|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001

|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
16.10.2004 13:32:57
|
|
|
| Kui prose 3,75ghz ja mälu videol 2,8ns siis pole see tulemus ju mingi ime.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001

|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SHOXi
HV kasutaja
liitunud: 13.09.2004
|
16.10.2004 21:55:39
|
|
|
Endal oli kõik default ja jooksis 4200 03'mes. Kui saab artic sil. peale siis clockab natuke.
_________________ H| |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
17.10.2004 02:08:16
|
|
|
njah, oleks mul ka niisugune süsteem taga
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pec
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2004
|
17.10.2004 23:17:30
|
|
|
link :: link
Sai ka hiljuti Club 3D Radeon 9600 XT 128MB ostetud. default on sellel vist 500/338. mul õnnestus ta clockata default vendi ja radikaga 609/461 (see mälu kiirus on siis vist 922, kui arvestada, et see on DDR?) peale.
3DMark03-s õnnestus saada 5250 punni.
installisin endale ATI Tray Tools nimelise vidina ja see leiab ka default kiirustel mul artifakte. aru ma ei saa. samas ülalmainitud kiirustel läbis testi edukalt. ja olen ka nende kiirustega Call of Dutyt mänginud ning mingt muret küll ei olnud. ning temperatuuri näidikut ma ka sellest toolist üles ei leidnud nagu siin keegi juba kurtis.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
18.10.2004 12:53:52
|
|
|
| Mis sul muidu 2,5ns või 2,8ns mälud?
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pec
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2004
|
18.10.2004 13:48:26
|
|
|
| ausalt ei tea. kust seda vaadata saab? ma lammutada eriti ei viitsi, et äkki on mingi proge, mis ütleb mälu nimetuse ja siis sealt saab teada?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freddys
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004
|
18.10.2004 13:53:08
|
|
|
sa default kelladel pole 3dmarki proovinud? huvitaks just omega draiverite ja catalyst vahe 3dmarkis
ise kasutan catalysti
_________________ Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge! |
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pec
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2004
|
18.10.2004 16:22:41
|
|
|
ma ei installinud kunagi default draivereid vaid kohe kõige viimased omega. aga ilma klokkimata ja muu tweakimiseta tuli mul 3Dmark03-s 4090 punni (mul oli sel hetkel driverites profiiliks võetud high quality mode).
performace mode'is tuli vist 200 punni juurde. täpselt ei mäleta.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serz47
HV veteran

liitunud: 11.02.2004
|
18.10.2004 17:22:12
|
|
|
ma Siis TEstisi enda videot Power-Color Radeon 9600 pro m2luga 3,3 ns infenion ja Defauldis Core 400 mem 600 sain 3D mark 03 3121 ja Klokkisin siis Core 460 mem 620 ja sain 3379 edas ei andnud klokkida tulid Artifaktid Aga midagi pole teha peab selliste sagedustega leppima aga kui ma panen veel video Cpule Wr IV ja m2lule radikad ehk siis vaatab kas annab edasi klokkida vqi mitte Selline Probleem et 3D mark 05 teise testi ajal viskab koguaeg viga ette Et Video memory is enought mille asi on kas keegi teab
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
18.10.2004 20:08:45
|
|
|
| See 3,3ns mälu ei lähe üle 340 ja radikate panek mõttetu ,sest nad ei lähe ilma radikatagi tuliseks.Voltmode annab mul 560/340 (1,35/2,78v).Gpu mul vaevalt leige.Sa Serz47 ära jahuta asju mis leiged 8)
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haigo
HV veteran

liitunud: 05.07.2002
|
18.10.2004 20:13:02
|
|
|
| tsitaat: |
See 3,3ns mälu ei lähe üle 340 ja radikate panek mõttetu...
|
Nii ta paraku on jah. Ise panin, läksid küll ilma üsna kuumaks, aga erilist võitu ei saavutanud.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serz47
HV veteran

liitunud: 11.02.2004
|
18.10.2004 22:09:57
|
|
|
| VAADAKE SEDA JA TE EI USUS OMA SILMI http://www.zone.ee/serz47 MA ISE SIIA MAANI EI USU et ma sain Radeon 9600 proga sellise Scori 3DMark 03 aga ma arvan et see on mingi VIGA sellel 3D margil sest see pole ju vqimalik aga JAH NII TA TULI V@LJA
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SHOXi
HV kasutaja
liitunud: 13.09.2004
|
18.10.2004 22:20:53
|
|
|
| serz47 kirjutas: |
| VAADAKE SEDA JA TE EI USUS OMA SILMI http://www.zone.ee/serz47 MA ISE SIIA MAANI EI USU et ma sain Radeon 9600 proga sellise Scori 3DMark 03 aga ma arvan et see on mingi VIGA sellel 3D margil sest see pole ju vqimalik aga JAH NII TA TULI V@LJA |
näita seda fps logi vms...
_________________ H| |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serz47
HV veteran

liitunud: 11.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
18.10.2004 23:01:13
|
|
|
kas oleks võimalik asju PNG või JPEG kompressiooniga üles lasta ?
ahjaa...
mother nature 122fps
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serz47
HV veteran

liitunud: 11.02.2004
|
18.10.2004 23:04:11
|
|
|
ma ise imestan kuidas see ni tuli aga arvan et see on mingi viga tegelikult sellist Scori pole vqimalik Saada sellise kaardiga ONJU
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serz47
HV veteran

liitunud: 11.02.2004
|
18.10.2004 23:04:43
|
|
|
| ja ma ei arva et seda saab PNG ja JPEG teha
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
18.10.2004 23:15:54
|
|
|
| serz47 kirjutas: |
| ja ma ei arva et seda saab PNG ja JPEG teha |
ava asi paintis ja pane "save as..." ja vali tüübiks png
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serz47
HV veteran

liitunud: 11.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Synergy
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2002
|
20.10.2004 18:35:08
|
|
|
Hmm, ma oma club3d 9600 pro'l ei saa core'i üle 500 panna. Hakkab kokku jooksma
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serz47
HV veteran

liitunud: 11.02.2004
|
20.10.2004 18:41:33
|
|
|
ega mina kah ei saa praegu tqqtab stabiilselt Cpu Core 467 ja mem 628
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
21.10.2004 10:48:58
|
|
|
| pec kirjutas: |
Sai ka hiljuti Club 3D Radeon 9600 XT 128MB ostetud. default on sellel vist 500/338. mul õnnestus ta clockata default vendi ja radikaga 609/461 (see mälu kiirus on siis vist 922, kui arvestada, et see on DDR?) peale.
3DMark03-s õnnestus saada 5250 punni.
installisin endale ATI Tray Tools nimelise vidina ja see leiab ka default kiirustel mul artifakte. aru ma ei saa. samas ülalmainitud kiirustel läbis testi edukalt. ja olen ka nende kiirustega Call of Dutyt mänginud ning mingt muret küll ei olnud. ning temperatuuri näidikut ma ka sellest toolist üles ei leidnud nagu siin keegi juba kurtis. |
tohib küsida millega sa teda kellasid! Ostsin ka just sama isendi! Ning see default on jah 500\338
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freddys
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
21.10.2004 11:11:39
|
|
|
tänud!
mis võiks olla core temp kui asi kriitiliseks läheb, st kui asi tahab kokku joosta?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
21.10.2004 15:37:36
|
|
|
| Erksxx kirjutas: |
tänud!
mis võiks olla core temp kui asi kriitiliseks läheb, st kui asi tahab kokku joosta? |
core temp ei loe...
jookseb vahest kokku ka 40 kraadi juures (st. kaart hangub ja ati teatab oma vpu recovery'st)
endal on maksimum u. 55 kraadi...
hanguma hakkab kiirusest...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
22.10.2004 18:42:55
|
|
|
Ütelge mida teeb näiteks Catalyst AI ja enable geometry instancing?
kui palju on keegi ati antud seeria kaartidele biosis agp megahertze pannud (endal praegu 75) ning volte ? (1.6 praegu) !
Ja samas, mida üldse teeb biosis CPU thermal-throttling ? ja siis veel AGP/FSB spread spectrum? ning memory auto precharge?
Võbla keegi seletaks midagi lahti? oleks tore ning võbla saab nii mõnigi siis targemaks!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pec
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2004
|
22.10.2004 21:23:14
|
|
|
| Erksxx kirjutas: |
tohib küsida millega sa teda kellasid! Ostsin ka just sama isendi! Ning see default on jah 500\338 |
kaardi enda küljes ma füüsiliselt ei teinud midagi. draiveritest on mul installitud praegu viimased omega draiverid. ja siis on mul installitud "ati tray tools" nimeline asi, mille abil ma ka klokkimist tegin. biosis on mul tegelikult agp volte tõstetud ühe sammu võrra (0,5 V on vist see).
kusjuures mul on tunne, et ma ei ole esimene, kes ajab segamine ATITools ja Ati Tray Tools nimelised programmid:D
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fungus
HV kasutaja
liitunud: 29.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reixx
HV veteran

liitunud: 12.07.2003
|
03.11.2004 00:18:30
|
|
|
niih, oman ka siis Radeon 9600xt kaarti, tootjaks club3D... vanust tal kuskil pool aastat või tiba rohkem..
mõtlesin et võiks ka siis nati kellata, kõigepealt tirisin netist uusimad driverid peale siis tõmbasin atitooli... edasi... hakkasin tõstma core... 550 peal läks pilt lolliks graafika muutus imelikuks, tekstid karvasex jne... tegin resu ja def tagasi, kõik norm, siis asi jäi stabiilsex 530 peal....
siis tõstsin mem... yle 330 ei saanud tõsta, jooksis kokku... ja nüüd siis sain asja tööle normaalselt 520/315.... mingit spets jahutust pole, kõik on tehase originaal, ainuke asi et arvuti kast on lahtine... milles viga et mul nioi vähe klokkub, lugesin siit teemas et mõnel 700/400 isegi ....
ja 1 kysimus veel, et kas atitool peab olema sees, et sellised settingud peal olexid,.... või kuidas ja kas mängudes ka asi toimib....
prose töötab mul hetkel 11*215 peal @1,8V... ning 3dmark03 andis 3889p.
on kõik ok, või graafika miski jamab... aa ja see ka veel, et mul hetkel 4XAGP peal, või peaxin 8X panema? ja mis kasu sellest fast write'st on? see mul hetkel diseable...
tänan!
EDIT: ja 1 kyss veel, kas ma mingit temp-i ka vaadata saan graafika kohta? ja kust sel juhul?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haigo
HV veteran

liitunud: 05.07.2002
|
03.11.2004 01:05:21
|
|
|
Tempi näed Atitoolis (alt settings, siis ülevalt rippmenüüst temperature monitoring, kui sensor on)
| tsitaat: |
ja nüüd siis sain asja tööle normaalselt 520/315
|
ise umbes sama kännu taga, mis mälud on?
| tsitaat: |
ning 3dmark03 andis 3889p
|
nii enamvähem.
| tsitaat: |
| mul hetkel 4XAGP peal, või peaxin 8X panema? ja mis kasu sellest fast write'st on? see mul hetkel diseable... |
Võiks vast 8X panna, kui jamasi tekitama ei hakka, fastwrite jätagi maha.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
03.11.2004 13:28:53
|
|
|
mis juhtub kui ma asendan selle kaardi ventika (60mm) nexus real silent-i (80mm) vastu. nexust ma kaardi peale ei pane. panen teise kaardi peale mis jääb üks aste videokaardist allapoole.
temp. tõuseb või langeb?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
03.11.2004 13:46:56
|
|
|
kui sellel 80x80 on suurem airflow siis ikka temp langeb
võtad lihtsalt selle vendi sealt ära (raidika ikka jätad alles) ja paned selle 80x80 vendi sealt puhuma
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
03.11.2004 14:29:44
|
|
|
| Reixx kirjutas: |
niih, oman ka siis Radeon 9600xt kaarti, tootjaks club3D... vanust tal kuskil pool aastat või tiba rohkem..
mõtlesin et võiks ka siis nati kellata, kõigepealt tirisin netist uusimad driverid peale siis tõmbasin atitooli... edasi... hakkasin tõstma core... 550 peal läks pilt lolliks graafika muutus imelikuks, tekstid karvasex jne... tegin resu ja def tagasi, kõik norm, siis asi jäi stabiilsex 530 peal....
siis tõstsin mem... yle 330 ei saanud tõsta, jooksis kokku... ja nüüd siis sain asja tööle normaalselt 520/315.... mingit spets jahutust pole, kõik on tehase originaal, ainuke asi et arvuti kast on lahtine... milles viga et mul nioi vähe klokkub, lugesin siit teemas et mõnel 700/400 isegi ....
ja 1 kysimus veel, et kas atitool peab olema sees, et sellised settingud peal olexid,.... või kuidas ja kas mängudes ka asi toimib....
prose töötab mul hetkel 11*215 peal @1,8V... ning 3dmark03 andis 3889p.
on kõik ok, või graafika miski jamab... aa ja see ka veel, et mul hetkel 4XAGP peal, või peaxin 8X panema? ja mis kasu sellest fast write'st on? see mul hetkel diseable...
tänan!
EDIT: ja 1 kyss veel, kas ma mingit temp-i ka vaadata saan graafika kohta? ja kust sel juhul? |
Osadel 9600xt videotel sama mälu mis 9600pro-l ehk 3,3ns.Core vist õnnemäng-mul pro 565 core ja külm.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
03.11.2004 14:31:21
|
|
|
| soodent kirjutas: |
| Reixx kirjutas: |
niih, oman ka siis Radeon 9600xt kaarti, tootjaks club3D... vanust tal kuskil pool aastat või tiba rohkem..
mõtlesin et võiks ka siis nati kellata, kõigepealt tirisin netist uusimad driverid peale siis tõmbasin atitooli... edasi... hakkasin tõstma core... 550 peal läks pilt lolliks graafika muutus imelikuks, tekstid karvasex jne... tegin resu ja def tagasi, kõik norm, siis asi jäi stabiilsex 530 peal....
siis tõstsin mem... yle 330 ei saanud tõsta, jooksis kokku... ja nüüd siis sain asja tööle normaalselt 520/315.... mingit spets jahutust pole, kõik on tehase originaal, ainuke asi et arvuti kast on lahtine... milles viga et mul nioi vähe klokkub, lugesin siit teemas et mõnel 700/400 isegi ....
ja 1 kysimus veel, et kas atitool peab olema sees, et sellised settingud peal olexid,.... või kuidas ja kas mängudes ka asi toimib....
prose töötab mul hetkel 11*215 peal @1,8V... ning 3dmark03 andis 3889p.
on kõik ok, või graafika miski jamab... aa ja see ka veel, et mul hetkel 4XAGP peal, või peaxin 8X panema? ja mis kasu sellest fast write'st on? see mul hetkel diseable...
tänan!
EDIT: ja 1 kyss veel, kas ma mingit temp-i ka vaadata saan graafika kohta? ja kust sel juhul? |
Osadel 9600xt videotel sama mälu mis 9600pro-l ehk 3,3ns.Core vist õnnemäng-mul pro 565 core ja külm. |
sa väidad ,et PRO mälu kellad ei lähe üle 330 ?
endal läks 360 nigu mühiseb ilma vigadeta
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
03.11.2004 16:30:06
|
|
|
| margusser kirjutas: |
kui sellel 80x80 on suurem airflow siis ikka temp langeb
võtad lihtsalt selle vendi sealt ära (raidika ikka jätad alles) ja paned selle 80x80 vendi sealt puhuma  |
nu krt. mitte kusagilt ei leia selle kuuleri (iCooler nimeks) kohta infot. palju airflow jne...
nu ikka kardan et core annab veel nii otsad.
ai krt, kuidas kaardi garantiiga läheb? tuksi? teen väga ilusti, ma luban
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reixx
HV veteran

liitunud: 12.07.2003
|
03.11.2004 18:23:43
|
|
|
| hmm, tempe ma ikka ei näe... kas atitool 0.022 versioonil on yldse see võimalus? on see uusim atitool?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SHOXi
HV kasutaja
liitunud: 13.09.2004
|
03.11.2004 18:49:43
|
|
|
endal mul 21, aga 22 peaks näitama tempe (peab settingutest selel valima)
_________________ H| |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reixx
HV veteran

liitunud: 12.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
03.11.2004 19:10:09
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| soodent kirjutas: |
| Reixx kirjutas: |
niih, oman ka siis Radeon 9600xt kaarti, tootjaks club3D... vanust tal kuskil pool aastat või tiba rohkem..
mõtlesin et võiks ka siis nati kellata, kõigepealt tirisin netist uusimad driverid peale siis tõmbasin atitooli... edasi... hakkasin tõstma core... 550 peal läks pilt lolliks graafika muutus imelikuks, tekstid karvasex jne... tegin resu ja def tagasi, kõik norm, siis asi jäi stabiilsex 530 peal....
siis tõstsin mem... yle 330 ei saanud tõsta, jooksis kokku... ja nüüd siis sain asja tööle normaalselt 520/315.... mingit spets jahutust pole, kõik on tehase originaal, ainuke asi et arvuti kast on lahtine... milles viga et mul nioi vähe klokkub, lugesin siit teemas et mõnel 700/400 isegi ....
ja 1 kysimus veel, et kas atitool peab olema sees, et sellised settingud peal olexid,.... või kuidas ja kas mängudes ka asi toimib....
prose töötab mul hetkel 11*215 peal @1,8V... ning 3dmark03 andis 3889p.
on kõik ok, või graafika miski jamab... aa ja see ka veel, et mul hetkel 4XAGP peal, või peaxin 8X panema? ja mis kasu sellest fast write'st on? see mul hetkel diseable...
tänan!
EDIT: ja 1 kyss veel, kas ma mingit temp-i ka vaadata saan graafika kohta? ja kust sel juhul? |
Osadel 9600xt videotel sama mälu mis 9600pro-l ehk 3,3ns.Core vist õnnemäng-mul pro 565 core ja külm. |
sa väidad ,et PRO mälu kellad ei lähe üle 330 ?
endal läks 360 nigu mühiseb ilma vigadeta |
330 on ülihea tulemus ilma volti tõstmata 3,3ns mäludega.Tavaline max 320.Ent 2,8ns mälud teine ooper ja vahel 3,3ns satuvad olema kiired(õnnemäng).Kui sul 2,8 siis ei saa üldistada.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reixx
HV veteran

liitunud: 12.07.2003
|
03.11.2004 19:15:13
|
|
|
| kust ma seda teada saaks kas mul on 2,8 ns või mitte....
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haigo
HV veteran

liitunud: 05.07.2002
|
03.11.2004 19:17:37
|
|
|
| Mälu pealt vaata numbrid, kui lõpus 28 siis 2,8 ja kui 33, siis 3,3 ns.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reixx
HV veteran

liitunud: 12.07.2003
|
03.11.2004 19:21:22
|
|
|
| kas mujalt ei saa teada? ma ei viitsi hakata seda kaarti välja kangutama, sest ma muidu ei näe sinna alla... mingi proge ei näita ära? nt. Everest Home? otsisin aga ei näinud kuskil...
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haigo
HV veteran

liitunud: 05.07.2002
|
03.11.2004 19:22:15
|
|
|
| Siis ei saa teada, kui ei viitsi.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
03.11.2004 19:26:57
|
|
|
| haigo kirjutas: |
| Mälu pealt vaata numbrid, kui lõpus 28 siis 2,8 ja kui 33, siis 3,3 ns. |
mul samsung 316
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haigo
HV veteran

liitunud: 05.07.2002
|
03.11.2004 19:28:05
|
|
|
| Jah, Hynixil oli nii, Samsal äkist teistmoodi numbrid.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
03.11.2004 19:31:10
|
|
|
uue ketta saan siis hakkan seda 9600 jälle piinama
väikeste 9800pro def mälude radikatega sain oma mälust 600@730 kätte 8) ja corest 400@470 def junniga mis seal peal on
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
03.11.2004 20:22:43
|
|
|
9600xtädel ju kõigil ikka 2.8ns. imo pole neile muud pska pandud
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|