Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 120, 121, 122  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rajur
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 00:37:36 vasta tsitaadiga

No nüüd siis üks miinus - nimelt need 'koletised' kellel mingi söödik peas on ühes levelis raskelt scriptitud, isegi hullemini kui doom3's. Teed tiiru ära vennad jälle elus, naksad pumbaga surnuks, teed tiiru ja tuled tagasi jälle vennad sama koha peal ja jälle lase surnuks ja nii 3 korda järjest icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 00:38:25 vasta tsitaadiga

hunter kirjutas:
Kas see bagi peabki katuse peale kukkuma,kui ta platformilt alla tõstetakse ja kui peabki,siis kuidas ta ratastele tagasi on võimalik saada?
pane gravi gunniga paar tohlakat beer_yum.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 00:41:47 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/aff_loom/Half%20Life%202_/d1_eli_020052.jpg
väga kehva skriin.. aga midagi sellist icon_biggrin.gif
aga ikkagi üks mure ka.. kui ma seal tuletorni juures need helikad/lennukid tulevad, siis surevad mu 3 sõpra 2ra, kassee peabki nii olema? kui ei kuidas siis võimalik neid elus hoida?

_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 00:43:05 vasta tsitaadiga

vot, selle pärast peakski muretsema korralikuma raali, et hl2est effekti kätte saaks!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 00:43:16 vasta tsitaadiga

Erksxx kirjutas:
to lubrikant rahvas ootas hl1 järge nagu oma lemmikfilmi järgegi, milless on esimene kord südamest kaasa elatud! selle nad ka said arvan ma ning korralik füüsikamootor paneb asjad paika! kõik on nähtud kll eelnevates mängudes, kuid nii laiaulatuslikult pole seda veel üheski olnud, gravity gun ja puha,!
räägin seda kõike reviewd ja muua sasta põhjal! tegelt pole õrna aimugi mis seal mängus olema hakkab, kuid kindlasti hea! icon_smile.gif


hõiskad nagu opakas aga ise pole veel mänginudki? nujah, toob fännboide taseme hästi välja
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 22.11.2004 00:55:03 vasta tsitaadiga

krt, kesse mu poste siin kustutab? icon_evil.gif
abi on vaja ju
ja see pole mingi levelist edasi saamise jama vms, mida seal reeglites nii kiivalt taga aetakse
keegi ei tea siis, miks mul vaenlased ei liigu üldse?

_________________


viimati muutis vull 22.11.2004 00:55:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.11.2004 00:55:27 vasta tsitaadiga

hmm... mäng on küll hea, kuid vähemalt umbes 6-7h mängimise põhjal võin öelda, et asja on mõne koha peal ikka tuntaval venitatud, samas ei tüüta nagu Doomis.
vaatsin, et siin on mainitud seda vastaste scriptimist - HL2 on õnneks seda suhtkoht vähe silma jäänud... Cod'i seeriat, MoH seeriat ja Doom 3 pelades oli see märksa häirivam icon_wink.gif
asi mille kallal ma nuriseks on liialt lihtsakoeline maailm, samas selle korvab tõsiselt hea füüsika thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 00:57:09 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
miks mul on ekraani ääres kirjas "A.I disabled" ?
mitte ükski vaenlane ei liigu icon_sad.gif
raskustase on Hard (või noh, see kõige alumine)

jama tekkis Raoute Kanal-is
help!
niisama ei viitsi ka edasi pelida

Mees osta orikas, siis ple selliseid probleeme icon_wink.gif!

Kutsu on selline:
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/hl2_kutsu3.JPG?2
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/hl2_kutsu2.JPG?2
http://www.hot.ee/platoonsgtelias/hl2_kutsu_800.jpg
http://www.hot.ee/platoonsgtelias/hl2_kutsu3_800.jpg

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 22.11.2004 01:01:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Henrive
HV kasutaja
Henrive

liitunud: 28.03.2003




sõnum 22.11.2004 01:05:58 vasta tsitaadiga

m2ger kirjutas:

aga ikkagi üks mure ka.. kui ma seal tuletorni juures need helikad/lennukid tulevad, siis surevad mu 3 sõpra 2ra, kassee peabki nii olema? kui ei kuidas siis võimalik neid elus hoida?


mhh minu mäletamist mööda see küll midagi ei muutnud.Põhimõtteliselt peaks see nii olema icon_wink.gif


viimati muutis Henrive 22.11.2004 01:06:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 01:06:22 vasta tsitaadiga

Nii palju siis minu toredast karvasest abimehest icon_rolleyes.gif
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rajur
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 01:25:45 vasta tsitaadiga

Tõsiselt kahju, et betat kunagi uurisin - nüüd nagu dejavu paljudes kohtades :p
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 22.11.2004 01:43:07 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
tegevus pidi nagu rumeenias toimuma

See pole teada, kus riigis see City 17 asub, kuid on öeldud, et Ida- Euroopas. Enamus oletavad, et Rumeenias, kuna Valve meeskonnast, kes sellele City 17 mõttele tuli, oli Rumeeniast pärit. icon_wink.gif

_________________
Pleased to Beat You!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 02:04:39 vasta tsitaadiga

nagu Paganarh juba enne mainis mõnikymmend postitust ennem, olid venemaal sellised linnad stiilis 'linn nr.', ja ega need venekeelsed tekstid siin ja seal mängus ka nagu kahtlased icon_wink.gif
Rumeenia vb oli hea koht selleks et vähe materjali saada pildistamisedes textuuride jms tarbeks.
vahepeal oli huvitav lugeda yksikute inimeste arvamusi kes ei ole mängust vaimustuses icon_biggrin.gif. ma ise ka vaimustuses pole, revolutsioonilist ei ole midagi, kuid ei eira seda et tegemist on laheda mänguga mis mulle meeldib siis kui tahaks mängida midagi kus väga palju mõtlema ei pea, mängitavus hea, relvad on huvitavad(seda küll Valve meeskond suutis juba esimese HL puhul tõestada, fantaasia meestel lendab ses suhtes, au), mina küll pettunud ei ole vaatamata sellele kui nõudlik ma olen kuna ma ei oodanud maailma paremat mängu ja eeldasin et tegemist tuleb lihtsalt heal tasemel shuuteriga. igal juhul GOTY tiitel on garanteeritud ma usun kuna see aasta(nagu ka eelmine) väga paljude geniaalsete teostega ei hiilga ja myygiedu on HL2'l kindlasti suur(seda kasvõi eesti mängurite puhul näha, väga teretulnud nähtus), FarCry vb oleks konkurentsis kuid HL bränd määrab ka palju ma usun, eriti nende jaoks kes on esimest osa mänginud. pealegi peab tunnistama et just FPS on see žanr mis toob kõige rohkem sisse, juhul kui tegemist on õnnestunud projektiga(loodan et see tendents kunagi ka muutub veidi paremaks intellektuaalsemate mängude kasuks, kuid tõsi ta on, FPS on laiematele massidele mõeldud ja tore on et selline mängustiil olemas on - nagu yhe mänguvalmistajate punt ytleb - vägivald olgu mängudes mitte tänavatel icon_smile.gif).

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prints
Kreisi kasutaja


liitunud: 11.09.2004




sõnum 22.11.2004 02:50:36 vasta tsitaadiga

kui ma neid kõike kommentaare lugema hakkaks siis loeks ma hommikuni ja rohkemgi

aga ei vaidle vastu mäng on oma klassi parim
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 22.11.2004 03:31:38 vasta tsitaadiga

ülikõva mäng thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
panin kohe hard-i peale, räme skill ikkagi icon_razz.gif
PS: Desert Eagle omab sajaga =)

seal water hazardis tulin trepist üles - PÕMM, esimene maas
kõnnin siis ülespoole nati, kõrv võttis mingi krabina kinni paremaltpoolt
väike randmeliigutus ja PÕMM, teine ka maas icon_biggrin.gif
jumala sehv

kusjuures neid lendavaid razoreid tuleb crowbariga attackida. taganeda ei tohi, muidu jäädki neid seal killima:p
paned ühe laksu ära, jooksed talle järgi, teine laks, jooksed jälle järgi, kolmas laks - ja asi kutu =P

_________________


viimati muutis vull 22.11.2004 11:32:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 09:29:52 vasta tsitaadiga

ei eitagi, et tegu on muheda mänguga, kuid seda kiitmist, mis siin toimub, ei oska vist kiitjad ise kah seletada. imho on kõik hl2 trikid peale grav-guni nähtud juba far cry puhul, mis saabus laia maailma õige mitu kuud enne HL2'te ja kui aus olla, siis ei suuda hl2 AI elu sees far cry omale vastu saada
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 22.11.2004 09:34:22 vasta tsitaadiga

Peale bugbaiti saamist tekkisid "sõbrad", kes poole tapatööd minu eest ära teevad. thumbs_up.gif
Jookse tuletorni ja üleval on kast rakettidega. Head lõbutsemist.

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 22.11.2004 09:51:39 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
ei eitagi, et tegu on muheda mänguga, kuid seda kiitmist, mis siin toimub, ei oska vist kiitjad ise kah seletada. imho on kõik hl2 trikid peale grav-guni nähtud juba far cry puhul, mis saabus laia maailma õige mitu kuud enne HL2'te ja kui aus olla, siis ei suuda hl2 AI elu sees far cry omale vastu saada


Vaata, inimestele see mäng väga meeldib, vot sellepärast nad kiidavadki seda mängu, ja inimestele kellele see mäng ei meeldi, need laidavad, lihtne...millest nii raske aru saada??? Sa oled üks väheste seast, kellele hl2 väga ei meeldi, ma ei tea, hüppa lakke või nuta kuivaks või tee mis tahad, aga enamustele see mäng meeldib, meeldigu see sulle või mitte, aga sa ei saa oma lõputu laitmisega siin teiste arvamusi muuta. Anna andeks Scart. Me saime juba aru, et sulle see ei meeldi aga ära ole nende peale pahane, kellele see mäng väga meeldib icon_wink.gif
Minule meeldib, ja kohe väga.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 10:03:24 vasta tsitaadiga

Scart ja teised !

... ma ei saa üldse aru sellest kibestunud suhtumisest ! Doom III puhul jäi päris palju lubatust olemata või tunduvalt kesisemaks ja polnud kah sellist hala, kui nüüd HL2 puhul, mis vastas igati ootustele. Mängumootor on väga tasemel ja sõltub rohkem tegijate fantaasiast, kui huvitavaid lahendusi sealt välja võlutakse. Kes on suurema osa mängust juba läbi teinud, peaks aimama, milline potentsiaal mootoris peitub. HL2 on rohkem nagu reklaamitoode nende võimaluste demomiseks ja sellest aspektist vaadatuna on küll hästi toime tuldud. Ilusamaid tekstuure ja keerulisemat AI'd saab alati juurde progeda, lihtsalt tegijate ressursid panevad asja paika, kui palju suudetakse olemasolevatest võimalustest ära kasutada. Valve on suht pisike grupp inimesi, kuid kui mootori kasutamise õigused ostab ära mõni suurem kontsern, kellel on kasutada müriaadide viisi kunstnikke ja progejaid, siis võib juba loota ka tulemustele, mida hetkel ei oska ette kujutadagi ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 10:04:11 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
Scart kirjutas:
ei eitagi, et tegu on muheda mänguga, kuid seda kiitmist, mis siin toimub, ei oska vist kiitjad ise kah seletada. imho on kõik hl2 trikid peale grav-guni nähtud juba far cry puhul, mis saabus laia maailma õige mitu kuud enne HL2'te ja kui aus olla, siis ei suuda hl2 AI elu sees far cry omale vastu saada


Vaata, inimestele see mäng väga meeldib, vot sellepärast nad kiidavadki seda mängu, ja inimestele kellele see mäng ei meeldi, need laidavad, lihtne...millest nii raske aru saada??? Sa oled üks väheste seast, kellele hl2 väga ei meeldi, ma ei tea, hüppa lakke või nuta kuivaks või tee mis tahad, aga enamustele see mäng meeldib, meeldigu see sulle või mitte, aga sa ei saa oma lõputu laitmisega siin teiste arvamusi muuta. Anna andeks Scart. Me saime juba aru, et sulle see ei meeldi aga ära ole nende peale pahane, kellele see mäng väga meeldib icon_wink.gif
Minule meeldib, ja kohe väga.


mind hämmastab lihtsalt, kui vähe on vaja, et inimesed igasuguse loogilise mõtlemise kaotaksid

EDIT: Digebeni, nad tegid seda 5 aastat ja ei suutnud midagi paremat välja mõelda? tohoh, vaene valve, eks 40 milli, mis selle mängu peale kulus oli tõesti ikka kohutavalt vähe, et endale tegijate armaada hankida icon_lol.gif ning lisaks veel ühe fakti- mängu ainsad lahedad kohad on need, mis juba ammu igasugu gameplayt videotest nähtud, mis meenutab mulle väga hollivuudi toodangut... kõik hea kokku trailerisse, siis kõik tormavad vaatama ja mission accomplished, ülejäänud 80 minutit on saast, sest kui inimene on juba kinos istumas, on ju raha käes- just selline maik jääb hl2'st suhu
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 10:16:25 vasta tsitaadiga

... igal asjal on oma hind ja ütle mulle, kes on saanud oluliselt lühema ajaga, millegi märksa paremaga hakkama ? Konkurente on, aga neid pole sugugi jalaga segada seega, mille järgi siin üldse paremust hinnata - igaühe isikliku fanataasia järgi ?
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 22.11.2004 10:20:19 vasta tsitaadiga

Scart, well.. AI kohapealt eksid sa küll rängalt.. imho HL2 AI on ikka märgatavalt kõvem kui Far Cry's

Väärt mäng! thumbs_up.gif

_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.11.2004 10:27:19 vasta tsitaadiga

midn n2rib siiski arvustustest pärid fraasid nagu "best game ever"
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 22.11.2004 10:37:13 vasta tsitaadiga

Lõpetage see vingumine ja hädaldamine siis ära juba. Kui ei meeldi, siis visake see mäng nurka ja olge õnnelikud oma Doom 3, Far Cry`ga. Väga lihtne on ilkuda küll siin, tehke siis ise paremat midagi.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 10:38:32 vasta tsitaadiga

lubrikant kirjutas:
midn n2rib siiski arvustustest pärid fraasid nagu "best game ever"

... lased ennast alati subjektiivsetest arvamustest nii lihtsalt mõjutada ? Peaksid psühholoogiga konsulteerima ehk leiate koos selles subjektiivses maailmas eksisteerimise vormi, mis ei häiri teisi !

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 22.11.2004 10:40:26 vasta tsitaadiga

lubrikant kirjutas:
midn n2rib siiski arvustustest pärid fraasid nagu "best game ever"

miks see sind närib? sa lihtsalt ei suuda sellega leppida, et see on "best game ever"? Kui nii siis nii, see on sinu arvamus, aga nendel, kes arvustustes seda kinnitavad, on kah oma arvamused, seega sa pead sellega leppima ja ka seda austama
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 10:42:01 vasta tsitaadiga

üks asi mis kindlasti asjale tagasilöögi andis oli see mängu enneaegne lekkimine, sealt said palju ideid kindlasti ka mõnedki konkurendid ja see venitamine üldises plaanis oli see mis asja ammunähtuks tegi, sest oleks ta tulnud kui ta oleks pidanud tulema, icon_rolleyes.gif ... kindlasti oleks palju rohkem ahhetamist ja vähem olekseid olnud.
AI kohapealt peaks ütlema et far cry's oli ikka kõvasti parem, vähemalt märuli aspektis oli seal ikka kõva sõna madistada nendega, tegelased organiseerisid ikka taktikalisemalt ja seadsid hästi lõkse, mitte ei jooksnud sulle hanereas järlele püsse paugutades. Füüskia koha pealt saavad teised mängud ... puuga. graafika kui selline on vahest see kõige ammunähtum asi, tegelased välimuse poolest on samas minumeelest väga hästi õnnestunud, eks see oli üks reklaami artiklitest ka.
btw. kuskohas selle gravity gun saab, ma umbes poole peal aga pole veel haisugi sellest.

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 22.11.2004 10:45:16 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
...kuskohas selle gravity gun saab, ma umbes poole peal aga pole veel haisugi sellest.

kui sa pole gravitygun'i saanud, siis sa pole poolele ligidalgi icon_wink.gif Kus maal oled, kirjelda ümbrust?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 10:46:47 vasta tsitaadiga

klOun kirjutas:
Scart, well.. AI kohapealt eksid sa küll rängalt.. imho HL2 AI on ikka märgatavalt kõvem kui Far Cry's

Väärt mäng! thumbs_up.gif


vot tee või tõrva aga mina seal mingit AI'd küll ei näe... kõik kohtumised on skripitud ja täiesti ette määratavad, parim nali oli linna all tunnelites, kus nurga tagant välja piilusin, 2 sõdurit seisid üksteise taga ja kaugem vend sydamerahuga oma ees seisva vennaraasu maha lasi (revolutsioonilise AI puhul ootaksin mulle järgnemist ja grupitööd, et mind paika panna.. või siis vähemalt mitte omaenda kaaslasele kylmaverelist selgatulistamist ). kes teab, võib-olla oskab hl2 AI tõesti supertrikke, kuid mul pole aega, et vaadata nende veiderdamist, olen nende tapmisega rohkem ametis (ravenholmi zombijutt oli täiesti õige... nad jäävadki ühest teatud nurgatagusest tulema, lõputult). minu väide on kindel: originaalse HL'i AI on kordi parem kui teise osa oma, mariinid on siiamaani tase ja isegi sama meeskonna uus mäng ei suuda nendega konkureerida.

@ Digebeni: sellise raha eest peaks suutma sisse osta niipalju ajupotentsiaali, et tegelikult ei peakski me hetkel sellest üldse arutlema. kuna me aga seda teeme, on midagi kusagil arendustöös väga valesti läinud

Graafika: väga ilus ja efektselt realiseeritud. AI: puruloll kari idioote. Füüsika: väga versatiilne kuid puudub igasugune vabadus, kõik käib kindla skripti järgi, muutes fyysika olemasolu mõttetuks, sest alati leidub ainult üks viis edasi liikuda. Gameplay: igav ja skriptitud. Game of the Year- nalja teete?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 10:53:13 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
kui sa pole gravitygun'i saanud, siis sa pole poolele ligidalgi icon_wink.gif Kus maal oled, kirjelda ümbrust?

noh sõitsin selle paadiga ja jõudsin kuhugi välja, lasin ühe nõmeda kopteri alla, siis sain majast oma varustuse täis, siis seal samas roinasin ühest tullesit sisse mis oli pool radioaktiivset vett täis ja jõudsin mingi seppa juurde kess neid peakolle lõkkel praadis, mingi tulnukas või kes ta oligi, sealt enam edasi ei saanud ja nüüd ei oska tglt kuhugi enam minna ka tiirutan paadiga niisama ringi icon_rolleyes.gif
jah vaatasin reaalset mänguaega, siis ma peaks kuskil 20% peal olema icon_lol.gif

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
häpijoii
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004




sõnum 22.11.2004 10:53:48 vasta tsitaadiga

YEAH sai ka asi soetatud ja mida ma oskan öelda GOT NO WORDS, mäng on ikka MEGA, sellist füüsikat pole ennem nähtud almost kõike saab lõhkuda visata jne. Graafika on icon_eek.gif eriti vesi, see et asjad hulbivad vees on väga hästi tehtud muusika läheb hästi teemaga kokku 10/10 overall!! pelan 1600x1200 4Xaa ja 8X** jookseb täiesti puhtalt thumbs_up.gif selle stress testi sain 108 fps. Alustasin hardiga ja kohe hakkasin ka secreteid ja easter mune otsima icon_biggrin.gif
Kas teadsite, et selle flyng orbiga on võimalik sõita, miskit head see ei tee, aga on võimalik teiste majade katusele saada.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 10:54:56 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
@ Digebeni: sellise raha eest peaks suutma sisse osta niipalju ajupotentsiaali, et tegelikult ei peakski me hetkel sellest üldse arutlema. kuna me aga seda teeme, on midagi kusagil arendustöös väga valesti läinud

... millises mänge tootvas firmas Sa töötad, et võid selliste väidetega niimoodi manipuleerida ? Eestis elavale inimesele võib see 40 milli tunuda tõepoolest meeletu summana, aga tegelikult see seda kohe mitte pole, kui veel ka niimitme aasta peale ära jaotada, mis mängu loomiseks kulus ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krunge
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 22.11.2004 10:57:14 vasta tsitaadiga

lubrikant kirjutas:
midn n2rib siiski arvustustest pärid fraasid nagu "best game ever"


Reklaam ja massimeedia kasutavad ikka pilgu püüdmiseks ülivõrdeid. Või imestad sa selle üle kah, et kuidas saavad hambaarstid ühiselt üht ja sama hambapastat kõigile soovitada? icon_wink.gif

Aga mis mängu puutub, siis on imho vääriline järg ja viimase aja mõnusama (nostalgilisema?) õhustikuga FPS - täpselt selline mida ootasin. Mitte suppermäng, mitte parim mäng eales, lihtsalt vana hea HL on tagasi, omas elemendis. Ja tava-FPS ei saa iialgi mõjuma nii sügavalt ja siduvalt kui näiteks RPG'd, nad kestavad reeglina vähem ja nad peavad zhanri konventsiooni pärast juba kergekaalulised olema, et vastata turu ootustele. HL on ses suhtes päris hea balansi leidnud.
Ja mis purunematutesse lampidesse puutub, siis iga sedalaadi asi maksab raha, aega ja megahertse. Kas reaalse füüsikaga paar laualampi oleks teinud HL2'st veel parema mängu? Kahtlen.
Aga mis mängu puhul tõeliselt imponeerib on tegelastüübid. Need pole mingid tavapärased musklis sõdurid ja robotlikud kõrvaltegelased vaid luust ja lihast inimesed, kelle olemus tuuakse mängus nappide kuid veenvate seikadega välja. Kvaliteet on siin pisiasjades, mõni üksik zhest, miimika, hea näitleja poolt veenvalt intoneeritud repliik jne.

Ühesõnaga, ma väga loodan, et enne HL3'e tuleb midagi sama kvaliteetset ja muhedat pure-FPS'ide vallas, kuid Hl1 ja Hl2 vahelt midagi võrdväärset ei meenu icon_sad.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 22.11.2004 10:59:50 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:

jah vaatasin reaalset mänguaega, siis ma peaks kuskil 20% peal olema icon_lol.gif

jah sa suht alguses veel
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 11:00:36 vasta tsitaadiga

ma pole veel kunagi näinud, et sellised summad oleks mängu tegemise alla pandud, meibi doom 3 oli ehk kallim, kui sedagi? moh:pa on minuteada EA kalleim mäng ja läks maksma 35 miljonit, see on ka kõik. Kas sa ikka GS'i Final Hours artiklit lugesid? aktiivne töö mängu, kui sellise kallal kestis kokku ainult poolteist aastat, mis paneb tõsiselt kaaluma väite "me tegime seda mängu 5 aastat" alustes, sest kui 3,5 aastat proges kitsas seltskond mootorit, joonistas ülejäänud seltskond kolle ja mängis Bingo lotot? 5 aasta raske töö peale eeldaks siiski rohkemat, kui pooletunniseid veepaadis ja bagiga sõite... kui purjetada tahan, mängin Virtual Skipper 3'e
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 22.11.2004 11:14:07 vasta tsitaadiga

häpijoii kirjutas:
YEAH sai ka asi soetatud ja mida ma oskan öelda GOT NO WORDS, mäng on ikka MEGA, sellist füüsikat pole ennem nähtud almost kõike saab lõhkuda visata jne. Graafika on icon_eek.gif eriti vesi, see et asjad hulbivad vees on väga hästi tehtud muusika läheb hästi teemaga kokku 10/10 overall!! pelan 1600x1200 4Xaa ja 8X** jookseb täiesti puhtalt thumbs_up.gif selle stress testi sain 108 fps. Alustasin hardiga ja kohe hakkasin ka secreteid ja easter mune otsima icon_biggrin.gif
Kas teadsite, et selle flyng orbiga on võimalik sõita, miskit head see ei tee, aga on võimalik teiste majade katusele saada.

Krt ma olen kade su profiilmasina peale, endalgi viga pole aga noh, köhh, köhh sul on "tiba" parem icon_biggrin.gif Graafika on on hoopis ilusam, arvata võib.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaivo
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 22.11.2004 11:26:36 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/snaipa/HL2/hl2.JPG?2
Kuda ma üle aia pääsen.

_________________
Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<-------------------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 11:30:12 vasta tsitaadiga

Nonii nüüd paar päivä asja peland ja kogemus on positiivne icon_smile.gif thumbs_up.gif Aus olla, siis HL2 tuli täpselt siuke nagu ootrasin ja selletõttu olen asjaga rahul.Eriti muljet avaldas füüsikamootor, näiteks vette visatavad asjad mis ise end teistpidi keeravad ja alguses pinnale hüppavad ja siis vaikselt hulpima jäävad(ehk nagu päris), selletõttu pea iga kohapeal enamus asju vette loopind põhimõtteliselt.Asi mis teenib veel minu silmis plusse on see, et asjadel on oma kaal.Samas viriseks kah, sest nähes mõndade asjade puhul füüsika potentsiaali, siis oleks rohkem ootand.Näiteks asi mis nats pettumust valmistas oli see, et gravity gun'ga ei saa vastaste laipu üles tõsta ega loopida ja samuti, et tulistada ei saa suuremaid ahve nagu need tavalised soldierid.Kamoon kui mingid külmkapid ja autod laseb lendu, siis inimene peaks lendama eriti lõdvalt aga võta näpust.Alguses kah seal kanalisatsioonis kus ühe lagedama kohapeal sai sillal tünnid alt õhku lasta morjendas see, et kuigi üleval oli nähtav äär, siis kastidest trepi ehitades oli ikkagi seal nähtamatu sein ees thumbs_down.gif Vesi meeldib kah väga, kuigi iroonitseks natsa sellise asja kallal nagu miski sharm el sheiki kristallselge vesi kuskil allakäinud linna kanalisatsioonis.Vee puhul avaldab muljet see, et sügavamale minnes ja üles vaadates on jube hästi tehtud see hägusemaks minemise efekt ja sillerdamine.Väga bro.Graafika on väga hea aga mitte midagi ulmeliselt erilist.Samuti ei arva, et tegu parima mänguga mis eales tehtud.Kamoon see saaks ainult siis nii olla kui FPS oleks ainuke mängužanr.Tegu väga hea ja korralikult tehtud asjaga lihtsalt.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 11:36:20 vasta tsitaadiga

Kaivo kirjutas:
http://www.zone.ee/snaipa/HL2/hl2.JPG?2
Kuda ma üle aia pääsen.

... kasuta oma ajupotentsiaali ja loe Mängufoorumi reeglid üle ! Ma pole veel kohanud ühtegi liiga rasket kohta selles mängus, kuigi mängin raskeima tasemega ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 22.11.2004 11:46:43 vasta tsitaadiga

oma eelmises postis mõtlesin ikka Desert Eagle-t, mitte Magnumit icon_rolleyes.gif

farcry kohta niipalju, et seal oli palju sitem eimida - crosshair liigub kuidagi rõvedalt (ei saa normaalset senset paika)
ja mis sab veel halvem fps mängus olla?
hl2-es seda jama pole

/me ootab juba neljapäeva, et koju pelima mina:P

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 22.11.2004 11:56:16 vasta tsitaadiga

igatahes sai ka lõpuks mäng läbi:) igati lahe oli lõpus ainult gravity guniga madistada. igatahes plaan oleks äkki hardiga ka nüüd lõpuni teha icon_smile.gif kuigi lõpu poole oli juba medium ka parajalt kirves icon_lol.gif
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.11.2004 12:35:37 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
igatahes sai ka lõpuks mäng läbi:) igati lahe oli lõpus ainult gravity guniga madistada. igatahes plaan oleks äkki hardiga ka nüüd lõpuni teha icon_smile.gif kuigi lõpu poole oli juba medium ka parajalt kirves icon_lol.gif

ega pole arvestanud palju aega umbes kulus?
ma siin mitu päeva madistanud ja lõppu ei kuskil... tundub üsnagi pikk pela olevat thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 12:46:07 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
farcry kohta niipalju, et seal oli palju sitem eimida - crosshair liigub kuidagi rõvedalt (ei saa normaalset senset paika)
ja mis sab veel halvem fps mängus olla?
hl2-es seda jama pole


Tõsi ta on, et farcrys sihik kuidagi ujus ja tihti kui ise oleks võind piibli peal vanduda, et sihik oli vastase peal ja lasid täpselt, siis lask läheb nagu mingi ime läbi mööda.Mõnes mõttes aga on selline asi ka loogiline ja reaalne, sest päris tahaks näha sellist tegelast kes üsna kabeda vahemaa tagant väga eri suundades suudab jube kiiresti kätt liigutada ja siis nö.rahmimise pealt täpselt lasta püstoliga icon_wink.gif Siukest laskmist võib näha miskis robocopi vilmis aint icon_lol.gif Pealegi oli facrys võimalik lasta väga täpselt mööda ehk siis läbi jalgevahe, üle õla jne.HL2'es tundub, et mees nagu oleks üks suur ruut kuhu ligidale tabades igaljuhul lask tabab.Samuti pole eriti(kui üldse icon_confused.gif ) näha kohtasid kuhu kuulid tabavad.Lastes pritsib vastasest verd ja kogu moos.Farcrys olid ikka need bullet entry kohad ilusti näha.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 22.11.2004 13:12:45 vasta tsitaadiga

Tõsijutt, Auron beer_yum.gif
Sai ka mäng läbi, iga päev mingi paar tundi läks*6 päeva, kui rahulikult mängida. Damn küll on kahju. Tagasi chaptereid vaadates tuleb mõte, et küll on ikka keeruline mäng tegelt tehtud ja mis selle mootriga kõik teha võiks thumbs_up.gif wow icon_eek.gif Põhimõtteliselt saaks igast chapterist teha eraldi modi ju. See oleks alles mäng. Jään ootama kõike mis sellest mootorist veel tulema peaks...


viimati muutis MarekSäde 22.11.2004 13:13:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.11.2004 13:13:01 vasta tsitaadiga

see Half Life 2 on ikka thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 22.11.2004 13:19:24 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
limp kirjutas:
igatahes sai ka lõpuks mäng läbi:) igati lahe oli lõpus ainult gravity guniga madistada. igatahes plaan oleks äkki hardiga ka nüüd lõpuni teha icon_smile.gif kuigi lõpu poole oli juba medium ka parajalt kirves icon_lol.gif

ega pole arvestanud palju aega umbes kulus?
ma siin mitu päeva madistanud ja lõppu ei kuskil... tundub üsnagi pikk pela olevat thumbs_up.gif

no ütleme et mängisin mediumiga(mis tegi mingil määrel vist reaskemaks kui easy icon_razz1.gif ), siis kulus mul selle mängismiseks eelmisest teisipäeva hommikust kuni tänaseni. reede,laup,pühap. jäid vahele. ja mängisin nii 6-8h päevas. või ka natukene rohkem/vähem, kuidas kunagi. igatahes kui nende pikakoivaliste juurde jõuad, siis sealt pole enam eriti kaugel icon_smile.gif

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 13:23:09 vasta tsitaadiga

... FarCry sihik "ujus" madala FPS'i pärast ...
_________________


viimati muutis DigeBeni 22.11.2004 13:23:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 13:23:49 vasta tsitaadiga

nu, paljud voivad selle sihtimise koha pealt vastu muliseda, et reaalne reaalne, kuid selles mängus me niiväga reaalsust ei oota kui gameplayed !
reaalsus jäägu AA-sse!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marten1991
HV kasutaja
marten1991

liitunud: 21.09.2004




sõnum 22.11.2004 13:41:33 vasta tsitaadiga

teie jutu järgi on mäng ikka super thumbs_up.gif ma ei raatsi sellist mäng tõmmata vaidikka
selle peab ostma.kas keegi on seda holllandis müügil näinud ja kui on siis
kui palju maksis???
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 9 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
häpijoii
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004




sõnum 22.11.2004 14:34:47 vasta tsitaadiga

marten1991 kirjutas:
teie jutu järgi on mäng ikka super thumbs_up.gif ma ei raatsi sellist mäng tõmmata vaidikka
selle peab ostma.kas keegi on seda holllandis müügil näinud ja kui on siis
kui palju maksis???


Ma ostsin orika, sest pirasi ei liigu ja parem ongi, valve on hea töö teinud piraat koopiate tõrjumiseks thumbs_up.gif
Miks hollandist? Osta eestist prismas maksab 690 jaaku .
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 120, 121, 122  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.