|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tanel112
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2003
|
08.12.2004 20:51:16
|
|
|
| JT17 kirjutas: |
Swappimise (pagefile kasutamise) maksimaalseks vähendamiseks tuleb registris muuta järgmist väärtust (WinXP):
Run realt regedit, otsi ülesse
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Memory Management
Paremas veerus: DisablePagingExecutive; sellel parem hiireklõps sellel ja vali modify ning pane väärtuseks 1.
Seejärel masinale restart
Juba 512MB ram mäluga peaks vahe olema kõrvaga kuuldav.
Endal masinas 1GB ram ning kõvakettal olev swap on minimaalses kasutuses. |
ega see millegi arvelt ei tule. Muutub ebastabiilseks ja jookseb pidavalt kokku
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JT17
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2002
|
08.12.2004 20:51:23
|
|
|
Profiilis oleva masina puhul on masina riistvarale tõmmatud kõik viimased draiverid ning need peale lastud ning mitte mingit stabiilsuse probleemi mul küll ei ole.
Sama olen teinud tööl oleva masinaga, kus on ainult 512 MB ram ning ka sellega ei ole stabiilsusprobleeme.
Emaplaadi chipseti (st mälukontrolleri) draiverid peavad olema korrektselt installitud ning konfliktid kõrvaldatud (vt Device Manager'i alt).
Prime95 ning muude prose ja mälu piinamisprogrammidega on masinat mitmeid tunde (8-9 tundi järjest, pikemal testimisel ponud enam mõtet) piinatud ilma igasuguste erroriteta.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel112
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2003
|
08.12.2004 21:04:50
|
|
|
| miks 1 kui panen sinna suurema numbri ,kas siis ei võtta üldse pilti ette
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JT17
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2002
|
08.12.2004 21:33:35
|
|
|
0 - nimetatud funktsioon on väljalülitatud (deaktiivne)
1 - nimetatud funktsioon on sisselülitatud (aktiivne)
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel112
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2003
|
08.12.2004 21:47:52
|
|
|
mida see funktsioon täpselt teeb?
"võimaldada lehekülgede saalimise administratsioon"
viimati muutis tanel112 08.12.2004 21:51:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
08.12.2004 21:51:18
|
|
|
| tanel112 kirjutas: |
| mis funktsioon see on? |
Akende core ei lasta kettale kirjutada vaid hoitakse mälus kui see on disabled
Mugavam on muidugi asja teha mõne korraliku tweakeriga kui registris koht leida /või ka mitte (oleneb...)
Näiteks sellega - http://www.driverheaven.net/dforce/showdoc.php?doc=txp_download
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel112
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2003
|
08.12.2004 22:02:34
|
|
|
| see on sama kui panna "my comuter swapping 0"
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JT17
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
08.12.2004 22:17:43
|
|
|
Õpetab kuidas teha asjad/tweakid manuaalselt, mida 2 postitust tagasi minu poolt viidatud Driverheaven Tunexp'ga vaid paari hiireklõpsuga teha saab
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JT17
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2002
|
08.12.2004 23:11:14
|
|
|
Mõnele meeldib tweake automaatselt teha, mulle mitte.
Mina eelistan neid üks haaval peale panna ning vaadata, mis muutuse see süsteemis põhjustas.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sentinel
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2004
|
09.12.2004 00:39:47
|
|
|
V2ga head lingid, iga samm 2ra seletatud.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raiksman
HV veteran

liitunud: 25.11.2003
|
10.12.2004 13:44:06
|
|
|
| JT17 kirjutas: |
Swappimise (pagefile kasutamise) maksimaalseks vähendamiseks tuleb registris muuta järgmist väärtust (WinXP):
Run realt regedit, otsi ülesse
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Memory Management
Paremas veerus: DisablePagingExecutive; sellel parem hiireklõps sellel ja vali modify ning pane väärtuseks 1.
Seejärel masinale restart
Juba 512MB ram mäluga peaks vahe olema kõrvaga kuuldav.
Endal masinas 1GB ram ning kõvakettal olev swap on minimaalses kasutuses. |
Aga kui Memory Management puudub sealt
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
10.12.2004 16:29:21
|
|
|
| Mul on olnud mõned mälukonfliktid selle tõttu, et juurde lisatud pole olnud täpselt 1:-le sellega mis varem masinas, aga samas mitte igakord ja mitte kõikide emaplaatidega.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
10.12.2004 17:16:26
|
|
|
mul on olnud mitu erinevad mälu erinevate kiirustega mingit problemo
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
10.12.2004 17:44:49
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| mul on olnud mitu erinevad mälu erinevate kiirustega mingit problemo |
nforce 2 peal oli mul suisa 3 erinevat mälu... nüüd s939 plaadil Kingston ja PMI
jama pole olnud
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JT17
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2002
|
11.12.2004 13:57:57
|
|
|
| raiksman kirjutas: |
| JT17 kirjutas: |
Swappimise (pagefile kasutamise) maksimaalseks vähendamiseks tuleb registris muuta järgmist väärtust (WinXP):
Run realt regedit, otsi ülesse
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Memory Management
Paremas veerus: DisablePagingExecutive; sellel parem hiireklõps sellel ja vali modify ning pane väärtuseks 1.
Seejärel masinale restart
Juba 512MB ram mäluga peaks vahe olema kõrvaga kuuldav.
Endal masinas 1GB ram ning kõvakettal olev swap on minimaalses kasutuses. |
Aga kui Memory Management puudub sealt  |
Otsi registris FIND abil märksõna DisablePagingExecutive
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Craft
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.12.2002
|
11.12.2004 14:14:21
|
|
|
Minul on 1.5 giga rami. Ütleks tunde järgi, et võiks samahästi 768 olla, aga vähem mitte. Swapi on 152 mega. Käivad Azureus, Nis2004, msn, Daemon tools, Winfast PVR, Netlimiter, Winamp, ATi mingi vidin, kell ja soundcontrol taskbaris. Serviceid näppinud ei ole. Kohe hakkan Loen siin väljatoodud artikleid, saan vähemaks ehk või üldse ära keelata.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
11.12.2004 17:10:30
|
|
|
| Et nagu ei piisa, kui Virtual memory min ja max size 0 panna, tuleb ka registrisse ronida?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hombre
HV vaatleja
liitunud: 06.10.2004
|
13.12.2004 01:03:56
|
|
|
Kunagi proovisin Farcryd 256 mega rammiga mängida, mis oli lootusetu. Pooli puid ja põõsaid ei jõudnud näidata ja hirmsasti jõnksutas. Ostsin 256 rammu juurde ja oma geforce4 64mb X-micro kaardiga ajasin kohe selle mängu lõpuni.Järeldused...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
.phonkyp.
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2004
|
13.12.2004 03:12:37
|
|
|
Rami tähtsus on jah üllatavalt suur. Mäletan eelmisel arvutil oli ostes algselt 64MB (98a.) ning kui tuli UT, sai 64MB juurde ostetud ning mäng lippas tunduvalt paremini jne. Hetkel ütlen, et üle 1GB pole nagu erilist mõtet seda sisse toppida. Ning 512MB kohe kindlasti ei jää väheks. See, kellel jääb, ei oska mäluga lihtsalt korralikult ümber käia jne.
_________________ Ärge uskuge, mida teised teile räägivad. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raiksman
HV veteran

liitunud: 25.11.2003
|
13.12.2004 08:26:22
|
|
|
| tanel112 kirjutas: |
| JT17 kirjutas: |
Swappimise (pagefile kasutamise) maksimaalseks vähendamiseks tuleb registris muuta järgmist väärtust (WinXP):
Run realt regedit, otsi ülesse
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Memory Management
Paremas veerus: DisablePagingExecutive; sellel parem hiireklõps sellel ja vali modify ning pane väärtuseks 1.
Seejärel masinale restart
Juba 512MB ram mäluga peaks vahe olema kõrvaga kuuldav.
Endal masinas 1GB ram ning kõvakettal olev swap on minimaalses kasutuses. |
ega see millegi arvelt ei tule. Muutub ebastabiilseks ja jookseb pidavalt kokku |
Kas 512MB SDRAM puhul võib ka seda teha
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
13.12.2004 08:32:53
|
|
|
siin ei mängi rolli, mis tüüpi mälu sul on. igatahes tuleb kasuks
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
13.12.2004 08:35:00
|
|
|
Egas Swapi ärakeelamisel see siis ei puudu Sel juhul kasutab Win kogu ketast enda äranägemise järgi ning bitte hoitakse suvalises kohal kettal. Iseasi - 1-4 gigase mälu juures - kas tekib lisainfo hoidmise vajadus või mahub see kõik mällu ära Määratud Swapiga hoitakse teatud ketta piirkond pidevalt Win-i töö tarbeks. Ja mingist 100-200-st Gigast võiks väikse 1024 "ära ohverdada", et hiljem mitte rääkida sinistest ekraanidest jne 8)
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
13.12.2004 08:43:18
|
|
|
mul on 384SDRAM ja ma mängisin sellega ilusti Doom 3-me :=) ja mul jookseb ka see kell seal ainult hea, et temagi seal veel on ma arvan, et mingi 2GB mäluga pole vist enam midagi peale hakata :S
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
13.12.2004 09:14:48
|
|
|
| Nokia555 kirjutas: |
mul on 384SDRAM ja ma mängisin sellega ilusti Doom 3-me :=) ja mul jookseb ka see kell seal ainult hea, et temagi seal veel on ma arvan, et mingi 2GB mäluga pole vist enam midagi peale hakata :S |
Ilu on ikka vaataja silmades .. vaevalt et 800x600 reso kedagi enam tänapäeval huvitaks (kui sedagi). Sa võid ju mängida, aga jääd ilma "silmailust" mis fps juures on loo kõrval üks tähtsaim komponent.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raiksman
HV veteran

liitunud: 25.11.2003
|
13.12.2004 14:24:48
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
| Nokia555 kirjutas: |
mul on 384SDRAM ja ma mängisin sellega ilusti Doom 3-me :=) ja mul jookseb ka see kell seal ainult hea, et temagi seal veel on ma arvan, et mingi 2GB mäluga pole vist enam midagi peale hakata :S |
Ilu on ikka vaataja silmades .. vaevalt et 800x600 reso kedagi enam tänapäeval huvitaks (kui sedagi). Sa võid ju mängida, aga jääd ilma "silmailust" mis fps juures on loo kõrval üks tähtsaim komponent. |
eriti veel Doom III osas kus peale silmailu midagi muud huvi pakkuvat ei olegi
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
13.12.2004 17:21:03
|
|
|
| hetkel endal mx440 ja selle jaoks on 512MB rammi täitsa piisav... mänguilu nagunii pole, samas R9800SE'ga jäi juba väheseks...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
30.12.2004 13:47:33
|
|
|
| .phonkyp. kirjutas: |
| tsitaat: |
Siis ostsin omale Everquest 2, see ei töötanud üldse,
upgradesin mälu 1gb peale, sai kuidagi tööle enam-vähem.
Siis panin 1.5gb sisse ja keelasin swap faili, nüüd töötab ilusti,
mälu kasutus on 1300mb tipp aegadel, peaaegu kogu aeg
ületab see 1gb.
|
Mida kradit sa teed selle arvutiga, et sul üle giga mälu stabiilselt kasutusel on?  |
Everquest 2 sööb tal selle mälu ära. endal 2x512 hynix d43 ja vaba mälu peaaegu, et polegi kui eq2 tööle panen. samas doom 3 ka ühe pulgaga ei töötand enam 1280x1024 resos high detaili peal. 2 mäluga aga töötab vabalt. nii et minu arvamus : 2x 512mb on vajalik normaalselt mängimiseks.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
30.12.2004 13:50:04
|
|
|
| Nokia555 kirjutas: |
mul on 384SDRAM ja ma mängisin sellega ilusti Doom 3-me :=) ja mul jookseb ka see kell seal ainult hea, et temagi seal veel on ma arvan, et mingi 2GB mäluga pole vist enam midagi peale hakata :S |
hehe, aga proovi resolutsiooni alates 1280x1024 high detail ja vaata siis mis sa 384mb SDRAM'iga teha saad
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
30.12.2004 13:52:06
|
|
|
selleks et 1280*1024 high detailil doomi jooksutada on vaja paljutki rohkem, kui lihtsalt 2*512 ram
teemasse: 2*512 vähemalt
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sigakoer
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
30.12.2004 15:47:37
|
|
|
| Mnjah, sai mõni aeg tagasi 512M -> 1024M peale upgradetud, aga nüüd vaatan et oleks võinud kohe 2048MB võtta..
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mtv23
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
30.12.2004 15:53:59
|
|
|
Oleneb inimesest, mulle piisab ka 256 MB mälust...
Igalpool ka ainult ei saa nubreid vaadata, mis kasu on mälust kui siini kiirus on aeglane...
Muidu minupoolt rohkem rõhku kiirustele ja ka muidu näitajatele, tihti mida võibolla mõned kipuvad
jätma märkamata on, et arvutil on üldstruktuur ja iga osa peab täitma oma ülesannet võimalikult hästi...
See kõik kiirendab tööd ja annab seeläbi ka paremaid tulemusi
_________________ @Dj |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
30.12.2004 16:51:53
|
|
|
enamusel, kellel 512+ MB mälu, kasutavad ka siinikiirust 200+ MHz
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
30.12.2004 18:43:41
|
|
|
Sai ka selle mõttega 2x512 mälu masinasse pandud, et vähendada kõvakettakasutust. Swap on keelatud ja probleeme pole
_________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
30.12.2004 18:52:42
|
|
|
| ise swappi päris ära ei keelaks, vaid teeks ram drive ja las ta olla siis seal.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g3n1us
HV veteran

liitunud: 31.10.2004
|
30.12.2004 20:34:30
|
|
|
| Mul on teile üks lihtne küsimus. Kui mu mälu jookseb kiirusel 333Mhz ja ma väänaksin FSB 400Mhz peale, (EP-8KRAi peaks ju toetama 400Mhz.) kas masin võtaks vedu?
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
30.12.2004 20:36:51
|
|
|
| g3n1us kirjutas: |
| Mul on teile üks lihtne küsimus. Kui mu mälu jookseb kiirusel 333Mhz ja ma väänaksin FSB 400Mhz peale, (EP-8KRAi peaks ju toetama 400Mhz.) kas masin võtaks vedu? |
proovi
Edit : ütleks siis kohe ära - mälule lubatavad voldid pane heaga põhja
viimati muutis Elof 30.12.2004 20:50:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g3n1us
HV veteran

liitunud: 31.10.2004
|
30.12.2004 20:41:46
|
|
|
| Kui homme kogu oma ülejäänud masina kätte saan siis katsetan.
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meankorner
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2003
|
30.12.2004 21:12:09
|
|
|
1g rammi ju netisurfajale puht luksus...
endal mul 256mb ja saan kah hakkama. ma mängur
512mb on mängijale(kes ei oma head videot) väga piisav sest uuemad mängud nagunii ei lähe tööle.
ja see kellel radeonid või x800 ja muud uued need nagunii alla giga ei piirdu sest uutel mängudel on miinimun 512mb
Coreli ja phsp poistel on juba 1g miinimum
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sigakoer
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
30.12.2004 21:13:12
|
|
|
| Swapi ärakeelamine ja swapi ramdrive'i peale panemine on mõlemad ülimõttetud tegevused, unustage need ära.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
30.12.2004 22:39:08
|
|
|
Keegi kuskil saunas rääkis või, sigakoer? Ütleks aga nii - kui sa mingi väite esitad, siis loomulik oleks ka põhjenduse äratoomine, see näitaks lihtsalt sinu tõsiseltvõetavust...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
30.12.2004 22:53:54
|
|
|
sellisest lahmisel pole jah mõtet
nn... "ramdrive" annab ikka kena boosti... andmed tulevad ju märksa kiiremini kätte ja nii mõnigi kord on väiksem võimalus OS'i juures midagi piiksu keerata restardi korral
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
30.12.2004 23:53:50
|
|
|
| Aga juba eelpool vihjasin,et ega win ei lasegi seda enda jaoks täiesti ära keelata - vaikimisi kasutab seda usinasti edasi, aint et info on mööda ketast laiali mitte koondatuna ühte kohta kokku nagu määratud kujul 8)
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
31.12.2004 00:24:14
miks mitte |
|
|
| g3n1us kirjutas: |
| Mul on teile üks lihtne küsimus. Kui mu mälu jookseb kiirusel 333Mhz ja ma väänaksin FSB 400Mhz peale, (EP-8KRAi peaks ju toetama 400Mhz.) kas masin võtaks vedu? |
Ega see lükkamine nii lambist käi, et tahan ja panen 400MHz peale, mälu dimminguid pead ka käsitsi ära muutma, paljud CL2,5 mälud ei kannata CL3 peal töötamist, tavaliselt lähevad sellised tööle 2,5-3-3-7, mõni ainult 2,5-4-4-8 ja CL3 mälu puhul oleks soovitav kasutada dimmingut 3-4-4-8.
256MB mäluga saab jah arvutiga kuidagi asjad ära aetud, aga ega see kõvakettale midagi head ei tee, 512MB oleks optimaalne, kuid nii mõneski kohas jääb pisut vajaka, 768MB rahuldaks kõik vajadused, kuid väike reserv ei tee ka paha
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
31.12.2004 12:01:35
|
|
|
| Marie kirjutas: |
256MB mäluga saab jah arvutiga kuidagi asjad ära aetud, aga ega see kõvakettale midagi head ei tee, 512MB oleks optimaalne, kuid nii mõneski kohas jääb pisut vajaka, 768MB rahuldaks kõik vajadused, kuid väike reserv ei tee ka paha
|
sellega nõustun 100% endal see viimane situatsioon
aga minu CL2,5 mälu (def. setingud 2,5-4-4-8 ) jookseb def. voldil 2-3-3-11 taimingutel ja pole kaugeltki tegu miskite D43'dega vmt., miskid M-Tec kivid
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sigakoer
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
31.12.2004 17:41:49
|
|
|
1. Swappi ära keelata pole mõtet sellepärast, et varem või hiljem saab mingil pingelisemal töömomendil füüsiline mälu otsa ning sellele järgneb "Out of memory" error või crash. Eriti mängude juures, aga ka kasvõi näiteks suurte piltidega pikkade veebilehekülgede juures. Vampire The Masquerade: Bloodlines näiteks nõuab 2,5 giga swappi, ehk siis selle ilma swapita mängimiseks oleks vaja 4 GB mälu.
2. Swapi RAMdrive peale panemisel puudub samuti igasugune mõte, sest swappi kasutatakse ainult siis, kui mälu otsa saab, seega oluliselt mõttekam on lihtsalt mälu vaba hoida, selle asemel et seda ramdrive'i peale ära raisata. RAMdrive pealt swappimine on ka kiiruse mõttes oluliselt aeglasem kui otsene mälupöördus. Kui kettakõristamisest lahti tahate saada, siis on mõttekam keelata ära taustal idle's seisvate programmide swappimine, mida XP by default füüsilise mälu vabanahoidmiseks teeb, või näiteks ka kettacache (mis vabana seisvale mälule otstarbe leiab) suurust piirata.
Proovige http://www.tweakxp.com/tweak1509.aspx
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
31.12.2004 18:06:48
|
|
|
mul jääb 512 mälust väheks, eriti Farcry ja DoomIII , HL2 jaoks võiks kah olla yks 512 pulk, aga vaevalt enne suve saab endale 2x512 mb samsung tccd lubada
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
06.01.2005 17:43:09
|
|
|
võiks öelda. et.....
256-512MB lihtsamate progrede jooksutamiseks
512-1024MB juba rohkem nõudvate progrede jooksutamiseks
ja 1-2G juba tõsistele Gameritele (loomulikult need mängud, mis rohkem mälu tahavad nt. UT2k4, Half-Life 2 ja Doom 3).
Kõike head ei saa odavalt.
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|