Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  GenNet Lab märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
slack
HV veteran
slack

liitunud: 04.08.2002




sõnum 25.02.2005 12:41:09 vasta tsitaadiga

Otsene kogemus puudub, kuid kui kord soovisin neilt osta ning helistasin mitu korda siis kunagi keegi ei vastanud icon_mad.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Realist
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2005 15:56:12 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Paari viimast negatiivsemat hoiakut lugedes meenub kunagi varem ülestõstatatud küsimus, et kas sellised 2-3 mehe firmad suudavad pikka aega kõget kvaliteeti tagada beer_yum.gif icon_rolleyes.gif

Ja huvitab ka, et kuhu - millisesse firmasse TaivoS siis ära läinud on (kui on läinud) ja ehk viitsib selgitada põhjuseid 8)

TaivoS senini Gennetis tööl!

Taivos siiski läinud sealt, vähemalt põhikoht mujal nüüd.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2005 10:04:58 vasta tsitaadiga

Päris nii see ka ei ole, et täitsa läinud, poole kohaga ikka seal. Üleeile sai läbi tema sealt arvutikomplekt muretsetud tuttavale ja kõik sujus.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
halogen
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2002




sõnum 20.03.2005 18:48:32 vasta tsitaadiga

2002 panid mulle arvuti kokku, jäin kõigega väga rahule. aasta hiljem sulasid emaplaadi kondensaatorid üles, garantiis vahetati ringi. garantii võttis ebaloomulikult kaua aega, umbes nädal. täpselt aasta hiljem, ehk tänavu, nädal tagasi, juhtus jälle emaplaadiga jama, seekord tolmukahjustuse tõttu toiteplokile. garantii alla seetõttu ei läinud. ootas umbes nädal garantiis uut emaplaati, tehnik ei helistanud ükski päev - pidin ise uurima. hiljem töötaja indrek helistas ja rääkis asjad selgeks ning vabandas tehniku eest. seega päästis minu juba niigi kõikumalöödud seisukoha firmast kui täisväärtuslikust funktsioneerivast tervikust. selgituste ning soovituste eest tänud teele.

organitsatsioonist jääb veidi vajaka, kuid ma usun, et see probleem lahendatakse ajaga.
tuult tiibadesse! icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.03.2005 22:19:43 vasta tsitaadiga

eks ikka osa jamasid on tingitud ka firma väiksusest - kui pole ju 100% kindel, et asi läheb garantii alla, siis ilmselt ei anta kohe uut asemele...
nende tehnik võib ju arvata, et saab uue, aga kui hulgimüüja ütleb, et sorry, siis jama lugu icon_wink.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 22.03.2005 20:06:04 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif korduvalt ülipositiivsed kogemused icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PaRaZiD
HV kasutaja

liitunud: 03.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2005 21:20:29 vasta tsitaadiga

ise seal käinud pole midagi halva öelda
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 11.04.2005 15:49:45 vasta tsitaadiga

Viisin sinna umbes kuu tagasi ühe emaplaadi garantiise. Öeldi, et maksimaalselt läheb nädal aega, siis on uus emaplaat käes. Ok, sai läbi umbes kaks nädalat, seejärel saatsin neile kirja, et kus mu emaplaat on? Vastati, et läheb veel aega. Alles täna sain kirja kätte, et uus emaplaat on nüüd Tartus olemas, aga üks SUUR aga on. See uus asendusemaplaat on umbes 1000.- eek odavam, kui eelmine plate. icon_evil.gif
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 11.04.2005 21:49:16 vasta tsitaadiga

äkki räägid täpsemalt format mis plaat sul mille vastu vahetati?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 11.04.2005 23:11:01 vasta tsitaadiga

Ostsin Vitestad sealt, väga rahul, tegelased paistavad teadvat mida räägivad, seega soovitan. icon_wink.gif
Kommentaarid: 231 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 193
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 11.04.2005 23:13:38 vasta tsitaadiga

Format kirjutas:
Viisin sinna umbes kuu tagasi ühe emaplaadi garantiise. Öeldi, et maksimaalselt läheb nädal aega, siis on uus emaplaat käes. Ok, sai läbi umbes kaks nädalat, seejärel saatsin neile kirja, et kus mu emaplaat on? Vastati, et läheb veel aega. Alles täna sain kirja kätte, et uus emaplaat on nüüd Tartus olemas, aga üks SUUR aga on. See uus asendusemaplaat on umbes 1000.- eek odavam, kui eelmine plate. icon_evil.gif

endal läks toide läbi, viisin garantiisse, läks vist 2 nädalat kuni ära vahetati. ise olin ka suhteliselt laisk, ei viitsinud eriti tõmmelda ka selel codegeni pärast. Ostsin selle aja sees uue korpuse icon_smile.gif Muidu on vennad ikka väga tublid thumbs_up.gif . Siiani pole probleeme olnud, ainult head kogemused

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.04.2005 00:17:08 vasta tsitaadiga

ise olen sealse teenindusega väga rahule jäänud, kuid vimasel ajal eelistan just Ordit garantii parema toimimise pärast... pole küll tavaliselt genneti viga, et asjad venivad(mis teha kui hulgimüüja venitab testimisega), samas natuke ikka mõjutab see ostueelistusi.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 12.04.2005 08:25:30 vasta tsitaadiga

incognito kirjutas:
äkki räägid täpsemalt format mis plaat sul mille vastu vahetati?


Abit KD7 vastu pakutakse EPoX EP-8K9A7I
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.04.2005 09:04:23 vasta tsitaadiga

See ilmselt hulgimüüja loogika icon_wink.gif
aga jah kivi ju sama icon_razz.gif teoreetiliselt võid sa nad kukele saata ja öelda, et see variant sulle ei sobi... kui pole sama plaati neil anda, siis andku raha...
vähemalt K's lahendati asi kunagi nõnda, et võeti viimane toote hind ja pakuti selle alusel kas juurdemaksmist või raha kätte... olen mõlemat edukalt kasutanud, kuigi jah nüüd see võimalus vist kadus seal ära.

Aga jah... ka mind ei rahuldaks selline variant, et HV andmetel 1,6K maksvale plaadile pakutakse 600 kr maksvat asendust icon_biggrin.gif
Isegi paljukirutud K ei tegele selliste häbematustega icon_wink.gif
Samas siin on selge, et see pole Genneti viga, kuid edasine käitumine/tegutsemine ja sellest kujunev arvamus on küll puhtalt nende teha...

Igatahes huviga ootan, et kuda asi lahenes... isiklikult olen teinud päris palju reklaami oma tutvusringkonnas Gennetile ja ega mulle ka ei meeldiks, kui tuleb mõni tuttav sarnase story'ga... isiklikult loodan, et ei pea enda soovitusi ümber vaatama icon_confused.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TaivoS
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 12.04.2005 12:19:12 vasta tsitaadiga

Ilmselt juhtus see Tartus ning ei oska selles osas sõna võtta, kuid tegelikult on see Epox ning Abit KD7 võimaluste poolest vist üsna identsed plaadid. See 1600 kroonine hind HV-s on aga mingi väga kauge aja jäänuk ning pikka aega korrigeerimata hind. Hetkel peaks seda KD7 plaati ka maaletoojalt saada olema ning hind on tegelikult üsna sarnane tolle Epoxiga. See, et Sign seda plaati 1600 krooniga pakub, ei tähenda kindlasti, et see plaat ka 1600 krooni väärt on. Ega ju?

Ilus oleks olnud muidugi kõigepealt Tartu osakonnaga läbi rääkida kui midagi ei meeldi. Võib olla siis oligi parasjagu Epoxi plaati laos ning pakuti asenduseks seda.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 12.04.2005 15:13:33 vasta tsitaadiga

TaivoS, plaadi viisin Tartusse, aga see toimetati edasi Tallinna. Põhiline asi miks ma selle kaebuse siia tegin, on see, et viivitus oli 3-4 kordne. Oleks siis tulnud vahepeal mõni vabanduski (Ainult siis tuli, kui mailisin ise, et kus mu plaat on), aga ei.
Loomulikult ei ole see Abiti plaat enam 1600.- väärt, aga kui mulle pakuti ta eest foorumis isegi 800.- EEK (tegin müügikuulutuse, aga jäi müümata, sest just siis läks puru), siis see 600.- EEK maksev Epox just eriti võrdne plaat ei ole.

Anyway näeb mis saab.
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 12.04.2005 17:26:03 vasta tsitaadiga

ma võin sulle julgelt öelda et Abit KD7 on 600-700 väärt plaat icon_razz.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 21.04.2005 07:58:48 vasta tsitaadiga

Format kirjutas:
incognito kirjutas:
äkki räägid täpsemalt format mis plaat sul mille vastu vahetati?


Abit KD7 vastu pakutakse EPoX EP-8K9A7I


8 päeva on möödunud viimasest korrast, kui minu e-mailile vastati. Viimati kirjutasin, et ei soovi seda emaplaati vastu ja rohkem midagi mulle kirjutatud ei ole icon_confused.gif

EDIT: Minuga võeti ühendust, sest Taivo oli läinud midagi sinna ütlema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 03.05.2005 21:34:39 vasta tsitaadiga

Kurat küll! Kas pean tõesti minema niikaugele, et teen politseisse avalduse?

25 Aprill sain viimase kirja. Seal oli kirjas, et palun suhelda Indrek Poomiga. Saatsin Poomile samal päeval kirja ja pole siiamaani vastust saanud! Üleeile kirjutasin ka max@gennet.ee`le, kes andis mulle Poomi kontaktid, aga ka tema ei võta kontakti.


Emaplaadi garantii remont peaks toimuma max. nädalaga, mitte kuudega. icon_evil.gif
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 03.05.2005 21:39:12 vasta tsitaadiga

Format kirjutas:
Kurat küll! Kas pean tõesti minema niikaugele, et teen politseisse avalduse?

25 Aprill sain viimase kirja. Seal oli kirjas, et palun suhelda Indrek Poomiga. Saatsin Poomile samal päeval kirja ja pole siiamaani vastust saanud! Üleeile kirjutasin ka max@gennet.ee`le, kes andis mulle Poomi kontaktid, aga ka tema ei võta kontakti.


Emaplaadi garantii remont peaks toimuma max. nädalaga, mitte kuudega. icon_evil.gif

Telefonidest oled ka midagi kuulnud? Niipalju Indrekust et tema on tlna inimene ja kui sul garantii käib läbi tartu siis on midagi nihu. Samas nende kontakt telefon on ilusti kodulehel olemas. Kui ei leia annan sulle ise: Tartu kontor: 7 420 047 ja Tallinna: 6 431 507.
Ja ära tule rääkima et kedagi näiteks Tallinna kontoris vastu ei võta. Ise täna helistasin ja tellisin kaupa.

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 03.05.2005 21:39:22 vasta tsitaadiga

On olemas palju kindlamaid kirjavahetusi kui e-mail thumbs_up.gif Näiteks tavakiri või siis tava(või kiir)faks firma juhile koos märkega "palun kiri registreerida" ning soovitavalt ka vastamisajaga "paarist tunnist paari päevani" 8)

Ja kui on registreeritud kirjavahetus, siis ei saa keegi apelleerida kirja mittesaamisele või kustutamisele vms icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 03.05.2005 21:41:46 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
Format kirjutas:
Kurat küll! Kas pean tõesti minema niikaugele, et teen politseisse avalduse?

25 Aprill sain viimase kirja. Seal oli kirjas, et palun suhelda Indrek Poomiga. Saatsin Poomile samal päeval kirja ja pole siiamaani vastust saanud! Üleeile kirjutasin ka max@gennet.ee`le, kes andis mulle Poomi kontaktid, aga ka tema ei võta kontakti.


Emaplaadi garantii remont peaks toimuma max. nädalaga, mitte kuudega. icon_evil.gif

Telefonidest oled ka midagi kuulnud? Niipalju Indrekust et tema on tlna inimene ja kui sul garantii käib läbi tartu siis on midagi nihu. Samas nende kontakt telefon on ilusti kodulehel olemas. Kui ei leia annan sulle ise: Tartu kontor: 7 420 047 ja Tallinna: 6 431 507.
Ja ära tule rääkima et kedagi näiteks Tallinna kontoris vastu ei võta. Ise täna helistasin ja tellisin kaupa.


Vot asi on põhimõttes. Kui mind suunatakse ühelt aadresilt teisele, aga vastust ikka kuskilt ei saa, siis mis kasu sellest on?

EDIT: Indrek Poom võttis uuesti ühendust.. icon_exclaim.gif


viimati muutis Format 04.05.2005 22:13:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 03.05.2005 21:45:50 vasta tsitaadiga

Format kirjutas:
limp kirjutas:
Format kirjutas:
Kurat küll! Kas pean tõesti minema niikaugele, et teen politseisse avalduse?

25 Aprill sain viimase kirja. Seal oli kirjas, et palun suhelda Indrek Poomiga. Saatsin Poomile samal päeval kirja ja pole siiamaani vastust saanud! Üleeile kirjutasin ka max@gennet.ee`le, kes andis mulle Poomi kontaktid, aga ka tema ei võta kontakti.


Emaplaadi garantii remont peaks toimuma max. nädalaga, mitte kuudega. icon_evil.gif

Telefonidest oled ka midagi kuulnud? Niipalju Indrekust et tema on tlna inimene ja kui sul garantii käib läbi tartu siis on midagi nihu. Samas nende kontakt telefon on ilusti kodulehel olemas. Kui ei leia annan sulle ise: Tartu kontor: 7 420 047 ja Tallinna: 6 431 507.
Ja ära tule rääkima et kedagi näiteks Tallinna kontoris vastu ei võta. Ise täna helistasin ja tellisin kaupa.


Vot asi on põhimõttes. Kui mind suunatakse ühelt aadresilt teisele, aga vastust ikka kuskilt ei saa, siis mis kasu sellest on?

mis põhimõte see on? Kuule mees, ütle mulle kuidas sind kiiremini kätte saab kui sa oled tööl vms ja maili ei saa vaadata - telefonitsi ikka. Ole hea ja helsita küll asi laheneb

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 03.05.2005 21:49:43 vasta tsitaadiga

Mina teeks küll kirjalikult läbi juhtkonna - oleks tulemusena ametlik rekvisiitidega paber ja selle paberiga saab vajadusel kuni kohtuni välja minna icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 03.05.2005 22:13:31 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Mina teeks küll kirjalikult läbi juhtkonna - oleks tulemusena ametlik rekvisiitidega paber ja selle paberiga saab vajadusel kuni kohtuni välja minna icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

tuletab meelde kui appeleerisin eksami tulemusele, ostsin ümbriku ja margi puha, saatsin ära sain 1 punkti juurde. Kasutegur null
Kohtuni vaevalt asi läheb, mõttekam siiski ennem helistada ja siis kasvõi miskine kiri saata kirjalikult
edit: muuseas tuleb meelde HV kõige kuulsama arvutipoe teema kui saatsin maili kõigisse linnajagude kontoritesse sooviga osta arvutit. Tänaseni pole ühtegi vastust tulnud.

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  GenNet Lab mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.