Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 50, 51, 52  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2004 10:15:26 vasta tsitaadiga

Uus hommikune test. Keerasin pisut mälukiirust juurde, oleks veel mälul radikad peal...
Clockid 660/800
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8185274
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 16.10.2004 13:32:57 vasta tsitaadiga

Kui prose 3,75ghz ja mälu videol 2,8ns siis pole see tulemus ju mingi ime.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2004 21:13:46 vasta tsitaadiga

5508 3Dmark03's
http://service.futuremark.com/compare?2k3=3260176
Clockid 720/820
18285 3Dmark01's
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8190527
Clockid 720/840


viimati muutis Jaanus 18.10.2004 22:26:09, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SHOXi
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2004




sõnum 16.10.2004 21:55:39 vasta tsitaadiga

Endal oli kõik default ja jooksis 4200 03'mes. Kui saab artic sil. peale siis clockab natuke.
_________________
H|
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 16.10.2004 23:54:54 vasta tsitaadiga

Jaanus kirjutas:
5371 3Dmark03's
http://service.futuremark.com/compare?2k3=3253201
17626 3Dmark01's
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8186598
Clockid 660/840


kõva thumbs_up.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 17.10.2004 02:08:16 vasta tsitaadiga

njah, oleks mul ka niisugune süsteem taga icon_sad.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pec
HV vaatleja
pec

liitunud: 06.02.2004




sõnum 17.10.2004 23:17:30 vasta tsitaadiga

link :: link

Sai ka hiljuti Club 3D Radeon 9600 XT 128MB ostetud. default on sellel vist 500/338. mul õnnestus ta clockata default vendi ja radikaga 609/461 (see mälu kiirus on siis vist 922, kui arvestada, et see on DDR?) peale.
3DMark03-s õnnestus saada 5250 punni.

installisin endale ATI Tray Tools nimelise vidina ja see leiab ka default kiirustel mul artifakte. aru ma ei saa. samas ülalmainitud kiirustel läbis testi edukalt. ja olen ka nende kiirustega Call of Dutyt mänginud ning mingt muret küll ei olnud. ning temperatuuri näidikut ma ka sellest toolist üles ei leidnud nagu siin keegi juba kurtis.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 18.10.2004 12:53:52 vasta tsitaadiga

Mis sul muidu 2,5ns või 2,8ns mälud?
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pec
HV vaatleja
pec

liitunud: 06.02.2004




sõnum 18.10.2004 13:48:26 vasta tsitaadiga

ausalt ei tea. kust seda vaadata saab? ma lammutada eriti ei viitsi, et äkki on mingi proge, mis ütleb mälu nimetuse ja siis sealt saab teada?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freddys
Kreisi kasutaja
freddys

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2004 13:53:08 vasta tsitaadiga

sa default kelladel pole 3dmarki proovinud? huvitaks just omega draiverite ja catalyst vahe 3dmarkis
ise kasutan catalysti

_________________
Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge!
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pec
HV vaatleja
pec

liitunud: 06.02.2004




sõnum 18.10.2004 16:22:41 vasta tsitaadiga

ma ei installinud kunagi default draivereid vaid kohe kõige viimased omega. aga ilma klokkimata ja muu tweakimiseta tuli mul 3Dmark03-s 4090 punni (mul oli sel hetkel driverites profiiliks võetud high quality mode).
performace mode'is tuli vist 200 punni juurde. täpselt ei mäleta.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serz47
HV veteran
serz47

liitunud: 11.02.2004




sõnum 18.10.2004 17:22:12 vasta tsitaadiga

ma Siis TEstisi enda videot Power-Color Radeon 9600 pro m2luga 3,3 ns infenion icon_sad.gif ja Defauldis Core 400 mem 600 sain 3D mark 03 3121 ja Klokkisin siis Core 460 thumbs_up.gif mem 620 thumbs_down.gif ja sain 3379 edas ei andnud klokkida icon_sad.gif tulid Artifaktid thumbs_down.gif Aga midagi pole teha peab selliste sagedustega leppima aga kui ma panen veel video Cpule Wr IV ja m2lule radikad ehk siis vaatab kas annab edasi klokkida vqi mitte thumbs_up.gif Selline Probleem et 3D mark 05 teise testi ajal viskab koguaeg viga ette Et Video memory is enought mille asi on kas keegi teab
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 18.10.2004 20:08:45 vasta tsitaadiga

See 3,3ns mälu ei lähe üle 340 ja radikate panek mõttetu ,sest nad ei lähe ilma radikatagi tuliseks.Voltmode annab mul 560/340 (1,35/2,78v).Gpu mul vaevalt leige.Sa Serz47 ära jahuta asju mis leiged 8)
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2004 20:13:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

See 3,3ns mälu ei lähe üle 340 ja radikate panek mõttetu...

Nii ta paraku on jah. Ise panin, läksid küll ilma üsna kuumaks, aga erilist võitu ei saavutanud.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serz47
HV veteran
serz47

liitunud: 11.02.2004




sõnum 18.10.2004 22:09:57 vasta tsitaadiga

VAADAKE SEDA JA TE EI USUS OMA SILMI http://www.zone.ee/serz47 MA ISE SIIA MAANI EI USU et ma sain Radeon 9600 proga sellise Scori 3DMark 03 aga ma arvan et see on mingi VIGA sellel 3D margil sest see pole ju vqimalik aga JAH NII TA TULI V@LJA
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SHOXi
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2004




sõnum 18.10.2004 22:20:53 vasta tsitaadiga

serz47 kirjutas:
VAADAKE SEDA JA TE EI USUS OMA SILMI http://www.zone.ee/serz47 MA ISE SIIA MAANI EI USU et ma sain Radeon 9600 proga sellise Scori 3DMark 03 aga ma arvan et see on mingi VIGA sellel 3D margil sest see pole ju vqimalik aga JAH NII TA TULI V@LJA


näita seda fps logi vms...

_________________
H|
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serz47
HV veteran
serz47

liitunud: 11.02.2004




sõnum 18.10.2004 23:00:09 vasta tsitaadiga

SHOXi Kas see v2 www.zone.ee/serz47
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.10.2004 23:01:13 vasta tsitaadiga

serz47 kirjutas:
SHOXi Kas see v2 www.zone.ee/serz47

kas oleks võimalik asju PNG või JPEG kompressiooniga üles lasta ?
ahjaa...
mother nature 122fps icon_eek.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serz47
HV veteran
serz47

liitunud: 11.02.2004




sõnum 18.10.2004 23:04:11 vasta tsitaadiga

ma ise imestan kuidas see ni tuli aga arvan et see on mingi viga tegelikult sellist Scori pole vqimalik Saada sellise kaardiga ONJU thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
serz47
HV veteran
serz47

liitunud: 11.02.2004




sõnum 18.10.2004 23:04:43 vasta tsitaadiga

ja ma ei arva et seda saab PNG ja JPEG teha
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.10.2004 23:15:54 vasta tsitaadiga

serz47 kirjutas:
ja ma ei arva et seda saab PNG ja JPEG teha

ava asi paintis ja pane "save as..." ja vali tüübiks png
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serz47
HV veteran
serz47

liitunud: 11.02.2004




sõnum 19.10.2004 07:31:29 vasta tsitaadiga

Vabandust icon_redface.gif sain teha küll nüüd saab vaadata www.zone.ee/serz47 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Synergy
HV kasutaja
Synergy

liitunud: 23.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2004 18:35:08 vasta tsitaadiga

Hmm, ma oma club3d 9600 pro'l ei saa core'i üle 500 panna. Hakkab kokku jooksma icon_cry.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serz47
HV veteran
serz47

liitunud: 11.02.2004




sõnum 20.10.2004 18:41:33 vasta tsitaadiga

ega mina kah ei saa praegu tqqtab stabiilselt Cpu Core 467 ja mem 628 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2004 10:48:58 vasta tsitaadiga

pec kirjutas:
Sai ka hiljuti Club 3D Radeon 9600 XT 128MB ostetud. default on sellel vist 500/338. mul õnnestus ta clockata default vendi ja radikaga 609/461 (see mälu kiirus on siis vist 922, kui arvestada, et see on DDR?) peale.
3DMark03-s õnnestus saada 5250 punni.

installisin endale ATI Tray Tools nimelise vidina ja see leiab ka default kiirustel mul artifakte. aru ma ei saa. samas ülalmainitud kiirustel läbis testi edukalt. ja olen ka nende kiirustega Call of Dutyt mänginud ning mingt muret küll ei olnud. ning temperatuuri näidikut ma ka sellest toolist üles ei leidnud nagu siin keegi juba kurtis.


tohib küsida millega sa teda kellasid! Ostsin ka just sama isendi! Ning see default on jah 500\338
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freddys
Kreisi kasutaja
freddys

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2004 10:53:30 vasta tsitaadiga

http://www.techpowerup.com/atitool/
_________________
Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge!
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2004 11:11:39 vasta tsitaadiga

tänud!

mis võiks olla core temp kui asi kriitiliseks läheb, st kui asi tahab kokku joosta?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 21.10.2004 15:37:36 vasta tsitaadiga

Erksxx kirjutas:
tänud!

mis võiks olla core temp kui asi kriitiliseks läheb, st kui asi tahab kokku joosta?

core temp ei loe...
jookseb vahest kokku ka 40 kraadi juures (st. kaart hangub ja ati teatab oma vpu recovery'st)
endal on maksimum u. 55 kraadi...
hanguma hakkab kiirusest...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2004 18:42:55 vasta tsitaadiga

Ütelge mida teeb näiteks Catalyst AI ja enable geometry instancing?
kui palju on keegi ati antud seeria kaartidele biosis agp megahertze pannud (endal praegu 75) ning volte ? (1.6 praegu) !

Ja samas, mida üldse teeb biosis CPU thermal-throttling ? ja siis veel AGP/FSB spread spectrum? ning memory auto precharge?

Võbla keegi seletaks midagi lahti? oleks tore ning võbla saab nii mõnigi siis targemaks!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pec
HV vaatleja
pec

liitunud: 06.02.2004




sõnum 22.10.2004 21:23:14 vasta tsitaadiga

Erksxx kirjutas:

tohib küsida millega sa teda kellasid! Ostsin ka just sama isendi! Ning see default on jah 500\338


kaardi enda küljes ma füüsiliselt ei teinud midagi. draiveritest on mul installitud praegu viimased omega draiverid. ja siis on mul installitud "ati tray tools" nimeline asi, mille abil ma ka klokkimist tegin. biosis on mul tegelikult agp volte tõstetud ühe sammu võrra (0,5 V on vist see).
kusjuures mul on tunne, et ma ei ole esimene, kes ajab segamine ATITools ja Ati Tray Tools nimelised programmid:D
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fungus
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004




sõnum 23.10.2004 22:56:24 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8201014
Link räägib enda eest. krt midagi läks nässu ja aeg raisku icon_confused.gif

_________________
Omni Directional Speaker
soc.939 PC Müüa
soc.LGA775 PC Müüa
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 03.11.2004 00:18:30 vasta tsitaadiga

niih, oman ka siis Radeon 9600xt kaarti, tootjaks club3D... vanust tal kuskil pool aastat või tiba rohkem..
mõtlesin et võiks ka siis nati kellata, kõigepealt tirisin netist uusimad driverid peale siis tõmbasin atitooli... edasi... hakkasin tõstma core... 550 peal läks pilt lolliks icon_biggrin.gif graafika muutus imelikuks, tekstid karvasex jne... tegin resu ja def tagasi, kõik norm, siis asi jäi stabiilsex 530 peal....
siis tõstsin mem... yle 330 ei saanud tõsta, jooksis kokku... ja nüüd siis sain asja tööle normaalselt 520/315.... mingit spets jahutust pole, kõik on tehase originaal, ainuke asi et arvuti kast on lahtine... icon_biggrin.gif milles viga et mul nioi vähe klokkub, lugesin siit teemas et mõnel 700/400 isegi ....

ja 1 kysimus veel, et kas atitool peab olema sees, et sellised settingud peal olexid,.... või kuidas ja kas mängudes ka asi toimib....
prose töötab mul hetkel 11*215 peal @1,8V... ning 3dmark03 andis 3889p.
on kõik ok, või graafika miski jamab... aa ja see ka veel, et mul hetkel 4XAGP peal, või peaxin 8X panema? ja mis kasu sellest fast write'st on? see mul hetkel diseable...

tänan!

EDIT: ja 1 kyss veel, kas ma mingit temp-i ka vaadata saan graafika kohta? ja kust sel juhul?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 01:05:21 vasta tsitaadiga

Tempi näed Atitoolis (alt settings, siis ülevalt rippmenüüst temperature monitoring, kui sensor on)
tsitaat:

ja nüüd siis sain asja tööle normaalselt 520/315

ise umbes sama kännu taga, mis mälud on?
tsitaat:

ning 3dmark03 andis 3889p

nii enamvähem.
tsitaat:
mul hetkel 4XAGP peal, või peaxin 8X panema? ja mis kasu sellest fast write'st on? see mul hetkel diseable...

Võiks vast 8X panna, kui jamasi tekitama ei hakka, fastwrite jätagi maha.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 03.11.2004 13:28:53 vasta tsitaadiga

mis juhtub kui ma asendan selle kaardi ventika (60mm) nexus real silent-i (80mm) vastu. nexust ma kaardi peale ei pane. panen teise kaardi peale mis jääb üks aste videokaardist allapoole.
temp. tõuseb või langeb?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 03.11.2004 13:46:56 vasta tsitaadiga

kui sellel 80x80 on suurem airflow siis ikka temp langeb

võtad lihtsalt selle vendi sealt ära (raidika ikka jätad alles) ja paned selle 80x80 vendi sealt puhuma icon_razz.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 03.11.2004 14:29:44 vasta tsitaadiga

Reixx kirjutas:
niih, oman ka siis Radeon 9600xt kaarti, tootjaks club3D... vanust tal kuskil pool aastat või tiba rohkem..
mõtlesin et võiks ka siis nati kellata, kõigepealt tirisin netist uusimad driverid peale siis tõmbasin atitooli... edasi... hakkasin tõstma core... 550 peal läks pilt lolliks icon_biggrin.gif graafika muutus imelikuks, tekstid karvasex jne... tegin resu ja def tagasi, kõik norm, siis asi jäi stabiilsex 530 peal....
siis tõstsin mem... yle 330 ei saanud tõsta, jooksis kokku... ja nüüd siis sain asja tööle normaalselt 520/315.... mingit spets jahutust pole, kõik on tehase originaal, ainuke asi et arvuti kast on lahtine... icon_biggrin.gif milles viga et mul nioi vähe klokkub, lugesin siit teemas et mõnel 700/400 isegi ....

ja 1 kysimus veel, et kas atitool peab olema sees, et sellised settingud peal olexid,.... või kuidas ja kas mängudes ka asi toimib....
prose töötab mul hetkel 11*215 peal @1,8V... ning 3dmark03 andis 3889p.
on kõik ok, või graafika miski jamab... aa ja see ka veel, et mul hetkel 4XAGP peal, või peaxin 8X panema? ja mis kasu sellest fast write'st on? see mul hetkel diseable...

tänan!

EDIT: ja 1 kyss veel, kas ma mingit temp-i ka vaadata saan graafika kohta? ja kust sel juhul?
Osadel 9600xt videotel sama mälu mis 9600pro-l ehk 3,3ns.Core vist õnnemäng-mul pro 565 core ja külm.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 03.11.2004 14:31:21 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Reixx kirjutas:
niih, oman ka siis Radeon 9600xt kaarti, tootjaks club3D... vanust tal kuskil pool aastat või tiba rohkem..
mõtlesin et võiks ka siis nati kellata, kõigepealt tirisin netist uusimad driverid peale siis tõmbasin atitooli... edasi... hakkasin tõstma core... 550 peal läks pilt lolliks icon_biggrin.gif graafika muutus imelikuks, tekstid karvasex jne... tegin resu ja def tagasi, kõik norm, siis asi jäi stabiilsex 530 peal....
siis tõstsin mem... yle 330 ei saanud tõsta, jooksis kokku... ja nüüd siis sain asja tööle normaalselt 520/315.... mingit spets jahutust pole, kõik on tehase originaal, ainuke asi et arvuti kast on lahtine... icon_biggrin.gif milles viga et mul nioi vähe klokkub, lugesin siit teemas et mõnel 700/400 isegi ....

ja 1 kysimus veel, et kas atitool peab olema sees, et sellised settingud peal olexid,.... või kuidas ja kas mängudes ka asi toimib....
prose töötab mul hetkel 11*215 peal @1,8V... ning 3dmark03 andis 3889p.
on kõik ok, või graafika miski jamab... aa ja see ka veel, et mul hetkel 4XAGP peal, või peaxin 8X panema? ja mis kasu sellest fast write'st on? see mul hetkel diseable...

tänan!

EDIT: ja 1 kyss veel, kas ma mingit temp-i ka vaadata saan graafika kohta? ja kust sel juhul?
Osadel 9600xt videotel sama mälu mis 9600pro-l ehk 3,3ns.Core vist õnnemäng-mul pro 565 core ja külm.


sa väidad ,et PRO mälu kellad ei lähe üle 330 ?
endal läks 360 nigu mühiseb ilma vigadeta
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 03.11.2004 16:30:06 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
kui sellel 80x80 on suurem airflow siis ikka temp langeb

võtad lihtsalt selle vendi sealt ära (raidika ikka jätad alles) ja paned selle 80x80 vendi sealt puhuma icon_razz.gif


nu krt. mitte kusagilt ei leia selle kuuleri (iCooler nimeks) kohta infot. palju airflow jne...
nu ikka kardan et core annab veel nii otsad.
ai krt, kuidas kaardi garantiiga läheb? tuksi? teen väga ilusti, ma luban icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 03.11.2004 18:23:43 vasta tsitaadiga

hmm, tempe ma ikka ei näe... kas atitool 0.022 versioonil on yldse see võimalus? on see uusim atitool?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SHOXi
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2004




sõnum 03.11.2004 18:49:43 vasta tsitaadiga

endal mul 21, aga 22 peaks näitama tempe (peab settingutest selel valima)
_________________
H|
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 03.11.2004 18:54:05 vasta tsitaadiga

ok, nu ma tegin rpeordi Everestis oma GPU-st:
www.zone.ee/reixx01/Report.htm
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 03.11.2004 19:10:09 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
soodent kirjutas:
Reixx kirjutas:
niih, oman ka siis Radeon 9600xt kaarti, tootjaks club3D... vanust tal kuskil pool aastat või tiba rohkem..
mõtlesin et võiks ka siis nati kellata, kõigepealt tirisin netist uusimad driverid peale siis tõmbasin atitooli... edasi... hakkasin tõstma core... 550 peal läks pilt lolliks icon_biggrin.gif graafika muutus imelikuks, tekstid karvasex jne... tegin resu ja def tagasi, kõik norm, siis asi jäi stabiilsex 530 peal....
siis tõstsin mem... yle 330 ei saanud tõsta, jooksis kokku... ja nüüd siis sain asja tööle normaalselt 520/315.... mingit spets jahutust pole, kõik on tehase originaal, ainuke asi et arvuti kast on lahtine... icon_biggrin.gif milles viga et mul nioi vähe klokkub, lugesin siit teemas et mõnel 700/400 isegi ....

ja 1 kysimus veel, et kas atitool peab olema sees, et sellised settingud peal olexid,.... või kuidas ja kas mängudes ka asi toimib....
prose töötab mul hetkel 11*215 peal @1,8V... ning 3dmark03 andis 3889p.
on kõik ok, või graafika miski jamab... aa ja see ka veel, et mul hetkel 4XAGP peal, või peaxin 8X panema? ja mis kasu sellest fast write'st on? see mul hetkel diseable...

tänan!

EDIT: ja 1 kyss veel, kas ma mingit temp-i ka vaadata saan graafika kohta? ja kust sel juhul?
Osadel 9600xt videotel sama mälu mis 9600pro-l ehk 3,3ns.Core vist õnnemäng-mul pro 565 core ja külm.


sa väidad ,et PRO mälu kellad ei lähe üle 330 ?
endal läks 360 nigu mühiseb ilma vigadeta
330 on ülihea tulemus ilma volti tõstmata 3,3ns mäludega.Tavaline max 320.Ent 2,8ns mälud teine ooper ja vahel 3,3ns satuvad olema kiired(õnnemäng).Kui sul 2,8 siis ei saa üldistada.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 03.11.2004 19:15:13 vasta tsitaadiga

kust ma seda teada saaks kas mul on 2,8 ns või mitte....
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 19:17:37 vasta tsitaadiga

Mälu pealt vaata numbrid, kui lõpus 28 siis 2,8 ja kui 33, siis 3,3 ns.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 03.11.2004 19:21:22 vasta tsitaadiga

kas mujalt ei saa teada? ma ei viitsi hakata seda kaarti välja kangutama, sest ma muidu ei näe sinna alla... mingi proge ei näita ära? nt. Everest Home? otsisin aga ei näinud kuskil...
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 19:22:15 vasta tsitaadiga

Siis ei saa teada, kui ei viitsi.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 03.11.2004 19:26:57 vasta tsitaadiga

haigo kirjutas:
Mälu pealt vaata numbrid, kui lõpus 28 siis 2,8 ja kui 33, siis 3,3 ns.


mul samsung 316 icon_razz.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 19:28:05 vasta tsitaadiga

Jah, Hynixil oli nii, Samsal äkist teistmoodi numbrid.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 03.11.2004 19:31:10 vasta tsitaadiga

uue ketta saan siis hakkan seda 9600 jälle piinama icon_razz.gif
väikeste 9800pro def mälude radikatega sain oma mälust 600@730 kätte 8) ja corest 400@470 def junniga mis seal peal on
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 20:22:43 vasta tsitaadiga

9600xtädel ju kõigil ikka 2.8ns. imo pole neile muud pska pandud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 50, 51, 52  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.