Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 28.01.2005 19:41:08 vasta tsitaadiga

Tupsu kirjutas:
Kirves kirjutas:
Üks küssa kuidas te inglastele maksate kauba eest. PayPal nagu ei käi, ülekanne ka paljudele ei sobi. Krediitkaarti mul pole


BidPay [http://www.bidpay.com/] on ehk see võtmesõna ?


Britid (ka fritsud) üldiselt ei aktsepteeri seda ja kas minuarust BidPay`s ainult dollarites arveldus ei käi. Pangaülekannet (wire transfer) aga sakslased üldiselt aktsepteerivad erinevalt paljudest brittidest.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 28.01.2005 22:16:04 vasta tsitaadiga

predator kirjutas:
Britid (ka fritsud) üldiselt ei aktsepteeri seda ja kas minuarust BidPay`s ainult dollarites arveldus ei käi. Pangaülekannet (wire transfer) aga sakslased üldiselt aktsepteerivad erinevalt paljudest brittidest.


Käib ainult dollarites. Ka teine kasutaja peab vist olema registreeritud.

Mõlema riigi puhul on see probleem, et selle saadava dollarites sularahatseki lunastamine pangas maksab.
Omal kogemus, kus saksamaal maksis umbes 35 eurose (dollarites ei mäleta) tseki lunastamine 5 eurot.

Britid ilmselt arvavad, et kui keegi teab nende panga arvenumbrit ja nime, siis võltsitud allkirjaga on "vene" pätid varsti arve tühjaks teinud.
Eesti inglismaa saatkonna näite põhjal on neil ilmselt ka õigus. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kirves
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2004




sõnum 29.01.2005 03:39:32 vasta tsitaadiga

predator kirjutas:
Britid ilmselt arvavad, et kui keegi teab nende panga arvenumbrit ja nime, siis võltsitud allkirjaga on "vene" pätid varsti arve tühjaks teinud.
Eesti inglismaa saatkonna näite põhjal on neil ilmselt ka õigus. icon_razz1.gif


Ons see siis võimalik vää? Sai ühele postiteel makstus EEK-ides, tuli 70~ eeki odavam kui ülekanna icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 12.02.2005 15:45:38 vasta tsitaadiga

Äkki keegi viitsid step by step ära seletada kuidas maksta ameeriklasele kui ma olen ta oksjoni võitnud?

Nagu aru saan, kui mul on eyp's konto olemas siis lähen sinna ja teen omale nädalase krediit kaardi? Kuid mis ma edasi selle kaardiga teen icon_question.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 12.02.2005 15:54:32 vasta tsitaadiga

solution kirjutas:
Äkki keegi viitsid step by step ära seletada kuidas maksta ameeriklasele kui ma olen ta oksjoni võitnud?

Nagu aru saan, kui mul on eyp's konto olemas siis lähen sinna ja teen omale nädalase krediit kaardi? Kuid mis ma edasi selle kaardiga teen icon_question.gif


Oleneb ju sellest kah, mis meetodit oksjoni algataja aktsepteerib. Enne pakkumist on vaja sellised asjad juba selgeks teha. BidPay kaudu saab selle EÜP virtuaalse kaardiga maksta küll.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JevgeniT
HV kasutaja
JevgeniT

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2005 17:13:58 vasta tsitaadiga

kui müüja aktsepteerib "Money order/Cashiers check" - siis võib seda BidPay-i kasutada küll. See on lihtsam viis ja raha tuleb müüjale kiiremini (~7p) kui tsekki pangast ostmine ja postiga saatmine (~10-12p). Kui ostusumma ei ületa $150, siis tuleb BidPay odavam ka.
1. Vormistad omale U-kaart (ainult U-netis saab seda teha);
2. www.BidPay.com leheküljel lähed PAY osasse;
3. Sisestad sinna oksjoni number, müüja andmed, müügiese nimetus, maksumus ja transpordi tasu, oma andmed;
4. Sisestad U-kaardi number, kontroll number, kehtivusaeg;
5. Vajutad nupule Agree ja Pay.
Nii müüjale kui ostjale saadetakse kinnitustega e-mailid (order pending / order approved). Edasi BidPay saadab müüjale postiga "Western Union Money Order" ja selle orderiga saab müüja pangast raha.
BidPay leheküljelt saab iga hetk maksmise staatust kontrollida ka.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 18.02.2005 23:17:52 vasta tsitaadiga

kas kellelgi teist paypal'i konto ka on? Oleks natuke abi vaja..
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 19.02.2005 17:14:27 vasta tsitaadiga

solution kirjutas:
kas kellelgi teist paypal'i konto ka on? Oleks natuke abi vaja..


Seal saab maksta ainult enda poolt võidetud oksjoneid. Seega ei saa Sind abistada.
Paypali konto on seotud ebay kasutajanimega.

EDIT :Tegelikult oli see vist ikka ainult BidPay puhul nii, paypal vist on paindlikum, kuna sellega saab ka netis muude asjade eest maksta.


viimati muutis Tupsu 21.02.2005 01:35:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JevgeniT
HV kasutaja
JevgeniT

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 19:44:10 vasta tsitaadiga

aga inimene, kellel on PayPal-i kontol raha olemas võib teise inimese kontole raha maksmiseks ülekanda...
mul on näiteks konto olemas, kuid raha seal pole ja ei saa kuidagi panna icon_sad.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raqiro
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2002




sõnum 23.02.2005 19:14:25 vasta tsitaadiga

oleks selline küsimus, et tahaks osta ebayst 8k eek'ist vidinat. plaan oleks lasta saata see sõbrale, kes siis pärast saadaks selle mulle.
Küsimus aga selles, kas ma pean siis pärast maksma neid neetud tolli ja käivet?
Ehk saaks sellest kuidagi ringiga? (Siit käis läbi et kui peale kirjutada kingitus, kas see töötab ka???)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 23.02.2005 22:18:45 vasta tsitaadiga

tegelane Hiid teab neid tollinippe hästi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daff
HV kasutaja
daff

liitunud: 31.10.2003




sõnum 24.02.2005 10:33:03 vasta tsitaadiga

Mul on ka üks küsimus. Kui soovid pangaülekandega arveldada, siis tuleb seal eelnevalt oma pangainfo kirja panna. Vähemalt niimoodi ma sain aru.
Aga seal küsitakse sellist asja nagu näiteks accountholder - mis siis see peaks olema?
On see siis minu nimi või panga nimi või mis? Ja panga kood - kust seda leida?

EDIT:

Jälgisin ühte pakkumist pikemalt ja tundus nii, et hind tõusis aeg-ajalt, ent parim pakkuja oli kogu aeg sama. Kas see on müüja teine kasutaja, kes kergitab lihtsalt ?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harmoonia
HV veteran
Harmoonia

liitunud: 25.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2005 01:08:08 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab ebay.de müümistasudest? tahaks müüa aga ei kujuta ette palju ebay.de selle eest koorib?
Nende lehelt leidsin mingi tabeli aga ei saa ju aru icon_sad.gif http://pages.ebay.de/help/sell/fees.html
huvitaks just EUR "500,01 - EUR 2000,00 EUR" vahe
ja selle eest küsitakse. "20,50 zzgl. 2,0% des Preises über EUR 500,01"
Kas sinna lisanduvad veel mingid tasud?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 187
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 25.02.2005 02:43:00 vasta tsitaadiga

daff kirjutas:


EDIT:

Jälgisin ühte pakkumist pikemalt ja tundus nii, et hind tõusis aeg-ajalt, ent parim pakkuja oli kogu aeg sama. Kas see on müüja teine kasutaja, kes kergitab lihtsalt ?


ei. sest teatavasti on pakkujal võimalik panna oma maximum bid.. oletame , et on toode , mille hetkepakkumine on 20 dollarit. Peeter näeb ja tahab väga seda endale ning paneb pakkumise 60le dollarile. eBay aga on kaval ning säätab Peetri raha sellega, et teeb pakkumise tal 30le dollarile. Nüüd tuleb Jüri oksjonile. Jüri tahab kah kätt proovida ning pakub 31, kuid kuna Peeter on nõus rohkem raha välja käima, pakub eBay automaatselt 32 dollarit. Ja nõnda pakub eBay tema eest kuni 60 dollarini icon_wink.gif Nüüd mõistad miks selline asi on võimalik..
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 25.02.2005 13:59:07 vasta tsitaadiga

Harmoonia kirjutas:
Kas keegi teab ebay.de müümistasudest? tahaks müüa aga ei kujuta ette palju ebay.de selle eest koorib?
Nende lehelt leidsin mingi tabeli aga ei saa ju aru icon_sad.gif http://pages.ebay.de/help/sell/fees.html
huvitaks just EUR "500,01 - EUR 2000,00 EUR" vahe
ja selle eest küsitakse. "20,50 zzgl. 2,0% des Preises über EUR 500,01"
Kas sinna lisanduvad veel mingid tasud?


Angebotsgebühr - on oksjoni alustamise tasu . (nagu Sulle juba kirjutasin, uutele kasutajatele pakutakse vahel ka mingitel perioodidel tasuta või soodushinnaga oksjonite ülesse paneku võimalust )

Verkaufsprovision - komisjonitasu ostug lõppenud oksjonilt. Üle 50.- eur peaks siis lisanduma kindel summa ja lisaks veel protsent müügisummalt.

Sinu küsitult 20,50 eur + 2% müügisummalt, mis ületab 500,1 eurot.
Muid tasusid ei tule, kui summad võetakse maha krediitkaardiarvelt. Kui teed lepingu, et maksad pangaarvelt, siis veel ülekandetasu kord kuus. ( Aga seda välismaal teha ilmselt ei saa , seega ainult krediitkaart )

Kui kasutad lisateenuseid, tuleb veel tasusid juurde. Näiteks ainult esimene pilt on tasuta jne.
Täpsemalt alajaotusest Gebühren für Zusatzoptionen
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oskar
HV kasutaja


liitunud: 15.09.2003




sõnum 02.03.2005 16:39:21 vasta tsitaadiga

Mina kasutan moneybookers.com
_________________
pakun siin reklaami pinda!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
killerimiku
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2003




sõnum 05.03.2005 11:05:49 vasta tsitaadiga

Keegi äkki seletab kuidas toimib saksa ebays maksmisviis Überweisung.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixk
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2005 12:48:33 vasta tsitaadiga

Überweisung peaks pangaülekanne olema.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daff
HV kasutaja
daff

liitunud: 31.10.2003




sõnum 06.03.2005 14:06:12 vasta tsitaadiga

Mind huvitab ka see. Seal tuleb nagu eelnevalt kuidagi enda pangainf ebayle teatavaks teha või midagi, et müüja aktsepteeriks mind?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oskar
HV kasutaja


liitunud: 15.09.2003




sõnum 06.03.2005 16:29:42 vasta tsitaadiga

daff kirjutas:
Mind huvitab ka see. Seal tuleb nagu eelnevalt kuidagi enda pangainf ebayle teatavaks teha või midagi, et müüja aktsepteeriks mind?

Ei asi on lihtsam! Kui tahad midagi lihtsalt osta. Tee kasutajanimi ja pane oma eesti aadress.Selleks , et ennast autentida on sul vaja omada krediitkaardi ja kui sul seda pole pakkuvad nad sulle võimalust autentida ennast kirja kaudu.Nimelt saadavad nad sulle kirja koos koodiga, mida sa pead peale sisselogimist ka sissepanema. Ja oled ki tavakasutaja, kuid ei saa müüa.Selleks aga , et müüa on vaja kas krediitkaardi või pankakonto Saksamaal ja kui kasutad pankakonto Saksamaal siis ka eluaadress Saksamaal. Nimelt ainult Saksa kontolt saab ebay.de võtta raha otsekorraldusega ilma , et sa ise peaks panka minema.

Kui kellelgi on küsimusi ebay kohta helistage. mul ei ole aega emailidele vastama. 58006559

_________________
pakun siin reklaami pinda!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kirves
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2004




sõnum 10.03.2005 16:50:43 vasta tsitaadiga

Mul väikke probleem, tahan Deutschlandist ühte asja osta, mis päris kallis, aga ei tea kas müüa mind äkki tõmmata ei taha kuna kaup teistest sarnastest üle poole odavam icon_eek.gif . Mis viisil saaks seda tehingut 100% kindlustada? Ebay saidilt lugesin et mingi max raha tagastamine 200 euri! Kuidas kanda raha üle kui pole Bic/swift koodi?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 10.03.2005 21:24:41 vasta tsitaadiga

Kirves kirjutas:
Mul väikke probleem, tahan Deutschlandist ühte asja osta, mis päris kallis, aga ei tea kas müüa mind äkki tõmmata ei taha kuna kaup teistest sarnastest üle poole odavam icon_eek.gif . Mis viisil saaks seda tehingut 100% kindlustada? Ebay saidilt lugesin et mingi max raha tagastamine 200 euri! Kuidas kanda raha üle kui pole Bic/swift koodi?


100% pole ebays kunagi kindel, kuna ka selle 200 euro juures oli mingi protsent omavastutust ja pretensioonide tähtaeg üks kuu. Ja panga andmed katsu ikka müüja käest saada.

Sul on vaja müüja/kontoomaniku nime, [aadressi-saab ka ilma], tema panga nime , kontonumbrit . Nende andmete järgi saad ülekande ära teha, muidugi maksab see ülekanne siis rohkem. Tuleb tavalise tariifi järgi.
Loomulikult ära unusta selgitussse kirjutamast , ebay, oma kasutajanimi ja artikli number või midagi muud konkreetselt aru saadavat selgitust. Saksa pankadest ei saa selliseid normaalseid konto väljavõtteid, nagu meie siin harjunud oleme icon_wink.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neo
HV kasutaja
neo

liitunud: 20.06.2002




sõnum 13.03.2005 14:32:38 vasta tsitaadiga

JevgeniT kirjutas:
kui müüja aktsepteerib "Money order/Cashiers check" - siis võib seda BidPay-i kasutada küll. See on lihtsam viis ja raha tuleb müüjale kiiremini (~7p) kui tsekki pangast ostmine ja postiga saatmine (~10-12p). Kui ostusumma ei ületa $150, siis tuleb BidPay odavam ka.
1. Vormistad omale U-kaart (ainult U-netis saab seda teha);
2. www.BidPay.com leheküljel lähed PAY osasse;
3. Sisestad sinna oksjoni number, müüja andmed, müügiese nimetus, maksumus ja transpordi tasu, oma andmed;
4. Sisestad U-kaardi number, kontroll number, kehtivusaeg;
5. Vajutad nupule Agree ja Pay.
Nii müüjale kui ostjale saadetakse kinnitustega e-mailid (order pending / order approved). Edasi BidPay saadab müüjale postiga "Western Union Money Order" ja selle orderiga saab müüja pangast raha.
BidPay leheküljelt saab iga hetk maksmise staatust kontrollida ka.

toimib 100%
proovisin just järgi icon_wink.gif
kaup paari nädala pärast käes icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kalaluu
HV kasutaja
kalaluu

liitunud: 24.08.2004




sõnum 17.03.2005 15:37:39 vasta tsitaadiga

Tahtsin ühest saksa firmast (www.tb-computers.de) tellida-osta ühte juppi. Nende ebay poest siis. Saatsin neile mingi kolm-neli korda 3 nädala jooksul küsimuse, et palju eestisse saatmine maksab ja kas EU ülekanne on võimalik. Lõpuks täna vastati, aga u kilo kaaluva paki saatmiskuludeks soovivad 29 EUR!!! Ega nad üle ei pinguta? Võib-olla on kindlustus kallis...
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 17.03.2005 15:38:48 vasta tsitaadiga

kalaluu kirjutas:
Tahtsin ühest saksa firmast (www.tb-computers.de) tellida-osta ühte juppi. Nende ebay poest siis. Saatsin neile mingi kolm-neli korda 3 nädala jooksul küsimuse, et palju eestisse saatmine maksab ja kas EU ülekanne on võimalik. Lõpuks täna vastati, aga u kilo kaaluva paki saatmiskuludeks soovivad 29 EUR!!! Ega nad üle ei pinguta? Võib-olla on kindlustus kallis...


ei pinguta
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kalaluu
HV kasutaja
kalaluu

liitunud: 24.08.2004




sõnum 17.03.2005 15:43:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ei pinguta

ahsoo, mul vist mingi vale arusaam siis, olen usast päris mitu korda tellinud ja sarnase kaaluga pakk mingi 22$ olnud enamasti
aga noh, ega vist ei kannata sellist võrdlust teha siinkohal
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 17.03.2005 15:56:23 vasta tsitaadiga

tegelt pingutasid küll natuke...postitamine peaks u 12,90 € minema..
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
daff
HV kasutaja
daff

liitunud: 31.10.2003




sõnum 17.03.2005 18:43:47 vasta tsitaadiga

Ebay -st muidu tüüpiline läpaka eest näiteks on ju 25 eur -i?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalaluu
HV kasutaja
kalaluu

liitunud: 24.08.2004




sõnum 18.03.2005 11:00:10 vasta tsitaadiga

Kuna endal oli eelmisel nädalal Ühispanga U-kaardiga maksmisel probleeme, nimelt tühistati täiesti korrektsed maksed, siis saatsin Ühispanka järelpärimise. Vastus tuli selline:
Lp :::::::::::
Oleme uurinud Pankade Kaardikeskusest, miks U-Kaardi maksed
internetis tasumisel tühistatakse ja saime vastuseks, et
tõepoolest on hetkel tehnilised probleemid VISA kaartidega
internetis maksmisel (ja seda kõikide pankade VISA kaartidega).
Osade internetikaupmeeste juures siiski toimib korrektselt kuid
väga paljudes on see häiritud. Probleemile otsitakse lahendust
ja eeldatavasti saab see lahendatud järgmise nädala lõpuks.
Palume Teil info saamiseks, kas U-Kaartide probleem on
lahendatud, pöörduda meie infotelefonil 6655100 (järgmise nädala
lõpu poole).

Vabandame tekkinud ebameeldivuste pärast.

Parimate soovidega
Ingrid Lepasson
Kliendiabi osakond
Eesti Ühispank
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
killerimiku
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2003




sõnum 28.03.2005 16:53:04 vasta tsitaadiga

Saab keegi mulle kinnitada, et saksast tulevale kitarrile ei panda piiril mingeid makse juurde ja see saadetakse otse postkontorisse.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2005 17:46:29 vasta tsitaadiga

Ma söön oma mütsi ära, kui sellele tollimaks lisandub.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hallvatt
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2005 06:05:04 vasta tsitaadiga

killerimiku kirjutas:
Saab keegi mulle kinnitada, et saksast tulevale kitarrile ei panda piiril mingeid makse juurde ja see saadetakse otse postkontorisse.


mina saan.

sa elad euroliidus, kui sa pole sellest veel aru saand icon_razz.gif

euroliidu kandev idee on kaupade ja teenuste vaba liikumine. see tähendab et ei mingeid maksasid ega muid tollitõkkeid

solution kirjutas:
tegelt pingutasid küll natuke...postitamine peaks u 12,90 € minema..


oleneb täitsa firmast ja kelle/mille postiteenuseid ta kasutab ja kuidas ta saadab - tähitult, kindlustatult vms.

mul tuli iljuti kuuekilone pakk 19,9 euri eest. aga olen sarnase kasti postikuluks ka 26 euri maksnud.

üldiselt peaks saksast tuleva tavalise ilma kindlustamata dhl-paki kulu olema 12,9 euri esimese kilo eest + eur iga järgneva kilo eest.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 30.03.2005 21:48:17 vasta tsitaadiga

Hehh..mul juba on õnne liiga hilja igalepoole nina toppida aga kui uue teema teeksin saaksin vist sõimata, niisiis ma ei tea sellest lehest peaaegu midagi...raffas müüb nokia n.gaget 14 dollariga või mis ta on, ja krt...oksjon saab paari min pärast läbi, ja keegi pole pakkumist teinmud...kui ise teeks oleks see minu oma???? icon_redface.gif uustulnuk, kuid huvitab (ebay)
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hallvatt
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2005 01:29:26 vasta tsitaadiga

Tiiger15, loe oksjonikirjeldus uuesti ja seekord hoolikalt läbi, loe kohe kaks korda. liiga soodsana tunduvad diilid pole tavaliselt sugugi soodsad, sulle määritakse pähe oopis miskit muud. normaalne on saada asja kolmandiku või poole odavamalt kui eestis, aga mitte rohkem. seal on tegu oopis mingi muu äriga.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 31.03.2005 11:00:21 vasta tsitaadiga

Hallvatt kirjutas:
Tiiger15, loe oksjonikirjeldus uuesti ja seekord hoolikalt läbi, loe kohe kaks korda. liiga soodsana tunduvad diilid pole tavaliselt sugugi soodsad, sulle määritakse pähe oopis miskit muud. normaalne on saada asja kolmandiku või poole odavamalt kui eestis, aga mitte rohkem. seal on tegu oopis mingi muu äriga.


Tihti on sellistel müüjatel ka kirves transakulu, lisaks ei soovita osta küll sellise müüja käest, kellel feedback zero on või paar positiivset kommi ainult. Ka varastatud kaupa pidi E-Bays ringi liikuma, olgu selleks siis kasvõi krediitkaardi pettustega poest ostetud kaup. Samuti tuleb enne enda pakkumise panemist vaadata, milliseid makevõimalusi müüja aktsepteerib, paljud USA müüjad aktsepteerivad ainult PayPal`i, mida meie kasutada ei saa paraku.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
killerimiku
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2003




sõnum 01.04.2005 21:26:11 vasta tsitaadiga

Kas Seiko kellade rahvusvaheline garantii kehtib Eestis? Igatahses müüa kirjutas, et on International Warrantycard.
_________________
Täna jälle joome bensiini.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2005 22:53:11 vasta tsitaadiga

Tervist, plaan osta paar asja eBay'st. Müüja asub Inglismaal. Kui õieti aru saan siis ei lisandu sellele tollimaks, ja see tähendab et kaup tuleb otse läbi?! Kaua kaup peaks tulema ja palju läheks maksma postikulud?

PayPal konto on olemas nii mul kui ta temal. Mida see sel kohal aitab?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
janar
HV kasutaja
janar

liitunud: 09.09.2002




sõnum 30.04.2005 15:48:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kui õieti aru saan siis ei lisandu sellele tollimaks, ja see tähendab et kaup tuleb otse läbi?!

EU piires eraldi tollimaksu ei ole

tsitaat:
Kaua kaup peaks tulema ja palju läheks maksma postikulud?

See on nüüd teievahelise kokkuleppe küsimus. Transa pakkujaid (ja pakette) on mitmeid erinevaid ning seega nii tähtajad, kui hinnad suuresti varieeruvad.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 30.04.2005 20:27:08 vasta tsitaadiga

btw kellelgi UPS'i või näiteks TNT-ga on kogemusi?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar
HV kasutaja
janar

liitunud: 09.09.2002




sõnum 01.05.2005 15:02:52 vasta tsitaadiga

Mõlemad tasemel ettevõtted. TNT-ga on kogemust suht palju, iga kuu Jaapanist mitu konteinerit - kõik ilus ja tähtaegadest peetakse kinni.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
E-ostja
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005




sõnum 10.05.2005 14:40:41 vasta tsitaadiga

Tere
kas keegi oskab aidata. Mul selline probleem et tegin selle eBay Standard Purchase Protection Program aga nad ei vasta mulle juba kuu aega, kuid kirjas oli et 14 päeva jooksul vastavad. Mida mul teha tuleks, et seda raha tagasi saada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
red evil
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2003




sõnum 11.05.2005 18:12:45 vasta tsitaadiga

Mulle tuli UPS-iga Saksast pakk, üks suht kerge (ca 300-400gr) autojubin oli 29.90 EUR postikuludena.
Ehmatas korra ära kuna see on kaks korda sama palju kui asi ise maksis, aga positiivse poole pealt tõi UPS kiirelt asja ära. Eesti Posti vahendusel on pakid nii mõnigi kord räsituna siia jõudnud, nii ca 7-10 päevaga Kesk Euroopast...

Üks negatiivne tähelepanek - üha enam esineb "shipping and handling" tasudega mängimist, need kes müüvad kaupa alla omahinna, küsivad "postikuludeks" kordades rohkem kui "USPS Standard" tegelikult maksab. Seda nii oma maa siseselt kui ka välisriiki saates. Nii et alati tasub lugeda väikest kirja oksjoni all. Siis ka veel need kes tuttuusi telefone "müüvad", tegelikult müües à la infot selle kohta kust sa saad telefoni nii soodsa hinnaga (mis tähendab lepingulist liitumist vms). Omaette teema on automüüjad kes enne paaridollarilisi marke, meeneid ostes oma feedback´i üles puhuvad ja üritavad siis Dodge Viperit sulle 7990 USD eest maha parseldada. Kui maksad kohustusliku first payment´i ära, on naiivsele ostjale jäänud vaid kibe mälestus pettusest. Pettuseid tuleb pidevalt ka juurde, kuna inimestel leidlikkust jagub ning kuni on ettevaatamatud ostjad on ka petjad.

Euroopa Liidus on euromakse suht mugav, sellegipoolest oleks hea asi paypal mis loodetavasti 2006 tuleb.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2005 18:15:39 vasta tsitaadiga

borru kirjutas:
btw kellelgi UPS'i või näiteks TNT-ga on kogemusi?


kui usaga suhtled, sis TNT unusta ära, nad pole seal eriti suurelt esindatud ja kasutavad alltöövõtjaid kes parajaid käkke kokku suudavad keerata..
UPSiga kogemused mul siin natuke imelikud.. kõik korrad on nad teate postkasti jätnud, et pakk kohal ja helistagu ma, millal kohale saavad tuua.
selle asemel, et kohe helistada ja yle anda..

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oskar
HV kasutaja


liitunud: 15.09.2003




sõnum 13.05.2005 10:50:58 Kõrged postikulud vasta tsitaadiga

red evil kirjutas:
Mulle tuli UPS-iga Saksast pakk, üks suht kerge (ca 300-400gr) autojubin oli 29.90 EUR postikuludena.
Ehmatas korra ära kuna see on kaks korda sama palju kui asi ise maksis, aga positiivse poole pealt tõi UPS kiirelt asja ära. Eesti Posti vahendusel on pakid nii mõnigi kord räsituna siia jõudnud, nii ca 7-10 päevaga Kesk Euroopast...

Üks negatiivne tähelepanek - üha enam esineb "shipping and handling" tasudega mängimist, need kes müüvad kaupa alla omahinna, küsivad "postikuludeks" kordades rohkem kui "USPS Standard" tegelikult maksab. Seda nii oma maa siseselt kui ka välisriiki saates. Nii et alati tasub lugeda väikest kirja oksjoni all. Siis ka veel need kes tuttuusi telefone "müüvad", tegelikult müües à la infot selle kohta kust sa saad telefoni nii soodsa hinnaga (mis tähendab lepingulist liitumist vms). .


Aga mida sina siis teed, kui Ebay vahendustasu on nii kõrge?! Mida suurem alghind, seda suurem oksjoni avamistasu! On absurd maksta 4,8€ avamistasu. Müüjad näitavad küll oma postikulud ja panevad oma postikulud spetsiaalselt kõrgemale, et säästa postikulud ja Ebay võitleb nendega mitte tarbija pärast, kes nagu ei näeks postikulude kõrge hinna, vaid oma vahendustasu pärast.Kuna õiget alternatiivi pole, kasutavad kõik ebay.Kuna müüja sa ei ole , ei saa sa sellestvist ka aru!

Ja kui räägida postikuludest, siis tegemist5-7 Päevaga on mitte eesti posti, vaid selle saatja riigi postiga

_________________
pakun siin reklaami pinda!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NewDave
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2004




sõnum 18.05.2005 23:10:13 vasta tsitaadiga

seletage palun samm-sammult ära kuidas ma tavalise pangakaardiga seal üht asja müüa saan...oleks väga tänulik
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2005 23:12:15 vasta tsitaadiga

ei saagi
_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalaluu
HV kasutaja
kalaluu

liitunud: 24.08.2004




sõnum 20.05.2005 10:20:30 vasta tsitaadiga

NewDave kirjutas:
seletage palun samm-sammult ära kuidas ma tavalise pangakaardiga seal üht asja müüa saan...oleks väga tänulik

Tegin SEB virtuaalse krediitkaardi ja saingi müüa ebays. Aga mitte saksa omas vaid ebay.com'is. Aga vahet vist pole.
Mingit õpetust siia lisada oleks veidi naljakas, peab oskama eesti ja inglise keelt, mis siin pikalt seletada.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 20.05.2005 11:34:09 vasta tsitaadiga

kalaluu kirjutas:
Tegin SEB virtuaalse krediitkaardi ja saingi müüa ebays. Aga mitte saksa omas vaid ebay.com'is. Aga vahet vist pole.
Mingit õpetust siia lisada oleks veidi naljakas, peab oskama eesti ja inglise keelt, mis siin pikalt seletada.


Kas see projekt on siis juba algselt väga lühiajaline või siis pettusele rajatud. See kaart kehtib ju ainult 40 päeva ja pikendada ei saa. Siis muutuvad ju mõttetuks ka positiivsed kommentaarid jm. Jääd ebayle võlgu, pannakse konto naksti kinni ju kohe.
Kaart kehtib 40 päeva ning vormistamisel saate kaardile määrata soovikohase limiidi kuni 50 000 kroonini. Kaart on kasutatav kohe peale selle vormistamist.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JevgeniT
HV kasutaja
JevgeniT

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2005 12:57:15 vasta tsitaadiga

ebay teenustasu maksmiseks saab ju veel üks U-kaart avada, selleks ei pea vist sama kaart olema.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalaluu
HV kasutaja
kalaluu

liitunud: 24.08.2004




sõnum 20.05.2005 14:05:02 vasta tsitaadiga

Tupsu kirjutas:
kalaluu kirjutas:
Tegin SEB virtuaalse krediitkaardi ja saingi müüa ebays. Aga mitte saksa omas vaid ebay.com'is. Aga vahet vist pole.
Mingit õpetust siia lisada oleks veidi naljakas, peab oskama eesti ja inglise keelt, mis siin pikalt seletada.


Kas see projekt on siis juba algselt väga lühiajaline või siis pettusele rajatud. See kaart kehtib ju ainult 40 päeva ja pikendada ei saa. Siis muutuvad ju mõttetuks ka positiivsed kommentaarid jm. Jääd ebayle võlgu, pannakse konto naksti kinni ju kohe.
Kaart kehtib 40 päeva ning vormistamisel saate kaardile määrata soovikohase limiidi kuni 50 000 kroonini. Kaart on kasutatav kohe peale selle vormistamist.

Tõsi SEB U-kaarti ei saa pikendada, aga oma ebay account'i all on võimalik krediitkaarti muuta. Peale selle ei ürita ma mingit pettust korraldada! Ebay on päris kasulik asi ja juba kogunenud positiivne feedback liiga "kallis", et seda ruineerida.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.