|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
metz
HV vaatleja

liitunud: 29.09.2003
|
19.02.2005 12:34:15
ketaste massiline suremine?!! |
|
|
| Probleem järgmine: ühes väikeses asutuses on 14 masinat, köik yhesugused, originaalis olid 20GB Fujitsu kettad need on köik ammuseks surnud, sai vahetatud viimased u 6 kuud tagasi välja ja tellitud 6 uut 40GB ketast nüüd nendest kah kaks juba surnud aja jooksul 6 kuuga. mis vöib sellist ketaste suremist tekitada? lihtsalt ytleb et boot failure ja ketas teeb ragisevat häält, kusjuures kettad olid kettasahtlistes, vähene jahutus? palun andke nõu kui kellelgi on selle alaseid teadmisi. sest ei tahaks et järjest kettad veel surevad. midagi peab ette vötma see pole ju normaalne!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
P2takac
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
19.02.2005 13:13:16
|
|
|
väga kahtlane ja vähemalt esmapilgul uskumatu...
keegi peab neid case peksma et nii palju kettaid nii lühikese ajaga...
milline see ragisev hääl ?
boot failure ei tähenda veel ju et ketas täitsa õhtul.
vähene jahutuse see külll olla ei sa !
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
19.02.2005 13:14:37
|
|
|
| mis firma ketastega on tegu ?
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
19.02.2005 13:19:27
|
|
|
| P2takac kirjutas: |
| vähene jahutuse see külll olla ei sa ! |
just nimelt vähene jahutus võibki põhjus olla. kui ta ikka pidevalt praeb ennast kusagil ahjus(sahtlis)
mõõda mõne seni töötava ketta temperatuuri kui võimalik
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rutz
HV Guru
liitunud: 26.09.2004
|
19.02.2005 13:39:27
|
|
|
Üleüldine pingekõikumine elektrisüsteemis võib ka põhjuseks olla ju
_________________
|
|
| Kommentaarid: 410 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
354 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metz
HV vaatleja

liitunud: 29.09.2003
|
19.02.2005 13:49:49
|
|
|
| mnjaa möötsin HDD temperature nimelise progega temp sahtlis olevate ketastega masinatel yle 40, 42-47 ja need mis ilma sahtlita ringi olen töstnud on 35-39
|
|
| tagasi üles |
|
 |
plugger
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2002
|
19.02.2005 13:55:47
Re: ketaste massiline suremine?!! |
|
|
| metz kirjutas: |
| Probleem järgmine: ühes väikeses asutuses on 14 masinat, köik yhesugused, originaalis olid 20GB Fujitsu kettad need on köik ammuseks surnud, sai vahetatud viimased u 6 kuud tagasi välja ja tellitud 6 uut 40GB ketast nüüd nendest kah kaks juba surnud aja jooksul 6 kuuga. mis vöib sellist ketaste suremist tekitada? lihtsalt ytleb et boot failure ja ketas teeb ragisevat häält, kusjuures kettad olid kettasahtlistes, vähene jahutus? palun andke nõu kui kellelgi on selle alaseid teadmisi. sest ei tahaks et järjest kettad veel surevad. midagi peab ette vötma see pole ju normaalne! |
Teada värk, need on sul fujitsu MPG seeria kettad, täpset marki ei mäleta, mul neid 20 tükki kasti sees, kõik umbestäpselt 2 aastat töötasid. See seeria oli praak, kontrollerid kärssavad läbi, ühelt maalt ei leia masin lihtsalt ketast ülesse.
Terve arvutipargi kettad tuli uute vastu vahetada, neetud MIcrolink ei vahetanud garantiikorras ka neid kõiki korraga välja.
_________________ ------------
IMHO |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
19.02.2005 14:00:10
|
|
|
Usun ,et viga võib ka sahtlites olla kui tegu on 1 vendiga plassmass hdd sahtlites . 40 Gb vastu need on ikka suht surm .
Laurikre:.
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2takac
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
19.02.2005 14:28:08
|
|
|
| olc kirjutas: |
| P2takac kirjutas: |
| vähene jahutuse see külll olla ei sa ! |
just nimelt vähene jahutus võibki põhjus olla. kui ta ikka pidevalt praeb ennast kusagil ahjus(sahtlis)
mõõda mõne seni töötava ketta temperatuuri kui võimalik |
no ma ei tea peab see ikka "ahi" olema mis sedasi nii palju kettaid praeb...
mul masin töötas 4-5 kuud radika kõrval ja ka ei juhtnud midagi temp 7 kraadi tõusis aga surema küll midagi ei hakanud.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
19.02.2005 16:55:31
|
|
|
| P2takac kirjutas: |
| olc kirjutas: |
| P2takac kirjutas: |
| vähene jahutuse see külll olla ei sa ! |
just nimelt vähene jahutus võibki põhjus olla. kui ta ikka pidevalt praeb ennast kusagil ahjus(sahtlis)
mõõda mõne seni töötava ketta temperatuuri kui võimalik |
no ma ei tea peab see ikka "ahi" olema mis sedasi nii palju kettaid praeb...
mul masin töötas 4-5 kuud radika kõrval ja ka ei juhtnud midagi temp 7 kraadi tõusis aga surema küll midagi ei hakanud. |
olen näinud paari vindisahtlit milles ketas läheb nii kuumax et välja võttes on halb käeski hoida. siin aga need 40'sed temperatuurid tõesti probleemix vaevalt on. ju mingi halva seeria otsa sattunud
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2takac
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
19.02.2005 16:58:15
|
|
|
võiks lasta mõned kettad portsust läbivaadata....mõningad mehed vast ikka oskavad öelda mis selle ketta elu katkestast kuigi ei pruugi....
nii ka ei sa ju et jäädki kettaid ostma
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metz
HV vaatleja

liitunud: 29.09.2003
|
22.02.2005 08:12:25
|
|
|
| mnjah, siiani on need ExcelStor 40 GB kettad saanud garantiist uued tagasi aga kummaline selline maha suremine
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
22.02.2005 08:33:59
|
|
|
Otsi vigasid vooluvarustusest - voolukõikumised, maandamata arvutid.... 8) Mul oma tutvusringkonnas lendas aint üks 20 gigane Fujitsu ja seda ka tänu suurele voolukõikumisele maapiirkonnas. Ülejäänud kaks täpselt samast partiist ketast töötavad kuidas suudavad
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2takac
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
22.02.2005 08:41:13
|
|
|
| metz kirjutas: |
| mnjah, siiani on need ExcelStor 40 GB kettad saanud garantiist uued tagasi aga kummaline selline maha suremine |
mis sest et uued kettad saanud ikkagi segab tööd ja tekitab juurde ju....raiskab enda närve
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
22.02.2005 08:59:59
Re: ketaste massiline suremine?!! |
|
|
| plugger kirjutas: |
| metz kirjutas: |
| Probleem järgmine: ühes väikeses asutuses on 14 masinat, köik yhesugused, originaalis olid 20GB Fujitsu kettad need on köik ammuseks surnud, sai vahetatud viimased u 6 kuud tagasi välja ja tellitud 6 uut 40GB ketast nüüd nendest kah kaks juba surnud aja jooksul 6 kuuga. mis vöib sellist ketaste suremist tekitada? lihtsalt ytleb et boot failure ja ketas teeb ragisevat häält, kusjuures kettad olid kettasahtlistes, vähene jahutus? palun andke nõu kui kellelgi on selle alaseid teadmisi. sest ei tahaks et järjest kettad veel surevad. midagi peab ette vötma see pole ju normaalne! |
Teada värk, need on sul fujitsu MPG <b>seeria</b> kettad, täpset marki ei mäleta, mul neid 20 tükki kasti sees, kõik umbestäpselt 2 aastat töötasid. See <b>seeria</b> oli praak, kontrollerid kärssavad läbi, ühelt maalt ei leia masin lihtsalt ketast ülesse.
Terve arvutipargi kettad tuli uute vastu vahetada, neetud MIcrolink ei vahetanud garantiikorras ka neid kõiki korraga välja. |
Kaldun ka selle arvamusega ühinema. Endal oli tööjuures Maxtori kettad (tulid uute masinatega kaasa). Hetkel ~1,5 aastat möödas ja kuskil 10 ketast 20-st välja vahetatud. Mingil ajamomendil lihtsalt keeldusid töötamast. Samamoodi oli seeria viga
Enne ketta ostmist võiksid uurida foorumitest jne kas ostmiseks mineva kettaga probleeme ka on olnud vms.
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metz
HV vaatleja

liitunud: 29.09.2003
|
23.02.2005 10:32:38
|
|
|
| mnjah voolukõikumised on siin probleemiks, kuid mis teha siis köigile 15 le masinale upsid kylge, kole kulukas. kuid kas see ei või olla seotud kuidagi kettale kirjutatud softiga ntks on masinad kopeeritud yhe ketta isost, see ajab kettad lolliks? ja tapab ära?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rutz
HV Guru
liitunud: 26.09.2004
|
23.02.2005 11:58:48
|
|
|
| tsitaat: |
kuid kas see ei või olla seotud kuidagi kettale kirjutatud softiga ntks on masinad kopeeritud yhe ketta isost, see ajab kettad lolliks? ja tapab ära?
|
Vaevalt, ma arvan et pigem on probleem voolukõikumises.
_________________
|
|
| Kommentaarid: 410 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
354 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2takac
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
23.02.2005 13:28:36
|
|
|
| Rutz kirjutas: |
| tsitaat: |
kuid kas see ei või olla seotud kuidagi kettale kirjutatud softiga ntks on masinad kopeeritud yhe ketta isost, see ajab kettad lolliks? ja tapab ära?
|
Vaevalt, ma arvan et pigem on probleem voolukõikumises.  |
Soft saab teda ainult segamini ajada aga mitte mehaaniliselt rikkuda.
Aga kuidas nad ära surevad ei leija lihtsaltketast, kolksuvad, vilistavad ei võta voolu järgi ?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
23.02.2005 13:32:57
|
|
|
| Viitab rohkem sellele, et kunagi oli mingi suurem elektrimats - kas puu tormiga traatidesse vüi alajaama lühised jms. jama ning nüüd mingi aeg hiljem siis kettad ütlevad tasapisi üles 8)
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
23.02.2005 14:00:23
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| Viitab rohkem sellele, et kunagi oli mingi suurem elektrimats - kas puu tormiga traatidesse vüi alajaama lühised jms. jama ning nüüd mingi aeg hiljem siis kettad ütlevad tasapisi üles 8) |
Või sitten mingi "tore" maandamata ning halvas korras elektrit_tarbiv apastraat kohapeal vooluvõrku lülitud ning tegeleb rahulikult oma asjaga e. ketaste tapmisega. Sest ühest maandamata jubinast võib piisata teiste asjade tapmiseks kui see kõvasti voolu kõigutab. [Keegi kuskil kunagi midagi taolist kellelegi rääkis vist].
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suurpealik
HV Guru

liitunud: 04.06.2002
|
23.02.2005 14:02:36
|
|
|
Korralik maandus + majaups või siis kõigile eraldi, peaks andma päris hea tulemuse. Aga need 20GB Fujitsud.. need peavadki ära surema, endal pidas vastu 21 kuud. Nende keskmine eluiga jääb sinna 2 aasta kanti. Tüüpiline nähtus on veel see,et andmeid näed, aga midagi teha ei saa.
_________________ Apple business solution partner. |
|
| Kommentaarid: 227 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2takac
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
23.02.2005 14:09:02
|
|
|
| suurpealik kirjutas: |
| Korralik maandus + majaups või siis kõigile eraldi, peaks andma päris hea tulemuse. Aga need 20GB Fujitsud.. need peavadki ära surema, endal pidas vastu 21 kuud. Nende keskmine eluiga jääb sinna 2 aasta kanti. Tüüpiline nähtus on veel see,et andmeid näed, aga midagi teha ei saa. |
Mingi "võssa" seeria ned 20Gb Fujitsud?
Mõni aasta tagasi oli IBM massiliselt praaki...eks ikka juhtub
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
23.02.2005 14:12:00
|
|
|
Siinses võrgus, kus praegu rabelen, on üks 20-gigane Fujitsu täpselt samadest surevatest seeriatest - vanus a 3,5 aastat, käib 5-7 päeva nädalas nii 10-24 tundi jutti ja ei oma mitte ühtegi väljasuremise märki!
Üks temaga samal ajal ostetud sama tüüpi ketas suri küll - arvuti ei tundnud enam ketast ära, kuid tegi seda maakohas pärast suuremat elektriavariid. Kusjuures andmed sain kätte tänu 486DX4 masinale (see tundis ketta ära) - aega läks kopimisel palju, aga info on olemas
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivos
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.04.2004

|
23.02.2005 16:48:11
|
|
|
| See et Fujitsud ära surevad on loomulik nähtus. Nad peavadki surema. See ei ole kellegi muu viga peale tootja. Seepärast lõpetas ta ka lauaarvutite ketaste tootmise. ExcelStor on teatavasti osaliselt IBM-i järglane.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
24.02.2005 14:01:47
|
|
|
Mul on sahtel probleeme tekitanud. Kahtlustasin ei tea mida, viiruseid ja prose klokkimise kõrvalnähte, aga niikui sahtlist välja võtsin, käis kõik nigu kullapai.
Sama mainis ka miski asutuse itimees. Aga see oli aastaid tagasi, vahest on sahtlikontaktid, trükkplaadid vms paremaks läinud.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
24.02.2005 14:43:58
|
|
|
Et kas ma pean siis nüüd sellele töötavale Fujitsu kõvakettale mingi suure sepavasaraga virutama või Täna hommikul oli vaja ruumi 10 giga teha ning rahumeeli kopisin arvuti failid sellele Fujitsu kettale
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
25.02.2005 11:55:12
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Et kas ma pean siis nüüd sellele töötavale Fujitsu kõvakettale mingi suure sepavasaraga virutama või Täna hommikul oli vaja ruumi 10 giga teha ning rahumeeli kopisin arvuti failid sellele Fujitsu kettale  |
Kuni töötab võiksid sellise kasuliku liigutuse siiski tulevikku lükata Aga kuna tead/said vihje, et kettaseeria on kahtlaste killast, siis võiksid lihtsalt sagedamini turvakoopiaid teha
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivos
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.04.2004

|
25.02.2005 14:41:57
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Et kas ma pean siis nüüd sellele töötavale Fujitsu kõvakettale mingi suure sepavasaraga virutama või Täna hommikul oli vaja ruumi 10 giga teha ning rahumeeli kopisin arvuti failid sellele Fujitsu kettale  |
Tuttav arvutifirmast(firma jätan mainimata) kasutas ka Fujitsut kliendi andmete ajutiseks hoidmiseks. Kontrollis veel kas peale kopeerimist kõik olemas. Siis tõmbas kliendi ketta puhtaks ja installis opsüsteemi peale. Kliendi andmete kopeerimisel selgus kurb tõsiasi, ketas ei soovinud Bioses ennast enam välja näidata. Kalav elektroonika oli suutnud Service Area ära rikkuda. Tuli siis vastava raha eest abi osutada. Eks igaüks ise teab kuidas kahtlaste arvuti komponentidega ringi käib!
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metz
HV vaatleja

liitunud: 29.09.2003
|
25.02.2005 14:45:53
|
|
|
| hm.. täpset surma kirjeldust ei tea pole ise juhtunud kohal olema, aga bootides masin ylesse ei pidavat tulema, kui vaatama läksin oligi no operating system, ja bios kah enam ketast ei tunne... ning arvuti käivitamisel kostab kohast kus ketas elutseb kröbinat, nagu liiv hakklihamasinas ?!!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
25.02.2005 14:59:55
|
|
|
Mina pean aga seda klauslit "Kindlasti läheb see ketas aia taha, tule ja osta kohe endale uus super imehea-kiire-kallis ketas" müügimehe müügitrikiks Aint et minu jaoks tuleb midagi huvitavamat välja mõelda, et ma uut ketast ostma tormaks 8) Ja igal inimesel pole võimalik ega ka tahtmist kohe taskust tuhatkond krooni välja käia Palju odavam on masin ära maandada, otsida faas, kus elekter vähem kõigub, arvutiga mitte jalgpalli mängida, tagada piisav arvuti jahutus ning risk elektroonika või raua suremisele väheneb kõvasti
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivos
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.04.2004

|
25.02.2005 16:06:34
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Mina pean aga seda klauslit "Kindlasti läheb see ketas aia taha, tule ja osta kohe endale uus super imehea-kiire-kallis ketas" müügimehe müügitrikiks |
Ei ole müügimees, vaid andmete taastaja surnud ketastelt. Pealegi kel vähegi kokkupuudet paljude Fujitsu MPG ketastega, siis seal suremus läheneb 100%-le.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.W.A.T.
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2003
|
26.02.2005 23:21:58
|
|
|
Märgiks ära, et endalgi ükspäev enam Fujitsu MPG seeria 40GB vint enam bioses ennast näole ei andnud....
Umbes 1,5 aastat töötas.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
26.02.2005 23:40:38
|
|
|
Mina tegelen küll oma tutvusringkonnas sellega, et juba ette vältida või vähendada raua mahapõlemisriske - meenutab küll tuletõrjekomandot, kes on kohal enne tulekahju puhkemist - kuid on asju mida saab ette näha ja neid vältida
Ja nagu varemöeldud - on minu jaoks HDD surnud alles siis kui sealt tõesti midagi enam kätte ei saa. Niikaua kui leidub reaneerimisvõimalusi kas aeglasemate masinate, külmkappide jms. kaasamisega ms võimaldavad andmeid kätte saada, pole see ketas veel surnud
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivos
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.04.2004

|
27.02.2005 00:16:52
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Ja nagu varemöeldud - on minu jaoks HDD surnud alles siis kui sealt tõesti midagi enam kätte ei saa. Niikaua kui leidub reaneerimisvõimalusi kas aeglasemate masinate, külmkappide jms. kaasamisega ms võimaldavad andmeid kätte saada, pole see ketas veel surnud  |
Selle definitsiooni järgi sinu jaoks surnud ketas ei pruugi kellegi teise jaoks surnud olla.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|