Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Sempron Socket A Overclocking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
metsaline
HV veteran
metsaline

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2004 22:00:56 vasta tsitaadiga

Arvo Cobrietti kirjutas:
see reiting on niikuinii subjektiivne hinnang jõudlusele. samamoodi võiks mõnd autotootjat kiruda sellepärast, et ta on kirjutanud auto peale SPORT, kuigi ta ei ole ferrari icon_razz.gif


thumbs_up.gif olen sellega täiesti nõus. ise pead teadma, mida sa ostad. samas ma pole veel üheski arvutisalongis avastanud võimalus, et on olemas testmasin, kus ma saan oma soovitud konfiga antud detaili proovida. seega peaks ikkagi ümbervahetasmie võimalus olema. mai räägi kellamisest vaid üldse. iga uue asja ostmine on ju paras loterii ja ei tea, mida sellelt oodata. autoga saad proovisõitu teha, toitu saab maitsta, ehituspoes näed ja saad katsuda näidiseid. arvutustehnika vallas on see asi aga täiesti juhus. kauem turul olevat asja oskad hinnata kuuldu põhjas aga värskematega on ikka paras õnnemäng.

seega on täiesti loogiline eeldada ümber vahetamist icon_exclaim.gif

_________________
Ainus, mis jääb on BEAT!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 23.09.2004 16:05:33 vasta tsitaadiga

9,5x211 ei ole stabiilne... icon_eek.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2004 16:22:49 vasta tsitaadiga

madalama siini ja kõrgema kordajaga ka ikka proovinud oled? icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elar555
HV vaatleja


liitunud: 21.12.2003




sõnum 23.09.2004 16:25:00 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
madalama siini ja kõrgema kordajaga ka ikka proovinud oled? :P

Kordaja ju kinni?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2004 16:33:11 vasta tsitaadiga

ai kurja, polnud veel korralikult üles ärganud, et sellise küsimuse esitasin icon_redface.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 23.09.2004 16:38:19 vasta tsitaadiga

proovisin madalama mälusiiniga (83%) aga ei aidanud ka see...
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 23.09.2004 16:45:36 vasta tsitaadiga

pane mälu 50% peale, rda3i toiteahel on natukene nigel.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 25.09.2004 18:44:10 vasta tsitaadiga

siis jääks mälu ikka LIIIGA maha... ma tahaks et mälu ikka vähemalt 200mhz peal jookseks.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.09.2004 18:53:44 vasta tsitaadiga

siis katseta ja otsi... mingi timinguga on ikka 200 peal stabiilne
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2004 23:46:09 vasta tsitaadiga

mina ei näe põhjust, miks proovida!
AMD puhul ei anna ju asünkroonne mälu mitte emmigi, miks üldse vaeva näha?!

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 26.09.2004 14:59:44 vasta tsitaadiga

mhmh, selleks et näha kaugel on prose/emme piir?
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2004 15:07:58 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
mhmh, selleks et näha kaugel on prose/emme piir?

ja mis sa selle teadmisega peale hakkad? icon_razz.gif
et saaksid koguaeg põdeda, et ei saa sellisel klokil hoida ikka? icon_lol.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 26.09.2004 15:11:10 vasta tsitaadiga

pigem saad aru, mis pidurdab ja äkki vahetad pidurdava komponendi välja? äkki Sempron on ka rohkem võimeline kuid saab praegu mõttetult bashimist?
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metsaline
HV veteran
metsaline

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2004 18:40:47 vasta tsitaadiga

kõige kiuste siiski sain selle jumalast neetud sempron 2300+ endale.

ja mis ma oskan öelda, mina olen rahul!
kiired tulemused siis:
9.5 x 200 stable @ def. voltidel.
9.5 x 211 stable @ 1.65

prime95 millegi pärast annab warningut, et mingi illegal operatsioon.. errorit otseselt ei löö.. see jääb olenemata voldist. ära ka ei hangu. 3d markid jooksutab lõpuni, cmr4- jaga ka ei hangu.. huvitav...

everesti benchi 9.5 x 211 sain graami üle 3k mb/s...

võrdluseks, mu amd64 3000+ bechib defaul sama tulemuse icon_eek.gif

mina küll aru ei saa, millega te rahul ei ole selle raha eest icon_exclaim.gif

_________________
Ainus, mis jääb on BEAT!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elar555
HV vaatleja


liitunud: 21.12.2003




sõnum 26.09.2004 19:57:29 vasta tsitaadiga

metsaline kirjutas:
kõige kiuste siiski sain selle jumalast neetud sempron 2300+ endale.

ja mis ma oskan öelda, mina olen rahul!
kiired tulemused siis:
9.5 x 200 stable @ def. voltidel.
9.5 x 211 stable @ 1.65
everesti benchi 9.5 x 211 sain graami üle 3k mb/s...

võrdluseks, mu amd64 3000+ bechib defaul sama tulemuse icon_eek.gif

Selle põhjal ütleks, et odava hinna kohta kõva tööloom. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 26.09.2004 20:18:06 vasta tsitaadiga

nujah... pi-d arvutab, prime annab errori... pane suuremat piid arvutama ja arvatavasti tuleb siis ka jama majja. ma mõtlesin ka et on jube stabiilne 9,5x11 aga paar päeva hiljem akkasid proged kokku jooksma aegajalt. näiteks firefox ja nüüd pärast formatit kipub winamp illegaalseid operatsioone tegema... isegi restardi tegi pärast 0,5h mängimist. ja mitte et mul kehva jahutus oleks või midagi....

ja mul benchib ka everestist 3100 9,5x211... aainult et kui prime ikke ei kannata vähemalt 2h blendi jooksutada siis ta stabiilne ei ole...
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metsaline
HV veteran
metsaline

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2004 20:37:00 vasta tsitaadiga

mnjah.. aga point oli just selels, et duronist see asjakene küll nõrgem ei ole. ikka üle ja tuntavalt!
_________________
Ainus, mis jääb on BEAT!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 26.09.2004 20:39:54 vasta tsitaadiga

duron skooris ka everestis üle 3000... ja pcmark2002 andmetel on prose/mälu skoorid ca 200p madalamad... max testitavatel kiirustel siis..

208x9,5 tundub olema piinatav kiirus. prose temp full load all 53C. ja siis kõik süsteemivendid on 5V peal ning volcano7+ on ka kuskil 3000rpm ringis..
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 27.09.2004 17:05:11 vasta tsitaadiga

Tbrediga siis ka olemas 205x9.5 võrdluseks siis kodanik Anc tulemusele, täpselt sama, 53 sec, mälud 1:1 2.5-3-3-11, 1 pulk
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 29.09.2004 20:45:20 vasta tsitaadiga

sempron 2400+, kinnise kordajaga 10 (default siin 166), töötab 10*220@1,85 ehk samapalju klokkusid ka minu tbred 1700+ dut3c ja 2200+ dut3c, selle semproni enda peal oli ka dut3 märge, niiet klokkub samamoodi kui vana tbred, temp ka thortonist bartonist parem. niiet kõik on nii nagu peabki olema icon_neutral.gif

viimati muutis Arvo Cobrietti 30.09.2004 08:22:31, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.09.2004 20:58:41 vasta tsitaadiga

mnjaa... ju siis vanad laovarud ka käiku lükatud icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragface
HV kasutaja
ragface

liitunud: 28.04.2004




sõnum 01.10.2004 11:15:16 vasta tsitaadiga

kuna arvo lahkelt mu arvutit klokkis, siis ma ei vaevunud ise yle kontrollima - ikkagi veteran...

kui eve-online oli 2x tähtsa koha peal crashanud, siis pidin biosi minema ja siini alla laskma... kuna ma socket a sempronitest eriti midagi ei tea, siis uskusin arvo väidet, et koradaja on kinni... kuid kuna ma juba biosis olin, siis pidin proovima... lasin 11x200 yles... ei olnud probleemi. enne kui wini läksin m6tlesin, et vahest on ka 12x200 v6imalik ja bootis yles sedasi 1.85voldiga...

nüüd siin te räägite, et koradaja on kinni... olete ikka kindlad? kuna ma tahtsin hirmsasti m2ngida, siis ma ei hakanud benchima, kuid bootimisel n2itas 2400MHzi ning kannatas 5-tunnist mängimist.
igaks juhuks vaatan täna õhtul uuesti üle ning panen skriine ka.

_________________
-
\R
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 01.10.2004 11:17:57 vasta tsitaadiga

shit! mina pole tõesti uurinud mis seisus kordajad on... tean et kui selline kordaja valida mis kinni siis mu mobo tahab cmos resetti, ei ole viitsinud sellega riskida icon_razz.gif õhtul proovin 8)

edit - mis see stepping on ka kui tohib uurida?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 01.10.2004 11:24:33 vasta tsitaadiga

no ei tea, ma kordajat muutsin, siis ta jättis samaks ja edasi ma ei vaevunud testima. ja ma ronisin siinipidi ja võibolla siis andis üks kahest PQI/8rdai errori. aga no ega 30 min jooksul kõike ka ei jõua. ja sinu masin ragface ei olnud prioriteet tol õhtul icon_wink.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 01.10.2004 11:58:30 vasta tsitaadiga

proovige keegi veel siis nüüd ruttu oma kordajaid
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 01.10.2004 12:32:26 vasta tsitaadiga

ragface kirjutas:
kuna arvo lahkelt mu arvutit klokkis, siis ma ei vaevunud ise yle kontrollima - ikkagi veteran...

kui eve-online oli 2x tähtsa koha peal crashanud, siis pidin biosi minema ja siini alla laskma... kuna ma socket a sempronitest eriti midagi ei tea, siis uskusin arvo väidet, et koradaja on kinni... kuid kuna ma juba biosis olin, siis pidin proovima... lasin 11x200 yles... ei olnud probleemi. enne kui wini läksin m6tlesin, et vahest on ka 12x200 v6imalik ja bootis yles sedasi 1.85voldiga...

nüüd siin te räägite, et koradaja on kinni... olete ikka kindlad? kuna ma tahtsin hirmsasti m2ngida, siis ma ei hakanud benchima, kuid bootimisel n2itas 2400MHzi ning kannatas 5-tunnist mängimist.
igaks juhuks vaatan täna õhtul uuesti üle ning panen skriine ka.

Kas tõesti uutel Sempronitel kordajad lahti, on ikka mehed, ei vaevu kordajaid ka enam kontrollida, selle jutu järgi võiks oletada, et AMD on kõigil oma uutel protsessoritel kordajad lahti lasknud, stepingut tahaks.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 01.10.2004 15:44:54 vasta tsitaadiga

loll jora, kordajad kinni mis kinni...
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 01.10.2004 16:02:19 vasta tsitaadiga

minu meelest olid ka nad kinni 8) , aga ragface anna skriine icon_wink.gif 12*200
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.10.2004 08:04:57 vasta tsitaadiga

mnjaa... miskipärast arvan ka, et on kinni icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 02.10.2004 09:24:28 vasta tsitaadiga

cpu-z peaks aitama ädast välja icon_wink.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 02.10.2004 09:52:33 vasta tsitaadiga

ragface ilmselt joob jälle kuskil, et skriine ei anna.... 8)
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2004 13:07:44 vasta tsitaadiga

Panin siin kokku ühe odava kontorimasina ja mõned tulemused!

AMD Sempron 2200+ (1500 Mhz), BIXJB04380PMW
Epox 8KRAI (VIA600 chip)

Järgnevad tulemused default voltide juures.
1800 Mhz, 200x9, stabiilne
1890 Mhz, 210x9, stabiilne
1980 Mhz, 220x9, stabiilne

Proovisin veel siini tõsta 225 Mhz peale aga Windows XP enam üles ei läinud. Ilmselt on selles süüdi VIA600 chip oma AGP/ PCI luku puudumisega, SATA ketas oli ka küljes icon_wink.gif Ei aidanud ka voltide tõstmine 1,65 peale!

Tulemuseks siis 500 Mhz võit default voltide juures. Pole üldse paha icon_wink.gif
Screen ka juurde!


viimati muutis ZHarp 26.10.2004 14:58:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2004 14:57:58 vasta tsitaadiga

Unustasin ennist mainida et kordaja oli kinni ...nagu Sempronil olema peakski!
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragface
HV kasutaja
ragface

liitunud: 28.04.2004




sõnum 26.10.2004 16:31:48 vasta tsitaadiga

kordaja on kinna jah, mul käisid luulud kallal icon_smile.gif
_________________
-
\R
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tHE maD
HV kasutaja
tHE maD

liitunud: 01.08.2004




sõnum 27.10.2004 16:59:06 vasta tsitaadiga

minu 1.75 sempron läks 2.25 kanti ja tegin siis igasuguseid teste ja testides näitab et on kuskil sama võimas nagu athlonxp 3100+ aga sain ka nõnda välja et näitas amasi testi tulemusi nagu 3300+ icon_eek.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 27.10.2004 17:05:16 vasta tsitaadiga

kõik on suhteline
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 19:38:35 vasta tsitaadiga

tjah, enda prosega andsin A64 3200+ suhu, vähemalt Everest'i testile icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tHE maD
HV kasutaja
tHE maD

liitunud: 01.08.2004




sõnum 27.10.2004 21:04:52 vasta tsitaadiga

ega ma siis mingi everestiga ei testinud,igasuguseid teste tegin ja kõik näidasid taolisi tulemusi
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metsaline
HV veteran
metsaline

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 21:29:05 vasta tsitaadiga

ja kui ma hakkasin rääkima, et ei ole sitt siis keegi ei usu... icon_rolleyes.gif
_________________
Ainus, mis jääb on BEAT!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2004 09:01:57 vasta tsitaadiga

link :: Siin nagu miskit oleks

Keegi sempronist mobile cpu'd on provinud teha?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 29.10.2004 09:25:22 vasta tsitaadiga

arvan, et saab ilusti teha, plaadiks muidugi soovitavalt võiks olla kt600 või kt880 icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.10.2004 11:01:04 vasta tsitaadiga

Arvo Cobrietti kirjutas:
arvan, et saab ilusti teha, plaadiks muidugi soovitavalt võiks olla kt600 või kt880 icon_smile.gif

KT600 võtab ilusti omaks? st ei pea mingi registry jamadega mässama...?
SIS735 võttis väga ilusti omaks icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 29.10.2004 11:50:38 vasta tsitaadiga

ega kindlalt ei tea, aga ma usun küll icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.10.2004 11:56:04 vasta tsitaadiga

hmm... siis peaks venna omaga proovima icon_razz.gif
aga enne peaks käima ostma hõbelakki
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2004 16:45:15 vasta tsitaadiga

Ühest kirjatükist netis lugesin, et pidi töötama, lasin 2200+ sempronil silla üle ... proovin teda 8KRAI emmega ära.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.10.2004 17:17:42 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Ühest kirjatükist netis lugesin, et pidi töötama, lasin 2200+ sempronil silla üle ... proovin teda 8KRAI emmega ära.

ega selle L5 jaoks pinmodi pole? põhimõtteliselt peaks olema...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tHE maD
HV kasutaja
tHE maD

liitunud: 01.08.2004




sõnum 29.10.2004 18:03:09 vasta tsitaadiga

Arm2004,everestis ainult mälu testi teha icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2004 19:18:32 vasta tsitaadiga

Nii, 2200+ sempronist sai AMD Athlon XP-M, paraku lubab kordajaid muuta ainult 11!! Räägiti et asi on lahti kuni 24 .. milles kala? Siiniga on kehva - üks mälu on 266 teine 333. Sisuliselt peaks aeglasem mälu ka lahjade sätetega käima. Uurimine jätkub
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2004 22:13:04 vasta tsitaadiga

Nii, sain ka kordajad kuni 24 lahti! Selleks tuleb ühendada kaks silda - SVID 24x (mis avab kordajad kuni 24) ja Mobile (avab kordajad 11, koos SVID 24x sillaga kõik kordajad).



Paistab et 1,78 V on 1964 Mhz stabiilne, 2,1 GHz hangutas windowsi ära. Paraku tuleb kordajaid muuta windowsis CrystalCPUID abil, sest BIOS määratud kordajad kipuvad segast panema ning lükkavad siini 100 Mhz peale, kuid kasutades kordajat 9 (mis on 2200+ def.) ronib ilusasti üles ja hiljem saab eelpool mainitud programmiga lükata kordajad sinna-tänna.

Loodan et sempron teenib mind seni kuni s939 odavamad 3000+ ja 3200+ prosed Eestisse jõuavad icon_wink.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.10.2004 22:17:25 vasta tsitaadiga

tore, et õnnestus thumbs_up.gif
peaks ise ka ikka katsetama... hetkel mõtlen kas ette võtta thorton või t-bred... ilmselt võtan t-bredi sest tollel tahaks kordaja madalamaks saada icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Sempron Socket A Overclocking mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.