|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
03.02.2005 17:01:13
|
|
|
rekordid ei ole selleks, et prime jooksutada ju heal juhul ainult 3dmarkimiseks, halvemal juhul ainult screenshot.
prime on enda tarbeks ainult
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
03.02.2005 18:46:32
|
|
|
Samas oleks parem arvuteid võrrelda ,kui Prime stabiilne võrreldavatel masinatel.Mul mingi 100mhz kõrgemalt jookseb veel masin stabiilselt ent Prime ei tee.Mõned seda HT bus kiirust ikka rängalt ületavad.On siis ohtlik ja ebastabiilne see või ei?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
03.02.2005 19:40:17
|
|
|
| soodent kirjutas: |
| Samas oleks parem arvuteid võrrelda ,kui Prime stabiilne võrreldavatel masinatel.Mul mingi 100mhz kõrgemalt jookseb veel masin stabiilselt ent Prime ei tee.Mõned seda HT bus kiirust ikka rängalt ületavad.On siis ohtlik ja ebastabiilne see või ei? |
AMD poolametlik seletus oligi, et liigkõrge HTT on prime vigade allikas a64-ja puhul.
kahjuks ei mäleta kus se jutt üleval oli. (üritan leida uuesti)
Samas, mäletan et seal oli ka hoiatus- mitte kasutada pikaajaliselt üle 1,65V Vcore 90nm prosede puhul.
Et 90nm prosed pidid selle liigpinge suhtes tundlikumad olema võrreldes 130nm prosedega.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.02.2005 20:22:47
|
|
|
mnjaa... seda ülepinget mainib IBM kõige rohkem... muideks täitsa tuntav eluea vahe oli
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
03.02.2005 23:48:20
|
|
|
soome:
DFI LANPARTY UT nF4 Ultra-D hind 148.00 EUR ehk 2300.-
DFI LANPARTY UT nF4 SLI-D hind 184.00 EUR ehk 2870.-
DFI LANPARTY UT nF4 SLI-DR hind 199.00 EUR ehk 3100.-
tulekulnädalal 5-6 ehk siis next week
peaks raha kokku ajama ja ühe ära tellima 8)
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
04.02.2005 01:00:15
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
soome:
DFI LANPARTY UT nF4 Ultra-D hind 148.00 EUR ehk 2300.-
DFI LANPARTY UT nF4 SLI-D hind 184.00 EUR ehk 2870.-
DFI LANPARTY UT nF4 SLI-DR hind 199.00 EUR ehk 3100.-
tulekulnädalal 5-6 ehk siis next week
peaks raha kokku ajama ja ühe ära tellima 8) |
Äkki tood lingi ka ära .
Ei tea millal seda uut Winchester E0, või mis ta oligi, turule on oodata.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
04.02.2005 02:33:31
|
|
|
sain siis superpis 1M 31 sekki 300x9 2,5-4-4-9 2T. 2M andis juba errorit ühesõnaga www.estirc.net/taavi/oc/1.jpg siiani siis parim tulemus
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
04.02.2005 11:23:32
|
|
|
Winterwind, see jimmspc-store on ainult neti pood või saab kuhugile kohale ka minna? Ei saa aru hästi sellest soome keelest. Äkki kui kuhugile kohapeale saab minna, saab tingida, plaan soome minna
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
04.02.2005 11:26:36
|
|
|
Jimm's PC-store Oy
Vähäheikkiläntie 37
20810 Turku
FINLAND
Turkus on pood muidu ja ise olen sealt tellinud
kohale minnes oleks hea kaubelda küll aga vaevalt,
et nad sellega alet teevad
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
04.02.2005 11:55:15
|
|
|
| No midagi äkki saab, kaugel see turku on helsinkist, 200km umbes?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
04.02.2005 15:33:04
|
|
|
tead palju turku sõit maksab? või lähed oma autoga? njah, suht kulukas anyway...
kui verkkokauppas reaalselt olemas on asjad, siis võin tuua, lähen sinna lähiajal ühe suurema jublaka järele!
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
04.02.2005 16:24:55
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
tead palju turku sõit maksab? või lähed oma autoga? njah, suht kulukas anyway...
kui verkkokauppas reaalselt olemas on asjad, siis võin tuua, lähen sinna lähiajal ühe suurema jublaka järele! |
Hmm, ise kardan et heal juhul 2 selle tingimisega seal võidaks, kuid kui midagi vaja on siis vast vaja lasta isal ära tuua.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeroj
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2002
|
05.02.2005 15:15:11
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
Kes oma MSI K8N Neo2 pärast põevad, siis nii palju (lohutavaks!?) teadmiseks, et minu plaat on senimaani vastu pidanud. Samas pole ma ka tinutuskolviga plaadi küljes käinud ja "extremus" pingeid peale lasknud |
Minu oma töötab samuti korralikult. Pole olnud mingit tarvidust katsetada ekstreemseid volte (üle 1,65 & 2,85), ega ka füüsilist modimist, et saada Super Pi 31 sek. (2672 x 10). Ega vist ei hakka ka õhkjahutusega rohkem punnima. Everesti andmetel on see overclock 34% Kui mõelda, et prose on tehasest 3200+, sinna liita 34% = 4288+ Kas siis see peaks võrduma 4,3 GHz Pennuga?
Normaalse töö piiriks nagu ka teistel siin 260MHz (minul näitab kõige kiiremini stabiilsust - kas mängud jooksevad, jt kui jooksutada 3DMark03 CPU test nr.2)
Närisin end lõpuks siit 47 leheküljelt läbi (oleks hädasti tühja jutu kustutamist) ja ei hakanud silma, et kellelgi oleks CoreCenter mälu voldi reguleerimisel vastupidiselt käitunud - mida väiksem Vcore+, seda suurem V (CPU-Z kõrval lahti) tegelikult ja vastupidi.
Big shouts to Jaan, kes mind lahkesti järjele aitas!
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
05.02.2005 15:17:21
|
|
|
mis nädala prose sul on?
igatahes täitsa tubli tulemus
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
05.02.2005 16:23:51
|
|
|
eeroj ehk on takistuseks üle 260 Mhz saamiseks HTT? Igatahes üle 1 GHz HTT pole (minu) Neo2 mokka mööda. Aga jah prose on sul hea trehvanud, endal on maksimaalne saavutatav vististi 2600 Mhz, põhjalikumalt testitav stabiilne on masin ca 2550 Mhz, kõike seda siis 1,5...1,55 V juures. Ekstra voldid ei anna tuhkagi juurde. Kahjuks pole oma prose koodi kirja pannud, ega viitsi ka jahutit hetkel maha kakkuda...
Samas vaatan vaikselt uuema steppinguga A64 poole, ega lisa 200 Mhz pole patuasi
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
05.02.2005 16:58:38
|
|
|
Noniih mul käpa vahel nüüd DFI LANPARTY UT nF4 SLI-D. Megalahe on bioses või windowsis keerata ükskõik mis fanni pöörded nii maha kui tahad kasvõi OFF
Teisip kolmap hakkan ruunama siis rohkem.
Peaks seda Winchesterit päris hästi piinama vist esmasp piiname Winterwindi prose
A64 3200+ - tuleb
DFI LANPARTY UT nF4 SLI-D - käes
ASUS X800XT PE PCI-e - tuleb
Forton 550W 12v@36A - käes
Pioneer DVDRW 108D@108DW piodata rom - käes
Coolermaster Hyper 6 - käes
muhaha
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
05.02.2005 17:25:06
|
|
|
paras killer süsteem tuleb sul kokku
Forton laseb pingeid ise ka muuta?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
05.02.2005 18:12:14
|
|
|
PlatoonSgtElias, sul palju raha vist
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
05.02.2005 18:14:29
|
|
|
| Magic kirjutas: |
paras killer süsteem tuleb sul kokku
Forton laseb pingeid ise ka muuta? |
See pask, ootan FX-63'e 3,2GHz default. Ja 512Mb ATI videokaarti ootan.
Jõhker muidu kui palju saab selle nForce4 plaadiga BIOSis näppida vidinaid :S
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
viimati muutis HDTanel 05.02.2005 18:15:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
05.02.2005 18:15:00
|
|
|
loodame ikka 2.8ghz vähemalt näha mu prosega soojas
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
05.02.2005 18:23:31
|
|
|
Muide kas need akiba ja verkkokaupa asuvad helsingis
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
05.02.2005 18:26:02
|
|
|
verkkokauppa küll aga akiba kohta uuri
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
05.02.2005 18:31:07
|
|
|
| Muide, kas mu emaplaadil on deafult see nn pci lukk peal? Et ei jookse ülejäänud kaardid sabas.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
05.02.2005 18:37:12
|
|
|
nii leidsin , et akiba asub ka Helsingis , muide ma võiksin oma isal lasta midagu tuua sealt ta käib iga 2 nädala tagant Eestis
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
05.02.2005 18:44:13
|
|
|
: , mul fsb üle 230mhz ei lähe. Ei buudigi. Äkki on lukk maas vms.?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
05.02.2005 18:45:29
|
|
|
sata ketas on mis pesas?
pane 3,4 need peaks msi-l lukus olema...
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
05.02.2005 18:53:59
|
|
|
| niipalju siis sellest - minu masin ei võta enam voolu järgi. proovisin teise toiteplokiga, kuid paistab, et MSI on küpse. väliselt on kõik korras, k.a. see kiip mis pidi läbi põlema. ei teagi kohe mis arvata - moraal on igatahes madal
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
05.02.2005 19:20:43
|
|
|
jällegi viva la MSI
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
05.02.2005 19:24:15
|
|
|
| tur, kahju - tegelikult imho ikkagi parim 939 NF3 plaat millele mul mitte ühtegi etteheidet ei olnud. ei taha NF4 peale ka kolida, tobe PCI-X only tähendab ka uut graafikakaarti mida minule väga vaja ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
05.02.2005 19:27:39
|
|
|
hm kõigil peale jaani on msi kalanud
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
05.02.2005 19:38:11
|
|
|
praegu just vaatan - 1100+ eeki miski PCI-Express video eest millel on 64bit mälusiin. seega põhimõtteliselt 1100 eeki MX440 eest
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
05.02.2005 20:23:54
|
|
|
Jaan hakkas DFI-d testima
varsti kuuleb siis esimesi muljeid - loodetavasti asi ikka elab ka tiba
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
05.02.2005 20:25:58
|
|
|
see saab olema huvitav
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
05.02.2005 20:29:35
|
|
|
Varsti Jaan tuleb 4v andsin mälule ja põles maha.
Kuradi karm asi on see DFI plaat jah. Tõesti loodame ,et midagi maha ei põle nagu eelmise DFI-ga kombeks oli. (nforce2)
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
05.02.2005 20:33:02
|
|
|
| razor kirjutas: |
| niipalju siis sellest - minu masin ei võta enam voolu järgi. proovisin teise toiteplokiga, kuid paistab, et MSI on küpse. väliselt on kõik korras, k.a. see kiip mis pidi läbi põlema. ei teagi kohe mis arvata - moraal on igatahes madal |
KKKKKKKKKKKKKKKKK
jama lugu selle msi´ga, kas võttis midagi kaasa ka?
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm
HV veteran

liitunud: 30.08.2004
|
05.02.2005 20:33:55
|
|
|
Ya i read something about the hot chipset temps of the nForce4 motherboards..
a german Hardware mag tested some available boards with nforce4 chips:
all temps @ stock:
Asus A8N-Sli Deluxe = 39° / 102° F
Msi K8N Diamond = 48° / 120° F
Msi K8N Neo4 Plat. = 39° / 102° F
Gigabyte K8NXP-Sli = 44° / 111° F
these chips get really hot even when non-overclocked....
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
05.02.2005 20:47:32
|
|
|
| lehm kirjutas: |
Ya i read something about the hot chipset temps of the nForce4 motherboards..
a german Hardware mag tested some available boards with nforce4 chips:
all temps @ stock:
Asus A8N-Sli Deluxe = 39° / 102° F
Msi K8N Diamond = 48° / 120° F
Msi K8N Neo4 Plat. = 39° / 102° F
Gigabyte K8NXP-Sli = 44° / 111° F
these chips get really hot even when non-overclocked.... |
wr4 peale
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
05.02.2005 21:43:33
|
|
|
Kaugel Jaan testimisega juba on ? Ega ta ometi krokodilli pisaraid ei nuta, et DFI omadega õhtul ?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
05.02.2005 21:57:33
|
|
|
Eks hommikul annab teada
me ostis juba hunniku kohukesi ja sokolaadi poest valmis vaatan enda DFI plaati ja ootan prose ning videokaarti kohe hakkan Winterwindi volt modditud X800PRO-d testima
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
05.02.2005 22:03:55
|
|
|
See memory compatibility värk on nforce 4 emaplaadil ikka masendav.4x256mb pole soovitav ja 512mb pulgad 16 kiviga pole ka recomended vähemalt Chaintech poolt.Soovitaks inimestel endiselt oodata selle nforce 4 peale kolimisega.Minu 256mb ch-5 pulgad mis nforce 2 all 225mhz läksid dual cl2 ei jõua nforce 4 all 200mhz cl2,5-3-3-7 windowsi.See mälu värk vähemalt mul ülimalt ebastabiilne kõigi mäludega dual reziimis.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
05.02.2005 22:19:19
|
|
|
too 4 pulga jama on pigem Winchesteri enda probleem. peab ratio lükkama 166 peale või kasutama T2 taiminguid
edit: ja ongi plaat läbi - kõik muud komponendid eraldi töötavad kuid plaat ei võta voolu järgi.
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
05.02.2005 22:29:29
|
|
|
| soodent kirjutas: |
| See memory compatibility värk on nforce 4 emaplaadil ikka masendav.4x256mb pole soovitav ja 512mb pulgad 16 kiviga pole ka recomended vähemalt Chaintech poolt.Soovitaks inimestel endiselt oodata selle nforce 4 peale kolimisega.Minu 256mb ch-5 pulgad mis nforce 2 all 225mhz läksid dual cl2 ei jõua nforce 4 all 200mhz cl2,5-3-3-7 windowsi.See mälu värk vähemalt mul ülimalt ebastabiilne kõigi mäludega dual reziimis. |
Inimene võiks mälusi ka updateda
Ise vaatan küll 2x1Gb PC4500 poole
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
05.02.2005 22:31:52
|
|
|
mina valisin just 2*512 + 2*256 variandi, kuna suuremad pulgad ei klokku hästi ja vahest tahaks ikka benchida ka
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
05.02.2005 22:44:49
|
|
|
Nojah aga arvan, et 1Gb võivad klokkuda küll aga muidu see 2x256Mb on täitsa hea idee. Muidugi ise vaataks minimum 2x512Mb. Et hiljem ikka vähem bulki oleks
Oeh, keegi laenake mulle s939 prose veicaks =P Hyper 6 on sheff aga ilma proseta hakkab igav...
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/Hyper6_1.JPG?2
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alar
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
05.02.2005 22:44:54
|
|
|
| Revage kirjutas: |
hm kõigil peale jaani on msi kalanud  |
Mul veel töötab täitsa kenasti.
Eks annan teada, kui järgmine surnud MSI tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
05.02.2005 22:59:00
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| soodent kirjutas: |
| See memory compatibility värk on nforce 4 emaplaadil ikka masendav.4x256mb pole soovitav ja 512mb pulgad 16 kiviga pole ka recomended vähemalt Chaintech poolt.Soovitaks inimestel endiselt oodata selle nforce 4 peale kolimisega.Minu 256mb ch-5 pulgad mis nforce 2 all 225mhz läksid dual cl2 ei jõua nforce 4 all 200mhz cl2,5-3-3-7 windowsi.See mälu värk vähemalt mul ülimalt ebastabiilne kõigi mäludega dual reziimis. |
Inimene võiks mälusi ka updateda
Ise vaatan küll 2x1Gb PC4500 poole |
Mul profiilis adata pc4000 2x512mb sama proble peaaegu mis pc3200 ch-5.Inimene võiks süveneda.Siin paljud teadjad jooksutavad oma soc754 prosesi ja seal pole proses dual mälukontrollerit.Lugege maailma foorumeid ja näete ,et väga paljudel mäludega jama.
_________________

viimati muutis soodent 05.02.2005 23:46:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
05.02.2005 23:39:32
|
|
|
| soodent kirjutas: |
| Siin paljud teadjad jooksutavad oma soc754 prosesi ja seal pole proses mälukontrollerit. |
Kas sa ise ka usud, mis sa siin kirjutad?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
05.02.2005 23:47:24
|
|
|
128bit ära aja juuksekarva lõhki.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
06.02.2005 01:47:15
|
|
|
| Revage kirjutas: |
hm kõigil peale jaani on msi kalanud  |
Minul pole ka MSI kalanud, v.a. tõigad, mil ta kellaaja BIOS miskipärast valeks paneb .. aga see on nii kuus korra ehk
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|