|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
metsaline
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
22.09.2004 22:00:56
|
|
|
| Arvo Cobrietti kirjutas: |
see reiting on niikuinii subjektiivne hinnang jõudlusele. samamoodi võiks mõnd autotootjat kiruda sellepärast, et ta on kirjutanud auto peale SPORT, kuigi ta ei ole ferrari  |
olen sellega täiesti nõus. ise pead teadma, mida sa ostad. samas ma pole veel üheski arvutisalongis avastanud võimalus, et on olemas testmasin, kus ma saan oma soovitud konfiga antud detaili proovida. seega peaks ikkagi ümbervahetasmie võimalus olema. mai räägi kellamisest vaid üldse. iga uue asja ostmine on ju paras loterii ja ei tea, mida sellelt oodata. autoga saad proovisõitu teha, toitu saab maitsta, ehituspoes näed ja saad katsuda näidiseid. arvutustehnika vallas on see asi aga täiesti juhus. kauem turul olevat asja oskad hinnata kuuldu põhjas aga värskematega on ikka paras õnnemäng.
seega on täiesti loogiline eeldada ümber vahetamist
_________________ Ainus, mis jääb on BEAT! |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
23.09.2004 16:05:33
|
|
|
9,5x211 ei ole stabiilne...
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
23.09.2004 16:22:49
|
|
|
madalama siini ja kõrgema kordajaga ka ikka proovinud oled?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elar555
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2003
|
23.09.2004 16:25:00
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| madalama siini ja kõrgema kordajaga ka ikka proovinud oled? :P |
Kordaja ju kinni?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
23.09.2004 16:33:11
|
|
|
ai kurja, polnud veel korralikult üles ärganud, et sellise küsimuse esitasin
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
23.09.2004 16:38:19
|
|
|
| proovisin madalama mälusiiniga (83%) aga ei aidanud ka see...
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
23.09.2004 16:45:36
|
|
|
| pane mälu 50% peale, rda3i toiteahel on natukene nigel.
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
25.09.2004 18:44:10
|
|
|
| siis jääks mälu ikka LIIIGA maha... ma tahaks et mälu ikka vähemalt 200mhz peal jookseks.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
25.09.2004 18:53:44
|
|
|
| siis katseta ja otsi... mingi timinguga on ikka 200 peal stabiilne
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
25.09.2004 23:46:09
|
|
|
mina ei näe põhjust, miks proovida!
AMD puhul ei anna ju asünkroonne mälu mitte emmigi, miks üldse vaeva näha?!
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
26.09.2004 14:59:44
|
|
|
| mhmh, selleks et näha kaugel on prose/emme piir?
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
26.09.2004 15:07:58
|
|
|
| razor kirjutas: |
| mhmh, selleks et näha kaugel on prose/emme piir? |
ja mis sa selle teadmisega peale hakkad?
et saaksid koguaeg põdeda, et ei saa sellisel klokil hoida ikka?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
26.09.2004 15:11:10
|
|
|
| pigem saad aru, mis pidurdab ja äkki vahetad pidurdava komponendi välja? äkki Sempron on ka rohkem võimeline kuid saab praegu mõttetult bashimist?
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metsaline
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
26.09.2004 18:40:47
|
|
|
kõige kiuste siiski sain selle jumalast neetud sempron 2300+ endale.
ja mis ma oskan öelda, mina olen rahul!
kiired tulemused siis:
9.5 x 200 stable @ def. voltidel.
9.5 x 211 stable @ 1.65
prime95 millegi pärast annab warningut, et mingi illegal operatsioon.. errorit otseselt ei löö.. see jääb olenemata voldist. ära ka ei hangu. 3d markid jooksutab lõpuni, cmr4- jaga ka ei hangu.. huvitav...
everesti benchi 9.5 x 211 sain graami üle 3k mb/s...
võrdluseks, mu amd64 3000+ bechib defaul sama tulemuse
mina küll aru ei saa, millega te rahul ei ole selle raha eest
_________________ Ainus, mis jääb on BEAT! |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elar555
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2003
|
26.09.2004 19:57:29
|
|
|
| metsaline kirjutas: |
kõige kiuste siiski sain selle jumalast neetud sempron 2300+ endale.
ja mis ma oskan öelda, mina olen rahul!
kiired tulemused siis:
9.5 x 200 stable @ def. voltidel.
9.5 x 211 stable @ 1.65
everesti benchi 9.5 x 211 sain graami üle 3k mb/s...
võrdluseks, mu amd64 3000+ bechib defaul sama tulemuse |
Selle põhjal ütleks, et odava hinna kohta kõva tööloom.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
26.09.2004 20:18:06
|
|
|
nujah... pi-d arvutab, prime annab errori... pane suuremat piid arvutama ja arvatavasti tuleb siis ka jama majja. ma mõtlesin ka et on jube stabiilne 9,5x11 aga paar päeva hiljem akkasid proged kokku jooksma aegajalt. näiteks firefox ja nüüd pärast formatit kipub winamp illegaalseid operatsioone tegema... isegi restardi tegi pärast 0,5h mängimist. ja mitte et mul kehva jahutus oleks või midagi....
ja mul benchib ka everestist 3100 9,5x211... aainult et kui prime ikke ei kannata vähemalt 2h blendi jooksutada siis ta stabiilne ei ole...
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metsaline
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
26.09.2004 20:37:00
|
|
|
mnjah.. aga point oli just selels, et duronist see asjakene küll nõrgem ei ole. ikka üle ja tuntavalt!
_________________ Ainus, mis jääb on BEAT! |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
26.09.2004 20:39:54
|
|
|
duron skooris ka everestis üle 3000... ja pcmark2002 andmetel on prose/mälu skoorid ca 200p madalamad... max testitavatel kiirustel siis..
208x9,5 tundub olema piinatav kiirus. prose temp full load all 53C. ja siis kõik süsteemivendid on 5V peal ning volcano7+ on ka kuskil 3000rpm ringis..
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
27.09.2004 17:05:11
|
|
|
| Tbrediga siis ka olemas 205x9.5 võrdluseks siis kodanik Anc tulemusele, täpselt sama, 53 sec, mälud 1:1 2.5-3-3-11, 1 pulk
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
29.09.2004 20:45:20
|
|
|
sempron 2400+, kinnise kordajaga 10 (default siin 166), töötab 10*220@1,85 ehk samapalju klokkusid ka minu tbred 1700+ dut3c ja 2200+ dut3c, selle semproni enda peal oli ka dut3 märge, niiet klokkub samamoodi kui vana tbred, temp ka thortonist bartonist parem. niiet kõik on nii nagu peabki olema
viimati muutis Arvo Cobrietti 30.09.2004 08:22:31, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
29.09.2004 20:58:41
|
|
|
mnjaa... ju siis vanad laovarud ka käiku lükatud
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragface
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2004
|
01.10.2004 11:15:16
|
|
|
kuna arvo lahkelt mu arvutit klokkis, siis ma ei vaevunud ise yle kontrollima - ikkagi veteran...
kui eve-online oli 2x tähtsa koha peal crashanud, siis pidin biosi minema ja siini alla laskma... kuna ma socket a sempronitest eriti midagi ei tea, siis uskusin arvo väidet, et koradaja on kinni... kuid kuna ma juba biosis olin, siis pidin proovima... lasin 11x200 yles... ei olnud probleemi. enne kui wini läksin m6tlesin, et vahest on ka 12x200 v6imalik ja bootis yles sedasi 1.85voldiga...
nüüd siin te räägite, et koradaja on kinni... olete ikka kindlad? kuna ma tahtsin hirmsasti m2ngida, siis ma ei hakanud benchima, kuid bootimisel n2itas 2400MHzi ning kannatas 5-tunnist mängimist.
igaks juhuks vaatan täna õhtul uuesti üle ning panen skriine ka.
_________________ -
\R |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
01.10.2004 11:17:57
|
|
|
shit! mina pole tõesti uurinud mis seisus kordajad on... tean et kui selline kordaja valida mis kinni siis mu mobo tahab cmos resetti, ei ole viitsinud sellega riskida õhtul proovin 8)
edit - mis see stepping on ka kui tohib uurida?
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
01.10.2004 11:24:33
|
|
|
no ei tea, ma kordajat muutsin, siis ta jättis samaks ja edasi ma ei vaevunud testima. ja ma ronisin siinipidi ja võibolla siis andis üks kahest PQI/8rdai errori. aga no ega 30 min jooksul kõike ka ei jõua. ja sinu masin ragface ei olnud prioriteet tol õhtul
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
01.10.2004 11:58:30
|
|
|
| proovige keegi veel siis nüüd ruttu oma kordajaid
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
01.10.2004 12:32:26
|
|
|
| ragface kirjutas: |
kuna arvo lahkelt mu arvutit klokkis, siis ma ei vaevunud ise yle kontrollima - ikkagi veteran...
kui eve-online oli 2x tähtsa koha peal crashanud, siis pidin biosi minema ja siini alla laskma... kuna ma socket a sempronitest eriti midagi ei tea, siis uskusin arvo väidet, et koradaja on kinni... kuid kuna ma juba biosis olin, siis pidin proovima... lasin 11x200 yles... ei olnud probleemi. enne kui wini läksin m6tlesin, et vahest on ka 12x200 v6imalik ja bootis yles sedasi 1.85voldiga...
nüüd siin te räägite, et koradaja on kinni... olete ikka kindlad? kuna ma tahtsin hirmsasti m2ngida, siis ma ei hakanud benchima, kuid bootimisel n2itas 2400MHzi ning kannatas 5-tunnist mängimist.
igaks juhuks vaatan täna õhtul uuesti üle ning panen skriine ka. |
Kas tõesti uutel Sempronitel kordajad lahti, on ikka mehed, ei vaevu kordajaid ka enam kontrollida, selle jutu järgi võiks oletada, et AMD on kõigil oma uutel protsessoritel kordajad lahti lasknud, stepingut tahaks.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
01.10.2004 15:44:54
|
|
|
| loll jora, kordajad kinni mis kinni...
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
01.10.2004 16:02:19
|
|
|
minu meelest olid ka nad kinni 8) , aga ragface anna skriine 12*200
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.10.2004 08:04:57
|
|
|
mnjaa... miskipärast arvan ka, et on kinni
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
02.10.2004 09:24:28
|
|
|
cpu-z peaks aitama ädast välja
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
02.10.2004 09:52:33
|
|
|
| ragface ilmselt joob jälle kuskil, et skriine ei anna.... 8)
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZHarp
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
26.10.2004 13:07:44
|
|
|
Panin siin kokku ühe odava kontorimasina ja mõned tulemused!
AMD Sempron 2200+ (1500 Mhz), BIXJB04380PMW
Epox 8KRAI (VIA600 chip)
Järgnevad tulemused default voltide juures.
1800 Mhz, 200x9, stabiilne
1890 Mhz, 210x9, stabiilne
1980 Mhz, 220x9, stabiilne
Proovisin veel siini tõsta 225 Mhz peale aga Windows XP enam üles ei läinud. Ilmselt on selles süüdi VIA600 chip oma AGP/ PCI luku puudumisega, SATA ketas oli ka küljes Ei aidanud ka voltide tõstmine 1,65 peale!
Tulemuseks siis 500 Mhz võit default voltide juures. Pole üldse paha
Screen ka juurde!
viimati muutis ZHarp 26.10.2004 14:58:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZHarp
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
26.10.2004 14:57:58
|
|
|
| Unustasin ennist mainida et kordaja oli kinni ...nagu Sempronil olema peakski!
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragface
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2004
|
26.10.2004 16:31:48
|
|
|
kordaja on kinna jah, mul käisid luulud kallal
_________________ -
\R |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tHE maD
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2004
|
27.10.2004 16:59:06
|
|
|
minu 1.75 sempron läks 2.25 kanti ja tegin siis igasuguseid teste ja testides näitab et on kuskil sama võimas nagu athlonxp 3100+ aga sain ka nõnda välja et näitas amasi testi tulemusi nagu 3300+
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
27.10.2004 17:05:16
|
|
|
| kõik on suhteline
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
27.10.2004 19:38:35
|
|
|
tjah, enda prosega andsin A64 3200+ suhu, vähemalt Everest'i testile
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tHE maD
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2004
|
27.10.2004 21:04:52
|
|
|
| ega ma siis mingi everestiga ei testinud,igasuguseid teste tegin ja kõik näidasid taolisi tulemusi
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metsaline
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
27.10.2004 21:29:05
|
|
|
ja kui ma hakkasin rääkima, et ei ole sitt siis keegi ei usu...
_________________ Ainus, mis jääb on BEAT! |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
29.10.2004 09:25:22
|
|
|
arvan, et saab ilusti teha, plaadiks muidugi soovitavalt võiks olla kt600 või kt880
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
29.10.2004 11:01:04
|
|
|
| Arvo Cobrietti kirjutas: |
arvan, et saab ilusti teha, plaadiks muidugi soovitavalt võiks olla kt600 või kt880  |
KT600 võtab ilusti omaks? st ei pea mingi registry jamadega mässama...?
SIS735 võttis väga ilusti omaks
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
29.10.2004 11:50:38
|
|
|
ega kindlalt ei tea, aga ma usun küll
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
29.10.2004 11:56:04
|
|
|
hmm... siis peaks venna omaga proovima
aga enne peaks käima ostma hõbelakki
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
29.10.2004 16:45:15
|
|
|
| Ühest kirjatükist netis lugesin, et pidi töötama, lasin 2200+ sempronil silla üle ... proovin teda 8KRAI emmega ära.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
29.10.2004 17:17:42
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
| Ühest kirjatükist netis lugesin, et pidi töötama, lasin 2200+ sempronil silla üle ... proovin teda 8KRAI emmega ära. |
ega selle L5 jaoks pinmodi pole? põhimõtteliselt peaks olema...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tHE maD
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2004
|
29.10.2004 18:03:09
|
|
|
Arm2004,everestis ainult mälu testi teha
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
29.10.2004 19:18:32
|
|
|
| Nii, 2200+ sempronist sai AMD Athlon XP-M, paraku lubab kordajaid muuta ainult 11!! Räägiti et asi on lahti kuni 24 .. milles kala? Siiniga on kehva - üks mälu on 266 teine 333. Sisuliselt peaks aeglasem mälu ka lahjade sätetega käima. Uurimine jätkub
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
29.10.2004 22:13:04
|
|
|
Nii, sain ka kordajad kuni 24 lahti! Selleks tuleb ühendada kaks silda - SVID 24x (mis avab kordajad kuni 24) ja Mobile (avab kordajad 11, koos SVID 24x sillaga kõik kordajad).
Paistab et 1,78 V on 1964 Mhz stabiilne, 2,1 GHz hangutas windowsi ära. Paraku tuleb kordajaid muuta windowsis CrystalCPUID abil, sest BIOS määratud kordajad kipuvad segast panema ning lükkavad siini 100 Mhz peale, kuid kasutades kordajat 9 (mis on 2200+ def.) ronib ilusasti üles ja hiljem saab eelpool mainitud programmiga lükata kordajad sinna-tänna.
Loodan et sempron teenib mind seni kuni s939 odavamad 3000+ ja 3200+ prosed Eestisse jõuavad
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
29.10.2004 22:17:25
|
|
|
tore, et õnnestus
peaks ise ka ikka katsetama... hetkel mõtlen kas ette võtta thorton või t-bred... ilmselt võtan t-bredi sest tollel tahaks kordaja madalamaks saada
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|