Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 6230 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ErxXxXx
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2004




sõnum 17.12.2004 22:45:11 vasta tsitaadiga

Sry jah unustasin öelda et IDRA-ga yhendan ja mälukaarti pole sees. Kas on siis vahe kas salvetsada mälukaardile või telefoni mällu? Kiiruses ma mõtlen...
_________________
Ok?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2004 23:18:19 vasta tsitaadiga

ErxXxXx kirjutas:
Sry jah unustasin öelda et IDRA-ga yhendan ja mälukaarti pole sees. Kas on siis vahe kas salvetsada mälukaardile või telefoni mällu? Kiiruses ma mõtlen...

Kiiruse kohta ei oska öelda, kuna ei oma seda telefoni. Las keegi omanik ütleb. Aga datakaabel peaks küll loogiliselt mõeldes IRDA-st kiirem olema. Kui telefoni enda salvestamiskiirus piire ei sea.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2004 01:15:50 vasta tsitaadiga

MP3´e laseb läbi IrDA umbes nii kaua, kaua lugu pikk on icon_smile.gif
Ise võtan kaardi ära ja siis ühendan kaardilugeja abiga.
IrDA võtab akut palju icon_smile.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErxXxXx
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2004




sõnum 18.12.2004 12:24:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

MP3´e laseb läbi IrDA umbes nii kaua, kaua lugu pikk on

Aga mis teha siis kui läheb kordi rohkem aega? icon_neutral.gif

_________________
Ok?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2004 14:01:56 vasta tsitaadiga

kõige mugavam on asju ajada läbi kaardilugeja. Ostad paarisaja kroonise mälukaardilugeja ja korras. USB 2.0 ühenduse puhul läheb lugude kopeerimine sekunditega.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2004 22:20:43 vasta tsitaadiga

sevenhugs kirjutas:
kõige mugavam on asju ajada läbi kaardilugeja. Ostad paarisaja kroonise mälukaardilugeja ja korras. USB 2.0 ühenduse puhul läheb lugude kopeerimine sekunditega.

Aga kas mälukaardi kiirus ei sea siin piire? MMC kaart ei kuulu ju mitte kiiremate hulka. Ja see oleneb ka ju MP3 faili kvaliteedist ja pikkusest.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2004 23:06:59 vasta tsitaadiga

Läbi infrapuna vs kaart mälukaardi lugejasse - siis võidab ikka lugeja. Minu arust on MMC sama kiire kui minu 65x CF icon_smile.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Confer
HV vaatleja

liitunud: 20.12.2001




sõnum 19.12.2004 21:27:04 vasta tsitaadiga

väga normaalne telefon, pole kordagi veel alt vedanud, kusjuures on üks esimesi softe, hilsematel on jamasi küll esinenud - seega ärge softige niisama, et lihtsalt uus soft.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2004 23:23:05 vasta tsitaadiga

Ise saab ka kuidagi softi uuendada?
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2004 00:39:22 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Ise saab ka kuidagi softi uuendada?

Nokiatel minuteada mitte. No saab, aga palju jama on sellega. Flash kaablit on vaja. Uutel SonyEricssonidel näiteks saab softiuuenduse ise ära teha.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 20.12.2004 12:37:41 vasta tsitaadiga

300 eeku eest saad bluetooth usb dongeli. minumeelest se vähe praktilisem asi kui kaardilugeja. ei pea karti välja kiskuma ja saab muid funktsioone ka teha. no ok vähe aeglasem on, mingi 50kb secis vist oli. aga tunduvalt kiirem kui Irda. ei ole midagi hullu.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2004 14:20:06 vasta tsitaadiga

Kaardilugejaga säästad akut icon_smile.gif
Mul majas kaks digikaamerat, üühel CF ja teisel SD. Erinevaid juhtmeid koguaeg taha panna pole ka mõnus, nüüd kaardilugeja.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 20.12.2004 15:58:39 vasta tsitaadiga

no kui jah on fotokas vms. siis se kaardi lugeja vb parem. aga mina jän oma bluetoothi juurde ikka:)
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rass4
HV vaatleja
Rass4

liitunud: 26.02.2003




sõnum 20.12.2004 16:28:06 vasta tsitaadiga

Niisiis.
Minu isend taas garantiist tagasi (käis seal juba teist korda)
Seekord vahetati välja kogu swap icon_wink.gif

Asi mis uue isendi juures eriti hästi silma torkab on see keskmine nupp on kõvasti mugavam kui vaream (st asi on kõvasti tundlikum ja nüüd on suht keeruline sinna vajutades ka teisi nuppe riivata).

Softist niipalju:

Nokia 6230
v 05.24
Gsm P1.1
(C ) NMP.

Laguage:
v 05.24
25-11-04
RH12_28_-
GSM P1.1
E
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 20.12.2004 19:17:26 vasta tsitaadiga

ohohh, ver5. juba. kuskil buglist ka on mis seal sis jälle paremat on?
rass4, sul oli se pinisemise probleem kuularis? mul on ka se ilmnenud. kas teistel pole? vahepeal kui räägid siis hakkab se mobiili pinin väga kõvasti käima. kui asukohta muudad vms, surud ülevalt poolt rohkem kokku sis kaob ära jälle. millest se pinin üldse tuleb?
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rass4
HV vaatleja
Rass4

liitunud: 26.02.2003




sõnum 20.12.2004 23:05:57 vasta tsitaadiga

pinin pidi olema mingi tüüpviga. Vii garantiisse ja nõua kohe välja vahetamist (kuularite ja mikrite vahetamine ei aita). Mul nüüd vaikus icon_biggrin.gif Nuppu ei väsi kiitmast! Ja avastasin sõnumite alt sellise asja nagu " kiirsõnum"

Mul muutus pinin lõpuks nii jõhkraks et ei kuulnud kohati isegi seda mis teine rääkis...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 01:29:06 vasta tsitaadiga

Tundub, et 6230-t on pisut uuendatud. Kas uuendatud varianti saab esialgu vaid garantiist icon_lol.gif või on seda võimalik ka poest osta? Rass4, kuhu sa oma telefoni garantiisse viisid?

BTW. Kas pinin oli kuuldav mõlemale vestluspartnerile või ainult 6230 kasutajale?

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vanguard
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 01:34:10 vasta tsitaadiga

Üks asi mis KOHUTAVALT vihaseks teeb 6230 juures on see, kuidas nad peamenüüs ühe softkey on jätnud täiesti kasutamata. Näiteks:

7110 puhul kui sisenesid menüüsse, oli esimene valik "sõnumid", vasaku softkey all oli valik "uus sõnum" ja parema all "välju". 6230 puhul on lihtsalt "välju" ja siis keskmine nupp läheb sõnumite alla, kust pead veel kaks klikki tegema et hakata smsi kirjutama. Fakk, kui see softkey seal olemas on, siis miks seda mitte kasutada?

Kõikide menüüpunktide juures võiks vasak softkey olla enimkasutatav valik. Sõnumite puhul siis näiteks "uus sõnum", kõneregistri puhul "vastamata kõned", märkmiku puhul näiteks äratuskell vms.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 01:36:58 vasta tsitaadiga

Vanguard kirjutas:
Üks asi mis KOHUTAVALT vihaseks teeb 6230 juures on see, kuidas nad peamenüüs ühe softkey on jätnud täiesti kasutamata. Näiteks:

7110 puhul kui sisenesid menüüsse, oli esimene valik "sõnumid", vasaku softkey all oli valik "uus sõnum" ja parema all "välju". 6230 puhul on lihtsalt "välju" ja siis keskmine nupp läheb sõnumite alla, kust pead veel kaks klikki tegema et hakata smsi kirjutama. Fakk, kui see softkey seal olemas on, siis miks seda mitte kasutada?

Kõikide menüüpunktide juures võiks vasak softkey olla enimkasutatav valik. Sõnumite puhul siis näiteks "uus sõnum", kõneregistri puhul "vastamata kõned", märkmiku puhul näiteks äratuskell vms.

See on tõesti tobe. Mujalgi on selle kallal irisetud. Sama lugu on näiteks 3220-ga.

BTW. Kas keegi oskab võrrelda 3220 ja 6230 5-suunalisi naviklahve kasutusmugavuse seisukohalt?

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vanguard
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 01:44:00 vasta tsitaadiga

3220 pole kasutanud, aga 6230 navigeerimisnupp on minu jaoks ülimugav. Olin väga meeldivalt üllatunud. Teiste kasutajate kommentaaride põhjal kartsin midagi eriti hullu.

Aga ikkagi pole nii mugav kui 7110 naviroller. =)
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanguard
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 04:22:38 vasta tsitaadiga

Üks värk veel, et bluetoothiga ei saa nagu MMC sisule ligi hästi? Muu paistab töötavat hetkel.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 11:04:25 vasta tsitaadiga

Vanguard, kas h2sti ei saa v6i yldse ei saa? icon_smile.gif

Ja kas sellel telefonil on automaatne kuulari helitugevuse kontroll (vastavalt taustamyrale)? Kas see toimib h2sti?

Posted from a mobile

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 21.12.2004 12:48:36 vasta tsitaadiga

vana softiga ei saanud mmc'le ligi, näiteks infraga. arvatavasti kehtib sama ka bluetoothiga. vana softiga mul se kuulari helitugevuse kontroll oli. kasutasin ainult paar päeva ja ei teinud eriti vahet kas ta on või mitte.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rass4
HV vaatleja
Rass4

liitunud: 26.02.2003




sõnum 21.12.2004 13:32:59 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
Tundub, et 6230-t on pisut uuendatud. Kas uuendatud varianti saab esialgu vaid garantiist icon_lol.gif või on seda võimalik ka poest osta? Rass4, kuhu sa oma telefoni garantiisse viisid?

BTW. Kas pinin oli kuuldav mõlemale vestluspartnerile või ainult 6230 kasutajale?


Ei oska öelda kust saab...garantiist saab igaljuhul icon_biggrin.gif

Ja pinin oli kosta ainult 6230 kasutajale.
(garantiis käis postimaja elionis)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 16:25:50 vasta tsitaadiga

Nii. Räägitakse siin, et vana softiga ei saanud MMC-le ligi. Kas siis ainus võimalus selleks oli kaardilugeja? Kui vaadata seda teemat eestpoolt (kui ühel lehel 100 postitust, siis on see 2. leht), siis sai küll.. või käis see telefoni mälu kohta? Aga kuidas siis mahutada filmi telefoni mällu? Ei saa ju.
Kas uue softiga ikka saab infra ja sinihambaga mälukaarti uurida?

Kas keegi teab, kas RLE-sse on ka need uuendatud telefonid jõudnud (mugavama navinupuga)?

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 21.12.2004 16:28:05 vasta tsitaadiga

uue sofitga saab niinfraga kui ka bluetoothiga mmc'd sirvida
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 16:38:14 vasta tsitaadiga

Aga üks küsimus veel. http://www.mobile-review.com/review/nokia-6230-en.shtml kirjutab:

The change of standard wallpapers leads to unexpected results in the interface area. The signatures for soft-keys are not visible on dark background, you cannot change their color or location. Basically we face the fact that the user must look for pictures that have light background, or light area around the signatures. But that’s not all, when you are dialing a number the font’s color remains black and is not clearly visible on highly saturated images. We encounter paradox situation, on one hand we have the screen which is capable of displaying the pictures nicely, but on the other you are limited by the set of images with light shades. This is why such set of preinstalled pictures was used. Unfortunately due to the screens’ sizes the manufacturers were unable to create separate areas for number dialing and signatures for the soft-keys. On the other hand a lot of phones use pop-up menu for number dialing, these pop-ups have white used for their backgrounds, they are usually located above the wallpaper. Such solutions exist in Nokia 6230 as well, for example the missed calls and their amount are shown in the separate window with white background.


Kas uue softiga on viga parandatud? Kas see on väga häiriv?


Teine küsimus ka. Kas telefoni uuendamisega on pisut parandatud nuppude valgustust? Vanal on keskmine horisontaalne rida üsna tume: http://www.mobile-review.com/review/image/nokia/6230/pic8.jpg

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif


viimati muutis .Scorps. 23.12.2004 18:48:39, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vanguard
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 17:09:28 vasta tsitaadiga

Mis softist alates peaks sinihambaga MMC-le ligi saama?
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rass4
HV vaatleja
Rass4

liitunud: 26.02.2003




sõnum 21.12.2004 18:21:29 vasta tsitaadiga

nii...
räägime kaamerast...
kas on loogiline et hämaras kvaliteet mitu korda halvem kui 3220`nel? Nii tavarežiimis, öörežiimis kui ka video tegemisel (video puhul on vahe eriti suur)
Olen ma ainuke kes sellist viga kurdab??
tulevad sisse sellised sinised jutid or smth....3220`nel ei tulnud...samas kohas ja samade tingimustega filmides....
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 23:36:09 vasta tsitaadiga

Rass4, vähe valgust!

Mul on V 03.15 ja mälukaardile saab kenasti ligi.
Praegu mõtlengi, kas on üldse mõtet softi uuendada.
Kus kohas muidu Tallinnas uuendatakse ja kaua see aega võtab?
Ja kas on ikka tasuta? Kas pean sinna viima mingi ostutšeki?

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 22.12.2004 00:11:19 vasta tsitaadiga

muide seal nagu 6230 stuffi http://www.getjar.com/cgi/page.cgi?a=cat9x2x
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prixik
HV vaatleja

liitunud: 20.12.2003




sõnum 22.12.2004 00:20:37 vasta tsitaadiga

Vanguard kirjutas:
Üks asi mis KOHUTAVALT vihaseks teeb 6230 juures on see, kuidas nad peamenüüs ühe softkey on jätnud täiesti kasutamata. Näiteks:

7110 puhul kui sisenesid menüüsse, oli esimene valik "sõnumid", vasaku softkey all oli valik "uus sõnum" ja parema all "välju". 6230 puhul on lihtsalt "välju" ja siis keskmine nupp läheb sõnumite alla, kust pead veel kaks klikki tegema et hakata smsi kirjutama. Fakk, kui see softkey seal olemas on, siis miks seda mitte kasutada?

Kõikide menüüpunktide juures võiks vasak softkey olla enimkasutatav valik. Sõnumite puhul siis näiteks "uus sõnum", kõneregistri puhul "vastamata kõned", märkmiku puhul näiteks äratuskell vms.

Ehk hädaldamise asemel tutvud ka oma telefoni kasutusjuhendiga. Lehekülg 50 on öeldud: Näpunäide. Selleks, et alustada kiiresti sõnumi kirjutamist, vajutage ooterežiimis <(navigeerimisklahvi vasakule). Hulga vajalikke toiminguid saab sättida nii vasaku, kui parema valikuklahvi alla n.ö. kiirmenüüsse.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rass4
HV vaatleja
Rass4

liitunud: 26.02.2003




sõnum 22.12.2004 01:32:12 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Rass4, vähe valgust!


aga 3220 sama moodi vähe valgust ju!
pilt aga kõvasti parem oli... icon_confused.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanguard
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2004 03:14:34 vasta tsitaadiga

Ka minul on pilti tehes imelikud sinised jutid näha. Öörezhiimis 40x rohkem veel.

Ja soft on 04.44 ja sinihambaga MMC-le ligi ei saa mitte.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 22.12.2004 11:46:58 vasta tsitaadiga

:S ni uus soft ja ikka ei saa ligi. mul sama ma küll saan. kasutad nokia pc suiti? telefoniga üldse ühendus on nagu olemas? aga ainult tel. mälu? need sinised triibud ja täpikesed tulevad jah. pole midagi teha. aga see et taustapildi tõttu tekste ei näe käib ka mulle pinda. otsi alati mingied normaalsemaid pilte. võiks ju sis kasvõi ni olla et koos selel menüü värviga muudab need kellad ja asjad ka ära. kas tõesti ei anna softiga seda asja muuta? tallinna kohta eitea, ma lasin radiolinjas teha. oleneb järjekorras, ma sain migni paari tunni pärast kätte. kui oled poest ostnud, tsekk alles siis saad tasuta. aga pead sinna vist viima kust ostsid.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 22.12.2004 11:48:04 vasta tsitaadiga

üks tähelepanek veel, maetia kas se on nüd kõikide uute telefonidega nii, aga uued softid ma vaatan et tulevad päris kiirelt välja. juba on 5. midagi.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rass4
HV vaatleja
Rass4

liitunud: 26.02.2003




sõnum 22.12.2004 12:24:10 vasta tsitaadiga

need sinised triibud käivad suht närvidele...
öörežiimis ainult triibud ongi ju icon_confused.gif
mina nt ostsin rakvere elionist aga garantiis käis kogaeg tallinnas (ühe korra viru keskuse emt´s ja teist korda postimaja elionis)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 22.12.2004 13:30:54 vasta tsitaadiga

aga hea on see et uues softis on see ära muudetud et kui keegi helistab, siis taustapilt läheb hästi heledaks, et on vähemalt näha kes helistab.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kermo86
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004




sõnum 22.12.2004 15:02:36 vasta tsitaadiga

Kus kohas saaks lasta softi uuendada ja palju maksab?
Kas kuidagi sõnumeid mälukaardile ei oleks võimalik salvestada?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2004 15:29:21 vasta tsitaadiga

Täna sai aku tühjaks ... Proovisin proovisin tööle korra panna, et vaadata vastamata kõnet. Ei saanud.
Siis küsisin ühe käest (N-Gage) akut. Temal oli pks pulk just tulnud. No panin enda telefoni, ei lasknud
tööle panna. Kas siis tõesti tahab nii palju voolu saada?
Panin laadijajuhtme taha, lülitasin sisse - laeb ülesse ... nn desktop tuleb ette ja siis lülitab välja. Kas
tal on vaja pisut laadida või midagi tõsisemat viga?

Lülitasin uuesti sisse, nüüd mingi 10 minutit laadinud. Lööb desktoopi ette ja lülitab välja... lülitab ise
jälle sisse, korraks tuleb mingi pilt ette, taoline nagu sõnumit trükkides, teksti on täis. Lülitab jälle
pildi välja. Nii teeb kaks-kolm korda ja ei midagi icon_rolleyes.gif

Mobiiliviirus:p ?

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanguard
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2004 15:46:26 vasta tsitaadiga

Väga kahtlane. Mul ka ei lükka sisse enam kui aku tühjaks on saanud, aga nii kui laadija taha panna on asi korras. Eile isegi võttis 3310 laadijaga pildi ette. Ma helistaks/jookseks kuskile Nokia hooldusesse.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2004 15:50:10 vasta tsitaadiga

Ei midagi icon_sad.gif Võtab pildi ette, läheb ära ja tuleb jälle tagasi, nii paar korda.
Kui telefonil on garantii, siis tehakse hooldus tasuta? Jooksengi kohe EMT´i.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanguard
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2004 16:30:26 vasta tsitaadiga

Veel on mõned triviaalsed probleemid telefoninumbrite tüüpidega. Näiteks ei saa EMT lühinumbrile panna mobiili logo tüübiks. Samuti osasid numbreid, mis on mobiiliks pandud, näitab ta mobiilina, osasid üldnumbrina. Täielik lambikas.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2004 17:00:30 vasta tsitaadiga

Enda telefon läks garantiisse. Probleemiks märgiti: Lülitage sisse, siis näete... (lülitab kohe end välja).

Algul uuris ja puuris, vaadati, et SIM kaart on vana (mida ta ka on - 3 aastat saab). Aga siis kui enda
kaardi pani sisse, ei muutunud asi. Aku vahetus ei aidanud ka. Kahtlustas niiskust, kuigi mingeid taolisi
jälgi pole leidnud. Niiskus võib küll tulla igalpool, aga talvel õuest tuppa tulles olen ikka jope taskusse
jätnud, et see seal üles-soojeneks. Aga eks näib icon_wink.gif
Lugesin, et kui on probleem niiskusega, siis see on minu enda süü. Aga keegi ei oska öelda mis hinna-
klassis see remont siis võib ka jääda?

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanguard
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2004 18:08:26 vasta tsitaadiga

Sa võid seenele saata nad oma niiskuse jutuga. Mul on telefonid vihma käes olnud, lumme kukkunud jne ja ükski pole niiskuse tõttu katki läinud. Kui sa seda just voolava joa alla ei hoidnud ja telefonis sees konkreetselt niiskusekahjustusi näha ei ole, siis on see mõttetu loba hoolduse poolt.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2004 18:15:16 vasta tsitaadiga

No aga kui telefon tulebki tagasi ja arve on xxx krooni ja veks on märgitud mingi niisukse... mis ma siis ikka seal nii väga vastu saan öelda.
Aga lugesin sellelt lehelt mis nad kaasa andsid, et kui mingi minu viga (/--/Niiskus-, vedeliku-, elektriliste- ja/või mehhaaniliste kahjustustega
Seade remonditakse ainult erikokkuleppel kliendiga) siis nad ennem helistavad mulle kui remontima hakkavad.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alfredo
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004




sõnum 22.12.2004 18:43:50 vasta tsitaadiga

Nad peavadki helistama enne, kui tasulist remonti tegema hakkavad ... eriti veel kui garantii kehtib. Ja see kui nad sul seal mingit niiskuse või vedeliku kahjustust hakkavad seletama, siis nimetatakse seda asja lihtsalt "süü teiste kaela veeretamiseks". Mitte mingisuguse nipiga ei ole võimalik, et telefonile mingi niiskusekahjustus tekib vähem kui aastaga, kui sa teda just tõesti jooksva vee all ei hoia või vannis ei leota.
_________________
Ka Tšernobõlis tärkab taas kevad: muru läheb aina sinisemaks ja põõsastes hauguvad linnud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanguard
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2004 19:44:48 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
No aga kui telefon tulebki tagasi ja arve on xxx krooni ja veks on märgitud mingi niisukse... mis ma siis ikka seal nii väga vastu saan öelda.
Aga lugesin sellelt lehelt mis nad kaasa andsid, et kui mingi minu viga (/--/Niiskus-, vedeliku-, elektriliste- ja/või mehhaaniliste kahjustustega
Seade remonditakse ainult erikokkuleppel kliendiga) siis nad ennem helistavad mulle kui remontima hakkavad.


Siis saadadki kukele. =)
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2004 00:35:31 vasta tsitaadiga

No loodame kõike kõige paremat. Kui nad tõesti niiskuse kohta hakkavad midagi ütlema siis proovin küll vastu vaielda - seda ma oskan icon_smile.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alfredo
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004




sõnum 23.12.2004 00:46:53 vasta tsitaadiga

Inimesed on ülimalt leidlikud, kui asi puudutab mõne ostetud asja remonti garantiiajal, sest oma viga ei taheta kunagi tunnistada. icon_wink.gif

Edit: Mitte, et ma nüüd kellegi pihta vihjanud oleks.

_________________
Ka Tšernobõlis tärkab taas kevad: muru läheb aina sinisemaks ja põõsastes hauguvad linnud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 6230 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.