|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mys
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
27.03.2005 20:27:12
|
|
|
õige jah, minu viga samuti, valisin vaatlusest natuke kalli mälu, täpselt ei tea mis mälud ml masinastes aga päris noname vist ikka ei olnud, paneme siis:
PQI DDRAM PC-3200 400MHz 256MB CL 2,5 2x345,-
mis teeb komplekti hinnaks 13850,-
seega tuleb müügihinnaks ligikaudu sama hind mis tavakliendil eraldi juppidena ostes, ml kasum seisneb ilmselt hulgihinna soodukas.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
05.04.2005 14:39:59
|
|
|
enterist (tallinna kesklinnas internetikohviku vastas ja sekspood on ületee) sai ostetud 400W toiteplokk.
teenindus oli väga hää, mingi kõrgem ametnik tuli küsis et kas saab abiks olla ja kui selgus et 400W 120X120mm ventiga toitekat kohal ei olnud hüppas autosse ja tõi
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
14.04.2005 16:47:00
|
|
|
Kas garantii ajal on oote- ja kiirtööd tasulised lisateenused või tasuta teenused. Kas keegi teab - garantiitingimustest ei seda kuidagi välja lugeda. See omamoodi must huumor 8) kui suur ja tuntud firma ei suuda korrektselt tingimusi kirja panna
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mys
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
14.04.2005 23:35:35
|
|
|
garantiil paistab olema maksimaalselt nädalane järjekord, võibla on asi muutunud, minuteada kiirtööd garantiikorras ei teostata, oled ju võrdne teiste klientidega kellel probleemid, arvatvasti paneb raha rattad käima
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
14.04.2005 23:44:45
|
|
|
Ma lihtsalt tean, et sõbrad ML-Enter-lased käivad siin teemat lugemas ja kommenteerimas Nii, et loodan suht konkreetset vastust antud küsimusele
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
14.04.2005 23:55:08
|
|
|
Hinnavaatluse kasutajatest on mõni isegi Microlinki palgal .
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
15.04.2005 16:23:25
|
|
|
On tunda, et kas streigitakse või puhatakse, aga reklaamitud lubadusest - kirjadele 24h jooksul vastata, nad küll kinni ei suuda pidada - ei sin ega maili teel esitatule - ehk siis täielik K-Salooni käitumise "kloon"
Ja ega enam vastust ei oota kah - tegin öö otsa uurimustööd probleemse masina kallal ja mul on praeguseks lahendus leitud - samast masinast kirjutangi - edu ja jõudu ja jaksu K-kontoriga konkureeriminel
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
15.04.2005 21:07:03
|
|
|
Praegu on nii ilusad ilmad kellel on aega kontoris istuda ja su kirjale vastata? 8)
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jolinar
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2004
|
20.04.2005 11:36:59
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
On tunda, et kas streigitakse või puhatakse, aga reklaamitud lubadusest - kirjadele 24h jooksul vastata, nad küll kinni ei suuda pidada - ei sin ega maili teel esitatule - ehk siis täielik K-Salooni käitumise "kloon"
Ja ega enam vastust ei oota kah - tegin öö otsa uurimustööd probleemse masina kallal ja mul on praeguseks lahendus leitud - samast masinast kirjutangi - edu ja jõudu ja jaksu K-kontoriga konkureeriminel  |
Telefonile vastatakse meil küll kindlamalt kui K-saluunis...
See kui mailile vastata ei jõua, võib ju täitsa loomulik olla, eriti kui sa saadad enda meili näiteks laupäeva õhtul..
Nädalavahetusel on siiski lahti ainult poed, ülemine korrus (juhtkond jms.) on siiski kodus...
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
20.04.2005 12:03:39
|
|
|
Eelmisel neljapäeval esitatud kirjale pole siiani vastust laekunud - ehk siis varsti juba kõigest nädal möödas Meenub reegel, et tavakirjale vastamise tähtaeg on 2 nädalat, aga minu kiri tuli kui maili kaudu 8) ,mitte ümbrikus
Eks edaspidi saab siis kiirfaks saadetud, sellele näevad viisakusreeglid ette vastamist 2-e tunni jooksul
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jolinar
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2004
|
20.04.2005 15:53:55
|
|
|
| mis aadressile kirja saatsid?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
20.04.2005 16:08:43
|
|
|
http://www.arvutid.ee/abi/default.asp
Sellelt lehelt sai saadetud 8) Aga hiljem on mulle mitmed tuttavad öelnud, et tegelt oleks pidanud mõne remondimehega otse suhtlema Eks edaspidi proovin seda varianti
Ja kui on kiri kadunud, siis PS-i kaudu võin uuesti vigu kirjeldada
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jolinar
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2004
|
21.04.2005 15:20:36
|
|
|
| njh
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
21.04.2005 15:30:05
|
|
|
Aga siiani on ML-i spetsidel küll täiesti suva olnud, et mis viga või et kas on mingi lahendus leitud või et kuidas võiks viga välja otsida vms Nii, et millal ML-spetsid oma streigi ära lõpetavad - ilm ka külm, et rannas sellise ilmaga päikest võtta
Meenub kunagine jaanipäeva eelne aeg aastaid tagsi, siis sain sõimata, et miks jaanipäeva ajal spetsialiste tüütan
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remi
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2003
|
21.04.2005 22:12:00
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Aga siiani on ML-i spetsidel küll täiesti suva olnud, et mis viga või et kas on mingi lahendus leitud või et kuidas võiks viga välja otsida vms Nii, et millal ML-spetsid oma streigi ära lõpetavad - ilm ka külm, et rannas sellise ilmaga päikest võtta
Meenub kunagine jaanipäeva eelne aeg aastaid tagsi, siis sain sõimata, et miks jaanipäeva ajal spetsialiste tüütan  |
Kui sa sellele jutule miskit tõestust ei suuda lisada siis on see pulli kaka
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
21.04.2005 22:33:45
|
|
|
Kui firma on saanud läbi interneti (eelpool toodud link) kirje garantiiliste vigade kohta ja kui ma pole nädala jooksul mingit vastust saanud ei E-mailile ega telefonile, siis on mul õigus küsida, et mis toimub
Ja kuna siin liigub lp. ML-Enteri spetsialiste, siis sellepärast ma selle mittevastamise siin ka avalikustasin Koos otsusega, et järgmine kord esitan probleemi kirjelduse (kiir)faksi teel lootuses, et siis see kiri registreeritakse sekretäri juures ja vastatakse 2 tunni jooksul
Tegelt hakkab juba ära tüütama, et iga pisiprobleem peab käima läbi sekretäride-direktorite, siis saab asi kiire-korrektse lahenduse. Tegelt võiks palgalised töötajad ka oma ülesannete kõrgusel olla, mitte niisama palka saamas käia
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remi
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2003
|
03.05.2005 20:22:49
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Kui firma on saanud läbi interneti (eelpool toodud link) kirje garantiiliste vigade kohta ja kui ma pole nädala jooksul mingit vastust saanud ei E-mailile ega telefonile, siis on mul õigus küsida, et mis toimub
Ja kuna siin liigub lp. ML-Enteri spetsialiste, siis sellepärast ma selle mittevastamise siin ka avalikustasin Koos otsusega, et järgmine kord esitan probleemi kirjelduse (kiir)faksi teel lootuses, et siis see kiri registreeritakse sekretäri juures ja vastatakse 2 tunni jooksul
Tegelt hakkab juba ära tüütama, et iga pisiprobleem peab käima läbi sekretäride-direktorite, siis saab asi kiire-korrektse lahenduse. Tegelt võiks palgalised töötajad ka oma ülesannete kõrgusel olla, mitte niisama palka saamas käia  |
Näh .. nüüd veel pikem aeg kui nädal möödas ..
"Teie probleem on edastatud ML Arvutite teenindusosakonnale, kes vastab või esitab täpsustavad küsimused ühe tööpäeva jooksul. Kui teadmata tehnilistel põhjustel ei ole Te määratud aja jooksul vastust saanud, siis helistage palun telefonil 6504 911. Ebakorrektselt esitatud pöördumistele ei vastata. "
Oskad ehk probleemi viitenumbri öelda?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
10.05.2005 10:26:44
|
|
|
ise olen millegipärast pidanud enterit kalliks, aga läksin tondi ordist ostma hiirt endale, ja enne käisin veel niisama enterist läbi ja vaatasin, et hiir mida läksin ordist osta seal olemas ja 20.- odavam ja ostsingi sealt. teenindus oli norm. positiivne kogemus oli.
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
10.05.2005 11:28:09
|
|
|
Nagu juba kunagi ammu väitsin, et asi on minu jaoks juba ammu ammendanud Kulutasin tuttava juures mehiselt öötunde ja leidsin vea üles ning likvideerisin selle Olgugi, et antud nähtuste uurimine ja vigade otsimine oleks käinud garantiitingimuste kohapealt ML-garantiiteeninduse alla
Aga eks ma järgmine kord järgmise probleemiga kirjutan täiendavalt juurde, et "tahanteada" HV-foorumist tülitab ja tahab kiiret vastust saada
--------------------------------------------
Vilksatas mõte, et ehk esitasin vea kirjelduse liialt keerulises tehnilises keeles millele remondipoisid sugugi vastata ei osanud või ei julgenud
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remi
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2003
|
13.05.2005 17:51:29
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Nagu juba kunagi ammu väitsin, et asi on minu jaoks juba ammu ammendanud Kulutasin tuttava juures mehiselt öötunde ja leidsin vea üles ning likvideerisin selle Olgugi, et antud nähtuste uurimine ja vigade otsimine oleks käinud garantiitingimuste kohapealt ML-garantiiteeninduse alla
Aga eks ma järgmine kord järgmise probleemiga kirjutan täiendavalt juurde, et "tahanteada" HV-foorumist tülitab ja tahab kiiret vastust saada
--------------------------------------------
Vilksatas mõte, et ehk esitasin vea kirjelduse liialt keerulises tehnilises keeles millele remondipoisid sugugi vastata ei osanud või ei julgenud  |
Äkki vilksataks ikka probleemi numbri .. praegu nagu käib mäng ühte väravasse ilma, et mul oleks midagi võimalik selgitada ka.
Pädevuse kohalt pole ilmselt mõistlik sõna võtta kui teiste inimeste teadmistest vähimatki aimu pole.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
13.05.2005 18:35:48
|
|
|
To remi: Ütleks küll - PS-i teel, aga seda masinat pole vist enne sügist "minu vaateväljas" ja jääb praegu minust nii umbes 50 km kaugusele 8) Ja tegelikult lubas masina omanik endale ka masina ehituse selgeks teha, nii et ehk minul polegi vaja antud isendiga rohkem tegeleda
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remi
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2003
|
16.05.2005 19:46:29
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
To remi: Ütleks küll - PS-i teel, aga seda masinat pole vist enne sügist "minu vaateväljas" ja jääb praegu minust nii umbes 50 km kaugusele 8) Ja tegelikult lubas masina omanik endale ka masina ehituse selgeks teha, nii et ehk minul polegi vaja antud isendiga rohkem tegeleda  |
No selge siis.
EluLahe(tm) on keegi poriga üle valada ja siis .. ah mis ma ikka targutan.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
16.05.2005 20:03:38
|
|
|
To remi: Laekunud (e-)kirjadele vastamine või mittevastamine (kustutamine) on siiski Microlink-i probleem Ja ise vihjasin lihtsalt sellele, et eks edaspidi olen targem ja kasutan kirjavahetust millest jääb kindlasti kas originaal või koopia "Sissetulnud kirjade" kausta
Nii, et ei näe mossitamiseks mingit põhjust
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remi
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2003
|
16.05.2005 20:20:32
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
To remi: Laekunud (e-)kirjadele vastamine või mittevastamine (kustutamine) on siiski Microlink-i probleem Ja ise vihjasin lihtsalt sellele, et eks edaspidi olen targem ja kasutan kirjavahetust millest jääb kindlasti kas originaal või koopia "Sissetulnud kirjade" kausta
Nii, et ei näe mossitamiseks mingit põhjust  |
Ma ei mossita. Lihtsalt pisut nõme on lugeda kriitikat, millele kuidagi regeerida ei saa.
Oleks mingi konkreetne pidepunkt(probleemikirjelduse number, arvuti seerianumber vms.) siis saaks uurida, mille taha asi jäi.
Vajadusel kellelegi küpsisesse sõita ja teeninduse kvaliteeti tõsta. Hetkel paraku kvalifitseerub probleemikirjeldus "anonüümseks laimuks".
EDIT: Kirjasid kustutada ei saa. Need on veebis asuvast kliendibaasist loetavad algusaegadest saadik.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
16.05.2005 20:44:33
|
|
|
Ainult positiivseid kommentaare. Hinnad küll metsikud suhteliselt aga kvaliteet on tasemel. Siiani ostnud läppari ja ühe vanema lauaarvuti siit . Teenindus ja garantii on siiani aint positiivne ja kiire olnud 8) edu edasiseks
Ahja mis see microlingi 24h garantiiteenus on ka nädalavahetuseti? st siis see mis läpparitele mõeldud et järgmine päev saad kätte Mul mure et läpaka sisemised kõlarid ei tööta enam
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remi
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2003
|
17.05.2005 02:07:39
|
|
|
| KillerXP kirjutas: |
Ainult positiivseid kommentaare. Hinnad küll metsikud suhteliselt aga kvaliteet on tasemel. Siiani ostnud läppari ja ühe vanema lauaarvuti siit . Teenindus ja garantii on siiani aint positiivne ja kiire olnud 8) edu edasiseks
Ahja mis see microlingi 24h garantiiteenus on ka nädalavahetuseti? st siis see mis läpparitele mõeldud et järgmine päev saad kätte Mul mure et läpaka sisemised kõlarid ei tööta enam |
Paraku hetkel siiski tööpäevi loetakse garantiitingimuste järgi selle 24h alla. Aga minu arusaamist mööda asjad sinnapoole teel, et lahtiolekuajad laieneks.
Eelmisest nädalast Tallinna teenindus näiteks avatud 8-18 tööpäeviti.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
20.05.2005 20:32:23
|
|
|
täna sai tehtud elu esimest korda tee enterise, et aeg parajaks teha 8) .Et Ordis sõbraga kokku saada et läbi tema endale Zalman Vga cooler Vf700-alcu osta,tuli välja et ordis pole ja jäi meelde mulle kui seal enteris jalutasin nägin seda ,siis tip-tapa tagasi sinna vaatasin et ohoh 500kr vf700-cu ordis oli alcu ver 530kr
siis mees müüja super hea teenindus ,kõik korralikult tegi soodust sain 475kr teised poed peaks endale ka siuksed head müüjad saama ja see hakkasin ära minema kaardi tekk käes ja arve siis küsis,kas tahan et kinni ka lase klambriga arve
Vähemalt üks hea pood kus on sitaks zalmani stuffi saada ja odavamalt kui muidu ordist ja k-st ja teenidus
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
homer23
HV vaatleja
liitunud: 25.06.2004
|
30.05.2005 23:00:02
|
|
|
Mis firma see Enter üldse on?? HinnaVaatluses olevad esinduste aadressid ja samas oleval lingil avanev koduleht annavad erinevaid asukohad? Ja HinnaVaatluses oleva toote hind on ikka palju väiksem kui nt. Viljandi Enter poes? Või on asi minus ja need on hoopis erinevad firmad? Aru ma ei saa
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jolinar
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2004
|
30.05.2005 23:54:18
|
|
|
Enter Arvutipood ja Enter IT-Market on 2 eraldi firmat.
Viljandis IT-Market, HV -s Arvutipood.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
30.07.2005 15:05:05
|
|
|
Enteris jah asjad väga paigast ära- netis pdf hinnakiri palju odavam ,kui poes samad asjad ja poes polnudki keegi teadlik netis olevast hinnakirjast.Väga hale mulje jäi- firma ei suuda normaalselt leitavat ja nähtavat hinnakirja teha ja siis kui leiad selle seal pdf all suva hinnad mida tegelikult pole.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SHOXi
HV kasutaja
liitunud: 13.09.2004
|
08.08.2005 13:57:20
|
|
|
no, ma ei tea kas ma olen koba või veel kobam, aga ma ei vajutan enteri kodulehel toodete linkile ja sealt dasi avaneb igast jama, aga nö. komponente ma ei leia mitte kuskilt :/
_________________ H| |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
winter
HV veteran

liitunud: 17.01.2002
|
08.08.2005 14:07:43
|
|
|
| SHOXi kirjutas: |
| no, ma ei tea kas ma olen koba või veel kobam, aga ma ei vajutan enteri kodulehel toodete linkile ja sealt dasi avaneb igast jama, aga nö. komponente ma ei leia mitte kuskilt :/ |
See ei ole just kõige uuem hinnakiri. Lihtsam on helistada või läbi minna ma arvan.
http://osta.arvutid.ee/dokumendid/MLArvutite_hinnakiri.htm
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remi
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2003
|
10.08.2005 11:01:04
|
|
|
Edastan siia .. ehk kedagi huvitab. Reklaamimula ei viitsinud eemaldada
PRESSITEADE
Enter IT-market viib fotode tegemise hinna alla ühe krooni.
Tallinn, 10 august - Digikaupade jaekett Enter IT-market alustab
tänasest fotode ilmutamise teenuse pakkumist hinnaga 0,95kr pilt.
Sellega pakutakse klientidele hetkel parimat hinnataset, koos
võimalusega tellida fotosid ilma lisakuludeta otse kaubandus-
keskusest.
Enter IT-marketi juhatuse esimehe Antti Aasma sõnul on enamuse
kasutajate ootustele vastavate fototeenuste pakkumine ettevõttele
oluline prioriteet. "Digikaamerate müügi kiire kasv on muutnud
fototeenuste nõudluse olemust. Paljud kliendid soovivad soodsamat
ja mugavamat võimalust oma fotode tellimiseks ning eelistavad seda
teha oma igapäevases kaubanduskeskus," lisas Aasma.
Enter pakub klientidele tavamõõdus piltide ilmutamise teenust filmilt
ja digitaalsetelt andmekandjatelt, koos juurdekäivate lisateenustega.
Lähiajal plaanitakse teenuste valikut veelgi laiendada. Teadaolevalt on
0,95kr, digitaalselt algmaterjalilt tehtavale fotole, hetkel soodsaim hind.
Fotode tellimine ja väljastamine toimub kõigis Enter IT-marketites ja
Enteri arvutisalongides üle Eesti. IT-marketid asuvad Tallinnas Ülemiste
Keskuses, Lasnamäe Centrumis, Rocca al Mare Keskuses, Rakveres,
Jõhvis, Viljandis, Pärnus, Valgas ja Võrus. Aasta lõpuks plaanib ettevõte
avada kokku 15 poodi Eesti suuremates kaubanduskeskustes.
Enter IT-market on kiiresti laienev jaekett, mille missiooniks on
pakkuda kodukasutajatele suurimat valikut arvuti- ja digikaupu
ühest kohast.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silver?!
HV veteran
liitunud: 26.04.2004
|
10.08.2005 19:03:10
|
|
|
| Oot kas mitte Enter ja Enter IT Market ei ole täitsa erinevad kohad?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
10.08.2005 19:47:30
|
|
|
| Silver?!, ees otsas on ikka ju Microlink ja juhib neid harusid. Lihtsalt IT-market on nagu turg, et saad ise kõiki asju proovida järele koha peal.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jolinar
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2004
|
10.08.2005 21:53:52
|
|
|
| Siiski on nad täiesti erinevad kohad.. Ja muideks, viimati, kui mina vaatasin, siis olid Enter Arvutipoes palju odavamad hinnad kui Enter IT-Marketis.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remi
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2003
|
10.08.2005 22:35:43
|
|
|
Ilmselt pisike selgitus vajalik.
Enter arvutisalong. Tallinnas 2 kauplust -Tondil ja Sakalas. Lisaks kauplused Tartus ja Pärnus.
Enter IT Market - Tallinnas Ülemiste keskus, Lasna Centrum ja Rocca keskus. Lisaks kauplused üle eesti(vt. www.enter.ee).
Kaks erinevat firmat. Üks omanik. Ühine ladu(pisikeste mööndustega).
IT Market on rohkem .. kuidas nüüd öeldagi .. mitte spetsialistid müüjad?
Enter arvutisalong - olenemata ostmisvajadusest saad alati "hüva nõu" kuulda.
Kõik poed tegutsevad "Enter" kaubamärgi alla ja fotosid saab neist kõigist tellida hinnaga 0,95EEK/tk.
Eelpool toodud kokkuvõte võib vabalt kuuluvuste osas puusse panna. Kindel on vaid see, et fotod on odavad ja "hüva nõu" saab igal juhul Sakala 19 ja Pärnu mnt. 142.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jolinar
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2004
|
10.08.2005 22:45:06
|
|
|
| Kuigipalju ka Enteri siseeluga kursis ja julgen rahus öelda, et jah, enamustes IT-Marketites ei tee müüja ruuteril ja switch -ilgi vahet. Samas, käib vägapalju kliente kes vajavad siiski ka spetsiifilist nõustamist. Olen näinud küll juhtumeid, kus klient küsib midagi täitsa kindlat, aga müüja hakkab talle hoopis millestki muust rääkima.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remi
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2003
|
10.08.2005 23:01:22
|
|
|
| Jolinar kirjutas: |
| Kuigipalju ka Enteri siseeluga kursis ja julgen rahus öelda, et jah, enamustes IT-Marketites ei tee müüja ruuteril ja switch -ilgi vahet. Samas, käib vägapalju kliente kes vajavad siiski ka spetsiifilist nõustamist. Olen näinud küll juhtumeid, kus klient küsib midagi täitsa kindlat, aga müüja hakkab talle hoopis millestki muust rääkima. |
See on muide üleüldine "plajude kaupluste keti" probleem. Vaata näiteks. K-salongi teemat.
Seepärast mainisingi erladi, et head nõu saab iga kell sakala ja tondi salongist.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jjk
HV veteran
liitunud: 30.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001

|
11.08.2005 14:11:37
|
|
|
tegelikult täpsustaks veel ühte tähtsat asja
Microlink ei tee arvuteid, microlink pakub igasugust muud IT teenust, olgu see hooldus, haldus, serveriteenused, võrguteenused jne.
Arvuteid teeb ML Arvutid AS (justnimelt täpselt selline juriidiline nimi), kellel ei ole Microlink kontserniga otseselt pistmist, väljaarvatud see, et saavad kasutada toodete müügil selle nime. Kindlasti on Microlink ja ML Arvutite ühiseid aktsionäre jt, kuid tegu on kahe erineva firmaga.
Ise MLA-ga palju kokku puutunud (ärilisel ja isiklikul tasandil) ja väga positiivne kogemus. Üks asi on töötingimused ja professionalism, teine asi on töötajate endi tahe tööd hästi teha.
Sakala enteriga on samuti häid kogemusi, kunagi korpuse valimisel lubati igasugust trikki sellega teha ja anti infot, kuigi ma polnud selget ostusoovi andnudki (aga ostsin ikkagi). It-market on "iseteeninduspood" ega seal ongi minu silma järgi lihtsalt letimüüjad ja üks konsultant. Kui tead, mida ostad, siis pole muret.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jolinar
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2004
|
11.08.2005 14:25:41
|
|
|
Konsultant on ka siis, kui on hästi läinud ja on mõni IT -d jagav mees/naine tööle võetud.
Küll olnud päevi, kus on 3 naist korraga tööl ja keegi ei tea mida ta müüb.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
14.08.2005 16:10:42
|
|
|
rakveres on kõik viimase peal paremt teenindust lihtsalt ei saagi olla... head klienditeenindajad, kes jagavad ikka arvutites suht palju... ise ostsin sealt arvuti 2 kuud tagasi ja pole midagi halba öelda, kõik töötab ja hea teenindus
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
22.08.2005 00:51:48
|
|
|
Appi..
Valga Enter IT market on küll täielik katastroof..
Ei algul oli kõik tore.. Ostsin Might & Magic 8 ja kõik oli super..
Siis Ostsin Sounblaster Live 24-bitise helikaardi + Logitech x-530 kõlarid..
Kõik oli tore.. 3 kuud..
Siis läksid kõlarid garantiise..
Olid seal nädala..
2 nädalat.
Vastust ei tulnud..
Teise nädala keskel läksime poodi ja uurisime, et kaugel asi on?
Mainiti, et helistatakse varsti homme..
Järgmine päev..
Kell on 4.. 5.. 6..
Ei midagi..
Järgmine õhtu jälle kohale.. Õiendasime..
Juhataja(Või mingi kõrgem isek esinduses) tuli ka rääkima..
Lubati teatada, kui midagi teada antakse..
Möödus nädalake.. Hiina plastjunni kukkusid kapi otsast alla ja ragisevad..
Uuesti esindusse helistamine..
Anti mingi number.. (Ei mäleta kelle täpsemalt..)
Seletasin pikalt ära, et mis värk on ja sooviks infot..
Asi mõtleb.. Klõbistab klaviatuuri.. PANI OOTELE RSK ...
Nu ok.. 5 minutit ootasin.. Rääkis, et arutas ühe mehega ja lõpptulemus oli, et andis uue numbri..
Pidi mingi garantiiladu or something olema..
Nu rääkisn uuesti kõik ära.. Klõbistab jälle klaviatuuri.. Käskis oodata, et kõnnib natukene ringi ja äkki märkab..
3 minutit.. 5 minutit.. 8 minutit.. Oh sammud lähenevad..
Räägib, et pole ühtegi logitechi kõlarit neile jõudnud..
Nu mul oli selline nägu peas, et WTF?? Kus need on siis??
Küsisingi siis ilusti, et kus need on..
Asi ohkas ja ütles ausalt: "Teate.. Meil on seda s*tta siin nii palju, et......"
Selle peale viskas tõsiselt kopa ette laususin headaega ja panin tpru hargile..
Plaanisin järgmine päev jälle esindust piinama minna, aga ei jõudnud..
Ülejärgmine päev taas esindusse.. Ohh.. Sama mees, kes esimene kord helistada lubas..
Viskan garantiikirja letile.. Mehike vaatab ja ütleb, et kolmapäeval tuleb.
Ütles, et proovis helistada, aga telefon oli välja lülitatud.. Mille peale mul suu lahti jälle, et misajast mu telefon välja lülitaud on??
Viskas numbri ka leti peale..
Väike paberilipakas.. Ülese oli kribatud "logitech x-530" ja all oli mingi suvanumber.. Totaalselt mööda (Algus oli 590, aga number kuhu helistama pidi algab 534)..
Ei nu midagi.. Mainin, et väga vale number..
Mees kohmetult räägib, et aga siis te oleta ANDNUD vale numbri..
Mainisin, et number on ju ka garantiikviitungi peal.. Kas te sealt EI OSKA vaadata???
Ah ei.. Võtsin kviitungi ja läksin..
Mees oli vist selle juhataja käest tõgada saanud, et ei helistanud ja siis "kiire" tegutsemine kohe..
Aga jah... 2 päeva pärast kolmapäev ja kui siis ka ei ole, siis ei hakka neil vedama..
Ja PS: Poes on riiulistel esimesed 1-2 rida garantiisse tagastatud asju täis.. Like WTF???
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mtv23
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
22.08.2005 01:02:06
|
|
|
Marduuhin:
Garantii ongi sellinne küllalt probleemne teema
Sellekohta varemgi siin teematikat jätkunud.
Jääb üle lõpuni võidelda juhul kui oled kindel, et viga on nende poolne (näiteks tootja)
Ma väldin igasugust garantiid, tuleb üritada tabada märki
_________________ @Dj |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remi
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2003
|
22.08.2005 09:48:46
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
Appi..
Valga Enter IT market on küll täielik katastroof..
Ja PS: Poes on riiulistel esimesed 1-2 rida garantiisse tagastatud asju täis.. Like WTF??? |
Ma ise enam teeninduse poolel ei tööta aga mingil määral olen asjadega kursis.
Ütleme nii, et palju ebasobivaid asjaolusid langesid kokku(ühe inimese teisele töökohale asumine, puhkused jms.) ja sellest tekkisid ka garantiikauba liikumisega probleemid.
Praeguseks on asjad enamvähem korda saadud ja su kõlarid lähevad täna eesti postiga teele - seega homme enne lõunat peaks poodi kohale jõudma.
Garantiisse saadetavate asjad kohta .. enamus kaupa, mis garantiisse tuleb, on tegelikult korras. Päris kõva aur läheb selle peale muide, et kõik need üle testida.
Pole küll otseselt minu rida aga omalt poolt võin vabandada ikka, et sa nii kaua ootama pidid ja selget vastust kuskilt ei saanud.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ttam
HV vaatleja
liitunud: 21.12.2002
|
22.08.2005 20:33:21
|
|
|
| kuidas muidu enteri 0,95 pildi kvaliteet on - äkki keegi on juba julgenud proovida ka?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
27.08.2005 11:41:56
|
|
|
APPI!!!
Minu saaga polegi veel läbi..
Sai täna õhtul, siis mindud..
Kohal oli igati normaalne vennikene (Tundus kõige viisakam neist kõigist)..
Nu ütles, et jah oli midagi tulnud ja läks taha uurima..
Tuleb tagasi ja uurib ning puurib..
Lõpuks ütles: " Ei tea.. See on ikka täitsa uus.. Ma pean ikka Tallinnasse helistama ja üle küsima.."
Lubas helistada.. Rääkisime, et palun helistage seekord õigele numbrile..
Palus siis nubrit anda.. Juhtisime tähelepanu, et garantiikviitungi peal on see kirjas ja läksime oma teed.. 
EDIT: Unustasin lisada, et kõlarid üleeilsest juba olemas..
Aga need tulid ka suurema käraga..
Kui hiljem viitsimist, siis kirjutan juurde..
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ttam
HV vaatleja
liitunud: 21.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inah
HV kasutaja
liitunud: 24.12.2003
|
30.08.2005 19:41:36
|
|
|
| ttam kirjutas: |
| kuidas muidu enteri 0,95 pildi kvaliteet on - äkki keegi on juba julgenud proovida ka? |
selline on ka piltide kvaliteet
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|