|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rajur
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2004
|
22.11.2004 00:37:36
|
|
|
No nüüd siis üks miinus - nimelt need 'koletised' kellel mingi söödik peas on ühes levelis raskelt scriptitud, isegi hullemini kui doom3's. Teed tiiru ära vennad jälle elus, naksad pumbaga surnuks, teed tiiru ja tuled tagasi jälle vennad sama koha peal ja jälle lase surnuks ja nii 3 korda järjest
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.09.2003
|
22.11.2004 00:38:25
|
|
|
| hunter kirjutas: |
| Kas see bagi peabki katuse peale kukkuma,kui ta platformilt alla tõstetakse ja kui peabki,siis kuidas ta ratastele tagasi on võimalik saada? |
pane gravi gunniga paar tohlakat
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kustav
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
22.11.2004 00:43:05
|
|
|
| vot, selle pärast peakski muretsema korralikuma raali, et hl2est effekti kätte saaks!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
22.11.2004 00:43:16
|
|
|
| Erksxx kirjutas: |
to lubrikant rahvas ootas hl1 järge nagu oma lemmikfilmi järgegi, milless on esimene kord südamest kaasa elatud! selle nad ka said arvan ma ning korralik füüsikamootor paneb asjad paika! kõik on nähtud kll eelnevates mängudes, kuid nii laiaulatuslikult pole seda veel üheski olnud, gravity gun ja puha,!
räägin seda kõike reviewd ja muua sasta põhjal! tegelt pole õrna aimugi mis seal mängus olema hakkab, kuid kindlasti hea!  |
hõiskad nagu opakas aga ise pole veel mänginudki? nujah, toob fännboide taseme hästi välja
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
22.11.2004 00:55:03
|
|
|
krt, kesse mu poste siin kustutab?
abi on vaja ju
ja see pole mingi levelist edasi saamise jama vms, mida seal reeglites nii kiivalt taga aetakse
keegi ei tea siis, miks mul vaenlased ei liigu üldse?
_________________

viimati muutis vull 22.11.2004 00:55:57, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
22.11.2004 00:55:27
|
|
|
hmm... mäng on küll hea, kuid vähemalt umbes 6-7h mängimise põhjal võin öelda, et asja on mõne koha peal ikka tuntaval venitatud, samas ei tüüta nagu Doomis.
vaatsin, et siin on mainitud seda vastaste scriptimist - HL2 on õnneks seda suhtkoht vähe silma jäänud... Cod'i seeriat, MoH seeriat ja Doom 3 pelades oli see märksa häirivam
asi mille kallal ma nuriseks on liialt lihtsakoeline maailm, samas selle korvab tõsiselt hea füüsika
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henrive
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
22.11.2004 01:05:58
|
|
|
| m2ger kirjutas: |
aga ikkagi üks mure ka.. kui ma seal tuletorni juures need helikad/lennukid tulevad, siis surevad mu 3 sõpra 2ra, kassee peabki nii olema? kui ei kuidas siis võimalik neid elus hoida? |
mhh minu mäletamist mööda see küll midagi ei muutnud.Põhimõtteliselt peaks see nii olema
viimati muutis Henrive 22.11.2004 01:06:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
22.11.2004 01:06:22
|
|
|
Nii palju siis minu toredast karvasest abimehest
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rajur
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2004
|
22.11.2004 01:25:45
|
|
|
| Tõsiselt kahju, et betat kunagi uurisin - nüüd nagu dejavu paljudes kohtades :p
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
22.11.2004 01:43:07
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| tegevus pidi nagu rumeenias toimuma |
See pole teada, kus riigis see City 17 asub, kuid on öeldud, et Ida- Euroopas. Enamus oletavad, et Rumeenias, kuna Valve meeskonnast, kes sellele City 17 mõttele tuli, oli Rumeeniast pärit.
_________________ Pleased to Beat You! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
22.11.2004 02:04:39
|
|
|
nagu Paganarh juba enne mainis mõnikymmend postitust ennem, olid venemaal sellised linnad stiilis 'linn nr.', ja ega need venekeelsed tekstid siin ja seal mängus ka nagu kahtlased
Rumeenia vb oli hea koht selleks et vähe materjali saada pildistamisedes textuuride jms tarbeks.
vahepeal oli huvitav lugeda yksikute inimeste arvamusi kes ei ole mängust vaimustuses . ma ise ka vaimustuses pole, revolutsioonilist ei ole midagi, kuid ei eira seda et tegemist on laheda mänguga mis mulle meeldib siis kui tahaks mängida midagi kus väga palju mõtlema ei pea, mängitavus hea, relvad on huvitavad(seda küll Valve meeskond suutis juba esimese HL puhul tõestada, fantaasia meestel lendab ses suhtes, au), mina küll pettunud ei ole vaatamata sellele kui nõudlik ma olen kuna ma ei oodanud maailma paremat mängu ja eeldasin et tegemist tuleb lihtsalt heal tasemel shuuteriga. igal juhul GOTY tiitel on garanteeritud ma usun kuna see aasta(nagu ka eelmine) väga paljude geniaalsete teostega ei hiilga ja myygiedu on HL2'l kindlasti suur(seda kasvõi eesti mängurite puhul näha, väga teretulnud nähtus), FarCry vb oleks konkurentsis kuid HL bränd määrab ka palju ma usun, eriti nende jaoks kes on esimest osa mänginud. pealegi peab tunnistama et just FPS on see anr mis toob kõige rohkem sisse, juhul kui tegemist on õnnestunud projektiga(loodan et see tendents kunagi ka muutub veidi paremaks intellektuaalsemate mängude kasuks, kuid tõsi ta on, FPS on laiematele massidele mõeldud ja tore on et selline mängustiil olemas on - nagu yhe mänguvalmistajate punt ytleb - vägivald olgu mängudes mitte tänavatel ).
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prints
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.09.2004
|
22.11.2004 02:50:36
|
|
|
kui ma neid kõike kommentaare lugema hakkaks siis loeks ma hommikuni ja rohkemgi
aga ei vaidle vastu mäng on oma klassi parim
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
22.11.2004 03:31:38
|
|
|
ülikõva mäng
panin kohe hard-i peale, räme skill ikkagi
PS: Desert Eagle omab sajaga =)
seal water hazardis tulin trepist üles - PÕMM, esimene maas
kõnnin siis ülespoole nati, kõrv võttis mingi krabina kinni paremaltpoolt
väike randmeliigutus ja PÕMM, teine ka maas
jumala sehv
kusjuures neid lendavaid razoreid tuleb crowbariga attackida. taganeda ei tohi, muidu jäädki neid seal killima:p
paned ühe laksu ära, jooksed talle järgi, teine laks, jooksed jälle järgi, kolmas laks - ja asi kutu =P
_________________

viimati muutis vull 22.11.2004 11:32:29, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
22.11.2004 09:29:52
|
|
|
| ei eitagi, et tegu on muheda mänguga, kuid seda kiitmist, mis siin toimub, ei oska vist kiitjad ise kah seletada. imho on kõik hl2 trikid peale grav-guni nähtud juba far cry puhul, mis saabus laia maailma õige mitu kuud enne HL2'te ja kui aus olla, siis ei suuda hl2 AI elu sees far cry omale vastu saada
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
22.11.2004 09:34:22
|
|
|
Peale bugbaiti saamist tekkisid "sõbrad", kes poole tapatööd minu eest ära teevad.
Jookse tuletorni ja üleval on kast rakettidega. Head lõbutsemist.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
22.11.2004 09:51:39
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| ei eitagi, et tegu on muheda mänguga, kuid seda kiitmist, mis siin toimub, ei oska vist kiitjad ise kah seletada. imho on kõik hl2 trikid peale grav-guni nähtud juba far cry puhul, mis saabus laia maailma õige mitu kuud enne HL2'te ja kui aus olla, siis ei suuda hl2 AI elu sees far cry omale vastu saada |
Vaata, inimestele see mäng väga meeldib, vot sellepärast nad kiidavadki seda mängu, ja inimestele kellele see mäng ei meeldi, need laidavad, lihtne...millest nii raske aru saada??? Sa oled üks väheste seast, kellele hl2 väga ei meeldi, ma ei tea, hüppa lakke või nuta kuivaks või tee mis tahad, aga enamustele see mäng meeldib, meeldigu see sulle või mitte, aga sa ei saa oma lõputu laitmisega siin teiste arvamusi muuta. Anna andeks Scart. Me saime juba aru, et sulle see ei meeldi aga ära ole nende peale pahane, kellele see mäng väga meeldib
Minule meeldib, ja kohe väga.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
22.11.2004 10:03:24
|
|
|
Scart ja teised !
... ma ei saa üldse aru sellest kibestunud suhtumisest ! Doom III puhul jäi päris palju lubatust olemata või tunduvalt kesisemaks ja polnud kah sellist hala, kui nüüd HL2 puhul, mis vastas igati ootustele. Mängumootor on väga tasemel ja sõltub rohkem tegijate fantaasiast, kui huvitavaid lahendusi sealt välja võlutakse. Kes on suurema osa mängust juba läbi teinud, peaks aimama, milline potentsiaal mootoris peitub. HL2 on rohkem nagu reklaamitoode nende võimaluste demomiseks ja sellest aspektist vaadatuna on küll hästi toime tuldud. Ilusamaid tekstuure ja keerulisemat AI'd saab alati juurde progeda, lihtsalt tegijate ressursid panevad asja paika, kui palju suudetakse olemasolevatest võimalustest ära kasutada. Valve on suht pisike grupp inimesi, kuid kui mootori kasutamise õigused ostab ära mõni suurem kontsern, kellel on kasutada müriaadide viisi kunstnikke ja progejaid, siis võib juba loota ka tulemustele, mida hetkel ei oska ette kujutadagi ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
22.11.2004 10:04:11
|
|
|
| corvette kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| ei eitagi, et tegu on muheda mänguga, kuid seda kiitmist, mis siin toimub, ei oska vist kiitjad ise kah seletada. imho on kõik hl2 trikid peale grav-guni nähtud juba far cry puhul, mis saabus laia maailma õige mitu kuud enne HL2'te ja kui aus olla, siis ei suuda hl2 AI elu sees far cry omale vastu saada |
Vaata, inimestele see mäng väga meeldib, vot sellepärast nad kiidavadki seda mängu, ja inimestele kellele see mäng ei meeldi, need laidavad, lihtne...millest nii raske aru saada??? Sa oled üks väheste seast, kellele hl2 väga ei meeldi, ma ei tea, hüppa lakke või nuta kuivaks või tee mis tahad, aga enamustele see mäng meeldib, meeldigu see sulle või mitte, aga sa ei saa oma lõputu laitmisega siin teiste arvamusi muuta. Anna andeks Scart. Me saime juba aru, et sulle see ei meeldi aga ära ole nende peale pahane, kellele see mäng väga meeldib
Minule meeldib, ja kohe väga. |
mind hämmastab lihtsalt, kui vähe on vaja, et inimesed igasuguse loogilise mõtlemise kaotaksid
EDIT: Digebeni, nad tegid seda 5 aastat ja ei suutnud midagi paremat välja mõelda? tohoh, vaene valve, eks 40 milli, mis selle mängu peale kulus oli tõesti ikka kohutavalt vähe, et endale tegijate armaada hankida ning lisaks veel ühe fakti- mängu ainsad lahedad kohad on need, mis juba ammu igasugu gameplayt videotest nähtud, mis meenutab mulle väga hollivuudi toodangut... kõik hea kokku trailerisse, siis kõik tormavad vaatama ja mission accomplished, ülejäänud 80 minutit on saast, sest kui inimene on juba kinos istumas, on ju raha käes- just selline maik jääb hl2'st suhu
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
22.11.2004 10:16:25
|
|
|
... igal asjal on oma hind ja ütle mulle, kes on saanud oluliselt lühema ajaga, millegi märksa paremaga hakkama ? Konkurente on, aga neid pole sugugi jalaga segada seega, mille järgi siin üldse paremust hinnata - igaühe isikliku fanataasia järgi ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
klOun
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2002
|
22.11.2004 10:20:19
|
|
|
Scart, well.. AI kohapealt eksid sa küll rängalt.. imho HL2 AI on ikka märgatavalt kõvem kui Far Cry's
Väärt mäng!
_________________ 🥫 Experience is one thing you can't get for nothing. |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
22.11.2004 10:27:19
|
|
|
midn n2rib siiski arvustustest pärid fraasid nagu "best game ever"
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
22.11.2004 10:37:13
|
|
|
| Lõpetage see vingumine ja hädaldamine siis ära juba. Kui ei meeldi, siis visake see mäng nurka ja olge õnnelikud oma Doom 3, Far Cry`ga. Väga lihtne on ilkuda küll siin, tehke siis ise paremat midagi.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
22.11.2004 10:38:32
|
|
|
| lubrikant kirjutas: |
| midn n2rib siiski arvustustest pärid fraasid nagu "best game ever" |
... lased ennast alati subjektiivsetest arvamustest nii lihtsalt mõjutada ? Peaksid psühholoogiga konsulteerima ehk leiate koos selles subjektiivses maailmas eksisteerimise vormi, mis ei häiri teisi !
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
22.11.2004 10:40:26
|
|
|
| lubrikant kirjutas: |
| midn n2rib siiski arvustustest pärid fraasid nagu "best game ever" |
miks see sind närib? sa lihtsalt ei suuda sellega leppida, et see on "best game ever"? Kui nii siis nii, see on sinu arvamus, aga nendel, kes arvustustes seda kinnitavad, on kah oma arvamused, seega sa pead sellega leppima ja ka seda austama
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004

|
22.11.2004 10:42:01
|
|
|
üks asi mis kindlasti asjale tagasilöögi andis oli see mängu enneaegne lekkimine, sealt said palju ideid kindlasti ka mõnedki konkurendid ja see venitamine üldises plaanis oli see mis asja ammunähtuks tegi, sest oleks ta tulnud kui ta oleks pidanud tulema, ... kindlasti oleks palju rohkem ahhetamist ja vähem olekseid olnud.
AI kohapealt peaks ütlema et far cry's oli ikka kõvasti parem, vähemalt märuli aspektis oli seal ikka kõva sõna madistada nendega, tegelased organiseerisid ikka taktikalisemalt ja seadsid hästi lõkse, mitte ei jooksnud sulle hanereas järlele püsse paugutades. Füüskia koha pealt saavad teised mängud ... puuga. graafika kui selline on vahest see kõige ammunähtum asi, tegelased välimuse poolest on samas minumeelest väga hästi õnnestunud, eks see oli üks reklaami artiklitest ka.
btw. kuskohas selle gravity gun saab, ma umbes poole peal aga pole veel haisugi sellest.
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
22.11.2004 10:45:16
|
|
|
| Tbit kirjutas: |
| ...kuskohas selle gravity gun saab, ma umbes poole peal aga pole veel haisugi sellest. |
kui sa pole gravitygun'i saanud, siis sa pole poolele ligidalgi Kus maal oled, kirjelda ümbrust?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
22.11.2004 10:46:47
|
|
|
| klOun kirjutas: |
Scart, well.. AI kohapealt eksid sa küll rängalt.. imho HL2 AI on ikka märgatavalt kõvem kui Far Cry's
Väärt mäng!  |
vot tee või tõrva aga mina seal mingit AI'd küll ei näe... kõik kohtumised on skripitud ja täiesti ette määratavad, parim nali oli linna all tunnelites, kus nurga tagant välja piilusin, 2 sõdurit seisid üksteise taga ja kaugem vend sydamerahuga oma ees seisva vennaraasu maha lasi (revolutsioonilise AI puhul ootaksin mulle järgnemist ja grupitööd, et mind paika panna.. või siis vähemalt mitte omaenda kaaslasele kylmaverelist selgatulistamist ). kes teab, võib-olla oskab hl2 AI tõesti supertrikke, kuid mul pole aega, et vaadata nende veiderdamist, olen nende tapmisega rohkem ametis (ravenholmi zombijutt oli täiesti õige... nad jäävadki ühest teatud nurgatagusest tulema, lõputult). minu väide on kindel: originaalse HL'i AI on kordi parem kui teise osa oma, mariinid on siiamaani tase ja isegi sama meeskonna uus mäng ei suuda nendega konkureerida.
@ Digebeni: sellise raha eest peaks suutma sisse osta niipalju ajupotentsiaali, et tegelikult ei peakski me hetkel sellest üldse arutlema. kuna me aga seda teeme, on midagi kusagil arendustöös väga valesti läinud
Graafika: väga ilus ja efektselt realiseeritud. AI: puruloll kari idioote. Füüsika: väga versatiilne kuid puudub igasugune vabadus, kõik käib kindla skripti järgi, muutes fyysika olemasolu mõttetuks, sest alati leidub ainult üks viis edasi liikuda. Gameplay: igav ja skriptitud. Game of the Year- nalja teete?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004

|
22.11.2004 10:53:13
|
|
|
| corvette kirjutas: |
kui sa pole gravitygun'i saanud, siis sa pole poolele ligidalgi Kus maal oled, kirjelda ümbrust? |
noh sõitsin selle paadiga ja jõudsin kuhugi välja, lasin ühe nõmeda kopteri alla, siis sain majast oma varustuse täis, siis seal samas roinasin ühest tullesit sisse mis oli pool radioaktiivset vett täis ja jõudsin mingi seppa juurde kess neid peakolle lõkkel praadis, mingi tulnukas või kes ta oligi, sealt enam edasi ei saanud ja nüüd ei oska tglt kuhugi enam minna ka tiirutan paadiga niisama ringi
jah vaatasin reaalset mänguaega, siis ma peaks kuskil 20% peal olema
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
häpijoii
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2004
|
22.11.2004 10:53:48
|
|
|
YEAH sai ka asi soetatud ja mida ma oskan öelda GOT NO WORDS, mäng on ikka MEGA, sellist füüsikat pole ennem nähtud almost kõike saab lõhkuda visata jne. Graafika on eriti vesi, see et asjad hulbivad vees on väga hästi tehtud muusika läheb hästi teemaga kokku 10/10 overall!! pelan 1600x1200 4Xaa ja 8X** jookseb täiesti puhtalt selle stress testi sain 108 fps. Alustasin hardiga ja kohe hakkasin ka secreteid ja easter mune otsima
Kas teadsite, et selle flyng orbiga on võimalik sõita, miskit head see ei tee, aga on võimalik teiste majade katusele saada.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
22.11.2004 10:54:56
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| @ Digebeni: sellise raha eest peaks suutma sisse osta niipalju ajupotentsiaali, et tegelikult ei peakski me hetkel sellest üldse arutlema. kuna me aga seda teeme, on midagi kusagil arendustöös väga valesti läinud |
... millises mänge tootvas firmas Sa töötad, et võid selliste väidetega niimoodi manipuleerida ? Eestis elavale inimesele võib see 40 milli tunuda tõepoolest meeletu summana, aga tegelikult see seda kohe mitte pole, kui veel ka niimitme aasta peale ära jaotada, mis mängu loomiseks kulus ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krunge
HV kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
22.11.2004 10:57:14
|
|
|
| lubrikant kirjutas: |
| midn n2rib siiski arvustustest pärid fraasid nagu "best game ever" |
Reklaam ja massimeedia kasutavad ikka pilgu püüdmiseks ülivõrdeid. Või imestad sa selle üle kah, et kuidas saavad hambaarstid ühiselt üht ja sama hambapastat kõigile soovitada?
Aga mis mängu puutub, siis on imho vääriline järg ja viimase aja mõnusama (nostalgilisema?) õhustikuga FPS - täpselt selline mida ootasin. Mitte suppermäng, mitte parim mäng eales, lihtsalt vana hea HL on tagasi, omas elemendis. Ja tava-FPS ei saa iialgi mõjuma nii sügavalt ja siduvalt kui näiteks RPG'd, nad kestavad reeglina vähem ja nad peavad zhanri konventsiooni pärast juba kergekaalulised olema, et vastata turu ootustele. HL on ses suhtes päris hea balansi leidnud.
Ja mis purunematutesse lampidesse puutub, siis iga sedalaadi asi maksab raha, aega ja megahertse. Kas reaalse füüsikaga paar laualampi oleks teinud HL2'st veel parema mängu? Kahtlen.
Aga mis mängu puhul tõeliselt imponeerib on tegelastüübid. Need pole mingid tavapärased musklis sõdurid ja robotlikud kõrvaltegelased vaid luust ja lihast inimesed, kelle olemus tuuakse mängus nappide kuid veenvate seikadega välja. Kvaliteet on siin pisiasjades, mõni üksik zhest, miimika, hea näitleja poolt veenvalt intoneeritud repliik jne.
Ühesõnaga, ma väga loodan, et enne HL3'e tuleb midagi sama kvaliteetset ja muhedat pure-FPS'ide vallas, kuid Hl1 ja Hl2 vahelt midagi võrdväärset ei meenu
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
22.11.2004 10:59:50
|
|
|
| Tbit kirjutas: |
jah vaatasin reaalset mänguaega, siis ma peaks kuskil 20% peal olema  |
jah sa suht alguses veel
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
22.11.2004 11:00:36
|
|
|
| ma pole veel kunagi näinud, et sellised summad oleks mängu tegemise alla pandud, meibi doom 3 oli ehk kallim, kui sedagi? moh:pa on minuteada EA kalleim mäng ja läks maksma 35 miljonit, see on ka kõik. Kas sa ikka GS'i Final Hours artiklit lugesid? aktiivne töö mängu, kui sellise kallal kestis kokku ainult poolteist aastat, mis paneb tõsiselt kaaluma väite "me tegime seda mängu 5 aastat" alustes, sest kui 3,5 aastat proges kitsas seltskond mootorit, joonistas ülejäänud seltskond kolle ja mängis Bingo lotot? 5 aasta raske töö peale eeldaks siiski rohkemat, kui pooletunniseid veepaadis ja bagiga sõite... kui purjetada tahan, mängin Virtual Skipper 3'e
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
22.11.2004 11:14:07
|
|
|
| häpijoii kirjutas: |
YEAH sai ka asi soetatud ja mida ma oskan öelda GOT NO WORDS, mäng on ikka MEGA, sellist füüsikat pole ennem nähtud almost kõike saab lõhkuda visata jne. Graafika on eriti vesi, see et asjad hulbivad vees on väga hästi tehtud muusika läheb hästi teemaga kokku 10/10 overall!! pelan 1600x1200 4Xaa ja 8X** jookseb täiesti puhtalt selle stress testi sain 108 fps. Alustasin hardiga ja kohe hakkasin ka secreteid ja easter mune otsima
Kas teadsite, et selle flyng orbiga on võimalik sõita, miskit head see ei tee, aga on võimalik teiste majade katusele saada. |
Krt ma olen kade su profiilmasina peale, endalgi viga pole aga noh, köhh, köhh sul on "tiba" parem Graafika on on hoopis ilusam, arvata võib.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
22.11.2004 11:30:12
|
|
|
Nonii nüüd paar päivä asja peland ja kogemus on positiivne Aus olla, siis HL2 tuli täpselt siuke nagu ootrasin ja selletõttu olen asjaga rahul.Eriti muljet avaldas füüsikamootor, näiteks vette visatavad asjad mis ise end teistpidi keeravad ja alguses pinnale hüppavad ja siis vaikselt hulpima jäävad(ehk nagu päris), selletõttu pea iga kohapeal enamus asju vette loopind põhimõtteliselt.Asi mis teenib veel minu silmis plusse on see, et asjadel on oma kaal.Samas viriseks kah, sest nähes mõndade asjade puhul füüsika potentsiaali, siis oleks rohkem ootand.Näiteks asi mis nats pettumust valmistas oli see, et gravity gun'ga ei saa vastaste laipu üles tõsta ega loopida ja samuti, et tulistada ei saa suuremaid ahve nagu need tavalised soldierid.Kamoon kui mingid külmkapid ja autod laseb lendu, siis inimene peaks lendama eriti lõdvalt aga võta näpust.Alguses kah seal kanalisatsioonis kus ühe lagedama kohapeal sai sillal tünnid alt õhku lasta morjendas see, et kuigi üleval oli nähtav äär, siis kastidest trepi ehitades oli ikkagi seal nähtamatu sein ees Vesi meeldib kah väga, kuigi iroonitseks natsa sellise asja kallal nagu miski sharm el sheiki kristallselge vesi kuskil allakäinud linna kanalisatsioonis.Vee puhul avaldab muljet see, et sügavamale minnes ja üles vaadates on jube hästi tehtud see hägusemaks minemise efekt ja sillerdamine.Väga bro.Graafika on väga hea aga mitte midagi ulmeliselt erilist.Samuti ei arva, et tegu parima mänguga mis eales tehtud.Kamoon see saaks ainult siis nii olla kui FPS oleks ainuke mänguanr.Tegu väga hea ja korralikult tehtud asjaga lihtsalt.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
22.11.2004 11:36:20
|
|
|
... kasuta oma ajupotentsiaali ja loe Mängufoorumi reeglid üle ! Ma pole veel kohanud ühtegi liiga rasket kohta selles mängus, kuigi mängin raskeima tasemega ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
22.11.2004 11:46:43
|
|
|
oma eelmises postis mõtlesin ikka Desert Eagle-t, mitte Magnumit
farcry kohta niipalju, et seal oli palju sitem eimida - crosshair liigub kuidagi rõvedalt (ei saa normaalset senset paika)
ja mis sab veel halvem fps mängus olla?
hl2-es seda jama pole
/me ootab juba neljapäeva, et koju pelima mina:P
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
22.11.2004 11:56:16
|
|
|
igatahes sai ka lõpuks mäng läbi:) igati lahe oli lõpus ainult gravity guniga madistada. igatahes plaan oleks äkki hardiga ka nüüd lõpuni teha kuigi lõpu poole oli juba medium ka parajalt kirves
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
22.11.2004 12:35:37
|
|
|
| limp kirjutas: |
igatahes sai ka lõpuks mäng läbi:) igati lahe oli lõpus ainult gravity guniga madistada. igatahes plaan oleks äkki hardiga ka nüüd lõpuni teha kuigi lõpu poole oli juba medium ka parajalt kirves  |
ega pole arvestanud palju aega umbes kulus?
ma siin mitu päeva madistanud ja lõppu ei kuskil... tundub üsnagi pikk pela olevat
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
22.11.2004 12:46:07
|
|
|
| vull kirjutas: |
farcry kohta niipalju, et seal oli palju sitem eimida - crosshair liigub kuidagi rõvedalt (ei saa normaalset senset paika)
ja mis sab veel halvem fps mängus olla?
hl2-es seda jama pole |
Tõsi ta on, et farcrys sihik kuidagi ujus ja tihti kui ise oleks võind piibli peal vanduda, et sihik oli vastase peal ja lasid täpselt, siis lask läheb nagu mingi ime läbi mööda.Mõnes mõttes aga on selline asi ka loogiline ja reaalne, sest päris tahaks näha sellist tegelast kes üsna kabeda vahemaa tagant väga eri suundades suudab jube kiiresti kätt liigutada ja siis nö.rahmimise pealt täpselt lasta püstoliga Siukest laskmist võib näha miskis robocopi vilmis aint Pealegi oli facrys võimalik lasta väga täpselt mööda ehk siis läbi jalgevahe, üle õla jne.HL2'es tundub, et mees nagu oleks üks suur ruut kuhu ligidale tabades igaljuhul lask tabab.Samuti pole eriti(kui üldse ) näha kohtasid kuhu kuulid tabavad.Lastes pritsib vastasest verd ja kogu moos.Farcrys olid ikka need bullet entry kohad ilusti näha.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
22.11.2004 13:12:45
|
|
|
Tõsijutt, Auron
Sai ka mäng läbi, iga päev mingi paar tundi läks*6 päeva, kui rahulikult mängida. Damn küll on kahju. Tagasi chaptereid vaadates tuleb mõte, et küll on ikka keeruline mäng tegelt tehtud ja mis selle mootriga kõik teha võiks wow Põhimõtteliselt saaks igast chapterist teha eraldi modi ju. See oleks alles mäng. Jään ootama kõike mis sellest mootorist veel tulema peaks...
viimati muutis MarekSäde 22.11.2004 13:13:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
22.11.2004 13:13:01
|
|
|
see Half Life 2 on ikka
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
22.11.2004 13:19:24
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| limp kirjutas: |
igatahes sai ka lõpuks mäng läbi:) igati lahe oli lõpus ainult gravity guniga madistada. igatahes plaan oleks äkki hardiga ka nüüd lõpuni teha kuigi lõpu poole oli juba medium ka parajalt kirves  |
ega pole arvestanud palju aega umbes kulus?
ma siin mitu päeva madistanud ja lõppu ei kuskil... tundub üsnagi pikk pela olevat  |
no ütleme et mängisin mediumiga(mis tegi mingil määrel vist reaskemaks kui easy ), siis kulus mul selle mängismiseks eelmisest teisipäeva hommikust kuni tänaseni. reede,laup,pühap. jäid vahele. ja mängisin nii 6-8h päevas. või ka natukene rohkem/vähem, kuidas kunagi. igatahes kui nende pikakoivaliste juurde jõuad, siis sealt pole enam eriti kaugel
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
22.11.2004 13:23:09
|
|
|
... FarCry sihik "ujus" madala FPS'i pärast ...
_________________

viimati muutis DigeBeni 22.11.2004 13:23:51, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
22.11.2004 13:23:49
|
|
|
nu, paljud voivad selle sihtimise koha pealt vastu muliseda, et reaalne reaalne, kuid selles mängus me niiväga reaalsust ei oota kui gameplayed !
reaalsus jäägu AA-sse!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marten1991
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2004
|
22.11.2004 13:41:33
|
|
|
teie jutu järgi on mäng ikka super ma ei raatsi sellist mäng tõmmata vaidikka
selle peab ostma.kas keegi on seda holllandis müügil näinud ja kui on siis
kui palju maksis???
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
9 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
häpijoii
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2004
|
22.11.2004 14:34:47
|
|
|
| marten1991 kirjutas: |
teie jutu järgi on mäng ikka super ma ei raatsi sellist mäng tõmmata vaidikka
selle peab ostma.kas keegi on seda holllandis müügil näinud ja kui on siis
kui palju maksis??? |
Ma ostsin orika, sest pirasi ei liigu ja parem ongi, valve on hea töö teinud piraat koopiate tõrjumiseks
Miks hollandist? Osta eestist prismas maksab 690 jaaku .
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|