|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tarantel
HV veteran

liitunud: 08.03.2003
|
01.04.2005 22:36:33
Hajameelne nagu professor |
|
|
link :: http://woman.delfi.ee/foorum/read.php?f=25&i=9684&t=9684
enda favoriite korrastades leidsin sealt sellise asja. Kunagi ühes teises foorumis soovitati.
Kuna täna on natukene vabam päev, siis otsustasin teiega jagada. Mõned on päris head ja lõbusat lugemist jätkub päevadeks.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
01.04.2005 23:38:14
|
|
|
Suht vana teema, aga päris huvitav lugeda. Paljud kõnnivad vastu peegleid.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
01.04.2005 23:45:45
|
|
|
| tsitaat: |
| aga no, mu isiklik lemmik on olnud kassi külmkappi kinni panemine ja piimakannule kiisueine pakkumine... |
ma ei ole üksi
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
02.04.2005 01:41:59
|
|
|
| tsitaat: |
aga vot see on ka hull lugu, kui räägid nii, et pole mõttega asja juures.
Tegin süüa, tuli pähe, et peenralt oleks vaja tilli tuua, las laps toob, samas võiks ta isa aiast sööma kutsada.Ja kokku tuli selline lause: mine kutsu see till aiast sööma!!!oi, oli piinlik.
Sugulased ümberringi võisid mõelda, et oma meest "tilliks"hüüan |
üpris head
endal on seda haiglasusside intsidenti mitu korda juhtunud
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oraff
HV veteran

liitunud: 04.09.2002
|
02.04.2005 02:14:51
|
|
|
endal juhtus kunagi Tihniku maksimarketis vennaga kolades nii, et tuhnisime ühes suures ostukärus, ise mõtlesime, et vast mingi sooduskraam... ja oi minu ja mu venna punast nägu kui mingi meha ja tsikk meid vaatasid ja teada tahtsid mis me nende kaubast tahame....
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-madsaint-
HV vaatleja
liitunud: 05.07.2004
|
03.04.2005 01:19:25
|
|
|
nalja kui palju
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keevitaja
AM 10 aastat

liitunud: 05.11.2001
|
03.04.2005 13:47:38
|
|
|
Tanel on ka hajameelne. Käisime magistraalis nänni ostmas. Tanel maksis kaardiga. Kohe peale teda oli järjekorras üks poiss oma jäätistega. Viimane pani jäätise raha letile, mille Tanel koos oma pangakaardiga tasku pistis. Isegi müüja ei pand ennem tähele, kui klient kisa tõstis, et tema juba andis raha.
Telekapulti olen ka ise külmikusse pand!
_________________ Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
03.04.2005 14:04:20
|
|
|
sellised asjad tulevad stressist vist ja üleväsimusest, kuna tähelepanu ning keskendumine on häiritud
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raal
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
03.04.2005 17:26:26
|
|
|
| keevitaja kirjutas: |
Tanel on ka hajameelne. Käisime magistraalis nänni ostmas. Tanel maksis kaardiga. Kohe peale teda oli järjekorras üks poiss oma jäätistega. Viimane pani jäätise raha letile, mille Tanel koos oma pangakaardiga tasku pistis. Isegi müüja ei pand enne tähele, kui klient kisa tõstis, et tema juba andis raha.
Telekapulti olen ka ise külmikusse pand! |
Endal ka sellist jama juhtunud. Mingi vanamutt pani oma koidula juba letti ja müüja andis kaardi ning tseki tagasi, pani otse raha peale ja toppisin kogu kupatuse rõõmsalt tasku. küll läks kismaks selle mutiga Algul ma ei jagnud matsu äragi, aga noh kui aru sain, et mul mingi sajane tasku tekkinud, siis andsin muidugi tagasi, aga mutt kohe turvamehi ja politseid kutsuma. Yhesõnaga 5 minutiline poeskäis venis lõpuks yle tunniseks õiendamiseks vanamuti turvade ja politseiga tagatipuks. Lõpuks maksin ta kaks piima, leiva ja rosinakohupiima kinni ning ostsin talle veel ?okolaadi lepituseks . Krt siiamaani meeles mis ta ostis, kuigi jama oli 2-3 aastat tagasi Hea, et lausa menti ära ei veetud, kuigi tädike nõudis seda seal päris räigelt oma tunni, mendid panid aga tädikese paika lõpuks minu õnneks. Krt nüüd vaatan iga jumala kord mida ma tasku ajan
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
03.04.2005 17:41:16
|
|
|
Poes juhtub selliseid asju vist kõige rohkem peale kodu.
Ma arvan,et paljud siin on kellegi käruga edasi sõitnud
Või asju kellegi teise korvi pannud.
Või unstuanud maksta asjade eest mis on korvi esimeses osas/sahtlis
Aga kuna IT foorum siis teemakohane juhtum....
kas ma olen ainuke kes tihitpeale unustab cordless hiire kätte nagu telekapuldi ja siis unustab seda teinekord erinevatesse kohtadesse?
Või eriti jabur variant: kui rauga askeldades sügada umbes kruvikeerjaga pead ise samalajal mõeldes- nu kurat kus seee kruvikeeraja nüüd kadus
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raal
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
03.04.2005 17:51:52
|
|
|
Heh mul tavaks hiir tasku pista ja jalutama minna, teised alati paanikas Kord sai hiiumaal avastatud, et hiir taskus
yks jaburamaid asju oli, kui panin sõbral arvutit kokku ja otsisin antistaatilisi kindaid taga. Teadsin, et võtsin just karbist välja kuid ylesse ei leidnud, pool tundi möllasin, kuni sõber kysis mida ma otsin ja osutas kinnastele, mis mul käes olid Seal oli küll 2 päeva magamatust mängus
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
03.04.2005 17:58:34
|
|
|
ohjah, seda hajameelsust ikka esineb. üks mees tahtis helistama hakata ja ocib siis oma mobla. tõmbab taskust välja teleka puldi ja siis vajub mõttesse....
sõbra vanaema kurtis jällegi et teleka pult katki, tglt oli käes mobiil ja sõkkus palavikuliselt "kanali klahve"
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
03.04.2005 18:02:27
|
|
|
ma vahest kipun wireless hiirega end sügama ja vahest võtan kogemata kaasa kah. aga need harva juhtuvad asjad
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaupsk3
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rosco
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
03.04.2005 18:16:17
|
|
|
Oi igast asju ikka juhtunud: haiglast koos siniste sussidega peaaegu kodo tulnud, kohvi tehes valasin kohvi sinna kus vesi käib ja vee filtrisse
haamrit päris palju otsinud,kuigi see käes etc.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
03.04.2005 18:18:21
|
|
|
| rosco kirjutas: |
Oi igast asju ikka juhtunud: haiglast koos siniste sussidega peaaegu kodo tulnud, kohvi tehes valasin kohvi sinna kus vesi käib ja vee filtrisse
haamrit päris palju otsinud,kuigi see käes etc. |
irww.. läksin ka ükskord polikliinikust siniste kilesussidega juba bussipeatusesse
korraga märkasin, et käies midagi nagu sahiseb koguaeg - paras mark oli küll ikka - rahvas vaatas trollist.
samas ise ka näinud kedagi nii ja naernud.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
03.04.2005 18:20:44
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| rosco kirjutas: |
Oi igast asju ikka juhtunud: haiglast koos siniste sussidega peaaegu kodo tulnud, kohvi tehes valasin kohvi sinna kus vesi käib ja vee filtrisse
haamrit päris palju otsinud,kuigi see käes etc. |
irww.. läksin ka ükskord polikliinikust siniste kilesussidega juba bussipeatusesse
korraga märkasin, et käies midagi nagu sahiseb koguaeg - paras mark oli küll ikka - rahvas vaatas trollist.
samas ise ka näinud kedagi nii ja naernud.  |
kusjuures, sellest kirjutati vist ükskord Ekspressis, et kui kaugel haiglast on inimesi nende sussidega nähtud , ja vahemaad olid ikka meeletud
et bussipeatusega- siis sa oleks seal tabelis viimaste seas
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
03.04.2005 18:25:47
|
|
|
muide, mul sugulane, ühe suurfirma boss, käis koos kahe äripartneriga bowlingut mängimas. ja lugu oli nii, et mu sugulane ise tallinnast, aga teised olid väljaspoolt tallinna. lõpetasid ära mängu ja ma ei tea, kas nad olid veits joond ka või milles asi. poolel teel tartu poole üks vend helistab, mu sugulasele, et kuule, sul ka bowlingu kingad (nagu klounikingad raisk, pool punane, pool sinine) jalas ve? ja oligi nii, et kõik kolmekesi olid nende bowlinguklingadega ajama pand.
ise käin suht tihti mängimas ja sain ikka ribadeks end naerdud.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
123
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
03.04.2005 18:34:59
|
|
|
Heh,ma olen korra võtnud lauatelefoni toru,aga numbreid valima hakkasin hoopis arvutiklaviatuuri pealt.
Aegajalt tuleb ette,et tänaval saab kõnetatud/togitud/hõlmast sikutatud võõrast inimest,kui tuttav on kas liiga ette jõudnud või hoopis maha jäänud.
Mul se va naistele järelvahtimise komme ka ,teinekordki mõne asja otsa koperdanud niimoodi.
Aga üks tibi kes jäi pikalt vastu vaatama kõndis vastu tänavavalgustuse posti.
viimati muutis 123 03.04.2005 18:51:59, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raal
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
03.04.2005 18:40:18
|
|
|
irw just praegu teemat lugedes hakkasin teetassi hiire asemel nyhkima, krt see scrolli nupp oli kuum
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristo.
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.04.2004
|
03.04.2005 18:42:07
|
|
|
Nende sussidega tuleb mulle meelde selline juhtum, kus ma pidin sõbraga peale hambarsti kokku saama.
Tavaliselt saame me kokku raekoja platsi purskkaevu juures.
Kui mul hammastega kõik tip-top, lähen kõnnin sealt minema, ok. Jõuan purskkeavu juurde, vaatan, et sõpra pole. Noh kõnnin, siis natuke ringi. Lõpuks, märkan sõpra. Juba kaugele näha, et ta naerab millegi üle. Jõuab siis minu juurde ja ütleb, et kas mul kodus vähe susse, et hambaarsti juurest need sinised ära tuurisin 8) . Tartus on see hambakliinik vmi küll kohe raekoja platsis, aga mõnel võis päris lõbus olla nähes, kuidas mingi päss kõnnib keset raekoja platsi siniste sussidega ringi. .
Ahjaa ükskord oli veel nii, et läksin säästukasse omale okolaadi ostma. Valisin välja Tupla. Hakkan vaikselt kassa poole kõndima, jõudes päris kassa lähedale märkan järsku, et ossa krt, olen pool Tuplat juba ära söönud . Tol hetkel ma ei kaalunud asja sügavamalt läbi, viisin ruttu pooliku Tupla tagasi ja võtsin uue . Vahele ei jäänud .
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaupsk3
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
03.04.2005 18:49:45
|
|
|
| Celllu kirjutas: |
viisin ruttu pooliku Tupla tagasi ja võtsin uue . Vahele ei jäänud . |
ja keegi teine hajameelne võttis sinu pooliku Tupla
_________________ Kleebised autodele, sülearvutitele jms. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raal
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
03.04.2005 19:01:10
|
|
|
| Kaupsk3 kirjutas: |
| Celllu kirjutas: |
viisin ruttu pooliku Tupla tagasi ja võtsin uue . Vahele ei jäänud . |
ja keegi teine hajameelne võttis sinu pooliku Tupla  |
Muig ja keegi kolmas pani paberi korvi ning maksis selle eest
Sellega tuleb meelde väike ot :
Ise sai kunagi sõpradega ehituselt tuldud ning ilgem janu oli ja jõime poes 2 liitrise limonaadi ära ning sai tyhi pudel kassast läbi ajada
müüja ja inimesed vaatasid küll imelikult.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soovija
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
03.04.2005 19:08:32
|
|
|
krt yxkord sai pool maja läbi tuhlatud ja kõiki sõimatud et müts kadunud, mõtelge ise kus ta oli ja ükskord kui olin jalgpalli mängimas vaatasin taha et söötke juba ja panin peaga posti ->valus oli
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
03.04.2005 20:29:27
|
|
|
| soovija kirjutas: |
| krt yxkord sai pool maja läbi tuhlatud ja kõiki sõimatud et müts kadunud, mõtelge ise kus ta oli |
las ma arvan - peas oli:D ise olen korra myci ocinud ja peeglist möödudes märkasin kus see on
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
03.04.2005 21:26:14
|
|
|
ühel kenal suvepäeval, pärast mitmetunnist pingelist tööd ühe kaardi digimisega arvutis, maandus ekraanile kärbes. Mina üritasin teda hiirekursori abil ära ajada. Miskipärast ei saanud tast kinni võtta ja kuhgi serva, jalust ära lohistada
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
03.04.2005 21:38:15
|
|
|
ükspäev ostsin omale Ati videokaardi(tutikas,karbis) no oli siis vaja veel Ühispanga automaadis ära käia ja maksud ära maksta.No panin siis karbi sinna automaadi peale ja maksin makse.Pärast kõik tehtud astusin välja.Kuskil 10min pärast mõtlen,et ohh vaataks siis karpi lähemalt.Uurin käsi-Kaarti POLE!
kujutage ette minu paanikat jooksen mina täie rauaga Ühispanka tagasi ja otsin kaarti...nende keerlevate uste juures jooksin veel suure kiiruga vastu klaasseina kah
õnneks oli kaart ühe telleri käes ja sain tagasi lõpuks
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martn
HV kasutaja
liitunud: 16.12.2003
|
04.04.2005 10:16:09
|
|
|
mul paraku õnnestus kunagi üks masin hooldada saada tuttava käest...viisin teda siis autosse + veel palju asju ja panin ajama...olin pool tartut läbi sõitnud juba üle tunni kindlasti kui hakkasin vaatama, et krt. arvutit pole....polnud kindel kah, kas uksed olid kogu aeg kinni olnud kohtades, kus seisin....kibekiiresti sündmuskohale tõtates leidsin, et arvuti oli endiselt pargitud tänava äärde kohale, mille kõrval mu auto oli seisnud...tegemist oli suht kesklinnaga supilinna poole:p
peale seda käin alati autole ringi peale....
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kodanik2
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2001
|
04.04.2005 11:53:50
|
|
|
Talvel suusatmas käies panin ka kindad auto katusele, hakkasin siis kodu poole sõitma ja nägin veel peeglist, et midagi kukkus nagu katuselt, kuid tol hetkel ei pööranud tähelepanu sellele. Kodus avastasin, te kindad läinud, üles pole siiani leidnud
Viimati tahtsin poes osta 300kg viinereid õnneks ei müüdud!
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
04.04.2005 13:08:46
|
|
|
| tumtum kirjutas: |
Viimati tahtsin poes osta 300kg viinereid õnneks ei müüdud! |
kade kaupmees oli või? Mul oli ükskord vastupidine juhus, olin Narvas ühes poes ja vaja osta 6 Kg vorstikesi, umbkeelne müüja tahtis 6 vorstikest anda. Tükk aega ei saanud ta aru, et mida meil siis ikka vaja on, et miks temapoolt pakutud vorstid ei kõlba.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarantel
HV veteran

liitunud: 08.03.2003
|
05.04.2005 21:11:36
|
|
|
| Pange veel arvutihajameelsusi. Ise olen toitekaablita arvutit käivitada üritanud.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
05.04.2005 21:15:31
|
|
|
Noh näiteks tavaline laks on see, et omal kodus loomulikult rullikuga hiir ja kui olen sattund mingit vanemat käsna üles putitama, millel lihtsalt kolme nupuga hiir on, siis automatselt üritan paar esimest korda sõrmega õhust rullikut otsida/rullida.
ma arvan, et ma pole ainuke.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaupsk3
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
05.04.2005 21:24:16
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| ma arvan, et ma pole ainuke. |
kindlasti mitte, vanas koolis mingi paar aastat tagasi arvuti klassis olid ka 3'e nupuga hiired ja igakord kui arvuti taha läksin hakkasin scroll nuku otsima näpuga, kuigi teadsin, et on 3e NUPUGA HIIRED.
_________________ Kleebised autodele, sülearvutitele jms. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2nx
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
05.04.2005 21:27:21
|
|
|
tee jälle arvutil modi, "natukeseks" toeta välja tiritud RAM'd voodi peale. natukese ajapärast maandu hooga voodi peale pikali
mälud pooleks nagu naksti, 2*128MB oli.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
06.04.2005 00:01:55
|
|
|
kord peale pikka tööpäeva pesema minnes unustasin shampnni kappi
läksin siis kapi juurde tagasi, võtsin kõrvaklapid ja läksin pesema :S
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raal
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
06.04.2005 00:18:12
|
|
|
Muig täna tulin koju, panin jope(koos võtmetega) kappi ja astusin paljajalu uksest välja ning liftis hakkasin mõtlema mida kuradit O_o
Hea et telefon taskus oli ja keegi kodus
Krt peale selle teema lugemist igasugu imellik juhtuma hakanud
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
damiq
HV kasutaja

liitunud: 03.07.2004
|
06.04.2005 01:24:18
|
|
|
siit lugedes, endal igasugu asjugi juhtund,
hamba arsti juurest tartus maarjamõisa polikliinikust panin ma TALVEL siniste sussidega ajama, ja kurat katsu nendega püsti seista libeda peal, ka kõige parema tahtmise juures ei õnnestu, nalja kui palju pealtvaatajatel...
emal mitu aastat tagasi oli jõle janu poes, võttis 2L mahla, jõi sealt ikka mingi osa ära pani korvi, maksma minnes müüa lindi peal (pikali ei saanud panna kuna pakk oli lahti juba) lendas laiali, mahl pahmaki välja, müüa kukkus vabandama, ütles et praak ja andis uue paki mahla
autoga kord siis olen auto dok. load ja kõik muu auto peale unustand (tänu sõbraga vesteldes, automaatselt viskasin katusele), terve päeva ajasin ringi, ja päeva lõpus, no krt ei ole enam akkasin juuba uusi lubasi ja dok. ajama siis paari päeva pärast tõi üks kena neiu mulle need kodu ukse taha andsin pudeli veini talle vaevatasuks
olen ka jooksnud bussi peale, siis jäin mingi hetk seisma et vaadata kaugel on,vaatasin et oi krt juba nii lähedal, panin 100ga edasi, ja sain 2 sammu teha ja otse pea eest terve kehaga posti täie matsuga bussireisijatel oli kindlasti hea kino jälle...
ja neid kinda, mütsi otsimisi küllaga ette tulnd
tartus Eedeni ostukeskuses, ühes sissepääsudes on kahel pool automaatselt avanevad/sulguvad uksed, nende peal on ROHELINE E täht, ja keskel samasuguse disainiga klaas seintel on PUNASED E tähed, ja mina nagu viimne debiilik, järjekindlalt lähen keskmiste juurde, ja pika arusaamise peale alles jagan matsu välja et valede "uste" juures olen, ükskord juba läksin kättpidi kallale, ei saanud asjale pihta, ja sis sellel saatuslikul hetkel, üheltpoolt tuli üks külastaja sisse, teiseltpoolt väljus, ja mina parasjagu paanikas
toidukorvidega ostukeskustest lahkuda ja tänaval ringi lasta on mul nagu haigus küljes (loe: mitmeid kordi erinevates kohtades juhtund)
_________________ mää?!
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
06.04.2005 01:25:17
|
|
|
ka üks loll juhus, läksin statoili diislit võtma.
siis uitasin poes ringi , ostsin üht teist, ei olnud meeleski, et kütust ostsin
sõitsin ära, tee peal tuli meelde, läksin loomulikult tagasi.
müüja vaatas, jah on küll maksmata, tänas.
-----------------------------------------
arvan, et kui turva, või politsei oleks mind tabanud,
poleks uskunud, et tahtmatult tegin
nüüd , see hea, alati nad küsivad, kas kütust tankisid(juhtub ju, et hajameelsus on).
_________________ lillekasvatus.ee |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
damiq
HV kasutaja

liitunud: 03.07.2004
|
06.04.2005 01:46:40
|
|
|
OT: sellised asjad on valusad tulema, aga see ikkagi oleneb täiesti politseist, sinust ja paljudest erinevatest teistest faktoritest, ära nii enam küll tee
_________________ mää?!
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
06.04.2005 02:00:26
|
|
|
, jah see oleneb tõesti politseist jne.
sant tunne oli ikkagi.
--------
olen kohanud väga arusaajaid politseinikke, kes ei lähtu ainult
seadusest, vaid situatsioonist, müts maha nende ees.
enamik meist ei riku eeskirju tahtlikult.
üks mu rikkumine oli seoses raudteega, sain hoiatuse.
oleks saanud 6000-eek.
leppisime kokku, kui veel rikun . siis täie auruga paneb.
mees mehega, nüüd , alati kui on stop märk , siis on stop.
mulle loeb see rohkem , kui trahv.
_________________ lillekasvatus.ee |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
06.04.2005 09:00:51
|
|
|
Mul nagu väga palju pole juhtunud sellist hajameelsust... aga jah, olen otsinud kruvikarpi aga see istub mul nina all Otsisin ennast lolliks, siis tuleb tuttav külla, ma ütlen talle, et ega sa kusagil kruvikarpi ei näe, ta osutas monitori ette... ma põrnitsen silmad peast aga ei näe... "kuskohal?" võtab karbi kätte... põrnitsen ikka veel... aaaaaaaaaaaa, tuleb meelde õigus jah on küll kruvikarp
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
06.04.2005 14:12:49
|
|
|
Endal on telefon autokatusele jäänud, mingi aasta tagasi umbes. Õnneks olin maalt ära sõitmas ja kohe kui taipasin et telefoni pole keerasin otsa ringi. Telefon oli libisenud muru peale ja 3210 nagu ta on, viskasin aku ja korpuse külge tagasi ja töötab
Oleks mingi uuem telefon ja linnas juhtund, oleks võinud kahju päris suur olla aga oleks on samahästi kui poleks
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
06.04.2005 14:23:34
|
|
|
siniste sussidega olen läbinud ~1km, miskipärast ükski inimene märku ka ei andnud et miskit valesti
Prille olen otsinud ~15min järjest kuni lõpuks hakkasin mõtlema et võibolla tõesti nii hajameelne et on ees. Ise vaadates miskipärast ei näinud, kui käega katsusin alles siis sain aru et jah, prillid on tõepoolest ees. Peegli ette ei sattunud sel korral.
Poes olen oma asju hakanud suvalistesse ostukorvidesse laduma, ei pannud tähele et ema/õde/korterikaaslane on juba käruga ajama pannud.
Üks päev suutsin neli korda järjest bussi maha magada, alles viiendal korral jõudsin õigel ajal peatusesse(~10 min varem, korterist peatusesse kõnnib ~2min)
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freddys
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004
|
06.04.2005 14:29:47
|
|
|
sai ka auto katusele telefuun pandud ja mingi 0,5 km mööda kruusateed rallitud
pärast leidsin muidugi helistamise peale ülesse...(hea et sõbraga koos olin)
teine juhus kui sai jälle auto katusele mapp koos kõvaketta ja rahakotiga pandud
ühes kurvis sõber ütles, et kle midagi lendas metsa poole (mina ei tea kuidas ta seda nägi, peeglist vist)
algul sõitsin edasi, a siis tuli meelde et krt see oli ju mapp ilmselt
kõvaketas töötab siiamaani, aint pistiku ühendusekoht on veidike katki
enam auto katusele asju ei pane
_________________ Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge! |
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
06.04.2005 14:39:13
|
|
|
| freddys kirjutas: |
sai ka auto katusele telefuun pandud ja mingi 0,5 km mööda kruusateed rallitud
pärast leidsin muidugi helistamise peale ülesse...(hea et sõbraga koos olin)
|
Hea et sa helistamise peale üles leidsid, mul ütles et välja lülitatud või levist väljas.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sathanas
HV kasutaja
liitunud: 31.07.2003
|
06.04.2005 15:18:31
|
|
|
ükskord sai piimaga maisihelvestele suhkru asemel hea hunnik soola peale uhatud,
see soolpiima lake lendas peldikust alla ilma üleliigseid vaheetappe läbimata...
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
damiq
HV kasutaja

liitunud: 03.07.2004
|
06.04.2005 15:37:16
|
|
|
tuli meelde et sai kord kalale mindud, usse korjatud, ja siis loomulikult nagu ma olen jälle autokatusele pandud, kohale jõudes no ei ole usse, tee mis tahad, siis tuli meelde et ilmselt jäid katusele, no sõitsin siis tagasi vaikselt, ja sa kae imet, vedelesidki ussikesed keset kruusateed
_________________ mää?!
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raid0
HV veteran

liitunud: 01.02.2004
|
06.04.2005 17:01:06
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Prille olen otsinud ~15min järjest kuni lõpuks hakkasin mõtlema et võibolla tõesti nii hajameelne et on ees. Ise vaadates miskipärast ei näinud, kui käega katsusin alles siis sain aru et jah, prillid on tõepoolest ees. Peegli ette ei sattunud sel korral. |
endal sama asi juhtunud
ja siis veel üks asi mis on mitmeid kordi juhtunud. nimelt, mul on lauatelefon arvuti laua peal ja kui see heliseb siis tahan millegipärast hiire kursoriga toru võtta mõni hetk hiljem märkan, et midagi on valesti..
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristo.
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.04.2004
|
06.04.2005 17:26:32
|
|
|
Mul on tihti nii, et loen internetist nt. mõnda foorumit ja tahan eelmisele lehele tagasi minna. Hakkan siis kerimisnupuga ketrama, üles välja. Lõpuks tuleb meelde, et back nupu vajutamiseks ei pea üles kerima .
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|