|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
26.10.2004 15:36:50
Flashimine lendas metsa..... :( |
|
|
Hakkasin siis MSI RX9800 pro-le XT-e biosi panema......winflashi ajal tuli voolukatkestus, enam video ei funka...panin ajutiselt mingi PCI kaardi sisse......Aidake mida peaks nüüd tegema
viimati muutis Mario153 26.10.2004 18:28:14, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
26.10.2004 15:41:43
|
|
|
lase pci kaardiga uuesti bios peale... peaks tööle hakkama küll ju
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
26.10.2004 15:42:48
|
|
|
Mismoodi seda küll teha Kaks videot korraga siis sees or what
viimati muutis Mario153 26.10.2004 15:43:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
26.10.2004 15:43:49
|
|
|
| Mario153 kirjutas: |
Mismoodi seda küll teha  |
agp kaardi jätad sisse, molu juhe pci oma taha, ronid win-i flashid uuesti agp kaardi biosi üle.
mis siin siis võimatut on?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
26.10.2004 15:44:17
|
|
|
Kohe proovin
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mtv23
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
26.10.2004 15:44:29
|
|
|
Jama jah, et voolukatkestus
Asi peaks siiski töökorras olema juhul kui seal majas on automaat korgid
_________________ @Dj |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
26.10.2004 15:46:23
|
|
|
| mtv23 kirjutas: |
Asi peaks siiski töökorras olema juhul kui seal majas on automaat korgid  |
ja kui ei ole? siis oleks ju terve masin surnud
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
26.10.2004 15:52:46
|
|
|
Nu jah aga nii ei lähe winflash tööle....ta arvab et vaja on seda pci kaarti flashida...
Fakk mida nüüd teha....
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
26.10.2004 16:03:44
|
|
|
| Mario153 kirjutas: |
Nu jah aga nii ei lähe winflash tööle....ta arvab et vaja on seda pci kaarti flashida...
Fakk mida nüüd teha....  |
proovi veel, peab minema
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
26.10.2004 16:09:03
|
|
|
This utility does not support this graphic device.
BIOS structure maybe slighty different.
Fakk ta ei lähe mitte kuidagi........
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
26.10.2004 16:26:52
|
|
|
Keegi siis ei oska aidata
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
26.10.2004 16:31:55
|
|
|
Aga kas AGP esimeseks ka määrasid, kui ei, siis proovi järgi kas pöördub õieti
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
26.10.2004 16:42:30
|
|
|
Kui sa mõtlesid seda biosest määramist siis see ei aidanud kuna siis ei jookse ju arvuti enam üles....
Kas kuidagi windi all ei saa seda määrata või miskit teha......Mida fakki nüüd üldse teha saab.....
viimati muutis Mario153 26.10.2004 17:00:03, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
26.10.2004 16:59:21
|
|
|
BIOS-ist - otsid koha üles - valikus kas AGP või siis PCI
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
26.10.2004 17:00:36
|
|
|
siis ei boodi üles kuna agp kaart ju ei tööta
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
26.10.2004 17:11:10
|
|
|
| Apppiiiii kas keegi ei tea mida saab teha......
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
26.10.2004 17:16:35
|
|
|
Pead ära määrama, muidu võtabki esimesena PCI-kaardi ja siis õiendab selle kallal
Kunagi kui mingit kaarti ise sai tehtud, siis tuli asi teha täiesti "pimedana", et masin kinni, asenduskaart välja, masin tööle ja siis tuli oodata niikaua kuni pärast lõplikku restarti pilt "ette tuli" 8)
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
26.10.2004 17:28:39
|
|
|
viimati muutis Mario153 26.10.2004 18:55:51, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
26.10.2004 18:02:14
|
|
|
Still need help.....Kas kellelgi pole siis ühtegi ideed kuidas oma vahenditega asja korda saaksin.....Nagu AGP peale panna nii kohe restardis teeb pc speaker paar piiksu ja kogu lugu...rohkem ei toimu miskit.....Kas windis sees pole mingit moodi võimalik asja ära ajada......
Kuulsin et Tartus Ordi tegeleb flashimisega....on kellelgi kogemusi
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
27.10.2004 00:00:34
|
|
|
saada winflash pekki
flashrom või atiflash abiks
tee bootflopi, lase flopilt yles
flashrom -p 0 -f image.bin
see 0 tähendab esimest kaarti, ehk siis pci kaart.
-f forsib kui biosis ja images on tyybierinevus.
ma ise olen aint 1x pidanud teise pci kaardiga möllama, siis kui veel olin njuupar ja elu esimene videoflash
lõppes kakasti. teised korrad olen pimesi flashinud.
aga kuna sa pimesi ei saa flopilt bootima lasta, siis on.. jama
flopi asemel sobib bootiv cd ka, kui sul see lihtsam on.
aga. siin on yks suur aga. paljudel juhtudel võrdub videokaardi flashikatkestus kaardi surmaga.
aga kuna kaotada pole sul midagi, siis proovi ja katseta.
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
27.10.2004 11:09:28
|
|
|
Tulen täna Tartu, kas keegi tahaks mind video uuesti flashimisel aidata.....kes teeks asja korda.....TASU eest loomulikult
Helistasin kõik Tartu firmad läbi mitte keegi ei tegele sellega........
Kui kellelgi asi käpas ja tahab väikest lisaraha teenida siis andku märku: 50 72 670 täna Tartus.....
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tõnu
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
27.10.2004 19:09:50
|
|
|
kui garantrii on, siis vii sinna ja ütle et lihtsalt ükskord ei võtnud enam pilti ette. Ega siis nemad tea millega sa tegeled....
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
27.10.2004 19:40:00
|
|
|
| Tõnu kirjutas: |
kui garantrii on, siis vii sinna ja ütle et lihtsalt ükskord ei võtnud enam pilti ette. Ega siis nemad tea millega sa tegeled....  |
vaevalt tõesti, et nad HV-d loevad nagu ülejäänud inimesed
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
27.10.2004 20:52:15
|
|
|
[quote="lamp"]saada winflash pekki
flashrom või atiflash abiks
tee bootflopi, lase flopilt yles
flashrom -p 0 -f image.bin
see 0 tähendab esimest kaarti, ehk siis pci kaart.
-f forsib kui biosis ja images on tyybierinevus.
ma ise olen aint 1x pidanud teise pci kaardiga möllama, siis kui veel olin njuupar ja elu esimene videoflash
lõppes kakasti. teised korrad olen pimesi flashinud.
aga kuna sa pimesi ei saa flopilt bootima lasta, siis on.. jama
flopi asemel sobib bootiv cd ka, kui sul see lihtsam on.
.............................................................................
..............................................................................
..................................
Lamp kas seletaksid selle paremini lahti või teeks seda keegi teine vähemalt:
Pci kaart sees
Agp sees
teen boot disci
teisele discile panen flashromi ja selle ..........bin-i
nüüd mis edasi samm sammult tuleks teha......sorry ma suht algaja sellistel teemadel......
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
27.10.2004 21:12:44
|
|
|
Edasi peabki toimuma pimeflash, et siis ajutine kaart välja, masin tööle ning edasi peab masin ise pöörduma õige pesa ja kaardi poole. Muud võimalust pole, kuna ajutise kaardi korral pöördutakse selle poole
Ning kui ta seda ei tee, siis on oletatavalt asi "Bad, bad", nagu juba eespool hoiatatud
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
27.10.2004 21:22:01
|
|
|
Kaua see pöördumine siis aega võtab...kui ma AGP peale panen siis compu sisse lülitades teeb pc speaker paar piiksu ja rohkem ei toimu muffigi....monitori lülitab kollaseks ja jääb ootereziimi....FAKK ON IKKA JAMA.....
KUI SIIN ON MÕNI OSAV FLASHIJA LIIKVEL SIIS MA VÕIN KAARDI KOJU POSTIGA TÖÖLEAJAMISEKS SAATA....HINNAS LEPIME KOKKU.....
MA ISE EI TAHAKSI SURKIDA ERITI....
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
27.10.2004 23:37:46
|
|
|
| Mario153 kirjutas: |
MA ISE EI TAHAKSI SURKIDA ERITI.... |
sul kaotada pole enam midagi.
1. teed windowsis bootflopi (my computeri all A: parem hiireklõps, format ja linnuke "create .. startup disk")
2. kopid selle flashrom fafa koos selle xt biosiga flopile
3. kopid igaksjuhuks orig bios image ka flopile
4. paned nii pci kui ka agp video sisse
5. lased masina yles, biosis paned primary videoks pci ja first boot deviceks flopi.
kui masin ei tule 2 kaardiga yles, siis vahetad punktid 4 ja 5 ära
6. boodid masina flopilt yles, mõlemad kaardid sees
7. kui prompt ees siis kirjutad (ilma jutumärkideta) "flashrom -f -p 0 fail.bin" kus fail.bin on su biosifail
kui on atiflash flashromi asemel, siis reageerid vastavalt
8. kui programmmeerimine õnnestus, siis lylita masin välja, võta pci kaart välja, hoia hinge kinni (tee vahepeal yks suits kui suitsetad), joo klaas vett, loe paar rida porriajakirjast ja lylita masin sisse.
9. kui aga programmeerimine ei õnnestund siis paste see jutt siia mis ta kobises.
"file not found" ei klassifitseeru siiapastemiseks muideks.
edu
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
28.10.2004 10:31:06
|
|
|
Sulle peaks kohe suure pudeli kanget välja tegema..... ASI KORRAS NAGU VAREM, TEEMA LUKKU........
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dr.Jobelbaum
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2002
|
29.10.2004 23:33:38
|
|
|
RTFM ! User Lamp on tase, Krt kõik kirjas, tee se fking disk, tüübi sisse flashrom /?
ja loe ! RTFM
Mis Teil kõigil viga on ? KRT ! Kirjutada oskate küll, lugeda ei oska tänapäeval vist keegi ...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pec
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2004
|
30.10.2004 01:01:20
|
|
|
| dr.Jobelbaum kirjutas: |
RTFM ! User Lamp on tase, Krt kõik kirjas, tee se fking disk, tüübi sisse flashrom /?
ja loe ! RTFM
Mis Teil kõigil viga on ? KRT ! Kirjutada oskate küll, lugeda ei oska tänapäeval vist keegi ... |
eneseimetleja.
tänapäevases maailmas on kõige tähtsam see, kui kiiresti probleemile vastus saadakse. kui ühelt poolt on valida selle vahel, et süveneda kaheks päevaks mingi threadi lugemisse, millest suurem osa on off topic ja antud probleemiga üldse mitte seotud ning teiselt poolt küsida otse teadjalt inimeselt ning saada vastus tunni ajaga, siis sellised emotsioonipursked on täiesti kohatud. minu tööalal näiteks on täiesti mõeldamatu see, et ühele probleemile lahenduse otsimise peale kulutakse rohkem kui tund oma tööaega, kui selle asemel on võimalik küsida suurelt ringilt, et äkki keegi juba teab lahendust.
minu jutt tegelikult ei puuduta üldse otseselt seda threadi siin, küll aga kogu meelestatust siinses foorumis. tahan öelda seda, et tegelikult ei ole praktiline teha threade, mis kujunevad umbes 80 leheküljeliseks mölaajamiseks, millest kasulikku infot on ainult 3-s postituses, mida siis sellest suurest hulgast mölavahust tikutulega on vaja taga ajada.
näiteks praegune thread. ennustan, et varsti on see üks tüüpiline thread, kus alguses on küsimus, lõpus on seebivaht ning kusagil seal keskel on vastus küsimusele, mis vaese küsija probleemi lahendab. ning kui tehakse uus thread sarnase probleemiga, siis leidub "vaikivaid" tarku, kes suures üllameelsues annavad lingi siia threadile ning vaene küsija on sunnitud kaevuma sellistes off topic postitustes nagu see minu oma siin.
mõned inimesed küsivad, teised vastavad, kolmandad on profesionaalsed mölaajajad, kes tunnevad püha kohustust näidata ennast targana ning samas tarkust ise mitte jagada.
_________________ noh, primitiiv, tulid leiba varastama vä? |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
30.10.2004 04:16:58
|
|
|
| Mario153 kirjutas: |
Sulle peaks kohe suure pudeli kanget välja tegema..... ASI KORRAS NAGU VAREM, TEEMA LUKKU........ |
okas siis.
prindi see guide välja siis.
ja järgmine kord flashi dosis flopipealt.
nii saad sama asja ilma pci kaardita teha - masin tuleb pimesi ka flopilt yles.
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
30.10.2004 12:08:50
|
|
|
ehee, tubli :p vähemalt korda said, räägi kelladest ka kuidas jookseb >
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|