|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
28.01.2005 19:41:08
|
|
|
| Tupsu kirjutas: |
| Kirves kirjutas: |
| Üks küssa kuidas te inglastele maksate kauba eest. PayPal nagu ei käi, ülekanne ka paljudele ei sobi. Krediitkaarti mul pole |
BidPay [http://www.bidpay.com/] on ehk see võtmesõna ? |
Britid (ka fritsud) üldiselt ei aktsepteeri seda ja kas minuarust BidPay`s ainult dollarites arveldus ei käi. Pangaülekannet (wire transfer) aga sakslased üldiselt aktsepteerivad erinevalt paljudest brittidest.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
28.01.2005 22:16:04
|
|
|
| predator kirjutas: |
| Britid (ka fritsud) üldiselt ei aktsepteeri seda ja kas minuarust BidPay`s ainult dollarites arveldus ei käi. Pangaülekannet (wire transfer) aga sakslased üldiselt aktsepteerivad erinevalt paljudest brittidest. |
Käib ainult dollarites. Ka teine kasutaja peab vist olema registreeritud.
Mõlema riigi puhul on see probleem, et selle saadava dollarites sularahatseki lunastamine pangas maksab.
Omal kogemus, kus saksamaal maksis umbes 35 eurose (dollarites ei mäleta) tseki lunastamine 5 eurot.
Britid ilmselt arvavad, et kui keegi teab nende panga arvenumbrit ja nime, siis võltsitud allkirjaga on "vene" pätid varsti arve tühjaks teinud.
Eesti inglismaa saatkonna näite põhjal on neil ilmselt ka õigus.
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kirves
HV kasutaja
liitunud: 23.10.2004
|
29.01.2005 03:39:32
|
|
|
| predator kirjutas: |
Britid ilmselt arvavad, et kui keegi teab nende panga arvenumbrit ja nime, siis võltsitud allkirjaga on "vene" pätid varsti arve tühjaks teinud.
Eesti inglismaa saatkonna näite põhjal on neil ilmselt ka õigus.  |
Ons see siis võimalik vää? Sai ühele postiteel makstus EEK-ides, tuli 70~ eeki odavam kui ülekanna
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
12.02.2005 15:45:38
|
|
|
Äkki keegi viitsid step by step ära seletada kuidas maksta ameeriklasele kui ma olen ta oksjoni võitnud?
Nagu aru saan, kui mul on eyp's konto olemas siis lähen sinna ja teen omale nädalase krediit kaardi? Kuid mis ma edasi selle kaardiga teen
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
12.02.2005 15:54:32
|
|
|
| solution kirjutas: |
Äkki keegi viitsid step by step ära seletada kuidas maksta ameeriklasele kui ma olen ta oksjoni võitnud?
Nagu aru saan, kui mul on eyp's konto olemas siis lähen sinna ja teen omale nädalase krediit kaardi? Kuid mis ma edasi selle kaardiga teen  |
Oleneb ju sellest kah, mis meetodit oksjoni algataja aktsepteerib. Enne pakkumist on vaja sellised asjad juba selgeks teha. BidPay kaudu saab selle EÜP virtuaalse kaardiga maksta küll.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JevgeniT
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003
|
12.02.2005 17:13:58
|
|
|
kui müüja aktsepteerib "Money order/Cashiers check" - siis võib seda BidPay-i kasutada küll. See on lihtsam viis ja raha tuleb müüjale kiiremini (~7p) kui tsekki pangast ostmine ja postiga saatmine (~10-12p). Kui ostusumma ei ületa $150, siis tuleb BidPay odavam ka.
1. Vormistad omale U-kaart (ainult U-netis saab seda teha);
2. www.BidPay.com leheküljel lähed PAY osasse;
3. Sisestad sinna oksjoni number, müüja andmed, müügiese nimetus, maksumus ja transpordi tasu, oma andmed;
4. Sisestad U-kaardi number, kontroll number, kehtivusaeg;
5. Vajutad nupule Agree ja Pay.
Nii müüjale kui ostjale saadetakse kinnitustega e-mailid (order pending / order approved). Edasi BidPay saadab müüjale postiga "Western Union Money Order" ja selle orderiga saab müüja pangast raha.
BidPay leheküljelt saab iga hetk maksmise staatust kontrollida ka.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
18.02.2005 23:17:52
|
|
|
| kas kellelgi teist paypal'i konto ka on? Oleks natuke abi vaja..
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
19.02.2005 17:14:27
|
|
|
| solution kirjutas: |
| kas kellelgi teist paypal'i konto ka on? Oleks natuke abi vaja.. |
Seal saab maksta ainult enda poolt võidetud oksjoneid. Seega ei saa Sind abistada.
Paypali konto on seotud ebay kasutajanimega.
EDIT :Tegelikult oli see vist ikka ainult BidPay puhul nii, paypal vist on paindlikum, kuna sellega saab ka netis muude asjade eest maksta.
viimati muutis Tupsu 21.02.2005 01:35:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JevgeniT
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003
|
20.02.2005 19:44:10
|
|
|
aga inimene, kellel on PayPal-i kontol raha olemas võib teise inimese kontole raha maksmiseks ülekanda...
mul on näiteks konto olemas, kuid raha seal pole ja ei saa kuidagi panna
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raqiro
HV vaatleja
liitunud: 19.11.2002
|
23.02.2005 19:14:25
|
|
|
oleks selline küsimus, et tahaks osta ebayst 8k eek'ist vidinat. plaan oleks lasta saata see sõbrale, kes siis pärast saadaks selle mulle.
Küsimus aga selles, kas ma pean siis pärast maksma neid neetud tolli ja käivet?
Ehk saaks sellest kuidagi ringiga? (Siit käis läbi et kui peale kirjutada kingitus, kas see töötab ka???)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
23.02.2005 22:18:45
|
|
|
| tegelane Hiid teab neid tollinippe hästi.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daff
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003
|
24.02.2005 10:33:03
|
|
|
Mul on ka üks küsimus. Kui soovid pangaülekandega arveldada, siis tuleb seal eelnevalt oma pangainfo kirja panna. Vähemalt niimoodi ma sain aru.
Aga seal küsitakse sellist asja nagu näiteks accountholder - mis siis see peaks olema?
On see siis minu nimi või panga nimi või mis? Ja panga kood - kust seda leida?
EDIT:
Jälgisin ühte pakkumist pikemalt ja tundus nii, et hind tõusis aeg-ajalt, ent parim pakkuja oli kogu aeg sama. Kas see on müüja teine kasutaja, kes kergitab lihtsalt ?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harmoonia
HV veteran

liitunud: 25.04.2003
|
25.02.2005 01:08:08
|
|
|
Kas keegi teab ebay.de müümistasudest? tahaks müüa aga ei kujuta ette palju ebay.de selle eest koorib?
Nende lehelt leidsin mingi tabeli aga ei saa ju aru http://pages.ebay.de/help/sell/fees.html
huvitaks just EUR "500,01 - EUR 2000,00 EUR" vahe
ja selle eest küsitakse. "20,50 zzgl. 2,0% des Preises über EUR 500,01"
Kas sinna lisanduvad veel mingid tasud?
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
187 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
25.02.2005 02:43:00
|
|
|
| daff kirjutas: |
EDIT:
Jälgisin ühte pakkumist pikemalt ja tundus nii, et hind tõusis aeg-ajalt, ent parim pakkuja oli kogu aeg sama. Kas see on müüja teine kasutaja, kes kergitab lihtsalt ? |
ei. sest teatavasti on pakkujal võimalik panna oma maximum bid.. oletame , et on toode , mille hetkepakkumine on 20 dollarit. Peeter näeb ja tahab väga seda endale ning paneb pakkumise 60le dollarile. eBay aga on kaval ning säätab Peetri raha sellega, et teeb pakkumise tal 30le dollarile. Nüüd tuleb Jüri oksjonile. Jüri tahab kah kätt proovida ning pakub 31, kuid kuna Peeter on nõus rohkem raha välja käima, pakub eBay automaatselt 32 dollarit. Ja nõnda pakub eBay tema eest kuni 60 dollarini Nüüd mõistad miks selline asi on võimalik..
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
25.02.2005 13:59:07
|
|
|
| Harmoonia kirjutas: |
Kas keegi teab ebay.de müümistasudest? tahaks müüa aga ei kujuta ette palju ebay.de selle eest koorib?
Nende lehelt leidsin mingi tabeli aga ei saa ju aru http://pages.ebay.de/help/sell/fees.html
huvitaks just EUR "500,01 - EUR 2000,00 EUR" vahe
ja selle eest küsitakse. "20,50 zzgl. 2,0% des Preises über EUR 500,01"
Kas sinna lisanduvad veel mingid tasud? |
Angebotsgebühr - on oksjoni alustamise tasu . (nagu Sulle juba kirjutasin, uutele kasutajatele pakutakse vahel ka mingitel perioodidel tasuta või soodushinnaga oksjonite ülesse paneku võimalust )
Verkaufsprovision - komisjonitasu ostug lõppenud oksjonilt. Üle 50.- eur peaks siis lisanduma kindel summa ja lisaks veel protsent müügisummalt.
Sinu küsitult 20,50 eur + 2% müügisummalt, mis ületab 500,1 eurot.
Muid tasusid ei tule, kui summad võetakse maha krediitkaardiarvelt. Kui teed lepingu, et maksad pangaarvelt, siis veel ülekandetasu kord kuus. ( Aga seda välismaal teha ilmselt ei saa , seega ainult krediitkaart )
Kui kasutad lisateenuseid, tuleb veel tasusid juurde. Näiteks ainult esimene pilt on tasuta jne.
Täpsemalt alajaotusest Gebühren für Zusatzoptionen
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oskar
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2003
|
02.03.2005 16:39:21
|
|
|
Mina kasutan moneybookers.com
_________________ pakun siin reklaami pinda! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
killerimiku
HV vaatleja
liitunud: 05.12.2003
|
05.03.2005 11:05:49
|
|
|
| Keegi äkki seletab kuidas toimib saksa ebays maksmisviis Überweisung.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rixk
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.06.2004
|
05.03.2005 12:48:33
|
|
|
| Überweisung peaks pangaülekanne olema.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daff
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003
|
06.03.2005 14:06:12
|
|
|
| Mind huvitab ka see. Seal tuleb nagu eelnevalt kuidagi enda pangainf ebayle teatavaks teha või midagi, et müüja aktsepteeriks mind?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oskar
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2003
|
06.03.2005 16:29:42
|
|
|
| daff kirjutas: |
| Mind huvitab ka see. Seal tuleb nagu eelnevalt kuidagi enda pangainf ebayle teatavaks teha või midagi, et müüja aktsepteeriks mind? |
Ei asi on lihtsam! Kui tahad midagi lihtsalt osta. Tee kasutajanimi ja pane oma eesti aadress.Selleks , et ennast autentida on sul vaja omada krediitkaardi ja kui sul seda pole pakkuvad nad sulle võimalust autentida ennast kirja kaudu.Nimelt saadavad nad sulle kirja koos koodiga, mida sa pead peale sisselogimist ka sissepanema. Ja oled ki tavakasutaja, kuid ei saa müüa.Selleks aga , et müüa on vaja kas krediitkaardi või pankakonto Saksamaal ja kui kasutad pankakonto Saksamaal siis ka eluaadress Saksamaal. Nimelt ainult Saksa kontolt saab ebay.de võtta raha otsekorraldusega ilma , et sa ise peaks panka minema.
Kui kellelgi on küsimusi ebay kohta helistage. mul ei ole aega emailidele vastama. 58006559
_________________ pakun siin reklaami pinda! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kirves
HV kasutaja
liitunud: 23.10.2004
|
10.03.2005 16:50:43
|
|
|
Mul väikke probleem, tahan Deutschlandist ühte asja osta, mis päris kallis, aga ei tea kas müüa mind äkki tõmmata ei taha kuna kaup teistest sarnastest üle poole odavam . Mis viisil saaks seda tehingut 100% kindlustada? Ebay saidilt lugesin et mingi max raha tagastamine 200 euri! Kuidas kanda raha üle kui pole Bic/swift koodi?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
10.03.2005 21:24:41
|
|
|
| Kirves kirjutas: |
Mul väikke probleem, tahan Deutschlandist ühte asja osta, mis päris kallis, aga ei tea kas müüa mind äkki tõmmata ei taha kuna kaup teistest sarnastest üle poole odavam . Mis viisil saaks seda tehingut 100% kindlustada? Ebay saidilt lugesin et mingi max raha tagastamine 200 euri! Kuidas kanda raha üle kui pole Bic/swift koodi? |
100% pole ebays kunagi kindel, kuna ka selle 200 euro juures oli mingi protsent omavastutust ja pretensioonide tähtaeg üks kuu. Ja panga andmed katsu ikka müüja käest saada.
Sul on vaja müüja/kontoomaniku nime, [aadressi-saab ka ilma], tema panga nime , kontonumbrit . Nende andmete järgi saad ülekande ära teha, muidugi maksab see ülekanne siis rohkem. Tuleb tavalise tariifi järgi.
Loomulikult ära unusta selgitussse kirjutamast , ebay, oma kasutajanimi ja artikli number või midagi muud konkreetselt aru saadavat selgitust. Saksa pankadest ei saa selliseid normaalseid konto väljavõtteid, nagu meie siin harjunud oleme
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neo
HV kasutaja

liitunud: 20.06.2002
|
13.03.2005 14:32:38
|
|
|
| JevgeniT kirjutas: |
kui müüja aktsepteerib "Money order/Cashiers check" - siis võib seda BidPay-i kasutada küll. See on lihtsam viis ja raha tuleb müüjale kiiremini (~7p) kui tsekki pangast ostmine ja postiga saatmine (~10-12p). Kui ostusumma ei ületa $150, siis tuleb BidPay odavam ka.
1. Vormistad omale U-kaart (ainult U-netis saab seda teha);
2. www.BidPay.com leheküljel lähed PAY osasse;
3. Sisestad sinna oksjoni number, müüja andmed, müügiese nimetus, maksumus ja transpordi tasu, oma andmed;
4. Sisestad U-kaardi number, kontroll number, kehtivusaeg;
5. Vajutad nupule Agree ja Pay.
Nii müüjale kui ostjale saadetakse kinnitustega e-mailid (order pending / order approved). Edasi BidPay saadab müüjale postiga "Western Union Money Order" ja selle orderiga saab müüja pangast raha.
BidPay leheküljelt saab iga hetk maksmise staatust kontrollida ka. |
toimib 100%
proovisin just järgi
kaup paari nädala pärast käes
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalaluu
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
17.03.2005 15:37:39
|
|
|
| Tahtsin ühest saksa firmast (www.tb-computers.de) tellida-osta ühte juppi. Nende ebay poest siis. Saatsin neile mingi kolm-neli korda 3 nädala jooksul küsimuse, et palju eestisse saatmine maksab ja kas EU ülekanne on võimalik. Lõpuks täna vastati, aga u kilo kaaluva paki saatmiskuludeks soovivad 29 EUR!!! Ega nad üle ei pinguta? Võib-olla on kindlustus kallis...
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
17.03.2005 15:38:48
|
|
|
| kalaluu kirjutas: |
| Tahtsin ühest saksa firmast (www.tb-computers.de) tellida-osta ühte juppi. Nende ebay poest siis. Saatsin neile mingi kolm-neli korda 3 nädala jooksul küsimuse, et palju eestisse saatmine maksab ja kas EU ülekanne on võimalik. Lõpuks täna vastati, aga u kilo kaaluva paki saatmiskuludeks soovivad 29 EUR!!! Ega nad üle ei pinguta? Võib-olla on kindlustus kallis... |
ei pinguta
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalaluu
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
17.03.2005 15:43:28
|
|
|
ahsoo, mul vist mingi vale arusaam siis, olen usast päris mitu korda tellinud ja sarnase kaaluga pakk mingi 22$ olnud enamasti
aga noh, ega vist ei kannata sellist võrdlust teha siinkohal
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
17.03.2005 15:56:23
|
|
|
| tegelt pingutasid küll natuke...postitamine peaks u 12,90 minema..
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daff
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003
|
17.03.2005 18:43:47
|
|
|
| Ebay -st muidu tüüpiline läpaka eest näiteks on ju 25 eur -i?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalaluu
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
18.03.2005 11:00:10
|
|
|
Kuna endal oli eelmisel nädalal Ühispanga U-kaardiga maksmisel probleeme, nimelt tühistati täiesti korrektsed maksed, siis saatsin Ühispanka järelpärimise. Vastus tuli selline:
Lp :::::::::::
Oleme uurinud Pankade Kaardikeskusest, miks U-Kaardi maksed
internetis tasumisel tühistatakse ja saime vastuseks, et
tõepoolest on hetkel tehnilised probleemid VISA kaartidega
internetis maksmisel (ja seda kõikide pankade VISA kaartidega).
Osade internetikaupmeeste juures siiski toimib korrektselt kuid
väga paljudes on see häiritud. Probleemile otsitakse lahendust
ja eeldatavasti saab see lahendatud järgmise nädala lõpuks.
Palume Teil info saamiseks, kas U-Kaartide probleem on
lahendatud, pöörduda meie infotelefonil 6655100 (järgmise nädala
lõpu poole).
Vabandame tekkinud ebameeldivuste pärast.
Parimate soovidega
Ingrid Lepasson
Kliendiabi osakond
Eesti Ühispank
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
killerimiku
HV vaatleja
liitunud: 05.12.2003
|
28.03.2005 16:53:04
|
|
|
| Saab keegi mulle kinnitada, et saksast tulevale kitarrile ei panda piiril mingeid makse juurde ja see saadetakse otse postkontorisse.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
28.03.2005 17:46:29
|
|
|
Ma söön oma mütsi ära, kui sellele tollimaks lisandub.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hallvatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
29.03.2005 06:05:04
|
|
|
| killerimiku kirjutas: |
| Saab keegi mulle kinnitada, et saksast tulevale kitarrile ei panda piiril mingeid makse juurde ja see saadetakse otse postkontorisse. |
mina saan.
sa elad euroliidus, kui sa pole sellest veel aru saand
euroliidu kandev idee on kaupade ja teenuste vaba liikumine. see tähendab et ei mingeid maksasid ega muid tollitõkkeid
| solution kirjutas: |
| tegelt pingutasid küll natuke...postitamine peaks u 12,90 minema.. |
oleneb täitsa firmast ja kelle/mille postiteenuseid ta kasutab ja kuidas ta saadab - tähitult, kindlustatult vms.
mul tuli iljuti kuuekilone pakk 19,9 euri eest. aga olen sarnase kasti postikuluks ka 26 euri maksnud.
üldiselt peaks saksast tuleva tavalise ilma kindlustamata dhl-paki kulu olema 12,9 euri esimese kilo eest + eur iga järgneva kilo eest.
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
30.03.2005 21:48:17
|
|
|
Hehh..mul juba on õnne liiga hilja igalepoole nina toppida aga kui uue teema teeksin saaksin vist sõimata, niisiis ma ei tea sellest lehest peaaegu midagi...raffas müüb nokia n.gaget 14 dollariga või mis ta on, ja krt...oksjon saab paari min pärast läbi, ja keegi pole pakkumist teinmud...kui ise teeks oleks see minu oma???? uustulnuk, kuid huvitab (ebay)
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hallvatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
31.03.2005 01:29:26
|
|
|
| Tiiger15, loe oksjonikirjeldus uuesti ja seekord hoolikalt läbi, loe kohe kaks korda. liiga soodsana tunduvad diilid pole tavaliselt sugugi soodsad, sulle määritakse pähe oopis miskit muud. normaalne on saada asja kolmandiku või poole odavamalt kui eestis, aga mitte rohkem. seal on tegu oopis mingi muu äriga.
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
31.03.2005 11:00:21
|
|
|
| Hallvatt kirjutas: |
| Tiiger15, loe oksjonikirjeldus uuesti ja seekord hoolikalt läbi, loe kohe kaks korda. liiga soodsana tunduvad diilid pole tavaliselt sugugi soodsad, sulle määritakse pähe oopis miskit muud. normaalne on saada asja kolmandiku või poole odavamalt kui eestis, aga mitte rohkem. seal on tegu oopis mingi muu äriga. |
Tihti on sellistel müüjatel ka kirves transakulu, lisaks ei soovita osta küll sellise müüja käest, kellel feedback zero on või paar positiivset kommi ainult. Ka varastatud kaupa pidi E-Bays ringi liikuma, olgu selleks siis kasvõi krediitkaardi pettustega poest ostetud kaup. Samuti tuleb enne enda pakkumise panemist vaadata, milliseid makevõimalusi müüja aktsepteerib, paljud USA müüjad aktsepteerivad ainult PayPal`i, mida meie kasutada ei saa paraku.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
killerimiku
HV vaatleja
liitunud: 05.12.2003
|
01.04.2005 21:26:11
|
|
|
Kas Seiko kellade rahvusvaheline garantii kehtib Eestis? Igatahses müüa kirjutas, et on International Warrantycard.
_________________ Täna jälle joome bensiini. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
29.04.2005 22:53:11
|
|
|
Tervist, plaan osta paar asja eBay'st. Müüja asub Inglismaal. Kui õieti aru saan siis ei lisandu sellele tollimaks, ja see tähendab et kaup tuleb otse läbi?! Kaua kaup peaks tulema ja palju läheks maksma postikulud?
PayPal konto on olemas nii mul kui ta temal. Mida see sel kohal aitab?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2002
|
30.04.2005 15:48:39
|
|
|
| tsitaat: |
| Kui õieti aru saan siis ei lisandu sellele tollimaks, ja see tähendab et kaup tuleb otse läbi?! |
EU piires eraldi tollimaksu ei ole
| tsitaat: |
| Kaua kaup peaks tulema ja palju läheks maksma postikulud? |
See on nüüd teievahelise kokkuleppe küsimus. Transa pakkujaid (ja pakette) on mitmeid erinevaid ning seega nii tähtajad, kui hinnad suuresti varieeruvad.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
30.04.2005 20:27:08
|
|
|
| btw kellelgi UPS'i või näiteks TNT-ga on kogemusi?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2002
|
01.05.2005 15:02:52
|
|
|
| Mõlemad tasemel ettevõtted. TNT-ga on kogemust suht palju, iga kuu Jaapanist mitu konteinerit - kõik ilus ja tähtaegadest peetakse kinni.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
E-ostja
HV vaatleja
liitunud: 10.05.2005
|
10.05.2005 14:40:41
|
|
|
Tere
kas keegi oskab aidata. Mul selline probleem et tegin selle eBay Standard Purchase Protection Program aga nad ei vasta mulle juba kuu aega, kuid kirjas oli et 14 päeva jooksul vastavad. Mida mul teha tuleks, et seda raha tagasi saada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
red evil
HV kasutaja
liitunud: 10.01.2003
|
11.05.2005 18:12:45
|
|
|
Mulle tuli UPS-iga Saksast pakk, üks suht kerge (ca 300-400gr) autojubin oli 29.90 EUR postikuludena.
Ehmatas korra ära kuna see on kaks korda sama palju kui asi ise maksis, aga positiivse poole pealt tõi UPS kiirelt asja ära. Eesti Posti vahendusel on pakid nii mõnigi kord räsituna siia jõudnud, nii ca 7-10 päevaga Kesk Euroopast...
Üks negatiivne tähelepanek - üha enam esineb "shipping and handling" tasudega mängimist, need kes müüvad kaupa alla omahinna, küsivad "postikuludeks" kordades rohkem kui "USPS Standard" tegelikult maksab. Seda nii oma maa siseselt kui ka välisriiki saates. Nii et alati tasub lugeda väikest kirja oksjoni all. Siis ka veel need kes tuttuusi telefone "müüvad", tegelikult müües à la infot selle kohta kust sa saad telefoni nii soodsa hinnaga (mis tähendab lepingulist liitumist vms). Omaette teema on automüüjad kes enne paaridollarilisi marke, meeneid ostes oma feedback´i üles puhuvad ja üritavad siis Dodge Viperit sulle 7990 USD eest maha parseldada. Kui maksad kohustusliku first payment´i ära, on naiivsele ostjale jäänud vaid kibe mälestus pettusest. Pettuseid tuleb pidevalt ka juurde, kuna inimestel leidlikkust jagub ning kuni on ettevaatamatud ostjad on ka petjad.
Euroopa Liidus on euromakse suht mugav, sellegipoolest oleks hea asi paypal mis loodetavasti 2006 tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
11.05.2005 18:15:39
|
|
|
| borru kirjutas: |
| btw kellelgi UPS'i või näiteks TNT-ga on kogemusi? |
kui usaga suhtled, sis TNT unusta ära, nad pole seal eriti suurelt esindatud ja kasutavad alltöövõtjaid kes parajaid käkke kokku suudavad keerata..
UPSiga kogemused mul siin natuke imelikud.. kõik korrad on nad teate postkasti jätnud, et pakk kohal ja helistagu ma, millal kohale saavad tuua.
selle asemel, et kohe helistada ja yle anda..
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oskar
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2003
|
13.05.2005 10:50:58
Kõrged postikulud |
|
|
| red evil kirjutas: |
Mulle tuli UPS-iga Saksast pakk, üks suht kerge (ca 300-400gr) autojubin oli 29.90 EUR postikuludena.
Ehmatas korra ära kuna see on kaks korda sama palju kui asi ise maksis, aga positiivse poole pealt tõi UPS kiirelt asja ära. Eesti Posti vahendusel on pakid nii mõnigi kord räsituna siia jõudnud, nii ca 7-10 päevaga Kesk Euroopast...
Üks negatiivne tähelepanek - üha enam esineb "shipping and handling" tasudega mängimist, need kes müüvad kaupa alla omahinna, küsivad "postikuludeks" kordades rohkem kui "USPS Standard" tegelikult maksab. Seda nii oma maa siseselt kui ka välisriiki saates. Nii et alati tasub lugeda väikest kirja oksjoni all. Siis ka veel need kes tuttuusi telefone "müüvad", tegelikult müües à la infot selle kohta kust sa saad telefoni nii soodsa hinnaga (mis tähendab lepingulist liitumist vms). . |
Aga mida sina siis teed, kui Ebay vahendustasu on nii kõrge?! Mida suurem alghind, seda suurem oksjoni avamistasu! On absurd maksta 4,8 avamistasu. Müüjad näitavad küll oma postikulud ja panevad oma postikulud spetsiaalselt kõrgemale, et säästa postikulud ja Ebay võitleb nendega mitte tarbija pärast, kes nagu ei näeks postikulude kõrge hinna, vaid oma vahendustasu pärast.Kuna õiget alternatiivi pole, kasutavad kõik ebay.Kuna müüja sa ei ole , ei saa sa sellestvist ka aru!
Ja kui räägida postikuludest, siis tegemist5-7 Päevaga on mitte eesti posti, vaid selle saatja riigi postiga
_________________ pakun siin reklaami pinda! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NewDave
HV vaatleja
liitunud: 21.10.2004
|
18.05.2005 23:10:13
|
|
|
| seletage palun samm-sammult ära kuidas ma tavalise pangakaardiga seal üht asja müüa saan...oleks väga tänulik
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jjk
HV veteran
liitunud: 30.10.2003

|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalaluu
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
20.05.2005 10:20:30
|
|
|
| NewDave kirjutas: |
| seletage palun samm-sammult ära kuidas ma tavalise pangakaardiga seal üht asja müüa saan...oleks väga tänulik |
Tegin SEB virtuaalse krediitkaardi ja saingi müüa ebays. Aga mitte saksa omas vaid ebay.com'is. Aga vahet vist pole.
Mingit õpetust siia lisada oleks veidi naljakas, peab oskama eesti ja inglise keelt, mis siin pikalt seletada.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
20.05.2005 11:34:09
|
|
|
| kalaluu kirjutas: |
Tegin SEB virtuaalse krediitkaardi ja saingi müüa ebays. Aga mitte saksa omas vaid ebay.com'is. Aga vahet vist pole.
Mingit õpetust siia lisada oleks veidi naljakas, peab oskama eesti ja inglise keelt, mis siin pikalt seletada. |
Kas see projekt on siis juba algselt väga lühiajaline või siis pettusele rajatud. See kaart kehtib ju ainult 40 päeva ja pikendada ei saa. Siis muutuvad ju mõttetuks ka positiivsed kommentaarid jm. Jääd ebayle võlgu, pannakse konto naksti kinni ju kohe.
Kaart kehtib 40 päeva ning vormistamisel saate kaardile määrata soovikohase limiidi kuni 50 000 kroonini. Kaart on kasutatav kohe peale selle vormistamist.
|
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JevgeniT
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003
|
20.05.2005 12:57:15
|
|
|
| ebay teenustasu maksmiseks saab ju veel üks U-kaart avada, selleks ei pea vist sama kaart olema.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalaluu
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
20.05.2005 14:05:02
|
|
|
| Tupsu kirjutas: |
| kalaluu kirjutas: |
Tegin SEB virtuaalse krediitkaardi ja saingi müüa ebays. Aga mitte saksa omas vaid ebay.com'is. Aga vahet vist pole.
Mingit õpetust siia lisada oleks veidi naljakas, peab oskama eesti ja inglise keelt, mis siin pikalt seletada. |
Kas see projekt on siis juba algselt väga lühiajaline või siis pettusele rajatud. See kaart kehtib ju ainult 40 päeva ja pikendada ei saa. Siis muutuvad ju mõttetuks ka positiivsed kommentaarid jm. Jääd ebayle võlgu, pannakse konto naksti kinni ju kohe.
Kaart kehtib 40 päeva ning vormistamisel saate kaardile määrata soovikohase limiidi kuni 50 000 kroonini. Kaart on kasutatav kohe peale selle vormistamist.
|
|
Tõsi SEB U-kaarti ei saa pikendada, aga oma ebay account'i all on võimalik krediitkaarti muuta. Peale selle ei ürita ma mingit pettust korraldada! Ebay on päris kasulik asi ja juba kogunenud positiivne feedback liiga "kallis", et seda ruineerida.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|