|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
19.02.2005 17:10:35
|
|
|
| k2iguvahetaja kirjutas: |
| A kas saab telekal ja monitoril erinev reso olla? |
ei saanud sel ajal, kui kaartidel oli vaid üks ramdac, nüüd on aga igal kaardil 2 tükki...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kilu
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2002
|
19.02.2005 18:04:56
|
|
|
Oeh, ikkagi mõtlen, et peab selle galaxy kaardi kuskilt otsima (1.6ns mälu).
MSI kaardile ise ei viitsi jahutust külge monteerima hakata ja lõpuks tuleb hind ikkagi suht galaxy kaardi lähedane.
Mul temp ja kaardi vaiksus suht tähtsad, galaxy jahutus peaks nende asjadega hakkama saama.
Nii et kui keegi teab või märkab kuskil Galaxy 1.6ns mäludega kaarti, siis palun andke teada siin või ps-i teel
tänud.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaff
HV vaatleja
liitunud: 09.03.2003
|
19.02.2005 20:52:34
|
|
|
Siin oli vahepeal jutuks HDTV-out. Tahaks seda kasutada, aga pole sobivat pistikut. Ehk keegi, kellel on võiks seletada, kuda need juhtmed sinna pessa käivad. St. mis auk millise signaali jaoks.
Või on kuskil müügis nähtud seda üleminekut tavaliseks komposiit-outiks.
Lisainfoks tegu PNY 6600GT AGP variandiga. Stock cooleriga temp idles 58 , full üle 90
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
19.02.2005 21:12:02
|
|
|
Rivatuner või nvida display driverit alla menüü
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
19.02.2005 21:14:54
|
|
|
| jaff kirjutas: |
Siin oli vahepeal jutuks HDTV-out. Tahaks seda kasutada, aga pole sobivat pistikut. Ehk keegi, kellel on võiks seletada, kuda need juhtmed sinna pessa käivad. St. mis auk millise signaali jaoks.
Või on kuskil müügis nähtud seda üleminekut tavaliseks komposiit-outiks.
Lisainfoks tegu PNY 6600GT AGP variandiga. Stock cooleriga temp idles 58 , full üle 90  |
temperatuur on mul sama umbes nagu sull aint isend teine
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaff
HV vaatleja
liitunud: 09.03.2003
|
19.02.2005 21:46:53
|
|
|
Anna siis teada, kas said ikka õige asja ja mida sa täpselt tellisid.
Oleks väga huvitatud ja tänulik!
Jõuti ette, jah, rivatuneri monitooring ning moditud BIOS
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
19.02.2005 23:12:15
|
|
|
originaalbiosis polnud 10 0A 01 11 õrna lõhnagi
aga võtsin asja lõpuks tõsiselt käsile ja tegin oma pny-le tempi näidu
neile tuleb näidata, kes peremees on, muidu ikka mismatch ja error vaheldumisi...
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
19.02.2005 23:19:01
|
|
|
| pl1600 kirjutas: |
originaalbiosis polnud 10 0A 01 11 õrna lõhnagi
aga võtsin asja lõpuks tõsiselt käsile ja tegin oma pny-le tempi näidu
neile tuleb näidata, kes peremees on, muidu ikka mismatch ja error vaheldumisi...  |
et lisasid ise ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
19.02.2005 23:22:48
|
|
|
võtsin ühe teise versiooni biosi, kirjutasin tempi sisse ja surusin kaardile selga, kuigi kiunus teine
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PPriit
HV kasutaja
liitunud: 01.06.2003
|
19.02.2005 23:59:02
|
|
|
On välja lastud Nvidia bios editor'i Nibitor uus versioon NiBiTor 2.0
Väidetavalt saab sellega nüüd lubada tempi näitamist 6600 kiipidel.
On keegi 6600GT omanikest seda juba proovinud?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
20.02.2005 00:24:25
|
|
|
| Kahju, et AGP versiooni ei toeta.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
20.02.2005 00:25:24
|
|
|
edit:
_________________ mäx2
viimati muutis pl1600 20.02.2005 00:41:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PPriit
HV kasutaja
liitunud: 01.06.2003
|
20.02.2005 00:30:06
|
|
|
| aks kirjutas: |
| Kahju, et AGP versiooni ei toeta. |
Mis mõttes ei toeta?
to: pl1600
Nojah, siis jääb üle sinu meetod mõne teise kaardi bios modida.
l
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
20.02.2005 00:31:23
|
|
|
Vähemasti PNY biossi ei tunne küll ära.
Kui keegi kes omab PNY kaarti viitsiks saata oma moditud biossi mis tempi näitab oleks tänulik.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
20.02.2005 00:41:19
|
|
|
heee...
töötab ikka küll ilma stringita
aks, mis versioon sul originaalis peal on
PNY 128MB AGP temp enabled
5.43.02.36.52
5.43.02.39.51
_________________ mäx2
viimati muutis pl1600 20.02.2005 00:47:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PPriit
HV kasutaja
liitunud: 01.06.2003
|
20.02.2005 00:47:52
|
|
|
| pl1600 kirjutas: |
heee...
töötab ikka küll ilma stringita
aks, mis versioon sul originaalis peal on |
Kas ma saan õieti aru, et töötas siiski sinu kaardi biosega?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
20.02.2005 00:55:52
|
|
|
| pl1600 kirjutas: |
heee...
töötab ikka küll ilma stringita
aks, mis versioon sul originaalis peal on
PNY 128MB AGP temp enabled
5.43.02.36.52
5.43.02.39.51 |
Everest ja Sandra näitavad 5.43.02.39.52
Bios näitab 5.43.03.39S5DP
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
20.02.2005 01:11:22
|
|
|
| aks kirjutas: |
| Bios näitab 5.43.03.39S5DP |
tuleb küll tuttav ette
siis proovid seda äkki
veel üks
| PPriit kirjutas: |
| Kas ma saan õieti aru, et töötas siiski sinu kaardi biosega? |
jah, põhimõtteliselt küll, netist tõmmatud identse variandiga, mu enda oma talle millegipärast nii ei meeldinud
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
20.02.2005 03:16:22
|
|
|
ei tea. mul peksis ka segast mu video peal.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serz47
HV veteran

liitunud: 11.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
20.02.2005 12:39:54
|
|
|
Kas kaart selle all ära ei murdu juba Ei no temperatuurid on 1337. Endal idles samapalju aga loadi all 10-20 kraadi rohkem..
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serz47
HV veteran

liitunud: 11.02.2004
|
20.02.2005 12:44:11
|
|
|
Kirjutrai et Ei paindunudki ja Ei murdu istus Korralikult AGP pesas ja temp oli sellega 625 corega full loadis 50 kraadi ainult
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
20.02.2005 14:09:04
|
|
|
täpselt sama asi mul. ja kõige sarnasem on ka sama mis sul. ehk siis 03 lõpuga, mitte 11.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
20.02.2005 14:15:48
|
|
|
| Keegi kellel see Zalmani jahutus peal on saaks äkki kaardist pilti teha? (huvitab just pci-e vers)
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
20.02.2005 14:58:30
|
|
|
| Terror kirjutas: |
| Keegi kellel see Zalmani jahutus peal on saaks äkki kaardist pilti teha? (huvitab just pci-e vers) |
Zalmanist ei ole pcie versiooni vaid üks versioon sobib kõigile Zalmani lehel listis olevatele kaartidele nii 6600GT AGP ja PCIe kaartidele (+muud vanemad kaardid veel)
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
20.02.2005 15:28:10
|
|
|
Täpsustan siis...
Zalmani jahutus PCI-E 6600GT kaardil...
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
20.02.2005 15:53:24
|
|
|
ma siis ka täna panin ühe 90x90 vendi puhuma senna kaarile peale ja temp langes kõvasti 50C idle ja 85 full load.Aga ostan zalmani jahutuse.ega keegi ei oska öelda kas ordi kah midagi pakub 6600Gt kaardile jahutust.
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
20.02.2005 16:09:03
|
|
|
Kas keegi ütleks mis käsud oleks kui tahan uut tempmod biossi salvestada?
Progeks on NvFlash Tool 5.13.
Ise olen proovinud järgnevaid käske:
1. nvflash -P -U -f failinimi.rom
2. nvflash -5 -f failinimi.rom
3. nvflash -5 -6 -f failinimi.rom
ei saa ühegagi hakkama - viskab help-i ette hoopis selle asemel, et flashida.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
20.02.2005 16:17:32
|
|
|
| aks kirjutas: |
Kas keegi ütleks mis käsud oleks kui tahan uut tempmod biossi salvestada?
Progeks on NvFlash Tool 5.13.
Ise olen proovinud järgnevaid käske:
1. nvflash -P -U -f failinimi.rom
2. nvflash -5 -f failinimi.rom
3. nvflash -5 -6 -f failinimi.rom
ei saa ühegagi hakkama - viskab help-i ette hoopis selle asemel, et flashida. |
nvflash failinimi.rom ja korras
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
20.02.2005 16:46:44
|
|
|
| haldo kirjutas: |
ma siis ka täna panin ühe 90x90 vendi puhuma senna kaarile peale ja temp langes kõvasti 50C idle ja 85 full load.Aga ostan zalmani jahutuse.ega keegi ei oska öelda kas ordi kah midagi pakub 6600Gt kaardile jahutust.  |
Ordisse peaks jõudma ehk märtsi kuus nV silencer 6.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
20.02.2005 17:23:22
|
|
|
| angel kirjutas: |
| haldo kirjutas: |
ma siis ka täna panin ühe 90x90 vendi puhuma senna kaarile peale ja temp langes kõvasti 50C idle ja 85 full load.Aga ostan zalmani jahutuse.ega keegi ei oska öelda kas ordi kah midagi pakub 6600Gt kaardile jahutust.  |
Ordisse peaks jõudma ehk märtsi kuus nV silencer 6. |
on see silencer 6 samahea kui zalman
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
20.02.2005 17:26:02
|
|
|
| haldo kirjutas: |
| angel kirjutas: |
| haldo kirjutas: |
ma siis ka täna panin ühe 90x90 vendi puhuma senna kaarile peale ja temp langes kõvasti 50C idle ja 85 full load.Aga ostan zalmani jahutuse.ega keegi ei oska öelda kas ordi kah midagi pakub 6600Gt kaardile jahutust.  |
Ordisse peaks jõudma ehk märtsi kuus nV silencer 6. |
on see silencer 6 samahea kui zalman |
Zalman on kallim ja on rohkem mõledud hea õhuvooluga korpusesse
NV Silencer aga puhub sooja õhu arvuti tagant välja seega soe õhk ei küta Arvuti korpuse sisu.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
20.02.2005 17:28:59
|
|
|
Seega NV Silencer 6 is teh way to go teades Arcticu "vaigistajate" bang-for-buck suhet
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rutz
HV Guru
liitunud: 26.09.2004
|
20.02.2005 17:33:19
|
|
|
Palju 6600GT voolu üldse tarbib?
_________________
|
|
| Kommentaarid: 410 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
354 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
20.02.2005 17:34:58
|
|
|
Nv silenceri koduleheküljel pole kirjas et ta sobiks 6600GT AGp le kas sobib??
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
20.02.2005 17:42:18
|
|
|
Las ma siis täpsustan et sobib AINULT PCIe 6600GT-le
| Rutz kirjutas: |
Palju 6600GT voolu üldse tarbib? |
Samapalju kui vanilla 6800 ehk mingi 110w full-loadis ja poole vähem idle
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
20.02.2005 17:48:58
|
|
|
| Mul tekib selline küsimus, et kuidas see väike jahuti ~100W ära peaks jahutama? Äkki võimsustarve siiski väiksem?
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rutz
HV Guru
liitunud: 26.09.2004
|
20.02.2005 17:58:18
|
|
|
| tsitaat: |
Samapalju kui vanilla 6800 ehk mingi 110w full-loadis ja poole vähem idle
|
OK tänud, aga veel 1 küsimus:
Kas profiilis olev toiteplokk suudab 6600GT koos profiilis oleva configa ära toita?
| tsitaat: |
AOpen / Fortron FSP300-60ATV(PF) 300W
|
|
|
| Kommentaarid: 410 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
354 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
20.02.2005 18:03:16
|
|
|
| darkplayr kirjutas: |
Las ma siis täpsustan et sobib AINULT PCIe 6600GT-le
| Rutz kirjutas: |
Palju 6600GT voolu üldse tarbib? |
Samapalju kui vanilla 6800 ehk mingi 110w full-loadis ja poole vähem idle  |
siis jama aga äkki tuleb ka zalman ordi hinnakirja
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
20.02.2005 18:21:44
|
|
|
| Rutz kirjutas: |
| tsitaat: |
Samapalju kui vanilla 6800 ehk mingi 110w full-loadis ja poole vähem idle
|
OK tänud, aga veel 1 küsimus:
Kas profiilis olev toiteplokk suudab 6600GT koos profiilis oleva configa ära toita?
| tsitaat: |
AOpen / Fortron FSP300-60ATV(PF) 300W
|
|
Vaevalt küll eriti kui veel kellata tahad kaarti.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
20.02.2005 19:17:40
|
|
|
ega sul kogu 110w siis soojusesse lähe...
pealegi, seda 110 ei sa kohe mitte lihtsalt kätte...
see on juhul, kui terve core (kõik ühikud) töötab 100% ajast 100% koormuse all
see aga tähendaks spetsiaalselt selle tuuma jaoks kirjutatud koodi...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
20.02.2005 19:32:36
|
|
|
Kuhu see võimsus siis läheb kui mitte soojuseks? Vendile ja monitori minevale signaalile kulub tühine osa sellest. Osa soojust hajub ka mäludel, kuid kui kaart peaks tõesti tarbima ~110W võimsust, siis 80W peaks kindlalt prosest soojusena eralduma. Kuid selline väike plönn jahutus nagu seal on ei suudaks ju ka 40W korralikult jahutada. Keegi kes asjast täpsemalt teab võiks siin tiba sõna võtta
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
20.02.2005 19:38:04
|
|
|
lisades siis lisavendi kaardile langes temp üle 10C Kas keegi teab kus müüakse veel seda zalmani peale beestingu
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
20.02.2005 19:40:43
|
|
|
| Terror kirjutas: |
Kuhu see võimsus siis läheb kui mitte soojuseks? Vendile ja monitori minevale signaalile kulub tühine osa sellest. Osa soojust hajub ka mäludel, kuid kui kaart peaks tõesti tarbima ~110W võimsust, siis 80W peaks kindlalt prosest soojusena eralduma. Kuid selline väike plönn jahutus nagu seal on ei suudaks ju ka 40W korralikult jahutada. Keegi kes asjast täpsemalt teab võiks siin tiba sõna võtta  |
aga kuhu jääb siis kasutegur sinu arust ?
see on samamoodi seletatav, et kui võtad 100W pirni, et kas siis pirn eraldab sul 100W soojust ?
ei, kuna osa energiat eraldub ka valgusena...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
20.02.2005 20:29:48
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
see on samamoodi seletatav, et kui võtad 100W pirni, et kas siis pirn eraldab sul 100W soojust ?
ei, kuna osa energiat eraldub ka valgusena... |
100W pirn ei eralda 100W soojust, kuid hõõglambi kasutegur on väga väike ja kuskil 80% peaks kindlalt soojusena eralduma.
Ja mis sa tahad öelda, et videokaardilt eraldub võimsus valgusena vä
Ja sellistel asjadel nagu näit arvutiprotsessor on kasutegur nö 0. Kõik võimsus eraldub soojusena.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vambola
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
20.02.2005 20:36:13
|
|
|
Kasutegur?
Milleks see gpu selle energia muundab siis?
Valguseks küll mitte.
Ja monitari ta ka ei küta.
Hiljaks jäin.
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaff
HV vaatleja
liitunud: 09.03.2003
|
20.02.2005 20:56:35
|
|
|
| darkplayr kirjutas: |
Samapalju kui vanilla 6800 ehk mingi 110w full-loadis ja poole vähem idle  |
Mis te mehed ajate udu, 100W
Idles ca 25 W, full load ca 60 W. see on siis AGP variant, PCI-E isegi vähem
Link kah http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/geforce6600gt-oc_3.html
Lisame siia veel ca 7-12 W , mille võtab üleminek AGP-le.
300w toide toidab lõdvalt ära, teen varsti täpsemad mõõtmised oma PNY-ga.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|