Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ML Arvutid + Enter märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mys
HV kasutaja
mys

liitunud: 02.11.2002




sõnum 27.03.2005 20:27:12 vasta tsitaadiga

õige jah, minu viga samuti, valisin vaatlusest natuke kalli mälu, täpselt ei tea mis mälud ml masinastes aga päris noname vist ikka ei olnud, paneme siis:
PQI DDRAM PC-3200 400MHz 256MB CL 2,5 2x345,-

mis teeb komplekti hinnaks 13850,-

seega tuleb müügihinnaks ligikaudu sama hind mis tavakliendil eraldi juppidena ostes, ml kasum seisneb ilmselt hulgihinna soodukas.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2005 14:39:59 vasta tsitaadiga

enterist (tallinna kesklinnas internetikohviku vastas ja sekspood on ületee) sai ostetud 400W toiteplokk.
teenindus oli väga hää, mingi kõrgem ametnik tuli küsis et kas saab abiks olla ja kui selgus et 400W 120X120mm ventiga toitekat kohal ei olnud hüppas autosse ja tõi thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.04.2005 16:47:00 vasta tsitaadiga

Kas garantii ajal on oote- ja kiirtööd tasulised lisateenused või tasuta teenused. Kas keegi teab - garantiitingimustest ei seda kuidagi välja lugeda. See omamoodi must huumor 8) kui suur ja tuntud firma ei suuda korrektselt tingimusi kirja panna icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mys
HV kasutaja
mys

liitunud: 02.11.2002




sõnum 14.04.2005 23:35:35 vasta tsitaadiga

garantiil paistab olema maksimaalselt nädalane järjekord, võibla on asi muutunud, minuteada kiirtööd garantiikorras ei teostata, oled ju võrdne teiste klientidega kellel probleemid, arvatvasti paneb raha rattad käima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.04.2005 23:44:45 vasta tsitaadiga

Ma lihtsalt tean, et sõbrad ML-Enter-lased käivad siin teemat lugemas ja kommenteerimas icon_biggrin.gif Nii, et loodan suht konkreetset vastust antud küsimusele thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2005 23:55:08 vasta tsitaadiga

Hinnavaatluse kasutajatest on mõni isegi Microlinki palgal thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 15.04.2005 16:23:25 vasta tsitaadiga

On tunda, et kas streigitakse või puhatakse, aga reklaamitud lubadusest - kirjadele 24h jooksul vastata, nad küll kinni ei suuda pidada - ei sin ega maili teel esitatule - ehk siis täielik K-Salooni käitumise "kloon" icon_biggrin.gif

Ja ega enam vastust ei oota kah - tegin öö otsa uurimustööd probleemse masina kallal ja mul on praeguseks lahendus leitud - samast masinast kirjutangi - edu ja jõudu ja jaksu K-kontoriga konkureeriminel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 15.04.2005 21:07:03 vasta tsitaadiga

Praegu on nii ilusad ilmad kellel on aega kontoris istuda ja su kirjale vastata? icon_lol.gif 8) icon_lol.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jolinar
HV kasutaja
Jolinar

liitunud: 27.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2005 11:36:59 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
On tunda, et kas streigitakse või puhatakse, aga reklaamitud lubadusest - kirjadele 24h jooksul vastata, nad küll kinni ei suuda pidada - ei sin ega maili teel esitatule - ehk siis täielik K-Salooni käitumise "kloon" icon_biggrin.gif

Ja ega enam vastust ei oota kah - tegin öö otsa uurimustööd probleemse masina kallal ja mul on praeguseks lahendus leitud - samast masinast kirjutangi - edu ja jõudu ja jaksu K-kontoriga konkureeriminel thumbs_up.gif

Telefonile vastatakse meil küll kindlamalt kui K-saluunis...
See kui mailile vastata ei jõua, võib ju täitsa loomulik olla, eriti kui sa saadad enda meili näiteks laupäeva õhtul..
Nädalavahetusel on siiski lahti ainult poed, ülemine korrus (juhtkond jms.) on siiski kodus...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.04.2005 12:03:39 vasta tsitaadiga

Eelmisel neljapäeval esitatud kirjale pole siiani vastust laekunud - ehk siis varsti juba kõigest nädal möödas icon_biggrin.gif Meenub reegel, et tavakirjale vastamise tähtaeg on 2 nädalat, aga minu kiri tuli kui maili kaudu 8) ,mitte ümbrikus icon_eek.gif
Eks edaspidi saab siis kiirfaks saadetud, sellele näevad viisakusreeglid ette vastamist 2-e tunni jooksul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jolinar
HV kasutaja
Jolinar

liitunud: 27.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2005 15:53:55 vasta tsitaadiga

mis aadressile kirja saatsid?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.04.2005 16:08:43 vasta tsitaadiga

http://www.arvutid.ee/abi/default.asp

Sellelt lehelt sai saadetud 8) Aga hiljem on mulle mitmed tuttavad öelnud, et tegelt oleks pidanud mõne remondimehega otse suhtlema icon_wink.gif Eks edaspidi proovin seda varianti icon_exclaim.gif

Ja kui on kiri kadunud, siis PS-i kaudu võin uuesti vigu kirjeldada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jolinar
HV kasutaja
Jolinar

liitunud: 27.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2005 15:20:36 vasta tsitaadiga

njh
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 21.04.2005 15:30:05 vasta tsitaadiga

Aga siiani on ML-i spetsidel küll täiesti suva olnud, et mis viga või et kas on mingi lahendus leitud või et kuidas võiks viga välja otsida vms thumbs_up.gif Nii, et millal ML-spetsid oma streigi ära lõpetavad - ilm ka külm, et rannas sellise ilmaga päikest võtta icon_eek.gif
Meenub kunagine jaanipäeva eelne aeg aastaid tagsi, siis sain sõimata, et miks jaanipäeva ajal spetsialiste tüütan icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 21.04.2005 22:12:00 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Aga siiani on ML-i spetsidel küll täiesti suva olnud, et mis viga või et kas on mingi lahendus leitud või et kuidas võiks viga välja otsida vms thumbs_up.gif Nii, et millal ML-spetsid oma streigi ära lõpetavad - ilm ka külm, et rannas sellise ilmaga päikest võtta icon_eek.gif
Meenub kunagine jaanipäeva eelne aeg aastaid tagsi, siis sain sõimata, et miks jaanipäeva ajal spetsialiste tüütan icon_biggrin.gif

Kui sa sellele jutule miskit tõestust ei suuda lisada siis on see pulli kaka beer_yum.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 21.04.2005 22:33:45 vasta tsitaadiga

Kui firma on saanud läbi interneti (eelpool toodud link) kirje garantiiliste vigade kohta ja kui ma pole nädala jooksul mingit vastust saanud ei E-mailile ega telefonile, siis on mul õigus küsida, et mis toimub icon_biggrin.gif

Ja kuna siin liigub lp. ML-Enteri spetsialiste, siis sellepärast ma selle mittevastamise siin ka avalikustasin thumbs_up.gif Koos otsusega, et järgmine kord esitan probleemi kirjelduse (kiir)faksi teel lootuses, et siis see kiri registreeritakse sekretäri juures ja vastatakse 2 tunni jooksul icon_eek.gif

Tegelt hakkab juba ära tüütama, et iga pisiprobleem peab käima läbi sekretäride-direktorite, siis saab asi kiire-korrektse lahenduse. Tegelt võiks palgalised töötajad ka oma ülesannete kõrgusel olla, mitte niisama palka saamas käia icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 03.05.2005 20:22:49 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Kui firma on saanud läbi interneti (eelpool toodud link) kirje garantiiliste vigade kohta ja kui ma pole nädala jooksul mingit vastust saanud ei E-mailile ega telefonile, siis on mul õigus küsida, et mis toimub icon_biggrin.gif

Ja kuna siin liigub lp. ML-Enteri spetsialiste, siis sellepärast ma selle mittevastamise siin ka avalikustasin thumbs_up.gif Koos otsusega, et järgmine kord esitan probleemi kirjelduse (kiir)faksi teel lootuses, et siis see kiri registreeritakse sekretäri juures ja vastatakse 2 tunni jooksul icon_eek.gif

Tegelt hakkab juba ära tüütama, et iga pisiprobleem peab käima läbi sekretäride-direktorite, siis saab asi kiire-korrektse lahenduse. Tegelt võiks palgalised töötajad ka oma ülesannete kõrgusel olla, mitte niisama palka saamas käia icon_rolleyes.gif

Näh .. nüüd veel pikem aeg kui nädal möödas ..
"Teie probleem on edastatud ML Arvutite teenindusosakonnale, kes vastab või esitab täpsustavad küsimused ühe tööpäeva jooksul. Kui teadmata tehnilistel põhjustel ei ole Te määratud aja jooksul vastust saanud, siis helistage palun telefonil 6504 911. Ebakorrektselt esitatud pöördumistele ei vastata. "
Oskad ehk probleemi viitenumbri öelda?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2005 10:26:44 vasta tsitaadiga

ise olen millegipärast pidanud enterit kalliks, aga läksin tondi ordist ostma hiirt endale, ja enne käisin veel niisama enterist läbi ja vaatasin, et hiir mida läksin ordist osta seal olemas ja 20.- odavam icon_eek.gif ja ostsingi sealt. teenindus oli norm. positiivne kogemus oli.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.05.2005 11:28:09 vasta tsitaadiga

Nagu juba kunagi ammu väitsin, et asi on minu jaoks juba ammu ammendanud icon_wink.gif Kulutasin tuttava juures mehiselt öötunde ja leidsin vea üles ning likvideerisin selle icon_exclaim.gif Olgugi, et antud nähtuste uurimine ja vigade otsimine oleks käinud garantiitingimuste kohapealt ML-garantiiteeninduse alla icon_eek.gif

Aga eks ma järgmine kord järgmise probleemiga kirjutan täiendavalt juurde, et "tahanteada" HV-foorumist tülitab ja tahab kiiret vastust saada icon_biggrin.gif
--------------------------------------------
Vilksatas mõte, et ehk esitasin vea kirjelduse liialt keerulises tehnilises keeles millele remondipoisid sugugi vastata ei osanud või ei julgenud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 13.05.2005 17:51:29 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Nagu juba kunagi ammu väitsin, et asi on minu jaoks juba ammu ammendanud icon_wink.gif Kulutasin tuttava juures mehiselt öötunde ja leidsin vea üles ning likvideerisin selle icon_exclaim.gif Olgugi, et antud nähtuste uurimine ja vigade otsimine oleks käinud garantiitingimuste kohapealt ML-garantiiteeninduse alla icon_eek.gif

Aga eks ma järgmine kord järgmise probleemiga kirjutan täiendavalt juurde, et "tahanteada" HV-foorumist tülitab ja tahab kiiret vastust saada icon_biggrin.gif
--------------------------------------------
Vilksatas mõte, et ehk esitasin vea kirjelduse liialt keerulises tehnilises keeles millele remondipoisid sugugi vastata ei osanud või ei julgenud icon_rolleyes.gif

Äkki vilksataks ikka probleemi numbri .. praegu nagu käib mäng ühte väravasse ilma, et mul oleks midagi võimalik selgitada ka.
Pädevuse kohalt pole ilmselt mõistlik sõna võtta kui teiste inimeste teadmistest vähimatki aimu pole.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 13.05.2005 18:35:48 vasta tsitaadiga

To remi: Ütleks küll - PS-i teel, aga seda masinat pole vist enne sügist "minu vaateväljas" ja jääb praegu minust nii umbes 50 km kaugusele 8) Ja tegelikult lubas masina omanik endale ka masina ehituse selgeks teha, nii et ehk minul polegi vaja antud isendiga rohkem tegeleda icon_wink.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 16.05.2005 19:46:29 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
To remi: Ütleks küll - PS-i teel, aga seda masinat pole vist enne sügist "minu vaateväljas" ja jääb praegu minust nii umbes 50 km kaugusele 8) Ja tegelikult lubas masina omanik endale ka masina ehituse selgeks teha, nii et ehk minul polegi vaja antud isendiga rohkem tegeleda icon_wink.gif

No selge siis.
EluLahe(tm) on keegi poriga üle valada ja siis .. ah mis ma ikka targutan.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.05.2005 20:03:38 vasta tsitaadiga

To remi: Laekunud (e-)kirjadele vastamine või mittevastamine (kustutamine) on siiski Microlink-i probleem icon_exclaim.gif Ja ise vihjasin lihtsalt sellele, et eks edaspidi olen targem ja kasutan kirjavahetust millest jääb kindlasti kas originaal või koopia "Sissetulnud kirjade" kausta icon_biggrin.gif
Nii, et ei näe mossitamiseks mingit põhjust thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 16.05.2005 20:20:32 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
To remi: Laekunud (e-)kirjadele vastamine või mittevastamine (kustutamine) on siiski Microlink-i probleem icon_exclaim.gif Ja ise vihjasin lihtsalt sellele, et eks edaspidi olen targem ja kasutan kirjavahetust millest jääb kindlasti kas originaal või koopia "Sissetulnud kirjade" kausta icon_biggrin.gif
Nii, et ei näe mossitamiseks mingit põhjust thumbs_up.gif

Ma ei mossita. Lihtsalt pisut nõme on lugeda kriitikat, millele kuidagi regeerida ei saa.
Oleks mingi konkreetne pidepunkt(probleemikirjelduse number, arvuti seerianumber vms.) siis saaks uurida, mille taha asi jäi.
Vajadusel kellelegi küpsisesse sõita ja teeninduse kvaliteeti tõsta. Hetkel paraku kvalifitseerub probleemikirjeldus "anonüümseks laimuks".

EDIT: Kirjasid kustutada ei saa. Need on veebis asuvast kliendibaasist loetavad algusaegadest saadik.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2005 20:44:33 vasta tsitaadiga

Ainult positiivseid kommentaare. Hinnad küll metsikud suhteliselt aga kvaliteet on tasemel. Siiani ostnud läppari ja ühe vanema lauaarvuti siit thumbs_up.gif. Teenindus ja garantii on siiani aint positiivne ja kiire olnud 8) edu edasiseks

Ahja mis see microlingi 24h garantiiteenus on ka nädalavahetuseti? st siis see mis läpparitele mõeldud et järgmine päev saad kätte icon_rolleyes.gif Mul mure et läpaka sisemised kõlarid ei tööta enam
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 17.05.2005 02:07:39 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
Ainult positiivseid kommentaare. Hinnad küll metsikud suhteliselt aga kvaliteet on tasemel. Siiani ostnud läppari ja ühe vanema lauaarvuti siit thumbs_up.gif. Teenindus ja garantii on siiani aint positiivne ja kiire olnud 8) edu edasiseks

Ahja mis see microlingi 24h garantiiteenus on ka nädalavahetuseti? st siis see mis läpparitele mõeldud et järgmine päev saad kätte icon_rolleyes.gif Mul mure et läpaka sisemised kõlarid ei tööta enam

Paraku hetkel siiski tööpäevi loetakse garantiitingimuste järgi selle 24h alla. Aga minu arusaamist mööda asjad sinnapoole teel, et lahtiolekuajad laieneks.
Eelmisest nädalast Tallinna teenindus näiteks avatud 8-18 tööpäeviti.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 20.05.2005 20:32:23 vasta tsitaadiga

täna sai tehtud elu esimest korda tee enterise, et aeg parajaks teha 8) .Et Ordis sõbraga kokku saada et läbi tema endale Zalman Vga cooler Vf700-alcu osta,tuli välja et ordis pole ja jäi meelde mulle kui seal enteris jalutasin nägin seda ,siis tip-tapa tagasi sinna vaatasin et ohoh 500kr vf700-cu icon_eek.gif ordis oli alcu ver 530kr
siis mees müüja super hea teenindus ,kõik korralikult tegi soodust sain 475kr thumbs_up.gif teised poed peaks endale ka siuksed head müüjad saama ja see hakkasin ära minema kaardi tšekk käes ja arve siis küsis,kas tahan et kinni ka lase klambriga arve thumbs_up.gif
Vähemalt üks hea pood kus on sitaks zalmani stuffi saada ja odavamalt kui muidu ordist ja k-st ja teenidus
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homer23
HV vaatleja

liitunud: 25.06.2004




sõnum 30.05.2005 23:00:02 vasta tsitaadiga

Mis firma see Enter üldse on?? HinnaVaatluses olevad esinduste aadressid ja samas oleval lingil avanev koduleht annavad erinevaid asukohad? Ja HinnaVaatluses oleva toote hind on ikka palju väiksem kui nt. Viljandi Enter poes? Või on asi minus ja need on hoopis erinevad firmad? Aru ma ei saa icon_evil.gif icon_eek.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jolinar
HV kasutaja
Jolinar

liitunud: 27.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2005 23:54:18 vasta tsitaadiga

Enter Arvutipood ja Enter IT-Market on 2 eraldi firmat.
Viljandis IT-Market, HV -s Arvutipood.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 30.07.2005 15:05:05 vasta tsitaadiga

Enteris jah asjad väga paigast ära- netis pdf hinnakiri palju odavam ,kui poes samad asjad ja poes polnudki keegi teadlik netis olevast hinnakirjast.Väga hale mulje jäi- firma ei suuda normaalselt leitavat ja nähtavat hinnakirja teha ja siis kui leiad selle seal pdf all suva hinnad mida tegelikult pole.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SHOXi
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2004




sõnum 08.08.2005 13:57:20 vasta tsitaadiga

no, ma ei tea kas ma olen koba või veel kobam, aga ma ei vajutan enteri kodulehel toodete linkile ja sealt dasi avaneb igast jama, aga nö. komponente ma ei leia mitte kuskilt :/
_________________
H|
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
winter
HV veteran
winter

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2005 14:07:43 vasta tsitaadiga

SHOXi kirjutas:
no, ma ei tea kas ma olen koba või veel kobam, aga ma ei vajutan enteri kodulehel toodete linkile ja sealt dasi avaneb igast jama, aga nö. komponente ma ei leia mitte kuskilt :/


See ei ole just kõige uuem hinnakiri. Lihtsam on helistada või läbi minna ma arvan.

http://osta.arvutid.ee/dokumendid/MLArvutite_hinnakiri.htm
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 10.08.2005 11:01:04 vasta tsitaadiga

Edastan siia .. ehk kedagi huvitab. Reklaamimula ei viitsinud eemaldada icon_razz.gif

PRESSITEADE

Enter IT-market viib fotode tegemise hinna alla ühe krooni.

Tallinn, 10 august - Digikaupade jaekett Enter IT-market alustab
tänasest fotode ilmutamise teenuse pakkumist hinnaga 0,95kr pilt.
Sellega pakutakse klientidele hetkel parimat hinnataset, koos
võimalusega tellida fotosid ilma lisakuludeta otse kaubandus-
keskusest.

Enter IT-marketi juhatuse esimehe Antti Aasma sõnul on enamuse
kasutajate ootustele vastavate fototeenuste pakkumine ettevõttele
oluline prioriteet. "Digikaamerate müügi kiire kasv on muutnud
fototeenuste nõudluse olemust. Paljud kliendid soovivad soodsamat
ja mugavamat võimalust oma fotode tellimiseks ning eelistavad seda
teha oma igapäevases kaubanduskeskus," lisas Aasma.

Enter pakub klientidele tavamõõdus piltide ilmutamise teenust filmilt
ja digitaalsetelt andmekandjatelt, koos juurdekäivate lisateenustega.
Lähiajal plaanitakse teenuste valikut veelgi laiendada. Teadaolevalt on
0,95kr, digitaalselt algmaterjalilt tehtavale fotole, hetkel soodsaim hind.
Fotode tellimine ja väljastamine toimub kõigis Enter IT-marketites ja
Enteri arvutisalongides üle Eesti. IT-marketid asuvad Tallinnas Ülemiste
Keskuses, Lasnamäe Centrumis, Rocca al Mare Keskuses, Rakveres,
Jõhvis, Viljandis, Pärnus, Valgas ja Võrus. Aasta lõpuks plaanib ettevõte
avada kokku 15 poodi Eesti suuremates kaubanduskeskustes.

Enter IT-market on kiiresti laienev jaekett, mille missiooniks on
pakkuda kodukasutajatele suurimat valikut arvuti- ja digikaupu
ühest kohast.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silver?!
HV veteran

liitunud: 26.04.2004




sõnum 10.08.2005 19:03:10 vasta tsitaadiga

Oot kas mitte Enter ja Enter IT Market ei ole täitsa erinevad kohad?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2005 19:47:30 vasta tsitaadiga

Silver?!, ees otsas on ikka ju Microlink ja juhib neid harusid. Lihtsalt IT-market on nagu turg, et saad ise kõiki asju proovida järele koha peal.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jolinar
HV kasutaja
Jolinar

liitunud: 27.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2005 21:53:52 vasta tsitaadiga

Siiski on nad täiesti erinevad kohad.. Ja muideks, viimati, kui mina vaatasin, siis olid Enter Arvutipoes palju odavamad hinnad kui Enter IT-Marketis.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 10.08.2005 22:35:43 vasta tsitaadiga

Ilmselt pisike selgitus vajalik.
Enter arvutisalong. Tallinnas 2 kauplust -Tondil ja Sakalas. Lisaks kauplused Tartus ja Pärnus.
Enter IT Market - Tallinnas Ülemiste keskus, Lasna Centrum ja Rocca keskus. Lisaks kauplused üle eesti(vt. www.enter.ee).
Kaks erinevat firmat. Üks omanik. Ühine ladu(pisikeste mööndustega).
IT Market on rohkem .. kuidas nüüd öeldagi .. mitte spetsialistid müüjad?
Enter arvutisalong - olenemata ostmisvajadusest saad alati "hüva nõu" kuulda.
Kõik poed tegutsevad "Enter" kaubamärgi alla ja fotosid saab neist kõigist tellida hinnaga 0,95EEK/tk.
Eelpool toodud kokkuvõte võib vabalt kuuluvuste osas puusse panna. Kindel on vaid see, et fotod on odavad ja "hüva nõu" saab igal juhul Sakala 19 ja Pärnu mnt. 142.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jolinar
HV kasutaja
Jolinar

liitunud: 27.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2005 22:45:06 vasta tsitaadiga

Kuigipalju ka Enteri siseeluga kursis ja julgen rahus öelda, et jah, enamustes IT-Marketites ei tee müüja ruuteril ja switch -ilgi vahet. Samas, käib vägapalju kliente kes vajavad siiski ka spetsiifilist nõustamist. Olen näinud küll juhtumeid, kus klient küsib midagi täitsa kindlat, aga müüja hakkab talle hoopis millestki muust rääkima.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 10.08.2005 23:01:22 vasta tsitaadiga

Jolinar kirjutas:
Kuigipalju ka Enteri siseeluga kursis ja julgen rahus öelda, et jah, enamustes IT-Marketites ei tee müüja ruuteril ja switch -ilgi vahet. Samas, käib vägapalju kliente kes vajavad siiski ka spetsiifilist nõustamist. Olen näinud küll juhtumeid, kus klient küsib midagi täitsa kindlat, aga müüja hakkab talle hoopis millestki muust rääkima.

See on muide üleüldine "plajude kaupluste keti" probleem. Vaata näiteks. K-salongi teemat.
Seepärast mainisingi erladi, et head nõu saab iga kell sakala ja tondi salongist.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2005 09:57:34 vasta tsitaadiga

ot:
kusagil oli linnuke oksal, kes siristas, et Enteri pildid tehakse Postifotos. (OT seetõttu, et ei ole sada % kindel.)

_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 11.08.2005 14:11:37 vasta tsitaadiga

tegelikult täpsustaks veel ühte tähtsat asja icon_smile.gif
Microlink ei tee arvuteid, microlink pakub igasugust muud IT teenust, olgu see hooldus, haldus, serveriteenused, võrguteenused jne.
Arvuteid teeb ML Arvutid AS (justnimelt täpselt selline juriidiline nimi), kellel ei ole Microlink kontserniga otseselt pistmist, väljaarvatud see, et saavad kasutada toodete müügil selle nime. Kindlasti on Microlink ja ML Arvutite ühiseid aktsionäre jt, kuid tegu on kahe erineva firmaga.

Ise MLA-ga palju kokku puutunud (ärilisel ja isiklikul tasandil) ja väga positiivne kogemus. Üks asi on töötingimused ja professionalism, teine asi on töötajate endi tahe tööd hästi teha.

Sakala enteriga on samuti häid kogemusi, kunagi korpuse valimisel lubati igasugust trikki sellega teha ja anti infot, kuigi ma polnud selget ostusoovi andnudki (aga ostsin ikkagi). It-market on "iseteeninduspood" ega seal ongi minu silma järgi lihtsalt letimüüjad ja üks konsultant. Kui tead, mida ostad, siis pole muret.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jolinar
HV kasutaja
Jolinar

liitunud: 27.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2005 14:25:41 vasta tsitaadiga

Konsultant on ka siis, kui on hästi läinud ja on mõni IT -d jagav mees/naine tööle võetud.
Küll olnud päevi, kus on 3 naist korraga tööl ja keegi ei tea mida ta müüb.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2005 16:10:42 vasta tsitaadiga

rakveres on kõik viimase peal thumbs_up.gif paremt teenindust lihtsalt ei saagi olla... head klienditeenindajad, kes jagavad ikka arvutites suht palju... icon_smile.gif ise ostsin sealt arvuti 2 kuud tagasi ja pole midagi halba öelda, kõik töötab ja hea teenindus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 22.08.2005 00:51:48 vasta tsitaadiga

Appi..
Valga Enter IT market on küll täielik katastroof.. icon_lol.gif
Ei algul oli kõik tore.. thumbs_up.gif Ostsin Might & Magic 8 ja kõik oli super..
Siis Ostsin Sounblaster Live 24-bitise helikaardi + Logitech x-530 kõlarid.. thumbs_up.gif
Kõik oli tore.. 3 kuud..
Siis läksid kõlarid garantiise..
Olid seal nädala..
2 nädalat.
Vastust ei tulnud..
Teise nädala keskel läksime poodi ja uurisime, et kaugel asi on?
Mainiti, et helistatakse varsti homme..
Järgmine päev..
Kell on 4.. 5.. 6..
Ei midagi..
Järgmine õhtu jälle kohale.. Õiendasime..
Juhataja(Või mingi kõrgem isek esinduses) tuli ka rääkima..
Lubati teatada, kui midagi teada antakse..
Möödus nädalake.. Hiina plastjunni kukkusid kapi otsast alla ja ragisevad..
Uuesti esindusse helistamine..
Anti mingi number.. (Ei mäleta kelle täpsemalt..)
Seletasin pikalt ära, et mis värk on ja sooviks infot..
Asi mõtleb.. Klõbistab klaviatuuri.. PANI OOTELE RSK icon_evil.gif...
Nu ok.. 5 minutit ootasin.. Rääkis, et arutas ühe mehega ja lõpptulemus oli, et andis uue numbri..
Pidi mingi garantiiladu or something olema..
Nu rääkisn uuesti kõik ära.. Klõbistab jälle klaviatuuri.. Käskis oodata, et kõnnib natukene ringi ja äkki märkab..
3 minutit.. 5 minutit.. 8 minutit.. Oh sammud lähenevad..
Räägib, et pole ühtegi logitechi kõlarit neile jõudnud..
Nu mul oli selline nägu peas, et WTF?? Kus need on siis??
Küsisingi siis ilusti, et kus need on..
Asi ohkas ja ütles ausalt: "Teate.. Meil on seda s*tta siin nii palju, et......"
Selle peale viskas tõsiselt kopa ette laususin headaega ja panin tpru hargile..
Plaanisin järgmine päev jälle esindust piinama minna, aga ei jõudnud..
Ülejärgmine päev taas esindusse.. Ohh.. Sama mees, kes esimene kord helistada lubas..
Viskan garantiikirja letile.. Mehike vaatab ja ütleb, et kolmapäeval tuleb. thumbs_up.gif
Ütles, et proovis helistada, aga telefon oli välja lülitatud.. Mille peale mul suu lahti jälle, et misajast mu telefon välja lülitaud on??
Viskas numbri ka leti peale..
Väike paberilipakas.. Ülese oli kribatud "logitech x-530" ja all oli mingi suvanumber.. Totaalselt mööda (Algus oli 590, aga number kuhu helistama pidi algab 534)..
Ei nu midagi.. Mainin, et väga vale number..
Mees kohmetult räägib, et aga siis te oleta ANDNUD vale numbri.. icon_mad.gif
Mainisin, et number on ju ka garantiikviitungi peal.. Kas te sealt EI OSKA vaadata???
Ah ei.. Võtsin kviitungi ja läksin..
Mees oli vist selle juhataja käest tõgada saanud, et ei helistanud ja siis "kiire" tegutsemine kohe..
Aga jah... 2 päeva pärast kolmapäev ja kui siis ka ei ole, siis ei hakka neil vedama.. icon_mad.gif

Ja PS: Poes on riiulistel esimesed 1-2 rida garantiisse tagastatud asju täis.. icon_rolleyes.gif Like WTF???

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 22.08.2005 01:02:06 vasta tsitaadiga

Marduuhin:

Garantii ongi sellinne küllalt probleemne teema icon_exclaim.gif
Sellekohta varemgi siin teematikat jätkunud.
Jääb üle lõpuni võidelda juhul kui oled kindel, et viga on nende poolne (näiteks tootja) beer_yum.gif

Ma väldin igasugust garantiid, tuleb üritada tabada märki icon_exclaim.gif

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 22.08.2005 09:48:46 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Appi..
Valga Enter IT market on küll täielik katastroof.. icon_lol.gif
Ja PS: Poes on riiulistel esimesed 1-2 rida garantiisse tagastatud asju täis.. icon_rolleyes.gif Like WTF???


Ma ise enam teeninduse poolel ei tööta aga mingil määral olen asjadega kursis.
Ütleme nii, et palju ebasobivaid asjaolusid langesid kokku(ühe inimese teisele töökohale asumine, puhkused jms.) ja sellest tekkisid ka garantiikauba liikumisega probleemid.
Praeguseks on asjad enamvähem korda saadud ja su kõlarid lähevad täna eesti postiga teele - seega homme enne lõunat peaks poodi kohale jõudma.
Garantiisse saadetavate asjad kohta .. enamus kaupa, mis garantiisse tuleb, on tegelikult korras. Päris kõva aur läheb selle peale muide, et kõik need üle testida.

Pole küll otseselt minu rida aga omalt poolt võin vabandada ikka, et sa nii kaua ootama pidid ja selget vastust kuskilt ei saanud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ttam
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2002




sõnum 22.08.2005 20:33:21 vasta tsitaadiga

kuidas muidu enteri 0,95 pildi kvaliteet on - äkki keegi on juba julgenud proovida ka?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 27.08.2005 11:41:56 vasta tsitaadiga

APPI!!!
Minu saaga polegi veel läbi.. icon_biggrin.gif
Sai täna õhtul, siis mindud..
Kohal oli igati normaalne vennikene (Tundus kõige viisakam neist kõigist)..
Nu ütles, et jah oli midagi tulnud ja läks taha uurima..
Tuleb tagasi ja uurib ning puurib..
Lõpuks ütles: " Ei tea.. See on ikka täitsa uus.. Ma pean ikka Tallinnasse helistama ja üle küsima.."
Lubas helistada.. Rääkisime, et palun helistage seekord õigele numbrile..
Palus siis nubrit anda.. Juhtisime tähelepanu, et garantiikviitungi peal on see kirjas ja läksime oma teed.. thumbs_up.gificon_smile.gif

EDIT: Unustasin lisada, et kõlarid üleeilsest juba olemas..
Aga need tulid ka suurema käraga..
Kui hiljem viitsimist, siis kirjutan juurde.. icon_smile.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ttam
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2002




sõnum 27.08.2005 12:25:43 vasta tsitaadiga

eriti kvaliteetsete piltidega hinnakiri !?

http://www.enter.ee/hinnakiri.pdf
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inah
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2005 19:41:36 vasta tsitaadiga

ttam kirjutas:
kuidas muidu enteri 0,95 pildi kvaliteet on - äkki keegi on juba julgenud proovida ka?
selline on ka piltide kvaliteet icon_lol.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ML Arvutid + Enter mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.