Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Athlon 64 Socket 939 overclocking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 133, 134, 135  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001



Online
sõnum 03.02.2005 17:01:13 vasta tsitaadiga

rekordid ei ole selleks, et prime jooksutada ju icon_wink.gif heal juhul ainult 3dmarkimiseks, halvemal juhul ainult screenshot.

prime on enda tarbeks ainult
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 03.02.2005 18:46:32 vasta tsitaadiga

Samas oleks parem arvuteid võrrelda ,kui Prime stabiilne võrreldavatel masinatel.Mul mingi 100mhz kõrgemalt jookseb veel masin stabiilselt ent Prime ei tee.Mõned seda HT bus kiirust ikka rängalt ületavad.On siis ohtlik ja ebastabiilne see või ei?
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 03.02.2005 19:40:17 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Samas oleks parem arvuteid võrrelda ,kui Prime stabiilne võrreldavatel masinatel.Mul mingi 100mhz kõrgemalt jookseb veel masin stabiilselt ent Prime ei tee.Mõned seda HT bus kiirust ikka rängalt ületavad.On siis ohtlik ja ebastabiilne see või ei?

AMD poolametlik seletus oligi, et liigkõrge HTT on prime vigade allikas a64-ja puhul.
kahjuks ei mäleta kus se jutt üleval oli. (üritan leida uuesti)
Samas, mäletan et seal oli ka hoiatus- mitte kasutada pikaajaliselt üle 1,65V Vcore 90nm prosede puhul.
Et 90nm prosed pidid selle liigpinge suhtes tundlikumad olema võrreldes 130nm prosedega.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.02.2005 20:22:47 vasta tsitaadiga

mnjaa... seda ülepinget mainib IBM kõige rohkem... muideks täitsa tuntav eluea vahe oli icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2005 23:48:20 vasta tsitaadiga

soome:

DFI LANPARTY UT nF4 Ultra-D hind 148.00 EUR ehk 2300.-
DFI LANPARTY UT nF4 SLI-D hind 184.00 EUR ehk 2870.-
DFI LANPARTY UT nF4 SLI-DR hind 199.00 EUR ehk 3100.-

tulekulnädalal 5-6 ehk siis next week
peaks raha kokku ajama ja ühe ära tellima 8)
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 04.02.2005 01:00:15 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
soome:

DFI LANPARTY UT nF4 Ultra-D hind 148.00 EUR ehk 2300.-
DFI LANPARTY UT nF4 SLI-D hind 184.00 EUR ehk 2870.-
DFI LANPARTY UT nF4 SLI-DR hind 199.00 EUR ehk 3100.-

tulekulnädalal 5-6 ehk siis next week
peaks raha kokku ajama ja ühe ära tellima 8)


Äkki tood lingi ka ära icon_wink.gif.

Ei tea millal seda uut Winchester E0, või mis ta oligi, turule on oodata.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 04.02.2005 02:33:31 vasta tsitaadiga

sain siis superpis 1M 31 sekki 300x9 2,5-4-4-9 2T. 2M andis juba errorit icon_confused.gif ühesõnaga www.estirc.net/taavi/oc/1.jpg siiani siis parim tulemus
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2005 08:39:51 vasta tsitaadiga

www.jimmspc-store.fi
www.verkkokauppa.com

meie head sõbrad juba aastaid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2005 11:23:32 vasta tsitaadiga

Winterwind, see jimmspc-store on ainult neti pood või saab kuhugile kohale ka minna? Ei saa aru hästi sellest soome keelest. Äkki kui kuhugile kohapeale saab minna, saab tingida, plaan soome minna icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2005 11:26:36 vasta tsitaadiga

Jimm's PC-store Oy
Vähäheikkiläntie 37
20810 Turku
FINLAND

Turkus on pood muidu ja ise olen sealt tellinud
kohale minnes oleks hea kaubelda küll aga vaevalt,
et nad sellega alet teevad
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2005 11:55:15 vasta tsitaadiga

No midagi äkki saab, kaugel see turku on helsinkist, 200km umbes?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2005 15:33:04 vasta tsitaadiga

tead palju turku sõit maksab? icon_lol.gif või lähed oma autoga? njah, suht kulukas anyway...

kui verkkokauppas reaalselt olemas on asjad, siis võin tuua, lähen sinna lähiajal ühe suurema jublaka järele!

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2005 16:24:55 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
tead palju turku sõit maksab? icon_lol.gif või lähed oma autoga? njah, suht kulukas anyway...

kui verkkokauppas reaalselt olemas on asjad, siis võin tuua, lähen sinna lähiajal ühe suurema jublaka järele!


Hmm, ise kardan et heal juhul 2€ selle tingimisega seal võidaks, kuid kui midagi vaja on siis vast vaja lasta isal ära tuua.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeroj
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2002




sõnum 05.02.2005 15:15:11 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Kes oma MSI K8N Neo2 pärast põevad, siis nii palju (lohutavaks!?) teadmiseks, et minu plaat on senimaani vastu pidanud. Samas pole ma ka tinutuskolviga plaadi küljes käinud ja "extremus" pingeid peale lasknud icon_wink.gif


Minu oma töötab samuti korralikult. Pole olnud mingit tarvidust katsetada ekstreemseid volte (üle 1,65 & 2,85), ega ka füüsilist modimist, et saada Super Pi 31 sek. (2672 x 10). Ega vist ei hakka ka õhkjahutusega rohkem punnima. Everesti andmetel on see overclock 34% Kui mõelda, et prose on tehasest 3200+, sinna liita 34% = 4288+ Kas siis see peaks võrduma 4,3 GHz Pennuga? icon_eek.gif

Normaalse töö piiriks nagu ka teistel siin 260MHz (minul näitab kõige kiiremini stabiilsust - kas mängud jooksevad, jt kui jooksutada 3DMark03 CPU test nr.2)
Närisin end lõpuks siit 47 leheküljelt läbi (oleks hädasti tühja jutu kustutamist) ja ei hakanud silma, et kellelgi oleks CoreCenter mälu voldi reguleerimisel vastupidiselt käitunud - mida väiksem Vcore+, seda suurem V (CPU-Z kõrval lahti) tegelikult ja vastupidi.

Big shouts to Jaan, kes mind lahkesti järjele aitas! beer_yum.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.02.2005 15:17:21 vasta tsitaadiga

mis nädala prose sul on?
igatahes täitsa tubli tulemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 16:23:51 vasta tsitaadiga

eeroj ehk on takistuseks üle 260 Mhz saamiseks HTT? Igatahes üle 1 GHz HTT pole (minu) Neo2 mokka mööda. Aga jah prose on sul hea trehvanud, endal on maksimaalne saavutatav vististi 2600 Mhz, põhjalikumalt testitav stabiilne on masin ca 2550 Mhz, kõike seda siis 1,5...1,55 V juures. Ekstra voldid ei anna tuhkagi juurde. Kahjuks pole oma prose koodi kirja pannud, ega viitsi ka jahutit hetkel maha kakkuda...
Samas vaatan vaikselt uuema steppinguga A64 poole, ega lisa 200 Mhz pole patuasi icon_wink.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 16:58:38 vasta tsitaadiga

Noniih mul käpa vahel nüüd DFI LANPARTY UT nF4 SLI-D. Megalahe on bioses või windowsis keerata ükskõik mis fanni pöörded nii maha kui tahad icon_biggrin.gif kasvõi OFF icon_biggrin.gif
Teisip kolmap hakkan ruunama siis rohkem.
Peaks seda Winchesterit päris hästi piinama vist icon_biggrin.gif esmasp piiname Winterwindi prose icon_biggrin.gif

A64 3200+ - tuleb
DFI LANPARTY UT nF4 SLI-D - käes
ASUS X800XT PE PCI-e - tuleb
Forton 550W 12v@36A - käes
Pioneer DVDRW 108D@108DW piodata rom - käes
Coolermaster Hyper 6 - käes

beer_yum.gif muhaha icon_redface.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.02.2005 17:25:06 vasta tsitaadiga

paras killer süsteem tuleb sul kokku icon_razz.gif
Forton laseb pingeid ise ka muuta?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 18:12:14 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, sul palju raha vist icon_eek.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 18:14:29 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
paras killer süsteem tuleb sul kokku icon_razz.gif
Forton laseb pingeid ise ka muuta?

See pask, ootan FX-63'e icon_wink.gif 3,2GHz default. Ja 512Mb ATI videokaarti ootan.
Jõhker muidu kui palju saab selle nForce4 plaadiga BIOSis näppida vidinaid :S icon_eek.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 05.02.2005 18:15:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 18:15:00 vasta tsitaadiga

loodame ikka 2.8ghz vähemalt näha mu prosega soojas icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 18:23:31 vasta tsitaadiga

Muide kas need akiba ja verkkokaupa asuvad helsingis icon_question.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 18:26:02 vasta tsitaadiga

verkkokauppa küll aga akiba kohta uuri icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 18:31:07 vasta tsitaadiga

Muide, kas mu emaplaadil on deafult see nn pci lukk peal? Et ei jookse ülejäänud kaardid sabas.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 18:37:12 vasta tsitaadiga

nii leidsin , et akiba asub ka Helsingis , muide ma võiksin oma isal lasta midagu tuua sealt icon_rolleyes.gif ta käib iga 2 nädala tagant Eestis
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 18:44:13 vasta tsitaadiga

: icon_cry.gif , mul fsb üle 230mhz ei lähe. Ei buudigi. Äkki on lukk maas vms.?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 18:45:29 vasta tsitaadiga

sata ketas on mis pesas?
pane 3,4 need peaks msi-l lukus olema... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 05.02.2005 18:53:59 vasta tsitaadiga

niipalju siis sellest - minu masin ei võta enam voolu järgi. proovisin teise toiteplokiga, kuid paistab, et MSI on küpse. väliselt on kõik korras, k.a. see kiip mis pidi läbi põlema. ei teagi kohe mis arvata - moraal on igatahes madal
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 19:20:43 vasta tsitaadiga

jällegi viva la MSI thumbs_down.gif icon_mad.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 05.02.2005 19:24:15 vasta tsitaadiga

tur, kahju - tegelikult imho ikkagi parim 939 NF3 plaat millele mul mitte ühtegi etteheidet ei olnud. ei taha NF4 peale ka kolida, tobe PCI-X only tähendab ka uut graafikakaarti mida minule väga vaja ei ole.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 19:27:39 vasta tsitaadiga

hm kõigil peale jaani on msi kalanud icon_neutral.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 05.02.2005 19:38:11 vasta tsitaadiga

praegu just vaatan - 1100+ eeki miski PCI-Express video eest millel on 64bit mälusiin. seega põhimõtteliselt 1100 eeki MX440 eest icon_razz1.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 20:23:54 vasta tsitaadiga

Jaan hakkas DFI-d testima
varsti kuuleb siis esimesi muljeid - loodetavasti asi ikka elab ka tiba icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 20:25:58 vasta tsitaadiga

see saab olema huvitav
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 05.02.2005 20:29:35 vasta tsitaadiga

Varsti Jaan tuleb 4v andsin mälule ja põles maha.
Kuradi karm asi on see DFI plaat jah. Tõesti loodame ,et midagi maha ei põle nagu eelmise DFI-ga kombeks oli. (nforce2)
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 20:33:02 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
niipalju siis sellest - minu masin ei võta enam voolu järgi. proovisin teise toiteplokiga, kuid paistab, et MSI on küpse. väliselt on kõik korras, k.a. see kiip mis pidi läbi põlema. ei teagi kohe mis arvata - moraal on igatahes madal


KKKKKKKKKKKKKKKKK

jama lugu selle msi´ga, kas võttis midagi kaasa ka?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 20:33:55 vasta tsitaadiga

Ya i read something about the hot chipset temps of the nForce4 motherboards..

a german Hardware mag tested some available boards with nforce4 chips:

all temps @ stock:

Asus A8N-Sli Deluxe = 39° / 102° F

Msi K8N Diamond = 48° / 120° F

Msi K8N Neo4 Plat. = 39° / 102° F

Gigabyte K8NXP-Sli = 44° / 111° F

these chips get really hot even when non-overclocked....
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 20:47:32 vasta tsitaadiga

lehm kirjutas:
Ya i read something about the hot chipset temps of the nForce4 motherboards..

a german Hardware mag tested some available boards with nforce4 chips:

all temps @ stock:

Asus A8N-Sli Deluxe = 39° / 102° F

Msi K8N Diamond = 48° / 120° F

Msi K8N Neo4 Plat. = 39° / 102° F

Gigabyte K8NXP-Sli = 44° / 111° F

these chips get really hot even when non-overclocked....

wr4 peale
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 21:43:33 vasta tsitaadiga

Kaugel Jaan testimisega juba on ? Ega ta ometi krokodilli pisaraid ei nuta, et DFI omadega õhtul icon_lol.gif ?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 21:57:33 vasta tsitaadiga

Eks hommikul annab teada icon_razz.gif
me ostis juba hunniku kohukesi ja sokolaadi poest valmis icon_biggrin.gif vaatan enda DFI plaati ja ootan prose ning videokaarti icon_biggrin.gif kohe hakkan Winterwindi volt modditud X800PRO-d testima icon_wink.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 05.02.2005 22:03:55 vasta tsitaadiga

See memory compatibility värk on nforce 4 emaplaadil ikka masendav.4x256mb pole soovitav ja 512mb pulgad 16 kiviga pole ka recomended vähemalt Chaintech poolt.Soovitaks inimestel endiselt oodata selle nforce 4 peale kolimisega.Minu 256mb ch-5 pulgad mis nforce 2 all 225mhz läksid dual cl2 ei jõua nforce 4 all 200mhz cl2,5-3-3-7 windowsi.See mälu värk vähemalt mul ülimalt ebastabiilne kõigi mäludega dual reziimis.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 05.02.2005 22:19:19 vasta tsitaadiga

too 4 pulga jama on pigem Winchesteri enda probleem. peab ratio lükkama 166 peale või kasutama T2 taiminguid

edit: ja ongi plaat läbi - kõik muud komponendid eraldi töötavad kuid plaat ei võta voolu järgi.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 22:29:29 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
See memory compatibility värk on nforce 4 emaplaadil ikka masendav.4x256mb pole soovitav ja 512mb pulgad 16 kiviga pole ka recomended vähemalt Chaintech poolt.Soovitaks inimestel endiselt oodata selle nforce 4 peale kolimisega.Minu 256mb ch-5 pulgad mis nforce 2 all 225mhz läksid dual cl2 ei jõua nforce 4 all 200mhz cl2,5-3-3-7 windowsi.See mälu värk vähemalt mul ülimalt ebastabiilne kõigi mäludega dual reziimis.


Inimene võiks mälusi ka updateda icon_razz1.gif
Ise vaatan küll 2x1Gb PC4500 poole

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 05.02.2005 22:31:52 vasta tsitaadiga

mina valisin just 2*512 + 2*256 variandi, kuna suuremad pulgad ei klokku hästi ja vahest tahaks ikka benchida ka icon_razz1.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 22:44:49 vasta tsitaadiga

Nojah aga arvan, et 1Gb võivad klokkuda küll icon_razz1.gif aga muidu see 2x256Mb on täitsa hea idee. Muidugi ise vaataks minimum 2x512Mb. Et hiljem ikka vähem bulki oleks icon_razz.gif
Oeh, keegi laenake mulle s939 prose veicaks =P Hyper 6 on sheff aga ilma proseta hakkab igav...

http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/Hyper6_1.JPG?2

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alar
HV kasutaja
Alar

liitunud: 05.11.2001




sõnum 05.02.2005 22:44:54 vasta tsitaadiga

Revage kirjutas:
hm kõigil peale jaani on msi kalanud icon_neutral.gif


Mul veel töötab täitsa kenasti.
Eks annan teada, kui järgmine surnud MSI tuleb.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 05.02.2005 22:59:00 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
soodent kirjutas:
See memory compatibility värk on nforce 4 emaplaadil ikka masendav.4x256mb pole soovitav ja 512mb pulgad 16 kiviga pole ka recomended vähemalt Chaintech poolt.Soovitaks inimestel endiselt oodata selle nforce 4 peale kolimisega.Minu 256mb ch-5 pulgad mis nforce 2 all 225mhz läksid dual cl2 ei jõua nforce 4 all 200mhz cl2,5-3-3-7 windowsi.See mälu värk vähemalt mul ülimalt ebastabiilne kõigi mäludega dual reziimis.


Inimene võiks mälusi ka updateda icon_razz1.gif
Ise vaatan küll 2x1Gb PC4500 poole
Mul profiilis adata pc4000 2x512mb sama proble peaaegu mis pc3200 ch-5.Inimene võiks süveneda.Siin paljud teadjad jooksutavad oma soc754 prosesi ja seal pole proses dual mälukontrollerit.Lugege maailma foorumeid ja näete ,et väga paljudel mäludega jama.
_________________


viimati muutis soodent 05.02.2005 23:46:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 05.02.2005 23:39:32 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Siin paljud teadjad jooksutavad oma soc754 prosesi ja seal pole proses mälukontrollerit.

icon_eek.gif Kas sa ise ka usud, mis sa siin kirjutad?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 05.02.2005 23:47:24 vasta tsitaadiga

128bit ära aja juuksekarva lõhki. icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2005 01:47:15 vasta tsitaadiga

Revage kirjutas:
hm kõigil peale jaani on msi kalanud icon_neutral.gif


Minul pole ka MSI kalanud, v.a. tõigad, mil ta kellaaja BIOS miskipärast valeks paneb .. aga see on nii kuus korra ehk icon_lol.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Athlon 64 Socket 939 overclocking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 133, 134, 135  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.