|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
27.08.2004 16:40:13
|
|
|
| Beanladen kirjutas: |
| Kus sa seda XT TOHUTUT nõudlust näed...? Ise oleks ka ostnud XT ala 8kiloga. |
Ma ostaks küll kohe XT PE kui seda ainult saada oleks aga kahjuks pole ju asja saada samamoodi nagu nVidia kaartegi Tra peebus lükati jälle 6800U saabumist edasi Suht vihastab,siuke tunne,et osta vahepeal HIS'i X800pro omale ,et üldse mängida midagi normaalsemat saaks
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
27.08.2004 16:50:16
|
|
|
irw ATI tegeleb XT viimistlemisega....nvidia teeb ka vist 6800 seeriast rev2'e, nii et ATI x800pro ainuke hea saadavusega
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
27.08.2004 17:01:45
|
|
|
| Beanladen kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| Beanladen kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| irv... mõni ime, et XT'd poest osta ei saa |
ossa pu**, irw, ostad Pro ja saad selle eest allakellatud ja BIOS vahetatud XT... |
Tundub tüüpiline ati turundusnipp, lased mõne partii pro-si XT rauaga ja rahvas
hakkab hullult ostma pro-si, et äkki saan mina ka. Sama oli 9500-ga ka.
Lahe kui ati vahepeal jõuluvana ka mägib  |
prosid ostetakse nagunii... selle asemel oleks võinud rahuldada tohutut XT nõudlust |
Kus sa seda XT TOHUTUT nõudlust näed...? Ise oleks ka ostnud XT ala 8kiloga. |
just, XT ja Ultra järele on tohutu nõudlus, kuid neid lihtsalt pole, suurem osa rage3d ostis endale 800pro, sest XTäd lihtsalt pole
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
27.08.2004 17:28:49
|
|
|
XT'd nagu enam ei toodeta ju, või mis ?
arendus läks uue kiibi peale juba...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
27.08.2004 17:57:01
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Tra peebus lükati jälle 6800U saabumist edasi  |
ma soovitan sul see tellimus üldse tühistada. säästad närve.
Pealegi niikaua kuni saadavus väga väike on - saad nii kui nii mingi reference kaardi.
Kui tootjad oma kaarte teeks ja müüks siis ju poleks sellist defitsiiti nagu praegu.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
amd2500
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2003
|
28.08.2004 14:00:04
|
|
|
selline küsimus: kui ma flashin biose x800pro vivol mingi näiteks gigab. biosega saan 4 pipe lahti ja kui panen pärast vana biose tagasi siis on need 4 toru lahti aga huvitav kas garantiis näiteks on võimalik seda tõestada et ma flashinud olen? nii kalli asja garantiid küll kaotada ei tahaks
_________________ powerd by: AMD&ATI
[b] |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
28.08.2004 14:08:41
|
|
|
| amd2500 kirjutas: |
selline küsimus: kui ma flashin biose x800pro vivol mingi näiteks gigab. biosega saan 4 pipe lahti ja kui panen pärast vana biose tagasi siis on need 4 toru lahti aga huvitav kas garantiis näiteks on võimalik seda tõestada et ma flashinud olen? nii kalli asja garantiid küll kaotada ei tahaks  |
Kui panna xt bios prole ja vana bios jälle tagasi siis jäävad need lisa torud lahti või?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
28.08.2004 14:09:11
|
|
|
kõik on alati võimalik, aga siiski taandub see ühele agale - kas reaalselt ka need 4 pipe hiljem kinni lähevad ja kui keegi peaks bios editoriga vaatama seda kaarti, siis kas näitab ka seda kuna viimati muudeti biosit
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rogue
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002
|
28.08.2004 15:03:19
|
|
|
ee mis ajast garantii biosi muutmisega kaob?
_________________ Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
28.08.2004 15:15:46
|
|
|
| rogue kirjutas: |
| ee mis ajast garantii biosi muutmisega kaob? |
Sellest hetkest alates kui nad suudavad tõestada et sa biost vahetanud oled
Emaplaatide koha pealt see loomulikult ei kehti.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
28.08.2004 15:22:35
|
|
|
just... emaplaatide puhul ei kehti ja tegelikult ei kehti ka videokaartide puhul, kui tootja on mingi biosi oma lehel välja pannud
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
28.08.2004 17:16:32
|
|
|
| Magic kirjutas: |
just... emaplaatide puhul ei kehti ja tegelikult ei kehti ka videokaartide puhul, kui tootja on mingi biosi oma lehel välja pannud  |
Nujah aga kui tihti ikka juhtub ,et videokaardi tootja ise oma kaardile nö. biossi update välja laseb See ju loogiline,et sellisel juhul garantii kehtiks.Samas kui oled miski pro XT'ks lasnud ja läbi küpsetand,siis on juba oma mott.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
28.08.2004 17:28:43
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
just... emaplaatide puhul ei kehti ja tegelikult ei kehti ka videokaartide puhul, kui tootja on mingi biosi oma lehel välja pannud  |
Nujah aga kui tihti ikka juhtub ,et videokaardi tootja ise oma kaardile nö. biossi update välja laseb See ju loogiline,et sellisel juhul garantii kehtiks.Samas kui oled miski pro XT'ks lasnud ja läbi küpsetand,siis on juba oma mott. |
kus asub üldse videol bios, gpu/vpu sees kui nii siis raske kindlaks teha mis bios seal on kui maha põleb
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
28.08.2004 20:51:23
|
|
|
mnjaa... ma ka ei tea... täitsa huvitav oleks teada saada
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
29.08.2004 02:15:43
|
|
|
| Magic kirjutas: |
mnjaa... ma ka ei tea... täitsa huvitav oleks teada saada  |
neil on ikka eraldi kiip selle jaoks, teie kahjuks 8)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
29.08.2004 14:42:07
|
|
|
suht loogiline jah
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
13.09.2004 15:28:55
|
|
|
| yks kysimus: xtremesystems.org seal x800pro teema alla on shapire vivod enamus ja need kõik töötavad xt pe kelladel, tleb ainult bios flash teha. aga ma ple näinud kas club 3d omal saab piibud lahti?
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
13.09.2004 15:51:10
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
| yks kysimus: xtremesystems.org seal x800pro teema alla on shapire vivod enamus ja need kõik töötavad xt pe kelladel, tleb ainult bios flash teha. aga ma ple näinud kas club 3d omal saab piibud lahti? |
Tarkvaraliselt ei saa tourusid lahti. Räägitakse et osadel kaartidel saavat 4 lisa toru avada sildade jootmise teel ...
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
13.09.2004 19:19:38
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
| Sponge Bob kirjutas: |
| yks kysimus: xtremesystems.org seal x800pro teema alla on shapire vivod enamus ja need kõik töötavad xt pe kelladel, tleb ainult bios flash teha. aga ma ple näinud kas club 3d omal saab piibud lahti? |
Tarkvaraliselt ei saa tourusid lahti. Räägitakse et osadel kaartidel saavat 4 lisa toru avada sildade jootmise teel ... |
emm ma just kuulnud et enama sildade jootmisega ei saa,aga 95%ViVo kaartidest saab 4 lisa toru lahti?
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
19.09.2004 14:54:51
|
|
|
huvitav kuidas viimased sapphire x800pro vivo´d on, kas ikka 1,6ns mälu ja 4 lisatoru avatav
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
19.09.2004 16:56:36
|
|
|
peaks vist olema, ega muidu poleks Sapphire kõvat reklaami teinud, et ärge näppige seda kaarti, vaid ostke mingi erimudel
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaxu
HV vaatleja
liitunud: 05.07.2004
|
09.10.2004 00:17:14
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
| Sponge Bob kirjutas: |
| yks kysimus: xtremesystems.org seal x800pro teema alla on shapire vivod enamus ja need kõik töötavad xt pe kelladel, tleb ainult bios flash teha. aga ma ple näinud kas club 3d omal saab piibud lahti? |
Tarkvaraliselt ei saa tourusid lahti. Räägitakse et osadel kaartidel saavat 4 lisa toru avada sildade jootmise teel ... |
einoh, vähemalt varem ikka neil saphire vivo-del ikka sai, siingi foormuis vähemalt kaks tegelast saanud (mina üks neist), teine asii, kas nii kenad asjad enam saadaval. iseasi, kas nad ikka PE kelladel niisama töötavad. kes siin pidi volti tõstma selleks, kes parema jahutuse panema. mul default jahutusega ei läinud kellad mitte. vesi peale ja käib nagu vana PE ilma volti näppimata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
09.10.2004 09:14:31
|
|
|
See VIVO variant on jah kuidagi hea sattunud
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
10.10.2004 21:01:26
|
|
|
| Mitte vivo 800pro pidid sillad laseriga lõigatud olema ja 16pipe ainult unistus.Kusagil oli jutt ,et neid lahti tehtud 4pipe tagasi enam panna ei saa(bios flashiga).Scart tegi siin hiljuti suurt Ati petturlust paljastavat kampaaniat ja nüüd ostis...Ati kaardi?
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
10.10.2004 23:16:56
|
|
|
| soodent kirjutas: |
| Mitte vivo 800pro pidid sillad laseriga lõigatud olema ja 16pipe ainult unistus.Kusagil oli jutt ,et neid lahti tehtud 4pipe tagasi enam panna ei saa(bios flashiga).Scart tegi siin hiljuti suurt Ati petturlust paljastavat kampaaniat ja nüüd ostis...Ati kaardi? |
mhmh... tuli ju 800pro ära tuua, muidu oleks raha firmas praeguseni kinni ehk (2 kuud juba), aga selle eest sain nüüd 6800GT kuldse sämpli ja oi kui rahul olen
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
24.10.2004 22:02:27
|
|
|
ega keegi ei tea millal ja kui palju hakkab meil maksma x800SE :
http://www.ixbt.com/video2/rx800-9.shtml
tahan seda kaardi
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
02.11.2004 23:49:08
|
|
|
ati seletas midagi uuest r5xx kevad 2005, GDDR4 2,4GHz effective memory clock pole ju paha heaks boost's
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
03.11.2004 09:12:41
|
|
|
Krt, kui ATi ükskord enda draiveritega (OpenGL just) lõpuks mäele saaks... eino jube vägev, uute draiveritega jälle 3dmark'is 100-1000 punni juures, mängige nüüd benchmarke jälle kaardil pole häda midagi, täitsa tasemel iseenesest
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
03.11.2004 09:52:57
|
|
|
| Tbit kirjutas: |
ati seletas midagi uuest r5xx kevad 2005, GDDR4 2,4GHz effective memory clock pole ju paha heaks boost's  |
kaedes praegust seisu, saad selle kaardi isegi 2006 aasta kevadeks kätte jah
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
03.11.2004 14:03:34
|
|
|
| 5XX tuleb ilmselt alles 2006. vahepeal tuleb r430 ja r480 ilmselt, mis pmxt x800 pisut suuremate kelladega ja uuendustega. sama oli ju ka 9700 > 9800 seeriaga.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
05.11.2004 10:02:00
|
|
|
| ysna tegija, enne kui eelmise põlve kaart lettidelegi jõuab, on uus juba valmis
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
05.11.2004 10:08:56
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| ysna tegija, enne kui eelmise põlve kaart lettidelegi jõuab, on uus juba valmis |
see ju x boxile .
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
05.11.2004 10:17:52
|
|
|
| Subu kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| ysna tegija, enne kui eelmise põlve kaart lettidelegi jõuab, on uus juba valmis |
see ju x boxile . |
ui on, xbox saab oma versiooni, pc-le tuleb ka ikka
ja scart ära aja iba, et eelmise põlvkonna kaart ei jõua lettidele...
kui xt pe valmis tehti öeldi kohe, et tegu on vaid käputäiega..
osta endale tavaline xt - sama kiire ikkagi kui 6800ultra
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
05.11.2004 11:41:13
|
|
|
link :: kae siit
voltc, sind on kah selekteeriva mälu syndroom tabanud? XT'd ei olnud olemaski, kui XT-PE avalikkuse toodi aprilli lõpus ja kuu ajaga kaardid letile lubati, pidi olema ainult 2 kaarti: X800Pro ja X800XT-PE! PE oli high-end kaart, Pro selle väiksem vend, PE pidi olema maikuus letil, mitte XT, XT on ati vabandus oma võimetusele XT-PE kaarte toota, mis väidetavalt lähevad siiamaani kõik OEM tootjatele, mistõttu Dell peaks vist tänaseks olema laiali saatnud oma paar miljonit OEM masinat, milles see kaart sees, selle väite tõestust ei pea ma vist kirja panema, kuna neid masinad ei ole
6800GT- X800Pro
6800U- X800XT-PE
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
05.11.2004 12:05:06
|
|
|
| Scart kirjutas: |
6800GT- X800Pro
6800U- X800XT-PE |
Mnjah ainult, et 6800ultrat müüb iga suurem välismaa netipood, XT PE saamisest võid aint und näha
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
05.11.2004 13:36:39
|
|
|
Hehe juba räägitakse 2005 aasta kaartidest kui x800 XT-PE pole praegugi veel saadaval. Tundub nagu tehnoloogia areneb kiiremini, kui tööstus suudab reageerida ja toota user-end kaarte nõudluse rahuldamiseks.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
05.11.2004 15:02:32
|
|
|
| Tegelt selle XT PE kohta öeldi juba suht ammu, et seda ei toodetagi enam juurde.Jäävad need mis olid ja tavalised XT'd.Ülejäänd võhm on suunatud juba tulevikku.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
05.11.2004 22:15:16
|
|
|
mis seletate, et pole xt pe´d saada, mul vedeleb 1 kodus
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
05.11.2004 22:44:19
|
|
|
| aise kirjutas: |
mis seletate, et pole xt pe´d saada, mul vedeleb 1 kodus  |
HIND
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
05.11.2004 22:45:22
|
|
|
no see on see vivo 7k eest ostetud
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
17.11.2004 16:47:28
|
|
|
gt ja ultra mõlemad OC
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
17.11.2004 16:50:31
|
|
|
|
võidab see keda tahetakse võita, suht erinevad andmed kõik :S aga jah nvida kaardid pididki olema HL2 aeglased
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
17.11.2004 17:07:28
|
|
|
| aise kirjutas: |
gt ja ultra mõlemad OC  |
seda küll, kuid samas... märkad kusagil välja karjutud ühel kaardil olevat 60% kiirendust ati poolt võrreldes nvidiaga? GT saab jubedalt tappa aga näed, 370mhz kiiruse peal jooksev BFG ei saa midagi ja vaevalt nüüd 20 lisamhz'i sellise boosti annavad
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
17.11.2004 17:15:48
|
|
|
hardocp-lt poleks seda küll osanud oodata, et tahetakse nvidia-t näidata paremini kui tegelikult lood on...
imho on see ühe arvestatava raudvara saidi kohta ebanormaalne, et nvidia kaarte kellatakse ja ati omasid mitte ning
kokkuvõttes veel hõisatakse, et nvidia kaardid ei olegi nii aeglased kui paljud ootasid
tõsi ta on, et võrreldes r9800 ja fx5900 seeriaga on uued kaardid pea 2x kiiremad aga võrdlus võiks siiski aus olla..
nii ati kui nvidia ilma klokita või siis mõlemad klokiga...
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
17.11.2004 17:16:35
|
|
|
| voltc kirjutas: |
hardocp-lt poleks seda küll osanud oodata, et tahetakse nvidia-t näidata paremini kui tegelikult lood on...
imho on see ühe arvestatava raudvara saidi kohta ebanormaalne, et nvidia kaarte kellatakse ja ati omasid mitte ning
kokkuvõttes veel hõisatakse, et nvidia kaardid ei olegi nii aeglased kui paljud ootasid
tõsi ta on, et võrreldes r9800 ja fx5900 seeriaga on uued kaardid pea 2x kiiremad aga võrdlus võiks siiski aus olla..
nii ati kui nvidia ilma klokita või siis mõlemad klokiga... |
kuidas kellatud? BFG kaardid on OC by default ja noh, kaunter straik: sorts näitas ju samauguseid numbreid... sama mootori peal mängud erinevad jõudluselt nii palju?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
22.11.2004 17:16:18
|
|
|
link :: kae siit
selline siis uuenduskuur ati poolt
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|