, kuid tugevamalt ning viliseb veel lisaks.
Korpuse seinte summutamine vbl isegi annax midagi, siis tuleks kindlalt esipaneel ka ära summutada, sest sealt see müra välja tulebki
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohakaoskar
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2003
|
29.04.2005 13:07:36
|
|
|
Nexus disktwin aitas üsna edukalt kõvaketta müra vastu. Olen ise juba mitmele masinale selle paigaldanud ja oluliselt parem sai. karvutis on müügil 195kr.
_________________ Punk on lahe ja Rock'n'Roll ei sure!!! |
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
187 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
29.04.2005 14:29:39
|
|
|
| mati_p kirjutas: |
minul on nii lahendatud, müra puudub ja temperatuur normis, kettal otsest jahutust ei ole. ketta all on leht kleepuva põhjaga tihedat porolooni, mille peal kaks samast materjalist riba, mille peal lebab ketas.
(vabandan näruse kvaliteedi pärast, ainult veebikaamera oli käepärast) |
kuule see variant on vist isegi parem,mavist ostangi vast pesunuustiku ja panenalla,see juu veel parema mõjuga,või keegi vastu ,minu arust see pildi peal olnu võib vaikselt hüppama hakata
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hollywer
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
29.04.2005 15:34:24
|
|
|
Mul on mingi augukene seal pool ketast, mis pildil svammiga on kaetud ning kirjas on "Do not cover this hole"
Ei tasuks ikka katta, kui keelatud on.
peaks ka Nexus disktwin-i proovima
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
29.04.2005 16:14:04
|
|
|
aa,arvata jahutuse pärast ,sis jah see pesukäsna variant vist jääks ära,tegelt kui kummi ribad paned veel alla ,noh sellisest tugevamast materjalist,sis ju õhu läbivool täiesti bueno?
ot jah sulada jah voib kah ,kurat ikka sellist materjali ka on mis ei sula ,tuleb svammi ja kõvaketta vahele sokutada ,ühesõnaga mul tundub kui kastis ruumi on,vindil ju seal all hea munasid jahutada,üleval mul kurrat õhuliikuvus väike ja üsnagi kitsas
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hollywer
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
30.04.2005 16:04:35
|
|
|
Ostsin nüüd Nexus disktwin-i ära ja paigaldasin ketta külge. See kumm haiseb ikka kohtavalt, mis vibratsiooni vastu on. Nagu karta oligi, selle kettapöörlemisvilina vastu see ei aidanud. Seega ei aitax siin ka mingi svamm ega kummiseib. Loodetavasti täidab see DiscTwin siis jahutusülesannetki
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
30.04.2005 16:20:44
|
|
|
njah..mina panin kosmeetika prolooni peale nii et see metalli osa oli naqvastu seda porolooni, ja palju vaiksemaks muutus, sul see hääl pole ilmselt vibratsioonist vadi millesgist muust
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
30.04.2005 16:45:24
|
|
|
selge see ju et vilina vastu va vibratsiooni vastaste võtetega ei saagi
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hollywer
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
30.04.2005 16:48:32
|
|
|
Vibratsiooni üle tõesti ei kurda. Toiteploki suur ventilaator teeb ainsana madalat surinat. Ketta hääl ongi sarnane ventilaatori suminaga. Kõvaketta tootjad peavad vist hakkama mõtlema mingi uuema tehnoloogia peale, sest see sumin on tingitud ilmselt suurest mahust. Mul on praegu esimene kokkupuude nii suure kettaga - 160 Gb
Aga mis aitaks vilina vastu?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
30.04.2005 16:51:12
|
|
|
uus kõvaketas
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|