Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Hajameelne nagu professor märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2005 22:36:33 Hajameelne nagu professor vasta tsitaadiga

link :: http://woman.delfi.ee/foorum/read.php?f=25&i=9684&t=9684

enda favoriite korrastades leidsin sealt sellise asja. Kunagi ühes teises foorumis soovitati.

Kuna täna on natukene vabam päev, siis otsustasin teiega jagada. Mõned on päris head ja lõbusat lugemist jätkub päevadeks.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2005 23:38:14 vasta tsitaadiga

Suht vana teema, aga päris huvitav lugeda.icon_biggrin.gif Paljud kõnnivad vastu peegleid. icon_lol.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2005 23:45:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:
aga no, mu isiklik lemmik on olnud kassi külmkappi kinni panemine ja piimakannule kiisueine pakkumine...


ma ei ole üksi icon_lol.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2005 01:41:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:
aga vot see on ka hull lugu, kui räägid nii, et pole mõttega asja juures.
Tegin süüa, tuli pähe, et peenralt oleks vaja tilli tuua, las laps toob, samas võiks ta isa aiast sööma kutsada.Ja kokku tuli selline lause: mine kutsu see till aiast sööma!!!oi, oli piinlik.
Sugulased ümberringi võisid mõelda, et oma meest "tilliks"hüüan

icon_lol.gif thumbs_up.gif üpris head
endal on seda haiglasusside intsidenti mitu korda juhtunud icon_redface.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oraff
HV veteran
Oraff

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2005 02:14:51 vasta tsitaadiga

icon_redface.gif endal juhtus kunagi Tihniku maksimarketis vennaga kolades nii, et tuhnisime ühes suures ostukärus, ise mõtlesime, et vast mingi sooduskraam... ja oi minu ja mu venna punast nägu kui mingi meha ja tsikk meid vaatasid ja teada tahtsid mis me nende kaubast tahame....
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-madsaint-
HV vaatleja

liitunud: 05.07.2004




sõnum 03.04.2005 01:19:25 vasta tsitaadiga

nalja kui palju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 03.04.2005 13:47:38 vasta tsitaadiga

Tanel on ka hajameelne. Käisime magistraalis nänni ostmas. Tanel maksis kaardiga. Kohe peale teda oli järjekorras üks poiss oma jäätistega. Viimane pani jäätise raha letile, mille Tanel koos oma pangakaardiga tasku pistis. Isegi müüja ei pand ennem tähele, kui klient kisa tõstis, et tema juba andis raha.

Telekapulti olen ka ise külmikusse pand!

_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2005 14:04:20 vasta tsitaadiga

sellised asjad tulevad stressist vist ja üleväsimusest, kuna tähelepanu ning keskendumine on häiritud icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raal
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 03.04.2005 17:26:26 vasta tsitaadiga

keevitaja kirjutas:
Tanel on ka hajameelne. Käisime magistraalis nänni ostmas. Tanel maksis kaardiga. Kohe peale teda oli järjekorras üks poiss oma jäätistega. Viimane pani jäätise raha letile, mille Tanel koos oma pangakaardiga tasku pistis. Isegi müüja ei pand enne tähele, kui klient kisa tõstis, et tema juba andis raha.

Telekapulti olen ka ise külmikusse pand!



Endal ka sellist jama juhtunud. Mingi vanamutt pani oma koidula juba letti ja müüja andis kaardi ning tseki tagasi, pani otse raha peale ja toppisin kogu kupatuse rõõmsalt tasku. küll läks kismaks selle mutiga icon_biggrin.gif Algul ma ei jagnud matsu äragi, aga noh kui aru sain, et mul mingi sajane tasku tekkinud, siis andsin muidugi tagasi, aga mutt kohe turvamehi ja politseid kutsuma. Yhesõnaga 5 minutiline poeskäis venis lõpuks yle tunniseks õiendamiseks vanamuti turvade ja politseiga tagatipuks. Lõpuks maksin ta kaks piima, leiva ja rosinakohupiima kinni ning ostsin talle veel ?okolaadi lepituseks icon_biggrin.gif. Krt siiamaani meeles mis ta ostis, kuigi jama oli 2-3 aastat tagasi icon_biggrin.gif Hea, et lausa menti ära ei veetud, kuigi tädike nõudis seda seal päris räigelt oma tunni, mendid panid aga tädikese paika lõpuks minu õnneks. Krt nüüd vaatan iga jumala kord mida ma tasku ajan icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 03.04.2005 17:41:16 vasta tsitaadiga

Poes juhtub selliseid asju vist kõige rohkem peale kodu.

Ma arvan,et paljud siin on kellegi käruga edasi sõitnud icon_smile.gif
Või asju kellegi teise korvi pannud.
Või unstuanud maksta asjade eest mis on korvi esimeses osas/sahtlis icon_razz.gif

Aga kuna IT foorum siis teemakohane juhtum....
kas ma olen ainuke kes tihitpeale unustab cordless hiire kätte nagu telekapuldi ja siis unustab seda teinekord erinevatesse kohtadesse? icon_redface.gif
Või eriti jabur variant: kui rauga askeldades sügada umbes kruvikeerjaga pead ise samalajal mõeldes- nu kurat kus seee kruvikeeraja nüüd kadus
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raal
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 03.04.2005 17:51:52 vasta tsitaadiga

Heh mul tavaks hiir tasku pista ja jalutama minna, teised alati paanikas icon_biggrin.gif Kord sai hiiumaal avastatud, et hiir taskus icon_biggrin.gif

yks jaburamaid asju oli, kui panin sõbral arvutit kokku ja otsisin antistaatilisi kindaid taga. Teadsin, et võtsin just karbist välja kuid ylesse ei leidnud, pool tundi möllasin, kuni sõber kysis mida ma otsin ja osutas kinnastele, mis mul käes olid icon_biggrin.gif Seal oli küll 2 päeva magamatust mängus
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2005 17:58:34 vasta tsitaadiga

ohjah, seda hajameelsust ikka esineb. üks mees tahtis helistama hakata ja ocib siis oma mobla. tõmbab taskust välja teleka puldi ja siis vajub mõttesse....

sõbra vanaema kurtis jällegi et teleka pult katki, tglt oli käes mobiil ja sõkkus palavikuliselt "kanali klahve"
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2005 18:02:27 vasta tsitaadiga

ma vahest kipun wireless hiirega end sügama ja vahest võtan kogemata kaasa kah. aga need harva juhtuvad asjad beer_yum.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaupsk3
Kreisi kasutaja
Kaupsk3

liitunud: 04.11.2003




sõnum 03.04.2005 18:12:23 vasta tsitaadiga

vol 2 ka siis kui keegi pole veel avastanud.
http://woman.delfi.ee/foorum/read.php?f=25&i=11592&t=10750

Edit:
Vol 3 icon_smile.gif
http://woman.delfi.ee/foorum/read.php?f=25&i=64828&t=64640

_________________
Kleebised autodele, sülearvutitele jms.


viimati muutis Kaupsk3 03.04.2005 18:19:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rosco
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 03.04.2005 18:16:17 vasta tsitaadiga

Oi igast asju ikka juhtunud: haiglast koos siniste sussidega peaaegu kodo tulnud, kohvi tehes valasin kohvi sinna kus vesi käib ja vee filtrisse icon_biggrin.gif
haamrit päris palju otsinud,kuigi see käes etc.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2005 18:18:21 vasta tsitaadiga

rosco kirjutas:
Oi igast asju ikka juhtunud: haiglast koos siniste sussidega peaaegu kodo tulnud, kohvi tehes valasin kohvi sinna kus vesi käib ja vee filtrisse icon_biggrin.gif
haamrit päris palju otsinud,kuigi see käes etc.

irww.. läksin ka ükskord polikliinikust siniste kilesussidega juba bussipeatusesse icon_lol.gif
korraga märkasin, et käies midagi nagu sahiseb koguaeg - paras mark oli küll ikka - rahvas vaatas trollist.
samas ise ka näinud kedagi nii ja naernud. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 03.04.2005 18:20:44 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
rosco kirjutas:
Oi igast asju ikka juhtunud: haiglast koos siniste sussidega peaaegu kodo tulnud, kohvi tehes valasin kohvi sinna kus vesi käib ja vee filtrisse icon_biggrin.gif
haamrit päris palju otsinud,kuigi see käes etc.

irww.. läksin ka ükskord polikliinikust siniste kilesussidega juba bussipeatusesse icon_lol.gif
korraga märkasin, et käies midagi nagu sahiseb koguaeg - paras mark oli küll ikka - rahvas vaatas trollist.
samas ise ka näinud kedagi nii ja naernud. icon_razz1.gif


kusjuures, sellest kirjutati vist ükskord Ekspressis, et kui kaugel haiglast on inimesi nende sussidega nähtud , ja vahemaad olid ikka meeletud icon_razz.gif
et bussipeatusega- siis sa oleks seal tabelis viimaste seas icon_razz.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2005 18:25:47 vasta tsitaadiga

muide, mul sugulane, ühe suurfirma boss, käis koos kahe äripartneriga bowlingut mängimas. ja lugu oli nii, et mu sugulane ise tallinnast, aga teised olid väljaspoolt tallinna. lõpetasid ära mängu ja ma ei tea, kas nad olid veits joond ka või milles asi. poolel teel tartu poole üks vend helistab, mu sugulasele, et kuule, sul ka bowlingu kingad (nagu klounikingad raisk, pool punane, pool sinine) jalas ve? icon_lol.gif ja oligi nii, et kõik kolmekesi olid nende bowlinguklingadega ajama pand. icon_lol.gif
ise käin suht tihti mängimas ja sain ikka ribadeks end naerdud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
123
Kreisi kasutaja
123

liitunud: 07.11.2001




sõnum 03.04.2005 18:34:59 vasta tsitaadiga

Heh,ma olen korra võtnud lauatelefoni toru,aga numbreid valima hakkasin hoopis arvutiklaviatuuri pealt.
Aegajalt tuleb ette,et tänaval saab kõnetatud/togitud/hõlmast sikutatud võõrast inimest,kui tuttav on kas liiga ette jõudnud või hoopis maha jäänud.
Mul se va naistele järelvahtimise komme ka icon_redface.gif,teinekordki mõne asja otsa koperdanud niimoodi.
Aga üks tibi kes jäi pikalt vastu vaatama kõndis vastu tänavavalgustuse posti. icon_lol.gif


viimati muutis 123 03.04.2005 18:51:59, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raal
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 03.04.2005 18:40:18 vasta tsitaadiga

irw just praegu teemat lugedes hakkasin teetassi hiire asemel nyhkima, krt see scrolli nupp oli kuum icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2005 18:42:07 vasta tsitaadiga

Nende sussidega tuleb mulle meelde selline juhtum, kus ma pidin sõbraga peale hambarsti kokku saama.
Tavaliselt saame me kokku raekoja platsi purskkaevu juures.
Kui mul hammastega kõik tip-top, lähen kõnnin sealt minema, ok. Jõuan purskkeavu juurde, vaatan, et sõpra pole. Noh kõnnin, siis natuke ringi. Lõpuks, märkan sõpra. Juba kaugele näha, et ta naerab millegi üle. Jõuab siis minu juurde ja ütleb, et kas mul kodus vähe susse, et hambaarsti juurest need sinised ära tuurisin 8) . Tartus on see hambakliinik vmi küll kohe raekoja platsis, aga mõnel võis päris lõbus olla nähes, kuidas mingi päss kõnnib keset raekoja platsi siniste sussidega ringi. icon_lol.gif.

Ahjaa ükskord oli veel nii, et läksin säästukasse omale šokolaadi ostma. Valisin välja Tupla. Hakkan vaikselt kassa poole kõndima, jõudes päris kassa lähedale märkan järsku, et ossa krt, olen pool Tuplat juba ära söönud icon_lol.gif. Tol hetkel ma ei kaalunud asja sügavamalt läbi, viisin ruttu pooliku Tupla tagasi ja võtsin uue icon_redface.gif. Vahele ei jäänud icon_smile.gif .
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaupsk3
Kreisi kasutaja
Kaupsk3

liitunud: 04.11.2003




sõnum 03.04.2005 18:49:45 vasta tsitaadiga

Celllu kirjutas:
viisin ruttu pooliku Tupla tagasi ja võtsin uue icon_redface.gif. Vahele ei jäänud icon_smile.gif .

ja keegi teine hajameelne võttis sinu pooliku Tupla icon_lol.gif

_________________
Kleebised autodele, sülearvutitele jms.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raal
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 03.04.2005 19:01:10 vasta tsitaadiga

Kaupsk3 kirjutas:
Celllu kirjutas:
viisin ruttu pooliku Tupla tagasi ja võtsin uue icon_redface.gif. Vahele ei jäänud icon_smile.gif .

ja keegi teine hajameelne võttis sinu pooliku Tupla icon_lol.gif


Muig ja keegi kolmas pani paberi korvi ning maksis selle eest icon_wink.gif
Sellega tuleb meelde väike ot :
Ise sai kunagi sõpradega ehituselt tuldud ning ilgem janu oli ja jõime poes 2 liitrise limonaadi ära ning sai tyhi pudel kassast läbi ajada icon_biggrin.gif
müüja ja inimesed vaatasid küll imelikult.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 03.04.2005 19:08:32 vasta tsitaadiga

krt yxkord sai pool maja läbi tuhlatud ja kõiki sõimatud et müts kadunud, mõtelge ise kus ta oli ja ükskord kui olin jalgpalli mängimas vaatasin taha et söötke juba ja panin peaga posti ->valus oli icon_redface.gif
_________________
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2005 20:29:27 vasta tsitaadiga

soovija kirjutas:
krt yxkord sai pool maja läbi tuhlatud ja kõiki sõimatud et müts kadunud, mõtelge ise kus ta oli


las ma arvan - peas oli:D ise olen korra myci ocinud ja peeglist möödudes märkasin kus see on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2005 21:26:14 vasta tsitaadiga

ühel kenal suvepäeval, pärast mitmetunnist pingelist tööd ühe kaardi digimisega arvutis, maandus ekraanile kärbes. Mina üritasin teda hiirekursori abil ära ajada. Miskipärast ei saanud tast kinni võtta ja kuhgi serva, jalust ära lohistada icon_lol.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2005 21:38:15 vasta tsitaadiga

ükspäev ostsin omale Ati videokaardi(tutikas,karbis) no oli siis vaja veel Ühispanga automaadis ära käia ja maksud ära maksta.No panin siis karbi sinna automaadi peale ja maksin makse.Pärast kõik tehtud astusin välja.Kuskil 10min pärast mõtlen,et ohh vaataks siis karpi lähemalt.Uurin käsi-Kaarti POLE! icon_eek.gif
kujutage ette minu paanikat icon_biggrin.gif jooksen mina täie rauaga Ühispanka tagasi ja otsin kaarti...nende keerlevate uste juures jooksin veel suure kiiruga vastu klaasseina kah icon_rolleyes.gif
õnneks oli kaart ühe telleri käes ja sain tagasi lõpuks icon_razz1.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martn
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2003




sõnum 04.04.2005 10:16:09 vasta tsitaadiga

mul paraku õnnestus kunagi üks masin hooldada saada tuttava käest...viisin teda siis autosse + veel palju asju ja panin ajama...olin pool tartut läbi sõitnud juba üle tunni kindlasti kui hakkasin vaatama, et krt. arvutit pole....polnud kindel kah, kas uksed olid kogu aeg kinni olnud kohtades, kus seisin....kibekiiresti sündmuskohale tõtates leidsin, et arvuti oli endiselt pargitud tänava äärde kohale, mille kõrval mu auto oli seisnud...tegemist oli suht kesklinnaga supilinna poole:p

peale seda käin alati autole ringi peale....
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 04.04.2005 10:42:59 vasta tsitaadiga

Kunagi sai auto juures kohmitsedes päikseprillid auto katusele pandud. Sinna nad muidugi jäidki, kusagil 80 km/h juures sõber ütles, et kuule, mingid prillid lendasid just mööda... Kõige pullim vast see, et prillid jäid seejuures täiesti terveks.
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kodanik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2005 11:53:50 vasta tsitaadiga

Talvel suusatmas käies panin ka kindad auto katusele, hakkasin siis kodu poole sõitma ja nägin veel peeglist, et midagi kukkus nagu katuselt, kuid tol hetkel ei pööranud tähelepanu sellele. Kodus avastasin, te kindad läinud, üles pole siiani leidnud icon_neutral.gif
Viimati tahtsin poes osta 300kg viinereid icon_wink.gif õnneks ei müüdud!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2005 13:08:46 vasta tsitaadiga

tumtum kirjutas:

Viimati tahtsin poes osta 300kg viinereid icon_wink.gif õnneks ei müüdud!


kade kaupmees oli või? Mul oli ükskord vastupidine juhus, olin Narvas ühes poes ja vaja osta 6 Kg vorstikesi, umbkeelne müüja tahtis 6 vorstikest anda. Tükk aega ei saanud ta aru, et mida meil siis ikka vaja on, et miks temapoolt pakutud vorstid ei kõlba.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2005 21:11:36 vasta tsitaadiga

Pange veel arvutihajameelsusi. Ise olen toitekaablita arvutit käivitada üritanud.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2005 21:15:31 vasta tsitaadiga

Noh näiteks tavaline laks on see, et omal kodus loomulikult rullikuga hiir ja kui olen sattund mingit vanemat käsna üles putitama, millel lihtsalt kolme nupuga hiir on, siis automatselt üritan paar esimest korda sõrmega õhust rullikut otsida/rullida. icon_smile.gif

ma arvan, et ma pole ainuke.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaupsk3
Kreisi kasutaja
Kaupsk3

liitunud: 04.11.2003




sõnum 05.04.2005 21:24:16 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
ma arvan, et ma pole ainuke.

kindlasti mitte, vanas koolis mingi paar aastat tagasi arvuti klassis olid ka 3'e nupuga hiired ja igakord kui arvuti taha läksin hakkasin scroll nuku otsima näpuga, kuigi teadsin, et on 3e NUPUGA HIIRED. icon_smile.gif

_________________
Kleebised autodele, sülearvutitele jms.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 05.04.2005 21:27:21 vasta tsitaadiga

tee jälle arvutil modi, "natukeseks" toeta välja tiritud RAM'd voodi peale. natukese ajapärast maandu hooga voodi peale pikali thumbs_up.gif
mälud pooleks nagu naksti, 2*128MB oli.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2005 00:01:55 vasta tsitaadiga

kord peale pikka tööpäeva pesema minnes unustasin shampnni kappi
läksin siis kapi juurde tagasi, võtsin kõrvaklapid ja läksin pesema :S
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raal
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 06.04.2005 00:18:12 vasta tsitaadiga

Muig täna tulin koju, panin jope(koos võtmetega) kappi ja astusin paljajalu uksest välja ning liftis hakkasin mõtlema mida kuradit O_o
Hea et telefon taskus oli ja keegi kodus icon_biggrin.gif

Krt peale selle teema lugemist igasugu imellik juhtuma hakanud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
damiq
HV kasutaja
damiq

liitunud: 03.07.2004




sõnum 06.04.2005 01:24:18 vasta tsitaadiga

siit lugedes, endal igasugu asjugi juhtund,
hamba arsti juurest tartus maarjamõisa polikliinikust panin ma TALVEL siniste sussidega ajama, ja kurat katsu nendega püsti seista libeda peal, ka kõige parema tahtmise juures ei õnnestu, nalja kui palju pealtvaatajatel...

emal mitu aastat tagasi oli jõle janu poes, võttis 2L mahla, jõi sealt ikka mingi osa ära pani korvi, maksma minnes müüa lindi peal (pikali ei saanud panna kuna pakk oli lahti juba) lendas laiali, mahl pahmaki välja, müüa kukkus vabandama, ütles et praak ja andis uue paki mahla icon_lol.gif

autoga kord siis olen auto dok. load ja kõik muu auto peale unustand (tänu sõbraga vesteldes, automaatselt viskasin katusele), terve päeva ajasin ringi, ja päeva lõpus, no krt ei ole enam icon_confused.gif akkasin juuba uusi lubasi ja dok. ajama siis paari päeva pärast tõi üks kena neiu mulle need kodu ukse taha icon_eek.gif andsin pudeli veini talle vaevatasuks icon_redface.gif

olen ka jooksnud bussi peale, siis jäin mingi hetk seisma et vaadata kaugel on,vaatasin et oi krt juba nii lähedal, panin 100ga edasi, ja sain 2 sammu teha ja otse pea eest terve kehaga posti täie matsuga icon_cry.gif bussireisijatel oli kindlasti hea kino jälle...

ja neid kinda, mütsi otsimisi küllaga ette tulnd icon_redface.gif

tartus Eedeni ostukeskuses, ühes sissepääsudes on kahel pool automaatselt avanevad/sulguvad uksed, nende peal on ROHELINE E täht, ja keskel samasuguse disainiga klaas seintel on PUNASED E tähed, ja mina nagu viimne debiilik, järjekindlalt lähen keskmiste juurde, ja pika arusaamise peale alles jagan matsu välja et valede "uste" juures olen, ükskord juba läksin kättpidi kallale, ei saanud asjale pihta, ja sis sellel saatuslikul hetkel, üheltpoolt tuli üks külastaja sisse, teiseltpoolt väljus, ja mina parasjagu paanikas icon_redface.gif

toidukorvidega ostukeskustest lahkuda ja tänaval ringi lasta on mul nagu haigus küljes (loe: mitmeid kordi erinevates kohtades juhtund) icon_lol.gif

_________________
mää?!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 06.04.2005 01:25:17 vasta tsitaadiga

ka üks loll juhus, läksin statoili diislit võtma.
siis uitasin poes ringi , ostsin üht teist, ei olnud meeleski, et kütust ostsin icon_redface.gif
sõitsin ära, tee peal tuli meelde, läksin loomulikult tagasi.
müüja vaatas, jah on küll maksmata, tänas.
-----------------------------------------
arvan, et kui turva, või politsei oleks mind tabanud,
poleks uskunud, et tahtmatult tegin icon_cry.gif

nüüd , see hea, alati nad küsivad, kas kütust tankisid(juhtub ju, et hajameelsus on). thumbs_up.gif

_________________
lillekasvatus.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
damiq
HV kasutaja
damiq

liitunud: 03.07.2004




sõnum 06.04.2005 01:46:40 vasta tsitaadiga

OT: sellised asjad on valusad tulema, aga see ikkagi oleneb täiesti politseist, sinust ja paljudest erinevatest teistest faktoritest, ära nii enam küll tee icon_razz.gif
_________________
mää?!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 06.04.2005 02:00:26 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif , jah see oleneb tõesti politseist jne.
sant tunne oli ikkagi.
--------
olen kohanud väga arusaajaid politseinikke, kes ei lähtu ainult
seadusest, vaid situatsioonist, müts maha nende ees.

enamik meist ei riku eeskirju tahtlikult.
üks mu rikkumine oli seoses raudteega, sain hoiatuse.
oleks saanud 6000-eek.
leppisime kokku, kui veel rikun . siis täie auruga paneb.
mees mehega, nüüd , alati kui on stop märk , siis on stop.

mulle loeb see rohkem , kui trahv.

_________________
lillekasvatus.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 06.04.2005 09:00:51 vasta tsitaadiga

Mul nagu väga palju pole juhtunud sellist hajameelsust... aga jah, olen otsinud kruvikarpi aga see istub mul nina all icon_razz.gif Otsisin ennast lolliks, siis tuleb tuttav külla, ma ütlen talle, et ega sa kusagil kruvikarpi ei näe, ta osutas monitori ette... ma põrnitsen silmad peast aga ei näe... "kuskohal?" võtab karbi kätte... põrnitsen ikka veel... aaaaaaaaaaaa, tuleb meelde icon_biggrin.gif õigus jah icon_biggrin.gif on küll kruvikarp icon_biggrin.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2005 14:12:49 vasta tsitaadiga

Endal on telefon autokatusele jäänud, mingi aasta tagasi umbes. Õnneks olin maalt ära sõitmas ja kohe kui taipasin et telefoni pole keerasin otsa ringi. Telefon oli libisenud muru peale ja 3210 nagu ta on, viskasin aku ja korpuse külge tagasi ja töötab thumbs_up.gif
Oleks mingi uuem telefon ja linnas juhtund, oleks võinud kahju päris suur olla aga oleks on samahästi kui poleks icon_razz1.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.04.2005 14:23:34 vasta tsitaadiga

siniste sussidega olen läbinud ~1km, miskipärast ükski inimene märku ka ei andnud et miskit valesti

Prille olen otsinud ~15min järjest kuni lõpuks hakkasin mõtlema et võibolla tõesti nii hajameelne et on ees. Ise vaadates miskipärast ei näinud, kui käega katsusin alles siis sain aru et jah, prillid on tõepoolest ees. Peegli ette ei sattunud sel korral.

Poes olen oma asju hakanud suvalistesse ostukorvidesse laduma, ei pannud tähele et ema/õde/korterikaaslane on juba käruga ajama pannud.

Üks päev suutsin neli korda järjest bussi maha magada, alles viiendal korral jõudsin õigel ajal peatusesse(~10 min varem, korterist peatusesse kõnnib ~2min)
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freddys
Kreisi kasutaja
freddys

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2005 14:29:47 vasta tsitaadiga

sai ka auto katusele telefuun pandud ja mingi 0,5 km mööda kruusateed rallitud
pärast leidsin muidugi helistamise peale ülesse...(hea et sõbraga koos olin)

teine juhus kui sai jälle auto katusele mapp koos kõvaketta ja rahakotiga pandud
ühes kurvis sõber ütles, et kle midagi lendas metsa poole (mina ei tea kuidas ta seda nägi, peeglist vist)
algul sõitsin edasi, a siis tuli meelde et krt see oli ju mapp ilmselt icon_smile.gif
kõvaketas töötab siiamaani, aint pistiku ühendusekoht on veidike katki

enam auto katusele asju ei pane icon_biggrin.gif

_________________
Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge!
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2005 14:39:13 vasta tsitaadiga

freddys kirjutas:
sai ka auto katusele telefuun pandud ja mingi 0,5 km mööda kruusateed rallitud
pärast leidsin muidugi helistamise peale ülesse...(hea et sõbraga koos olin)

Hea et sa helistamise peale üles leidsid, mul ütles et välja lülitatud või levist väljas. icon_smile.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2005 15:18:31 vasta tsitaadiga

ükskord sai piimaga maisihelvestele suhkru asemel hea hunnik soola peale uhatud,
see soolpiima lake lendas peldikust alla ilma üleliigseid vaheetappe läbimata...
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
damiq
HV kasutaja
damiq

liitunud: 03.07.2004




sõnum 06.04.2005 15:37:16 vasta tsitaadiga

tuli meelde et sai kord kalale mindud, usse korjatud, ja siis loomulikult nagu ma olen jälle autokatusele pandud, kohale jõudes no ei ole usse, tee mis tahad, siis tuli meelde et ilmselt jäid katusele, no sõitsin siis tagasi vaikselt, ja sa kae imet, vedelesidki ussikesed keset kruusateed icon_lol.gif
_________________
mää?!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 06.04.2005 17:01:06 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Prille olen otsinud ~15min järjest kuni lõpuks hakkasin mõtlema et võibolla tõesti nii hajameelne et on ees. Ise vaadates miskipärast ei näinud, kui käega katsusin alles siis sain aru et jah, prillid on tõepoolest ees. Peegli ette ei sattunud sel korral.


endal sama asi juhtunud icon_lol.gif

ja siis veel üks asi mis on mitmeid kordi juhtunud. nimelt, mul on lauatelefon arvuti laua peal ja kui see heliseb siis tahan millegipärast hiire kursoriga toru võtta icon_biggrin.gif mõni hetk hiljem märkan, et midagi on valesti..
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2005 17:26:32 vasta tsitaadiga

Mul on tihti nii, et loen internetist nt. mõnda foorumit ja tahan eelmisele lehele tagasi minna. Hakkan siis kerimisnupuga ketrama, üles välja. Lõpuks tuleb meelde, et back nupu vajutamiseks ei pea üles kerima icon_lol.gif.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Hajameelne nagu professor mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.