Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon X800 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 123, 124, 125  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2004 16:40:13 vasta tsitaadiga

Beanladen kirjutas:
Kus sa seda XT TOHUTUT nõudlust näed...? Ise oleks ka ostnud XT ala 8kiloga.


Ma ostaks küll kohe XT PE kui seda ainult saada oleks icon_wink.gif aga kahjuks pole ju asja saada samamoodi nagu nVidia kaartegi icon_mad.gif Tra peebus lükati jälle 6800U saabumist edasi icon_evil.gif Suht vihastab,siuke tunne,et osta vahepeal HIS'i X800pro omale ,et üldse mängida midagi normaalsemat saaks icon_neutral.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.08.2004 16:50:16 vasta tsitaadiga

irw icon_smile.gif ATI tegeleb XT viimistlemisega....nvidia teeb ka vist 6800 seeriast rev2'e, nii et ATI x800pro ainuke hea saadavusega icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2004 17:01:45 vasta tsitaadiga

Beanladen kirjutas:
Scart kirjutas:
Beanladen kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Scart kirjutas:
irv... mõni ime, et XT'd poest osta ei saa

ossa pu**, irw, ostad Pro ja saad selle eest allakellatud ja BIOS vahetatud XT...


Tundub tüüpiline ati turundusnipp, lased mõne partii pro-si XT rauaga ja rahvas
hakkab hullult ostma pro-si, et äkki saan mina ka. Sama oli 9500-ga ka.
Lahe kui ati vahepeal jõuluvana ka mägib icon_biggrin.gif


prosid ostetakse nagunii... selle asemel oleks võinud rahuldada tohutut XT nõudlust


Kus sa seda XT TOHUTUT nõudlust näed...? Ise oleks ka ostnud XT ala 8kiloga.


just, XT ja Ultra järele on tohutu nõudlus, kuid neid lihtsalt pole, suurem osa rage3d ostis endale 800pro, sest XTäd lihtsalt pole icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.08.2004 17:28:49 vasta tsitaadiga

XT'd nagu enam ei toodeta ju, või mis ?
arendus läks uue kiibi peale juba...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2004 17:57:01 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Tra peebus lükati jälle 6800U saabumist edasi icon_evil.gif


ma soovitan sul see tellimus üldse tühistada. säästad närve.
Pealegi niikaua kuni saadavus väga väike on - saad nii kui nii mingi reference kaardi.
Kui tootjad oma kaarte teeks ja müüks siis ju poleks sellist defitsiiti nagu praegu.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd2500
HV kasutaja
amd2500

liitunud: 07.11.2003




sõnum 28.08.2004 14:00:04 vasta tsitaadiga

selline küsimus: kui ma flashin biose x800pro vivol mingi näiteks gigab. biosega saan 4 pipe lahti ja kui panen pärast vana biose tagasi siis on need 4 toru lahti aga huvitav kas garantiis näiteks on võimalik seda tõestada et ma flashinud olen? nii kalli asja garantiid küll kaotada ei tahaks icon_rolleyes.gif
_________________
powerd by: AMD&ATI
[b]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 28.08.2004 14:08:41 vasta tsitaadiga

amd2500 kirjutas:
selline küsimus: kui ma flashin biose x800pro vivol mingi näiteks gigab. biosega saan 4 pipe lahti ja kui panen pärast vana biose tagasi siis on need 4 toru lahti aga huvitav kas garantiis näiteks on võimalik seda tõestada et ma flashinud olen? nii kalli asja garantiid küll kaotada ei tahaks icon_rolleyes.gif


Kui panna xt bios prole ja vana bios jälle tagasi siis jäävad need lisa torud lahti või?

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.08.2004 14:09:11 vasta tsitaadiga

kõik on alati võimalik, aga siiski taandub see ühele agale - kas reaalselt ka need 4 pipe hiljem kinni lähevad ja kui keegi peaks bios editoriga vaatama seda kaarti, siis kas näitab ka seda kuna viimati muudeti biosit icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rogue
HV kasutaja
rogue

liitunud: 24.08.2002




sõnum 28.08.2004 15:03:19 vasta tsitaadiga

ee mis ajast garantii biosi muutmisega kaob?
_________________
Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 28.08.2004 15:15:46 vasta tsitaadiga

rogue kirjutas:
ee mis ajast garantii biosi muutmisega kaob?


Sellest hetkest alates kui nad suudavad tõestada et sa biost vahetanud oled icon_razz.gif
Emaplaatide koha pealt see loomulikult ei kehti.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.08.2004 15:22:35 vasta tsitaadiga

just... emaplaatide puhul ei kehti ja tegelikult ei kehti ka videokaartide puhul, kui tootja on mingi biosi oma lehel välja pannud icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2004 17:16:32 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
just... emaplaatide puhul ei kehti ja tegelikult ei kehti ka videokaartide puhul, kui tootja on mingi biosi oma lehel välja pannud icon_wink.gif


Nujah aga kui tihti ikka juhtub ,et videokaardi tootja ise oma kaardile nö. biossi update välja laseb icon_question.gif icon_wink.gif See ju loogiline,et sellisel juhul garantii kehtiks.Samas kui oled miski pro XT'ks lasnud ja läbi küpsetand,siis on juba oma mott.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2004 17:28:43 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Magic kirjutas:
just... emaplaatide puhul ei kehti ja tegelikult ei kehti ka videokaartide puhul, kui tootja on mingi biosi oma lehel välja pannud icon_wink.gif


Nujah aga kui tihti ikka juhtub ,et videokaardi tootja ise oma kaardile nö. biossi update välja laseb icon_question.gif icon_wink.gif See ju loogiline,et sellisel juhul garantii kehtiks.Samas kui oled miski pro XT'ks lasnud ja läbi küpsetand,siis on juba oma mott.


kus asub üldse videol bios, gpu/vpu sees icon_rolleyes.gif kui nii siis raske kindlaks teha mis bios seal on kui maha põleb icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.08.2004 20:51:23 vasta tsitaadiga

mnjaa... ma ka ei tea... täitsa huvitav oleks teada saada icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.08.2004 02:15:43 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
mnjaa... ma ka ei tea... täitsa huvitav oleks teada saada icon_wink.gif

neil on ikka eraldi kiip selle jaoks, teie kahjuks 8)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.08.2004 14:42:07 vasta tsitaadiga

suht loogiline jah icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2004 15:28:55 vasta tsitaadiga

yks kysimus: xtremesystems.org seal x800pro teema alla on shapire vivod enamus ja need kõik töötavad xt pe kelladel, tleb ainult bios flash teha. aga ma ple näinud kas club 3d omal saab piibud lahti?
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2004 15:51:10 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
yks kysimus: xtremesystems.org seal x800pro teema alla on shapire vivod enamus ja need kõik töötavad xt pe kelladel, tleb ainult bios flash teha. aga ma ple näinud kas club 3d omal saab piibud lahti?


Tarkvaraliselt ei saa tourusid lahti. Räägitakse et osadel kaartidel saavat 4 lisa toru avada sildade jootmise teel ...
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2004 19:19:38 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Sponge Bob kirjutas:
yks kysimus: xtremesystems.org seal x800pro teema alla on shapire vivod enamus ja need kõik töötavad xt pe kelladel, tleb ainult bios flash teha. aga ma ple näinud kas club 3d omal saab piibud lahti?


Tarkvaraliselt ei saa tourusid lahti. Räägitakse et osadel kaartidel saavat 4 lisa toru avada sildade jootmise teel ...
emm ma just kuulnud et enama sildade jootmisega ei saa,aga 95%ViVo kaartidest saab 4 lisa toru lahti?
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2004 14:54:51 vasta tsitaadiga

huvitav kuidas viimased sapphire x800pro vivo´d on, kas ikka 1,6ns mälu ja 4 lisatoru avatav icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.09.2004 16:56:36 vasta tsitaadiga

peaks vist olema, ega muidu poleks Sapphire kõvat reklaami teinud, et ärge näppige seda kaarti, vaid ostke mingi erimudel icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaxu
HV vaatleja

liitunud: 05.07.2004




sõnum 09.10.2004 00:17:14 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Sponge Bob kirjutas:
yks kysimus: xtremesystems.org seal x800pro teema alla on shapire vivod enamus ja need kõik töötavad xt pe kelladel, tleb ainult bios flash teha. aga ma ple näinud kas club 3d omal saab piibud lahti?


Tarkvaraliselt ei saa tourusid lahti. Räägitakse et osadel kaartidel saavat 4 lisa toru avada sildade jootmise teel ...


einoh, vähemalt varem ikka neil saphire vivo-del ikka sai, siingi foormuis vähemalt kaks tegelast saanud (mina üks neist), teine asii, kas nii kenad asjad enam saadaval. iseasi, kas nad ikka PE kelladel niisama töötavad. kes siin pidi volti tõstma selleks, kes parema jahutuse panema. mul default jahutusega ei läinud kellad mitte. vesi peale ja käib nagu vana PE ilma volti näppimata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.10.2004 09:14:31 vasta tsitaadiga

See VIVO variant on jah kuidagi hea sattunud icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 10.10.2004 21:01:26 vasta tsitaadiga

Mitte vivo 800pro pidid sillad laseriga lõigatud olema ja 16pipe ainult unistus.Kusagil oli jutt ,et neid lahti tehtud 4pipe tagasi enam panna ei saa(bios flashiga).Scart tegi siin hiljuti suurt Ati petturlust paljastavat kampaaniat ja nüüd ostis...Ati kaardi?
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2004 23:16:56 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Mitte vivo 800pro pidid sillad laseriga lõigatud olema ja 16pipe ainult unistus.Kusagil oli jutt ,et neid lahti tehtud 4pipe tagasi enam panna ei saa(bios flashiga).Scart tegi siin hiljuti suurt Ati petturlust paljastavat kampaaniat ja nüüd ostis...Ati kaardi?


mhmh... tuli ju 800pro ära tuua, muidu oleks raha firmas praeguseni kinni ehk (2 kuud juba), aga selle eest sain nüüd 6800GT kuldse sämpli ja oi kui rahul olen icon_smile.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2004 22:02:27 vasta tsitaadiga

ega keegi ei tea millal ja kui palju hakkab meil maksma x800SE icon_question.gif :
http://www.ixbt.com/video2/rx800-9.shtml

tahan seda kaardi icon_razz1.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.11.2004 23:49:08 vasta tsitaadiga

ati seletas midagi uuest r5xx kevad 2005, GDDR4 2,4GHz effective memory clock pole ju paha heaks boost's icon_lol.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 09:12:41 vasta tsitaadiga

Krt, kui ATi ükskord enda draiveritega (OpenGL just) lõpuks mäele saaks... eino jube vägev, uute draiveritega jälle 3dmark'is 100-1000 punni juures, mängige nüüd benchmarke jälle icon_rolleyes.gif kaardil pole häda midagi, täitsa tasemel iseenesest icon_smile.gif
_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 09:52:57 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
ati seletas midagi uuest r5xx kevad 2005, GDDR4 2,4GHz effective memory clock pole ju paha heaks boost's icon_lol.gif


kaedes praegust seisu, saad selle kaardi isegi 2006 aasta kevadeks kätte jah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 13:59:41 vasta tsitaadiga

ATI to copy Nvidia's SLI idea thumbs_up.gif
http://www.theinquirer.net/?article=19403

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 14:03:34 vasta tsitaadiga

5XX tuleb ilmselt alles 2006. vahepeal tuleb r430 ja r480 ilmselt, mis pmxt x800 pisut suuremate kelladega ja uuendustega. sama oli ju ka 9700 > 9800 seeriaga.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.11.2004 15:24:58 vasta tsitaadiga

http://www.beyond3d.com/index.php
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.11.2004 02:36:45 vasta tsitaadiga

http://www.xbitlabs.com/news/video/display/20041103035406.html
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2004 10:02:00 vasta tsitaadiga

ysna tegija, enne kui eelmise põlve kaart lettidelegi jõuab, on uus juba valmis
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 05.11.2004 10:08:56 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
ysna tegija, enne kui eelmise põlve kaart lettidelegi jõuab, on uus juba valmis

see ju x boxile .
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.11.2004 10:17:52 vasta tsitaadiga

Subu kirjutas:
Scart kirjutas:
ysna tegija, enne kui eelmise põlve kaart lettidelegi jõuab, on uus juba valmis

see ju x boxile .


ui on, xbox saab oma versiooni, pc-le tuleb ka ikka icon_wink.gif

ja scart ära aja iba, et eelmise põlvkonna kaart ei jõua lettidele...
kui xt pe valmis tehti öeldi kohe, et tegu on vaid käputäiega..
osta endale tavaline xt - sama kiire ikkagi kui 6800ultra
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2004 11:41:13 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

voltc, sind on kah selekteeriva mälu syndroom tabanud? XT'd ei olnud olemaski, kui XT-PE avalikkuse toodi aprilli lõpus ja kuu ajaga kaardid letile lubati, pidi olema ainult 2 kaarti: X800Pro ja X800XT-PE! PE oli high-end kaart, Pro selle väiksem vend, PE pidi olema maikuus letil, mitte XT, XT on ati vabandus oma võimetusele XT-PE kaarte toota, mis väidetavalt lähevad siiamaani kõik OEM tootjatele, mistõttu Dell peaks vist tänaseks olema laiali saatnud oma paar miljonit OEM masinat, milles see kaart sees, selle väite tõestust ei pea ma vist kirja panema, kuna neid masinad ei ole

6800GT- X800Pro
6800U- X800XT-PE
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2004 12:05:06 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:

6800GT- X800Pro
6800U- X800XT-PE


Mnjah ainult, et 6800ultrat müüb iga suurem välismaa netipood, XT PE saamisest võid aint und näha icon_razz1.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2004 13:36:39 vasta tsitaadiga

Hehe juba räägitakse 2005 aasta kaartidest kui x800 XT-PE pole praegugi veel saadaval. Tundub nagu tehnoloogia areneb kiiremini, kui tööstus suudab reageerida ja toota user-end kaarte nõudluse rahuldamiseks. icon_biggrin.gif
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2004 15:02:32 vasta tsitaadiga

Tegelt selle XT PE kohta öeldi juba suht ammu, et seda ei toodetagi enam juurde.Jäävad need mis olid ja tavalised XT'd.Ülejäänd võhm on suunatud juba tulevikku.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2004 22:15:16 vasta tsitaadiga

mis seletate, et pole xt pe´d saada, mul vedeleb 1 kodus icon_lol.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2004 22:44:19 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
mis seletate, et pole xt pe´d saada, mul vedeleb 1 kodus icon_lol.gif


HIND icon_question.gif icon_evil.gif icon_razz1.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2004 22:45:22 vasta tsitaadiga

no see on see vivo icon_razz1.gif 7k eest ostetud
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2004 16:42:33 vasta tsitaadiga

http://theinquirer.net/?article=19707

vs

http://www.hardocp.com/article.html?art=NjkyLDE=

see pole isegi naljakas mitte
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2004 16:47:28 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
http://www.hardocp.com/article.html?art=NjkyLDE=



gt ja ultra mõlemad OC icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2004 16:50:31 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
http://theinquirer.net/?article=19707

vs

http://www.hardocp.com/article.html?art=NjkyLDE=

see pole isegi naljakas mitte
võidab see keda tahetakse võita, suht erinevad andmed kõik :S aga jah nvida kaardid pididki olema HL2 aeglased
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2004 17:07:28 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
Scart kirjutas:
http://www.hardocp.com/article.html?art=NjkyLDE=



gt ja ultra mõlemad OC icon_biggrin.gif


seda küll, kuid samas... märkad kusagil välja karjutud ühel kaardil olevat 60% kiirendust ati poolt võrreldes nvidiaga? icon_wink.gif GT saab jubedalt tappa aga näed, 370mhz kiiruse peal jooksev BFG ei saa midagi ja vaevalt nüüd 20 lisamhz'i sellise boosti annavad
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.11.2004 17:15:48 vasta tsitaadiga

hardocp-lt poleks seda küll osanud oodata, et tahetakse nvidia-t näidata paremini kui tegelikult lood on...
imho on see ühe arvestatava raudvara saidi kohta ebanormaalne, et nvidia kaarte kellatakse ja ati omasid mitte ning
kokkuvõttes veel hõisatakse, et nvidia kaardid ei olegi nii aeglased kui paljud ootasid icon_confused.gif

tõsi ta on, et võrreldes r9800 ja fx5900 seeriaga on uued kaardid pea 2x kiiremad aga võrdlus võiks siiski aus olla..
nii ati kui nvidia ilma klokita või siis mõlemad klokiga...
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2004 17:16:35 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
hardocp-lt poleks seda küll osanud oodata, et tahetakse nvidia-t näidata paremini kui tegelikult lood on...
imho on see ühe arvestatava raudvara saidi kohta ebanormaalne, et nvidia kaarte kellatakse ja ati omasid mitte ning
kokkuvõttes veel hõisatakse, et nvidia kaardid ei olegi nii aeglased kui paljud ootasid icon_confused.gif

tõsi ta on, et võrreldes r9800 ja fx5900 seeriaga on uued kaardid pea 2x kiiremad aga võrdlus võiks siiski aus olla..
nii ati kui nvidia ilma klokita või siis mõlemad klokiga...


kuidas kellatud? BFG kaardid on OC by default ja noh, kaunter straik: sorts näitas ju samauguseid numbreid... sama mootori peal mängud erinevad jõudluselt nii palju?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 17:16:18 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

selline siis uuenduskuur ati poolt
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon X800 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 123, 124, 125  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.