Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  NV43 ehk GeForce 6600 Seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 105, 106, 107  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.02.2005 17:10:35 vasta tsitaadiga

k2iguvahetaja kirjutas:
A kas saab telekal ja monitoril erinev reso olla?

ei saanud sel ajal, kui kaartidel oli vaid üks ramdac, nüüd on aga igal kaardil 2 tükki...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kilu
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2002




sõnum 19.02.2005 18:04:56 vasta tsitaadiga

Oeh, ikkagi mõtlen, et peab selle galaxy kaardi kuskilt otsima (1.6ns mälu).
MSI kaardile ise ei viitsi jahutust külge monteerima hakata ja lõpuks tuleb hind ikkagi suht galaxy kaardi lähedane.
Mul temp ja kaardi vaiksus suht tähtsad, galaxy jahutus peaks nende asjadega hakkama saama.

Nii et kui keegi teab või märkab kuskil Galaxy 1.6ns mäludega kaarti, siis palun andke teada siin või ps-i teel

tänud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaff
HV vaatleja

liitunud: 09.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2005 20:52:34 vasta tsitaadiga

Siin oli vahepeal jutuks HDTV-out. Tahaks seda kasutada, aga pole sobivat pistikut. Ehk keegi, kellel on võiks seletada, kuda need juhtmed sinna pessa käivad. St. mis auk millise signaali jaoks.
Või on kuskil müügis nähtud seda üleminekut tavaliseks komposiit-outiks.

Lisainfoks tegu PNY 6600GT AGP variandiga. Stock cooleriga temp idles 58 , full üle 90 icon_evil.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.02.2005 21:05:41 vasta tsitaadiga

Mina tellisin omale siit selle ülemineku ja saan nädala alguses kätte.
http://ee.invia.fujitsu.com/contact/index.shtml
OT: Kust sa tempi vaatad?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2005 21:12:02 vasta tsitaadiga

aks kirjutas:
Mina tellisin omale siit selle ülemineku ja saan nädala alguses kätte.
http://ee.invia.fujitsu.com/contact/index.shtml
OT: Kust sa tempi vaatad?


Rivatuner või nvida display driverit alla menüü
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2005 21:14:54 vasta tsitaadiga

jaff kirjutas:
Siin oli vahepeal jutuks HDTV-out. Tahaks seda kasutada, aga pole sobivat pistikut. Ehk keegi, kellel on võiks seletada, kuda need juhtmed sinna pessa käivad. St. mis auk millise signaali jaoks.
Või on kuskil müügis nähtud seda üleminekut tavaliseks komposiit-outiks.

Lisainfoks tegu PNY 6600GT AGP variandiga. Stock cooleriga temp idles 58 , full üle 90 icon_evil.gif


temperatuur on mul sama umbes nagu sull aint isend teine icon_evil.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaff
HV vaatleja

liitunud: 09.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2005 21:46:53 vasta tsitaadiga

aks kirjutas:
Mina tellisin omale siit selle ülemineku ja saan nädala alguses kätte.
http://ee.invia.fujitsu.com/contact/index.shtml
OT: Kust sa tempi vaatad?



Anna siis teada, kas said ikka õige asja thumbs_up.gif ja mida sa täpselt tellisid.
Oleks väga huvitatud ja tänulik!

Jõuti ette, jah, rivatuneri monitooring ning moditud BIOS icon_razz1.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2005 23:12:15 vasta tsitaadiga

originaalbiosis polnud 10 0A 01 11 õrna lõhnagi
aga võtsin asja lõpuks tõsiselt käsile ja tegin oma pny-le tempi näidu
neile tuleb näidata, kes peremees on, muidu ikka mismatch ja error vaheldumisi... icon_biggrin.gif

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.02.2005 23:19:01 vasta tsitaadiga

pl1600 kirjutas:
originaalbiosis polnud 10 0A 01 11 õrna lõhnagi
aga võtsin asja lõpuks tõsiselt käsile ja tegin oma pny-le tempi näidu
neile tuleb näidata, kes peremees on, muidu ikka mismatch ja error vaheldumisi... icon_biggrin.gif

et lisasid ise ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2005 23:22:48 vasta tsitaadiga

võtsin ühe teise versiooni biosi, kirjutasin tempi sisse ja surusin kaardile selga, kuigi kiunus teine
_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PPriit
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2003




sõnum 19.02.2005 23:59:02 vasta tsitaadiga

On välja lastud Nvidia bios editor'i Nibitor uus versioon NiBiTor 2.0
Väidetavalt saab sellega nüüd lubada tempi näitamist 6600 kiipidel.
On keegi 6600GT omanikest seda juba proovinud?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.02.2005 00:24:25 vasta tsitaadiga

Kahju, et AGP versiooni ei toeta.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 00:25:24 vasta tsitaadiga

edit: icon_razz.gif
_________________
mäx2


viimati muutis pl1600 20.02.2005 00:41:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PPriit
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2003




sõnum 20.02.2005 00:30:06 vasta tsitaadiga

aks kirjutas:
Kahju, et AGP versiooni ei toeta.


Mis mõttes ei toeta?

to: pl1600

Nojah, siis jääb üle sinu meetod mõne teise kaardi bios modida. icon_smile.gif
l
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.02.2005 00:31:23 vasta tsitaadiga

Vähemasti PNY biossi ei tunne küll ära.
Kui keegi kes omab PNY kaarti viitsiks saata oma moditud biossi mis tempi näitab oleks tänulik.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 00:41:19 vasta tsitaadiga

heee...
töötab ikka küll ilma stringita icon_smile.gif
aks, mis versioon sul originaalis peal on
PNY 128MB AGP temp enabled
5.43.02.36.52
5.43.02.39.51

_________________
mäx2


viimati muutis pl1600 20.02.2005 00:47:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PPriit
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2003




sõnum 20.02.2005 00:47:52 vasta tsitaadiga

pl1600 kirjutas:
heee...
töötab ikka küll ilma stringita icon_smile.gif
aks, mis versioon sul originaalis peal on


Kas ma saan õieti aru, et töötas siiski sinu kaardi biosega?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.02.2005 00:55:52 vasta tsitaadiga

pl1600 kirjutas:
heee...
töötab ikka küll ilma stringita icon_smile.gif
aks, mis versioon sul originaalis peal on
PNY 128MB AGP temp enabled
5.43.02.36.52
5.43.02.39.51

Everest ja Sandra näitavad 5.43.02.39.52
Bios näitab 5.43.03.39S5DP
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 01:11:22 vasta tsitaadiga

aks kirjutas:
Bios näitab 5.43.03.39S5DP

tuleb küll tuttav ette
siis proovid seda äkki
veel üks
PPriit kirjutas:
Kas ma saan õieti aru, et töötas siiski sinu kaardi biosega?

jah, põhimõtteliselt küll, netist tõmmatud identse variandiga, mu enda oma talle millegipärast nii ei meeldinud

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 03:16:22 vasta tsitaadiga

ei tea. mul peksis ka segast mu video peal. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serz47
HV veteran
serz47

liitunud: 11.02.2004




sõnum 20.02.2005 09:37:32 vasta tsitaadiga

vaadake mida siin aretati 6600Gt AGp-le http://www.overclockers.ru/lab/17965.shtml
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 12:39:54 vasta tsitaadiga

serz47 kirjutas:
vaadake mida siin aretati 6600Gt AGp-le http://www.overclockers.ru/lab/17965.shtml

Kas kaart selle all ära ei murdu juba icon_eek.gif Ei no temperatuurid on 1337. Endal idles samapalju aga loadi all 10-20 kraadi rohkem..
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serz47
HV veteran
serz47

liitunud: 11.02.2004




sõnum 20.02.2005 12:44:11 vasta tsitaadiga

Kirjutrai et Ei paindunudki ja Ei murdu istus Korralikult AGP pesas ja temp oli sellega 625 corega full loadis 50 thumbs_up.gif kraadi ainult
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.02.2005 13:46:27 vasta tsitaadiga

Leidsin hea video tempmodi kohta
http://stud3.tuwien.ac.at/~e0025403/mod.avi
Codeci saab siit:
http://www.techsmith.com/products/studio/codecdownload.asp
PS. enda bioss ei sisalda sellist stringi kahjuks.
Kõige sarnasem on 10 0A 01 03
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 14:09:04 vasta tsitaadiga

aks kirjutas:
Leidsin hea video tempmodi kohta
http://stud3.tuwien.ac.at/~e0025403/mod.avi
Codeci saab siit:
http://www.techsmith.com/products/studio/codecdownload.asp
PS. enda bioss ei sisalda sellist stringi kahjuks.
Kõige sarnasem on 10 0A 01 03


täpselt sama asi mul. ja kõige sarnasem on ka sama mis sul. ehk siis 03 lõpuga, mitte 11. icon_confused.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 14:15:48 vasta tsitaadiga

Keegi kellel see Zalmani jahutus peal on saaks äkki kaardist pilti teha? (huvitab just pci-e vers)
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 14:58:30 vasta tsitaadiga

Terror kirjutas:
Keegi kellel see Zalmani jahutus peal on saaks äkki kaardist pilti teha? (huvitab just pci-e vers)

Zalmanist ei ole pcie versiooni vaid üks versioon sobib kõigile Zalmani lehel listis olevatele kaartidele nii 6600GT AGP ja PCIe kaartidele (+muud vanemad kaardid veel) icon_wink.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 15:28:10 vasta tsitaadiga

Täpsustan siis...
Zalmani jahutus PCI-E 6600GT kaardil...
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 15:53:24 vasta tsitaadiga

ma siis ka täna panin ühe 90x90 vendi puhuma senna kaarile peale ja temp langes kõvasti 50C idle ja 85 full load.Aga ostan zalmani jahutuse.ega keegi ei oska öelda kas ordi kah midagi pakub 6600Gt kaardile jahutust. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.02.2005 16:09:03 vasta tsitaadiga

Kas keegi ütleks mis käsud oleks kui tahan uut tempmod biossi salvestada?
Progeks on NvFlash Tool 5.13.
Ise olen proovinud järgnevaid käske:
1. nvflash -P -U -f failinimi.rom
2. nvflash -5 -f failinimi.rom
3. nvflash -5 -6 -f failinimi.rom
ei saa ühegagi hakkama - viskab help-i ette hoopis selle asemel, et flashida.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 16:17:32 vasta tsitaadiga

aks kirjutas:
Kas keegi ütleks mis käsud oleks kui tahan uut tempmod biossi salvestada?
Progeks on NvFlash Tool 5.13.
Ise olen proovinud järgnevaid käske:
1. nvflash -P -U -f failinimi.rom
2. nvflash -5 -f failinimi.rom
3. nvflash -5 -6 -f failinimi.rom
ei saa ühegagi hakkama - viskab help-i ette hoopis selle asemel, et flashida.


nvflash failinimi.rom ja korras
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 16:46:44 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:
ma siis ka täna panin ühe 90x90 vendi puhuma senna kaarile peale ja temp langes kõvasti 50C idle ja 85 full load.Aga ostan zalmani jahutuse.ega keegi ei oska öelda kas ordi kah midagi pakub 6600Gt kaardile jahutust. icon_biggrin.gif


Ordisse peaks jõudma ehk märtsi kuus nV silencer 6.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.02.2005 16:56:46 vasta tsitaadiga

yes - töötabki lõpuks thumbs_up.gif
http://www.hot.ee/askoke/temp.jpg
PNY 6600 GT omanikud saavad stuffi siit ->

proge
http://www.hot.ee/askoke/orig+tempmod/NvFlash%20Tool%205.13.zip
minu kaardi originaalbios ver. 5.43.02.39.52
http://www.hot.ee/askoke/orig+tempmod/BACKUP.ROM
tempmodded variant
http://www.hot.ee/askoke/orig+tempmod/tempmod.ROM

käsk enda kaardi originaal bios-i salvestamiseks nvflash -b backup.rom
käsk uue bios-i salvestamiseks nvflash tempmod.rom

PS. Vastutuse jätan siiski modijale. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 17:23:22 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
haldo kirjutas:
ma siis ka täna panin ühe 90x90 vendi puhuma senna kaarile peale ja temp langes kõvasti 50C idle ja 85 full load.Aga ostan zalmani jahutuse.ega keegi ei oska öelda kas ordi kah midagi pakub 6600Gt kaardile jahutust. icon_biggrin.gif


Ordisse peaks jõudma ehk märtsi kuus nV silencer 6.


on see silencer 6 samahea kui zalman
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 17:26:02 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:
angel kirjutas:
haldo kirjutas:
ma siis ka täna panin ühe 90x90 vendi puhuma senna kaarile peale ja temp langes kõvasti 50C idle ja 85 full load.Aga ostan zalmani jahutuse.ega keegi ei oska öelda kas ordi kah midagi pakub 6600Gt kaardile jahutust. icon_biggrin.gif


Ordisse peaks jõudma ehk märtsi kuus nV silencer 6.


on see silencer 6 samahea kui zalman



Zalman on kallim ja on rohkem mõledud hea õhuvooluga korpusesse
NV Silencer aga puhub sooja õhu arvuti tagant välja seega soe õhk ei küta Arvuti korpuse sisu.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 17:28:59 vasta tsitaadiga

Seega NV Silencer 6 is teh way to go thumbs_up.gif teades Arcticu "vaigistajate" bang-for-buck suhet icon_wink.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 17:33:19 vasta tsitaadiga

Palju 6600GT voolu üldse tarbib? icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 17:34:58 vasta tsitaadiga

Nv silenceri koduleheküljel pole kirjas et ta sobiks 6600GT AGp le kas sobib?? icon_wink.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 17:42:18 vasta tsitaadiga

Las ma siis täpsustan et sobib AINULT PCIe 6600GT-le icon_evil.gif
Rutz kirjutas:
Palju 6600GT voolu üldse tarbib? icon_rolleyes.gif

Samapalju kui vanilla 6800 ehk mingi 110w full-loadis ja poole vähem idle icon_neutral.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 17:48:58 vasta tsitaadiga

Mul tekib selline küsimus, et kuidas see väike jahuti ~100W ära peaks jahutama? Äkki võimsustarve siiski väiksem?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 17:58:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Samapalju kui vanilla 6800 ehk mingi 110w full-loadis ja poole vähem idle

OK tänud, aga veel 1 küsimus:
Kas profiilis olev toiteplokk suudab 6600GT koos profiilis oleva configa ära toita?
tsitaat:
AOpen / Fortron FSP300-60ATV(PF) 300W
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 18:03:16 vasta tsitaadiga

darkplayr kirjutas:
Las ma siis täpsustan et sobib AINULT PCIe 6600GT-le icon_evil.gif
Rutz kirjutas:
Palju 6600GT voolu üldse tarbib? icon_rolleyes.gif

Samapalju kui vanilla 6800 ehk mingi 110w full-loadis ja poole vähem idle icon_neutral.gif


siis jama aga äkki tuleb ka zalman ordi hinnakirja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.02.2005 18:21:44 vasta tsitaadiga

Rutz kirjutas:
tsitaat:

Samapalju kui vanilla 6800 ehk mingi 110w full-loadis ja poole vähem idle

OK tänud, aga veel 1 küsimus:
Kas profiilis olev toiteplokk suudab 6600GT koos profiilis oleva configa ära toita?
tsitaat:
AOpen / Fortron FSP300-60ATV(PF) 300W

Vaevalt küll eriti kui veel kellata tahad kaarti.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.02.2005 19:17:40 vasta tsitaadiga

ega sul kogu 110w siis soojusesse lähe...
pealegi, seda 110 ei sa kohe mitte lihtsalt kätte...
see on juhul, kui terve core (kõik ühikud) töötab 100% ajast 100% koormuse all
see aga tähendaks spetsiaalselt selle tuuma jaoks kirjutatud koodi...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 19:32:36 vasta tsitaadiga

Kuhu see võimsus siis läheb kui mitte soojuseks? Vendile ja monitori minevale signaalile kulub tühine osa sellest. Osa soojust hajub ka mäludel, kuid kui kaart peaks tõesti tarbima ~110W võimsust, siis 80W peaks kindlalt prosest soojusena eralduma. Kuid selline väike plönn jahutus nagu seal on ei suudaks ju ka 40W korralikult jahutada. Keegi kes asjast täpsemalt teab võiks siin tiba sõna võtta icon_wink.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 19:38:04 vasta tsitaadiga

lisades siis lisavendi kaardile langes temp üle 10C Kas keegi teab kus müüakse veel seda zalmani peale beestingu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.02.2005 19:40:43 vasta tsitaadiga

Terror kirjutas:
Kuhu see võimsus siis läheb kui mitte soojuseks? Vendile ja monitori minevale signaalile kulub tühine osa sellest. Osa soojust hajub ka mäludel, kuid kui kaart peaks tõesti tarbima ~110W võimsust, siis 80W peaks kindlalt prosest soojusena eralduma. Kuid selline väike plönn jahutus nagu seal on ei suudaks ju ka 40W korralikult jahutada. Keegi kes asjast täpsemalt teab võiks siin tiba sõna võtta icon_wink.gif

aga kuhu jääb siis kasutegur sinu arust ?

see on samamoodi seletatav, et kui võtad 100W pirni, et kas siis pirn eraldab sul 100W soojust ?
ei, kuna osa energiat eraldub ka valgusena...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 20:29:48 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:

see on samamoodi seletatav, et kui võtad 100W pirni, et kas siis pirn eraldab sul 100W soojust ?
ei, kuna osa energiat eraldub ka valgusena...

100W pirn ei eralda 100W soojust, kuid hõõglambi kasutegur on väga väike ja kuskil 80% peaks kindlalt soojusena eralduma.
Ja mis sa tahad öelda, et videokaardilt eraldub võimsus valgusena vä icon_lol.gif
Ja sellistel asjadel nagu näit arvutiprotsessor on kasutegur nö 0. Kõik võimsus eraldub soojusena.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 20.02.2005 20:36:13 vasta tsitaadiga

Kasutegur?
Milleks see gpu selle energia muundab siis?
Valguseks küll mitte.
Ja monitari ta ka ei küta.

Hiljaks jäin.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaff
HV vaatleja

liitunud: 09.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 20:56:35 vasta tsitaadiga

darkplayr kirjutas:

Samapalju kui vanilla 6800 ehk mingi 110w full-loadis ja poole vähem idle icon_neutral.gif


Mis te mehed ajate udu, 100W icon_lol.gif

Idles ca 25 W, full load ca 60 W. see on siis AGP variant, PCI-E isegi vähem
Link kah http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/geforce6600gt-oc_3.html
Lisame siia veel ca 7-12 W , mille võtab üleminek AGP-le.

300w toide toidab lõdvalt ära, teen varsti täpsemad mõõtmised oma PNY-ga.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  NV43 ehk GeForce 6600 Seeria mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 105, 106, 107  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.